PDA

Επιστροφή στο Forum : Πλυθείτε και ελάτε!



Pantelis
03-05-07, 18:18
Πλυθείτε και ελάτε!
Στην τελευταία συνάντηση, μάς έπιασε βαρεμάρα και όταν αποφασίσαμε να κατεβούμε να φωτογραφίσουμε τους Stilaρους μας, είχε σκοτεινιάσει και δεν βλέπαμε την τύφλα μας. Ευτυχώς γιατί μέσα σε όλα 3θ, υπήρχε και ένα 5θ κάποιου αλλόθρησκου. (Ποιανού ήταν αυτό το χάλι ρε παιδιά; Είχε και την πεθερά του μαζί; )

Έτσι είπαμε:

την Κυριακή 6 Μαϊου, στο γνωστό parking του ΣΕΦ, θα γίνει η επίσημη φωτογράφηση του Stilo Club μαζί με το πανό. Πλυθείτε και ελάτε στις 18:30.

Νωρίς για να έχουμε φως!!!

Φωτογραφική μηχανή: όποιοι θέλουν.
Πανό: Γιαααααννηηηηη!
Αυτοκίνητα: Τα δικά μας

Διαδώστε το!!

1. Pantelis
2. KUBANO-KG
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.

Stilo_Rodos
03-05-07, 18:31
Εγώ να στείλω την Φώτο?

jim1984_4
03-05-07, 19:45
Πλυθείτε και ελάτε

Πως τα γραφεις ετσι Παντελη:yikes:

Και εγω κατα 95% μεσα

1.Pantelis
2.Cubano_kg
3.jim1984_4
4.
5.
6.
7.
8.
9.

paidaros
03-05-07, 19:51
και εμεις στην απεξω!!!!!!!!!!!!!!!!!!
καλα παντελη!!!!!!!!!!!!

bel
03-05-07, 19:56
και εμεις στην απεξω!!!!!!!!!!!!!!!!!!
καλα παντελη!!!!!!!!!!!!
Προλαβαίνεις!!!

paidaros
03-05-07, 20:05
τελευταια στιγμη δεν γινετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cubano_KG
03-05-07, 22:04
και εμεις στην απεξω!!!!!!!!!!!!!!!!!!
καλα παντελη!!!!!!!!!!!!
Αγαπητε φιλε Γιαννη με ολο το συμπαθιο νομιζω σου αποδειξαμε οτι πολλα προλαβαινει καποιος να κανει οταν θελει... (Αθηνα-Θεσ/νικη-Αθηνα αυθημερον...!!!)

Cubano_KG
03-05-07, 22:16
Φωτογραφική μηχανή: όποιοι θέλουν.
Πανό: Γιαααααννηηηηη!
Αυτοκίνητα: Τα δικά μας

Διαδώστε το!!



Το εχω εγω Παντελη το πανό, συνενοηθικαμε με τον Γιαννη (soul_giannhs) στην τελευταια συναντηση.


1.Pantelis
2.Cubano_KG
3.jim1984_4
4.bel (sarBEL!!!)
5.Costas1.6
6.aka
7.
8.
9.

ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ FURIOUS...
Λεπτομερειες θα σας εχω αυριο...

Γιαυτο πλυθειτε και ελατε ολοι στην επισημη Συναντηση-Φωτογραφηση αυτη την Κυριακη στο ΣΕΦ...:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

bel
03-05-07, 22:49
Μ'αρέσει που σαι και σίγουρος οτι θα κατέβω...
Πάντως αμα ερθω παίζει να σας τραγουδήσω κιόλας:p

darios
03-05-07, 23:07
Με σκάτζα μοτέρ Διστιχός...:(:(:(...αλλα λογικά θα ερ8ω και υποκιβισμένος...:(:(


1.Pantelis
2.Cubano_KG
3.jim1984_4
4.bel (sarBEL!!!)
5.Costas1.6
6.aka
7.Darios
8.
9.

ThoDoriS
03-05-07, 23:27
Αυτός με τα μπλουζάκια είπε ότι αύριο μάλλον θα είναι σπίτι μου....αν είναι θα τα φέρω την Κυριακή να είναι με αυτά η φωτογράφιση....άντε μακάρι γμτ...

Stilatos
03-05-07, 23:40
Δυστυχως λογω γεννεθλιων δεν θα μπορεσω να παραστω :(

Cubano_KG
04-05-07, 00:59
Μ'αρέσει που σαι και σίγουρος οτι θα κατέβω...
Πάντως αμα ερθω παίζει να σας τραγουδήσω κιόλας:p
Οταν το ειπαμε στη Συναντηση την Κυριακη ειπες ναι ρε...
Ελα για να μας τραγουδησεις κιολας.. Αντε sarbel...

Cubano_KG
04-05-07, 01:00
Αυτός με τα μπλουζάκια είπε ότι αύριο μάλλον θα είναι σπίτι μου....αν είναι θα τα φέρω την Κυριακή να είναι με αυτά η φωτογράφιση....άντε μακάρι γμτ...
Aντε με το καλο να τα παρουμε κι αυτα επιτελους...
Πλυνε το Stilo σου και ελα...

Cubano_KG
04-05-07, 01:03
Με σκάτζα μοτέρ Διστιχός...:(:(:(...αλλα λογικά θα ερ8ω και υποκιβισμένος...:(:(


Δεν πειραζει φιλος... το Stilo σου ειναι ενα απ'αυτα που ξεχωριζουν και πρεπει να ειναι οπωσδηποτε στη φωτογραφηση.

REPT1L3
04-05-07, 05:27
1.Pantelis
2.Cubano_KG
3.jim1984_4
4.bel (sarBEL!!!)
5.Costas1.6
6.aka
7.Darios
8.REPT1L3
9.

Αν και έκανα τρελή βλακεία στο stilάκι μου... έσπασα τον μασπιέ :crying::crying::crying::(:(:(
http://img174.imageshack.us/img174/9809/005nx0.th.jpgΈτσι φαίνεται από κάτω
(http://img174.imageshack.us/img174/9809/005nx0.jpg)

Cubano_KG
04-05-07, 06:30
Αν και έκανα τρελή βλακεία στο stilάκι μου... έσπασα τον μασπιέ :crying::crying::crying:

(http://img174.imageshack.us/img174/9809/005nx0.jpg)


οχι ρε φιλε...:slap: που το καταφερες αυτο?

Ενταξει δε θα φαινεται αυτο στη φωτογραφηση ρε θα κανουμε τα αναλογα κουμαντα δεν παιζει ανγχος...:photo::photo::photo:

verone
04-05-07, 14:43
Αγαπητε φιλε Γιαννη με ολο το συμπαθιο νομιζω σου αποδειξαμε οτι πολλα προλαβαινει καποιος να κανει οταν θελει... (Αθηνα-Θεσ/νικη-Αθηνα αυθημερον...!!!)

Evros - athina - evros afthimeron 5 fores sou leei kati oi dio gia to club i mia me to aftokinito gia tin foto grafisi kai i ali gia mia apli sinantisi o giannakis tha thimate afto irthe kai me pire apo to aerodromio kai pigame katefthian stin sinantisi.

