PDA

Επιστροφή στο Forum : Χρόνια πολλά στις Γυναίκες του Club...



ThoDoriS
08-03-05, 12:21
Γιορτή της γυναίκας σήμερα οπότε αξίζει να πούμε ένα χρόνια πολλά σε όλες τις γυναίκες που έχουμε εδω μέσα......


Χρόνια σας πολλά.......


(Μονο γιορτή του άντρα δεν έχει....όλα τα άλλα τα έχει....)

mike
08-03-05, 12:25
Χρόνια Πολλά στον απανταχού γυναικείο πλυθησμό!!! Να ζήσετε να μας βγάζετε το λάδι!!!! ;)

ckalfas
08-03-05, 12:27
Χρόνια καλά γυναίκες! Γιατί χρόνια πολλά άλλωστε ζείτε!!!

Nikos
08-03-05, 13:17
Χρόνια καλά γυναίκες! Γιατί χρόνια πολλά άλλωστε ζείτε!!!

Χρόνια ήσυχα (μη πω βουβά) γυναίκες! Γιατί χρόνια πολλά και καλά άλλωστε ζείτε!!!

Soul_Giannis
08-03-05, 22:23
Χρονια πολλα γυναικες!!!!!!
Να σας χαιρομαστε!!!!!
:102

aman17-2
09-03-05, 00:38
Καλή διασκέδαση τα βράδια......

09-03-05, 01:18
Ευχαριστούμε πολύ!!!!

Natalia
09-03-05, 01:57
Χρόνια καλά γυναίκες! Γιατί χρόνια πολλά άλλωστε ζείτε!!!

Χρόνια ήσυχα (μη πω βουβά) γυναίκες! Γιατί χρόνια πολλά και καλά άλλωστε ζείτε!!!

Την είπες πάλι την κακία σου!!!!
Φταίω εγώ τώρα να μπριζώσω την πεθερούλα σου την κουνιάδα σου και την γυναίκα σου να δεις για πότε μπαίνεις.........στο μπουκάλι ξανά!!!!!! :D

κατά τα άλλα.....φχαριστούμεεεεεεεεε!!!!

ΥΣ. Ευχαριστούν και οι ..αυτές που δεν γιορτάζουν σήμερα.......: Οι γυναικάρες!

Nenya
09-03-05, 10:56
εγω παλι χαιρομαι περισσοτερο οταν ακουω χρονια πολλα για την γιορτη μου και τα γενεθλια μου.....

Katerina
09-03-05, 10:58
[quote]

ΥΣ. Ευχαριστούν και οι ..αυτές που δεν γιορτάζουν σήμερα.......: Οι γυναικάρες!

Θα συμφωνήσω με την αγαπητή Ναταλία κ έχω να προσθέσω ότι
οι αληθινές γυναίκες γιορτάζουν κ ζουν την κάθε στιγμή.

Gregory
09-03-05, 11:20
Χρονιά πολλά & από εμένα ότι επιθυμείται

(τελικά εμείς οι άνδρες πρέπει να είμαστε πολύ μαζόχες
να γιορτάζουμε κάτι που μας κάνει τη ζωή …………………………)

ckalfas
09-03-05, 13:14
Συνήθως γιορτάζεται κάποια ημέρα παγκοσμίως κάτι που έχει σχέση με αρρώστια ή με είδη που τελούν υπό εξαφάνιση...

Natalia
09-03-05, 16:16
Χρονιά πολλά & από εμένα ότι επιθυμείται

(τελικά εμείς οι άνδρες πρέπει να είμαστε πολύ μαζόχες
να γιορτάζουμε κάτι που μας κάνει τη ζωή …………………………)


......ναι......τη ζωή.....τι;....Για λέγε.......για λέγε....
Κι αν θες μετά στείλε μου κι ένα πιμ με το πόσες ώρες θες να σε ....βασανίσουμε!!!!
Χμ......Πάτρα ε; Ενδιαφέρον...ένα τσιγάρο δρόμος!!!! :twisted: :twisted: :)

Natalia
09-03-05, 16:17
Συνήθως γιορτάζεται κάποια ημέρα παγκοσμίως κάτι που έχει σχέση με αρρώστια ή με είδη που τελούν υπό εξαφάνιση...

