PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ



verone
02-01-09, 20:15
Θα παρακαλέσω όποιος έχει κάποια πρόταση για το θέμα των συναντήσεων 2009 στην Αθήνα για μας ενημερώσει.

lakis
03-01-09, 14:45
ρε παιδια εγω προτηνα 3 φορες συναντηση κ εγινε χωρις κανενα προβλημα γιαυτο κ ο stile πηρε το θαρρος κ εβαλε.Λοιπον για μενα πρεπει να οριστει καποιοσ να κανει τισ συναντησεις ο οποιος δε θα βαζει οποτε του ρθει η να γινονται απο τα παιδια γενικα βεβαια ποιο σωστο ειναι να γινονται απο εναν αλλα ρε παιδια λετε για ιεραρχια δεκτο δε λεω αλλα ρεσεις απο το καλοκαιρι ενασ τησ ιεραρχιας δεν εχει προτηνει συναντηση μονο εγω κ ο Gastone κ μετα ο stile κ ο μπαμπης το καλοκαιρι αν θυμαμαι καλα...αν λετε για ιεραρχια να οργανοθουν οι αρμοδιοι...

για μενα παντως προτηνω κ στην αθηνα να γινει κατι σαν τον Verone ο οποιοσ εχει παθος...

verone
03-01-09, 15:17
Εγώ είμαι ο αρμόδιος για τις συναντήσεις και σου απαντάω.


Άρα δεν έχεις κάποια καινούρια πρόταση γιατί από το 2009 γίνονται αυτά που λες.
Οι συναντήσεις θα είναι κοινές και Αθήνα και Θεσσαλονίκη την ίδια μέρα και την ίδια ώρα 2 κάθε μήνα με ρυθμό 2 εβδομάδων.
Όλοι όσοι που με έχουν ενημερώσει για τον τόπο κατοικία και το τηλέφωνο τους θα παίρνουν το ανάλογο μήνυμα με κριτήριο την πιο κοντινή σε αυτούς τοποθεσία συνάντησης όπως έχει ξεκινήσει και αυτό ήδη με τις νέες συναντήσεις.
Αυτή είναι η σελίδα όπου μπορεί όποιος θέλει να λαμβάνει τα μηνύματα να με ενημερώσει αυτό γινόταν εδώ και 6 χρόνια αυτό θα γίνετε και στην συνέχεια μέχρι κάποιος να δώσει μια καλύτερη ιδέα.

verone
03-01-09, 15:18
Eδώ: http://www.stilo-club.gr/vb3/showthr...0048#post70048 (http://www.stilo-club.gr/vb3/showthread.php?p=70048#post70048)

geopangyla
04-01-09, 09:12
Πιστευω δεν θα ηταν ασχημη ιδεα ιδεα οποιος ειναι συγουρος οτι θα παει σε καποια συναντηση να ενημερωνει μα καποιον τροπο τον υπευθυνο! Με αυτον τον τροπο θα ενημερωνομαστε και θα εχουμε μια εικονα πριν την συναντηση ολοι μας!

geopangyla
04-01-09, 09:14
Στις Κυριακατικες συναντησεις στο ΣΕΦ θα παιζει και μεγαλο ρολο αν παιζει παοδοσφαιρο η κανενα μπασκετ η ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ!

nasos
04-01-09, 10:25
Πιστευω δεν θα ηταν ασχημη ιδεα ιδεα οποιος ειναι συγουρος οτι θα παει σε καποια συναντηση να ενημερωνει μα καποιον τροπο τον υπευθυνο! Με αυτον τον τροπο θα ενημερωνομαστε και θα εχουμε μια εικονα πριν την συναντηση ολοι μας!

Φιλε μου χρειαζεσε συντονισμο για να πας σε μια συναντηση?ενημερωση?

Γιαυτο υπαρχη το site για ενημερωση βαζουμε μια ημερομηνια καποιες φορες αν και εφοσωνγια καποιους λογους οι πολλοι δεν μπορουν να ερθουν την τροποποιουμε και ετσι ειμαστε ολοι μια χαρα,τι να τον κανουμε τον συντονισμο ραδιοφωνα ειμαστε:)η προβατα να μπουμε στο μαντρι?

Φιλοι ειμαστε με μια κοινη αγαπη το αυτοκινητο μας

verone
04-01-09, 14:13
Πιστευω δεν θα ηταν ασχημη ιδεα ιδεα οποιος ειναι συγουρος οτι θα παει σε καποια συναντηση να ενημερωνει μα καποιον τροπο τον υπευθυνο! Με αυτον τον τροπο θα ενημερωνομαστε και θα εχουμε μια εικονα πριν την συναντηση ολοι μας!
Πολύ καλή ιδέα μπράβο άλλωστε πάνω κάτω πριν την συνάντηση το συζητάμε εδώ μέσα και το πιο πιθανό είναι να μας το πει κάποιος που το ξέρει η το άκουσε.

verone
04-01-09, 14:14
Στις Κυριακατικες συναντησεις στο ΣΕΦ θα παιζει και μεγαλο ρολο αν παιζει παοδοσφαιρο η κανενα μπασκετ η ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ!
Γιατί τότε δεν έχει πολύ κόσμο και μπορούμε να πάμε άνετα?

verone
04-01-09, 14:18
Φιλε μου χρειαζεσε συντονισμο για να πας σε μια συναντηση?ενημερωση?
Γιαυτο υπαρχη το site για ενημερωση βαζουμε μια ημερομηνια καποιες φορες αν και εφοσωνγια καποιους λογους οι πολλοι δεν μπορουν να ερθουν την τροποποιουμε και ετσι ειμαστε ολοι μια χαρα,τι να τον κανουμε τον συντονισμο ραδιοφωνα ειμαστε:)η προβατα να μπουμε στο μαντρι?
Φιλοι ειμαστε με μια κοινη αγαπη το αυτοκινητο μας
Εδώ κάνεις ένα μικρό λαθάκι Νασο η ημερομηνία από το 2009 και μετά δεν θα μπορεί να τροποποιηθεί.
Αυτό θα γίνετε για θυμόμαστε όλοι ότι κάθε δυο Κυριακές έχουμε συνάντηση μπούμε δεν μπούμε στο stiloclub για να ενημερωθούμε.
Επίσης θα στέλνω και τα μηνύματα και έτσι κανένας δεν θα υπάρχει που να μην το ξέρει.
Εκτός από σένα όπου δεν δίνεις το κινητό σου γιατί το θεωρείς προσωπικό δεδομένο.

nasos
04-01-09, 14:27
Εδώ κάνεις ένα μικρό λαθάκι Νασο η ημερομηνία από το 2009 και μετά δεν θα μπορεί να τροποποιηθεί.
Αυτό θα γίνετε για θυμόμαστε όλοι ότι κάθε δυο Κυριακές έχουμε συνάντηση μπούμε δεν μπούμε στο stiloclub για να ενημερωθούμε.
Επίσης θα στέλνω και τα μηνύματα και έτσι κανένας δεν θα υπάρχει που να μην το ξέρει.
Εκτός από σένα όπου δεν δίνεις το κινητό σου γιατί το θεωρείς προσωπικό δεδομένο.

1ον εχεις βαλθει να μας τρελανεις μιλας εσυ για κινητο μου που το εχεις

2ον δεν θα μπορει να τροποποηθει γιατι? επειδη ετσι σου ηρθε ξαφνικα σωνει και καλα να αναλαβεις συντονιστης δηλαδη μεχρι τωρα που ησουνα και εισαι Θεσσαλονικη τι εκανες μας συντονιζες?να μου πει ο Γιαννης οτι θα αναλαβει οκ,να μου πει ο Θοδωρης οκ η ο Παντελης οκ αλλα εσυ απο Θεσσσαλονικη ημαρτον,εκτος και εισαι Αθηνα οποτε ουδεν προβλημα

3ον το forum το εχουμε για να ενημερωνομαστε τα τηλεφωνα και τα μυνηματα για οποιον μας αρεσει και του αρεσουμε να επικοινωνουμε

verone
04-01-09, 14:40
1ον εχεις βαλθει να μας τρελανεις μιλας εσυ για κινητο μου που το εχεις

2ον δεν θα μπορει να τροποποηθει γιατι? επειδη ετσι σου ηρθε ξαφνικα σωνει και καλα να αναλαβεις συντονιστης δηλαδη μεχρι τωρα που ησουνα και εισαι Θεσσαλονικη τι εκανες μας συντονιζες?να μου πει ο Γιαννης οτι θα αναλαβει οκ,να μου πει ο Θοδωρης οκ η ο Παντελης οκ αλλα εσυ απο Θεσσσαλονικη ημαρτον,εκτος και εισαι Αθηνα οποτε ουδεν προβλημα