ΑΓΓΕΛΟΣ
04-05-07, 14:48
απλα τρελα!!!

stilo-hraklis
04-05-07, 14:48
Πιθανοτατα να ερθω και εγω με Το δικο μου το Τερτελο χεχεχ

verone
04-05-07, 14:50
ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ FURIOUS...
Λεπτομερειες θα σας εχω αυριο...

Γιαυτο πλυθειτε και ελατε ολοι στην επισημη Συναντηση-Φωτογραφηση αυτη την Κυριακη στο ΣΕΦ...:thumbsup::thumbsup::thumbsup:


1.Pios kanonise na kanei fotografisi me to periodiko dinontas perithorio 2 imeron sta meloi tou stiloclub?

2.Pios anakinose oti einai episimi sinantisi?

3.Pios anakinose oti einai episimi fotografisi?

Aftes tis 3 erotiseis exw mono!

Egw tha prospathisw na exw to stilo stin fotografisi parolou pou eimai kosovo kai exw kai 2 meres mono!

jim1984_4
04-05-07, 16:51
Οσον αφορα για την επισημη συναντηση μετα απο γκαλοπ ειπαμε οι συναντησεις να γινονται Κυριακη τωρα οσον αφορα την φωτογραφηση η προταση εγινε στην τελευταια συναντηση που εγινε στην Αθηνα και ειπαμε ολοι οτι ειναι OK τωρα για το περιοδικο εγω το διαβασα σημερα αλλα δεν νομιζω οτι αυτος ειναι λογος για να ξαναρχισουν τσακωμοι ας χαλαρωσουμε και αν υπαρχει καλη διαθεση θα λυθουν ολα και στο κατω κατω ξανακανονιζουμε φωτογραφηση ή κανονιζουν και μια τα παιδια στην Θεσσαλονικη δεν νομιζω οτι ειναι τοσο τραγικο ωστε να ξαναρχισουμε να διαφωνουμε και να μαλωνουμε ΗΡΕΜΙΑ

REPT1L3
04-05-07, 18:57
¶στα να πάνε Κώστα.... απλά είμαι βλάκας!!!!

Αμάν ρε ζουλιάρη Verone ( :) ) θα κάνετε και οι βόρειοι μία φωτογράφηση καλύτερη και με περισότερα Stilo και θα σας ζηλεύουμε εμείς (Όλο το παραπάνω το λέω με καλή διάθεση).

Τώρα όσον αφορά αυτό το επίσημο... Για τους Νότιους πιστεύω αναφέρεται.
Και όσον αφορά την (ίσως) φωτογράφηση σε περιοδικό μπορεί κάλλιστα να συζητηθεί γιατί πιστεύω ότι το Club θα δειχνόταν πολύ περισσότερο σε μία πανελλήνια ας πούμε... Και πόσο μάλλον αν σε αυτήν την πανελλήνια υπήρχε ως standar εκεί (νομίζω) θα είχε και περισσότερες συμμετοχές, Γιατί πως να το κάνουμε εμείς οι Έλληνες το ψώνιο το έχουμε μέσα μας :)

Υ.Γ. Απλά η άποψη μου

verone
04-05-07, 19:32
δεν νομιζω οτι αυτος ειναι λογος για να ξαναρχισουν τσακωμοι ας χαλαρωσουμε και αν υπαρχει καλη διαθεση θα λυθουν ολα και στο κατω κατω ξανακανονιζουμε φωτογραφηση ή κανονιζουν και μια τα παιδια στην Θεσσαλονικη δεν νομιζω οτι ειναι τοσο τραγικο ωστε να ξαναρχισουμε να διαφωνουμε και να μαλωνουμε ΗΡΕΜΙΑ

Apo pou katalaves oti afta pou eipa einai arnitika kai oxi apla erotimata?

verone
04-05-07, 19:32
απλα τρελα!!!

Apla agapi gia to club!!!

verone
04-05-07, 19:39
Αμάν ρε ζουλιάρη Verone ( :) ) θα κάνετε και οι βόρειοι μία φωτογράφηση καλύτερη και με περισότερα Stilo και θα σας ζηλεύουμε εμείς (Όλο το παραπάνω το λέω με καλή διάθεση).

Τώρα όσον αφορά αυτό το επίσημο... Για τους Νότιους πιστεύω αναφέρεται.
Και όσον αφορά την (ίσως) φωτογράφηση σε περιοδικό μπορεί κάλλιστα να συζητηθεί γιατί πιστεύω ότι το Club θα δειχνόταν πολύ περισσότερο σε μία πανελλήνια ας πούμε... Και πόσο μάλλον αν σε αυτήν την πανελλήνια υπήρχε ως standar εκεί (νομίζω) θα είχε και περισσότερες συμμετοχές, Γιατί πως να το κάνουμε εμείς οι Έλληνες το ψώνιο το έχουμε μέσα μας :)

Υ.Γ. Απλά η άποψη μου

1. Den eimai ziliaris pote den tha zileva afto pou agapaw!

2. Den eimai borios mathe perisotera gia mena an kai nomiza oti me gnorizeis! Alla an deis ta post gia tis sinantiseis stin boria ellada tha deis oti apo tote pou ekana tin teleftea sinantisi kanenas alos apo tous 24 pou eimaste ston evro den asxolithike me to na organosi kati!

3. Den iparxoun notioi kai borioi filaraki se afto to club!

4. Teliosa :) :dildo1: !!!

jim1984_4
04-05-07, 20:06
verone εγω σου απαντησα στα ερωτηματα σου. Τοσο οσον αφορα το ΗΡΕΜΙΑ δεν απευθυνοταν μονο σε εσενα αλλα σε ολους οσους ανηκουμε σε αυτο CLUB.Καλως η κακως καποια ατομα πηραν μια πρωτοβουλια ωστε να προβληθει το CLUB δεν ειναι κριμα να ρωταμε ποιος το κανονισε γιατι το κανονισε γιατι δεν ρωτησε τους αλλους και τετοια οποιος μπορει να ειναι εκει ας ειναι οποιος δεν μπορει ας μην ειναι κανονικα πρεπει να τους πουμε ενα μπραβο. ΜΠΡΑΒΟ παιδια


ΥΓ verone απο τα post που εχεις κανει καταλαβαινω οτι το αγαπας και το πονας το CLUB αλλα και αλλοι εδω μεσα το αγαπανε και προσπαθουν να κανουν το καλυτερο για αυτο ας βοηθησουμε ολοι

επισης ποτε απολυεσαι?? αντε καλος πολιτης να σε εχουμε πιο συχνα κοντα μας

Pantelis
04-05-07, 20:37
και εμεις στην απεξω!!!!!!!!!!!!!!!!!!
καλα παντελη!!!!!!!!!!!!

Γιάννη μου Γιάννη μου!

Αυτός με τα μπλουζάκια είπε ότι αύριο μάλλον θα είναι σπίτι μου....αν είναι θα τα φέρω την Κυριακή να είναι με αυτά η φωτογράφιση....άντε μακάρι γμτ...

ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΥΤΟΚΟΛΥΤΟ

Ελα για να μας τραγουδησεις κιολας.. Αντε sarbel...
Μην μου ενοχλείτε τον μήνα Αύγουστο.

verone
04-05-07, 20:41
verone εγω σου απαντησα στα ερωτηματα σου. Τοσο οσον αφορα το ΗΡΕΜΙΑ δεν απευθυνοταν μονο σε εσενα αλλα σε ολους οσους ανηκουμε σε αυτο CLUB.Καλως η κακως καποια ατομα πηραν μια πρωτοβουλια ωστε να προβληθει το CLUB δεν ειναι κριμα να ρωταμε ποιος το κανονισε γιατι το κανονισε γιατι δεν ρωτησε τους αλλους και τετοια οποιος μπορει να ειναι εκει ας ειναι οποιος δεν μπορει ας μην ειναι κανονικα πρεπει να τους πουμε ενα μπραβο. ΜΠΡΑΒΟ παιδια


ΥΓ verone απο τα post που εχεις κανει καταλαβαινω οτι το αγαπας και το πονας το CLUB αλλα και αλλοι εδω μεσα το αγαπανε και προσπαθουν να κανουν το καλυτερο για αυτο ας βοηθησουμε ολοι

επισης ποτε απολυεσαι?? αντε καλος πολιτης να σε εχουμε πιο συχνα κοντα μας

Afto to exoume xana zisei oi paloi tha thimounte plaka den exei na epanelamvanonte oi idies kouventes apo diaforetika atoma xaxaxaxa!!!

An to agapaw tha to ixeres mono an me gnorizes kai me zouses opos oi palioteroi!

Den apoliome filaraki exeis dei polous fantarous na pigenoun kosovo?

Cubano_KG
04-05-07, 20:45
Φιλε μου Μπαμπη(Verone) κανονιστηκε στην προηγουμενη συναντηση, απο κοινου την Κυριακη που μας περασε, απο 12 Stilo(20 ατομα) που μαζευτηκαμε στο Terra Petra, να γινει αυτη τη Κυριακη 6 Μαϊου Επισημη Συναντηση-Φωτογραφηση!!

Οσο για το περιοδικο προεκυψε στη συνεχεια...

Ειχε αναλαβει ο Pantelis να ανεβασει αυτο το ενημερωτικο post απο την Δευτερα κιολας...
Οπως βλεπετε και στα posts του thread της προηγουμενης Συναντησης απο Δευτερα ειχε ανακοινωθει για αυτη την Κυριακη!
Απλα ο Παντελης ειχε κατι τρεχαματα εδω στην Αθηνα και δεν μπορεσε να το βαλει εγκαιρα το νεο thread...
Θα του παρουμε το κεφαλι γιαυτο??????
Ωστοσο στο thread της προηγουμενης συναντησης στο Terra Petra υπηρχε ενημερωση για το τι θα γινει.. απλα εμενε να μπει το νεο thread...

Ελατε να βοηθησουμε ολοι οσο μπορει ο καθενας με τον τροπο του να πετυχουμε κατι καλο...!!

Ευχαριστω ολους για την κατανοηση εκ των πρωτερων! ..και ελπιζω να μην σας κουρασα..!!?

Cubano_KG
04-05-07, 21:01
Ναι τελικα ειναι 100% standard πλεον...

το FURIOUS tuning θα καλυψει την φωτογραφηση!!

Αυτη την ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΪΟΥ 2007
18:30 μαζευομαστε λοιπον...
Στις 19:00 θα ειναι στο ΣΕΦ ο φωτογραφος._

Θα χρειαστουμε:
-Eνα κειμενο σαν αυτο που υπαρχει στο αρχειο απο προηγουμενες φωτογραφησεις το οποιο θα σταλει με e-mail...
-Το πανό!
-Και τα Stilakia μας!!!!!!!!:worship::worship::worship::worship:


ΠΛΥΘΗΤΕ ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ!!!

ammoulianiotis
04-05-07, 21:26
Αντε να σας δουμε να σας καμαρωσουμε!

aka
04-05-07, 23:03
Και πότε θα κυκλοφορίσει το περιοδικό? (Ποιό μήνα)

Cubano_KG
04-05-07, 23:46
Και πότε θα κυκλοφορίσει το περιοδικό? (Ποιό μήνα)
Μαλλον το ακριβως επομενο...!!!!!!

paidaros
04-05-07, 23:58
αντε να σας δουμε και αν καποιοι εδω πανω ψηνονται να κανονισουμε και εμεις καποια φωτογραφηση!!!!!!!!!!!!!!!!!1
το λεω καλοπροερετα και χωρις να διαχωριζω!!!!!!!!!!!!

papor
05-05-07, 01:03
Το ξερουμε βρε Γιαννη!

richard
05-05-07, 01:28
1.Pantelis
2.Cubano_KG
3.jim1984_4
4.bel (sarBEL!!!)
5.Costas1.6
6.aka
7.Darios
8.REPT1L3
9.Richard
10.

Αντε να δουμε τι θα γινει,εγω παντως θα το πλυνω καλα!!!
Για το αμαξι μιλαω παντα....

Pantelis
05-05-07, 09:16
1.Pios kanonise na kanei fotografisi me to periodiko dinontas perithorio 2 imeron sta meloi tou stiloclub?
2.Pios anakinose oti einai episimi sinantisi?
3.Pios anakinose oti einai episimi fotografisi?
Aftes tis 3 erotiseis exw mono!
Egw tha prospathisw na exw to stilo stin fotografisi parolou pou eimai kosovo kai exw kai 2 meres mono!

Μπάμπη οφείλω εγώ να δώσω κάποιες εξηγήσεις. Όταν είπα ότι κατεβαίνω Ελλάδα και θέλω να σας δω, έβγαλα μία ανακοίνωση. Ο Γιάννης για υποστήριξη το έκανε πιο επίσημο και τον ευχαριστώ για αυτό. Έτσι και βρεθήκαμε.

Μετά από τρελλό ρέλιασμα, καφεδούμπες, μπλα μπλα κλπ κλπ, είπαμε να την κάνουμε. Φάγαμε άλλη μια ώρα μπλα μπλα στο Parking. Εκεί είπαμε να τραβήξουμε και καμιά φωτό.

"Της νύχτας τα καμώματα τα βλέπει η μέρα και γελά".

Είχε πια σκοτεινιάσει. Έτσι είπαμε να κάνουμε μια σοβαρή φωτογράφιση τύπου Pirelli, την Κυριακή 6/5 διότι την Δευτέρα τα ξημερώματα φεύγω πάλι για Βελιγράδι. (Αααα!!! ο bel έχει κλείσει την μήνα Αύγουστο και οι προσφορές συνεχίζονται)

Μου λένε τα παιδιά: Κάνε εσύ το post!!! Με το τρέξιμο που ρείχνω στην πατρίδα λόγω υποχρεώσεων, άργησα λιγάκι...:(. Οπότε, όπως καταλαβαίνεις... blame on me!

