PDA

Επιστροφή στο Forum : Κυριακη 11/3 Εκτακτο meeting στο Galazio!



Cubano_KG
10-03-07, 02:56
Προτεινω να μαζευτουμε ολοι την Κυριακη στο Galazio σχετικα με την εκθεση που πλησιαζει ταχυτατα, να οργανωθουμε ποιοι μπορουν να κανουν τι... να συζητησουμε και απο κοντα τα οσα ειπωθουν στις Συναντησεις South Clubs και στο ΣΕΦ με τους διοργανωτες...

Καλο λοιπον ειναι πιστευω ολοι οσοι ενδιαφερονται για το club και για την εκθεση να ερθουν την Κυριακη 19:00 στο Galazio._

ThoDoriS
10-03-07, 13:11
Εγώ αν βρώ τρόπο θα έρθω....καλό είναι να τα πούμε λίγο...

Costas1.6
13-03-07, 12:12
Συγνωμη που δεν ηρθα, γιατι πραγματικα
το ηθελα, αλλα το Σαββατο πεθανε ο πατερας
του κολλητου μου και επρεπε να παω στην
κηδεια!!!
Για οσους το ξερουν ειναι το παιδι με την Alfa!!!

Cubano_KG
13-03-07, 14:57
Τι λες τωρα ρε Κωστα?

Τι εγινε ρε φιλε? ειχε κατι με την υγεια του ή συνεβει καποιο ατυχημα? ΠΩΣ?

thirio7
13-03-07, 16:24
ΣΟΡΡΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ.ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ.ΜΗΠΩΣ ΟΜΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ [ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΟΙΚΟΥΝ?

Arf
13-03-07, 16:38
Καλωσήρθες thirio7. Η συνάντηση που βλέπεις ήταν για την Κυριακή που μας πέρασε....

Κάνε ένα post εδώ (http://www.stilo-club.gr/vb3/showthread.php?t=2832&page=15) και πες μας δυο λογάκια για σένα και το αυτοκίνητό σου. Μπορείς να στείλεις pm στον Soul_Giannis για να σε βάλει στην sms list και να ενημερώνεσαι αυτόματα στο κινητό σου για κάθε συνάντηση του stiloclub...