PDA

Επιστροφή στο Forum : ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11/08



Stile
26-10-08, 19:37
Αγόρια και κορίτσια του club.. Επειδή θέλω σας δώ μέρα και να βγάλουμε και καμία φωτογραφία παρέα καθώς και να έχουμε περισσοτερα άτομα απο τις άλλες φορές, πέρνω την πρωτοβουλία και βάζω αυτή την ημερομηνια στης 11.30 το πρωί στο ΣΕΦ και να πάμε και μια βόλτα για καφέ στο BALUX στην γλυφάδα!!
Όσο αφορά το ποδοσφαιρο, υπάρχουν και άλλες μερες βρε παιδιά να δούμε αγώνα..
Εμείς μια φορά τον μήνα βρισκόμαστε μην το χαλάτε...

Stilatos
26-10-08, 19:50
κυριακη στο balux? δυσκολο να βρεις μερος να καθισουνε τοσα ατομα εκτος αμα ειστε εκει το πολυ 12 το μεσημερι και παλι ενα ισως.

nasos
26-10-08, 20:29
Χμ αν θυμασε στην τελευταια συναντηση ειχαμε πει θα γινη Κυριακη και θα παμε καμια ταβερνα για να κανουμε και καμια βολτα εγω συμφωνο ως προς την συναντηση και την ωρα περιμενω και τους αλλους για ιδεες

1 nasos

Stile
26-10-08, 21:24
1 nasos
2 Stile
3 Soul_Giannis (http://www.stilo-club.gr/vb3/member.php?u=6)
4 Stilatos
Είδα που δεν το έβαζες Νάσο και είπα να το βάλω για να το βλέπουν πολλοί απο τώρα..
Όσο για την Ταβέρνα, ας βρεθούμε και βλέπουμε φίλε!! απλά είπα στο Balux καθώς έχει κατι καναπέδεεεεεες.... Σκέτος ύπνος!!!! Βασικά έχει πολύ όμορφη ατμόσφαιρα και καλή μουσική και δεν είναι το olympiko σίγουρα!! Όσοι έχετε πάει γνωρίζετε!!!
Έχουμε να κανονίσουμε και για το ρεμπετάδικο! Μην τρώμε σε κάθε συνάντιση γιατι σε λίγο δεν θα χωράμε στα stilo!!
για το πάρκιν δεν υπάρχει πρόβλημα.. έχει αρκετό χόρο καθως ήμουν σήμερα εκεί και δεν υπάρχει πρόβλημα όσοι και να πάμε μεχρι 30 αμάξια...
Μπορούμε να μαζευτούμε 30 αμάξια???

Stilatos
26-10-08, 21:58
Αμα ειναι για κυριακη ειμαι μεσα απλως παιδια καθημερινες δεν μπορω με τιποτα μιας και γυρναω σπιτακι μου στις 8 το βραδυ απο τις 8 το πρωι που ειμαι δουλεια.

ThoDoriS
26-10-08, 22:07
Θα έρθω και εγώ αλλά το 11 μου φαίνεται λίγο πρωί για Κυριακή....δεν το κάνουμε 12?

(Αν παίζει στις 15.00 ο Ολυμπιακός βέβαια με βλέπω με το ζόρι να προλαβαίνω να έρχομαι...)

Soul_Giannis
26-10-08, 23:46
Και εγω μεσα!!!Κατα τις 12 νομιζω πως ειναι καλυτερα!

Stile
27-10-08, 01:32
Θα έρθω και εγώ αλλά το 11 μου φαίνεται λίγο πρωί για Κυριακή....δεν το κάνουμε 12?

(Αν παίζει στις 15.00 ο Ολυμπιακός βέβαια με βλέπω με το ζόρι να προλαβαίνω να έρχομαι...)

Όσο αφορά το ποδοσφαιρο, υπάρχουν και άλλες μερες βρε Thodoris να δούμε αγώνα..
Εμείς μια φορά τον μήνα βρισκόμαστε μην το χαλάμε...

ThoDoriS
27-10-08, 10:11
Όσο αφορά το ποδοσφαιρο, υπάρχουν και άλλες μερες βρε Thodoris να δούμε αγώνα..
Εμείς μια φορά τον μήνα βρισκόμαστε μην το χαλάμε...

Αφού Κυριακή παίζει ο Ολυμπιακός ρε συ...να το αλλάξω? Έχουμε πάρει και ένα εισητήριο...να τα βγάλουμε τα λεφτά του...

