PDA

Επιστροφή στο Forum : FIAT BRAVO cc (Ναι καλα ακουσες... cabrio)



Cubano_KG
30-04-07, 08:50
http://img364.imageshack.us/img364/8955/fiatbravocabriovp0.jpg

Αυτο θα λανσαριστει στη βραζιλια και εχει ηδη
διαφημιστει στον βραζιλιανικο τυπο...

Δεν ξερω τι θα παιξει στον ευρωπαϊκο χωρο
αλλα οπως και να'χει αυτο το στολιδι πλεον
αποκλειεται να μη πατησει και Ελλαδα..

Welcome FIAT BRAVO cchttp://img156.imageshack.us/img156/8231/fiatbravocabrio2mu3.jpg

Cubano_KG
30-04-07, 08:53
Πάρτε και τον βραζιλιάνικο τύπο για να γουστάρετε...

http://www.noticiasautomotivas.com.br/2007/03/fiat-bravo-cabrio/

Costas1.6
30-04-07, 12:24
Πολυ καλο φαινεται
αντε να το δουμε και απο κοντα.
Εγω θα το παρω να πηγαινω θαλασσα τα καλοκαιρια!!!

Cubano_KG
30-04-07, 16:45
Φαινεται πολυ χλυδα σε cabrio ρε ****το...

Μου μπηκε πιο πολυ στο ματι τωρα που το ειδα ετσι.....

Mixalis
30-04-07, 16:48
Τελικα το bravo ειναι πιο ωραιο με δυο πορτες, παρα με τεσσερις ;) ;)

bel
30-04-07, 17:44
Αυτό μάλιστα! :thumbsup:

Cubano_KG
01-05-07, 01:04
Παρτε μερικες ακομα φωτο για να γουσταρετε...


http://static.blogo.it/autoblog/fiat-bravo-cabriolet-photoshop/big_fiat_bravo_cabrio_ph_02.jpg
http://static.blogo.it/autoblog/fiat-bravo-cabriolet-photoshop/big_fiat_bravo_cabrio_ph_03.jpg

Cubano_KG
01-05-07, 01:08
και στο γνωστο μπορντο που λανσαρει τωρα η FIAT...

http://static.blogo.it/autoblog/fiat-bravo-cabriolet-photoshop/fiat_bravo_cabrio_ph_01.jpg

Cubano_KG
01-05-07, 04:29
και Grande Punto cc παρακαλω...


http://www.omniauto.it/awpImages/articoli/evidenza/fiat_grande_punto_cabrio_by_fioravanti_1356.jpg

REPT1L3
01-05-07, 08:51
Λογικότατο μου φαίνεται... όλα τα μοντέλα που βγαίνουν "σήμερα", μετά από λίγο καιρό τα βγάζουν και cc!!! Βλέπε Atra, Colt, Micra κ.α. .....!!!

Και όντως φαίνεται ωραίο, αλλά... σε τι τιμή άραγε θα το βγάλουν;!

paidaros
01-05-07, 15:36
μονο τα 3θυρα εχουν απιστευτη ομορφια!!!!!!!!!!!!!!

linkin
01-05-07, 16:01
ειναι πραγματικα πανεμορφα,ειδικα απο πισω...

Soul_Giannis
01-05-07, 22:23
Παιδια οντως ειναι κουκλα!!!!
Πραγματικα ειναι πολυ ωραιο σε καμπριο και σε 2πορτο!!!

Koulou
02-05-07, 16:19
Πολύ photoshop λέμεεεε! Ειδικά στις 2 πρώτες φωτό που οι απίστευτοι του έβαλαν τις ζάντες του Punto Abarth, ήμαρτον! Μην ψαρώνετε τόσο...

face
02-05-07, 18:59
Πολύ photoshop λέμεεεε! Ειδικά στις 2 πρώτες φωτό που οι απίστευτοι του έβαλαν τις ζάντες του Punto Abarth, ήμαρτον! Μην ψαρώνετε τόσο...

