PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση τριημέρου 25ης Μαρτίου στην Θεσ/κη.....ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!



ThoDoriS
27-03-05, 02:09
Τι να λέμε.....οι φωτογραφίες μιλάνε απο μόνες τους.....

Ειλικρινά στο διάστημα που είμαι σε αυτό το club άν όχι η καλύτερη και πιο όμορφη στιγμή που είχα μια απο τις καλύτερες και ομορφότερες......

ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!

Ευχαριστώ όσους ήτανε εκεί παιδιά......

http://www.stiloclub.gr/images/Pictures/forum_pics/ThoDoriS/thes.jpg


http://www.stiloclub.gr/images/Pictures/forum_pics/ThoDoriS/thes1.jpg


http://www.stiloclub.gr/images/Pictures/forum_pics/ThoDoriS/thes2.jpg


http://www.stiloclub.gr/images/Pictures/forum_pics/ThoDoriS/thes3.jpg


http://www.stiloclub.gr/images/Pictures/forum_pics/ThoDoriS/thes4.jpg


Σύντομα και σε ένα δικό μας πανελλήνιο meeting.....:D:D

(Απο Δευτέρα αναλύτικά....φωτογραφίες κ σχετικά....)

Soul_Giannis
27-03-05, 16:07
Και εγω ευχαριστω ολα τα παιδια απο ολα τα μερη της Ελλαδας που βρεθηκαν εκει για να περασουμε καταπληκτικα!!!
Να ευχαριστησω και το centoclub για την προσκληση τους!!!
Να εισαστε καλα ολοι!!!

karaLRS
27-03-05, 17:50
Κατάληψη στον λευκο το πύργο κάνατε ρε αθεοφοβοι? :D :D :D

DontMKsense
27-03-05, 23:21
Να ευχαριστήσω και γω με την σειρά μου πρώτα τον Κωνσταντίνο και το centoclub για την προσκληση τους αλλά και τα παιδιά απο Κοζάνη,Αθήνα,Βέροια,Βόλο,Πάτρα,Έβρο και γενικά απο όλη την Ελλάδα που ήρθαν έστω και για λίγες ώρες.
Ναι είναι τρελοί οι ιταλοί αλλά και οι ιταλόφιλοι....................

Karateka
27-03-05, 23:39
Αυτό που έγινε το Σάββατο δεν περιγράφεται με λόγια. Πρώτη φορά είδα τόσα αυτοκίνητα μαζεμένα σε συνάντηση. Πρέπει να είμασταν κοντά στα 28 αυτοκίνητα.

Ακολούθησε πορεία στη Θεσσαλονίκη όπου περίπου 20 Stilo άλωσαν παραλία, Καλαμαριά, Κρήνη για να καταλήξουν στο Πανόραμα για το μεγάλο φαγοπότι.

Όσο για το βραδινό γλέντι, ο John_Stil έχει υλικό που είναι άξιο λογοκρισίας.

Να ευχαριστήσουμε το Clubcento και ιδιαίτερα τον Κώστα "Εlaborus" για την πρόσκληση και για την ευκαιρία που μας έδωσε για αυτή την μοναδική προβολή.

Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά από Αθήνα, Θήβα, Πάτρα, Κοζάνη, Βέροια, ιδιαίτερα τους Thodoris, Soul_Giannis, Stelini, Sound&Style (Aνδρέας και Ανθή) και το Μανώλη από τη Θήβα που αψήφισαν την ταλαιπωρία και έφυγαν 05:00 το πρωί για να επιστρέψουν 12:00 το βράδυ.

Nikos
28-03-05, 07:17
Να μην γίνομαι κουραστικός και λέω τα ίδια... ΤΕΛΕΙΑ! Ευχαριστούμε ΟΛΟΥΣ για την παρουσία τους και την πολλή καλή διάθεσή τους.