Έχεις απόλυτο δίκιο....
Γιορτάζουμε γιατί είμαστε το μόνο ....είδος που αντέχει σε ό,τι μηχανορραφία εφευρίσκετε....για να εξαφανιστούμε αλλά......δεν σας κάνουμε το χατήρι!!! :P

Nenya
09-03-05, 16:32
έχω μια υποψία ότι τα αρσενικά προσπαθείτε να υποβιβάσετε το γεγονός του ότι παγκόσμιος υπάρχει ημερα τις γυναικας, γιατί πολύ απλά δεν υπάρχει ημερα του άντρα !!! :120 tstststs a αν τελικά σας τυραννάμε τόσο ok μπορείτε να τα βρείτε και αναμεταξύ σας !!! :twisted:

MaGeLaNoS
09-03-05, 16:37
[quote="Nenya"]αν τελικά σας τυραννάμε τόσο ok μπορείτε να τα βρείτε και αναμεταξύ σας !!! :twisted:[/quotε]

Μα γιαυτο και εχουν αυξηθει οι ιδιαιτερες "προτιμησεις" τελευταια και εχουν γινει μοδα..κατι σαν τα ibiza...xaxaxaxax(κακιουλαα) :twisted:

Nenya
09-03-05, 16:46
η ουσία είναι μια !!! μας γουστάρετε όπως είμαστε ?? αν ναι ok αλλιώς υπάρχουν κι αλλου πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκαλια (για να μην πω σύκα...)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
09-03-05, 17:33
ΤΑ ΣΥΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ...ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΥΚΑ....

face
09-03-05, 17:50
χαχαχα.....κωστα
χαχαχα χρήστο.....

ντίνα είναι παγκοσμίως γνωστό ότι οι γυναίκες πάσχουν απο ανασφάλεια....γιαυτο και εφευρίσκουν τέτοιες ημέρες..πχ γιορτη της μάνας και αλλα τέτοια.....(μόνο γιορτή της παρθένας δεν έχουν βγάλει ακόμα αλλα έτσι όπως πάμε χλωμό το κόβω λόγω έλλειψης εορταζουσων χεχε)

οι άντρες αφου δεν έχουμε τέτοια συνδρομα γιατι να γιορτάσουμε....??εεε??

Nenya
09-03-05, 19:37
δηλαδή θες να πεις ότι γυναίκες καθιερώσανε την γιορτή ... καλά όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια !

face
09-03-05, 22:10
καλα μηην τα παιρνεις ντε....

ορίστε εμείς τηην καθιερώσαμε για να μας γκρινιάζεται αλλή μια μέρα ότι ξεχάσαμε τηην γιορτή σσας...

λοιπόν....

γιορτη γυναικας
γιορτη μητέρας
επέτειος
γενέθλια
ονομαστική εορτή
αγίου βαλεντίνου

ενα μυαλο είναι ρε γμτ....:):)

aman17-2
09-03-05, 22:27
μην τρελένεστε......όλα γίνονται για να ρέει το χρήμα....άμα είσαι μάγκας και έχεις @@ γιορτάζεις με την δικιά σου κάθε λεπτό και δεν περιμένεις τέτοιες μέρες να ξηλώνεσαι για να αποδείξεις κάτι.....
ας μην ήταν τα είδη δώρων....
πως να το κάνουμε....το marketing δουλεύει 100000% και έχει γίνει καθεστώς το να αγοράζεις δώρα τέτοιες μέρες

Nenya
10-03-05, 00:13
καλα μηην τα παιρνεις ντε....

ορίστε εμείς τηην καθιερώσαμε για να μας γκρινιάζεται αλλή μια μέρα ότι ξεχάσαμε τηην γιορτή σσας...

λοιπόν....

γιορτη γυναικας
γιορτη μητέρας
επέτειος
γενέθλια
ονομαστική εορτή
αγίου βαλεντίνου

ενα μυαλο είναι ρε γμτ....:):)

υπάρχουν και τα κινητά και τα paltop !

ωστόσο εγώ νομίζω ότι αν θυμάσαι τα μισά από αυτά η καλή σου θα είναι τρισευτυχισμένη