PDA

Επιστροφή στο Forum : ΤΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΔΩ ΑΘΗΝΑ???



redpanther
06-04-09, 23:00
καλησπερα σε ολο το club!!!!

Τι θα λεγατε να κανονιζαμε καμια συναντηση μελων εδω στην Αθηνα...για καφεδακι...να γνωριστουμε κι εμεις τα πιο νεα μελη με τους παλιοτερους???

Για οποτε μπορουν οι περισσοτεροι φυσικα....

Φιλικα
redpanther

MaGeLaNoS
06-04-09, 23:18
Συναντησεις για αγγελιες στα καταλληλα τοπικ RedPanther.

ngtech
18-04-09, 10:23
ΧΑ ΧΑ !!! Ξ'ερω κι ένα με τον Τοτό...
Περασμένα μεγαλεία φίλε... Πάντως αν γίνει καμία Κυριακή απόγευμα εγώ είμαι μέσα...

redpanther
18-04-09, 10:30
ΧΑ ΧΑ !!! Ξ'ερω κι ένα με τον Τοτό...
Περασμένα μεγαλεία φίλε... Πάντως αν γίνει καμία Κυριακή απόγευμα εγώ είμαι μέσα...

Θα γινει...να ειστε σιγουροι...θα οργανωθουμε κι εδω στην αθηνα και παλι...τωρα που αυξανονται τα μελη μας και καθε μερα...

αλλος ενας να μπει...και φτανουμε τα 1,200 μελη παιδες...:D

γι αυτο εβαλα και μεγαλο αυτοκολλητο πισω στο αμαξι...που τριγυρνανε αρκετα εδω στην περιοχη μου....

θα κανονισουμε σιγουρα συναντηση και εδβ στην αθηνα...:)

lakis
18-04-09, 17:46
Θα γινει...να ειστε σιγουροι...θα οργανωθουμε κι εδω στην αθηνα και παλι...τωρα που αυξανονται τα μελη μας και καθε μερα...

αλλος ενας να μπει...και φτανουμε τα 1,200 μελη παιδες...:D

γι αυτο εβαλα και μεγαλο αυτοκολλητο πισω στο αμαξι...που τριγυρνανε αρκετα εδω στην περιοχη μου....

θα κανονισουμε σιγουρα συναντηση και εδβ στην αθηνα...:)

εγω κανονισετε θα ερθω αλλα το ανεκδοτο με τον τοτο ησχυει λιγο σπανιο να μαζευτουμε πανω απο 4 αμαξια...ελπιζω τωρα με τα νεα μελοι να καταφερουμε να κανουμε κατι....

redpanther
18-04-09, 19:38
εγω κανονισετε θα ερθω αλλα το ανεκδοτο με τον τοτο ησχυει λιγο σπανιο να μαζευτουμε πανω απο 4 αμαξια...ελπιζω τωρα με τα νεα μελοι να καταφερουμε να κανουμε κατι....


Θα τα καταφερουμε και οσα αμαξια περισσοτερα μπορουμε...αν αγαπαμε τα stilo μας..θα μαζευτουμε...αλλιως θα μαζευομαστε στα βορεια μονο...:)

Μολις γυρισει και ο stile απο την Καρυστο...που λιαζει την κορμαρα του...θα κανονισουμε να μαζευτουμε....και σιγα σιγα θα οργανωθουμε κι εδω!!!!!

tzagarakis
18-04-09, 20:34
Εμείς εδώ στην Κρήτη έχουμε χαθεί εντελώς κι απ'ότι βλέπω μόνο οι βόρειοι έχουν διάθεση,απ΄το να γράφουν μέχρι να βρίσκονται και να βοηθάν΄ο ένας τον άλλο, με άλλα λόγια είναι φίλοι

redpanther
18-04-09, 21:02
Εμείς εδώ στην Κρήτη έχουμε χαθεί εντελώς κι απ'ότι βλέπω μόνο οι βόρειοι έχουν διάθεση,απ΄το να γράφουν μέχρι να βρίσκονται και να βοηθάν΄ο ένας τον άλλο, με άλλα λόγια είναι φίλοι


Ετσι ειναι....και φαινεται...ας ελπισουμε να ενωθουμε και οι νοτιοι σιγα σιγα και πανω απ ολα να περναμε καλα και να βοηθαμε ο ενας τον αλλον..!!!

ikaros80
18-04-09, 21:15
εδω νοτιος εκτος απροοπτου μεσα σε ολα

tzagarakis
22-04-09, 22:59
εδω νοτιος εκτος απροοπτου μεσα σε ολα
Μάλλον είμαι ο πιο νότιος του club!!!!!!!!!!!!!!!!
Tα σύνορα της Ευρώπης!!!!!!!!

Ionio-Zante
23-04-09, 11:47
Πιο Νοτιος Εσυ...
Πιο Δυτικος Εγω... Πιασαμε ολη την Ελλαδα...

richard
23-04-09, 14:08
Πιο Νοτιος Εσυ...
Πιο Δυτικος Εγω... Πιασαμε ολη την Ελλαδα...

Που ειναι ο Σπυρος που εκπροσωπει τα ανατολικα να κλεισει η πυξιδα?
Αντε ρε παιδες, κανονιστε τιποτα, αν ειναι για κυριακη να ερθει και ο Νικολας.

tzagarakis
24-04-09, 21:20
Πιο Νοτιος Εσυ...
Πιο Δυτικος Εγω... Πιασαμε ολη την Ελλαδα...
Χάρηκα συνοριοφύλακές μου......Γιάννης!!!!!

παντελης
24-04-09, 21:57
κατι βρηκα
http://www.youtube.com/watch?v=tIHdtj7-Ess&feature=related

παντελης
24-04-09, 21:58
http://www.youtube.com/watch?v=MF4UaUcZFTo&feature=related

REPT1L3
25-04-09, 16:44
κατι βρηκα
http://www.youtube.com/watch?v=tIHdtj7-Ess&feature=related

Τι είπες τώρα... είχα ξεχάσει ότι είχα ανεβάσει βίντεο... :D Ε; και μουσική υπόκρουση ε; :D :D

ngtech
02-05-09, 17:15
Ρε μαλακες θα κάνουμε καμία κολοσυνάστηση?

vogias
02-05-09, 18:20
Εγω ειμαι μεσα για την αλλη παρασκευη-σαββατο-κυριακη.οποτε θελετε πειτε και κανονιζουμε.