PDA

Επιστροφή στο Forum : Η επιστροφη του Ασωτου



Pantjo
21-03-05, 13:20
Γεια σας και χαρα σας!!

Μετα απο 3μηνη απουσια ,μεσες ακρες, ειμαι παλι Ελλαδα. Ολο τον καιρο προσπαθουσα να παρακολουθησω το forum. Τον περισσοτερο καιρο ηταν αδυνατο.
Περαν τουτου τωρα ειμαι πισω και προσπαθω μεσα σε ολα τα τρεχοντα του γραφειου να δω τι καλο εχει γινει ολο αυτο το καιρο.

Ελπιζω να κανω γρηγορα update και να επανελθω ενεργα.

Θα προσπαθησω να ερθω στο επερχομενο meeting να σας δειξω φωτογραφιες και video που εκανα με το αμαξι απο Βαρκελωνη εως Αθηνα μεσω Ανκονας.
Εχω φτιαξει ενα πιστευω αξιολογο βιντεο το οποιο αποτυπωνει οοοολη τη διαδρομη απο συνορα Ιταλιας μεχρι Ανκονα (καρε-καρε) και μετα απο Πατρα μεχρι Αθηνα.

Μεσα στις επομενες μερες θα προσπαθησω να διαβασω ο,τι topic εχω χασει.
Αν παρο'λα αυτα εχετε να με ενημερωσετε για κατι το οποιο ειναι τρεχον και σημαντικο, θα το εκτιμουσα αν βοηθουσατε!!

Χαιρετω, καλημεριζω και με καλοσωριζω!!

(Α, και παρεπιμπτοντως, διαβασα το αρθρο απο την δυναμομετρηση. 1) δεν με λενε Παυλο, 2) δεν με λενε Στελιο και 3 και σημαντικοτερο μου ειχαν πει οτι εβγαλα 82 αλογα και διαβασα οτι εβγαλα τελικα 79. Καλα, οχι οτι στεναχωρηθηκα κιολας αλλα για να βαλουμε τα πραγματα σε μια ταξη)

Karateka
21-03-05, 13:30
Και εγώ έψαχνα να βρω ποιος Παύλος...

Welcome Back!

ckalfas
21-03-05, 13:31
Καλώς όρισες στα πάτρια εδάφη Παντελή! Περιμένουμε κάποιο σχετικό post για την διαδρομή, δηλαδή όλα...

mike
21-03-05, 13:34
ΕΕΕΕΕΕΕΕ ΟΟΟΟΟΟΟ!!! ΕΕΕΕΕΕΕΕ ΟΟΟΟΟΟΟ!!! ΕΕΕΕΕΕΕΕ ΟΟΟΟΟΟΟ!!!

ΗΡΘΕ Ο ΠΑΝΤΖΟΦΛΑΣ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΞΑΝΑ ΕΔΩ!!!

ΕΕΕΕΕΕΕΕ ΟΟΟΟΟΟΟ!!! ΕΕΕΕΕΕΕΕ ΟΟΟΟΟΟΟ!!! ΕΕΕΕΕΕΕΕ ΟΟΟΟΟΟΟ!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Καλωσήρθες Παντελάκο!!!!

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
21-03-05, 14:21
ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!!!!ΞΑΝΑ!!!!!!!!!
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ POST........

Pantjo
21-03-05, 14:23
Εμ...μ'αυτα και μ'αυτα αναγκαστηκα να ξενιτευω! Με ειχε κανει ρακος ο Κακουλιδης!
:147

mike
21-03-05, 14:44
Εμ...μ'αυτα και μ'αυτα αναγκαστηκα να ξενιτευω! Με ειχε κανει ρακος ο Κακουλιδης!
:147

Σώπα-σώπα μικρέ Παντελάκο.... :cry:



μην κλαίς καμάρι μου.... :(



σώπα-σώπα και θα του δείξω εγώ του παλιοΚακουλίδη.... :D



θα τον δείρω.... σώπα μην κλαίς.... :D :D :D



ΒΟΥΛΩΣΤΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΚΑΣΜΕΝΟ!!!!! ΜΟΥ 'ΣΠΑΣΕΣ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Soul_Giannis
22-03-05, 12:10
Welcome Back!