PDA

Επιστροφή στο Forum : ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 2008



Stile
08-12-08, 13:02
Πότε θέλετε;;;

Προτείνω Φάληρο με βολτίτσα για καφέ στον SOUL GIANNIS!!!!!!!!!!!!
Γιαννάκη σου ερχόμαστε.....
Προερετικά όποιος θέλει μολότοφ και καδρόνια... έτσι θα μας περιμένει με περισσότερο ενδιαφέρων!!! χα χα χα χα!!!!:D:D



Λοιπόν... ΣΕΦ στο Φάληρο και μετά ολύμπικο αυτή την κυριακή είστε μέσα????
14/12/08 στης 5 το απόγευμα????????????

1. Stile

Soul_Giannis
08-12-08, 13:51
Πότε θέλετε;;;

Προτείνω Φάληρο με βολτίτσα για καφέ στην καφετέρια αυτοκίνηση δίπλα ακριβώς από τα CART στο Ελληνικό στης 21/12 ημέρα Κυριακή στης 2 το μεσημέρι...

Εσείς τι λέτε;;;



Ημερομηνία:
Μέρος:
Ώρα:


Που Εσείς Προτείνετε..

Μια χαρα!!!
Τα καταστηματα εκεινη την Κυριακη ειναι ανοιχτα μιας και ειναι η τελευταια Κυριακη των Χριστουγεννων και ολοι θα ειναι στους δρομους για ψωνια!!!
Εγω δεν θα μπορω γιατι εχω μαγαζι και θα ειναι ανοιχτο!!!!

richard
09-12-08, 12:07
Μια χαρα!!!
Τα καταστηματα εκεινη την Κυριακη ειναι ανοιχτα μιας και ειναι η τελευταια Κυριακη των Χριστουγεννων και ολοι θα ειναι στους δρομους για ψωνια!!!
Εγω δεν θα μπορω γιατι εχω μαγαζι και θα ειναι ανοιχτο!!!!

Παμε στον Γιαννη για καφε!!!:)
Καταληψη στο μαγαζι!;)

Soul_Giannis
09-12-08, 12:15
Μια χαρα καλη ιδεα!!!Σπαστε το ομως γιατι θα ειναι αντιδραση στην δραση που το μαγαζι μου ειναι ανοιχτο!!!:)
Πλακα κανων ρε!!!Θα σας μαμησω εαν το αγγειξετε!!!

ThoDoriS
09-12-08, 15:50
Εγώ απο αύριο δεν θα μπορώ να συμμετέχω μέχρι τέλος του χρόνου....

richard
09-12-08, 16:00
Τι εγινε ρε Θοδωρη?πλακωσε δουλεια η θα ακολουθας την αποστολη του ολυμπιακου στο πρωταθλημα?:D:D:D

Stilo make style
09-12-08, 16:08
Μέσα και εγώ και θα ερθώ που να καεί η Αθήνα αυτη την φόρα

Υ.Γ ε του π....τη δεν έχω έρθει 2 φορές που έχω πει ότι θα έρθω

ThoDoriS
09-12-08, 18:19
Τι εγινε ρε Θοδωρη?πλακωσε δουλεια η θα ακολουθας την αποστολη του ολυμπιακου στο πρωταθλημα?:D:D:D

Ο Ολυμπιακός έχει πάρει το δρόμο του (το δρόμο του πρωταθλητή).....Δυστυχώς θα χάσω και τον αγώνα με τον Θρασύβουλο...

Θα πάω να κάνω εγχειρηση στα μάτια μωρέ ε και θα μου φάει μια βδομάδα.... ε και μετά λέω να μείνω μακριά απο καπνογόνα κ τα συναφή για καμιά δύο βδομάδες...

Stile
09-12-08, 19:50
Ο Ολυμπιακός έχει πάρει το δρόμο του (το δρόμο του πρωταθλητή).....Δυστυχώς θα χάσω και τον αγώνα με τον Θρασύβουλο...

Θα πάω να κάνω εγχειρηση στα μάτια μωρέ ε και θα μου φάει μια βδομάδα.... ε και μετά λέω να μείνω μακριά απο καπνογόνα κ τα συναφή για καμιά δύο βδομάδες...
Θοδωράκο προλαβαίνουμε να πάμε να σπάσουμε καμία βιτρίνα???
Να κάψουμε κανένα Stilo??

paidaros
09-12-08, 20:13
Ο Ολυμπιακός έχει πάρει το δρόμο του (το δρόμο του πρωταθλητή).....Δυστυχώς θα χάσω και τον αγώνα με τον Θρασύβουλο...

Θα πάω να κάνω εγχειρηση στα μάτια μωρέ ε και θα μου φάει μια βδομάδα.... ε και μετά λέω να μείνω μακριά απο καπνογόνα κ τα συναφή για καμιά δύο βδομάδες...

καλη επιτυχια και καλη αναρρωση θοδωρη!

cavallino
10-12-08, 10:59
Θα πάω να κάνω εγχειρηση στα μάτια ...

Καλή επιτυχία φίλε :)

Εγώ φεύγω το Σάββατο το ξημέρωμα για την πολυαγαπημένη μου Βαρκελώνη & θα είμαι μέχρι Τρίτη βράδυ εκεί.

Σάββατο βράδυ θα είμαι στο classico για τους ποδοσφαιρόφιλους. Ελπίζω να τους πατήσουμε τους Μαδριλένους:tomato:, να το θυμούνται για καιρό :yeah:

Stile
11-12-08, 15:37
ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΛΕΩ...

1. Stile

nasos
11-12-08, 17:56
1. Stile
2.Nasosbel

Με τον βρυκολακα μου αυτη την φορα:)

paidaros
11-12-08, 21:59
1. Stile
2.Nasosbel

Με τον βρυκολακα μου αυτη την φορα:)

ποιος ειναι ο βρυκολακας σου νασο?:D:D:D

verone
12-12-08, 00:39
Πες μου ότι θα είσαι με το Μ6 θέλω να έρθω και εγώ!!!

lakis
12-12-08, 10:38
ρε ****το εγω δε μπορω σαββατοκυριακα παλι δε θα ερθω!καντε καμια καθημερινη ρε παιδια!!!!:mad::mad:

Stilo make style
13-12-08, 10:32
1. Stile
2.Nasosbel
3.Stilo make style
4.

verone
13-12-08, 13:41
Για να μαζευτούμε και να οργανωθούμε καλύτερα κοιτάξτε πρώτα αυτό:
http://www.stilo-club.gr/vb3/showthread.php?p=70048#post70048

Stile
13-12-08, 23:44
3 μέχρι τώρα... ο επόμενος???

verone
14-12-08, 00:28
Ακομα και 3 άτομα να είστε να πάτε μην το χαλάσετε!!!
Που θα πάει θα μεγαλώσει η παρέα!

Stile
14-12-08, 01:08
Ακομα και 3 άτομα να είστε να πάτε μην το χαλάσετε!!!
Που θα πάει θα μεγαλώσει η παρέα!
Άντε ρε Verone Έλα να μεγαλόσει η παρέα!!!!! Τι είναι για εσένα 6 ώρες δρόμος!!!!

gas
14-12-08, 10:26
1. Stile
2.Nasosbel
3.Stilo make style
4. gas

verone
14-12-08, 21:14
Μπράβο παιδία!!!
Όπως είπα που θα πάει θα μεγαλώσεις πάλι η παρέα!

face
14-12-08, 21:15
Μπράβο παιδιά, βάλτε φώτο!...

paidaros
15-12-08, 18:34
μπραβο παιδια και την επομενηφορα ποιο πολλοι!

Stile
15-12-08, 23:17
Η τελευταία συνάντηση για το 2008 έγινε..
Περάσαμε καλά παρόλη την βροχούλα καθώς είχαμε το 3d με το Skywindow όπου κοιτούσαμε την βροχούλα και τα λέγαμε....
Οι τελευταίοι που βρέθηκαν στην παρέα για το 2008 ήταν ο Gas με το "φτιαγμένο" 1.2 και την παρέα του,
Ο Nasos με τον "βρικόλακα του" και τις αμέτρητες γνώσεις του πάνω στο Stilo και όχι μόνο καθώς και τα καινούρια αυτοκόλλητα που ήταν πολύ καλά
και Εμού του ιδίου με το 3d skywindow 1.2..

Για μια ακόμα φορά επιβεβαιώθηκε πως ακόμα και λίγα άτομα μπορούν να περάσουν καλά άμα γουστάρουν πραγματικά....


Ευχαριστώ για την παρέα παιδιά καθώς και για την "Αποθήκη" που με πολύ κόπο και αγώνα απέκτησα.......:nervy:

Καλές γιορτές σε όλους παιδιά και θα τα πούμε του χρόνου στην Νέα συνάντηση όπου θα φέρουμε και Βασιλόπιτα για το 2009

Ελπίζω να είστε όλοι εκεί...................

richard
16-12-08, 17:43
Λυπαμαι που δεν μπορεσα να ερθω ρε παιδια αλλα ημουν στην πατριδα, ελπιζω να τα πουμε απο κοντα το συντομοτερο.
Εχω αφησει κατι εκρεμμοτητες με το bananasplit...;)