PDA

Επιστροφή στο Forum : Κυριακη 25/3



ammoulianiotis
21-03-07, 14:47
Τι θα λεγατε να κανουμε ενα meeting για να τα πουμε; Καιρο εχουμε να βρεθουμε! Να ακουσετε και μια προταση του Arf (μαλλον 2 που εχει σκεφτει...)

DontMKsense
21-03-07, 15:03
Μέσα!!!!!!

Arf
21-03-07, 15:48
Μέσα!!!! Πες και τις προτάσεις ρε συ Σόφο...

paidaros
21-03-07, 18:43
Μέσα!!!! Πες και τις προτάσεις ρε συ Σόφο...

ΤΙ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΔΙΑΒΟΛΙΚΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ??????
ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!
ΠΕΡΙΜΕΝΩ SMS!!!!!!!!!!!!!

ammoulianiotis
21-03-07, 20:07
Λοιπον, οι προτασεις ειναι οι εξης:

1. Να διοργανωσουμε ενα event με τη μορφη DIY.

Δηλαδη: Να μαζευτουμε μια Κυριακη σε ενα μεγάλο παρκινγκ, θα εχουμετ α καφεδακια μας, τα λεβιεδακια μας (του CC εννοειται) και θα τα τοποθετησουμε ολοι μαζι. Ετσι και τη δουλεια μας θα κανουμε και το χαβαλε μας! Φυσικα θα εχουμε καμερα και φωτογραφικες για να βγαλουμε και τις αναλογες φωτο!

2. Να διοργανωσουμε ακομα ενα event "Γνωρισε το Stilo σου"

Παλι σε ενα μεγαλο παρκινγκ θα μαζευτουμε αλλα αυτη τη φορα θα εχουμε μοιρασει-αφησει χαρτακια σε Stilo που θα βρουμε και θα λεμε οτι την Κυριακη ταδε του μηνα να εισαι στο ταδε παρκινγκ γιατι θα γινει μια συναντηση ιδιοκτητων Stilo και εκει θα λυθουν αποριες οχι μονο της tuning πλευρας αλλα ακομα και η οτιδηποτε απορια υπαρχει! Καλο θα ηταν να ειχαμε αυτοκινητα ολων των κυβικων (δηλαδη ενα 1,8 και ενα 2,4 που μας λειπουν) και ενα Multiwagon. Αν θελουμε ολοι να γινει κατι τετοιο θα πρεπει να τυπωθουν φυλλαδια και να δωθουν σε οδηγους Stilo.


Σημειωνω οτι αυτες ειναι σκεψεις του Αρη.
Αρη αν καπου ξεχασα κατι η εχω κανει καποιο λαθος πες το.

Τι λετε;

paidaros
21-03-07, 21:14
[QUOTE=ammoulianiotis;38468]Λοιπον, οι προτασεις ειναι οι εξης:

1. Να διοργανωσουμε ενα event με τη μορφη DIY.

Δηλαδη: Να μαζευτουμε μια Κυριακη σε ενα μεγάλο παρκινγκ, θα εχουμετ α καφεδακια μας, τα λεβιεδακια μας (του CC εννοειται) και θα τα τοποθετησουμε ολοι μαζι. Ετσι και τη δουλεια μας θα κανουμε και το χαβαλε μας! Φυσικα θα εχουμε καμερα και φωτογραφικες για να βγαλουμε και τις αναλογες φωτο!

και αν κανουμε δουλεια,γραψε μου!!!!θα φερει ο μητσος ενα κασονι τεκιλα,και αν εχει και ζεστη,θα πεσουμε σαν ζαλισμενα κοτοπουλα και αντι να δουλευει,θα γινει αυτοματος πιλοτος!!!!!
2. Να διοργανωσουμε ακομα ενα event "Γνωρισε το Stilo σου"

