PDA

Επιστροφή στο Forum : ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2009 (Θεσσαλονίκη 2η)



verone
05-01-09, 21:18
Η Δεύτερη συνάντηση του 2009 θα γινει στης 18 Ιανουαρίου στο γνωστό πλέον στο parking του CARREFOUR στης 19:00 θα ενημερωθείτε όλοι με το ανάλογο μήνυμα.
Βέβαια για αυτούς που θα παραμείνουν πίσω και δεν θα είναι στην πανελλήνια όπως κάθε χρόνο ο junior του club μας υποσχέθηκε ότι θα είναι εκεί με την Βασιλόπιτα του 2009 όπου το φλουρί θα πέσει όχι σε κάποιον από μας αλλά σε κάποιο φιλανθρωπικό ίδρυμα περισσότερες λεπτομέρειες από τον ίδιο.

ammoulianiotis
07-01-09, 17:01
Σκεφτηκαμε φετος οπως και 2 χρονια τωρα να κοψουμε την πρωτοχρονιατικη πιτα για το καλο του χρονου, μονο που αυτη τη φορα θα κανουμε μια αλλαγη.

Ειπαμε να βαλουμε ο καθενας μας απο 15-20 ευρω και το ποσο που θα μαζεψουμε θα το διαθεσουμε σε ενα ιδρυμα για κατι που χρειαζονται μονο που δεν θα δωσουμε τα χρηματα χερι με χερι, αλλα θα ρωτησουμε τι χρειαζονται και θα το αγορασουμε.

Επειδη την Βασιλοπιτα θα την αναλαβω εγω (Magelane την κλασικη, ετσι; ) θα ηθελα μεχρι την επομενη Τεταρτη να ξερω πανω κατω ποσα ατομα θα ειμαστε ωστε να την παραγγειλω.

Φλουρι θα υπαρχει κανονικα μεσα στην πιτα και ενας απο εμας θα ειναι ο τυχερος που θα το κερδισει (και θα πληρωσει τα σφινακια τεκιλας που θα πιουμε...)

Αυτα προς το παρον, για οτι νεοτερο θα σας ενημερωσω.

ioannidis
07-01-09, 17:43
Σκεφτηκαμε φετος οπως και 2 χρονια τωρα να κοψουμε την πρωτοχρονιατικη πιτα για το καλο του χρονου, μονο που αυτη τη φορα θα κανουμε μια αλλαγη.

Ειπαμε να βαλουμε ο καθενας μας απο 15-20 ευρω και το ποσο που θα μαζεψουμε θα το διαθεσουμε σε ενα ιδρυμα για κατι που χρειαζονται μονο που δεν θα δωσουμε τα χρηματα χερι με χερι, αλλα θα ρωτησουμε τι χρειαζονται και θα το αγορασουμε.

Επειδη την Βασιλοπιτα θα την αναλαβω εγω (Magelane την κλασικη, ετσι; ) θα ηθελα μεχρι την επομενη Τεταρτη να ξερω πανω κατω ποσα ατομα θα ειμαστε ωστε να την παραγγειλω.

Φλουρι θα υπαρχει κανονικα μεσα στην πιτα και ενας απο εμας θα ειναι ο τυχερος που θα το κερδισει (και θα πληρωσει τα σφινακια τεκιλας που θα πιουμε...)

Αυτα προς το παρον, για οτι νεοτερο θα σας ενημερωσω.

Σόφο, πολύ καλή η ιδέα και μάλιστα με εξέπληξε θετικά καθώς δεν είχα πάρει γραμμή κάτι τέτοιο στο παρελθόν...
Θα είμαι απών βέβαια (θα είμαι Πανελλήνια) αλλά δώσε σχετικές πληροφορίες για το άλλο θέμα να κινηθούμε αναλόγως...

MaGeLaNoS
07-01-09, 17:48
Επειδη την Βασιλοπιτα θα την αναλαβω εγω (Magelane την κλασικη, ετσι; ) θα ηθελα μεχρι την επομενη Τεταρτη να ξερω πανω κατω ποσα ατομα θα ειμαστε ωστε να την παραγγειλω.


K μονο που σκεφτομαι το γλασσο εκεινο πανω στο αφρατο τσουρεκακι της βασιλοπιτας...αχ.....

Σοφο εγω θα ειμαι μεσα εννοειται :D

Αλλα περα απο την πιτα να σκεφτουμε κ ενα μερος ησυχο να την κοψουμε για να μην εχουμε παλι θεμα με την δυνατη μουσικη κ κοκκινισει ο Μπαμπης. :p

verone
07-01-09, 18:20
Νίκο κάνω λάθος έτσι δεν ήταν?

MaGeLaNoS
07-01-09, 18:23
Ναι ρε συ αυτο λεω κ γω.Ειχε δυνατη μουσικη αλλα ηταν Σαββατο οπως ειπε ο Δημητρης.

PARHS
07-01-09, 21:32
ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ..ΑΦΟΥ ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ

paidaros
07-01-09, 21:37
σοφοκλη δωσε λεπτομερειες!

verone
08-01-09, 16:52
1. verone
2. amooulianiotis
3. megelanos
4. parhs

paidaros
08-01-09, 20:24
αφου θα εισαι στην πανελληνια βρε τρελε

verone
08-01-09, 21:52
Όχι δεν θα πάω θα είμαι μαζί σας!

ioannidis
08-01-09, 22:20
Όχι δεν θα πάω θα είμαι μαζί σας!

Και τα σχέδιά σου για snowboard που έλεγες;;;

verone
09-01-09, 00:31
Και τα σχέδιά σου για snowboard που έλεγες;;;
Αλλάξανε τα σχέδια για συναισθηματικούς λόγους Μιχάλη.

ThoDoriS
09-01-09, 00:50
Αλλάξανε τα σχέδια για συναισθηματικούς λόγους Μιχάλη.

Σοβαροί λόγοι.....τι να πώ.....

Anyway....ξεκαθαρίζουν πολλά...

Soul_Giannis
09-01-09, 00:50
Μπαμπη σε περιμενω στην εκδρομη!Οκ?

verone
09-01-09, 00:54
Γιάννη άστο μην το συνεχίσουμε καλά ηρέμησα.

verone
09-01-09, 00:55
Σοβαροί λόγοι.....τι να πώ.....
Anyway....ξεκαθαρίζουν πολλά...
Θοδωρή εσύ σίγουρα θα ξέρεις καλύτερα από όλους πως νιώθω.

Soul_Giannis
09-01-09, 00:58
Μπαμπη μην μου γαμας την ψυχολογια!Οκ?Ειχες πει πως θα ερθεις και θα ερθεις!Στο κατω κατω το εαν εχεις προβλημα με καποιους τι σε νοιαζει αφου δεν ειναι στην εκδρομη?

ThoDoriS
09-01-09, 01:00
Θοδωρή εσύ σίγουρα θα ξέρεις καλύτερα από όλους πως νιώθω.

Εγώ ξέρεις πως νιώθω? Μαλάκας.

Αλλά να πώ ότι δεν το ήξερα ότι θα γίνει έτσι? Ίδιοι με τα πυροτεχνήματα μερικοί ρε πούστη μου....το σίγουρο είναι ότι σκάνε....στον χρόνο διαφέρουν....


Κάποτε εδώ (http://www.stilo-club.gr/vb3/showpost.php?p=68413&postcount=25) έλεγες....


Παιδία θα παρακαλέσω πραγματικά να γινει η πανελλήνια κάπου στην μέση γιατί έχουμε και παιδία από Έβρο όπου αν γινει κάτι τέτοιο θέλουν να έρθουν εδώ σκεφτείτε ότι ήρθαν δυο παιδία από club που μένουν Αλεξανδρούπολη θα ερχόταν και ο Χρήστος αλλά κάτι του έτυχε!
Ήρθαν για να μας υποστηρίξουν παιδία από Αλεξανδρούπολη και από Θεσσαλονίκη ήταν μόνο ο Μιχάλης και ο Σάκης!
Ένα μεγάλο μπράβο από μένα σε όλους όσους ήταν εκεί!


Stiloclub ABARTH team

Τελικά ξέρεις τι κατάλαβα? Έπρεπε να την κάνουμε στα Καμμένα βούρλα....


Α και αυτά για τα συναισθήματα και τις λοιπές ιστορίες να πάς να τις πείς σε κάνα παιδάκι ή σε κάνα γκομενάκι....εγώ και πολλοί άλλοι εδώ μέσα δεν είμαστε κάτι τέτοιο....

ThoDoriS
09-01-09, 01:06
Για θυμήσου:


Παιδία εγώ θα έρθω σίγουρα κανόνισα άδεια εκείνες τις μέρες αλλά περιμένουμε από την δουλεία της Λίνας να δούμε τι θα γινει.


Την Δευτέρα θα είμαι οκ και εγώ.


Ειδικά το τελευταίο....μα καλά την Δευτέρα τελικά δεν ήσουν ΟΚ γιατί ήξερες τι θα γίνει την Τρίτη - Τετάρτη ε? Α ρε Μπάμπη....ξέρεις γιατί ξενερώνω? Γιατί τα ρημάδια τα γραπτά μένουν....και λένε μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μην λές....

Soul_Giannis
09-01-09, 01:13
Θοδωρή εσύ σίγουρα θα ξέρεις καλύτερα από όλους πως νιώθω.


Ioannidis H Παρεα του
face-Maria
Soulgiannis -Στελλα
Παντελής και γυναικα και παιδι!
Θοδωρής-Νενα
Ανθή & Ανδρέας
NGTECH-Βουλα
Beyond Sound-Γιωτα
Gregory-Γυναικα
vassilis stilo-Μιχαλης


Μερικα ονοματα που λενε πολλα για σενα!

Και ειμαι σιγουρος πως δεν σε εχει στεναχωρησει ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟΥΣ!

face
09-01-09, 01:39
Καλά κάνε πώς δεν έρχεσαι και θα φας 10 δεύτερα στις Σέρρες, δε θα σε λυπηθώ καθόλου, θα σε βαρέσω κάτω σαν το χταπόδι με τα 9 πλοκάμια, θα σε φουντάρω από τη Κ1, θα πάω να πώ στη καφετζού ότι είσαι κουλάδι και πήρες stilo για να βγάλεις καμιά γκόμενα, πως το βράδυ πρίν πεσεις για ύπνο διαβάζεις Τάτση πως.....
.
.
.
.
.
.
υγ. μη κάνεις καμια μλκια και δεν έρθεις.

ammoulianiotis
09-01-09, 16:32
Kαι συνεχιζω τα περη πιτας...

Λοιπον, ειπαμε θα περιμενω οριστικες παρουσιες για την κοπη της πιτας ωστε να ειμαστε πανω κατω μεσα στα ατομα (μην κανουμε καμια μικρη και δεν μας φτασει) και μετα βλεπουμε.

Οσο για το μερος της κοπης μπορει ο καθενας να προτεινει ενα ησυχο μαγαζι να παμε να την κοψουμε, να κανουμε και τον χαβαλε μας.

Οσο αφορα για το ιδρυμα κτλ πιστευω οτι καλο θα ηταν να το συζητησουμε απο κοντα και να αναλαβει καποιος που μπορει (γιατι εγω δεν μπορω...) να παει σε ενα ιδρυμα και να μιλησει μαζι τους.

ΥΓ. Μπαμπη, πανε στην εκδρομη!!!

ioannidis
09-01-09, 22:42
Αλλάξανε τα σχέδια για συναισθηματικούς λόγους Μιχάλη.

Η μόνη απάντηση που δεν περίμενα από εσένα...
Τι σκατά;;; Ο μόνος από Θεσσαλονίκη θα μαι εγώ ρε;

Κάνε μου μια παληκαριά ρε Μπαμπίνο... γλίτωσέ με από τον κόπο να σε πάρω τηλέφωνο και να σε σκυλοβρίσω.... Άντε παληκάρι μου να χαρείς!
Πάτα εδώ (http://www.stilo-club.gr/vb3/showthread.php?t=4914&page=25)και συμπλήρωσε τα στοιχεία σου...

Υ.Γ: Ζητώ συγνώμη (Σόφο) για το off topic αλλά δεν κρατιέμαι!

paidaros
10-01-09, 00:38
Η μόνη απάντηση που δεν περίμενα από εσένα...
Τι σκατά;;; Ο μόνος από Θεσσαλονίκη θα μαι εγώ ρε;

Κάνε μου μια παληκαριά ρε Μπαμπίνο... γλίτωσέ με από τον κόπο να σε πάρω τηλέφωνο και να σε σκυλοβρίσω.... Άντε παληκάρι μου να χαρείς!
Πάτα εδώ (http://www.stilo-club.gr/vb3/showthread.php?t=4914&page=25)και συμπλήρωσε τα στοιχεία σου...

Υ.Γ: Ζητώ συγνώμη (Σόφο) για το off topic αλλά δεν κρατιέμαι!

γιατι ρε μιχαλη του επιτιθεσε ετσι?
καποιο λογο θα εχει!

ioannidis
10-01-09, 12:30
γιατι ρε μιχαλη του επιτιθεσε ετσι?
καποιο λογο θα εχει!

Θες απάντηση τώρα εσύ;

paidaros
10-01-09, 12:55
Θες απάντηση τώρα εσύ;

δεν καταλαβα την ερωτηση σου???θες να πεις κατι?

Soul_Giannis
10-01-09, 13:07
Ρε Παιδαρε ο ανθρωπος εσυ καταλαβες πως του επιτιθεται η του το λεει καλοπροερετα?

paidaros
10-01-09, 13:17
Ρε Παιδαρε ο ανθρωπος εσυ καταλαβες πως του επιτιθεται η του το λεει καλοπροερετα?

κατι μεταξυ των 2

Soul_Giannis
10-01-09, 13:20
Εγω μαλλον το 2ο!Αρα το γραπτο καταληγουμε οτι ειναι κατι που ο καθενας το εκλαμβανει διαφορετικα απο τον αλλον που το γραφει!Εαν κατσεις και σκεφτεις θετικα τοτε θα καταλαβεις οτι το λεει με καλο τροπο και δεν υπαρχει λογος συζητησης!

ammoulianiotis
10-01-09, 14:11
1. verone (διαλεξε τελικα που θα εισαι)
2. amoulianiotis
3. megelanos
4. parhs

Περιμενω μεχρι την Τεταρτη να δω την λιστα να μεγαλωνει...

MaGeLaNoS
10-01-09, 14:24
E αντε ρε κουνηθειτε να φαμε βασιλοπιτα.Θα ειναι ετσι γλυκεια κ φρεσκια κ με γλασσο απο πανω και μαλακο μεσα και.. και...και...

ioannidis
10-01-09, 16:00
δεν καταλαβα την ερωτηση σου???θες να πεις κατι?

Ναι. Θέλω να πω κάτι. Ότι περιμένω να απαντήσω σε αυτόν που απευθύνομαι.ΟΚ? Και για το αν είναι κακοπροαίρετο ή μη το σχόλιό μου, δεν θα μπω καν στην διαδικασία να εξηγήσω τα αυτονόητα.
:D:D:D

verone
10-01-09, 16:30
Ναι. Θέλω να πω κάτι. Ότι περιμένω να απαντήσω σε αυτόν που απευθύνομαι.ΟΚ? Και για το αν είναι κακοπροαίρετο ή μη το σχόλιό μου, δεν θα μπω καν στην διαδικασία να εξηγήσω τα αυτονόητα.
:D:D:D
Είμαι σίγουρος Γιάννη ότι ο Μιχάλης δεν θα έλεγε κάτι κακοπροαίρετα για μένα έτσι το λαμβάνω στον χαβαλέ!

carlos_jackal
10-01-09, 17:22
καλα εμενα δεν με βαλατε στη λιστα?σιγα μην χασω την πιτα

MaGeLaNoS
10-01-09, 17:29
1. verone
2. amoulianiotis
3. megelanos
4. parhs
5. Carlos

DontMKsense
10-01-09, 18:38
Ναι. Θέλω να πω κάτι. Ότι περιμένω να απαντήσω σε αυτόν που απευθύνομαι.ΟΚ? Και για το αν είναι κακοπροαίρετο ή μη το σχόλιό μου, δεν θα μπω καν στην διαδικασία να εξηγήσω τα αυτονόητα.
:D:D:D
ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ?????

ammoulianiotis
10-01-09, 18:47
1. verone
2. amoulianiotis
3. megelanos
4. parhs
5. Carlos
6. athanasios
7. DontMKsense

ammoulianiotis
10-01-09, 19:08
Kαι κατι ακομα, βολευει να το κανουμε νωριτερα; Κατά τις 7 ας πουμε...

ioannidis
10-01-09, 19:12
Kαι κατι ακομα, βολευει να το κανουμε νωριτερα; Κατά τις 7 ας πουμε...

Ναι, ανεξαρτήτως βασιλόπιτας, τούρτας, τεκίλας, τιραμισού κλπ εγώ είμαι υπέρ η ώρα συνάντησης για τον χειμώνα τουλάχιστον να γίνει 19:00.

Το ξαναείχαμε συζητήσει με τον Μπάμπη, αλλά τελικά δεν την καθιερώσαμε σαν ώρα. Τι λέτε;;;

verone
10-01-09, 19:16
Εγώ συμφωνώ με την ώρα!

ammoulianiotis
10-01-09, 21:05
Εκλεισε δηλαδη για τις 19:00 απο δω και περα;
Μπαμπη παρακαλω να μην γινει κανενα λαθος στην ενημερωση του sms.

Δεν βλεπω ομως την λιστα να μεγαλωνει και στεναχωριεμαι...

verone
10-01-09, 21:37
Μην ανησυχείς θα αλλάξω και την ώρα στο αρχικό μήνυμα.

PARHS
11-01-09, 14:40
1. verone (διαλεξε τελικα που θα εισαι)
2. amoulianiotis
3. megelanos
4. parhs

Περιμενω μεχρι την Τεταρτη να δω την λιστα να μεγαλωνει...

αντε ρε παιδια δεν βλεπω την λιστα να μεγαλωνε:(:(ι.τζαμπα 8α κατεβω σαλονικη;);).
αντε και εχω μαθει οτι κανετε ωραια βασιλοπιτα!!!!:p:p:p

paidaros
11-01-09, 19:49
ναι στις 7 ειναι καλα για τον χειμωνα
σοφοκλη μαλλον και εγω παρον

ammoulianiotis
12-01-09, 20:39
αντε ρε παιδια δεν βλεπω την λιστα να μεγαλωνε:(:(ι.τζαμπα 8α κατεβω σαλονικη;);).
αντε και εχω μαθει οτι κανετε ωραια βασιλοπιτα!!!!:p:p:p

Ελα ρε παραπονιαρη, μεγαλωσε η λιστα!

1. verone
2. amoulianiotis
3. megelanos
4. parhs
5. Carlos
6. athanasios
7. DontMKsense
8. paidaros (κανονισε να μην ερθεις...)

ΥΓ. Για την βασιλοπιτα, φημες ειναι ολα αυτα που ακουγονται, μπαγιατικη θα ειναι και για να μην παθετε καμια τροφικη δηλητηριαση θα την φαμε εγω και ο Magelanos, αντε παλι σας σκεφτηκα...

Τι λες Νικο;

PARHS
12-01-09, 20:51
ΥΓ. Για την βασιλοπιτα, φημες ειναι ολα αυτα που ακουγονται, μπαγιατικη θα ειναι και για να μην παθετε καμια τροφικη δηλητηριαση θα την φαμε εγω και ο Magelanos, αντε παλι σας σκεφτηκα...

Τι λες Νικο;


καλα ρε φιλε χωρις βασιλοπιτα τι κανουμε δηλαδη:rolleyes::rolleyes:???εκτος και αν κοψουμε καμια cuervo αντι για βασιλοπιτα:D:D:Dεννοειται πως και ετσι ειμαι παλι μεσα:D:D:D

paidaros
12-01-09, 21:13
Ελα ρε παραπονιαρη, μεγαλωσε η λιστα!

1. verone
2. amoulianiotis
3. megelanos
4. parhs
5. Carlos
6. athanasios
7. DontMKsense
8. paidaros (κανονισε να μην ερθεις...)

ΥΓ. Για την βασιλοπιτα, φημες ειναι ολα αυτα που ακουγονται, μπαγιατικη θα ειναι και για να μην παθετε καμια τροφικη δηλητηριαση θα την φαμε εγω και ο Magelanos, αντε παλι σας σκεφτηκα...

Τι λες Νικο;


τι εννοεις???:D:D

MaGeLaNoS
12-01-09, 22:42
Εγω συμφωνω Σοφο...μην τους δηλητηριασουμε.Δεχομαι να θυσιαστω κ να την φαω μαζι σου για να προστατεψουμε το κλαμπ. :D:D:D:D:D

paidaros
12-01-09, 23:05
Εγω συμφωνω Σοφο...μην τους δηλητηριασουμε.Δεχομαι να θυσιαστω κ να την φαω μαζι σου για να προστατεψουμε το κλαμπ. :D:D:D:D:D

οπου δεις εσυ φαι γινεσε θυσια για τους αλλους!:D:D:D:D

MaGeLaNoS
13-01-09, 15:33
EEEEEEEEEEEEEEEEE ΣΟΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ την παρηγγειλες φιλε? :D

andreasL
13-01-09, 16:54
χωρίς να είναι σίγουρο...θα το παλέψω να είμαι εκεί!
Ανδρέας (ναι αυτός που δεν θέλει να αλλάξει ιμάντα χρονισμού!!!!):D:D:D

ammoulianiotis
14-01-09, 16:31
τι εννοεις???:D:D

Θα καταλαβεις τι εννοω αν δεν ερθεις... :bleh::bleh::bleh:

ammoulianiotis
14-01-09, 16:33
EEEEEEEEEEEEEEEEE ΣΟΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ την παρηγγειλες φιλε? :D

Ναι Νικο, πριν απο λιγο!
Χαιρομαι που θα θυσιαστεις και εσυ για την υγεια του Club. Να παρουμε και καμια σοδα μαζι μας... :bleh::bleh::bleh:

ammoulianiotis
14-01-09, 18:21
χωρίς να είναι σίγουρο...θα το παλέψω να είμαι εκεί!
Ανδρέας (ναι αυτός που δεν θέλει να αλλάξει ιμάντα χρονισμού!!!!):D:D:D

Ενα κομματι βασιλοπιτα για τον Ανδρεα!
(το γλυτωσες το ελαφακι! :bleh::bleh::bleh: )

vagelis83_thess
16-01-09, 00:34
θα ειμαι και εγω εκει παιδια..Σοφο εγω μπορει να φαω και 2 κομματια αφου ειναι για το καλο του club...

verone
16-01-09, 00:50
1. verone
2. amoulianiotis
3. megelanos
4. parhs
5. Carlos
6. athanasios
7. DontMKsense
8. paidaros
9. vagelis83 thess

Αύριο θα στείλω και τα μηνύματα να ενημερωθούν και αυτοί που δεν μπαίνουν στο forum.

MaGeLaNoS
16-01-09, 15:44
Ναι Νικο, πριν απο λιγο!
Χαιρομαι που θα θυσιαστεις και εσυ για την υγεια του Club. Να παρουμε και καμια σοδα μαζι μας... :bleh::bleh::bleh:


Πες μου μονο οτι εχει αυτο το γλασσο..πες μου..μονο αυτο κ ΤΕΛΟΣ.
Ειμαστε γεννημενοι ο ενας για τον αλλο με αυτη τη βασιλοπιτα..:D:D

ammoulianiotis
16-01-09, 16:27
θα ειμαι και εγω εκει παιδια..Σοφο εγω μπορει να φαω και 2 κομματια αφου ειναι για το καλο του club...

2 κομματια;;; Οοοοοοχι φιλε μου! Σε παρακαλω, δεν μπορω να σε αφησω να ρισκαρεις να φας 2 κομματια και ειμαι σιγουρος οτι και ο Νικος θα συμφωνησει μαζι μου!
1 θα παρεις και πολυ σου ειναι! (μην σου πω και μισο...) :bleh::bleh::bleh:

ammoulianiotis
16-01-09, 16:28
Πες μου μονο οτι εχει αυτο το γλασσο..πες μου..μονο αυτο κ ΤΕΛΟΣ.
Ειμαστε γεννημενοι ο ενας για τον αλλο με αυτη τη βασιλοπιτα..:D:D

Δεν μπορω να αποκαλυψω τιποτα Νικο, το στομα μου ειναι σφραγισμενο!

paidaros
17-01-09, 13:25
Δεν μπορω να αποκαλυψω τιποτα Νικο, το στομα μου ειναι σφραγισμενο!

πως και ετσι το δικο σου στομα ειναι σφραγισμενο??:D:D:D

verone
17-01-09, 14:33
Παιδία ξέχασα να στείλω χτες τα μηνύματα θα το κάνω τώρα.

verone
17-01-09, 17:04
Στάλθηκαν και τα μηνύματα σε όσους με έχουν ενημερώσει για τα στοιχεία τους.
Eδώ: http://www.stilo-club.gr/vb3/showthr...0048#post70048 (http://www.stilo-club.gr/vb3/showthread.php?p=70048#post70048)

ammoulianiotis
18-01-09, 16:09
πως και ετσι το δικο σου στομα ειναι σφραγισμενο??:D:D:D

Μερικες φορες συμβαινει και αυτο!
Την πιτα την εχω παρει παιδια!!!

Νικο ειναι απλα φοβερη...

MaGeLaNoS
18-01-09, 16:25
Μερικες φορες συμβαινει και αυτο!
Την πιτα την εχω παρει παιδια!!!

Νικο ειναι απλα φοβερη...

Αφου να φανταστεις για χαρη της αφησα το 3ο μπιφτεκι κ δε το εφαγα...
Θα τα πουμε απο κοντα :D:D:D

ammoulianiotis
18-01-09, 16:27
Αφου να φανταστεις για χαρη της αφησα το 3ο μπιφτεκι κ δε το εφαγα...
Θα τα πουμε απο κοντα :D:D:D

Οχι ρε φιλε, εκανες τετοια θυσια;;;
Λιγες ωρες μας χωριζουν απο την μασα!!!

Ξεχασα να πω οτι εχω κλεισει και τραπεζι...

MaGeLaNoS
18-01-09, 16:32
Ολα για το club Σοφο... :P
Δε λογαριαζω θυσιες..χαχα

ammoulianiotis
18-01-09, 16:41
Ok, Θα παρω και μια 6αδα σοδες...

verone
18-01-09, 23:02
Παιδία σήμερα η συνάντηση ειχε τα πάντα μόνο που δεν με πλάκωσαν από το περισσότερα τις επόμενες μέρες.
Stiloclub-FiatCoupeClub-FPC
Με πολλές φωτογραφίες και πολλές βαριές κουβέντες αλλά το ψάχνω το θέμα γιατί πάντα είμαι αντικειμενικός μίλησα και με τον Κώστα koubano.
Εντωμεταξύ τον υπεύθυνο του FPC τον είχα γνωρίσει σε κόντρα στον περιφερειακό!

verone
18-01-09, 23:25
http://img108.imageshack.us/img108/1425/img0003yc4.jpg

ThoDoriS
18-01-09, 23:40
Παιδία σήμερα η συνάντηση ειχε τα πάντα μόνο που δεν με πλάκωσαν από το περισσότερα τις επόμενες μέρες.
Stiloclub-FiatCoupeClub-FPC
Με πολλές φωτογραφίες και πολλές βαριές κουβέντες αλλά το ψάχνω το θέμα γιατί πάντα είμαι αντικειμενικός μίλησα και με τον Κώστα koubano.
Εντωμεταξύ τον υπεύθυνο του FPC τον είχα γνωρίσει σε κόντρα στον περιφερειακό!

Αυτό θα ήθελες να το εξηγήσεις λίγο?

ammoulianiotis
19-01-09, 18:50
Ωραια ηταν και καλα περασαμε τελικα!
Για την ιστορια το φλουρι το ετυχε ο Βαγγελης (αλλα δεν κερασε κανενα σφινακι...)

Και του χρονου παιδια!

paidaros
19-01-09, 20:09
λογοι υγειας με κρατησαν στο κρεββατι!
μπραβο ρε παιδια!και του χρονου να ημαστε γεροι!

PARHS
19-01-09, 21:43
Ωραια ηταν και καλα περασαμε τελικα!
Για την ιστορια το φλουρι το ετυχε ο Βαγγελης (αλλα δεν κερασε κανενα σφινακι...)

Και του χρονου παιδια!


ναι αλλα φιλε σφηνακι ειχαμε παντως;);) αν και ο μπαμπης μας εκανε νερα:D:D..που θα παει θα κατεβω σε καμια πονηρη συναντηση:p:p..και θα το συζητησουμε:D:D

PARHS
19-01-09, 21:45
αααααα!!!!τωρα που το θυμηθηκα Μπαμπη βαλε και μια φωτο ολοκληρης της βασιλοπιτας(για οσους καταλαβαν)!!!!!!

elaborus
20-01-09, 09:57
ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ,ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΟΠΗ ΤΗΣ ΠΙΤΑΣ!!!!
χαρηκα πολυ που ειδα απο κοντα πολλους παλιοφιλους...
τον verone τον magelano και τα αλλα παιδια!!!!
που εισαι αρηηη? (arf) σε εχασα ρε συ....
ηθελα να συναντησω απο τους παλιους τον μητσο (dont make...a drift car!!!!!!)
αλλα με την εσκασε!!!!(φτου!!)...αλλα ξερω που θα σε βρω...ολοι οι δρομοι οδηγουν στον μπαμπη!!!!(χε-χε!!)
επισης ηθελα να γνωρισω απο κοντα τον paidaro,δεν πειραζει φιλε μου...καποια αλλη φορα...
παντως την εναλλακτικη λυση ως τοπο συναντησης την γνωριζεις...σε περιμενουμε!!!
ενα ιδιαιτερο χαιρετισμα στον νην stilα και πρωην centα...το πρωτο μπουζουκι μας...τον βαγγελη μας...φιλε μου θα τα πουμε και απο κοντα πολυ συντομα...θα σε ειδοποιησω οταν κανουμε σαν clubcento καποιο meeting...θα θυμηθεις τα παλια λιμερια!!!!
ρε συ,εσυ ησουν ο τυχερος του φλουριου φετος?
...ετσι εγραψε πριν ο ammoulianiotis!!! (ή κανω λαθος "βαγγελη"...δεν αναφερεσαι στον "vagelis83_thess"? )
το βασικο ηταν οτι κρατηθηκες fiatας!!!!
χαιρομαι που ειδα μαζι τους fiatαδες ενωμενους...γνωριζω απο τις διαφορες συζητησεις μας,οτι το προσπαθει πολυ και ο μπαμπης απο την μερια του (με κοινες συναντησεις)
το ιδιο προσπαθουσα πριν απο χρονια και γω,πρωτα με την περιβοητη συναντηση (καποιο βραδακι) στον parking απεναντι απο το "ροδον" (μετα το ποσειδωνιο)...ειχαμε μαζεψει το punto club θεσσαλονικης,το stiloclub και το clubcento...μετα σαν δευτερη πετυχημενη προσπαθεια (με τα ιδια clubs σαν προταγωνιστες) ηταν αυτη στο πλακοστρωτο του λευκου πυργου επ'ευκαιριας της πανελληνιας εκδρομης του clubcento...τωρα πια υπαρχουν και νεα club της fiat...ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΝΕΑ ΠΑΝFIATΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!!!
ενας απο τους πρωταρχικους σκοπους μου ηταν ΠΑΝΤΑ,να ενωθουμε και να γνωριστουμε ολοι οι fiatαδες μεταξυ μας!!!!!
ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΡΕΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ FIAT!!!!!

αντε παιδια τα λεμε!!!!
και του χρονου και να ειστε ολοι καλα!!!!!!

verone
20-01-09, 16:36
Ετοιμάζετε το νέο forum των FIATακιδων!

verone
20-01-09, 17:09
http://img181.imageshack.us/img181/8958/img0001us2.jpg
http://img101.imageshack.us/img101/9999/img0002jj4.jpg
http://img181.imageshack.us/img181/2840/img0005fd3.jpg
http://img516.imageshack.us/img516/7680/img0006ob9.jpg
http://img187.imageshack.us/img187/8824/img0007je9.jpg
http://img181.imageshack.us/img181/8176/img0008lu1.jpg
http://img101.imageshack.us/img101/6673/img0010gq6.jpg
http://img530.imageshack.us/img530/7005/img0011bd3.jpg
http://img181.imageshack.us/img181/8475/img0012fb0.jpg
http://img72.imageshack.us/img72/7536/img0016or2.jpg
http://img72.imageshack.us/img72/3500/img0017hi2.jpg
http://img101.imageshack.us/img101/2233/img0018xo4.jpg
http://img101.imageshack.us/img101/62/img0019gg1.jpg

ioannidis
20-01-09, 19:22
Ετοιμάζετε το νέο forum των FIATακιδων!

Υπάρχει κάτι που θέλετε να μοιραστείτε μαζί μας ή θα βρεθούμε προ τετελεσμένου;

verone
22-01-09, 16:51
Υπάρχει κάτι που θέλετε να μοιραστείτε μαζί μας ή θα βρεθούμε προ τετελεσμένου;
Έχω κατοχυρώσει ήδη το όνομα απλά μαζεύω το επιτελείο όποιος διποτε με γνώσεις ευπρόσδεκτος!

PARHS
22-01-09, 21:09
αντε μπαμπη περιμενουμε να δουμε...ωραιες οι φωτο..και το κρουασαν του σοφοκλη!!!!

paidaros
22-01-09, 21:15
Ετοιμάζετε το νέο forum των FIATακιδων!

τι εννοεις μπαμπη?κρυφο ειναι?

verone
22-01-09, 21:16
Όχι ρε πλάκα κάνω προς το παρόν για το Forum το έχω ξαναπεί αλλά που θα πάει αν μου σπάσουνε κ άλλο τα νεύρα θα το κάνω!
Όταν είδα το κρουασάν λέω έχε χάρη τώρα να κάνει καμία πλάκα και να μην έφερε την πίτα!!!

PARHS
22-01-09, 21:53
ειπαμε στην αναγκη θα το βαφτιζαμε με τεκιλα!!!..αφου σου αρεσει τοσο πολυ!!!!..αλλα το καλυτερο ηταν το (στιλο) ειπαμε!!!!

ammoulianiotis
31-01-09, 13:39
Δεν καταλαβα ρε σεις, δεν σας αρεσε το κρουασαν;;;