PDA

Επιστροφή στο Forum : Ενα site μονο για γυναικες.....



MAFIA
07-04-05, 23:26
Για ριξτε μια ματια Αντρες Γυναικες!!!
ενδιαφερει ομως μονο τα θυληκα μιας και ειναι αποκλειστικα ενα site μονο για γυναικες!!!
οι Αντρες μπορουν να δουν το forum δεν μπορουν ομως να γραψουν και να ενεργησουν αφου οταν κανεις registerδινεις τα πληρη στοιχεια σου και σε παιρνουν τηλεφωνο σπιτι!!!
http://www.motorwomen.gr/

Nenya
07-04-05, 23:30
ενδιαφερον!!!! thanks MAFIA :p

MAFIA
07-04-05, 23:34
:wink: να σου πω την αληθεια εσενα σκεφτηκα την ωρα που το postara!!

Nenya
07-04-05, 23:55
χμμμμμμμμμμμ δλδ τη Ναταλια δεν την σκεφτηκες????

Stilo_Rodos
08-04-05, 00:04
Λοιπόν είναι πολύ γ@ματο αυτό το σαιτ ειδικά εκεί που ρωτάνε μηχανολογικά πχ τη είναι το τετραπετάλουδο κ.λπ, τώρα πρέπει να πείσουμε τα κορίτσια να μας επιτρέψουν να γράφουμε και εμείς η άντρες μέσα στο forum :103 . Τα υπόλοιπα τα ξέρετε....dina σσσσσσσ :122 :twisted:

Nenya
08-04-05, 00:08
Τα υπόλοιπα τα ξέρετε....dina σσσσσσσ :122 :twisted:

:?: :?: :?: :?: :?: :?:

Stilo_Rodos
08-04-05, 00:13
Θα σου πω αφού δεν το κατάλαβες αλλά όχι τώρα. :twisted:

Nenya
08-04-05, 00:18
Ποτε ??? το msn .... ςιδε σwide shut....
btw: το site οσο το βλεπω τοσο θαρω πως ξενερονω τελικα :( και πολυ 106 ρε παιδι μου .... να αρχισα να βγαζω φλουμπες

Stilo_Rodos
08-04-05, 00:40
Αν ξενερώνεις εσύ τότε το ίδιο θα πάθω και εγώ.

Όσο για το msn σε λίγο θα είναι σε λειτουργία. έχω λίγο πρόβλημα και πάω για επαναφορά τον win από image.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
08-04-05, 09:43
Θα βαλω την αδερφη μου να μιλησει.....
καθολου κακο....

Katerina
08-04-05, 10:57
Καλή φάση είναι!
Ντίνα το γεγονός ότι έχει πολλά 106 αποδεικνύει ένα πράγμα!
Ότι το 106, τελικά, είναι γυναικείο αυτοκίνητο χεχεχε :D

Natalia
08-04-05, 11:33
χμμμμμμμμμμμ δλδ τη Ναταλια δεν την σκεφτηκες????

Για γυναίκες μίλησε Ντίνα μου....όχι για ...γυναικάρες! :P :P :P :D

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
08-04-05, 13:16
ΚΑΛΟ.......ΓΥΝΑΙΚΑΡΕΣ......!!!!!!
ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΑΡΕΣ....

Morfo
08-04-05, 13:57
Μόνο για γυναίκες σε αυτή την επι τον πλήστον ιστιοσελίδα! Επιτέλους....
Καποια στιγμή ο elaburous σε μία συναντηση στη Θεσνίκη είχε αναφέρει μια ιστιοσελίδα που την έχει δημιουργήσει υναίκα , τώρα δε ξέρω αν είναι αυτή, δε θυμάμαι την ονομασία της.

Stilo_Rodos
08-04-05, 14:21
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ εγραψε:

ΚΑΛΟ.......ΓΥΝΑΙΚΑΡΕΣ......!!!!!!
ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΑΡΕΣ....

Ξερή ο Σπύρος που χτυπάει. :wink:

Soul_Giannis
08-04-05, 14:50
Εγω 1 εχω να πω!!!!
Θα γινει χαμος αν μια πει κατι και η αλλη διαφωνει!!!
Ξερετε πως γινονται αυτα!!!!


Ωχ Παιδια ξεχαστε την Στελλα,Ανθη,Μορφω,Ντινα και Ναταλία!!!!!

Natalia
08-04-05, 16:09
Αγαπητέ Σόουλ...(να δεις πως μου είπαν το επίθετο......χμ.....)
Οι γυναικάρες που οδηγούν ΣΤΙΛΟ είναι ΚΥΡΙΕΣ!!!!Έχουν επίπεδο ανεξάρτητα από τη μόρφωσή τους, έχουν αποδείξει από τα γραφόμενά τους ότι έχουν την αίσθηση του χιούμορ και ότι αν σε περίπτωση διαφωνήσουν, σίγουρα και δεν θα το πάρετε καν είδηση αφού γνωρίζουν πως και με ποιο τρόπο να καταθέσουν τις απόψεις τους.
Αυτό....για να μπουν τα γυαλιά σε μερικούς μερικούς....γκρινιάρηδες εδώ μέσα!!!!!!!


Κορίτσια, διαφωνεί καμμία μήπως;;;;;

Natalia
08-04-05, 16:10
Εγω 1 εχω να πω!!!!
Θα γινει χαμος αν μια πει κατι και η αλλη διαφωνει!!!
Ξερετε πως γινονται αυτα!!!!


Ωχ Παιδια ξεχαστε την Στελλα,Ανθη,Μορφω,Ντινα και Ναταλία!!!!!

Ετοιμάσου κιόλας να.......die Young.....
Ξέχασες την Κατερίνα!!!!!!

Nenya
08-04-05, 19:49
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa Natalia all the money!!!!
όσο για τις διαφωνίες... τα πονηρά θηλυκά δεν μαλλιοτραβιούνται ! καταστρώνουν το σχέδιο και εξουδετερώνουν τον αντίπαλο πριν καν προλάβει να το πάρει χαμπάρι !!!!

MAFIA
08-04-05, 20:06
ρε παιδια εγω νεος ειμαι στο site αυτο...μονο την Ντινα ηξερα!!
την Ναταλια(Θεε μου γιατι εχεις αυτο το ονομα???)δεν ηξερα καν οτι υπηρχε οπως και πολλους αλλους!!!
παντως το site ειναι και για γυναικαρες για αυτο Ναταλακι μπες και κανε register!!!

Katerina
09-04-05, 09:27
Κορίτσια τι να πω!!
Με καλύψατε απόλυτα κ οι 2 σας!!!
Γιάννη με ξέχασες! Τόσο αόρατη είμαι?!
Τις μεγαλύτερες "ζημιές" τις κάνουν οι "αόρατες-αθόρυβες" γυναίκες χιχιχι :evil:

Soul_Giannis
09-04-05, 15:13
Sorry Κατερινα!!!!!
Αλλη μια για μαλιοτραβηγμα!!!!:):):)

Natalia
09-04-05, 21:24
Ρε συ Μαφία μου...να μπω δεν λέω όχι...
Αλλά βρε πουλάκι μου τι είναι το ...."τούμπανο", το "ατμοσφαιρικό", οι "δαγκάνες" και τα λοιπά;
Δεν ξέρω βρε καμάρι μου, εγώ βλαχάκι είμαι.....
Ο...δάσκαλος που με περιέλαβε όταν μπήκα στο κλαμπ, μου σταμάτησε τα μαθήματα στην ....εξάτμιση...
Ο δεύτερος δάσκαλος, μου άνοιξε τα μάτια για το φίλτρο.....(Τον έσκασα τον κακομοίρη..μέχρι που μου τα ζωγράφισε για να πάρω χαμπάρι τι έλεγε....)
Μετά....σταμάτησε σε ένα αυτοκόλλητο.....Εκεί να δεις πίκρα μεγάλη.....:Ρ

ΥΣ. Τι συμβαίνει αστέρι μου με το όνομά μου;
Κι εσύ πονεμένος;

Nenya
09-04-05, 22:38
Ναταλια αυτες ειναι "πολυ ψαγμενες".........

GN_AZ
10-04-05, 08:08
Το βρήκα κυρίες μου. Λοιπόν θα κάνετε register και όταν δεν ξέρετε κάτι θα ρωτάτε εμάς. Έτσι και πρωταγωνίστριες του site θα γίνετε μιας και θα ασχολούνται με σας οι υπόλοιπες και θα πάθουν πλάκα για τις οδηγούς Stilo που είναι τόσο διαβασμένες. Κάντε το για το club τουλάχιστον

Nenya
10-04-05, 16:19
δεν έπιασες τω νόημα!!! αυτό είναι τo εύκολο να τo κάνουμε και να τo παίξουμε μούρες!! τo θέμα είναι υπάρχουν όντως τόσες γυναίκες με τόσες γνώσεις? και αν ναι γιατί είναι προγραμματίστριες και δεν ξέρω τι και όχι μηχανικοί??

MAFIA
10-04-05, 16:26
Ρε συ Μαφία μου...να μπω δεν λέω όχι...
Αλλά βρε πουλάκι μου τι είναι το ...."τούμπανο", το "ατμοσφαιρικό", οι "δαγκάνες" και τα λοιπά;
Δεν ξέρω βρε καμάρι μου, εγώ βλαχάκι είμαι.....
Ο...δάσκαλος που με περιέλαβε όταν μπήκα στο κλαμπ, μου σταμάτησε τα μαθήματα στην ....εξάτμιση...
Ο δεύτερος δάσκαλος, μου άνοιξε τα μάτια για το φίλτρο.....(Τον έσκασα τον κακομοίρη..μέχρι που μου τα ζωγράφισε για να πάρω χαμπάρι τι έλεγε....)
Μετά....σταμάτησε σε ένα αυτοκόλλητο.....Εκεί να δεις πίκρα μεγάλη.....:Ρ

ΥΣ. Τι συμβαίνει αστέρι μου με το όνομά μου;
Κι εσύ πονεμένος;
λοιπον οσο αναφορα το ονομα αν εισαι και διδυμος την πατησα....πονεμενος με αυτο το ονομα και με αυτο το ζωδιο!!! :lol: :lol:
λοιπον ακου να δεις Ναταλακι...θεωρω οτι οι δασκαλοι σου δεν ειχαν την ορεξη να σου μαθουν ολα αυτα ωστε και εσυ να μορφωθεις...δεν φταις εσυ...δεχομαι με δωρεαν μαθηματα να σου μαθω οτι ξερω...και να κανεις και ενα register στο συγκεκριμενο site και να τις κολλησεις ολες στον τοιχο :lol: :lol: !!!δεχεσαι????

MAFIA
10-04-05, 16:30
ωχ!!!!!ειδα καποια πραγματα που εχεις γραψει...........
εισαι απο την Πατρα????χαχαχαχα!!!ρε με δουλευετε????
σε λενε Ναταλια και εισαι και απο την Πατρα????
τα μαθηματα ακυρονονται αν εισαι και διδυμοι.....

Nenya
10-04-05, 16:43
MAFIA μονο το ονομα εχεις μπροστα στη Ναταλια ... γιατι τη χαρη την εχει ν Ναταλια ;)

MAFIA
10-04-05, 16:49
αμαν καταλαβα!!!!τοσο καλα ε???? :lol: :lol: δλδ?για πες λεπτομερειες για να γνωριζω....λες να ειναι η ιδια η Ναταλια και να μου κανει πλακα? :shock:

Nenya
10-04-05, 16:52
ΑΑΑ αυτο δεν το ξερω!!!

Natalia
10-04-05, 21:05
Μαφία μου, είμαι η Ναταλία και ....είμαι καλά!!!!! Δυστυχώς ή ευτυχώς, δεν σε γνωρίζω, και δεν είμαι από Πάτρα...Η Πάτρα πια....είναι για μένα ένα τσιγάρο δρόμος....Δεν είμαι Δίδυμοι, είμαι Ζυγός, είμαι παντρεμένη με δύο παιδιά κι έχω πάρει σύνταξη από την πιάτσα των ελευθέρων....εδώ και κάτι χρόνια...
Φυσικά αυτό δεν σημαίνει ότι το όνομά μου .....δεν πονάει πολλούς..... ;)

MAFIA
10-04-05, 22:19
εμενα συνεχιζει και με ποναει!!! :cry: τεσπα θα πρεπει να ανοιξουμε κανενα θεμα για πονεμενους!!!!ωρε γελιο που θα πεσει!!!

Stilo_Rodos
11-04-05, 02:43
Εδώ ωραία μπουκάλια! έχουμε και για πονεμένους :132 ! Ορίστε όλη θα πάρετε. :144

MaGeLaNoS
12-04-05, 00:30
Αν ανοιξουμε τετοιο θεμα γιατι εχω την εντυπωση οτι πολλοι θα σπασουμε ρεκορ ποσταρισματος?(αν υπαρχει τετοια λεξη):P

Nenya
12-04-05, 17:33
χαχαχαχα "εχω κλαψειιιιιιιιιιι για πολλες γυναικες εχω κλαψειιιιιιιιι" :143 :143

Mad
12-04-05, 17:48
Η χαζομάρα είναι ότι πονάμε και μας αρέσει!!!Ρε μπας και είμαστε μαζόχες;;;;Magelane εσύ ξεμπέρδεψες!!!Να το χαρείς όσο είναι καιρός!!!! :wink:

MaGeLaNoS
12-04-05, 18:32
Mad μαζοχες δε θα πεις τιποτα φιλε μου..αφου να φασταστεις εχω ξεμπερδεψει και παλι ψηνομαι εκει... :D :D :D

MAFIA
12-04-05, 22:25
Αν ανοιξουμε τετοιο θεμα γιατι εχω την εντυπωση οτι πολλοι θα σπασουμε ρεκορ ποσταρισματος?(αν υπαρχει τετοια λεξη):P
πραγματι....θα βγαλουμε τα εσωψυχα μας!!! :cry: :D

elaborus
13-04-05, 05:17
Μόνο για γυναίκες σε αυτή την επι τον πλήστον ιστιοσελίδα! Επιτέλους....
Καποια στιγμή ο elaburous σε μία συναντηση στη Θεσνίκη είχε αναφέρει μια ιστιοσελίδα που την έχει δημιουργήσει υναίκα , τώρα δε ξέρω αν είναι αυτή, δε θυμάμαι την ονομασία της.

μορφω μου αυτη ειναι! :wink:
ορμα!!!!! 8) 8)

αααα...το νικ μου ειναι χωρις "O" (elaborus)