PDA

Επιστροφή στο Forum : Πανελλήνια συνάντηση 2010 - Προτάσεις



ioannidis
02-09-09, 12:55
Πάμε για το Νο 6; Να προτείνω μια διαδικασία επιλογής μέρους; Αν υπάρχει αντίρρηση, εκφραστείτε ελεύθερα.

Προτείνω να κρατήσουμε αυτό το θέμα ανοικτό μέχρι 15 Νοεμβρίου.
Σε αυτό το θέμα να προτείνεται τοποθεσία και ΠΣΚ. Πχ:

Καρπενήσι 15-17/01/2010
Περτούλι 12-13-14/2010

Από την 16 Νοέμβρη ως την 15 Δεκέμβρη να τρέξουνε 2 δημοσκοπήσεις με όλες τις υποψηφιότητες. Μία για το μέρος και μία για την ημερομηνία. Ό,τι βγει θα είναι προϊόν πλειοψηφίας. Λογικό;

Τι λέτε; Να το κάνουμε έτσι "τυπικά" ή όχι;

andreasL
03-09-09, 18:19
Πάμε για το Νο 6; Να προτείνω μια διαδικασία επιλογής μέρους; Αν υπάρχει αντίρρηση, εκφραστείτε ελεύθερα.

Προτείνω να κρατήσουμε αυτό το θέμα ανοικτό μέχρι 15 Νοεμβρίου.
Σε αυτό το θέμα να προτείνεται τοποθεσία και ΠΣΚ. Πχ:

Καρπενήσι 15-17/01/2010
Περτούλι 12-13-14/2010

Από την 16 Νοέμβρη ως την 15 Δεκέμβρη να τρέξουνε 2 δημοσκοπήσεις με όλες τις υποψηφιότητες. Μία για το μέρος και μία για την ημερομηνία. Ό,τι βγει θα είναι προϊόν πλειοψηφίας. Λογικό;

Τι λέτε; Να το κάνουμε έτσι "τυπικά" ή όχι;
Αγαπητέ και φίλτατε Μιχάλη μήπως να το περιορίζαμε λίγο για να παρθεί...απόφαση? Εννοώ να βάλουμε εως 3 μέρη το πολύ που να καλύπτουν γεωγραφικά την πλειοψηφία με την προυπόθεση ότι αυτά τα μέρη έχουν την υποδομή για κάτι τέτοιο (ξενοδοχεία κλπ).
Αλλίώς προτείνω εγώ τον Λιά (Τσαμαντάς Ήπειρος) και πάει λέγοντας χεχεχεχε

Arf
03-09-09, 20:24
Εντελώς πληροφοριακά, Καρπενήσι έγινε η πανελλήνια πέρυσι(ή πρόπερσι, δεν είμαι σίγουρος)...

Ionio-Zante
03-09-09, 21:10
Εντελώς πληροφοριακά, Καρπενήσι έγινε η πανελλήνια πέρυσι(ή πρόπερσι, δεν είμαι σίγουρος)...

Προπερσι εγινε Καρδιτσα-Λιμνη Πλαστηρα...

Μηπως ομως να σταματησουμε να κανουμε συνεχεια εκδρομες εκει γυρω?
Βολο-Καρδιτσα-Τρικαλα κοκ. Το μονο που μας εχει ξεφυγει ειναι τα Φαρσαλα...
Υπαρχει και η Μακεδονια και η Πελοποννησος και τα νησια ( γιατι Οχι...)
Εγω μπορω ανετα να σας κανω καλη κατασταση εδω στην Ζακυνθο και το Καραβι ειναι 1 ωρα δρομο...

Μερικοι θα μου πουν που να ερχομαι εγω απο την Θεσσαλονικη στην "Κορωνη" Π.Χ η στην "Μονεμβαρσια"... Αυτοι που θελουν να ερθουν ξερουν τον τροπο... και αναποδα... που να τρεχω εγω απο την Ζακυνθο στο Α ή στο Β μερος στην Μακεδονια... Εγω καιρου επιτρεποντως ( να περναει καραβι) θα ερθω... οπου και να γινει...