Παλι σε ενα μεγαλο παρκινγκ θα μαζευτουμε αλλα αυτη τη φορα θα εχουμε μοιρασει-αφησει χαρτακια σε Stilo που θα βρουμε και θα λεμε οτι την Κυριακη ταδε του μηνα να εισαι στο ταδε παρκινγκ γιατι θα γινει μια συναντηση ιδιοκτητων Stilo και εκει θα λυθουν αποριες οχι μονο της tuning πλευρας αλλα ακομα και η οτιδηποτε απορια υπαρχει! Καλο θα ηταν να ειχαμε αυτοκινητα ολων των κυβικων (δηλαδη ενα 1,8 και ενα 2,4 που μας λειπουν) και ενα Multiwagon. Αν θελουμε ολοι να γινει κατι τετοιο θα πρεπει να τυπωθουν φυλλαδια και να δωθουν σε οδηγους Stilo.
εγω καποιους που βρηκα στον δρομοπου γυρναω λογω δουλειας ολη την μερα,μοθ λενε δεν ασχολουντε με το ιντερνετ,αλλα θα το σκεφτω!!!!!
αλλα σαν ιδεα ειναι πολυ καλη!!!!

Σημειωνω οτι αυτες ειναι σκεψεις του Αρη.
Αρη αν καπου ξεχασα κατι η εχω κανει καποιο λαθος πες το.

MaGeLaNoS
21-03-07, 21:24
Δηλαδη: Να μαζευτουμε μια Κυριακη σε ενα μεγάλο παρκινγκ, θα εχουμετ α καφεδακια μας, τα λεβιεδακια μας (του CC εννοειται) και θα τα τοποθετησουμε ολοι μαζι. Ετσι και τη δουλεια μας θα κανουμε και το χαβαλε μας! Φυσικα θα εχουμε καμερα και φωτογραφικες για να βγαλουμε και τις αναλογες φωτο!


Την φορα που ηταν να παμε στην Απολλωνια Πολιτεια και ειχαμε συγκεντρωθει στο παρκινγκ στο Ποσειδωνιο η καλη μας αστυνομια μας εξηγησε οτι "απαγορευονται συναθροισεις αυτοκινητιστικων κλαμπ σε δημοσιους χωρους" τουτεστιν πεφτει προστιμο αν μαζευτουμε ολοι παρεα καπου..

paidaros
21-03-07, 21:27
Την φορα που ηταν να παμε στην Απολλωνια Πολιτεια και ειχαμε συγκεντρωθει στο παρκινγκ στο Ποσειδωνιο η καλη μας αστυνομια μας εξηγησε οτι "απαγορευονται συναθροισεις αυτοκινητιστικων κλαμπ σε δημοσιους χωρους" τουτεστιν πεφτει προστιμο αν μαζευτουμε ολοι παρεα καπου..

λες να εχουμε ρουφιανους και να μας καρφωσουν??????????
που εισαι εσυ και δεν συκωνεις το τηλεφωνο?????????????

MaGeLaNoS
21-03-07, 21:32
Ειδικα αμα πουμε καμια Κυριακη ολο κ καποιος θα βρεθει να μας χαρακτηρισει "απροσαρμοστους","κοντρακιδες"."αληταραδες" κ πολλα αλλα χαριτωμενα...
Προσφερεται παντως το parking του ΜΑΚΡΟ που ειναι λιγο απομερο..

Athanasios
21-03-07, 21:50
Ειδικα αμα πουμε καμια Κυριακη ολο κ καποιος θα βρεθει να μας χαρακτηρισει "απροσαρμοστους","κοντρακιδες"."αληταραδες" κ πολλα αλλα χαριτωμενα...
Προσφερεται παντως το parking του ΜΑΚΡΟ που ειναι λιγο απομερο..



