PDA

Επιστροφή στο Forum : ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ Κυριακή 4 Ιανουαρίου (ΑΘΗΝΑ)



verone
02-01-09, 03:10
Η πρώτη και η καλύτερη συνάντηση του 2009 θα γινει στης 4 Ιανουαρίου στο γνωστό πλέον στο parking του ΣΕΦ (Στάδιο Ειρήνης & Φιλίας) στης 20:00 θα ενημερωθείτε όλοι με το ανάλογο μήνυμα.
Ελπίζω ο νέο χρόνος να μας βρει στην συνάντηση και να μην απογοητευθεί.
Το πρώτο θέμα συζήτησης θα είναι η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΑΣ!!!

(Θα παρακαλέσω όποιος έχει διάθεση και θέληση να με βοηθήσει από Αθήνα στον συντονισμό των συναντήσεων θα είναι πλέων και οι δυο συναντήσεις Αθήνας και Θεσσαλονίκης μαζί την ίδια μέρα και με ροή συναντήσεων κάθε δυο εβδομάδες. Θα παρακαλέσω όποιος δεν μου έχει δώσει το τηλέφωνο του να το κάνει γιατί μόνο στα τηλέφωνα που έχω και ισχύουν θα έρχονται τα μηνύματα.)

εδώ: http://www.stilo-club.gr/vb3/showthr...0048#post70048 (http://www.stilo-club.gr/vb3/showthread.php?p=70048#post70048)

Soul_Giannis
02-01-09, 12:04
Ρε Μπαμπινο παιζει η Παναθα και δεν θα μπορεσουμε εμεις οι παναθηναικοι!!!

ioannidis
02-01-09, 13:59
Ρε Μπάμπη ολόκληρη Αθήνα δεν έχει άτομα να συντονίζει τις συναντήσεις τους;
Ή το κάνεις για ενιαία αποστολή μηνυμάτων;;;;;

Αν κρίνω από τις τελευταίες συναντήσεις ο Stile έχει την τάση να διοργανώνει....

paidaros
02-01-09, 14:08
ολα μπαμπη τα θελεις επομου?

verone
02-01-09, 16:28
Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μου.

Θα παρακαλέσω να μην κρίνετε αυτούς που δεν σας κρίνουν και μην έχετε την μανία να καταστρέφετε τα post και το κλήμα που έχει δημιουργηθεί.

Έχω κανονίσει ποιος θα συντονίζει κάτω.

verone
02-01-09, 16:29
Ρε Μπαμπινο παιζει η Παναθα και δεν θα μπορεσουμε εμεις οι παναθηναικοι!!!
Άμα σε δαγκώσω εσένα θα σου πω!
Πας να την δεις με το club την παναθα δεν θυμάσαι που παλιά πηγαίναμε και στα γήπεδα όλοι μαζί!

ThoDoriS
02-01-09, 17:41
Σιγά μην πάμε να δούμε τον Λαγό.....έλεος....

Χίλιες φορές να βλέπω Γ εθνική....

Stile
02-01-09, 23:25
Σιγά μην πάμε να δούμε τον Λαγό.....έλεος....

Χίλιες φορές να βλέπω Γ εθνική....
Γειά σου ρε Θόδωρα!!!

nasos
03-01-09, 10:37
Γειά σου ρε Θόδωρα!!!

Hμαρτον μην μιλας μυριζη ψαριλα:p:p:p:p:p

verone
03-01-09, 10:57
Stile δεν βλέπω πουθενά να λες για την συνάντηση.


Πάλι εγώ θα φανώ ο κακός.

Stile
03-01-09, 12:46
Λυπάμαι πραγματικά αν παρεξηγήθηκαν οι προθέσεις μου....
Εγώ απλά ήθελα να ήμουν με τους φίλους μου από το Stilo-club
Είναι αλήθεια ότι εγώ κανόνιζα τις τελευταίες συναντήσεις στην Αθήνα, χωρίς να μου πει κανένας να το κάνω ή να μην το κάνω και ήμουν πάντα εκεί ...
Ο Μόνος λόγος που το έκανα ήταν καθαρά για να βλεπόμαστε και να τα λέμε εμείς οι Αθηναίοι και δεν είχα καμία μα καμία άλλη σκοπιμότητα στο μυαλό μου...
Δεν ήξερα πως για κάποια συνάντηση έπρεπε να ρωτήσω τον Moderetor και ούτε μου το είπε κανένας σε όλες τις συναντήσεις που κανόνιζα μέχρι τώρα..
Το έκανα απλά γιατί δεν το έκανε κανένας άλλος..
Είμαι 28 Χρόνων και δεν επιτρέπω σε κανέναν να βρίζει και να με κατηγορεί στο τηλέφωνο χωρίς να με ξέρει και να παρεξηγεί τις προθέσεις μου.
Όσο για τον φίλο SoulGianni απαντώ πως οι κινήσεις μου, κάθε άλλο εκτός από Διάσπασης είναι ..
Για αυτούς ακριβώς τους λόγους Παίρνω την ενέργεια μου και την όρεξή που είχα για να ασχοληθώ και κάθομαι στα αυγά μου και δεν ξανά ασχολούμαι με τίποτα...
Ζητώ συγγνώμη από όλους σας μα δεν ήξερα ούτε ποιος είναι στην ιεραρχία, ούτε κάποιος μου είχε πει για αυτήν μέχρι εχθές που έμαθα από το τηλέφωνο...
Πραγματικά όσοι με γνωρίζεται σίγουρα θα έχετε κάποια γνώμη για εμένα
και σίγουρα θα ξέρετε πως δεν είχα κακές προθέσεις...
Όσο για το περιβόητο κοπή τι πίτα!!!
θέλω να σας πω πως η πίτα είναι δική μου και δεν ζήτησα ποτέ από κανένα να βάλει κάτι για αυτήν και στο φινάλε για το καλό έλεγα να γίνει...
έτσι απλά λίγο τσουρεκάκι με τα φιλαράκια μου...


Και πάλι συγνώμη και δεν θα επαλειφθεί ποτέ ξανά τίποτα από μεριά μου...
Ευχαριστώ για όλα όσα κάνετε και να ξέρετε πως στις συναντήσεις που θα οργανώνετε θα είμαι παρόν καθώς σας συμπαθώ ρεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!

verone
03-01-09, 12:52
Στάλθηκαν και τα μηνύματα σε όσους με έχουν ενημερώσει για τα στοιχεία τους.
Eδώ: http://www.stilo-club.gr/vb3/showthr...0048#post70048 (http://www.stilo-club.gr/vb3/showthread.php?p=70048#post70048)

paidaros
03-01-09, 13:18
πρεπει να περνουμε την εγκριση βλεπεις φιλε μου stile για να ειναι παρον και η ιεραρχια

XronisRR
03-01-09, 14:20
Εχω ψηθει πολυ να κατεβω αλλα δεν ξερω ακομα σιγουρα γιατι παιζω 3 η ωρα μπαλα σε 11χ11 και δεν ξερω σε τι κατασταση θα ειμαι μετα....

face
03-01-09, 14:55
Για τελευταία φορά και δε θα ασχοληθώ με το θέμα ξανά γιατί με έχει κουράσει (paidaros ακούει?)...

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΙΕΡΑΡΧΕΙΑ παρά μόνο σε θέματα φαγητού. Εμείς οι 4-5 που λέει και ο φίλος μας ο paidaros που κάνουμε κουμάντο και κάνουμε ότι θέλουμε τρώμε πρώτα, όλοι οι άλλοι μας κοιτάτε, και μετά τρώμε το φαγητό όλων των άλλων. Αν περισέψει τίποτα τότε τρώνε όλοι οι άλλοι. Το ίδιο γίνεται και στο καφέ. Επίσης σε κάθε συνάντηση κάθε νέο μέλος αφού θα δηλώνει υποταγή σε εμάς τους 4-5 μετά σεμνά και ταπεινά θα κάθετε σε μία γωνία και θα πέρνει άδεια πρίν μας απευθύνει το λόγο.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑ ΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ, ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΜΠΟΥΧΤΙΣΑ

νιώθω ότι μιλάω σε τοίχο, και σας μιλάω από τα βάθη της καρδιάς μου εξαντλήθηκα με τις θεωρίες συνομοσίας.

Αυτοbanaromai για καμια εβδομάδα, δεν το αντέχω άλλο.

υγ. lakis δεν αναφέρομαι σε εσένα, και Νάσο δεν έχει να κάνει με τη κουβέντα μας ειλικρινά

paidaros
03-01-09, 15:03
ενταξει ρε πετρο τοτε να αρχισει ο καθενας να βριζει τον αλλον χυδιαοτατα και το μονο που να γινετε απλα να σβυνονται τα μυνηματα!
απλα αυτο θα κουραζει εσας τους moderator να σβυνουν μηνυματα

Sn7per
03-01-09, 15:21
Για τελευταία φορά και δε θα ασχοληθώ με το θέμα ξανά γιατί με έχει κουράσει (paidaros ακούει?)...

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΙΕΡΑΡΧΕΙΑ παρά μόνο σε θέματα φαγητού. Εμείς οι 4-5 που λέει και ο φίλος μας ο paidaros που κάνουμε κουμάντο και κάνουμε ότι θέλουμε τρώμε πρώτα, όλοι οι άλλοι μας κοιτάτε, και μετά τρώμε το φαγητό όλων των άλλων. Αν περισέψει τίποτα τότε τρώνε όλοι οι άλλοι. Το ίδιο γίνεται και στο καφέ. Επίσης σε κάθε συνάντηση κάθε νέο μέλος αφού θα δηλώνει υποταγή σε εμάς τους 4-5 μετά σεμνά και ταπεινά θα κάθετε σε μία γωνία και θα πέρνει άδεια πρίν μας απευθύνει το λόγο.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑ ΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ, ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΜΠΟΥΧΤΙΣΑ

νιώθω ότι μιλάω σε τοίχο, και σας μιλάω από τα βάθη της καρδιάς μου εξαντλήθηκα με τις θεωρίες συνομοσίας.

Αυτοbanaromai για καμια εβδομάδα, δεν το αντέχω άλλο.

υγ. lakis δεν αναφέρομαι σε εσένα, και Νάσο δεν έχει να κάνει με τη κουβέντα μας ειλικρινά

Το θεμα το αλλο γιατι το κλειδωσες, υπαρχουν ανθρωποι που θα ηθελαν να εκφρασουν ακομα μερικες αποψεις, προτιμας να τα συζητανε δυο δυο στο MSN ?

dimos47ki7
03-01-09, 16:30
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΙΕΡΑΡΧΕΙΑ παρά μόνο σε θέματα φαγητού. Εμείς οι 4-5 που λέει και ο φίλος μας ο paidaros που κάνουμε κουμάντο και κάνουμε ότι θέλουμε τρώμε πρώτα, όλοι οι άλλοι μας κοιτάτε, και μετά τρώμε το φαγητό όλων των άλλων. Αν περισέψει τίποτα τότε τρώνε όλοι οι άλλοι. Το ίδιο γίνεται και στο καφέ. Επίσης σε κάθε συνάντηση κάθε νέο μέλος αφού θα δηλώνει υποταγή σε εμάς τους 4-5 μετά σεμνά και ταπεινά θα κάθετε σε μία γωνία και θα πέρνει άδεια πρίν μας απευθύνει το λόγο.


γ@μωτο. ελεγα αυριο να κατεβαινα ΣΕΦ να σας γνωρισω, αλλα με αυτα που διαβασα το ξανασκεφτομαι. τουλαχιστον να ξερω να ερθω φαγωμενος για να μην παθω καμμια πλακα :p
λογικα λοιπον κι εγω θα ερθω ΣΕΦ εκτος απροοπτου

Soul_Giannis
04-01-09, 03:13
Παιδια μετα τον αγωνα εαν προλαβω θα ερθω για να μιλησουμε απο κοντα και να λυθει η ανουσια παρεξηγηση που ποτε δεν υφιστατε!!!
Ρε Μαματε γιατι χανομαστε!!Εχουμε και οικονομικη κριση!!!:)

Stilo make style
04-01-09, 03:25
Παιδια μετα τον αγωνα εαν προλαβω θα ερθω για να μιλησουμε απο κοντα και να λυθει η ανουσια παρεξηγηση που ποτε δεν υφιστατε!!!
Ρε Μαματε γιατι χανομαστε!!Εχουμε και οικονομικη κριση!!!:)
Aκριβινάν τα AGAIN Γιάννη με την οικονομική κρίση αρά κόπτετε και το μαμίσι απο .........

face
04-01-09, 03:26
Aκριβινάν τα AGAIN Γιάννη με την οικονομική κρίση αρά κόπτετε και το μαμίσι απο .........

πολυμπαγκ με λαστιχάκι!

Stilo make style
04-01-09, 03:28
Α ρε πετρο χάνει στι γωνίες :D

dimos47ki7
04-01-09, 06:34
για θυμηθειτε την ταινια ΕΝΑΣ ΚΙ ΕΝΑΣ...
τραπεζομαντιλο απο ταβερνα ναυλον απο την μια και χαρτινο απο την αλλη. κανεις την δουλεια σου και εχεις και καπου να σκουπιστεις οταν τελειωσεις βρε αδερφε :) :) :)

nasos
04-01-09, 16:51
Τελικα συναντηση θα γινη δεν εχω πιει καφε ακομα

Stile
04-01-09, 17:03
Τελικα συναντηση θα γινη δεν εχω πιει καφε ακομα
Τραβάτε με και ας κλαίω...
Θα τα πούμε εκεί... και μετά .... Ξέρεις τι ακολουθεί.......
ετοιμάζεται!!!

nasos
04-01-09, 17:41
Τραβάτε με και ας κλαίω...
Θα τα πούμε εκεί... και μετά .... Ξέρεις τι ακολουθεί.......
ετοιμάζεται!!!

Καλα κρασια

labros
04-01-09, 19:22
θα ειμαστε πολοι στη συναντηση?εχω χασει τισ 2 προιγοθμενες κ θελω να σας δω..

Stile
04-01-09, 19:25
θα ειμαστε πολοι στη συναντηση?εχω χασει τισ 2 προιγοθμενες κ θελω να σας δω..
ΑΣΕ ΤΟ ΣΟΥΒΛΑΤΖΙΔΙΚΟ ΚΑΙ ΕΛΑ ΡΕΕΕΕ!!!!

labros
04-01-09, 19:28
θα ερθω αλλα για κανενα 2ωρο..

Stile
04-01-09, 23:09
Η Συνάντηση στέφθηκε από απόλυτη επιτυχία θέλω να σας πω,
μόνο που ο τόπος συνάντησης πρέπει να αλλάξει καθώς είχε πολλούς γύφτους! αυτό το μέρος το έχουμε κόψει από καιρό...
Ας αφήσουμε και την βροχή που φάγαμε και ας πάμε στο ψητό..
Ήμασταν:
Εγώ (TO ΚΟΠΗ TI ΠΙTA!!!)
Ο dimos47ki7 (http://www.stilo-club.gr/vb3/member.php?u=1173) (Τα αγαπάμε τα αδέρφια μας!!!)
Ο labros (http://www.stilo-club.gr/vb3/member.php?u=1084) (Καλά σουβλάκια κάνει και αυτός να πάτε να σας τρατάρει.. είναι φοβερός και είναι στην Δραπετσόνα!!!)
Ο Stilo make style (http://www.stilo-club.gr/vb3/member.php?u=1083) (Ουδέν σχόλιο!!!)
Και οι Γύφτοι με κάτι χαλιά και κάτι Datsun να μας κρατούν συντροφιά με την πανέμορφη μυρωδιά τους...

Περάσαμε μία χαρά κατά τα άλλα και είχαμε την ευκαιρία να δούμε και το FIAT BRAVO 150PS
Ένα θα σας πω... Αλλάζει λάμπες χωρίς να χρειαστεί χειρουργείο μετά...
(Λάμπρο για εσένα το λέω που σου έχουν καεί τρείς!!)
Άντε και στην επόμενη να περάσουμε καλά και να είμαστε μια χαρούμενη παρέα!!!
Ελπίζω η επόμενη συνάντηση να μην γίνει ξανά εκεί καθώς δεν θα πάω γιατί μετά το παζάρι του Πειραιά μαζεύονται εκεί επειδή έχει συνάντηση το ΓΥΦΤΟ-CLUB για να δουν ποιος έχει το πιο ωραίο χαλί…
Εγώ γύφτος δεν ξανά γίνομαι για κανένα όμως...

dimos47ki7
04-01-09, 23:15
ωραια ηταν, αν και εκανα κανα τεταρτο να σας βρω εκει που ειχατε κρυφτει...αντε και στην επομενη να παμε και καμμια βολτα, οχι 200 μετρα μεχρι το olympico (10 ευρω το κλαμπ σαντουιτς οι αλητες :) )

Stile
04-01-09, 23:18
ωραια ηταν, αν και εκανα κανα τεταρτο να σας βρω εκει που ειχατε κρυφτει...αντε και στην επομενη να παμε και καμμια βολτα, οχι 200 μετρα μεχρι το olympico (10 ευρω το κλαμπ σαντουιτς οι αλητες :) )
Ναι σε χάλασε εσένα... Δεν σε είδα να το αφήσεις όμως!!!! όλο το κατέβασες!!!
Αλλά όσοι έχουν turbo τρώνε πολύ!!!!!

dimos47ki7
04-01-09, 23:21
ευτυχως το αμαξι δεν τρωει οπως το αφεντικο αλλιως την ειχα πατησει χαχαχαχα

richard
06-01-09, 23:57
Κριμα που δεν μπορεσα να ερθω ρε παιδια, ειχα παει Κεφαλλονια για λιγες μερες, Αντε στην επομενη συναντηση θα ειμαι εκει(πρωτα ο θεος).

verone
07-01-09, 16:39
Κριμα που δεν μπορεσα να ερθω ρε παιδια, ειχα παει Κεφαλλονια για λιγες μερες, Αντε στην επομενη συναντηση θα ειμαι εκει(πρωτα ο θεος).

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2009 (Αθήνα 2η)http://www.stilo-club.gr/vb3/showthread.php?t=4970