Κων/νε, αν και δεν τα είπαμε πολύ στην παραλία (είχαμε πολλά να πούμε με όλα τα παιδιά του club), σε ευχαριστούμε εσένα προσωπικά και το clubcento για την πρόσκλησή σας.


ΥΓ: Όπως ανέφερε ο Κων/νος στο προηγούμενο τόπικ, η προβολή της συνάντησης θα γίνει την Πέμπτη στις 16:30~18:00 στην ΕΤ3, από την εκπομπή "ΖΚ" του κ. Μάντζιου.

ckalfas
28-03-05, 07:35
Κι εγώ θα πώ με την σειρά μου μία από τα ίδια!
Έκπληκτικά!!!
...και δεν ήταν καν η Πανελλήνια συνάντησή μας (2η Πανελλήνια την λέω!), όπου θα γίνει χαμός!
Είδαμε καινούργια μέλη με την ίδια τρέλλα.
Λόγω της τοποθεσίας και της ώρας την συνάντησης τα αυτοκίνητα ήταν σαν σε Stilo-πασαρέλα! Περαστικοί ρωτούσαν για το Club και κάποιοι απ' αυτούς άφησαν το τηλέφωνό τους. Γενικά κερδίσαμε προβολή.
Είχαμε και το αυτοκίνητο του Verone σαν εκθεσιακό μοντέλο με ανοιχτές πόρτες και καπώ και η μπουκάλα σε κοινή θέα!
Το κονβόι τεράστιο μέσα στην πόλη! Φανταστείτε ένα κονβόι 20 Stilo στην ευθεία της Κρήνης, όπου οι θαμώνες είχαν "κολλήσει"!
Ευχαριστούμε Κωνσταντίνε για την πρόσκληση και την ευκαιρία που μας έδωσες να παρευρεθούμε στην συνάντησή σας!
Ευχαριστούμε όλα τα παιδιά που ήρθαν από όλες τις γωνίες της Ελλάδας!

Morfo
28-03-05, 08:57
'Ηταν μία πολύ επιτυχημένη συνάντηση απο όλες τις απόψεις, χάρηκα που γνώρισα όλα τα παιδιά απο κοντά και με έκαναν να αισθανθώ μέλος της παρέας τους.
Ευχομαι στο μέλλον να έναι όλες οι συναντησεις παρόμοιες και ακόμα καλυτερες...

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
28-03-05, 09:01
Tι να πω!!!!ολα ηταν τελεια οργανωμενα....
εγω πρωτα θελω να δωσω συγχαρητηρια στα παιδια απο την θεσσαλονικη!!!
αυτα αξιζουν πολλα μπραβο......
Πρεπει να ευχαριστω και το clubcento που μας καλεσε.....
εχω την γνωμη οτι ειχαμε λιγο περισσοτερο ντορο...απο ολους τους αλλους....
THODORI ΑΝΘΗ ΑΝΤΡΕΑ ΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΙΑΓΙΟ ΣΑΣ.......1000KM EINAI AYTA......
Οσοι δεν ηρθαν στα μπουζουκια το σαββατο το βραδυ απλα χασανε.....αλλωσαμε το μαγαζι......οι προβολεις ηταν ολοι πανω στα κοριτσια μας...πανω στα τραπαεζια ολοι......
NIKO-STILO=ΧΟΡΕΥΤΗΣ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ....
KARATEKA=ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ..
CKALFAS=ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝΕ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ!!!
PANOS=KAI ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΟΣ...
Aπλα θα ηθελα να κανω και εγω μια ανακοινωση με την σειρα μου οτι πλεον ο JOHN STIL θα κυκλοφορει μεχρι το τελος της εβδομαδας με ABARTH.........
Nαι με abarth ... :137 ..(ΕΒΓΑΛΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ...)
Γιαννη παρε με ενα τηλ μεχρι το τελος της ημερας να μιλησουμε....

face
28-03-05, 09:27
A - Ψ - Ο - Γ - Α

Τ - Ε - Λ - Ε - Ι - Α

ξανα ευχαριστούμε το clubcento και ιδιαίτερα τον elaborus που είχα την χαρα να τον γνωρίσω....