3ον το forum το εχουμε για να ενημερωνομαστε τα τηλεφωνα και τα μυνηματα για οποιον μας αρεσει και του αρεσουμε να επικοινωνουμε
Κοίτα ίσος να έχεις στο μυαλό σου τον τελευταίο χρόνο όπου είσαι μέλος ότι οι συναντήσεις ήταν λίγο φλου.
Αν κοιτάξεις και τα προηγούμενα 5 θα δεις ότι και από τον Έβρο όπου ήμουν συντόνιζα τις συναντήσεις στην Αθήνα.
Ακομα αν κοιτάξεις την πρώτη συνάντηση του 2007 κατέβηκα με αεροπλάνο μόνο και μόνο για τη συνάντηση ήρθε με πήρε ο Γιάννης και η Στέλλα από το αεροδρόμιο και πήγαμε κατευθείαν στην συνάντηση και την επόμενη μέρα έφυγα.
Τα παιδία όπου αναφέρεις δεν μπορούν για προσωπικούς λόγους να κανονίζουν τις συναντήσεις και έτσι ο αμέσως επόμενος είμαι εγώ.
Θα παρακαλέσω τα νέα μέλει να φροντίσουν να ενημερωθούν ακομα και από μένα για την ιστορία αυτού του club και του 3ου κατά σειρά Forum.

nasos
04-01-09, 15:47
Κοίτα ίσος να έχεις στο μυαλό σου τον τελευταίο χρόνο όπου είσαι μέλος ότι οι συναντήσεις ήταν λίγο φλου.
Αν κοιτάξεις και τα προηγούμενα 5 θα δεις ότι και από τον Έβρο όπου ήμουν συντόνιζα τις συναντήσεις στην Αθήνα.
Ακομα αν κοιτάξεις την πρώτη συνάντηση του 2007 κατέβηκα με αεροπλάνο μόνο και μόνο για τη συνάντηση ήρθε με πήρε ο Γιάννης και η Στέλλα από το αεροδρόμιο και πήγαμε κατευθείαν στην συνάντηση και την επόμενη μέρα έφυγα.
Τα παιδία όπου αναφέρεις δεν μπορούν για προσωπικούς λόγους να κανονίζουν τις συναντήσεις και έτσι ο αμέσως επόμενος είμαι εγώ.
Θα παρακαλέσω τα νέα μέλει να φροντίσουν να ενημερωθούν ακομα και από μένα για την ιστορία αυτού του club και του 3ου κατά σειρά Forum.

H καροι αλλαζουν Μπαμπη οπως αλλαζουν και οι ανθρωποι και οι καταστασεις ασε λιγο τι γινοτανε πριν 5 χρονια

Τωρα το ποσο flou ητανε δεν το ξερω παντως ειχε επιτυχια οσο για τα παιδια μπορει οντως να μην εχουν χρονο αλλα ειπαμε καποιος απο Αθηνα οσο για το ιεραρχια Ελεος πια δεν ειναι στρατος εδω

Τελος παντων ας βγει καποιος Υπευθυνος να μας πει κατι Ελεος με την ιεραρχια,η τελος παντων ας γινει μια ψηφοφορια να δουμε ποιος θελουμε να μας συντονιση απλο και ομορφο

Sn7per
04-01-09, 16:08
H καροι αλλαζουν Μπαμπη οπως αλλαζουν και οι ανθρωποι και οι καταστασεις ασε λιγο τι γινοτανε πριν 5 χρονια

Τωρα το ποσο flou ητανε δεν το ξερω παντως ειχε επιτυχια οσο για τα παιδια μπορει οντως να μην εχουν χρονο αλλα ειπαμε καποιος απο Αθηνα οσο για το ιεραρχια Ελεος πια δεν ειναι στρατος εδω

Τελος παντων ας βγει καποιος Υπευθυνος να μας πει κατι Ελεος με την ιεραρχια,η τελος παντων ας γινει μια ψηφοφορια να δουμε ποιος θελουμε να μας συντονιση απλο και ομορφο


+φωνω......

lakis
04-01-09, 17:50
+φωνω......


κ εγω το ιδιο

verone
04-01-09, 17:52
κ εγω το ιδιο
Νίκο πιστεύω ότι σου απάντησα θέλεις κάτι άλλο?

paidaros
04-01-09, 18:33
Κοίτα ίσος να έχεις στο μυαλό σου τον τελευταίο χρόνο όπου είσαι μέλος ότι οι συναντήσεις ήταν λίγο φλου.
Αν κοιτάξεις και τα προηγούμενα 5 θα δεις ότι και από τον Έβρο όπου ήμουν συντόνιζα τις συναντήσεις στην Αθήνα.
Ακομα αν κοιτάξεις την πρώτη συνάντηση του 2007 κατέβηκα με αεροπλάνο μόνο και μόνο για τη συνάντηση ήρθε με πήρε ο Γιάννης και η Στέλλα από το αεροδρόμιο και πήγαμε κατευθείαν στην συνάντηση και την επόμενη μέρα έφυγα.
Τα παιδία όπου αναφέρεις δεν μπορούν για προσωπικούς λόγους να κανονίζουν τις συναντήσεις και έτσι ο αμέσως επόμενος είμαι εγώ.
Θα παρακαλέσω τα νέα μέλει να φροντίσουν να ενημερωθούν ακομα και από μένα για την ιστορία αυτού του club και του 3ου κατά σειρά Forum.

μπαμπη ακουγετε λιγο ασχημο και οχι κομψο ετσι οπως το θετεις!
ειναι σαν να ημαστε στο στρατο και εσυ το ξερεις καλυτερα.

Soul_Giannis
04-01-09, 18:44
Ρε παιδια δεν μπορω να καταλαβω ποιο ειναι το προβλημα το εαν ο Μπαμπης ειναι Αθηνα,Θεσσαλονικη,Τρικαλα η Γιαννενα με 2 παπουτσια πανινα!
Συναντησεις δεν θελετε?Οριστε ο Μπαμπης το κανονιζει!Δεν ειχε επιτυχια μια συναντηση?Το θετουμε στο Forum και μιλαμε ολοι μαζι οτι πρεπει να αλλαξουμε ημερα πχ!
Που το κακο?Επειδη δεν θα ειναι παρων?Ποιο ειναι το προβλημα σε αυτο?
Ο Μπαμπης εχει ορεξη να το κανει ας το κανει!
Τι μου αγχωνεστε?

dimos47ki7
04-01-09, 18:49
κακως λογομαχειτε ρε παιδια. αν και νεος στο forum θα ηθελα να εκφερω γνωμη, βασιζομενος στον τροπο λειτουργιας του rx7 forum στο θεμα των συναντησεων.

ΚΑΘΕ Κυριακη ολοι ξερουν οτι πινουμε καφε στην Πολιτεια, κυριως καποιοι που μενουν Βορεια και τους βολευει. μαζευονται στανταρ 3-4 ατομα και οσοι αλλοι εχουν ορεξη.

αλλα ΚΑΘΕ 2η Τεταρτη στις 21:30 το βραδυ εχουμε συναντηση στον ιπποδρομο, και αυτο το ξερει και η κουτση μαρια στο forum. εκει παντα μαζευομαστε 5-6 αυτοκινητα σταθερα. ολοι ομως ξερουν χωρις τηλεφωνα και μηνυματα οτι αν πανε θα βρουνε κοσμο εκει. δεν κανουμε κανενος ειδους συντονισμο, απλα υπαρχει μια ενοτητα στο forum οπου ο καθενας αν θελει μπαινει και γραφει οτι θα ειναι παρων.
αλλαγη μπορει να γινει ΜΟΝΟ λογω κακων καιρικων συνθηκων (λογω ιδιαιτεροτητας των αυτοκινητων) ή λογω εορτων-αργιων (οπως ηταν τα χριστουγεννα και η πρωτοχρονια)

νομιζω οτι ειναι ο πιο υγιης τροπος λειτουργιας, χωρις καποιος να φαινεται οτι "ηγειται" της καταστασης, και χωρις να δημιουργουνται παρεξηγησεις ;)

nasos
04-01-09, 18:59
Ρε παιδια δεν μπορω να καταλαβω ποιο ειναι το προβλημα το εαν ο Μπαμπης ειναι Αθηνα,Θεσσαλονικη,Τρικαλα η Γιαννενα με 2 παπουτσια πανινα!
Συναντησεις δεν θελετε?Οριστε ο Μπαμπης το κανονιζει!Δεν ειχε επιτυχια μια συναντηση?Το θετουμε στο Forum και μιλαμε ολοι μαζι οτι πρεπει να αλλαξουμε ημερα πχ!
Που το κακο?Επειδη δεν θα ειναι παρων?Ποιο ειναι το προβλημα σε αυτο?
Ο Μπαμπης εχει ορεξη να το κανει ας το κανει!
Τι μου αγχωνεστε?

Γιαννη μου εχεις απολυτο δικιο οπως το λες ας ειναι οποιος θελει αλλα εγω προσωπικα μετα την προσωπικη επιθεση εναντιον μου δεν θελω να τον βλεπω πολυ περισοτερο να τον ακουω

Η πρωσοπικη επιθεση εγινε στο south box

Περιμενω την σημερινη συναντηση................να δω

Το μονο που εχω να ευχηθω σε ατομα χωρις επειχηρηματα και τετοιες γελοιες και ανουσιες προσβλητικες επιθεσεις,απλα κεις ανωτερα

Stile
04-01-09, 19:32
ΤΟ ΚΟΠΗ ΤΙ ΠΙΤΑ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!
Αν δεν έλεγα Πίτα και έλεγα κοντοσούβλι άραγε θα γινόταν αυτός ο πανικός???
Σουβλάκια ας πούμε!!!
Σαν Νέος τα έχω παίξει!!
Όλα καλά ρε παιδιά μην τρελαίνεστε.....
Ακόμα το συνεχίζετε??
Σιγά το θέμα που ασχολείστε ακόμα... Το παιχνίδι των εντυπώσεων το κέρδισε
ΤΟ ΚΟΠΗ ΤΙ ΠΙΤΑ που το έχουν βάλει πολλοί στο msn τους!!!
Ελλάδα...... Συγκρατήσου...... Σου μιλάει το παιδί σου.......

verone
04-01-09, 19:38
Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τι σκέφτονται μερικοί.
Πάμε να οργανώσουμε λίγο καλύτερα το club με συναντήσεις εκδρομές και ξαφνικά οι αλλαγές προς το καλύτερο άρχισαν να μην τους αρέσουν.

verone
04-01-09, 19:42
κακως λογομαχειτε ρε παιδια. αν και νεος στο forum θα ηθελα να εκφερω γνωμη, βασιζομενος στον τροπο λειτουργιας του rx7 forum στο θεμα των συναντησεων.

ΚΑΘΕ Κυριακη ολοι ξερουν οτι πινουμε καφε στην Πολιτεια, κυριως καποιοι που μενουν Βορεια και τους βολευει. μαζευονται στανταρ 3-4 ατομα και οσοι αλλοι εχουν ορεξη.

αλλα ΚΑΘΕ 2η Τεταρτη στις 21:30 το βραδυ εχουμε συναντηση στον ιπποδρομο, και αυτο το ξερει και η κουτση μαρια στο forum. εκει παντα μαζευομαστε 5-6 αυτοκινητα σταθερα. ολοι ομως ξερουν χωρις τηλεφωνα και μηνυματα οτι αν πανε θα βρουνε κοσμο εκει. δεν κανουμε κανενος ειδους συντονισμο, απλα υπαρχει μια ενοτητα στο forum οπου ο καθενας αν θελει μπαινει και γραφει οτι θα ειναι παρων.
αλλαγη μπορει να γινει ΜΟΝΟ λογω κακων καιρικων συνθηκων (λογω ιδιαιτεροτητας των αυτοκινητων) ή λογω εορτων-αργιων (οπως ηταν τα χριστουγεννα και η πρωτοχρονια)

νομιζω οτι ειναι ο πιο υγιης τροπος λειτουργιας, χωρις καποιος να φαινεται οτι "ηγειται" της καταστασης, και χωρις να δημιουργουνται παρεξηγησεις ;)
Άρα ο νέος τρόπος συνάντησης μας σου αρέσει να υποθέσω?
Γιατί πλέων έχουμε στάνταρ μέρος και ώρα και θα το γνωρίζουν από εδώ και πέρα.
Αυτό με τα μηνύματα το έχουμε από τότε που ξεκίνησε το club και πιστεύω ότι είναι ωραίο σαν ιδέα.

verone
04-01-09, 19:45
Ρε παιδια δεν μπορω να καταλαβω ποιο ειναι το προβλημα το εαν ο Μπαμπης ειναι Αθηνα,Θεσσαλονικη,Τρικαλα η Γιαννενα με 2 παπουτσια πανινα!
Συναντησεις δεν θελετε?Οριστε ο Μπαμπης το κανονιζει!Δεν ειχε επιτυχια μια συναντηση?Το θετουμε στο Forum και μιλαμε ολοι μαζι οτι πρεπει να αλλαξουμε ημερα πχ!
Που το κακο?Επειδη δεν θα ειναι παρων?Ποιο ειναι το προβλημα σε αυτο?
Ο Μπαμπης εχει ορεξη να το κανει ας το κανει!
Τι μου αγχωνεστε?
Γιάννη μην ανησυχείς δεν παρεξηγώ κανένα εκτός από αυτούς που προσβάλουν εμένα και την προσωπικότητα μου.
Πολύ συνδυάζουν την προσωπικότητα μου με το επάγγελμα μου αλλά το κάνουν γιατί δεν με ξέρουν δεν πειράζει.
Ελπίζω να πάνε όλα καλά από δω και πέρα τώρα αν ένα δυο άτομα έχουν κάποιες ιδιαιτερότητες δεν πειράζει.

nasos
04-01-09, 20:24
Άρα ο νέος τρόπος συνάντησης μας σου αρέσει να υποθέσω?
Γιατί πλέων έχουμε στάνταρ μέρος και ώρα και θα το γνωρίζουν από εδώ και πέρα.
Αυτό με τα μηνύματα το έχουμε από τότε που ξεκίνησε το club και πιστεύω ότι είναι ωραίο σαν ιδέα.

Αμα απο αυτα που εγραψε τοπαληκαρι εσυ καταλαβες αυτο που θελεις ενα εχω να πω διαβαζε προσεκτικα....

Οσο το περι δουλειας σου ενα εχω να πω δεν ηξερα τι δουλεια κανεις και ουτε κρινω κανενα απο την δουλεια του απο τα λεγομενα κρινω και το πως προσπαθη να μας περαση κατι

Οσο περι ιδιαιτεροτητων ποιος εχει ουτε το ηθος μου ουτε και το καλο του club ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ να βγαλω καποια pm να δουμε ποιος εχει ιδιαιτεροτητες εδω περα και δεν ειναι ενας 23 ειναι αυτα προς αποκατασταση ορισμενων πραγματων

Μπαμπη αληθεια τα αναιτεια και βλακωδη που διατυποσες στο box για μενα αληθεια τι ποινη πρεπι να επιφερουν η και εδω θα εχεις την αμεριστη συμπαρασταση του Γιαννη

paidaros
04-01-09, 20:52
μπα δεν νομιζω να γινει κατι νασο.
μπαμπη μην τρελενεσε αλλα ακουγονται λιγο ασχημα να περι νο1 νο2 νο3 νο4

lakis
04-01-09, 21:28
παιδια αφου ειναι ο Μπαμπης φανηκε προθυμος για τις συναντησεις αστε τον καλα κανει αμα εχει καποιος κατι καλητερο ας το προτηνει ως τοτε θα δουμε πως πανε κ οι συνανατησεις κ ολα κ ποιοι θα μπορουν ναρθουν κ ποιοι οχι...ο μπαμπης μπορει ναχει ενα δικο του στυλακι αλλα δε νομιζω να το κανει απο κακο.Δεν ειναι ωραια η εικονα αυτη εμενα δε μου αρεσε το ολο θεμα...