Μερικες γνωμες ειναι μονο.

PARHS
03-09-09, 21:25
παιδια εγω συμφωνω με τον ιονιο....εγω αν ερθω πχ θα ερθω οπου και αν το κανονισουμε αρκει να με βολευει....
πληροφοριακα μπορω να μαθω τις προηγουμενες συναντησεις????και κατα σειρα εν γινεται???
και μετα θα προτεινω καποιο μερος...

face
03-09-09, 22:34
Ζαγοροχώρια πώς σας φαίνεται?

παντελης
03-09-09, 23:51
ολες καλες ειναι οι τοποθεσιες αλλα καλο ειναι να δουμε καινουργια μερη
Ναι τα Ζαγοροχωρια ειναι πολυ καλη επιλογη οπως και κοντα στην Αραχωβα ορηνες τοποθεσιες πολυ καλες .
με το χρονοδιαγραμα στον ορισμο της τοποθεσιας πιστευω οτι ειναι λογηκο και συμφωνω και εγω.
θετω ομως το εξης θεμα που θα βοηθησει οστε να μην γινει ολιγων τι μπαχαλο η κατασταση.
τα παιδια που θα ηθελαν να προτηνουνε καποιο πηθανο μερος για να γινει η Πανελλήνια συναντηση του Stiloclub.gr θα πρεπει να αναπτυξουνε το θεμα του προορησμου σφαιρικα διλ.
1 να παμε εκει στο Χ μερος
2 εχουμε 2-4 επιλογες στε καλα ξενοδοχεις μαζι με ενα τιπικο τιμοκαταλογο
3 απο το συνηθες νουμερο σημετοχων να μας καληπτει το ξενοδοχειο.
4 να μετρηθουνε οι χιλιομετρηκες αποστασεις τοσο των βορειων οσο και των νοτιων οστε αν οι νοτιοι εχουνε διανυσει ποιο μεγαλες αποστασεις στις προ'ι'γουμενες συγκεντροσεις να εχουνε εναν ποιο κοντηνο προωρησμο η΄και το αντιστροφο για να ειναι καπως ποιο δικαιος ο προωρησμος .
5 να υπαρχει καποιο στοιχειο ζωης τοσο για τη μπακα μας( ταβερνακια με καλο φαγητο) οσο και για νυχτερινη ζωη (μπουζουκια η μπαρακια )για τα παιδια που θα θελουνε να τα επισκεφτουνε .

να υπενθημησω οτι δεν ειναι η πρωτη εκδρομη που θα διοργανωσουμε ουτε και η τελευαια καθως επισεις να πω οτι καθε φορα καλα περναμε και γνωριζουμε μελοι αλλα ξαναβλεπουμε φιλους και τρωμε πολυυυυυυυυυυυυυυ.

vogias
04-09-09, 02:16
Παντως μιας και μενω καρπενησι μπορω να βοηθησω σε διαφορα θεματα,αν και εφοσον προτιμηθει το μερος,αλλα οπου και να γινει θα ειμαι μεσα.

ngtech
04-09-09, 08:44
Eγω αν μαζευτεί κόσμος δεν έχω πρόβλημα όπως οι φίλοι μας οι βορειοελλαδίτες που τρώγονται για το ποιος θα κάνει περισσότερα χιλιόμετρα από τον άλλον.Και στον Αγ.Αθανάσιο στους πρόποδες του Καϊμακτσαλάν να πάμε που έχει καλές τιμές και πετρόκτιστα ενοικιαζόμενα μέσα είμαι... θα έχουμε και χαβαλέ στο δρόμο... Δώσε μου χιλιόμετρα και τα καταπίνω...

richard
04-09-09, 10:11
Προπερσι εγινε Καρδιτσα-Λιμνη Πλαστηρα...

