PDA

Επιστροφή στο Forum : ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!



Anonymous
24-03-05, 13:08
Απλα ηθελα να εκφερω τα συγχαρητηρια μου για την πολυ καλη δουλεια που εχει γινει στο site σαs!μπραβο στα παιδια που εχουν οργανωσει τα παντα ετσι ωστε το site να ειναι ευκολα κατανοητο και με βοηθητικα στοιχεια για αυτους γινονται καινουργια μελη.επισης και για την οργανωμενη gallery και συγχαρητηρια για τις οργανωσεις σας! :D :D

Stilatos
24-03-05, 13:11
Ευχαριστουμε παρα πολυ ;)

ckalfas
24-03-05, 13:17
Ευχαριστούμε CorollaMan!
Τα συγχαρητήρια τα εκλαμβάνουμε ως "διπλά" γιατί προέρχονται από μέλος άλλου Club.
Και πάλι ευχαριστούμε πολύ!

Gregory
24-03-05, 13:55
Απλα ηθελα να εκφερω τα συγχαρητηρια μου για την πολυ καλη δουλεια που εχει γινει στο site σαs!μπραβο στα παιδια που εχουν οργανωσει τα παντα ετσι ωστε το site να ειναι ευκολα κατανοητο και με βοηθητικα στοιχεια για αυτουσ γινονται καινουργια μελη.επισησ και για την οργανωμενη gallery και συγχαρητηρια για τισ οργανωσεισ σασ! :D :D

Να ευχαριστώ και εγώ με την σειρά μου το φίλο από το corolla club.
(αν και εγώ είμαι μισός μισός λόγω RAV)
:lol: :lol: :lol:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24-03-05, 14:46
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ......ΤΑ ΔΥΟ CLUB

Soul_Giannis
25-03-05, 01:12
Σε ευχαριστουμε πολυ φιλε!!!
Το αποτελεσμα ειναι μια προσπαθεια ολων και οπως καταλαβες ολοι αγαπαμε το club μας!

verone
03-01-06, 23:21
Παλιά παίρναμε και κανένα bravo και μπαίνανε στον κόπο να μπουν στο club μας έτσι απλά για να μας γνωρίσουν!

face
04-01-06, 09:28
έχω δεί να ξεθάβονται threads αλλα αυτό........

μπάμπη τί έχεις πάθει τελευταία και ξεθάβεις τώρα τελευταία..?????

υπήρχε λόγος που είχε μπει το παλικάρι και έχει να κάνει με ένα μέλος μας...δεν μπηκε έτσι τυχαία...

verone
04-01-06, 12:20
Θυμάμαι πολύ καλά μην φοβάσαι αλλά ούτε και αυτά δεν γίνονται ποια.

face
04-01-06, 12:26
βρε συ μπαμπη, εδω είχαμε φάει τα σωθικά μας τότε και εσυ το αναπολείς...?

ξεχνας που έμπαινε ο corrolla g6 και μας έιχε μπριζώσει τρελά.....

ThoDoriS
05-01-06, 15:56
Τελος και αυτό...