Σύνδεση

Επιστροφή στο Forum : The End Of A Legend



Ionio-Zante
16-09-07, 15:52
http://www.colinmcrae.com/

Soul_Giannis
16-09-07, 15:57
Όπως γράψαμε σε προηγούμενο θέμα, το ελικόπτερο του πρώην παγκόσμιου πρωταθλητή στο WRC Colin McRae συνετρίβη σε περιοχή κοντά στο σπίτι του στο Lanarkshire. Σύμφωνα με τις πληροφορίες που έχουμε συλλέξει έως τώρα, φαίνεται ότι το ελικόπτερο πετούσε με χειριστή τον ίδιο τον McRae, τον οποίο τα βρετανικά ΜΜΕ χαρακτήρισαν «δεινό χειριστή ελικοπτέρου». Φαίνεται όμως ότι η μοίρα ήταν σκληρή με τον Σκοτσέζο, μια και το γαλλικό ελικόπτερο Squirrel έπεσε στο έδαφος και εξεράγη γύρω στις 16:00 τοπική ώρα. Οι αρχές της περιοχής δεν επιβεβαιώνουν τίποτα, πέρα από το ότι όντως έπεσε ελικόπτερο και ότι δεν υπάρχουν επιζώντες. Επίσης, δήλωσαν ότι η ζημιά είναι τόσο εκτεταμένη που δεν είναι δυνατό να καθοριστεί πόσοι επιβάτες υπήρχαν μέσα σε αυτό. Ωστόσο, όπως είμαστε σε θέση να γνωρίζουμε από αρκετά αξιόπιστες πηγές, και όπως επιβεβαίωσε ο μάνατζερ του Σκοτσέζου στους Times, όντως ο McRae πιλοτάριζε το ελικόπτερο. Ακόμα πιο τραγικό είναι το πολύ σοβαρό ενδεχόμενο μέσα στο μοιραίο ελικόπτερο να βρισκόταν ο 5χρονος γιός του, Johnny, άλλος ένας ενήλικος και άλλο ένα παιδί.
Ο Colin McRae ήταν ένας από τους οδηγούς-θρύλους των ράλι, έχοντας μάλιστα κερδίσει το παγκόσμιο πρωτάθλημα το 1995. Ήταν πολύ αγαπητός στους θεατές των αγώνων λόγω του ατρόμητου και ιδιαίτερα θεαματικού τρόπου οδήγησής του.
Το MSFREE παρακολουθεί από κοντά αυτήν την καθόλου ευχάριστη υπόθεση και θα σας ενημερώσει άμεσα για κάθε εξέλιξη.

Stilatos
16-09-07, 17:33
ητανε ενα απο τα μεγαλυτερα ινδαλματα μου :( κριμα που η γυναικα του τωρα εχασε και γιο και τον ανδρα της

ammoulianiotis
16-09-07, 18:41
Τι λετε ρε παιδια...
Εχω μεινει τωρα που το διαβαζω αυτο...
Κριμα οπως λεει ο Stilatos για την γυναικα που εχασε ανδρα και γιο.

Stilatos
16-09-07, 23:41
gIgwec_UvRc

face
17-09-07, 14:47
Δεν μπορώ να πώ τίποτα ακόμα, είμαι σοκαρισμένος...Σε λίγο θα περιγράψω μία εμπειρία δική μου με τον Colin....

petros
17-09-07, 15:03
Εχω μεινει αφωνος.
Κριμα κριμα..............

Stilatos
17-09-07, 16:15
Του ειχα δωσει συγχαρητηρια οταν εφευγε απο την ειδικη στην αναβυσσο μιλαμε για μια δεκαετια σχεδον πισω. ειχε κολλησει στην κινηση και τον χαιρετισα.

paidaros
17-09-07, 17:01
:yikes::yikes::yikes::yikes:
δεν μπορω να αρθωσω λεξη,εχω παγωσει!!!!!!!!!!!!!!
ενα απο τα μεγαλυτερα ινδαλματα μου!!
μεχρι και ραλλακι στο Ps τον ειχαν βγαλει!!!
ας ειναι ελαφρυ το χωμα που τον σκεπαζει και κριμα για την γυναικα του που τους εχασε και τους δυο!!

stilo-hraklis
17-09-07, 17:37
κριμα ενας Πιλοτος ...χαθηκε

babalis
17-09-07, 23:41
ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΑ.ΚΡΙΜΑ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟς ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΜΑΘΕΝΩ ΓΙΑ ΤΟ WRC

cavallino
18-09-07, 09:42
Κρίμα για έναν από τους κορυφαίους οδηγούς ever.

Κρίμα & για το παιδάκι του :crying: