PDA

Επιστροφή στο Forum : Εκτακτη πονηρη συναντηση χθες...



ammoulianiotis
11-04-09, 13:51
Χθες λογω καποιου εορταζοντα ειχαμε μια εκτακτη πονηρη συναντηση σε ενα κουτουκακι να το γιορτασουμε.

Μετα απο πολλα λιτρα κρασι, μετα απο πολλα κιλα κρεας ο Verone αρπαξε το μικροφωνο και μας εδειξε το ταλεντο του στο τραγουδι!

Απολαυστε τον!

lMDFE1iSX1k
LYcoSF0fqL4
fbw5y2P4BRQ

canonis
11-04-09, 15:13
Τα κάνει όλα και συμφέρει...

Ώραιος Μπάμπη!

redpanther
11-04-09, 15:39
Ωραιος ο Μπαμπης.....α ρε σαλονικα με τα ωραια σου...:)

ammoulianiotis
11-04-09, 16:08
Ρε σεις, μηπως να το καθιερωσουμε καθε Παρασκευη να ειμαστε εκει για κρασια σαν αυτους στο διπλανο τραπεζι;

redpanther
11-04-09, 16:17
και βεβαια να καθιερωθει..οσι εισαστε σαλονικα φυσικα..

αλλα εγω θα ελεγα να κανονισουμε και μια μεγαλη συναντηση του club στη θεσσαλονικη...

να μαζευτουμε οσοι μπορουμε απο αθηνα και να ερθουμε πανω...

το θελει και η γυναικα ρε παιδια....μ εχει φαει:D

θελει εκδρομουλα....(οχι οτι εγω δεν θελω)..

να ρωτησω και κατι ασχετο??? στις συναντησεις υποθετω επιτρεπονται και γυναικες ε....:D

Karateka
11-04-09, 16:20
και βεβαια να καθιερωθει..οσι εισαστε σαλονικα φυσικα..

αλλα εγω θα ελεγα να κανονισουμε και μια μεγαλη συναντηση του club στη θεσσαλονικη...

να μαζευτουμε οσοι μπορουμε απο αθηνα και να ερθουμε πανω...

το θελει και η γυναικα ρε παιδια....μ εχει φαει:D

θελει εκδρομουλα....(οχι οτι εγω δεν θελω)..

να ρωτησω και κατι ασχετο??? στις συναντησεις υποθετω επιτρεπονται και γυναικες ε....:D

Ωχ...παντόφλα μου μυρίζει...

Γεια σου Βερόνε με τα ωραία σου. Βρήκαμε εκπροσώπηση για την επόμενη Eurovision. Πάμε για πρώτη θέση.

redpanther
11-04-09, 16:24
χαχαχα...αστααα να πανε...ευτχως που δεν εχει και κανα τσοκαρο...(μελανιαζω ευκολα):D

κι εγω θελω να ερθω σαλονικα..και νομιζω και πολλοι απο εδω...
αντε τωρα που μου εστειλε και ο μαικ τα λογοτυπα να οργανωθουμε και εδω οι αθηναιοι...με αυτοκολλητα και μπλουζακια και να ανεβουμε ....

παρεπιπτοντως...μηπως εχει κανενας μπλουζακι του club να μου στειλει μια φωτο να τυπωσω κι εγω???




Ωχ...παντόφλα μου μυρίζει...

Γεια σου Βερόνε με τα ωραία σου. Βρήκαμε εκπροσώπηση για την επόμενη Eurovision. Πάμε για πρώτη θέση.

MiKe_KaVaLa
11-04-09, 16:29
εγω λεω εκτος απο τα λογοτυπα,τα καπελακια,και τα μπλουζακια να φτιαξουμε
και φορμες εργασιας... (ε καθε τρεις και λιγο ειμαστε στο stilo κι ολο κατι φτιαχνουμε
να μην λερονοντε τα ρουχα μας συνεχεια) κοκκινες φορμες με ασπρο λογοτυπο!

ammoulianiotis
11-04-09, 16:34
και βεβαια να καθιερωθει..οσι εισαστε σαλονικα φυσικα..

αλλα εγω θα ελεγα να κανονισουμε και μια μεγαλη συναντηση του club στη θεσσαλονικη...

να μαζευτουμε οσοι μπορουμε απο αθηνα και να ερθουμε πανω...

το θελει και η γυναικα ρε παιδια....μ εχει φαει:D

θελει εκδρομουλα....(οχι οτι εγω δεν θελω)..

να ρωτησω και κατι ασχετο??? στις συναντησεις υποθετω επιτρεπονται και γυναικες ε....:D

Τωρα που απολυομαι θα προσπαθησω να το καθιερωσω...
Βεβαιως να ερθετε οσοι θελετε! Βεβαια δεν ξερω αν θα παμε στι ταβερνακι να ακουσουμε τον Μπαμπη η αν θα παμε για τεκιλες αλλα κατι θα κανουμε!

Εννοειται οτι και οι γυναικες ειναι καλοδεχουμενες, αλλωστε εχουμε σε καθε συναντηση την γυναικα του Μπαμπη, την Λινα και οταν ερχεται ο Παρης φερνει και αυτος την δικια του...

redpanther
11-04-09, 16:37
ααα ωραιααα..γιατι ειπαμε...παντοφλα..:D

ολοκληρη και πανεμορφη θεσσαλονικη...κατι θα βρουμε να κανουμε...:)



Τωρα που απολυομαι θα προσπαθησω να το καθιερωσω...
Βεβαιως να ερθετε οσοι θελετε! Βεβαια δεν ξερω αν θα παμε στι ταβερνακι να ακουσουμε τον Μπαμπη η αν θα παμε για τεκιλες αλλα κατι θα κανουμε!

Εννοειται οτι και οι γυναικες ειναι καλοδεχουμενες, αλλωστε εχουμε σε καθε συναντηση την γυναικα του Μπαμπη, την Λινα και οταν ερχεται ο Παρης φερνει και αυτος την δικια του...

verone
11-04-09, 19:30
Πραγματικά περάσαμε πολύ ωραία χθες.
Εγώ σας είχα υποσχεθεί ότι θα σας τραγουδήσω σε συνάντηση!
Άσχετα αν έγινα και ρεζίλι είχαμε και ξένο κόσμο στο μαγαζί.

DontMKsense
11-04-09, 19:44
Έλα ρε το μαγαζι δικό μας είναι.Εγώ δεν κατάλαβα που βρήκες την όρεξη μετά απο τόοσο κρασί που ήπιαμε να με πάρεις τηλ 9 το πρωί για δουλεια...

ammoulianiotis
11-04-09, 20:41
Πηρε μπρος τελικα;
Μπαμπη θυμασαι τι ειχες πει χθες βραδυ αν δεν παρει μπρος ε;

Παιδια σας ευχαριστω που ηρθατε, περασαμε οντως καλα!
(Αν και στο τελος με στεναχωρησατε λιγο...)

PARHS
13-04-09, 00:56
Τωρα που απολυομαι θα προσπαθησω να το καθιερωσω...
Βεβαιως να ερθετε οσοι θελετε! Βεβαια δεν ξερω αν θα παμε στι ταβερνακι να ακουσουμε τον Μπαμπη η αν θα παμε για τεκιλες αλλα κατι θα κανουμε!

Εννοειται οτι και οι γυναικες ειναι καλοδεχουμενες, αλλωστε εχουμε σε καθε συναντηση την γυναικα του Μπαμπη, την Λινα και οταν ερχεται ο Παρης φερνει και αυτος την δικια του...

λοιπον οταν κανονιζεις συναντηση ειτε για τεκιλες ειτε για κρασι..στειλτε κανενα μνμ..και να μην ειμαι σαλονικα σε μια ωρα μπορω να ειμαι εκει...

8ελω τον Μπαμπη πανω στην πιστα με το μικροφωνο να τραγοθδα και να τον βλεπω live..

παντα να εχετε τοση ορεξη ευχομαι και για τα γλεντια αλλα και για τα αμαξια σας

verone
13-04-09, 00:58
Εγώ πάντως πάντα έτσι είμαι!!!

paidaros
13-04-09, 23:08
και δεν ηπατε τιποτα κουφαλιτσες!

ammoulianiotis
14-04-09, 16:09
Εδω δεν ξεραμε οτι γιορταζουμε!!!

Μετα την Μ. Βδομαδα μπορουμε να το ξανακανονισουμε παντως αν θελετε...

PARHS
15-04-09, 21:10
μεσα...περιμενω να δω 8εμα και ονοματα

verone
17-04-09, 09:17
Εννοείτε ότι είμαι μέσα με νέο ρεπερτόριο!!!

ammoulianiotis
17-04-09, 09:27
Αντε μπραβο Μπαμπη γιατι ολο ιδια και τα ιδια δεν λεει...