Μηπως ομως να σταματησουμε να κανουμε συνεχεια εκδρομες εκει γυρω?
Βολο-Καρδιτσα-Τρικαλα κοκ. Το μονο που μας εχει ξεφυγει ειναι τα Φαρσαλα...
Υπαρχει και η Μακεδονια και η Πελοποννησος και τα νησια ( γιατι Οχι...)
Εγω μπορω ανετα να σας κανω καλη κατασταση εδω στην Ζακυνθο και το Καραβι ειναι 1 ωρα δρομο...

Μερικοι θα μου πουν που να ερχομαι εγω απο την Θεσσαλονικη στην "Κορωνη" Π.Χ η στην "Μονεμβαρσια"... Αυτοι που θελουν να ερθουν ξερουν τον τροπο... και αναποδα... που να τρεχω εγω απο την Ζακυνθο στο Α ή στο Β μερος στην Μακεδονια... Εγω καιρου επιτρεποντως ( να περναει καραβι) θα ερθω... οπου και να γινει...


Μερικες γνωμες ειναι μονο.

Συμφωνω μαζι σου Γιωργο, και να υπενθυμησω οτι περυσι εγινε ψηφοφορια και αποφασιστηκε Αραχωβα αλλα καποια παιδια απο Βορειο Ελλαδα ειπαν οτι ειναι αρκετα μακρυα για αυτους και να μοιραζαμε την αποσταση που ακουγεται πολυ λογικο γιατι παμε μονο για ενα Σ/Κ, και ετσι εγινε στο Περτουλι.
Ομως αν δεν κανω λαθος υπηρχε μονο μια συμμετοχη απο Θεσσαλονικη...

Γνωμη μου ειναι να μπουνε παλι στο τραπεζι διαφορα μερη απο Εβρο μεχρι Κρητη και να παμε εκει που θελει η πλοιοψηφια.
Δημοκρατικες διαδικασιες :)

ikaros80
04-09-09, 10:28
υπολογιστε και μενα τον ποιο νοτιο απο Πελοποννησο (εξαιρουνται οι νησιωτες),ας πουμε καλος ο τσαμαντας (εχω παει ανδρεα) αλλα για μενα απο πυλο ειναι 7 με 8 ωρες δρομο,οποτε ειναι λογικο να μοιραστει η αποσταση οπως ειπαν και τα παιδια παραπανω

richard
04-09-09, 10:43
υπολογιστε και μενα τον ποιο νοτιο απο Πελοποννησο (εξαιρουνται οι νησιωτες),ας πουμε καλος ο τσαμαντας (εχω παει ανδρεα) αλλα για μενα απο πυλο ειναι 7 με 8 ωρες δρομο,οποτε ειναι λογικο να μοιραστει η αποσταση οπως ειπαν και τα παιδια παραπανω

Καποιοι θα χρειαστει αν ερθουν, να κανουν λιγα χιλιομετρα παραπανω, δεν μπορει να γινει διαφορετικα, εκτος αν την κανουμε στην Αθηνα, εχει κατι ωραια ξενοδοχεια στο Μεταξουργειο και φθηνα!:D:D:D

ikaros80
04-09-09, 11:08
Καποιοι θα χρειαστει αν ερθουν, να κανουν λιγα χιλιομετρα παραπανω, δεν μπορει να γινει διαφορετικα, εκτος αν την κανουμε στην Αθηνα, εχει κατι ωραια ξενοδοχεια στο Μεταξουργειο και φθηνα!:D:D:D

δεν εχω προβλημα με τα παραπανω χιλιομετρα,δεν με φωναζουν χιλιομετροφαγο χωρις λογο :D:D:D:D:D.απλα μετα απο 8 ωρες ταξιδι ειναι μια μερα χαμενη......,τωρα αν ειναι για μεταξουργειο να μην παρω την γυναικα μου μαζι:D:D:D

andreasL
04-09-09, 11:20
υπολογιστε και μενα τον ποιο νοτιο απο Πελοποννησο (εξαιρουνται οι νησιωτες),ας πουμε καλος ο τσαμαντας (εχω παει ανδρεα) αλλα για μενα απο πυλο ειναι 7 με 8 ωρες δρομο,οποτε ειναι λογικο να μοιραστει η αποσταση οπως ειπαν και τα παιδια παραπανω

Πάνο τον Τσαμαντά τον ανέφερα ενδεικτικά για να εξηγήσω ότι η πρόταση να μην είναι ότι βολεύει τον καθένα αλλά ρεαλιστικά επισκέψιμη με ευκολία από το σύνολο!
Με παρεξήγησες βρε ΑΣΜ!:D

Εγώ παλικάρια προτείνω....Πάργα!
Έχει τουριστική υποδομή...για μάσα κάτι θα βρούμε, έχει κοντινούς προορισμούς, πηγές Αχέρωντα, Πρέβεζα, Ιωάννινα, Ηγουμενίτσα, Άρτα. Απέχει 4 ώρες από την Αθήνα (περίπου), 3,5 ώρες από Θεσ/κη, (35 λεπτά από εμένα)χεχεχεχε και έχουμε και μέσον τρελό βλ. Ikaros 80.


τεν ποιντ γκρισσ!!!:D:D:D:D

Soul_Giannis
04-09-09, 11:34
Παιδια οπως ξερετε παντα οι συμμετοχες απο Βορεια Ελλαδα ηταν 1-2 (Ιωαννιδης-Παιδαρος)ο ενας παει!Θα φαμε τον αλλον τωρα και θα παμε πανελληνια στην Πελλοπονησο!

richard
04-09-09, 11:35
Εγω μπορω ανετα να σας κανω καλη κατασταση εδω στην Ζακυνθο και το Καραβι ειναι 1 ωρα δρομο....


Υπαρχουν 2 μειονεκτηματα σχετικα με το να παμε σε ενα νησι.
α) Θα εχει ενα Α κοστος το να φορτωσουμε τα αυτοκινητα σε καραβι και για καποιον που ειναι λιγο ''στεγνος'' οικονομικα, θα ειναι σαν ταφοπλακα μετα τα εξοδα βενζινες-διοδια.
β) Σε περιπτωση κακοκαιριας θα κοψουμε την πιτα στο λιμεναρχειο...;)

ikaros80
04-09-09, 11:37
Πάνο τον Τσαμαντά τον ανέφερα ενδεικτικά για να εξηγήσω ότι η πρόταση να μην είναι ότι βολεύει τον καθένα αλλά ρεαλιστικά επισκέψιμη με ευκολία από το σύνολο!
Με παρεξήγησες βρε ΑΣΜ!:D

Εγώ παλικάρια προτείνω....Πάργα!
Έχει τουριστική υποδομή...για μάσα κάτι θα βρούμε, έχει κοντινούς προορισμούς, πηγές Αχέρωντα, Πρέβεζα, Ιωάννινα, Ηγουμενίτσα, Άρτα. Απέχει 4 ώρες από την Αθήνα (περίπου), 3,5 ώρες από Θεσ/κη, (35 λεπτά από εμένα)χεχεχεχε και έχουμε και μέσον τρελό βλ. Ikaros 80.


τεν ποιντ γκρισσ!!!:D:D:D:D

αντε πατριωτη εχω κανει κατι υπνους στο ποταμι στη Λιστα πιτσιρικας......
δεν σε παρεξηγησα βρε απλα ειπα οτι θελω χρονο για να φτασω οχι οτι με χαλαει........
Παργα παιδια ειναι πολυ ομορφη να μαζευτουμε να ΠΑΤΕ:D:D:D:D
αλλα χειμωνα θα εχει ξενοδοχειο τα αστρα,φαγητο οποιος ξερει να ψαρευει καλα και να ξεχωριζει τα αγριοχορτα στα βουνο κυκλοφορουν ενιοτε και κατι αδεσποτα σκυλια,γατια κτλ.
μεσον δεν εχω μονο βισμα rs232 και rca.

face
04-09-09, 12:27
παίδες όπου θέλετε αρκεί να είναι σε βουνό πράσινο πράσινο με στροφοδιαδρομές, σωστή κλίση στον δρόμο, καλο αντιολισθηρό τάπητα με σκουριά μέσα να κρατάει καλά, σωστές εσωτερικές και εξωτερικές ακτίνες στροφής, τουλάχιστον καμια 10αρια καλές πατημένες, και 5 φουρκέτες, οι 2 με καντίνα να φάμε και κάτι μετά το "έβγα"

vogias
04-09-09, 13:44
παίδες όπου θέλετε αρκεί να είναι σε βουνό πράσινο πράσινο με στροφοδιαδρομές, σωστή κλίση στον δρόμο, καλο αντιολισθηρό τάπητα με σκουριά μέσα να κρατάει καλά, σωστές εσωτερικές και εξωτερικές ακτίνες στροφής, τουλάχιστον καμια 10αρια καλές πατημένες, και 5 φουρκέτες, οι 2 με καντίνα να φάμε και κάτι μετά το "έβγα"

Για τις φουρκετες ελα Καρπενησι.Στον τυμφρηστο εχει 22 φουρκετες συνεχομενες και αλλες 9 καθως κατεβαινεις για την σηραγγα...Τωρα για καντινα,αν δεν κρατιεσαι να φτασεις Καρπενησι θα σε περιμενω εγω σε οποια φουρκετα θες με hot-dog και βρωμικα στο χερι!!

ioannidis
05-09-09, 16:40
Παιδια οπως ξερετε παντα οι συμμετοχες απο Βορεια Ελλαδα ηταν 1-2 (Ιωαννιδης-Παιδαρος)ο ενας παει!Θα φαμε τον αλλον τωρα και θα παμε πανελληνια στην Πελλοπονησο!

Δεν σε χάλασε που θα με φάς στην μάπα;;;;!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!


Συμφωνω μαζι σου Γιωργο, και να υπενθυμησω οτι περυσι εγινε ψηφοφορια και αποφασιστηκε Αραχωβα αλλα καποια παιδια απο Βορειο Ελλαδα ειπαν οτι ειναι αρκετα μακρυα για αυτους και να μοιραζαμε την αποσταση που ακουγεται πολυ λογικο γιατι παμε μονο για ενα Σ/Κ, και ετσι εγινε στο Περτουλι.
Ομως αν δεν κανω λαθος υπηρχε μονο μια συμμετοχη απο Θεσσαλονικη...

Γνωμη μου ειναι να μπουνε παλι στο τραπεζι διαφορα μερη απο Εβρο μεχρι Κρητη και να παμε εκει που θελει η πλοιοψηφια.
Δημοκρατικες διαδικασιες :)


Θέλετε να το κλείσουμε μια και έξω Αράχωβα - Παρνασσό; Δεν έχω πρόβλημα...
Μήπως να βρίσκαμε κάνα 3ήμερο;;; ε;

PARHS
06-09-09, 11:04
Παιδια οπως ξερετε παντα οι συμμετοχες απο Βορεια Ελλαδα ηταν 1-2 (Ιωαννιδης-Παιδαρος)ο ενας παει!Θα φαμε τον αλλον τωρα και θα παμε πανελληνια στην Πελλοπονησο!


λεω να σας κανω και εγω παρεα απο βορεια φετος μιας και τις προηγουμενες χρονιες δεν ημουν καν μελος

παντελης
06-09-09, 11:26
ουραια παλικαρια μουυυ
τωρα να ακουσουμε και για κανα μερος καλο.
Αραχωβα-Παρνασος
Κα'ι'μακτσαλαν
Ζακυνθος
Παργα
Καρπενησι
και εχω να προτηνω Νυμφαιο
και Πρεσπες που δεν εχω παει.
προσθεστε και οι υπολοιποι οτι θελεται και βλεπουμε.

