PDA

Επιστροφή στο Forum : don' t drink n drive



face
01-04-05, 19:47
ήταν η πρώτη φορά που τα βρήκα σκούρα μπροστά σε pc....

το κείμενο με τις φοτο είναι ιδιαίτερα σοκαριστικό, σας προειδοποιώ...

αν είστε ευαίσθητοι καλύτερα μην το ανοίξετε...!!!

είναι μια κοπέλα πριν και μετα απο ένα τρακάρισμα απο μεθυσμένο πιτσιρικά...

http://briefcase.pathfinder.gr/file/face__/27112/406982

john_stil
01-04-05, 19:55
Ειναι πραγματικα απιστευτο... οτι και να πουμε ειναι λιγο...

Ενα κοιταγμα σε αυτες τις φωτογραφιες... πιστευω οτι μπορει να σωσει πολλες ζωες!!!

Nenya
01-04-05, 21:29
και έχει κουράγιο και ζει ....

GN_AZ
02-04-05, 00:43
Έχω μείνει άναυδος ........ Έπαθα πλάκα ......

aman17-2
02-04-05, 01:12
δεν το έχω δει ακόμα...αλλά πιστεύω ότι είμαστε αγύριστα κεφάλια...
έχω δει πάρα πολλά...
έχω φοβηθεί αρκετές φορές
Πάντα μα πάντα λέω ποπο ξανά δεν έχει μαλακίες.
και μετά από λίγο ...τσουπ πάλι τα ίδια...
ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ είμαστε ακόμα σώοι και αβλαβείς και ελπίζω να παραμείνουμε έτσι....

Nenya
02-04-05, 08:27
δεν εισαι μονο εσυ αλλα και οι αλλοι γυρω σου !! η οδηγηση θελει τα μυαλα μεσα στο κεφαλι.....

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
02-04-05, 10:05
NO COMMENTS....

Katerina
02-04-05, 10:18
Φρικιαστικές εικόνες!!
Ντρέπομαι που έγινε έτσι αλλά για μένα η οδήγηση μετά από "ξίδια" έπαψε αφού
μου πήρανε το δίπλωμα για 3 μήνες κ πλήρωσα ένα βαρβάτο πρόστιμο πριν 7 χρόνια περίπου.
Από την άλλη χαίρομαι που έγινε έτσι κ δε χρειάστηκε να το "πληρώσω" ακριβότερα αυτό το τίμημα.

aman17-2
02-04-05, 12:57
δεν εισαι μονο εσυ αλλα και οι αλλοι γυρω σου !! η οδηγηση θελει τα μυαλα μεσα στο κεφαλι.....


ΠΟΤΕ δεν οδηγάω πιομένος.....
για τα υπόλοιπα σε παραπέμπω στο Street Racing για να δεις ποσο συνετα , χαλαρα , εντος ορίου ταχυτητας και καθόλου με σφηνες σε κίνηση και στροφές οδηγάμε οι περισσότεροι :)

Soul_Giannis
02-04-05, 17:21
Πολυ κριμας ρε παιδια!!!!
Τι να πω!!!!
Ευτηχως που δεν πινω!!!!

philippyz
02-04-05, 21:05
Αυτο το θεαμα με φρικαρισε (πραγμα που δεν το περιμενα) , αν και οδηγω πιωμενος στα ορια του μεθυσμενου (τυφλα) αλλα ποτε δεν πας πανω 30 χ/ω . αλλα αν ειναι να γινει το κακο θα γινει.
Αυτο το θεαμα που ειδα ουτε στον χειροτερο εχθρο μου δεν θελω να το δω.

MaGeLaNoS
03-04-05, 17:36
Το πιο τραγικο ειναι το γεγονος οτι συνηθως αυτοι που σκοτωνονται δεν καταδικαζουν μονο τον εαυτο τους αλλα παιρνουν μαζι τους και ατομα που δεν φταινε σε τπτ..εκει που πας βολτα η στην οικογενεια σου βρισκεσαι σε ενα τραπεζι και δυστυχως οι μεθυσμενοι βρισκονται οχι μονο βραδινες ωρες αλλα καθε ωρα στονδρομο.Ακομα μια πρωτια για την Ελλαδα..αυτη των πιο αιματοβαμμενων δρομων..Το καλοκαιρι να δειτε ποσα θα γινουν εδω στο δρομο για Χαλκιδικη..ειναι πολυ κριμα..

tzagarakis
23-04-05, 11:21
Πριν τρια χρονια,ενα BRAVO,ανεβαινε την 62 ΜΑΡΤΥΡΩΝ(λεωφορος),με 140.Τρομαξε και τρακαρε σ'ενα στιλο ΔΕΗ,
& σκοτωθηκε η κοπελα του.Εμφανισα στο εργαστηριο μου τις φωτογραφιες & τωρα που το θυμαμαι ακομα τρεμω.
ΠΟΤΟ-ΟΔΗΓΗΣΗ ΠΟΤΕ ΜΑΖΙ

Nikos
23-04-05, 11:44
Μου έχει σηκωθεί η τρίχα.... Τι να πει κανείς τέτοιες στιγμές....

Η κοπέλα αυτή είναι το παράδειγμα για αυτό που λέμε "δύναμη για να ζω"....

Παιδιά, δεν είναι μόνο το ποτό. Η οδήγηση θέλει πάντα προσοχή... Δεν είναι λίγες οι φορές που ενθουσιαζόμαστε όλοι με την παρέα και κάνουμε "αστεία" και καλά στον δρόμο....

mpoumpou
24-04-05, 12:10
Dεν μπορούσα να ανοίξω τη φωτό,αλλά καλύτερα...είναι το μόνιμο θέμα τσακωμού με την κολλητή μου η οποία οδηγεί μόνιμα μεθυσμένη..είμαι κάθετη σε αυτό το θέμα...η οδήγηση και το ποτο δεν πάνε μαζί..και είναι μεγάληανευθυνότητα να οδηγείς υπό την επίρροια αλκοολ γιατί αν στην τελική δεν σε ενδιαφέρει η δική σου ζωή,καλό είναι να αναλογιστείς και τους υπόλοιπους...

MOISIS
24-04-05, 14:32
Πολυ απλα οταν τρεχουμε ας μας ερχεται αυτη η εικονα στο μυαλο μας...

Panos_IOA
25-04-05, 11:49
Για ολα φταιει η ανεκτικοτητα του νομου!!
Ο μεθυσμενος οδηγος που προκαλει ατυχημα θα επρεπε να δικαζεται για σωματικες βλαβες ή φονο ΕΚ ΠΡΟΜΕΛΕΤΗΣ!!
Δεν ειναι δυνατον ο οποιοσδηποτε να πινει και να καταστρεφει ή να αφαιρει ζωες και να μην τιμωρείται!!!
Ηπιες; Ασε το αυτοκινητο!! Παρε ταξι!
Δεν το αφησες και εκανες ατυχημα; Κατσε μεσα 10-20 χρονια να στανιαρεις!! Να παραδειγματιστουν και οι αλλοι!!!
Μονο ετσι θα μπει σειρα!!