Σιγα μην ερθει και η Λουκα να μας πει σατανιστες ρε:p

MaGeLaNoS
21-03-07, 23:05
Σιγα μην ερθει και η Λουκα να μας πει σατανιστες ρε:p

Ρε μλκ ποτε θα παμε να κανουμε καμια θυσια στο βουνο της Μαυρουδας?Τοσο καιρο σε παρακαλαω να κανουμε σπονδες...:D:D

paidaros
22-03-07, 00:43
Ρε μλκ ποτε θα παμε να κανουμε καμια θυσια στο βουνο της Μαυρουδας?Τοσο καιρο σε παρακαλαω να κανουμε σπονδες...:D:D

ΑΛΙΛΟΥΙΑ ΑΛΙΛΟΥΙΑ ΑΛΙΛΟΥΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΜΗΝ!!!!!!!!!!!!ΣΥΝΓΧΩΡΟΥΝΤΕ ΟΙ ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΘΥΣΙΑ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΤΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arf
22-03-07, 02:03
Την φορα που ηταν να παμε στην Απολλωνια Πολιτεια και ειχαμε συγκεντρωθει στο παρκινγκ στο Ποσειδωνιο η καλη μας αστυνομια μας εξηγησε οτι "απαγορευονται συναθροισεις αυτοκινητιστικων κλαμπ σε δημοσιους χωρους" τουτεστιν πεφτει προστιμο αν μαζευτουμε ολοι παρεα καπου..

Ναι, αλλά εκεί είχαμε και τον Vroum Vroum μαζί μας. Δεν συνεχίζω, πιστεύω κατάλαβες τί εννοώ :D :D :D :D

Arf
22-03-07, 03:17
Σε ό,τι αφορά την 1η πρόταση:
Η "γιάφκα" δεν είναι αρκετά μεγάλη για να δουλέψουμε 4-5 αυτοκίνητα μαζί, οπότε αναγκαστικά θα πρέπει να το κάνουμε κάπου αλλού...

Σε κάθε αυτοκίνητο ο ιδιοκτήτης θα κάνει δουλίτσα. Μη νομίζετε ότι θα κάτσουμε με τον Μήτσο να κόψουμε 5 τιμονιέρες!!!!! Ειδικά εγώ με την τελειομανία μου, δεν θα τελειώσουμε ούτε μέσα σε 2 μέρες... Ούτε και να βγάλουμε πλαστικά. Θα δείξουμε σε 1 και τα υπόλοιπα τα βγάζει ο καθένας μόνος του.
Καλό είναι να υπάρχουν εργαλειοθήκες όσα και τα αυτοκίνητα σε αριθμό...

Δεν θα χρειαστούμε ρεύμα για κάτι, οπότε κάποιο πάρκινγκ πολυκαταστήματος είναι καλή ιδέα. Ειδικά οι πίσω "καβάτζες" του ΙΚΕΑ είναι ιδανικές.

Κάποια στιγμή είχαμε αγοράσει μια τεντα νομίζω...Θα μας χρειαστεί... Οι εργοδηγοί δεν μπορεί να βρίσκονται στον ήλιο!!!!


Τώρα για την 2η πρόταση:

Όπως πολύ σωστά τόνισες Γιάννη, πολλοί κάτοχοι Stilo δεν μπαίνουν στο δίκτυο, ούτε είναι "κολλημένοι με τα άλογα". Με ένα τέτοιου τύπου event, πιστεύω ότι κάποιος που απλά αχολείται με το αμάξι του, να έρθει μια βόλτα. Εμείς θα έχουμε κάποια θέματα έτοιμα, παρμένα από το site(μιλάμε για θέματα γενικών γνώσεων), όπως πχ προβλήματα με τις εργοστασιακές μπαταρίες, cc, dead lock(εγώ προχθές έμαθα τί είναι αυτό) και χίλια δυο άλλα


Αυτές είναι οι αρχικές προτάσεις. Ας το σκεφτούμε λίγο όλοι, και το συζητάμε την Κυριακή από κοντά. Πιστεύω ότι θα καταλήξουμε σε κάτι καλό...

Koulou
25-03-07, 01:36
Πολύ καλές ιδέες και οι δύο!:thumbsup: Ψήνομαι κάργα!




και αν κανουμε δουλεια,γραψε μου!!!!θα φερει ο μητσος ενα κασονι τεκιλα,και αν εχει και ζεστη,θα πεσουμε σαν ζαλισμενα κοτοπουλα και αντι να δουλευει,θα γινει αυτοματος πιλοτος!!!!!