Ionio-Zante
06-09-09, 13:02
Υπαρχουν 2 μειονεκτηματα σχετικα με το να παμε σε ενα νησι.
α) Θα εχει ενα Α κοστος το να φορτωσουμε τα αυτοκινητα σε καραβι και για καποιον που ειναι λιγο ''στεγνος'' οικονομικα, θα ειναι σαν ταφοπλακα μετα τα εξοδα βενζινες-διοδια.
β) Σε περιπτωση κακοκαιριας θα κοψουμε την πιτα στο λιμεναρχειο...;)

Τωρα αν ειναι μεγαλο εξοδο τα ~100 ευρα (Αυτοκινητο + 2 ατομα) παγαινε-ελα... ο καθης ας κρινει... Επιπλεον αν γινει... στην Ζακυνθο... μπορω να κλεισω την πιστα ( ναι εχουμε πιστα προδιαγραφων στο νησι ) για οποια μερα θελουμε και να μπουμε μεσα να καουμε οσο θελουμε...

Επισης και για τις κυριες τις παρεας μπορει να φτιαχτει "ειδικο" προγραμμα οσο εμεις θα καιμε λαστχα...

Ξερω οτι κατα πασα πιθανοτητα δεν θα γινει εδω.. αλλα αν γινει θα ειναι πολυ καλη...

PARHS
07-09-09, 21:31
τελικα τι εχουμε μεχρι τωρα σαν βαση???ποιεσ περιοχες???

παντελης
13-09-09, 22:25
τελικα τι εχουμε μεχρι τωρα σαν βαση???ποιεσ περιοχες???


Αραχωβα-Παρνασος
Κα'ι'μακτσαλαν
Ζακυνθος
Παργα
Καρπενησι
και εχω να προτηνω Νυμφαιο
και Πρεσπες που δεν εχω παει.

ελα να βλεπω κινηση και αποψεις.

face
14-09-09, 08:49
Εγώ θέλω να πω ότι επειδή από Θεσσαλονίκη βλέπω να έρχεται μόνο ο γνωστός άγνωστος να πούνε οι Αθηναίοι που θέλουν να πάμε γιατί κάθε χρόνο αυτοί κάνουν και τα πιο πολλά χιλιόμετρα.

ioannidis
14-09-09, 12:46
Εγώ θέλω να πω ότι επειδή από Θεσσαλονίκη βλέπω να έρχεται μόνο ο γνωστός άγνωστος να πούνε οι Αθηναίοι που θέλουν να πάμε γιατί κάθε χρόνο αυτοί κάνουν και τα πιο πολλά χιλιόμετρα.

Ναι. Εξάλλου το είχαμε συμφωνήσει και πέρυσι.

ngtech
15-09-09, 21:02
και η Βυτίνα παίζει και εχω κάποιο κονε στο Vytinas' House...

PARHS
15-09-09, 23:07
λοιπον παιδια εμενα δεν με πειραζει τοσο το μερος....αλλα η ημερομηνια...γιαυτο σαν μεροςθα προεινω και εγω μια αραχοβα ή ενα καιμακτσαλαν αλλα για ημερονηνια δεν μπορω να πω

redpanther
17-09-09, 16:48
Παιδια εγω αν και αθηναιος αλλα καταγωγη τρικαλα...εχω να προτεινω Καστορια!!! Εχω παει μια φορα κα ειναι τελεια και ειδικα τα χριστουγεννα!!

Βεβαια επειδη ειναι λιγουλακι μακρια απο αθηνα θα μπορουσαμε να παμε το τριημερο των χριστουγεννων 25-26-27(απο παρασκευη)...θα κοιταξω να δω και τι ξενοδοχεια υπαρχουν εκει να μπορουν να μας καλυψουν βεβαια.

Τωρα για καπου ενδιαμεσα να βολευει ολους μας πιο πολυ ειναι ωραια και ελατη, περτουλι(αν και εχετε ξαναπαει εκει απ οτι διαβασα).

Μπορουμε ακομα νομιζω και ναυπακτο να παμε που ειναι ωραια..

ioannidis
17-09-09, 17:11
Λίγο χλωμό το κόβω για Χριστούγεννα. Είναι μέρες που συνήθως περνάμε με τις οικογένειές μας.

Από μέρη έχουμε μέχρι στιγμής:

Ναύπακτο
Βυτίνα
Παρνασσό - Αράχωβα
Πάργα
Ζάκυνθο
Πρέσπες
Νυμφαίο
Καϊμάκτσαλαν
Τσαμαντάς Ηπείρου

Συπμληρώστε ρε παιδιά... Μην ντρέπεσται...

ikaros80
17-09-09, 18:54
Λίγο χλωμό το κόβω για Χριστούγεννα. Είναι μέρες που συνήθως περνάμε με τις οικογένειές μας.

Από μέρη έχουμε μέχρι στιγμής:

Ναύπακτο
Βυτίνα
Παρνασσό - Αράχωβα
Πάργα
Ζάκυνθο
Πρέσπες
Νυμφαίο
Καϊμάκτσαλαν
Τσαμαντάς Ηπείρου

Συπμληρώστε ρε παιδιά... Μην ντρέπεσται...

ρε παλικάρια σας είπα πάλι ότι η παργα δεν έχει απολυτός τίποτα το χειμώνα και δεν αξίζει

Arf
17-09-09, 19:32
Επιπλεον αν γινει... στην Ζακυνθο... μπορω να κλεισω την πιστα ( ναι εχουμε πιστα προδιαγραφων στο νησι ) για οποια μερα θελουμε και να μπουμε μεσα να καουμε οσο θελουμε...

Επισης και για τις κυριες τις παρεας μπορει να φτιαχτει "ειδικο" προγραμμα οσο εμεις θα καιμε λαστχα...


Μ'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!!!;);)

PARHS
18-09-09, 22:38
Λίγο χλωμό το κόβω για Χριστούγεννα. Είναι μέρες που συνήθως περνάμε με τις οικογένειές μας.

Συπμληρώστε ρε παιδιά... Μην ντρέπεσται...

κανενα αλο τριημερο απο ιανουαριο και μετα μηπως ταιριαζει????αν υπαρχει κανενα

PARHS
27-09-09, 21:26
δεν βλεπω κινητικοτητα δεν βλεπω.......................................
θα προτεινεται τιποτα?????

ioannidis
12-10-09, 16:51
Από μέρη έχουμε μέχρι στιγμής:

Ναύπακτο
Βυτίνα
Παρνασσό - Αράχωβα
Ζάκυνθο
Πρέσπες
Νυμφαίο
Καϊμάκτσαλαν
Τσαμαντάς Ηπείρου

Μάλλον ξεμείνατε από ιδέες...

vogias
12-10-09, 20:25
Τι λετε για Καλαβρυτα?Πολυ ωραια διαδρομη, καταπληκτικα μερη,πολλες ταβερνες και καφετεριες και το χιονοδρομικο διπλα.βεβαια δεν ξερω κατα ποσο βολευει τους Βορρειους.

παντελης
12-10-09, 22:52
λοιπον αποφασηστε παλικαρια που θα παμε ψυφηστε μερος γιατι δεν θα βρησκουμε ξενοδοχειο.

richard
13-10-09, 09:18
Ας φτιαξει οποιος μπορει μια δημοσκοπηση με τα μερη που εχουμε προτεινει και να ψηφισουμε.
Η προθεσμια να ληγει σε κανα μηνα για να μπορεσουμε να βρουμε δωματια.
Φανταζομαι παμε για Ιανουαριο-φεβρουαριο.

PARHS
13-10-09, 16:04
ναι ρε παιδια....αντε να δουμε τιποτα!!!

ioannidis
13-10-09, 16:05
Αυτό κάνω ρε...
Περιμένετε! 2 χέρια έχω...
:hmmm:

ioannidis
13-10-09, 16:09
Άνοιξε δημοσκόπηση για την επιλογή τοποθεσίας.
http://www.stilo-club.gr/vb3/showthread.php?t=5851

Το παρόν κλειδώνεται.