PDA

Επιστροφή στο Forum : ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΝΑΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ STILOCLUB



verone
19-09-09, 11:42
Ημέρα συνάντησης ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ στης 19:00 στο parkingτου Olympico


http://img4.imageshack.us/img4/5550/10388547.jpg


Θα παρακαλέσω να παραβρεθούν όλοι οι υπεύθυνοι του STILOCLUB

Όπως επίσης να δώσετε όλοι το παρόν για να μην έχουμε προβλήματα του τύπου επιθέσεις μετά των αποφάσεων.

Το πιο σοβαρό θέμα που θα συζητηθεί είναι να δούμε ποιος μπορεί να αναλάβει την οργάνωση του clubτόσο στην Αθήνα όσο και στην Θεσσαλονίκη

Το δεύτερο αλλά εξίσου ίδιας βαθμίδας σοβαρότητας το τι θα γίνει με το eventτου NHACγιατί πρέπει μέχρι 30 Σεπτεμβρίου να δώσουμε ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ και τα ΧΡΗΜΑΤΑ των συμμετοχών να θυμίσω βέβαια ότι κάθε 3 συμμέτοχες επιβάλετε 1 ΒΟΗΘΟΣ!

Επειδή ίσως κάποιοι καλοθελητές που δεν ήθελαν να αναλάβουν την Θεσσαλονίκη θα πουν ότι τα παράτησα και έφυγα όπου σε καμία περίπτωση δεν είναι έτσι θα τελειώσω αυτό που ξεκίνησα με το NHACέτσι θέλω όσοι πραγματικά θέλουν να συμμετάσχουν στο eventνα επικοινωνήσουν μαζί μου αυτές τις μέρες στο 6938000361 για να επιβεβαιώσουν την συμμετοχή τους και να μου δώσουν τα χρήματα της συμμετοχής για να τα παραδώσω στο ταμείο του NHACαυτό πρέπει να γίνει ως της 28 Σεπτεμβρίου γιατί στης 30 είναι η συνάντηση όπου θα γίνει το οργανόγραμμα του event.

verone
19-09-09, 11:42
1. Verone
2.
3.
4.
5.

ngtech
19-09-09, 12:56
1. Verone
2. Ngtech
3.
4.
5.

Stile
19-09-09, 14:02
1. Verone
2. Ngtech
3. Stile
4.

Νομίζω όμως ότι εκεί που έχεις βάλει Μπάμπη θα συμπέσουμε με κάποιο άλλο club που έχει τις Τετάρτες το οποίο είναι αντίπαλο του δικού μας..
Κοίταξε το γιατί είναι ακριβώς το ίδιο σημείο συνάντησης, ακριβώς την μέρα που μαζεύονται εκείνοι μα μια ώρα πιο μπροστά θα πάμε εμείς. Όπως και να έχει εγώ είμαι μέσα!!

ThoDoriS
19-09-09, 14:09
Δυστυχώς έχω κάποια σοβαρά οικογενειακά προβλήματα και δεν θα μπορέσω να δώσω το παρών εκτός συγκλονιστικού απροόπτου.

verone
19-09-09, 15:10
1. Verone
2. Ngtech
3. Stile
4.

Νομίζω όμως ότι εκεί που έχεις βάλει Μπάμπη θα συμπέσουμε με κάποιο άλλο club που έχει τις Τετάρτες το οποίο είναι αντίπαλο του δικού μας..
Κοίταξε το γιατί είναι ακριβώς το ίδιο σημείο συνάντησης, ακριβώς την μέρα που μαζεύονται εκείνοι μα μια ώρα πιο μπροστά θα πάμε εμείς. Όπως και να έχει εγώ είμαι μέσα!!

Δεν υφίσταστε κάποιο ανταγωνιστικό η αντίπαλο club που ζούμε;

verone
19-09-09, 15:14
Δυστυχώς έχω κάποια σοβαρά οικογενειακά προβλήματα και δεν θα μπορέσω να δώσω το παρών εκτός συγκλονιστικού απροόπτου.
Οκ Θοδωρή σίγουρα η οικογένεια είναι πάνω από όλα αλλά αν μπορέσεις να έρθεις θα ήταν σημαντικό σαν side admin που είσαι.

Soul_Giannis
20-09-09, 00:51
Μπαμπη εαν ειμαστε καλα και εγω μεσα!

verone
20-09-09, 02:05
1. Verone
2. Ngtech
3. Stile
4. Soul Gainnis
5.

lakis
20-09-09, 02:53
1. Verone
2. Ngtech
3. Stile
4. Soul Gainnis
5.lakis

ioannidis
21-09-09, 09:00
Θα γράψω εδώ καθώς δεν θέλει (και καλά κάνει) ο Μπάμπης να του λερώσουμε το θέμα με το NHAC.

