PDA

Επιστροφή στο Forum : TΟ KOΠΗ ΤΙ ΠΙΤΑ 2009!



Stile
01-01-09, 18:28
2009 χρόνια να έχουμε ακόμα για να την σπάσουμε στην κυβέρνηση και να μας πληρώνει μέχρι τότε!!!!!! :jump1:

Καλή χρονιά Κορίτσια, αγόρια, αγοροκόριτσα, αδερφές του ελέους, ψονισμένοι, άρρωστοι, μανιακοί καπνιστές, φανατικοί γκομενιάριδες και γκομενιάρισες, Κολόγαυροι, Βαζέλια, Χανούμισσες, Παόκια, πάσης φύσεως ομαδοποιημένοι άνθρωποι, φιλαράκια, εχθροί, καθήκια, κολλητάρια, χαφιέδες, φυλακισμένοι, παιδεραστές, Υδραυλικοί, Ψυκτικοί, Ηλεκτρολόγοι, Φαντάροι, Νησιώτες, ακρίτες, administrators, κερατάδες που δεν το ξέρετε, κορόιδα, χτυπημένοι, τρελοί, ΣΤΙΛΑΤΟΙ, καλογριές και καλόγεροι και πάσης φύσεως Έλληνες από όλο τον κόσμο κ.α..... :eek:

Το νέο έτος να σας κάνει να γελάτε και να είστε ευτυχισμένοι σε ότι κάνετε για να μην σας πάρει ο διάολος!!!!!!:boxed:


Περνώ την πρωτοβουλία και βάζω Ημερομηνία και ώρα συνάντησης για

ΤΟ ΚΟΠΗ ΤΙ ΠΙΤΑ ΤΟΥ OFFICIAL STILO-CLUB (OΟΟΟΟΟΟΛΕ ΟΟΟΟΟΟΟΛΕ ΟΟΟΟΟΟΟΛΕ) (Ανατρίχιασα!!)
ΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/1/09 ΚΑΙ ΩΡΑ 17:00 ΣΤΟ ΣΕΦ ΜΕ ΚΟΠΗ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑΣ
όπου θα φέρω εγώ ρε παλικάρια!!!!! ( Έχω περίσσευμα από πέρυσι και λίγο από φέτος!!!!):yikes:

Όποιος βρει το φλουρί δώστε του κάτι εσείς γιατί με την οικονομική κρίση, πάλι καλά που θα έχει και φλουρί μέσα στην πίτα... Μέσον έβαλα για να έχει!! :)


Άντε και καλά χιλιόμετρα παρέα με αυτούς που αγαπάτε σε Ελλάδα και Εξωτερικό…



ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΡΕΕΕΕ!!!!! ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΟ!!!!!:D

Sn7per
01-01-09, 18:53
ΤΟ ΚΟΠΗ ΤΙ ΠΙΤΑ XAXAXAXAAXAXXAXAXAXXAXAXXAXAXAXAXAAXAXAXAXXXAXAXAA XAXAXAXXAAXXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXAXAAXXAXAXAAXAXXAA XAXAXAX

verone
01-01-09, 19:41
ΑΚΥΡΟ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ


(Stile επικοινώνησε μαζί μου αν θέλεις 6938000361)

richard
01-01-09, 20:17
Το κοπη τι πιτα θα γινει στην Πανελληνια να φανταστω...

Soul_Giannis
01-01-09, 20:58
Stile η επισημη πιτα για την Αθηνα κοβεται παντα στην Πανελληνια Εκδρομη που ειναι την ημερα που εσυ διαλεξες να κοπει η πιτα αρα ακυρο!!!
Sorry...
Το κλειδωνω!

ThoDoriS
02-01-09, 00:56
Εννοείτε στην Πανελλήνια η πίτα....

Και εννοείται ότι πρέπει να είναι πίτα απο Ανθή....όχι ότι και ότι.....

Stile εσύ δεν θα σαι στην Πανελλήνια συνάντηση? Τι κλείνεις ραντεβού εκείνη την μέρα?