παιδια δεν μπορεί να γίνει και πολύ καλύτερο όπως λένε και οι άγγλοι..............

ευχαριστούμε και τα δικά μας παιδιά για την φιλοξενία...κάθε φορά που ανεβαίνω σαλονικα νιώθω σαν στο σπίτι μου....
(αν έλειπε και εκείνος ο dontmksense)!!

Panos_Thesniki
28-03-05, 10:36
Από ότι φαίνεται διάλεξα την καλύτερη περίοδο για την επάνοδο μου στο Club....
Αξίζουν συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά, αλλά περισσότερο σε αυτούς που ήρθαν αυθημερόν και αποκλειστικά για την εκδήλωση!!! Θέλει πολύ αγάπη για το club, αλλά και κουράγιο για να έρθεις Θεσ/νίκη για 3-4 ωρίτσες και μετά καπάκι επιστροφή.

Κατα τ' άλλα το βράδυ του Σαββάτου οι Αθηναίοι ήταν αυτοί που έκλεψαν την παράσταση και αποδείχτηκαν πολύ περισσότερο γλεντζέδες από εμάς τους Θεσ/νικείς (*). Άλλοι έχουν το όνομα και άλλοι την χάρη τελικά.... :wink:

(*) Εξαιρείται η Μόρφω.....μιλάμε DURACELL η κοπέλα!!!! :lol:

Morfo
28-03-05, 10:38
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ................................

ckalfas
28-03-05, 11:21
Δεν πρέπει επίσης να παραβλέψουμε και την εκδρομή την Κυριακή στον Όλυμπο (Λιτόχωρο), από την οποία είχαμε απώλειες λόγω ξενυχτιού. Είμασταν (αυτοί μείναμε) 8 αυτοκίνητα.
Στα παραλειπώμενα είναι επίσης μία on road κόντρα ενός Stilo αγνώστων στοιχείων με (ποιον άλλον;) τον DontMKsense και τον Sparcs, όπου χάσαμε την έξοδο για Λιτόχωρο.
Όπως επίσης, και με έναν μέλλον "τρελλαμένο" Stil-άκια που αφού του αφήσαμε χαρτάκι στην ταβέρνα που είμασταν, χάζευε τα υπόλοιπα του Club.

ΓΙΩΡΓΟΣ
28-03-05, 11:26
Μη ξεχνάς Χρήστο και τον γυρισμό που περικυκλώσαμε ένα impreza 1,6Τ και ο κακομοίρης τρόμαξε.Δεν περίμενε τέτοια επιδρομή από stilo στη μέση της εθνικής.

Panos_Thesniki
28-03-05, 11:40
CKALFAS=ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝΕ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ!!!
PANOS=KAI ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΟΣ...


...άσε και πάλι καλά ήμουνα!! Δες πρόγραμμα που είχα και κλάψε !!!! :?

Παρασκευή 25 Μαρτίου
14.00-22.00: Υπηρεσία
23.00- 05.30: ΡΟΔΟΝ LIVE...είχε γενέθλια ένας φίλος

Σάββατο 26 Μαρτίου
08.00: Με 2 ώρες ύπνο έπρεπε να κατέβω στην δουλειά γιατί είχε πέσει το δίκτυο με Αθήνα.
11.30 - 14.30 : Εκδήλωση STILOCLUB Λευκό Πύργο
15.00 - 19.30 : Κουβάλημα γιατί μετακομίζουν οι γονείς μου σε καινούργιο σπίτι.... (σ.σ: σύμφωνα με τα λεγόμενα της μάνας μου, οι μισές κούτες είχαν την προίκα μου... :lol: )
19.30 - 21.30 : Έπαιζε η Ελλαδάρα ποδόσφαιρο και δεν το έχανα με τίποτα!!!! Σήκωσε το..........
22.00 - 23.30 : Μπάνιο + Φαγητό + Ντύσιμο και αναχώρηση για FIX
24.00 - 05.30 : FIX

Κυριακή 27 Μαρτίου
09.00: Έγερσις (με απίστευτο πονοκέφαλο) !!!΄Επρεπε να κατέβω και πάλι στην Υπηρεσία (προγραμματισμένα αυτή τη φορά).
[σ.σ: Μου χρωστάνε 4 ρεπό αυτό τον μήνα :evil: ]
......
.....
και όσο απίστευτο και αν φαίνεται.....ξαναβγήκα για βράδυ....
ORIENT (αράβικο μπαράκι) + BACK TO BASE (bar-club που μαζεύει όλα τα ultimate πιπίνια της πόλης :lol: :lol: )
Συνολικά 8 ώρες ύπνο σε 3 μέρες!!! ΤΕΛΙΚΑ δεν είναι μόνο η Μόρφω DURACELL!!!! :wink:

ThoDoriS
28-03-05, 12:06
Συνολικά 8 ώρες ύπνο σε 3 μέρες!!! ΤΕΛΙΚΑ δεν είναι μόνο η Μόρφω DURACELL!!!! :wink:

Ok...γειά σου ρε Πάνο Energizer....(και μάλιστα η καινούρια της μπαταρία...η ultimate...)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
28-03-05, 12:28
Πανο τοτε εχεις ααπολυτο δικιο να ησουν ετσι....πως και δεν κοιμηθηκες πανω στην καρεκλα???????

Sound&Stilo
28-03-05, 12:47
Ήταν πολύ όμορφα όλα ,ευχαριστούμε φυσικά το centoclub για τη πρόσκληση , ήταν μια πολύ καλή ευκαιρία να βρεθούμε και με νέα μέλη.

Gregory
28-03-05, 13:34
.....
και όσο απίστευτο και αν φαίνεται.....ξαναβγήκα για βράδυ....
ORIENT (αράβικο μπαράκι) + BACK TO BASE (bar-club που μαζεύει όλα τα ultimate πιπίνια της πόλης :lol: :lol: )
Το ξερω το ξερω αυτο το μαγαζι. :wink: :wink: :wink:

verone
28-03-05, 18:25
Καλα τρελαθηκα τι ηταν αυτο!

Karateka
28-03-05, 18:51
Καλα τρελαθηκα τι ηταν αυτο!

Εσύ τρελάθηκες η ο παππούς που χάζευε το αμάξι σου και έψαχνε να βρεί τι σκ...τά θέλουν όλες αυτές οι σιλικονάτες σωληνώσεις κάτω από το καπώ σου και η μπουκάλα "ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ" στο πορτ-μπαγκάζ?

Karateka
28-03-05, 19:21
Aπλα θα ηθελα να κανω και εγω μια ανακοινωση με την σειρα μου οτι πλεον ο JOHN STIL θα κυκλοφορει μεχρι το τελος της εβδομαδας με ABARTH.........
Nαι με abarth ... :137 ..(ΕΒΓΑΛΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ...)


Όσο και να δωροδοκείς το Γιάννη δεν πρόκειται να αποφύγεις το διασυρμό. Η φωτογραφία σου πάνω στο τραπέζι με τα γαρύφαλλα θα βγεί σε δημόσια θέα.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
28-03-05, 19:35
ΓΙΑΝΝΗ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΝΤΡΑΝ ABARTH ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ????? :oops:

Karateka
28-03-05, 20:02
Ε...ε....ε...κάτι θα κάνουμε αγαπημένε μου φίλε Κώστα.

john_stil
28-03-05, 21:54
Παιδια απο την Μαρια και εμενα ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ κατα αρχην σε οσους εργαστηκαν για να οργανωθει αυτη η εκδρομη - συναντηση...