Μπάμπη, αναφέρθηκες ότι μίλησες σε ΟΛΑ ΤΑ ΕΝΕΡΓΑ μέλη της Θεσσαλονίκης σχετικά με την αντικατάστασή σου. Ποιους δηλαδή; Δεν διεκδικώ την θέση του υπευθύνου Β. Ελλάδος αλλά θέλω να βγώ από το ακαθόριστο σύνολο που με ενέταξες και εμένα...
ΔΕΝ ενημερώθηκα ΟΥΔΕΠΟΤΕ για την αντικατάστασή σου. Τουλάχιστον εγώ νόμιζα ότι εσύ ήσουν ακόμα υπεύθυνος και ας μένεις μακρυά... Δεν με ενόχλησε ποτέ αυτό. Τέλος πάντων. Αυτό είναι δική μου άποψη.

Το ότι δεν αντικαταστάθηκες, δεν θα έπρεπε να το επισημάνεις στα ανώτερα κλιμάκια (όπως λες) του club ώστε να πιέσουν την Θεσσαλονίκη να επιλέξει κάποιον;

Βασικά πιστεύω ότι κάποιος κάτι σου είπε και αρπάχτηκες και βάλλεις κατά παντώς υπευθύνου, αλλά δεν πειράζει. Μια παρέα είμαστε. Του πο*στη... Θα χαλάσουμε τις καρδιές μας;

Όσο για το θέμα των NHAC και του τίτλου Υπευθύνου Β. Ελλάδος, θα κανονιστεί μια καλή συνάντηση των ντόπιων (κρεάτων) μπας και αναδείξουμε κανέναν.... (λέμε τώρα).

Καλό θα είναι όμως να απαριθμήσεις και τις υποχρεώσεις και καθήκοντα που έχει η θέση σου ώστε να είναι ενημερωμένοι όσοι θέσουν υποψηφιότητα.

Αυτά από εμέ!

Καλές αποφάσεις!

verone
23-09-09, 15:02
Ελπίζω σήμερα να είμαστε όσο ποιο πολλοί μπορούμε.

verone
23-09-09, 23:12
Η συνάντηση μας πήγε πολύ καλά σήμερα αν και δεν ήταν αναμενόμενο!

Μετά από εξαιρετική πίεση δέχτηκα να αναλάβω πάλι το stiloclub (δεν μπορούσα να κάνω και κάτι άλλο με είχε στριμώξει πάνω στο stilo ο κύριος xxx)

Ελπίζω να κυλίσουν ομαλά οι επόμενες συναντήσεις και να μην έχουμε παρατράγουδα στο forum κατά την ταπεινή μου γνώμη ελπίζω αν κάποιος έχει αντιρρήσεις για τα δρώμενα να παρουσιάζετε πλέων στις συναντήσεις μας και να τα κουβεντιάζουμε εκεί παρέα με τον Johnny walker.

Αποφασίσαμε οι παραβρισκόμενοι οι συναντήσεις μας να είναι ανά δυο Κυριακές στης 19:00 ερχομένης από αυτή που μας έρχεται.

Εστί θα μπορέσουν και αυτοί που δεν είχαν την ευκαιρία σήμερα να έρθουν.

Φιλικά Verone υπεύθυνος συναντήσεων Stilo Club

Stile
23-09-09, 23:25
Παιδιά σήμερα ήταν πολύ ενδιαφέρων.. Ελπίζω να έχουμε την ευκαιρία να τα πούμε σε κάποια άλλη συνάντηση μιας και στεναχώρησα τον φίλο μου τον Λάμπρο...
Λάμπρο φίλε, έννοια σου και θα επανορθώσω!!!!
Χάρηκα που είδα τα υπόλοιπα παιδιά και το "υπό κατασκευή Abarth" του Ιδιοκτήτη του, Γιάννη!!!
Φιλαράκι με το Punto, Τον νου σου!!!!
Όσο για το παιδί το καινούριο με την οροφή ''Self service'' Vogia ένα έχω να πω!!! Και εσύ τον νου σου!!!!!
Το κίτρινο το στιλάκι τι ωραίο που ήταν!!!
Αλλά ανάλογα με τον οδηγό του πάει και το σύνολο!!!! (Ρε φιλαράκι πως χωράς εκεί μέσα? :ο)..)
Μπάμπη την επόμενη φορά θα γνωριστούμε εμείς..
Το πιο ωραίο όμως κατε μέ ήταν του Λάμπρου...
Το παιδί το έχει κάνει φανταστικό.....
Λάμπρο, πάντα τέτοια ρεεεεε!!!
Θα τα πούμε εμείς την μέρα που είπαμε μπας και κάνουμε καμία εισβολή σε κανένα σουβλατζίδικο!!!

Soul_Giannis
23-09-09, 23:26
Οπως ανεφερε και ο Μπαμπης μετα απο συζητηση που καναμε αλλα και με την γνωμη του Stilatou οριστηκε υπευθυνος συναντησεων και οτι αλλο προκυψει απο εδω και στο εξης πχ μια εκθεση κτλ και θα ειναι αυτος που θα βαζει της συναντησεις στο Forum.
Ελπιζω η ζωντανια και τρελλα του Μπαμπη να μας βοηθησει να ξυπνησουμε απο τον λυθαργο που ειχαμε πεσει καιρο στο θεμα συναντησεων και λοιπων...

vogias
23-09-09, 23:29
Μετά από εξαιρετική πίεση δέχτηκα να αναλάβω πάλι το stiloclub (δεν μπορούσα να κάνω και κάτι άλλο με είχε στριμώξει πάνω στο stilo ο κύριος xxx)

Πανω στο δικο μου stilo θες να πεις!!Παντως περασαμε παρα πολυ ωραια,ειδηκα ο verone εδωσε ρεστα.Ακομη θα τον θυμουνται στο olympiko!!Χαιρομαι ιδιαιτερα που γνωρισα απο κοντα τα παιδια και ευχομαι καλη επιτυχια στο εγχειρημα αυτο.

labros
24-09-09, 12:09
Παιδια μια χαρα ηταν αν και λιγα ατομα αλλα δεν πειραζει,τωρα που κανονιστηκαν οι συναντησεις ο καθε ενας θα κανει τα κουμαντα του και σιγα σιγα θα μαζευομαστε πολλοι...

redpanther
24-09-09, 13:44
Παιδια μια χαρα ηταν αν και λιγα ατομα αλλα δεν πειραζει,τωρα που κανονιστηκαν οι συναντησεις ο καθε ενας θα κανει τα κουμαντα του και σιγα σιγα θα μαζευομαστε πολλοι...


Μπραβο παιδια..αντε καλη αρχη στις συναντησεις..την Κυριακη πρωτα ο θεος να μαστε καλα θα ειμαι κι εγω...

Για τον Λαμπρο ενα εχω να πω..ηταν που ηταν πολυ ωραιο το αυτοκινητο με αυτη την υπεροχη ζαντα...αν το χει φτιαξει κι αλλο οπως λετε...θα ειναι δυναμη!!

Λαμπρο θελω να το δω και να το θαυμασω:)

Τα λεμε την Κυριακη απο κοντα:)

ngtech
24-09-09, 19:13
Άντε να ξυπνάμε σιγά σιγά!!!

verone
24-09-09, 19:55
Μπραβο παιδια..αντε καλη αρχη στις συναντησεις..την Κυριακη πρωτα ο θεος να μαστε καλα θα ειμαι κι εγω...

Για τον Λαμπρο ενα εχω να πω..ηταν που ηταν πολυ ωραιο το αυτοκινητο με αυτη την υπεροχη ζαντα...αν το χει φτιαξει κι αλλο οπως λετε...θα ειναι δυναμη!!

Λαμπρο θελω να το δω και να το θαυμασω:)

Τα λεμε την Κυριακη απο κοντα:)
Που να δεις τώρα που με ψήνει να του δώσω τους μασπίδες του abarth…

redpanther
24-09-09, 20:20
Που να δεις τώρα που με ψήνει να του δώσω τους μασπίδες του abarth…

Πωπωπω ομορφιες που εχουμε να δουμε σιγα σιγα...:)

Αντε να χουμε τα πιο ωραια stilo στην Ελλαδα:)

labros
25-09-09, 01:28
Τη κυριακη θα ειμαι εκτος Αθηνων για μια βαφτιση αλλα την αλλη θα ειμαι παρων..
Μονο να μην εχει τελειωσει ο Μπαμπης το ABARTH γιατι θα με εχετε στην απομονωση
και αν σκασει μυτη και ο Γιαννης με το αλλο ABARTH τη πατησαμε....(εχουμε και διαφορα καμια 50ρια αλογατα και πονυ μαζι!!!):dildo1::dildo1::dildo1::happy2::happy2: