PDA

Επιστροφή στο Forum : ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΤΑΛΟ



Stile
10-11-08, 23:38
Τρίτη σήμερα και είπα να σας ανεβάσω λίγο με μια πληροφορία που έφτασε στα αφτιά μου καθώς πηγαίνοντας εκει όχι μονο εμείς... αλλα το mitsubishi club και το tuning club και θα γίνει ο σχετικός χαμός... ραντεβού στο πέταλο 22.00 αγορια και κοριτσια σήμερα. Ελπίζω να μαζευούμε για κανένα κατέβασμα οι πιο γρήγοροι.... (Αν έχουμε και κανένα εδω μέσα!!) θα έχουμε και κάμερες να αποθανατίσουμε το γεγονός!!!
Ραντεβού στο πάρκινκ του πέταλου... Πάρτε σουβλάκια και καμια μπίρα (¶ ρε Ζάχο... σούρχομαι!!)

άντε να σας δώ

Ετσι ξαφνικά και όποιος αντέξει λέμεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!

ThoDoriS
11-11-08, 00:49
Πάει καιρός που την έκοψα την συγκεκριμένη γωνία....προτιμώ κάνα καφέ στο Λαιμό...

Stile
11-11-08, 10:10
Πάει καιρός που την έκοψα την συγκεκριμένη γωνία....προτιμώ κάνα καφέ στο Λαιμό...
Θωδοράκο και εγώ πάει καιρός που την έκοψα, αλλά θέλω πολύ να ζήσω τις στιγμές του ΣΕΦ η της ΒΟΥΤΑΣ η ακόμα και της Σχιστού. Δυστυχώς μας έμειναν λίγες στιγμές από κάτι τέτοιο.... Ας τις ζήσουμε λοιπόν όσο ακόμα μπορούμε γιατί μεγαλώνουμε και τα πράγματα αρχίζουν και δυσκολεύουν σε πολλούς τομείς της ζωής μας....

ThoDoriS
11-11-08, 12:09
Όταν το 1998 πήγαινα με το παπάκι στην Βούτα απο Νέα Φιλαδέλφεια για 2000δρχ κόντρα...αχχχχ...δεν ξεχνιούνται....

verone
11-11-08, 18:47
Καλύτερα να μην αναφέρεις περιοχή η ακομα χειρότερα συγκεκριμένο μέρος και ποιο βασικό από όλα ποτέ την ώρα.
Αυτά γίνονται με το τηλέφωνο.
Πήγαινε εσύ και θα δεις με ποιους θα είσαι παρέα!
Εγώ πάντως αν βρισκόμουν Αθήνα μετά την πληροφορία που έδωσες δεν θα περνούσα καν από εκεί.

Προτείνω να διαγραφεί η να αλλάξει η διατύπωση του συγκεκριμένου post το γρηγορότερο.

verone
11-11-08, 18:49
Τρίτη σήμερα και είπα να σας ανεβάσω λίγο με μια πληροφορία που έφτασε στα αφτιά μου καθώς πηγαίνοντας εκει όχι μονο εμείς... αλλα το mitsubishi club και το tuning club και θα γίνει ο σχετικός χαμός... ραντεβού στο πέταλο 22.00 αγορια και κοριτσια σήμερα. Ελπίζω να μαζευούμε για κανένα κατέβασμα οι πιο γρήγοροι.... (Αν έχουμε και κανένα εδω μέσα!!) θα έχουμε και κάμερες να αποθανατίσουμε το γεγονός!!!
Ραντεβού στο πάρκινκ του πέταλου... Πάρτε σουβλάκια και καμια μπίρα (¶ ρε Ζάχο... σούρχομαι!!)

άντε να σας δώ

Ετσι ξαφνικά και όποιος αντέξει λέμεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!

Μπορείς να δώσεις ένα άλλο σημείο συνάντησης για να δεις ποιοι θα είναι μαζί σου από το club και όχι όποιος έτυχε να το δει αυτό μέσο Google και μετά να ξεκινήσετε την βόλτα σας στα πονηρά σοκάκια.

verone
11-11-08, 18:53
Δες με μια απλή αναζήτηση βγήκαμε πρώτοι πρώτοι!!!
Χαχαχα!

http://img266.imageshack.us/img266/5677/scr22583912268241pk0.jpg

Sn7per
11-11-08, 19:00
Εγω θα προλαβω να τοποθετησω γκαζακια πριν ερθετε για να κανω φαντασμαγορικη εισοδο.

Stile
11-11-08, 19:02
Όπα.... να και στο google πρώτα τα ομορφοπαιδα!!!!
Δεν εχεις ιδέα με ποιον θα είμαι μαζί... ακριβώς με αυτόν που φαντάζεσαι και υπονοεις!!!! Ποιο συγκεκριμένα εκείνοι το οργάνωσαν....δεν θα ειμαι στιλατος σήμερα θα ειμαι με ενα honda s2000 κια δεν φοβάμαι να το πώ καθώς είναι ήδη αναρτημένο στο site τους!!!... και εκτος απο αυτό... θα πάμε μόνο για να δούμε... δεν είναι κακό να βλέπεις Μπάμπη!!!! Πάντος σε ευχαριστώ για την πληροφορία..

Stile
11-11-08, 19:05
Εγω θα προλαβω να τοποθετησω γκαζακια πριν ερθετε για να κανω φαντασμαγορικη εισοδο.
χα χα χα χα χα χα χα χα:beer::beer::pc::wall::wall::wall::wall:!!!!!! κερατααααααααααααααααα
Εσύ πάνω απο όλα κανόνησε να φέρεις σουβλάκια και καμία μπίρα και θα δείς τι είσοδο θα κάνεις!!!!

Sn7per
11-11-08, 19:17
Γυρονια θα φερω για μενα και για εσας σουβλακια