Απιστευτες στιγμες που θα θυμομαστε χωρις υπερβολη... για παντα..

Θα μπορουσαμε να πουμε...

Stilo...15.000 €
Λαστιχα... 350 €
Βενζινες... 150€
Εκδρομη στην Θεσ/νικη... Ανεκτιμητη!!!!

Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ σε ολους για την συμμετοχη τους... ειδικα στα παιδια που ηρθαν αυθημερον...

Ακομα ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στα παιδια απο την Θεσσαλονικη που εκανε ο καθενας τους οτι μπορουσε απο την πλευρα του και για την δημιουργια της συναντησης αλλα οτι εκαναν για εμας που ηρθαμε στην πολη τους ωστε να περασουμε καλα και ευχαριστα...

Koulou
29-03-05, 19:50
Παίδες, παράτησα κι εγώ το βρόμικο 5d μου δίπλα στο λευκό πύργο και σας άφησα! :roll: :? Συγνώμη κι όλας, αλλά παραδίπλα στο clubcento ήταν κάποιοι αδερφικοί φίλοι που είχα καιρό να δω! :wink: Γι' αυτό και δεν ακολούθησα και πουθενά αλλού... :roll: :( Πάντως τα Stilάκια ήταν κουκλίστικα και έλαμπαν όλα (εκτώς από το δικό μου :P :P :P ) Mιλάμε για ΄χαρμα οφθαλμών!!! :D :D :D
Γενικά τον τελευταίο καιρό έχω πολλά τρεξίματα, άλλα δυσάρεστα, άλλα ευχάριστα (αίριο αναχωρώ εκδρομούλα Κωνσταντινούπολη μέχρι Κυριακή βράδυ! :D :D :D ) και δεν μπορώ να ακολουθώ τους ρυθμούς σας... :cry:
Ζητώ συγνώμη για την ψιλοπαρεξήγηση που προξένησα στο forum του clubcento... Θα σας εξηγήσω σε κάποια φάση από κοντά! Απλά πρέπει να λέμε τα πράγματα με τ' όνομά τους... :wink:
Με το καλό να γίνει και η πρώτη πανελλήνια του StiloClub και θα κάνω το παν για να μην απουσιάσω! :wink:
Τα υπόλοιπα από κοντά στο πρώτο meeting που θα αξιωθώ να καταφέρω να σκάσω μύτη! :roll: :wink: :)
Να'μαστε καλά! Και εις άλλα με υγεία!!! :D :D :D

ThoDoriS
29-03-05, 23:01
...........
Με το καλό να γίνει και η πρώτη πανελλήνια του StiloClub και θα κάνω το παν για να μην απουσιάσω! :wink:


Έχει ήδη γίνει στις 20-21/10/04.......ήτανε στο Πήλιο/Βόλο.....

Koulou
30-03-05, 15:29
...........
Με το καλό να γίνει και η πρώτη πανελλήνια του StiloClub και θα κάνω το παν για να μην απουσιάσω! :wink:


Έχει ήδη γίνει στις 20-21/10/04.......ήτανε στο Πήλιο/Βόλο.....

Nαι, ε;;;; :roll: :roll: :roll: Γκουχ γκουχ... :oops: :oops: :oops:
Τα λέμε στη δεύτερη, τέλος πάντων... :D :D :D

face
30-03-05, 17:26
έγινε και ήταν μεγαλειώδης....

http://www.stiloclub.gr/modules/coppermine/albums/userpics/10006/DSC00051.jpg
http://www.stiloclub.gr/modules/coppermine/albums/userpics/10006/DSC00052.jpg

DontMKsense
31-03-05, 23:11
Το 3ο stilo απο δεξιά στην πρώτη φώτο μιλάμε είναι οοοοολλλαααααα τα λεφτά!!!(και μάλιστα τα δικά μου λεφτα... :/)