Ααα και κάτι άλλο. Κόσοβο εεε!!! Dodji drugi u lepu Beogradu da ti vidim !!!
(Έλα κολλητέ στο όμορφο Βελιγράδι να τα πούμε). ¶ντε, κάνε υπομονή, και σίγουρα μια καλοκαιρίνη συνάντηση θα γίνει στην Ada Cigarlija. Εεεε ρε γέλια!!! Και έχουν να πέσουν χωρισμοί.....

Pantelis
05-05-07, 09:20
Ναι τελικα ειναι 100% standard πλεον...

το FURIOUS tuning θα καλυψει την φωτογραφηση!

Ελα να βλέπω 5θυρα για να ομορφαίνουν τα πλάνα. Για γκελ μπουρντά!!

ammoulianiotis
05-05-07, 09:28
αντε να σας δουμε και αν καποιοι εδω πανω ψηνονται να κανονισουμε και εμεις καποια φωτογραφηση!!!!!!!!!!!!!!!!!1
το λεω καλοπροερετα και χωρις να διαχωριζω!!!!!!!!!!!!
Θα το κανονισεις;

verone
05-05-07, 09:36
1.Pantelis
2.Cubano_KG
3.jim1984_4
4.bel (sarBEL!!!)
5.Costas1.6
6.aka
7.Darios
8.REPT1L3
9.Richard
10.Verone (oxi egw alla to stilo einai san ton kit tou lew pige ekei kai paei!!!)

REPT1L3
05-05-07, 13:15
Το 1 από τα 3 Stilo που ήθελα να δω από κοντά... ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!! Χωρίς πλάκα Μπάμπη (σωστά ε; ) το δικό σου του Νίκου και του Παντελή (το τέρας) θέλω να δω. Εσύ πότε πιστεύεις να κατέβεις Αθήνα για να γνωριστούμε;

Cubano_KG
05-05-07, 15:13
1.Pantelis
2.Cubano_KG
3.jim1984_4
4.bel (sarBEL!!!)
5.Costas1.6
6.aka
7.Darios
8.REPT1L3
9.stilo-hraklhs (?)
10.Richard
11.Verone (το αυτοκινητο του...)
12.Ionio-Zante (???το αυτοκινητο του..???)
13.???????????????
14.???????????????
15.???????????????

ΕΛΑ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ....... ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΣΤΟ Σ.Ε.Φ την ΚΥΡΙΑΚΗ!!!!

REPT1L3
05-05-07, 20:57
Γιάννη... φέρε ρε συ και κανένα αυτοκόλλητο!

paidaros
05-05-07, 23:46
Θα το κανονισεις;

να κανονισω τι????????/

Cubano_KG
06-05-07, 08:27
να κανονισω τι????????/
Φωτογραφηση Θεσ/νικη...

Cubano_KG
06-05-07, 08:32
1.Pantelis
2.Cubano_KG
3.jim1984_4
4.bel (sarBEL!!!)
5.Costas1.6
6.aka
7.Darios
8.REPT1L3
9.stilo-hraklhs (?)
10.Richard
11.Verone (το αυτοκινητο του...)
12.Ionio-Zante (???το αυτοκινητο του..???)
13.Stilo 1.9 JTD (?)
14.???????????????
15.???????????????

Παιζει να ειναι και το JTD με το καλο...!!!

REPT1L3
06-05-07, 09:57
Το δικό σου;

Cubano_KG
06-05-07, 10:32
Το δικό σου;
Ναι Σωτηρη, αλλα θα χρειαστω και εναν οδηγο ρε ****το...:hmmm:
...θα τη βρω την ακρη που θα παει...?:wall: :wall: :wall:

REPT1L3
06-05-07, 11:49
Κάτι άσχετο....

Φωτογραφική θα φέρει μόνο ένας ή όποιος γουστάρει;
Χώρια το περιοδικό.

Cubano_KG
06-05-07, 17:55
Κάτι άσχετο....

Φωτογραφική θα φέρει μόνο ένας ή όποιος γουστάρει;
Χώρια το περιοδικό.
Περα απ'το περιοδικο... Φερτε ολοι φωτογραφικες, videoκαμερες, και οτι γουσταρετε ελευθερα εννοειτε...!!!

verone
06-05-07, 19:16
Ναι Σωτηρη, αλλα θα χρειαστω και εναν οδηγο ρε ****το...:hmmm:
...θα τη βρω την ακρη που θα παει...?:wall: :wall: :wall:

Kala tha paei kanenas idioktitis me to aftokinito tou i oloi tha stelnoun antiprosopous xaxaxaxa!!!!

verone
06-05-07, 19:18
Το 1 από τα 3 Stilo που ήθελα να δω από κοντά... ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!! Χωρίς πλάκα Μπάμπη (σωστά ε; ) το δικό σου του Νίκου και του Παντελή (το τέρας) θέλω να δω. Εσύ πότε πιστεύεις να κατέβεις Αθήνα για να γνωριστούμε;

Ti na deis ena aplo xoliodiakosari einai twra einai olo adio epidi prin liogous mines to poulaga alla o aravonas me stamatise!

REPT1L3
07-05-07, 03:44
Μία μικρή τζούρα... με μουσική υπόκρουση από Spiritual Beggars

tIHdtj7-Ess

REPT1L3
07-05-07, 03:49
http://img243.imageshack.us/img243/9149/003xv9.th.jpg (http://img243.imageshack.us/img243/9149/003xv9.jpg)

Και η μοναδική φωτογραφία που τράβηξα... :wall::wall::wall: Γιατί δεν πήγα στο αυτοκίνητο να πάρω την ψηφιακή;! Do be or not to be?! :confused:

Όχι τίποτα άλλο αλλά τσαντίζομαι με εμένα γιατί με αυτή την φωτογραφία αδικό τα μισά παιδιά... Απ'ότι άκουσα θα ανέβουν και άλλες φώτο που θα έχουν όλα τα αυτοκίνητα και πάλι

:sorry:!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ammoulianiotis
07-05-07, 12:38
Για να δουμε και τις αλλες φωτοοο!

Paidare οταν ειπα να το κανονισεις εννοουσα αυτο που ειπε και ο Cubano, να κανονισεις τη φωτογραφιση!

Pantelis
07-05-07, 14:30
http://briefcase.pathfinder.gr/download/573815

Pantelis
07-05-07, 14:31
http://briefcase.pathfinder.gr/download/573819

Pantelis
07-05-07, 14:33
8oy99PzYu0o

Pantelis
07-05-07, 14:37
http://briefcase.pathfinder.gr/download/573820

Pantelis
07-05-07, 14:39
s-FtNu93hEQ

Pantelis
07-05-07, 14:43
r2yDp7v34ns

verone
07-05-07, 14:46
Kala paixtike mamakia pios evale to amaxi tou verone piso?

Pantelis
07-05-07, 14:47
MF4UaUcZFTo

paidaros
07-05-07, 14:48
κωστα πως μπορω να ερθω σε επικοινωνια με το περιοδικο????

face
07-05-07, 14:57
Παιδιά στο furious είχαμε κάνει παλιά και άλλη παρουσίαση και δεν είχαν γράψει και τα καλύτερα σχόλια...Θυμάμαι ένα ειρωνικό ύφος και φωτογραφία απο μέλος με CD στη ζάντα...!!

