PDA

Επιστροφή στο Forum : ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ



verone
12-08-08, 16:10
ΘΕΜΑΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ 10 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2008


1. Καθιέρωση 2 συναντήσεων κάθε μήνα για να μπορούμε να κάνουμε ανακοινώσεις στα περιοδικά.
Ναι και η μέρα θα είναι Κυριακή
2. Μέρος συγκέντρωσης.
Carrefour
3. Ώρα συνάντησης.
20:00
4. Καφέ για στέκι.
Ένα μέλος μας δουλεύει σε café εκεί ο Δημήτρης και έτσι θα μπορεί να κανονίζει για τραπέζια και θα μπορεί να είναι στις συναντήσεις μας και όταν δουλεύει!!!
5. Κείμενο για περιοδικά.
Να μας ενημερώσει ο Παντελής αν έχει κάτι!
6. Χαρτάκια.
Ο Βαγγέλης μόνο ήθελε και πήρε και ο Δημήτρης λέει ότι προτιμάει τον προφορικό λόγο και ειδικά σε γυναίκες!!!
7. Προβλήματα forum.
Τίποτα
8. Αυτοκόλλητα πως και μέγεθος.
Το κλασικό μέγεθος είναι καλό
9. Events αν έχουμε κάποιο νέο να προτείνουμε για συνάντηση.
Ο Μιχάλης μας θύμισε το trackday
10. Τρακαρισμένο αυτοκίνητο για πώληση.
Υπάρχει ένα τρακαρισμένο stilo1.4 και το παιδί λέει ότι δεν το συμφέρει να το επισκευάσει και έτσι θα το βάλουμε μέσα στο πωλείται ίσως κάποιον να τον ενδιαφέρει για ανταλλακτικά
11. Συνεργείο για το club.
Ο Δημήτρης είναι πρόθυμος να μας δώσει τον χώρο και εγώ είμαι πρόθυμος να βάλω τα χέρια όπως και Βαγγέλης και γενικά όλοι αν υπάρχει φράπα όλα γίνονται στην Ελλάδα για να γλιτώσουν κάποια παιδία τα περιττά έξοδα τοποθέτησης κάτι σαν doit στην γιάφκα!!!
12. Σε κάθε συνάντηση να έχουμε μαζί μας προτάσεις η παράπονα.
13. Τηλέφωνο του club
Επειδή μέχρι τώρα δίνω το προσωπικό μου τηλέφωνο σε άτομα χωρίς πρόσβαση στο internet υπάρχει ένα τηλέφωνο από παλιά εδώ στην Θεσσαλονίκη αλλά δεν ξέρουμε ποιος το έχει θα παρακαλέσω να επικοινωνήσει μαζί μου ο κάτοχος η αν δεν υπάρχει πια να πάρω ένα εγώ δεν υπάρχει πρόβλημα απλά να δούμε σε τι φάση είναι τώρα.

mitsos
12-08-08, 18:39
Μπραβο verone, καταπληκτικά όσα γράφεις! Δειχνείς με πράξεις οτι έχεις όρεξη να προσφέρεις στο club και σε όλους μας.. Μακαρι να εξακολουθήσεις να έχεις την ίδια όρεξη

(please καν' το "Υπεύθυνος Βορείου Ελλάδος" δεν μπορώ να το βλέπω ανορθόγραφο..)

MiKe_KaVaLa
12-08-08, 18:49
Μπραβο verone, καταπληκτικά όσα γράφεις! Δειχνείς με πράξεις οτι έχεις όρεξη να προσφέρεις στο club και σε όλους μας.. Μακαρι να εξακολουθήσεις να έχεις την ίδια όρεξη

(please καν' το "Υπεύθυνος Βορείου Ελλάδος" δεν μπορώ να το βλέπω ανορθόγραφο..)

Και να συμπληροσω με την σειρα μου μετα απο τον φιλο mitso οτι μακαρι
καποιοι να ενδιαφεροντουσαν παραπανο σαν τον verone για το club μας.
Σου αξιζουν πολλα μπραβο verone.

ioannidis
13-08-08, 07:41
Μπάμπη, σημείωσε ένα θεματάκι ακόμα για την επόμενη συνάντηση...

Μια οργανωμένη αιμοδοσία στην τράπεζα του club...
Έτσι για ανανέωση.

verone
13-08-08, 15:23
Ευχαριστώ για τα καλά λόγια έτσι ήμουν και έτσι θα παραμείνω για το club.
Μιχάλη είπες ότι δεν θα είσαι εδώ στην επόμενη συνάντηση σε παρακαλώ ενημέρωσε με για την τράπεζα του club με mail η pm.

Επίσης αυτό είναι το νέο τηλέφωνο για την βόρια Ελλάδα:

6909790316

Panoramixk
16-08-08, 19:35
ποτε θα παμε για κανενα καφεδακι τελικα???

verone
16-08-08, 19:51
Έχεις pm απάντησε αν μπορείς.

DontMKsense
17-08-08, 02:11
ποτε θα παμε για κανενα καφεδακι τελικα???

Εσύ πότε θα γυρίσεις ρε μούτρο? Να μας κάνεις και βόλτα με το εργαλείο?

paidaros
17-08-08, 19:09
το τηλεφωνο το εχω εγω και θα στο δωσω στην επομενη συναντηση!