Όντως....photoshop εχει παει συνεφο και εδώ...γενικά το 90% απο μοντέλα που δεν εχει δώσει η εταιρία είναι photoshopies εκτος απο τις spy pics..!!

verone
03-05-07, 18:02
Mexri twra eixan tosa provlimata me tis orofes kai idika me tis gialines iliorofes tou stilo twra mou theloun kai hard top kai malista se dio montela mazemena vlepw na falirizei i fiat!!!

paidaros
03-05-07, 20:10
γιατι ρε παιδια το αποκλειετε???????????
οι υπολοιποι πιο εξυπνοι ειναι ή πιο ικανη????????????
πχ nissan,πεζω,ρενω!!!!!!!!!!!!

Cubano_KG
04-05-07, 03:31
Αν το τεκμηριωσει κανεις με επιχειρηματα γνωσης στο θεμα αυτο περι photoshopias τοτε θα το αμφισβητω και εγω το περιεχομενο της φωτογραφιας...

ahatzig
04-05-07, 10:41
Λοιπόν... (δεν ειμαι και ειδικος στις φωτο αλλα...)

Στις πρωτες το cc εμφανίζεται διθέσιο. Σωστά?

Στις αλλες 2 το ασημί, παρουσιάζεται τετραθέσιο, αλλα του λείπουν τα σκληρά προσκέφαλα πίσω. Ξέρω ότι υπάρχει νέα τεχνολογία με αυτόματη μπάρα (anti-roll στα Αγγλικα) αλλά δεν νομίζω η FIAT να έβαλε τετοια (μη λεμε και μαμακιες τωρα). Επίσης αν κοιτάξετε μέσα απο το παρμπριζ θα δείτε την πίσω αριστερά κολώνα του Bravo που φαίνεται ακόμη και όταν είναι ανοιχτό.
Τέλος στη μπορντό έκδοση εμφανίζονται τα σκληρά πίσω προσκέφαλα αλλά δεν είναι καθόλου ευθηγραμμισμένα.

Αντε βρε παιδιά μη ψαρώνετε με κάτι τέτοια. Για να κάνει αυτή τη κίνηση η FIAT πρέπει πρώτα να σιγουρευτεί ότι έχει κτυπήσει τη κατηγορία C με το Bravo και σε μεγάλο βαθμό μάλιστα. Το GP cc το βλέπω πιο νωρίς.

Ελπίζω να μην σας απογοήτευσα πολύ!!!!

PascM
04-05-07, 10:44
Εγώ πιστεύω οτι πρόκειται για προσχέδια που απλά δημοσιοποιήθηκαν με σκοπό να δούν τον παλμό της αγοράς σε μια τέτοια κίνηση!

Koulou
04-05-07, 12:08
Ο ahatzig με κάλυψε μπορώ να πω... :) Αν θέλετε κι άλλα δείτε την εντελώς ερασιτεχνική αντανάκλαση του φωτός στην οροφή του κλειστού ασημένιου.;) Για να μην πούμε ότι όλες μα όλες οι φωτογραφίες μποέρχονται από τις στάνταρ που κυκλοφορεί η ίδια η Fiat για την προόθηση του Bravo και η photoshopια έγινε εκεί πάνω. Τι στο καλό, ετοίμασαν το cc και το φωτογράφισαν στα ίδια ακριβώς σημεία που φωτογράφισαν το κλειστό...;:rolleyes:;) Όσο για το G. Punto, καλά, η συγκεκριμένη photo κυκλοφορεί από πριν εισαχθεί το κλειστό στην Ελλάδα...



Εγώ πιστεύω οτι πρόκειται για προσχέδια που απλά δημοσιοποιήθηκαν με σκοπό να δούν τον παλμό της αγοράς σε μια τέτοια κίνηση!