Είναι ένα περιοδικό με όχι και τόσο καλή φήμη...Αν θέλετε να σας δώσω τηλέφωνα απο Faster (αν βγαίνει ακόμα) η απο Power που είχαμε σχέσεις παλιά....

Τα 2 τελευταία στέλνουν και φωτογράφο...!!

Ωραία videakia

Pantelis
07-05-07, 14:58
Kala paixtike mamakia pios evale to amaxi tou verone piso?

Ρε Μπάμπη αυτό είναι το παράπονο σου; Αυτό το ηλίθιο μαμά 5θυρο ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ τι σου λέει!

Έχω πολύ δουλειά ακόμη δεν ανέβηκα, θα γράψω το απόγευμα και μερικά σχόλια. Προς το παρόν δείτε φωτο και βιντεο.

jim1984_4
07-05-07, 15:46
Παιδια η συναντηση εχτες κατα τη αποψη μου ηταν πολυ καλη περασαμε πολυ ωραια φυσικα μας ελειψαν καποιοι και ηταν κριμα που δεν ηρθαν. Παντως στις δυο τελευταιες συναντησεις μαζευτηκαμε αρκετα αυτοκινητα και ελπιζω να συνεχισουμε ετσι.:D

Cubano_KG
07-05-07, 16:01
Kala tha paei kanenas idioktitis me to aftokinito tou i oloi tha stelnoun antiprosopous xaxaxaxa!!!!

Μπαμπη κατεβασα και τα 2 ρε τρελε, το 1200αρι μου και το 1.9JTD....

Cubano_KG
07-05-07, 16:05
Ενα ΜΠΡΑΒΟ θελω να πω σε ολα τα παιδια που ηρθαν στην φωτογραφηση και βοηθησαν με καθε τροπο!
Το αποτελεσμα απλα τελειο!

stilo-hraklis
07-05-07, 16:16
Παντως απο την παρεα που γνωριζω μονο του verone πρεπει να ηταν!!!!
ωραια τα στιλακια παιδια αλλα με βαθμολογια αυτο το μ@μιμενο του βερονε θα θα ηθελα ποτε να το εβλεπα διπλα μου..απο λουκ ειναι το πιο τσιτα απο ολα κατα την αποψη μου επρεπε να ηταν μπροστα... διοτι απο μουρη ειναι το πιο ομορφο απο ολα

παντα φιλικα κ χωρις παρεξηγηση

Cubano_KG
07-05-07, 16:32
Παιδια η συναντηση εχτες κατα τη αποψη μου ηταν πολυ καλη περασαμε πολυ ωραια φυσικα μας ελειψαν καποιοι και ηταν κριμα που δεν ηρθαν. Παντως στις δυο τελευταιες συναντησεις μαζευτηκαμε αρκετα αυτοκινητα και ελπιζω να συνεχισουμε ετσι.:D
Θα συμφωνησω με τον φιλο μου τον Μητσο!

Cubano_KG
07-05-07, 16:40
Παντως απο την παρεα που γνωριζω μονο του verone πρεπει να ηταν!!!!
ωραια τα στιλακια παιδια αλλα με βαθμολογια αυτο το μ@μιμενο του βερονε θα θα ηθελα ποτε να το εβλεπα διπλα μου..απο λουκ ειναι το πιο τσιτα απο ολα κατα την αποψη μου επρεπε να ηταν μπροστα... διοτι απο μουρη ειναι το πιο ομορφο απο ολα

παντα φιλικα κ χωρις παρεξηγηση

Καλη καρδια πανω απ'ολα φιλε Ηρακλη!

Το πορτοκαλι του Darios το επελεξαν οι περισσοτεροι... ετσι πλειοψηφικα μπηκε μπροστα.. επειτα ειναι 1.8 και ειμαι σιγουρος οτι ειδες τι δουλεια ειχε γινει μεσα και εξω απο το αμαξι του...
Αυτα.. απλα για να γνωριζουμε...

Φιλικα παντα!

Cubano_KG
07-05-07, 17:24
Παιδιά στο furious είχαμε κάνει παλιά και άλλη παρουσίαση και δεν είχαν γράψει και τα καλύτερα σχόλια...Θυμάμαι ένα ειρωνικό ύφος και φωτογραφία απο μέλος με CD στη ζάντα...!!

Είναι ένα περιοδικό με όχι και τόσο καλή φήμη...Αν θέλετε να σας δώσω τηλέφωνα απο Faster (αν βγαίνει ακόμα) η απο Power που είχαμε σχέσεις παλιά....

Τα 2 τελευταία στέλνουν και φωτογράφο...!!

Ωραία videakia

Aς περιμενουμε Πετρο να δουμε τα σχολια αυτης της φωτογραφησης... και μετα κρινουμε κ.τ.λ.

Οσο για φωτογραφο που λες, μια χαρα φωτογραφο εστειλαν απ'το FURIOUS

Pantelis
07-05-07, 17:28
Και εγώ γούσταρα τρελά εχθές. Πέρασα πολύ όμορφα. Αν και περίμενα να δω και κάποιους πιο «κλασικούς» του club και να γινόταν πιο τζερτζελές.

Ένα πράγμα μου την έσπασε και θα το πω χωρίς παρεξήγηση.

Είναι δυνατόν, εγώ, να έχω ένα μαμά 5θυρο και κολλητά να παρκάρει γυναίκα με σίτα και φτερούγα; Ρε τι ξεφτίλα! Και να σου την λέει κιόλας: «Αν δεν ήταν έτσι δεν θα το αγόραζα, γιατί τα απλά Stilo είναι…».

ΠάρΆτην στο γάμο σου να σου πει και του χρόνου.

Cubano_KG
07-05-07, 17:37
Είναι δυνατόν, εγώ, να έχω ένα μαμά 5θυρο και κολλητά να παρκάρει γυναίκα με σίτα και φτερούγα; Ρε τι ξεφτίλα! Και να σου την λέει κιόλας: «Αν δεν ήταν έτσι δεν θα το αγόραζα, γιατί τα απλά Stilo είναι…».

ΠάρΆτην στο γάμο σου να σου πει και του χρόνου.
Δεν ειμαι ρουφιανος απλα φοραω μαυρη κουκουλα.....:p:p:p:p

aka για σενα χτυπαει η καμπανα...

aka
07-05-07, 17:40
Και εγώ γούσταρα τρελά εχθές. Πέρασα πολύ όμορφα. Αν και περίμενα να δω και κάποιους πιο «κλασικούς» του club και να γινόταν πιο τζερτζελές.

Ένα πράγμα μου την έσπασε και θα το πω χωρίς παρεξήγηση.

Είναι δυνατόν, εγώ, να έχω ένα μαμά 5θυρο και κολλητά να παρκάρει γυναίκα με σίτα και φτερούγα; Ρε τι ξεφτίλα! Και να σου την λέει κιόλας: «Αν δεν ήταν έτσι δεν θα το αγόραζα, γιατί τα απλά Stilo είναι…».

ΠάρΆτην στο γάμο σου να σου πει και του χρόνου.

