PDA

Επιστροφή στο Forum : MY NEW !!!!!



Gregory
09-03-05, 10:23
Hello σε όλους
Επιστροφή στα πάτρια εδάφη ,τελικά ένα ταξιδάκι μια στο τόσο κάνει καλό τελικά.
Τώρα σας έχω και ένα καλό νέο εχθές πήρα στα χεριά μου το νέο μου CAR
(o Θωδορής ,ο Γιώργος & ο Άρης) το έμαθαν πρώτοι.

Το όνομα αυτού ΤΟΥΟΤΑ ΡΑV 4 4 doors με 150 αλογάκια σε μαυράκι.

Τα σχόλια σας παρακαλώ……………….
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

face
09-03-05, 10:27
το έχω οδηγήσει, αρκετα καλό μου άρεσε, καλές επιδόσεις αλλα με χαλούσε το τιμόνι του που είναι πολύ μεγάλο...σημειωτέον είναι ίδιο με αυτό του mr2 που επίσης έχω οδηγήσει.....

απο τα τζιπ που αρέσει, τουλάχιστον με κάτι άλλα που κυκλοφορούν...

ckalfas
09-03-05, 10:30
Χάλιιι!!! :lol: :lol: :lol:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
09-03-05, 10:34
Πιστευω η καλυτερη επιλογη στην κατηγορια των SUV γιατι μην ξεχαμε δεν ειναι JEEP....καλα χιλιομετρα και πολλες εξορμησεις.........

Gregory
09-03-05, 10:40
Χάλιιι!!! :lol: :lol: :lol:

Εάν κολίσεις σε τίποτα χιονιά η σε καμιά παραλία να δω ποιος θα σε ΤΡΑΒΗΞΕΙ :lol: :lol:

Nenya
09-03-05, 10:51
που ειναι εκεινο το post που ελεγε για την τυπισα με το stilo που τραβουσε εναν με ενα jeep .....

mike
09-03-05, 10:56
ΠΡΟΔΟΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!

Πάω να σου κόψω το internet,email, θα σου κάνω και ένα remote shutdown να στρώσεις!!!! :146

Άκου Τζαπόνικο...... :201

Gregory
09-03-05, 11:13
που ειναι εκεινο το post που ελεγε για την τυπισα με το stilo που τραβουσε εναν με ενα jeep .....

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΖΙΠ
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΛΟΝΑΚΙ
ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΙΑ με ποδηλατάκια
ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΔΩΡΟ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ
ΕΧΩ ΙΤΑΛΙΚΟΟΟΟΟΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ

Σας ευχαριστώ όλους για την υποστήριξη.
:twisted: :twisted: :twisted: (χιουμορ κανω)

Nikos
09-03-05, 11:46
ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΔΩΡΟ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ


Το ίδιο έκανε και ο πατέρας μου στην μάνα μου. Καλό αμάξι. Το κάθισμα θα το ήθελα πιο τύπου μπάκετ γιατί στις στροφές (παρόλο που φοράς και πάντα ζώνη) κρατιέσαι από το τιμόνι για να μην βρεθείς στον συνοδηγό ή στο παράθυρο. Εμείς έχουμε το αυτόματο, το οποίο χάνει στην εθνική λόγω του ότι είναι 4τάχυτο και στα πολλά χλμ έχει πολλές στροφές. Μέσα-έξω άψογο. Με ότι θα χρειαστεί κανείς να το έχει πάνω. Εκτός δρόμου είναι πολύ drive for fun. Όπως επίσης είναι και σκυλί στα δύσκολα (δοκιμασμένο). Στην πόλη αρκετά ξεκούραστο (λόγω και αυτόματου κιβωτίου) και πολύ σπίρτο. Λίγο στο παρκάρισμα σου τα χαλάει, αλλά αν το συγκρίνεις με κάτι άλλα θυρία, είναι μικρό!!! ;)

ThoDoriS
09-03-05, 11:55
Καλορίζικο Γρηγόρη.......Καλές βόλτες και καλά χιλιόμετρα....:D

Karateka
09-03-05, 13:25
Kαλοτάξιδο φίλε και καλές εξορμήσεις.

Natalia
10-03-05, 00:20
που ειναι εκεινο το post που ελεγε για την τυπισα με το stilo που τραβουσε εναν με ενα jeep .....

Εγώ ήμουν η τύπισσα.....και τράβηξα ένα τζιπ Μερσεντές....που ξέμεινε στα .....νερά....... :oops:

Stilatos
10-03-05, 06:09
Επειδη ο αδερφος μου ειναι προεδρος σε ενα 4χ4 κλαμπ εχει δει ολα τα αμαξια σε δραση δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα δεν ειπε και τα καλυτερα λογια. Εμενα προσωπικα με χαλαει που ειναι μονιμως 4χ4 και δεν εχεις επιλογη να το βγαλεις και επισης που δεν μπορεις να διαλεξεις τις "χαμηλες σχεσεις"

Soul_Giannis
11-03-05, 00:29
Καλοταξιδο φιλε!!!!!

MaGeLaNoS
11-03-05, 00:38
Πολυ καλη η επιλογη σου Novitec!Για την κατηγορια του πιστευω ειναι πολυ καλο με μοναδικο ισως μειονεκτημα την μονιμη τετρακινηση(δεν εχει την επιλογη απεμπλοκης οπως το XTRail[Nissan])με αποτελεσμα να εχεις λιιιιιιιιγα παραπανω καυσιμα και τριβες μηχανικων μερων.Ωστοσο ειναι απο τις κορυφαιες προτασεις στον χωρο του.Καλοταξιδο..