Ας μη γελιόμαστε ρε παιδιά κι ας μην τρέφουμε φλούδες ελπίδες από τα παιχνίδια στο photoshop του καθενός! Εδώ ανοίχτηκε νέο topic για το νέο Stilo με αντίστοιχες photoshopιες που είχαν παρουσιαστεί ως Bravo... Το Bravo είναι αυτό που είναι και είτε μας αρέσει, είτε όχι, το Stilo πέθανε...

ammoulianiotis
04-05-07, 12:20
το Stilo πέθανε...
:rip::rip::rip::rip::rip: Οσοι προλαβαμε, προλαβαμε! Ειμαστε λιγοι και Stilaτοι!

Cubano_KG
06-05-07, 06:49
Ο ahatzig με κάλυψε μπορώ να πω... :) Αν θέλετε κι άλλα δείτε την εντελώς ερασιτεχνική αντανάκλαση του φωτός στην οροφή του κλειστού ασημένιου.;) Για να μην πούμε ότι όλες μα όλες οι φωτογραφίες μποέρχονται από τις στάνταρ που κυκλοφορεί η ίδια η Fiat για την προόθηση του Bravo και η photoshopια έγινε εκεί πάνω. Τι στο καλό, ετοίμασαν το cc και το φωτογράφισαν στα ίδια ακριβώς σημεία που φωτογράφισαν το κλειστό...;:rolleyes:;) Όσο για το G. Punto, καλά, η συγκεκριμένη photo κυκλοφορεί από πριν εισαχθεί το κλειστό στην Ελλάδα...




Ας μη γελιόμαστε ρε παιδιά κι ας μην τρέφουμε φλούδες ελπίδες από τα παιχνίδια στο photoshop του καθενός! Εδώ ανοίχτηκε νέο topic για το νέο Stilo με αντίστοιχες photoshopιες που είχαν παρουσιαστεί ως Bravo... Το Bravo είναι αυτό που είναι και είτε μας αρέσει, είτε όχι, το Stilo πέθανε...

Θα συμφωνησω για τις photoshopies χωρις να αποκλειεται ομως η μελλοντικη υπαρξη Bravo cc.. γιατι απλα δεν ειμαι σε θεση να γνωριζω τα σχεδια της FIAT... Αλλα θα διαφωνησω στο οτι το Stilo πεθανε...
Πιστευω σε comeback του μοντελου Stilo και παιζω και στοιχημα γιαυτο... απλα δε ξερω ποτε λογικα το πολυ μεχρι μια 5ετια το κοβω... τοσο δηλαδη οσο κυκλοφορουσε στην αγορα το Stilo υστερα απο την διακοπη του πρωτου Bravo μεχρι σημερα που ξαναβγηκε... Γιατι και τοτε ελεγαν ολοι μα ολοι οτι το Bravo ειχε πεθανει... Αλλα ειδατε ολοι τι εγινε...!!!!
Ειμαι κατα 99% σιγουρος και πεπεισμενος οτι η FIAT σ'αυτη την κατηγορια θα παιξει ενα προς ενα τις ονομασιες αυτων των 2 μοπντελων της...
δηλαδη τι εννοω...
BRAVO/A--->STILO--->new BRAVO--->new STILO κ.τ.λ.
εως 2001.....2001-06.....2007+..............20....????

Καπως ετσι...!!
Αυτα._

face
07-05-07, 08:24
Ναι αλλά όταν βγαίνει ο Marchionne και θάβει το Stilo λέγοντας ότι με το νέο Bravo ξεπερνάμε λάθη του παρελθόντος όπως με το stilo και άλλες τέτοιες μπούρδες δεν νομίζω ότι έχουμε να περμένουμε και πολλά πάνω στο θέμα..

paidaros
07-05-07, 15:15
θα συμφωνησω με το κωστα και γεροι να ειμαστε,να υπαρχει το site,να υπαρχει το post αυτο και θα δουμε!!!!!!!!!