Σωστό σε βρίσκω, παίδαρε! Για να κάνω πιο εξωτικό το όλο σκηνικό, θα πρότεινα η συγκεκριμένη δουλειά να γίνει σε μέρος που έχει φάτσα τη δύση και εκτώς απ' τις τεκιλίτσες να είμαστε εφοδιαμένοι και με μπόλικο πάγο, χυμούς πορτοκάλι και καναδυό μπουκάλια γρεναδίνη για να πίνουμε παγωμένη tequila sunrise, όχι "with the blood shut eyes" που λέγανε κάποτε κι οι Cypress Hill, αλλά με θέα το ηλιοβασήλεμα!:smoke: Η σίγουρη κατάληξη: ποιος το γαμάει το cruise control μωρέ...;:jumpy: Μ' αρέσει, μ' αρέσει!:biggrin:




Σε ό,τι αφορά την 1η πρόταση:
Κάποια στιγμή είχαμε αγοράσει μια τεντα νομίζω...Θα μας χρειαστεί... Οι εργοδηγοί δεν μπορεί να βρίσκονται στον ήλιο!!!!


Σωστός ο Άρης! Απλά, για να ξέρεις, υπάρχουν μερικοί "αχαρακτήριστοι" που εκεί που ζεις ειδυλλιακές καταστάσεις υπό τη σκιά της τέντας, έρχονται και για σπάσιμο παίρνουν την τέντα σηκωτή και φεύγουν!:rant2: Νομίζατε ότι θα το ξεχνούσα, κουφάλες...;:whip: Θα πάρω το αίμα μου πίσω κάποια στιγμή, να μου το θυμάστε!:samurai:

Koulou
25-03-07, 01:38
Α, το ξέχασα! Στο meeting αύριο κατά πάσα πιθανότητα θα έρθω! :wink: :tongue2:

MaGeLaNoS
25-03-07, 01:52
Σωστός ο Άρης! Απλά, για να ξέρεις, υπάρχουν μερικοί "αχαρακτήριστοι" που εκεί που ζεις ειδυλλιακές καταστάσεις υπό τη σκιά της τέντας, έρχονται και για σπάσιμο παίρνουν την τέντα σηκωτή και φεύγουν!:rant2: Νομίζατε ότι θα το ξεχνούσα, κουφάλες...;:whip: Θα πάρω το αίμα μου πίσω κάποια στιγμή, να μου το θυμάστε!:samurai:


Αφου ρε επρεπε να την μετακινησουμε την τεντα..εκοβες την διαδρομη απο το τρενακι του Λευκου Πυργου χαχαχαχαχαχα

Koulou
25-03-07, 03:03
Αφου ρε επρεπε να την μετακινησουμε την τεντα..εκοβες την διαδρομη απο το τρενακι του Λευκου Πυργου χαχαχαχαχαχα

Πέραν του ότι είσαι ψεύτης και λασπολόγος (και θα τιμωρηθείς και γι' αυτό:whip: :jumpy: ) ακόμα και έτσι να ήταν, από τη στιγμή που την έπεφτα εκεί εγώ, δε με ενδιαφέρει ρε, να πήγαινε από παραδίπλα!:bleh: Μη μιλάς καλύτερα, δε σε παίρνει!:baby: :tongue1: :bleh: :tongue1:

ammoulianiotis
26-03-07, 11:30
Πέραν του ότι είσαι ψεύτης και λασπολόγος (και θα τιμωρηθείς και γι' αυτό:whip: :jumpy: ) ακόμα και έτσι να ήταν, από τη στιγμή που την έπεφτα εκεί εγώ, δε με ενδιαφέρει ρε, να πήγαινε από παραδίπλα!:bleh: Μη μιλάς καλύτερα, δε σε παίρνει!:baby: :tongue1: :bleh: :tongue1:

Αφου δεν πεσαμε κατω απο τα γελια εκεινη την ημερα!
Ολα τα λεφτα ηταααααννν!!!