1ον εγώ είπα ότι έψαχνα για να αγοράσω κάποιο φιαγμένο και από όσα είχα δει, μου αρεσε το stilo. 2ον Δεν είπα ποτέ ότι τα απλά stilo είναι ...! 3ον Στο γάμο σου δε θα έρθω γιατί αλλιώς τα είπα και αλλιώς τα μετέφερες!

jim1984_4
07-05-07, 17:43
Παντελη με πηραν τηλεφωνο απο το ΝΑΙ και μου ειπαν οτι καποιος απο την παρεα ξεχασε την πεθερα του εκει μηπως ησουν εσυ?????????

Pantelis
07-05-07, 17:47
1ον εγώ είπα ότι έψαχνα για να αγοράσω κάποιο φιαγμένο και από όσα είχα δει, μου αρεσε το stilo. 2ον Δεν είπα ποτέ ότι τα απλά stilo είναι ...! 3ον Στο γάμο σου δε θα έρθω γιατί αλλιώς τα είπα και αλλιώς τα μετέφερες!

Ρε μου την ξαναλέει!!! :slap:


Παντελη με πηραν τηλεφωνο απο το ΝΑΙ και μου ειπαν οτι καποιος απο την παρεα ξεχασε την πεθερα του εκει μηπως ησουν εσυ?????????

Την Βουλγάρα ή την Σέρβα; :p:p:p Πρόσεχε τι λες. Θα εκτεθείς...:whistle:

Cubano_KG
07-05-07, 17:50
Παντελη με πηραν τηλεφωνο απο το ΝΑΙ και μου ειπαν οτι καποιος απο την παρεα ξεχασε την πεθερα του εκει μηπως ησουν εσυ?????????
Και σε ρωτησαμε ρε Παντελη "μηπως ξεχασες τιποτα???"

Pantelis
07-05-07, 17:52
Και σε ρωτησαμε ρε Παντελη "μηπως ξεχασες τιποτα???"

Ρε μην μπερδεύετε τον καπνό με την πεθερά!!!:)

jim1984_4
07-05-07, 17:53
Ο Παντελης παντα κατι ξεχναει αλλωστε το εχει δηλωσει και ο ιδιος

bel
07-05-07, 17:54
Βρε κάτι ξέχασες...

aka
07-05-07, 17:54
Ρε μου την ξαναλέει!!! :slap:

Και θα σου την ξαναπώ, αν δε μεταφέρεις τα λόγια μου όπως τα λέω! Ή μήπως επειδή εκτός ελλάδος έχεις ξεχάσει κάπως τα ελληνικά σου και άλλα σου λένε και άλλα καταλαβαίνεις?

jim1984_4
07-05-07, 17:55
Παντελη σου την ξαναειπε :eek:

Pantelis
07-05-07, 17:56
Ο Παντελης παντα κατι ξεχναει αλλωστε το εχει δηλωσει και ο ιδιος

(Τώρα το έσωσες γιατί αν διάβαζε καμιά πεθερά... Οχι τίποτε άλλο. Θα λέει οτι το κάνω και επίτηδες)

Pantelis
07-05-07, 17:58
Και θα σου την ξαναπώ, αν δε μεταφέρεις τα λόγια μου όπως τα λέω! Ή μήπως επειδή εκτός ελλάδος έχεις ξεχάσει κάπως τα ελληνικά σου και άλλα σου λένε και άλλα καταλαβαίνεις?

:flowers: Peace woman, Peace!!! Ρε τι θες να πεις ότι γερνάω και ξεχνάω αυτά που μου λένε; Προσεχε (пази!!!)

aka
07-05-07, 18:07
:flowers: Peace woman, Peace!!! Ρε τι θες να πεις ότι γερνάω και ξεχνάω αυτά που μου λένε; Προσεχε (пази!!!)

Όχι. Και πάλι δε με κατάλαβες. Δε μίλησα για ηλικία αλλά για μνήμη...! ¶λλαξε την 512mb και βάλε καμμία 2giga!

Cubano_KG
07-05-07, 18:07
Παντελη...
...μηπως εχει λιγο δικιο για αυτο με τα Ελληνικα??? ...γιατι πιο πολλα Σερβικα μας λες παρα Ελληνικα!!!!:p:p:p
..και τωρα που πηγες και πισω.. αστα να πανε!!:bleh::bleh::bleh:

Cubano_KG
07-05-07, 18:09
aka-Pantelis: 3-0

aka
07-05-07, 18:10
Παντελη...
...μηπως εχει λιγο δικιο για αυτο με τα Ελληνικα??? ...γιατι πιο πολλα Σερβικα μας λες παρα Ελληνικα!!!!:p:p:p
..και τωρα που πηγες και πισω.. αστα να πανε!!:bleh::bleh::bleh:

Κώστα.. Εσύ που τον ξέρεις περισσότερο καιρό, πάντα έτσι μιλάει ή έχει κάποιο πρόβλημα με τις γυναίκες?

Cubano_KG
07-05-07, 18:31
Κώστα.. Εσύ που τον ξέρεις περισσότερο καιρό, πάντα έτσι μιλάει ή έχει κάποιο πρόβλημα με τις γυναίκες?
Δεν εχει προβλημα με τις γυναικες... Ισα ισα δηλαδη το αντιθετο!
απλα.. αν καταλαβα καλα το πηρες λιγο σοβαρα Κατερινα! Πλακα σου κανει επειδη ηταν ο μονος 5πορτος εχθες και του εμεινε άχτι...

Γενικοτερα καθημερινα κανουμε ετσι ολοι μεταξυ μας πλακιτσες...
Ελπιζω να μην παρεξηγηθηκες!

aka
07-05-07, 18:57
Δεν εχει προβλημα με τις γυναικες... Ισα ισα δηλαδη το αντιθετο!
απλα.. αν καταλαβα καλα το πηρες λιγο σοβαρα Κατερινα! Πλακα σου κανει επειδη ηταν ο μονος 5πορτος εχθες και του εμεινε άχτι...

Γενικοτερα καθημερινα κανουμε ετσι ολοι μεταξυ μας πλακιτσες...
Ελπιζω να μην παρεξηγηθηκες!

Δεν παρεξηγήθηκα με τον ψευτοbel που εκτός από εσένα, πήρε και εμένα η μπάλα. Το πρόβλημά μου ήταν το ότι δεν τα είπε έτσι όπως τα είπα.

Cubano_KG
07-05-07, 19:01
FURIOUS tuning θα κυκλοφορησει μετα τις 26 του μήνα...

