PDA

Επιστροφή στο Forum : 23 μαρτιου....τα ξαφνικα & εκτακτα εχουν το ζουμι!!!!



elaborus
23-03-05, 22:35
ιεροσυλια...συγχωρεστε με που ανοιξα στις συναντησεις αυτο το τοπικ αλλα δεν μπορουσα να περιμενω.... :D
παιδες σας χαρηκα ειλικρινα...
δεκαδες ατομα και δεκαδες stilo σε μια συναντηση εκτακτη που ειχε (το λιγοτερο) τεραστια επιτυχια!(να'ναι καλα τα κουνητα!) :wink:
ο νικος ο γιαννης και ο χρηστος,δεν πιστευανε στα ματια τους και στα αυτια τους...μια που συνεχως κτυπουσε το κινητο τους και προσθετονταν νεα ατομα στην stiloπαρεα!!! 8) 8) 8)
με ελεγε ο νικολης....
"θυμασαι κωνσταντινε ποσα λιγα ατομα ειμασταν οταν μας πρωτογνωρισατε?"
θυμαμαι νικολη αλλα τωρα τα πραγματα αλλαξαν...οι κοποι σας και τα χαρτακια που μοιραστηκαν εφεραν νεα μελη... 8)
τωρα υπαρχει μονο η ΑΝΟΔΙΚΗ πορεια παιδες...
εμ βεβαια με τετοια δραστηρια μελη δεν θα μπορουσε να συμβει το αντιθετο
ΕΥΓΕ!!!!
για τα παραλειπομενα αφηνω τους ειδικους να εξιστορησουν το καθε τι!!! :wink:
θα τα πουμε στις σερρες τωρα...και μετα ξερετε ραντεβου Σαββατο 26 Μαρτιου και ωρα 12.00 στον λευκο πυργο!!!! 8) 8)
ασχετο...Μορφω ετοιμασου γιατι με βλεπω να αλλαζω κινητο στρατοπαιδο...κααααταλαβες τι εννοω! :lol: :wink:
ααα,και τα μελη του clubcento ηταν παρον...βλεπε μουα και koulou (που εχει stilo)!!! :wink: 8)

Panos_Thesniki
24-03-05, 00:16
Γεια χαρά και απο μένα...

Επέστρεψα και εγώ μετά από 2 και πλέον μήνες απουσίας από τα κοινά του club και βρήκα τα πράγματα εντελώς διαφορετικά και ανανεωμένα προς το πολύ καλύτερο!!!!

Brand new faces and stilos, πανώ, μπλουζάκια (το δικό μου που βρίσκεται άραγε; ), εκδηλώσεις κτλ κτλ

Όσο αφορά την Παρασκευή, δυστυχώς είμαι από τους λίγους άτυχους που θα δουλεύουν εκείνη τη μέρα οπότε δεν θα μπορέσω να έρθω, αλλά το Σάββατο υπόσχομαι να δώσω βροντερό παρόν.

Συγχαρητήρια παιδιά!!!

Panos

ThoDoriS
24-03-05, 00:50
Τί έγινε ρε παιδιά σήμερα?????? Πείτε μου και μένα.....:D:D:D

ckalfas
24-03-05, 08:11
Θοδωρή, εν ολίγοις! Χθες κάναμε μία έκτατη συνάντηση για να γνωρίσουμε τον Θανάση (thanasis134 αν δεν κάνω λάθος) που ήρθε από την Αθήνα για κάποια υποχρέωση.
Το τρελλό ήταν ότι νομίζαμε ότι θα είμασταν 5-6 το πολύ, αλλά σιγά-σιγά μαζευτήκαμε ένα τσούρμο Stil-άκηδες άνευ προηγουμένου και τελείως αναπάντεχα! Εκτός από τους Stilo-καβαλάρηδες ήρθε και ο Κωνσταντίνος από το Cento Club και έγινε χαμός!

face
24-03-05, 08:58
μπράβο παιδια..καμια κοντριτσα έπεσε??

ckalfas
24-03-05, 09:06
Πέτρο, δεν ξέρω αργότερα τι έγινε, αλλά δεν νομίζω γιατί έλειπε ο Νίκος από την Βέροια (άλλος τρελλαμένος γκαζάκιας!).

elaborus
24-03-05, 09:09
ασχετο....τελικα πιστευετε οτι υπαρχει μεγαλη αυξηση λογω του οτι τα φλαιερς εχουν τυπωμενο stilo μπλε ή κιτρινο???