labros
04-01-09, 22:49
Εγω παιδια δεν συνφωνω!πωσ ειναι δυνατων να μπαινει καποιος π.χ εγω κ να βαζω συναντηση κ να πηγαινουν ολοι οι αλλοι εκτως απο εμενα?
Δεν ακουγετε ωραιο αυτο αλλα ετσι ειναι δεν μπορει να καλαει ενας ολους τους αλλους κ να λειπει..
Επησεις δεν συμφωνω στο να ειναι οι συναντησεις καθε 2η εβδομαδα γιατι η δουλεια μου ειναι περιεργη κ ειμαι μια εβδομαδα πρωι κ μια βραδυ,αν πεσουν οι μερες οταν εγω ειμαι βραδυ δεν προκειτε να ειμαι σε καμια συναντηση.Το ιδιο προβημα μπορει να το εχουν κ αλλοι!
Γιατι να ειναι οι συναντησεις ολες την ιδια ημερα αφου στο forum αναφερωνται ξεχωριστα..στην τελικη αν στις αλλες πολεις εχει καλο καιρο κ στην Αθηνα βρεχει πρεπει να φαμε στη μαπα τη βροχη για τη συναντηση..ΔΕΝ ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!
Δεν θελω να φανω κακος ουτε οτι ειμαι με κληκες ουτε τιποτα μιλαω για μενα κ ΜΟΝΟ!Ειμαι σχετικα καινουργιος στο club το γουσταρω με χιλια αλλα εχω αρχισει κ ξενερωνω με ολα αυτα που συμβαινουν...

dimos47ki7
04-01-09, 23:03
verone δεν ξερω πως λειτουργουσε παλια το συστημα των συναντησεων, οποτε δεν μπορω να πω αν αυτο που προτεινω ειναι καλυτερο ή χειροτερο.

ξερω μονο αυτο: σε ενα FORUM (και οχι σωματειο) τα πραγματα ειναι πολυ πιο χαλαρα. οι ημερομηνιες μπορει να αλλαξουν οπως και οι ωρες. οπως ειπε και ο labros, ειναι παραλογο να ισχυει η ιδια μερα και ωρα σε ολη την Ελλαδα. αλλοι οι ρυθμοι και οι απαιτησεις στην Αθηνα και αλλοι στα Γιαννενα.

επισης θεωρω παραλογο καποιος που βρισκεται εκτος αθηνων να κανονιζει τα της Αθηνας και να στελνει μηνυματα (δεν το λεω με υφακι προς το προσωπο σου, που δειχνεις να εχεις ορεξη να ασχοληθεις).
θα ηταν καλυτερο να ασχοληθει καποιος που ειναι μονιμως Αθηνα και εχει ορεξη (απο οτι καταλαβα καποιοι εχουν την διαθεση) ο οποιος θα ξερει και απο πρωτο χερι τις συνθηκες που επικρατουν εδω. και οσοι μαζευτουν-μαζευτηκαν. δεν χαθηκε ο κοσμος αν σε μια συναντηση μαζευτουν 2-3 ατομα. ο καθενας εχει την προσωπικη του ζωη και τις υποχρεωσεις του, και δεν μπορει κανενας να τον κατηγορησει.

ThoDoriS
04-01-09, 23:32
Το πιο σωστό είναι να βρεθεί ένα άτομο απο Αθήνα και σε συνενόηση με τον Μπάμπη απο Θεσσαλονίκη να κανονίζουν απο κοινού το πρόγραμμα των συναντήσεων λαμβάνοντας υπόψιν τις ιδιαιτερότητες της κάθε περιοχής...

Είναι μέρες που μπορούν να γίνουν την ίδια μέρα και ώρα και μέρες που δεν γίνεται...γιαυτό θα συνενοούνται...

Επίσης θέλω να ληφθεί σοβαρά υπόψιν ότι δεν είναι θέμα πόσοι πήγανε....
Το Club είναι χόμπι....και έτσι πάμε όταν έχουμε χρόνο και όρεξη....δεν είναι σαν την δουλειά και την οικογένεια....

Άρα και 2 να πάνε και 1 δεν είναι κακό...


(Όποιος αναλάβει να του δώσω το πρόγραμμα του Ολυμπιακού για να ξέρει πότε δεν είναι δυνατόν να πραγματοποιούνται συναντήσεις στο ΣΕΦ αλλά και γενικότερα)

geopangyla
05-01-09, 00:08
Εγω προτεινω τον stile που το εχει αποθυμενο να κανονιζει συναντησεις και να λειθει και η οποια γκρινια εχει με τον verone! Αυτοι οι δυο ή θα γινουν κολλητοι ή θα κανουν τα αμαξια τους αρματα μαχης και πυρ ρ ρ ρ !!!!!!!

geopangyla
05-01-09, 00:09
οχι οτι του verone δεν ειναι αρμα μαχης!!!