ThoDoriS ή Soul_Giannis με το κειμενο που θα στειλουμε τι θα γινει???

darios
07-05-07, 19:05
Cubano καταλαβες αν ο φωτογράφος απο το Furious θελει το τουτου μου για παρουσίαση η οχι γιατι δεν κατάλαβα και το αφισε και φλου....sorry που τοποθετό σε αφτό το θέμα την απορία μου......:(:(

Cubano_KG
07-05-07, 19:09
Δεν παρεξηγήθηκα με τον ψευτοbel που εκτός από εσένα, πήρε και εμένα η μπάλα. Το πρόβλημά μου ήταν το ότι δεν τα είπε έτσι όπως τα είπα.
Κατερινα ειλικρινα χαβαλε εκανε ο Παντελης.
Αν εννοουσε κατι απ'αυτα στα αληθεια πρωτα απ'ολα θα του την λεγαμε ολοι εμεις...
Μην μενεις σ'αυτο please.
Ελπιζω να περασες ωραια χθες οπως ολοι και μην μενεις σ'αυτην την ασημαντη στιγμη ενος μηνυματος το οποιο ηταν καθαρα για χαβαλε.

Σ'ευχαριστω!


Cubano καταλαβες αν ο φωτογράφος απο το Furious θελει το τουτου μου για παρουσίαση η οχι γιατι δεν κατάλαβα και το αφισε και φλου....sorry που τοποθετό σε αφτό το θέμα την απορία μου......:(:(

Το πιασες ε? Λοιπον στειλε μου pm το κινητο σου για να κανονιστει το θεμα...
Καλα ακουσες θελει το τουτου σου για αποκλειστικο αφιερωμα...

darios
07-05-07, 19:15
Cubano μου λέει οτι έχεις υπερβεί το οριο αποθικεφμένων μηνημάτων....

Cubano_KG
07-05-07, 19:34
Cubano μου λέει οτι έχεις υπερβεί το οριο αποθικεφμένων μηνημάτων....
Εμα δεν ειναι οριο αυτο που εχουμε... μονο 50!!!!

Στειλε, τωρα ειναι ok!!!

aka
07-05-07, 20:58
http://briefcase.pathfinder.gr/download/GioCat/49690/573840/0/P5060004.JPG

verone
07-05-07, 21:35
Ρε Μπάμπη αυτό είναι το παράπονο σου; Αυτό το ηλίθιο μαμά 5θυρο ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ τι σου λέει!

Έχω πολύ δουλειά ακόμη δεν ανέβηκα, θα γράψω το απόγευμα και μερικά σχόλια. Προς το παρόν δείτε φωτο και βιντεο.

Se epiasa tha ta poume apo konta!


Μπαμπη κατεβασα και τα 2 ρε τρελε, το 1200αρι μου και το 1.9JTD....

To ena einai to boom car xaxaxa?


Παντως απο την παρεα που γνωριζω μονο του verone πρεπει να ηταν!!!!
ωραια τα στιλακια παιδια αλλα με βαθμολογια αυτο το μ@μιμενο του βερονε θα θα ηθελα ποτε να το εβλεπα διπλα μου..απο λουκ ειναι το πιο τσιτα απο ολα κατα την αποψη μου επρεπε να ηταν μπροστα... διοτι απο μουρη ειναι το πιο ομορφο απο ολα

παντα φιλικα κ χωρις παρεξηγηση

Pou na katsw kai gw dipla sou diladi ti tha kaneis tha exafanisteis apo to club xaxaxa efxaristw!

ThoDoriS
08-05-07, 01:15
FURIOUS tuning θα κυκλοφορησει μετα τις 26 του μήνα...

ThoDoriS ή Soul_Giannis με το κειμενο που θα στειλουμε τι θα γινει???


Κώστα εγώ τι κείμενο να στείλω? Εγώ ποτέ δεν έγραψα (και ο Γιάννης από όσα γνωρίζω) κείμενο για περιοδικό....
Ο Πέτρος είχε γράψει και σίγουρα και η Ανθή...

Δεν νομίζω ότι είμαι ο κατάλληλος να γράψει κείμενο γιατί σε αυτά δεν τα καταφέρνω. Όποιος το γράψει ας μου πεί να το στείλω όμως αν δε θέλει να το κάνει εκείνος.

Πολύ ωραία όλα τα αμάξια....ωραία και η φωτογράφιση...
Έχω χάσει όλες μας τις συνατήσεις το τελευταίο καιρό, αφού μετά ήρθε ο richard απο το σπίτι μου και είδα το stilo του δίπλα στο δικό μου που έχω να το κουνήσω 3μήνες και είναι με 2δάχτυλα βρωμιά και έσκασα...

Cubano_KG
08-05-07, 01:36
Κώστα εγώ τι κείμενο να στείλω? Εγώ ποτέ δεν έγραψα (και ο Γιάννης από όσα γνωρίζω) κείμενο για περιοδικό....
Ο Πέτρος είχε γράψει και σίγουρα και η Ανθή...

Δεν νομίζω ότι είμαι ο κατάλληλος να γράψει κείμενο γιατί σε αυτά δεν τα καταφέρνω. Όποιος το γράψει ας μου πεί να το στείλω όμως αν δε θέλει να το κάνει εκείνος.

Πολύ ωραία όλα τα αμάξια....ωραία και η φωτογράφιση...
Έχω χάσει όλες μας τις συνατήσεις το τελευταίο καιρό, αφού μετά ήρθε ο richard απο το σπίτι μου και είδα το stilo του δίπλα στο δικό μου που έχω να το κουνήσω 3μήνες και είναι με 2δάχτυλα βρωμιά και έσκασα...
Ωραια στειλε μου με e-mail τα κειμενα που εχει γραψει σε αλλες φωτογραφησεις η Ανθη και ο Πετρος...

ThoDoriS
08-05-07, 01:42
Ωραια στειλε μου με e-mail τα κειμενα που εχει γραψει σε αλλες φωτογραφησεις η Ανθη και ο Πετρος...

Γιατί τα έχω? Δεν είχα ανακατευτεί ποτέ εγώ με αυτά ρε συ...δεν είχα ποτέ σχέση με κείμενα κτλ...που να τα βρω...

ThoDoriS
08-05-07, 03:38
Μπάμπη, Κώστα κτλ απο εδώ θα διαγράψω μερικά μηνύματα γιατί δεν ταιριάζουν σε μια επιτυχημένη συνάντηση....θα μείνουν μόνο οι φωτογραφίες και τα σχόλια σε αυτές για να θυμίζουν τι έγινε....

verone
08-05-07, 03:53
Telika aftos o mprostinos aspros kathreftis mas xalaei ti emfanisi ti lete etsi pou ta vlepw mazemena mpam kaneoun oi kathreftes

ThoDoriS
08-05-07, 03:55
Ρε παιδιά καμιά πινακίδα δεν θα ήτανε καλό να κρύβαμε?

Πολύ χύμα τις βλέπω στις φωτογραφίες...

darios
08-05-07, 03:58
σοστό....μην δίνουμε και στόχο....

verone
08-05-07, 03:59
Ρε παιδιά καμιά πινακίδα δεν θα ήτανε καλό να κρύβαμε?

Πολύ χύμα τις βλέπω στις φωτογραφίες...

Egw pantos teleftea fora pou to afisa stin ellada eixa na valo pinakida mprosta edw kai xronia kati tha ekane to linaki mou malon fovate tous stroumf!

Cubano_KG
08-05-07, 04:00
Μπάμπη, Κώστα κτλ απο εδώ θα διαγράψω μερικά μηνύματα γιατί δεν ταιριάζουν σε μια επιτυχημένη συνάντηση....θα μείνουν μόνο οι φωτογραφίες και τα σχόλια σε αυτές για να θυμίζουν τι έγινε....
Αλλη μια φορα που θα πω σωστος Θοδωρη.

verone
08-05-07, 04:00
σοστό....μην δίνουμε και στόχο....

Kala plaka kaneis twra esi kaneis mpam apo makria einai san na les elate na me grapsete!!!:D :D :D

Cubano_KG
08-05-07, 04:03
Ρε παιδιά καμιά πινακίδα δεν θα ήτανε καλό να κρύβαμε?

Πολύ χύμα τις βλέπω στις φωτογραφίες...
Αν και δεν το θεωρω προβλημα προσωπικα..
Θα του πω να τις επεξεργαστει αν ειναι ευκολο ετσι ωστε να μη φαινονται οι πινακιδες.. ok παιδια?

darios
08-05-07, 04:04
ξέρεις πια ειναι η στραβή Μπάμπη....??οτι έρχονται το στρουμφοχοργιό τους μέσα....:rant2:

Cubano_KG
08-05-07, 04:06
Αστα να πανε Φωτη...

ThoDoriS
08-05-07, 04:07
Αν και δεν το θεωρω προβλημα προσωπικα..
Θα του πω να τις επεξεργαστει αν ειναι ευκολο ετσι ωστε να μη φαινονται οι πινακιδες.. ok παιδια?


Απλά δεν είναι όλοι καλοπροαίρετοι πάντα...καλό θα ήταν για μένα να μην φαινόντουσαν και να φαινόταν το κλασικο άσπρο πλάισιο...

verone
08-05-07, 04:10
ξέρεις πια ειναι η στραβή Μπάμπη....??οτι έρχονται το στρουμφοχοργιό τους μέσα....:rant2:

Plaka plaka ti kliseis tros kala den to sizito oti me tis kenouries kliseis tin exeis asxima kalitera trexa an se stamatisoun!!!

Exeis rixei poli xrima re paidi mou kai si sto amaxi kai tha lene grapsteton exei na plirosei egw pantos twra skeftomai na kanw kornizes tis kliseis mou na tis balw sto saloni mou!

darios
08-05-07, 04:16
ama vreis kalh prosfora na soy stilo kai tis dikes moy na mas kanei timh gia to club re paidaki moy....:D :D

Cubano_KG
08-05-07, 05:13
ama vreis kalh prosfora na soy stilo kai tis dikes moy na mas kanei timh gia to club re paidaki moy....
Ωραιος...;):hmmm:
Λες να το κανουμε ετσι???:rolleyes:
Να δοκιμασουμε να πληρωνουμε τις κλησεις σαν club?????
Θα ρωταμε μεταξυ μας ποιος εχει καμμια φρεσκια? και θα κανουμε μαζικη καταθεση για να περνουμε εκπτωση ως club...!!!
:yeah: :metalo: :bananarock2: :happy2: :worship:

stilo-hraklis
08-05-07, 12:03
καλη ιδεα εχω καθε μηνα εχω και 1 κληση..πως δεν μου πηρανε το διπλωμα δεν ξερω ζητω η Γραφειοκρατεια

verone
08-05-07, 13:29
καλη ιδεα εχω καθε μηνα εχω και 1 κληση..πως δεν μου πηρανε το διπλωμα δεν ξερω ζητω η Γραφειοκρατεια

Den eimai sigouros alla nomizw sto saxoclub ginete afto!

Kala re ionio ti mou eipe to linaki forage o pitsirikas skoufaki kai mplouzaki stilo club kala apo twra den to pistevw thelw foto!!!

Ionio-Zante
08-05-07, 14:53
Kala re ionio ti mou eipe to linaki forage o pitsirikas skoufaki kai mplouzaki stilo club kala apo twra den to pistevw thelw foto!!!

Μπαμπη φοραγε σκουφακι Ferraristi Original και ενα μπουζακι που ειχε μια μικρη σταμπα του StiloClub... Αλλα ειχε ψιλοξεθωριασει και δεν φαινονταν καλα...:(

Cubano_KG
08-05-07, 19:19
Ηταν σκετη τρελα ο μπομπιρας σου Γιωργο...
Τον βλεπω κληρονομο Stilo και οχι μονο...!!!

Pantelis
08-05-07, 19:22
Ηταν σκετη τρελα ο μπομπιρας σου Γιωργο...
Τον βλεπω κληρονομο Stilo και οχι μονο...!!!

Πιστεύω να τον δούμε στο περιοδικό. Φοβερή φάτσα ο IONIO_ZANTE jr.

Stilo_Rodos
08-05-07, 19:42
γιωργο :baby:
χιχιχιχι

paidaros
08-05-07, 21:13
γιωργο να ειστε γεροι να τον χαρειτε και να τον καμαρωσετε οπως τον ονειρευεστε!!!!!!!!!!!!!!!!!

MaGeLaNoS
11-05-07, 13:42
Ε σβηστε τις πινακιδες ρε σεις απο τις φωτο...

REPT1L3
20-05-07, 20:51
Από αυτή την εβδομάδα να κοιτάμε στα περίπτερα για το περιοδικό ή it's too soon;

bel
20-05-07, 21:17
Mπα,νεώτερες πληροφορίες λένε για μέσα με τέλος Ιουνίου.

REPT1L3
20-05-07, 21:32
:(:baby::frown:

Δεν θα βγει δηλ. στο "καπάκι" ε; Ok

Cubano_KG
21-05-07, 02:06
:(:baby::frown:

Δεν θα βγει δηλ. στο "καπάκι" ε; Ok
Δυστυχως φιλε μου Σώτο θα ειναι στου Ιουνιου!
Περιμενει και τα κειμενα ο ανθρωπος.
Θα πεσει σχετικη ενημερωση βεβαια...


Αααα.. Καποιος μου ειχε πει(δε θυμαμαι ποιος) οτι ειχε παρει το τελευταιο τευχος #25 FURIOUS που κυκλοφορει τωρα και εχει ενα κοκκινο Stilo μεσα απο Πάρο...
Ε.. τελικα ειχε δικιο ειναι το τελευταιο τευχος, ειχα κανει λαθος εγω....:(:(

jim1984_4
21-05-07, 11:00
Κωστα εγω σου το ειχα πει αυτο

REPT1L3
09-06-07, 15:12
Για να αποφύγετε και εσείς να αγοράσετε το περιοδικό(Furious).... Μην πάρετε το τεύχος 26 του 2007 δεν μας έχει μέσα, έχει το Seatclub.gr. Αναμονή για το επόμενο τεύχος..... :baby:

verone
11-06-07, 22:30
Μα άμα δεν στείλουμε το κείμενο δεν πρόκειται να μας βάλουν ποτέ!

bel
11-06-07, 22:38
Μα άμα δεν στείλουμε το κείμενο δεν πρόκειται να μας βάλουν ποτέ!
Ακομα να παει το κειμενο;
Στο συμβολαιογραφο ειναι;:p

Pantelis
13-12-07, 22:25
Τελικά με αυτό το περιοδικό τι έγινε;