....τωρα γουσταρω να παιχθει αντιπαραθεση...(απο αυτους που γνωριζω καλα)

νικος+γιαννης (κιτρινο) VS χρηστος (μπλε) :wink: :P :P :P :P

ckalfas
24-03-05, 09:19
Νίκος+Γιάννης(κίτρινο) VS Χρήστος+Γιώργος (μπλε)... (διόρθωση)

Κωνσταντίνε αν αλλάξεις στρατόπεδο (βλ. Stilo) πάρε σε κόκκινο να είσαι με τον Sparks στον αντίποδα!

Πάντως, το χθεσινό βράδυ ήταν από τις ομορφότερες και ενδοξότερες στιγμές του Club της παρέας της Θεσσαλονίκης. Ο ρυθμός που μαζευόμασταν και αυξανόμασταν ήταν φοβερός! Σε κάθε νέα συνάντηση έχουμε πάντοτε καινούργια άτομα ή γνωρίζουμε μέλη που δεν έτυχε να έθουν σε προηγούμενες συναντήσεις μας.
Μπράβο! Πάντα ευχάριστες στιγμές να έχουμε και αυτή ανοδική πορεία να συνεχίσει!

ΓΙΩΡΓΟΣ
24-03-05, 09:28
Ήταν πράγματι η καλύτερη ίσως συνάντηση από τις τρείς που έχω βρεθεί.Όλοι έρχονταν και έρχονταν και ξαφνικά μετρούσαμε πανω από δέκα άτομα.Τελικά για πλάκα μόνο μαζευόμαστε τόσοι,πόσοι μάλλον σε εκδήλωση.Το μπλουζάκι τέλειο,το πανώ επίσης.Η βραδυά άνηκε στο φίλο Θανάση και του το αποδείξαμε.Να'σαι καλά φίλε.

Nikos
24-03-05, 13:03
1. Κων/νε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια προς το club. Οι κουβέντες μαζί σου από τις πρώτες μέρες κιόλας της γνωριμίας μας, να ξέρεις πως βοήθησαν κι έδωσαν πολλές και καλές συμβουλές. Θυμάμαι στην πρώτη μας συνάντηση, όπου ήρθαμε 4 Stilo και ρωτούσες πότε θά έρθουν οι υπόλοιποι, ενώ εμείς ημασταν απαρτία!!!! :D Ελπίζω να πάμε ακόμη καλύτερα και να μαζέψουμε περισσότερα μέλη. Η πρόσκλησή σας στην πανελλήνια συνάντηση με συνδιασμό και την ΕΤ3 θα μας βοηθήσουν πολύ! Να ξέρεις ότι στο StiloClub είσαι πάντα ευπρόσδεκτος και βέβαια, μπορείς να ξεκινήσεις ένα τόπικ (ειδικά στα θέματα της Θεσ/νίκης!!!)

2. Πάνο καλώς ήρθες και δικτιακά! Άντε γιατί πολύ ελεύθερο σε αφήσαμε!!!! :P

3. Ρε μούτρε!!! Το νου σου στις κόντρες τον έχεις συνέχεια???? :P

4. Εννοοίτε ότι ο κόσμος ήρθε επειδή ένα φεγγάρι μοίραζα εγώ χαρτάκια με κίτρινο Stilo επάνω!!!! :P

Πάντως και για μένα ήταν από τις καλύτερες συναντήσεις!! ΠΟΛΥΣ κόσμος! Συνέχεια έρχονταν άτομα! Άντε και διπλάσιοι!!!!

face
24-03-05, 13:12
Νίκος+Γιάννης+Πέτρος(κίτρινο) VS όλων... (διόρθωση)


σαν τον γαυρο ενα πράγμα.....

ThoDoriS
25-03-05, 00:08
Ειλικρινά μακάρι να βλέπατε το χαμόγελο μου όταν μου έιπε ο Γιάννης πόσα άτομα ήσασταν χτές στην συνάντηση........

Μπράβο ρε παιδιά......Μπράβο.....:D:D

thanasis134
04-04-05, 12:46
Παιδιά μπορεί να άργησα λίγο να απαντήσω(ένα μήνα περίπου) αλλά δεν είχα δει οτι είχατε ανοίξει post για την συνάντηση!Όλα ήταν πολυ ωραία,τα παιδιά απίστευτα και μπορώ να πώ οτι έμεινα έκπληκτος γιατι περίμενα να είμαστε 4 μέλη και είμασταν πάνω από δέκα τελικά!Χάρηκα πολυ που σ'ένα απ'τα μεγαλύτερα meeting σας ήμουν παρών!

ΥΠ:ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΚΕΡΝΑΩ ΕΓΩ ΚΑΦΕ![/img]

ckalfas
04-04-05, 13:45
ΥΠ:ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΚΕΡΝΑΩ ΕΓΩ ΚΑΦΕ![/img]

Χμμμ! Ε... πότε θα ξανάρθεις; :lol: :lol: :lol: