PDA

Επιστροφή στο Forum : Τι άλλο θ'ακούσουμε πια!!!



Katerina
09-04-05, 10:26
Το παρακάτω δεν ξέρω αν ισχύει αλλά κ μόνο που είναι τόσο απίθανο, έπρεπε να το αναφέρω!
Στην προσπάθεια πάταξης του εγκλήματος στις επαρχιακές οδούς, οι μπάτσοι βγήκανε στους δρόμους με ραντάρ!
Σιγά το νέο θα μου πείτε!!
Οκ, μέχρι εδώ δεν είναι είδηση!
Το γεγονός όμως ότι αρχίσανε να ανεβαίνουν κ πάνω σε δέντρα για να παραμένουν αθέατοι, αυτό πως σας φάνηκε!?!
Επαναλαμβάνω ότι δεν ξέρω σίγουρα αν αυτό αληθεύει διότι δεν το είδα
με τα μάτια μου.
Όπως κ να' χει όμως, έχετε το νου σας!

GN_AZ
09-04-05, 19:24
Για δέντρα δεν ξέρω Κατερίνα αλλά έχω πετύχει έναν απέναντι από το Lidl που ήταν κρυμμένος πίσω από έναν θάμνο και ''χτυπούσε'' αυτούς που ερχόντουσαν από Χιλή. Οι υπόλοιποι του μπλόκου μαζί με τα αυτοκίνητα ήταν κρυμμένοι πίσω του στο δρομάκι για το Δελφίνι. Μιλάμε για πολύ μίσος ο τύπος

Natalia
09-04-05, 21:20
Μόλις γύρισα από Κόρινθο.... Κατερίνα μου αληθεύει και παραληθεύει...
Το μόνο που ευχαριστήθηκα ήταν ότι όλα τα φορτηγά τα ξεσκόνισαν, 12 μπλόκα είδα κι όλα είχαν πιάσει ασταμάτητα δουλειά...
Αυτός που με σταμάτησε με το ραντάρ, ότι έπαιρνε καφέ από μια καντίνα σήκωσε το χεράκι του...και έπαθε κολούμπρα..
Μόλις άγγιξα για πρώτη φορά τα 170 αλλά τη ....γλίτωσα...γιατί ήταν ευγενέστατο το χρυσό μου!!!!!!!! (Κι εγώ μια κούκλα αλλά ....δεν θέλω να περιαυτολογήσω!!! )

ΥΣ. Μην το πείτε του άντρα μου.....

Στην Εθνική Πύργου Πατρών, προτιμούν τους θάμνους από δάφνες, αλλά ενίοτε ξεφυτρώνουν πίσω από ταμπέλες.
Σήμερα, σε στέκια που πουλούσαν πέρυσι καρπούζια, κάτι ξύλινα παραπήγματα είχαν ...κόσμο αρκετό!

aman17-2
10-04-05, 02:04
Στην Εθνική Πύργου Πατρών, προτιμούν τους θάμνους από δάφνες,

και πίσω από τις μπάρες μετά τις στροφές ..... :!!!! :)

philippyz
10-04-05, 08:19
Παιδια ελατε εδω στην Παρο να κανετε οτι θελετε . Μπλοκα κανουν μονο αν γινει κανενα γερο στουκαρισμα και αυτο για μια βδομαδα. Το μονο ελεγχο που κανουν ειναι αδεια διπλωμα ασφαλεια ζωνες και αλκοτεστ . Για ταχυτητα δεν μπορουν να σε γραψουν γιατι δεν εχουν δει ποτε στα ματια τους το μηχανημα , και οταν βγενουν πανε στα "γνωστα" σημεια οποτε τα αλανια ξεφευγουν

aman17-2
10-04-05, 18:12
εγώ φίλε μια φορά ήρθα στην Πάρο και εκεί στο λιμάι πυου έχει ένα κυκλάκι (με κάτι στην μέση σαν φάρος σαν μύλος δεν θυμάμαι ....) εκεί είναι για τρελά χειρόφρνα αλλά όλο κλούβες (μάλλον του λιμενικου) είχε .....!!!! :(

verone
10-04-05, 20:52
Καλα αυτες τις μερες χωρις νιωθω πολυ 2 fast 2 furious χωρις το .....(ξερετε δεν χριαζεται ωα τα λεμε παλι) εχω μαθει ολους τους καβαντζοδρομους σε ολα τα χωρια αλλα να ειναι καλα και οι φιλοι μου με τα sms (οπα κρυψου,ενταξη καθαρα κτλ)

aman17-2
10-04-05, 22:21
αν μπορούσαμε να αποφύγουμε και τον κόμβο της Δαδιάς , Μάνδρας καλά θα ήταν γμτ !!!