PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση την Κυριακή 16/12/2007



ThoDoriS
10-12-07, 21:36
Την Κυριακή 16 Δεκεμβρίου στις 19.00, θα μαζευτούμε στο Cafe Olympico στο ΣΕΦ για να ευχηθούμε χρόνια πολλά και καλές γιορτές μεταξύ μας....

Καλό θα ήτανε να παρεβρεθούμε όσο το δυνατόν περισσότεροι...γιατί μετά απο το νέο έτος....

Τα λέμε απο κοντά λοιπόν....

stilo-hraklis
11-12-07, 00:12
τι εννωεις τοντορεεεεε)θωδορη oti μετα το νεο ετος....??τι σημαινουν οι τελιτσες?

richard
11-12-07, 12:37
Ισως να δουλευω την κυριακη,αν προλαβω θα ερθω.
Παντως να θυμησω οτι την Κυριακη στις 19:00 ειναι και το ντερμπι Ολυμπιακος-Αεκ στο καραισκακη.
Πιστευω οτι δεν θα εχουμε και τοσο μεγαλη συμμετοχη γιατι θα ειναι αρκετοι που θελου να το δουν...
Φανταζομαι οτι δεν το γνωριζες φιλε Θοδωρη :p

Darksun
13-12-07, 00:37
Εγω θα ειμαι εκει γιατι εχω ενα χρονο περιπου να ερθω εχω χαθει και θελω να δω τους stilomania πριν τον νεο ετος πριν πουλισω το stilo μου.Αν και θα εβλεπα τον αγωνα αλλα αφου νικησαμε την Βερντερ τι να μας πει η Αεκ.

Soul_Giannis
13-12-07, 17:52
Παιδια να το ακυρωσουμε γιατι εχει τον αγωνα!

ThoDoriS
13-12-07, 23:46
Η συνάντηση θεωρείται άκυρη γιατί θα γίνεται ένας χαμός κάτω στο ΣΕΦ....σκοπός έιναι να παρκάρουμε εύκολα και να χαλαρώσουμε....όχι να βλαστημάμε....

snikos72
16-12-07, 12:53
:hello:Καλημέρα στα παιδία του Stilo Club !!!!

Για μένα ήταν μια καλή ευκαιρία να σας γνωρίσω από κοντά (σαν νέο μέλος του club), και έχω μάθη πολλά χρήσιμα πράγματα από εσάς για το αυτοκίνητο μου, αλλά σίγουρα θα γίνετε ο κακός χαμός ένεκα του αγώνα, πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι στο επόμενο ραντεβού μας όποτε και αν είναι αυτό θα κάνω τα αδύνατα δυνατά να έρθω να τα πούμε από κοντά.!!!

Φιλικά Νίκος :)

face
16-12-07, 15:59
Καλώς τον Νίκο :)

αν δεν σου είναι κόπος κάνε και ένα post εδώ http://www.stilo-club.gr/vb3/showthread.php?t=2832&page=90
(γνωριμία νέων μελών)

Darksun
16-12-07, 16:27
Παλι καλα ρε παιδια γιατι ουτε και εγω θα μπορουσα σημερα καλητερα που το ακυροσατε σημερα πιστευω να κανονισουμε για την αλλη εβδομαδα.