Θα προσπαθήσω πάντως και θα έρθω...

cavallino
27-10-08, 12:27
1 nasos
2 Stile
3 Soul_Giannis (http://www.stilo-club.gr/vb3/member.php?u=6)
4 Stilatos
5.cavallino


Εφόσον τελικά μιλάμε για balux θα έρθει όλη η φαμίλια. Πάντως πολύ δύσκολα να χωρέσουμε στο parking του.

lakis
27-10-08, 12:44
1 nasos
2 Stile
3 Soul_Giannis (http://www.stilo-club.gr/vb3/member.php?u=6)
4 Stilatos
5.cavallino
6.lakis

ThoDoriS
27-10-08, 13:05
1.nasos
2.Stile
3.Soul_Giannis
4.Stilatos
5.cavallino
6.lakis
7.ThoDoriS

Stile
27-10-08, 17:41
Χαίρομαι που μαζευόμαστε.. Ελπίζω μόνο να μην πούμε οτι θα πάμε 12 stilo και εμφανιστούμε μόνο 4 όπως την προηγούμενη φορά!!! Το πάρκιν το κανόνισα.. αν είμαστε μέχρι της 13,00 εκει δεν εχουμε πρόβλημα μου είπαν απο το μαγαζί.. Πήρα και έμαθα.. Άντε να δούμε...

Stilatos
29-10-08, 13:16
δεν χρειαζεται να κανονισεις για το παρκινγκ δεν υπαρχει προβλημα αφου στις 1 δεν θα εχει τοσα πολλα αμαξια και ουτες αλλιως ακριβως απεναντι εχει μπολικο χωρο για παρκαρισμα (εγω εκει θα το βαλω διοτι ποτε δεν εμπιστευομαι τους παρκαδορους)

Sound&Stilo
29-10-08, 13:29
1.nasos
2.Stile
3.Soul_Giannis
4.Stilatos
5.cavallino
6.lakis
7.ThoDoriS
8. Sound & Stilo

Αντε να δούμε!

ThoDoriS
29-10-08, 14:13
1.nasos
2.Stile
3.Soul_Giannis
4.Stilatos
5.cavallino
6.lakis
7.ThoDoriS
8. Sound & Stilo

Αντε να δούμε!


Α...θαύμα....γιαυτό και μόνο θα έρθω και εγώ... είναι που λέμε Αξίζει να το δείς....

ngtech
29-10-08, 17:10
Θα προσπαθήσω να είμαι κι εγώ εκεί . Ευκαιρία να σας δώσω και τα χρήματα για το server.Να μην τρέχω και στην τραπεζα...

Stile
29-10-08, 20:51
Άντε βρε παιδιά μόνο 10 άτομα?? Μπορούμε και καλύτερα... Για να βλέπω να μαζευόμαστε μπόλικοι να φτάσουμε και γιατί όχι και να ξεπεράσουμε τα τα άλλα club!! Αφού μπορούμε

giorgos
29-10-08, 22:02
Μπορεί να έρθω και εγώ αν και είναι λίγο δύσκολο.

Sn7per
29-10-08, 22:11
δεν χρειαζεται να κανονισεις για το παρκινγκ δεν υπαρχει προβλημα αφου στις 1 δεν θα εχει τοσα πολλα αμαξια και ουτες αλλιως ακριβως απεναντι εχει μπολικο χωρο για παρκαρισμα (εγω εκει θα το βαλω διοτι ποτε δεν εμπιστευομαι τους παρκαδορους)

Πολυ σωστο αυτο θα κανω και εγω απο δω και περα γιατι ειναι και λιγο μ@λ@κες τα παλικαρια.

Stilatos
30-10-08, 01:17
κοιτα δεν τους βαζω στο ιδιο τσουκαλι και δεν λεω για τους συγκεκριμενους απλως απο τοτε που ειχα παει σε ενα μαγαζι παλια και γρατζουνισανε το αμαξι ενος φιλου μου ποτε ξανα.

Sn7per
30-10-08, 01:55
Απο τη στιγμη που το αφηνεις με δικια σου ευθυνη δεν αξιζει.

Γιατι αν παθει οποιαδηποτε ζημια ουτε γατα ουτε ζημια για αυτους.

Αλλα εκει στην ποσειδωνος που το αφηνεις ξεκαρφωτο οπου να ναι απο την πλευρα της παραλιας η περα απο τον δρομο και ερχεσαι με τα ποδια ?

Stilatos
30-10-08, 01:59
σιγα μια χαρα ειναι εκει ασε που τωρα πριν κανενα διμηνο που ειχε πολυ αερα ενω εφευγα απο balux ειδα ενα ωραιο μεγαλο δεντρο να εχει απλωθει πανω σε 3 αμαξια το ενα ολοκαινουργιο. Για ανταλακτικα πηγανε και τα τρια

Sn7per
30-10-08, 02:14
Το καλοκαιρι στο ακροτηρι ειχα παει μια μερα και αργα, ειδα εναν πιτσιρικα παρκαδορο να κανει μπαντιλικια στο χωμα και του ειπα οτι κλειδι δε του δινω και μου ειπε "καλα πηγαινε εκει και αστο".

Ετσι δεν εχω προβλημα αλλα απο εδω και περα μονο οταν ειναι απολυτη αναγκη το δινω σε αλλον.

Και το ποιο σπαστικο απ ολα (σε παρκιν) ειναι μια ταμπελα που βαζουν "δεν ευθυνομαστε σε περιπτωση φωτιας", δηλαδη για τι πραγμα ευθυνεστε, μονο το χωρο παρεχετε, αντε γ@μηθητε.

Stile
30-10-08, 20:34
σιγα μια χαρα ειναι εκει ασε που τωρα πριν κανενα διμηνο που ειχε πολυ αερα ενω εφευγα απο balux ειδα ενα ωραιο μεγαλο δεντρο να εχει απλωθει πανω σε 3 αμαξια το ενα ολοκαινουργιο.
Τι σε νιάζει εσένα!!!
Έχω κανονίσει να μην φησάει την κυριακή!!
Και για να δεις τι Stile είμαι, κανόνισα να φύγουν και τα δέντρα για κανένα δυό ωρίτσες!!!
STILE!! Oχι Βλακίες!!!

cavallino
31-10-08, 19:18
Εαν είναι να βρεθούμε στο ΣΕΦ & να πάμε στο cafe, φαντάζομαι για όσους μένουμε από π.χ. Π.Φάληρο & προς Γλυφάδα γίνει κάποια εξαίρεση & βρεθούμε κάπου Γλυφάδα. Θα πρότεινα τον παράλληλο δρόμο κάτω από την παραλιακή κάτω από τον Αγ.Κων/νο & λίγο μετά.
Πιστεύω ότι στρίβωντας στο πρατήριο της Shell που έχει εκεί θα μπορέσουμε να βρούμε εκείνη την ώρα καμμιά 15αριά θέσεις να μαζευτούμε όλοι.

Stile
01-11-08, 08:45
φαντάζομαι για όσους μένουμε από π.χ. Π.Φάληρο & προς Γλυφάδα γίνει κάποια εξαίρεση & βρεθούμε κάπου Γλυφάδα. Θα πρότεινα τον παράλληλο δρόμο κάτω από την παραλιακή κάτω από τον Αγ.Κων/νο & λίγο μετά.

Έλα στο ΣΕΦ που θα μαζευτούμε να πάμε όλοι μαζί για να πάμε όλοι παρέα.. Μπορεί να αποφασίσουμε να φύγουμε κάποια ώρα πιο μετά η πιο νωρίς (Απο το ΣΕΦ)..
Γι'αυτό σου λέω.. έλα, και αποφασίζουμε επι κοινού και πάμε!

nasos
01-11-08, 09:48
Η συναντηση ειναι ΣΕΦ 11 η ωρα και απο εκει παμε οπου παμε

ThoDoriS
01-11-08, 10:32
Η συναντηση ειναι ΣΕΦ 11 η ωρα και απο εκει παμε οπου παμε

12 ρε Νάσο....τι 11.... 12 είναι και βλέπουμε που πάμε...

nasos
01-11-08, 18:12
Μαλιστα αφεντικο οτι πεις εσυ....αργει η Γουρουνα να φερει το γαλα και που να ξυπνησουμε?

Εμεις ομως οι ηλικιωμενοι απο τις 5 στο ποδι

lakis
01-11-08, 18:30
εγω παιδακια ηρθα πατρα μαληστα τωρα εφτασα τοκανα μιαμιση ωρα εκανα κοντρεσ με μια bmw ειχε εξατμιση εκανε θορυβο μεχρι κοφτη τισ τεταρτησ την εφτανα την περνουσα δηλαδη οταν πηγαμε σε κατηφορα κ εβαλα 5η ηταν 1μιση αμαξι μπροστα!!δε θα βαλω το μοτερ απο coupe 20vt σε λιγο καιρο θα τα μαμ@@σο ολα:))
καλα να περασεται παιδακια!!!κριμα που δεν θαρθω την αλλη φορα...

cavallino
01-11-08, 19:46
Αν & το βρίσκω λίγο περιττό να ξεκινήσω από Γλυφάδα να έρθω ΣΕΦ για να ξαναέρθω Γλυφάδα, μάλλον θα είμαι εκεί στις 11,00...

Ελπίζω μόνο να μην ακυρωθεί

Stile
01-11-08, 21:37
Αν & το βρίσκω λίγο περιττό να ξεκινήσω από Γλυφάδα να έρθω ΣΕΦ για να ξαναέρθω Γλυφάδα, μάλλον θα είμαι εκεί στις 11,00...

Ελπίζω μόνο να μην ακυρωθεί



Αγόρια 11,30 εχουμε πει εδω και μέρες... Mην πατε απο της 11 και δεν είναι κανένας!!!

Stile
01-11-08, 21:41
κριμα που δεν θαρθω την αλλη φορα...

Άρα θα έρθεις αυτή την φορά!!!!
Κρίμα που δεν θα έρθεις ρε φίλε.. Θέλαμε ένα άγριο εργαλείο να θαυμάζαμε λίγο...
Αλλά θα έχουμε και ενα άγριο πεντάπορτο μαύρο!!! NASOS για εσενα λέω!!!
Κανόνισε την επόμενη να είσαι φίλε!
Καλά να περάσεις πάτρα και φρόνιμα με το γκάζι....

Το γκάζι θέλει υπομονή και η γκόμενα κυνήγι φίλε μου