PDA

Επιστροφή στο Forum : 6η Παννελλήνια Συνάντηση - Ξενοδοχείο και Προκαταβολές



face
07-01-10, 10:05
Το ξενοδοχείο που θα φιλοξενήσει φέτος την 6η Πανελλήνια Συνάντησή μας είναι το Parnassos Hotel (www.parnassos.org (http://www.parnassos.org)). H προσφορά που μας έχει κάνει είναι η εξής:

http://lh3.ggpht.com/_z_PfCEQj_UE/S0GtG8HK4xI/AAAAAAAAAHs/l5oaE_GxUm0/s512/Parnassos%20Hotel.jpg

Μονόκλινο €42,00
Δίκλινο €52,00
Τρίκλινο €68,00
Family Room €90,00
Family Room με τζάκι €120,00



Επιτρέπονται κατοικίδια (2-3 στο σύνολο όχι παραπάνω)
Προκαταβολές το 50% της αξίας των δωματίων στον παρακάτω λογαριασμό (Όποιος μείνει ένα βράδυ βάζει 30€, όποιος μείνει 2 βράδια βάζει 52€).

ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ

353/74196000 (ΙΒΑΝ: GR46 0110 3530 0000 3537 4196 000)
Δικαιούχος: Κουρέλης & Ματσούκας




Όταν γίνεται κατάθεση να ενημερώνετε το Ξενοδοχείο δίνοντας το όνομά σας, πόσες μέρες θα μείνετε και λέγοντας ότι είναι για το StiloClub. Πολύ σημαντικό αυτό. Δεν φέρουμε ευθύνη αν δεν ενημερώσετε.

Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 2265 082321
Fax Επικοινωνίας: 2265 082621

face
07-01-10, 10:12
Οι συμμετοχές:

1. Παντελης- Ειρηνη (Μαρια-Παναγιωτης) (stilodriver)
2. Nίκος +1 (ngtech)
3. Πέτρος και Μαρία (face)
4. Γιάννης -Στέλλα (Soul_Giannis)
5. Κώστας-Γιώτα-Θοδωρής
6. Μιχάλης - Άννα - Ζουζού
7. Παναγιώτης - Έφη (ikaros80)
8. Γιώργος - Άννα (Ionio-Zante)
9. Kώστας - Χρύσα (gas)
10. Ριχάρδος - Σταυρούλα (richard)
11. Παρης-Ανθη (PARHS)
12. ThoDoriS
13. Ορεστης-Αννη (papor)
14. Elizabeth
15. Κοσμας-Ειρηνη (redpanther)
16. Γιάννης-Μαρία (Χριστίνα - Νίκος)(Tzagarakis)κατά90%
17. Ανδρέας
18. Νίκος - Τζωρτζίνα
19. Stilo7 (Στέλιος - Έτερον ήμισυ)

ThoDoriS
15-01-10, 23:49
Λεφτά έχει βάλει κανείς;

Εγώ ξέρω για μένα και τον Soul_Giannis μόνο ότι έχουμε βάλει, για πείτε και οι υπόλοιποι...

s6_sot
16-01-10, 10:44
Και εγω εβαλα.

stilo-hraklis
16-01-10, 11:02
ρε παιδια χωρις παρεξηγηση απλα μια ερωτηση.και μην το παρετε στραβα..στο μερος το οπιο ειναι το ξενοδοχειο ειναι δυσκολα να βρεις να παρκαρεις γενικα..τι θα γινει αν μαζευτουν καμια 10ρια αμαξια?ελπιζω να μην το παρετε στραβα απλα φοβαμαι οτι θα υπαρχει προβλημα...

stilo7
16-01-10, 13:07
Και εγω εβαλα...

Vasilistilo
16-01-10, 13:52
Ολοι οι καλοι χωρανε Ηρακλη οπου και να πατε παντα υπαρχει χωρος για τα Stilo εδω στο μετσοβο 5*5 ηταν το παρκινκ και ειχαμε βαλει 10 μεσα ανοιγουν οι δρομοι οι πλατειες στο περασμα μας μην αγχωνεσαι Στελακο τι κανεις ρε φιλε ωχ Στελιος,Θοδωρης,Σουλαντικας μια ταβερνα και στην υπολοιπη ολοι οι αλλοι.

Soul_Giannis
16-01-10, 15:23
Βασιλακη κοιτα να βαλεις το ονοματακι σου στην λιστα γιατι δεν το εχω δει ακομα!!!

παντελης
16-01-10, 18:12
εχω επιβεβαιωσει τη συμετοχη μου και εβαλα την προκαταβολη..
θα σας δω απο κοντα .

1. Παντελη - Ειρηνη (Μαρια-Παναγιωτης) (stilodriver) έγκυρη κράτηση.
2. Nίκος +1 (ngtech)
3. Πέτρος και Μαρία (face)
4. Γιάννης -Στέλλα (Soul_Giannis)
5. Κώστας-Γιώτα-Θοδωρής
6. Μιχάλης - Άννα - Ζουζού
7. Παναγιώτης - Έφη (ikaros80)
8. Γιώργος - Άννα (Ionio-Zante)
9. Kώστας - Χρύσα (gas)
10. Ριχάρδος - Σταυρούλα (richard)
11. Παρης-Ανθη (PARHS)
12. ThoDoriS
13. Ορεστης-Αννη (papor)
14. Elizabeth
15. Κοσμας-Ειρηνη (redpanther)
16. Γιάννης-Μαρία (Χριστίνα - Νίκος)(Tzagarakis)κατά90%
17. Ανδρέας
18. Νίκος - Τζωρτζίνα
19. Stilo7 (Στέλιος - Έτερον ήμισυ)
20. Gregory - 1
21. mitsos +1
22. ???

ioannidis
17-01-10, 13:26
Λεφτά έχει βάλει κανείς;

Εγώ ξέρω για μένα και τον Soul_Giannis μόνο ότι έχουμε βάλει, για πείτε και οι υπόλοιποι...

Τώωωωωωρα;;;;

ngtech
18-01-10, 09:33
Αν δεν κλείσω και έρθω έτσι πειράζει? Δεν ξερω τι θα παίζει ακόμη με τη δουλειά μου.

richard
19-01-10, 13:23
Αν δεν κλείσω και έρθω έτσι πειράζει? Δεν ξερω τι θα παίζει ακόμη με τη δουλειά μου.

Αν τελικα ερθεις και δεν βρεις δωματιο ισως να εχω εγω ενα δωματιακι για σας...
Ετσι θα τον αφησουμε το βαζελακο μας? :-b

thuglife
19-01-10, 23:09
ειμαι κι εγω μεσα παιδια!!! THUGLIFE (ΒΑΣΙΛΗΣ-ΜΑΡΙΝΑ)

redpanther
20-01-10, 12:58
Μιλησα κι εγω με το ξενοδοχειο. Εκανα την κρατηση και αυριο πρωι θα του κανω και την καταθεση.
Αντε να γνωριστουμε και απο κοντα!!

richard
20-01-10, 14:09
ειμαι κι εγω μεσα παιδια!!! THUGLIFE (ΒΑΣΙΛΗΣ-ΜΑΡΙΝΑ)

Aρα η ομαδα μεχρι στιγμης εχει ως εξης...

1. Παντελη - Ειρηνη (Μαρια-Παναγιωτης) (stilodriver) έγκυρη κράτηση.
2. Nίκος +1 (ngtech)
3. Πέτρος και Μαρία (face)
4. Γιάννης -Στέλλα (Soul_Giannis)
5. Κώστας-Γιώτα-Θοδωρής
6. Μιχάλης - Άννα - Ζουζού
7. Παναγιώτης - Έφη (ikaros80)
8. Γιώργος - Άννα (Ionio-Zante)
9. Kώστας - Χρύσα (gas)
10. Ριχάρδος - Σταυρούλα (richard)
11. Παρης-Ανθη (PARHS)
12. ThoDoriS
13. Ορεστης-Αννη (papor)
14. Elizabeth
15. Κοσμας-Ειρηνη (redpanther)
16. Γιάννης-Μαρία (Χριστίνα - Νίκος)(Tzagarakis)κατά90%
17. Ανδρέας
18. Νίκος - Τζωρτζίνα
19. Stilo7 (Στέλιος - Έτερον ήμισυ)
20. Gregory - 1
21. mitsos +1
22. Βασίλης-Μαρίνα (thuglife)
23. ???????????

verone
20-01-10, 17:47
Κάποιος λείπει από την λίστα!

ngtech
20-01-10, 21:17
An μεχρι τοτε εχω στιλο θα είμαι εκεί.Αλλιώς θα είμαι με άλλο αυτοκίνητο!!! χεχεχε...

thuglife
20-01-10, 22:33
να ρωτησω κατι...επειδη ειμαι αναμεσα στο να ερθω παρασκευη η σαββατο κι να κατσω μεχρι κυρικαη.ποτε θα πατε?αν ειναι να μαζευτουμε ξερω γω καμποσοι κι να παμε μαζι.θα εχει κι πλακα στο δρομο

ThoDoriS
20-01-10, 23:08
Εγώ θα ξεκινήσω Παρασκευή πρωί...αφού δεν θα πάω που δεν θα πάω στην δουλειά ας το εκμεταλευτώ στο έπακρο...

Μάλλον εμένα θα έρθει και ο φίλος μου ο Γιώργος...οι παλιοί τον ξέρουν...

ioannidis
21-01-10, 09:17
Κάποιος λείπει από την λίστα!

Εσύ μήπως;
Βάλε το όνομά σου ρε!

redpanther
21-01-10, 14:03
ετοιμος κι εγω. εκανα και την καταθεση μιλησα και με το ξενοδοχειο. Εγω θα ξεκινησω Σαββατο πρωι για να παω.
Αν ξεκινησουν κι αλλοι σαββατο να συνεννοηθουμε αν ειναι να παμε μαζι.

Vasilistilo
22-01-10, 18:30
Εγω θα σας συμβουλευα να φτασετε Πεμπτη βραδυ γιατι οσοι πατε Παρασκευη μεσημερι και μετα
νηστυκους σας βλεπω θα σας τα φαει ολα ο Θοδωρης και γνωστο team μπουκια και συγχωριο.

thuglife
24-01-10, 12:54
εγω εκλεισα για 3 μερο.οποτε λεω να ξεκινησω απο αθηνα παρασκευη πρωι-μεσημερη.θα πρωτημουσα να μην ειμαι μονοσ μου στην διαδρομη.αν καποιοσ αλλοσ φυγει παρασκευη αν θελει να παμε μαζι...

παντελης
24-01-10, 22:11
Παρασκευη θα ταξιδεψω και εγω απο Βολο αλλα απο το μεσημερι και μετα .

ioannidis
25-01-10, 09:43
Ας ελπίσουμε ότι οι αγρότες θα μας κάνουν την χάρη... γιατί αν συνεχιστεί αυτό δεν θα μπορέσω να έρθω. :( (άσε που ακόμα αμάξι δεν έχω... αυτό παλεύεται)

thuglife
25-01-10, 21:25
δεν μασ πτοει τιποτα.θα παμε οτι κι να κανουν οι αγροτεσ.παντοσ εγω θα ξεκινησω με την υσιχια μου κατα τησ - το πρωτι τησ παρασκευησ ωστε να φτασω μεσημερη κι να απολαυσω το τρημερο.οποιοσ θελει να ερθει ασ με παρει στο 6983850495(whats up)

papor
29-01-10, 18:24
Μίλησα με το ξενοδοχείο.
Τα λεφτά θα κατατεθούν Δευτέρα πρωί.
Λίγο ακόμα & δεν θα την έβλεπα πάλι την εκδρομή.
Μαζί μου θα έχω & ένα μαλτεζακι (της συζύγου).

ngtech
30-01-10, 18:44
Ρε σεις snowboard θα κάνει κανείς? Να φέρουμε τα τσιμπράκαλα!???

papor
30-01-10, 21:45
Ρε σεις snowboard θα κάνει κανείς? Να φέρουμε τα τσιμπράκαλα!???


Φερτο, γιατί όχι?

Το Νοσοκομείο της Λιβαδειάς έχει καλό ορθοπεδικό τμήμα!
Δεν θα χρειαστεί, να σε τρέχουμε..........στο ΚΑΤ..........

PARHS
31-01-10, 22:04
παιδια συγνωμη αλλα απ οτι φαινεται εγω δεν θα μπορεσω να παρω μερος στην εκδρομη:weep::weep:

ThoDoriS
31-01-10, 23:25
5 μέρες μείνανε....άντε να περάσουνε να ξεκουραστούμε λίγο...

ioannidis
01-02-10, 09:10
παιδια συγνωμη αλλα απ οτι φαινεται εγω δεν θα μπορεσω να παρω μερος στην εκδρομη:weep::weep:

Πάλι μόνος από Β. Ελλάδα...

ThoDoriS
01-02-10, 11:02
Πάλι μόνος από Β. Ελλάδα...

Εμ δεν θα έρθεις μόνος.....θα φέρεις και αυτό το τετράποδο δείγμα εξωγήινου που έχεις....

Να ερχόσουν μόνος καλά θα ήτανε....

ioannidis
01-02-10, 11:39
Εμ δεν θα έρθεις μόνος.....θα φέρεις και αυτό το τετράποδο δείγμα εξωγήινου που έχεις....

Να ερχόσουν μόνος καλά θα ήτανε....

Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος... και συ κολάς σε κάτι πράγματα μικράαααααα....

Soul_Giannis
01-02-10, 11:58
Εκδρομη!!!!Εκδρομη!!!!Εκδρομη!!!!

ioannidis
01-02-10, 12:04
Η Ανθή θα έρθει; Η Βασιλόπιτά της; :p :p

Soul_Giannis
01-02-10, 13:45
Φετος δεν θα κοψουμε βασιλοπιτα!!!!
Θα πρωτοτυπησουμε σφαζοντας τον τιμωρο!!!

ioannidis
01-02-10, 13:48
Φαντάζομαι που θα μπει το φλουρί...

παντελης
01-02-10, 16:24
εεεε τι ειναι αυτα που ακουω δε θα φαμε πητα. ?
μπορει να μην εχουνε πιστα F1 στην Ελλαδα αλλα τουλαχιστων οι πητες δεν λοιπουνε ποτε απο τις εκδρομες του Stiloclub αντε αντε φτιαξτε μια πητα .

papor
01-02-10, 17:37
Οκ, με το χρημα, για 2μερο.

ThoDoriS
01-02-10, 20:46
Πίτα θα υπάρχει και φέτος όπως και κάθε χρόνο....το ποιός θα την φτιάξει αποτέλει την έκπληξη....

ioannidis
01-02-10, 20:51
Αν είναι να την κάνεις εσύ άστο καλύτερα... Ας κάνουμε κλήρωση...

PARHS
01-02-10, 20:57
Πάλι μόνος από Β. Ελλάδα...

μιχαλη σορρυ φιλε μου....εγω δεν εχω καποιο προβλημα να ερθω.....αλλα ειπαμε δεν ειμαστε μονοι

παιδια αν θελετε την πιτα την κανω εγω(οχι με τα χερακια μου) και σας την στελνω.....ή αν θελει ο μιχαλης του την δινω και την κατεβαζει(σαν δωρο που δυστυχως δεν θα μπορεσω να ερθω)

thuglife
01-02-10, 23:30
giati ti egine?παιδια τελικα παρασκευη μονοσ μου θα ειμαι????δεν βλεπω κανεναν να ερχεται παρασκευη...

ioannidis
02-02-10, 09:23
Εγώ θα είμαι Παρασκευή βράδυ εκεί...
Το νού σας!

lisaNY
02-02-10, 09:53
Ακομα απειλεις τον κοσμο εσυ? Δεν βαρεθηκες?
Δεν σε φοβόμαστε Μιχάλη....οχι πια...
lolololol...

ioannidis
02-02-10, 10:25
Ακομα απειλεις τον κοσμο εσυ? Δεν βαρεθηκες?
Δεν σε φοβόμαστε Μιχάλη....οχι πια...
lolololol...

Κατ' αρχήν εσύ θα έρθεις;

Αλλά έρθεις δεν έρθεις, δεν έχεις να ανησυχείς! Δεν είσαι σε αυτή την κατηγορία!
Μουχαχαχαχαχαχαχαχα!

lisaNY
02-02-10, 10:42
Θαρθω βρε! Παρασκευη (λογικα) απογευμα, θα μαι εκει..
..και εννοειται πως δεν ειμαι στην κατηγορια των απειλημενων..(WoW) αυτο ελειπε...μεταχυ μας..

Καλο μηνα!!

face
02-02-10, 12:36
Έκλεισα λέμε...Παρασκευή μεσημέρι αναχώρηση!...

angelinho
02-02-10, 12:57
Πω ρε ****το...με αυτη την εξεταστικη....δηλαδη ελεος....με εχει εγκλωβησει...ελπιζω παιδια την επομενη φορα να μπορεσω να ερθω....

ThoDoriS
02-02-10, 13:57
Παρασκευή και εγώ θα είμαι εκεί....

Η πίτα δεν θα γίνει απο εμένα γιατί θα την έτρωγα στο δρόμο αν την έφερνα. Θα γίνει απο μέλος του club πάντως.

ngtech
02-02-10, 15:22
Μπορεί να ρωτήσει κάποιος αν θα βρούμε κανα δυο δίκλινα το σαββατο? Δεν εκανα κρατηση

ThoDoriS
02-02-10, 15:58
Μπορεί να ρωτήσει κάποιος αν θα βρούμε κανα δυο δίκλινα το σαββατο? Δεν εκανα κρατηση

Ρε Νίκο πάρε και ρωτα ο ίδιος....σίγα δεν είναι ντροπή...

papor
02-02-10, 18:02
Παρασκευή και εγώ θα είμαι εκεί....

Η πίτα δεν θα γίνει απο εμένα γιατί θα την έτρωγα στο δρόμο αν την έφερνα. Θα γίνει απο μέλος του club πάντως.

Δεν πιστεύω να μας αφήσεις νηστικούς?

ngtech
02-02-10, 19:05
Ρε Νίκο πάρε και ρωτα ο ίδιος....σίγα δεν είναι ντροπή...

Ρε φίλε δε ρώτησα γιατι ντρεπομαι απλα το ειπα στην περιπτωση που καποιος επικοινωνουσε ουτως η αλλως ... γ@μ@ το... αν δε βρω εκει μενω κι αλλου...

papor
02-02-10, 21:27
Ρε φίλε δε ρώτησα γιατι ντρεπομαι απλα το ειπα στην περιπτωση που καποιος επικοινωνουσε ουτως η αλλως ... γ@μ@ το... αν δε βρω εκει μενω κι αλλου...

1.000 καλοί χωράνε!
Μην σκας ρε.

thuglife
02-02-10, 21:50
Face οταν λεσ παρασκευη μεσημερη..τη ωρα λεσ?
αν ειναι να παμε παρεα...

face
02-02-10, 22:05
Face οταν λεσ παρασκευη μεσημερη..τη ωρα λεσ?
αν ειναι να παμε παρεα...

Κατά τις 16:00 το αργότερο λέω.
Από πού θα φύγεις? Εγώ από Βόλο.

παντελης
02-02-10, 22:16
και εγω μεσα 15:59 λιγο ποιο μπροστα απο το Πετρο .

παντελης
03-02-10, 17:18
λεμε μπροστα απο το Πετρο 15.59
.................................................. ............................

face
03-02-10, 22:45
Ε ναι ρε, αφού είπαμε θα σου δώσω και ένα λεπτό αέρα μέχρι να σε περάσω στην Σούρπη.

thuglife
03-02-10, 22:47
μαλιστα...με την διαφορα οτι εγω μενω αθηνα!anyway....εγω παρασκευη μεσημερη θα ειμαι εκει.κι μαλλον θα φτασω πρωτοσ.το κινητο μου ειναι 6993837363.παρτε με οταν ερθετε να βρεθουμε

face
03-02-10, 23:58
Φρέσκο ζεστό από το φούρνο. Μπαγέα εγκράτεια!!!

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs158.snc3/18531_298284037400_548227400_4031083_47852_n.jpg

ioannidis
04-02-10, 10:01
Του Μπαγέα δώστου την κιθάρα...

PARHS
04-02-10, 10:15
πω πω πω...θα πεσει πολυ κοψιμο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ThoDoriS
04-02-10, 10:32
Αμαν και σήμερα είναι Τσικνοπέμπτη.....4ήμερα φαγητού....

ThoDoriS
04-02-10, 10:53
Παρεπιπτόντως μια φορά είπα να πάρω αμάξι στην εκδρομή και εχτές το απόγευμα μέσα στο μαγαζί μου το τράκαρε ένας ******ς....καλά κάνω και δεν το βγάζω έξω άντε τώρα να μπλέκεις με φαναρτζήδες...

Stilatos
04-02-10, 15:19
Dont worry Θοδ και εμενα χτυπημενο ειναι δεν θα ειασι ο μονος Lol

παντελης
04-02-10, 17:45
Ε ναι ρε, αφού είπαμε θα σου δώσω και ένα λεπτό αέρα μέχρι να σε περάσω στην Σούρπη.

λοιπον κανονησε να τρεχεις παλι μεγαλος ανθρωπος .
εγω στιν εθνυκη οδο οταν εχω το μωρο και την κορη μου μεσα δε τρεχω κατω απο 120 αλλα ουτε και πανω απο 180 γιαυτο κανονησε να πηγενεις συνετα για να μην ενοχλησουνε το θεο οι καταναλωσεις μας.
εξαλου εγω δεν ειπα τιποτα κακο ειπα οτι θα ειμαι 1 λεπτο ποιο γρηγορος στη Σουρπη και εσυ και 'γω μονο που εσυ θα μπεαινεις και εγω θα εχω βγει.
χχαχαχαχχαχαχα

παντελης
04-02-10, 17:47
αν σου το τρακαρε πελατης δε πηραζει αλλα αν σου το τρακαρε εργαζομενος προσεξετο ειναι υπονοουμενο , μαλλων σε μισει που του τρως τη μπουγατσα.

papor
04-02-10, 23:56
Εμείς φεύγουμε αύριο το πρωί.
Θα τα πούμε κατά το μεσημεράκι.

PARHS
06-02-10, 12:33
:thumbsup:ελπιζω τα παιδια να περναν οσο καλυτερα γινεται......φατε λιγο και για μας:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

papor
07-02-10, 17:33
:thumbsup:ελπιζω τα παιδια να περναν οσο καλυτερα γινεται......φατε λιγο και για μας:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Μόλις γυρίσαμε.
Πολύ βροχή στο γυρισμό.
Περάσαμε υπέροχα.
Δεν έλειψαν τα απρόοπτα, όπως κάθε χρόνο.
Το χιόνι πολύ & το φαγητό το ίδιο.
Καιρός για δίαιτα.

thuglife
07-02-10, 22:02
πριν λιγο φτασαμε κι εμεισ.πολυ βροχη κι ομιχλη ρε παιδι μου.αλλα ηταν υπεροχα.αν κι πρωτη φορα...περασα υπεροχα με ολουσ.thnx gayz!!!

παντελης
07-02-10, 23:57
εμεις δεν εργησαμε καθολου μαζι με τον Face και τον Ioannidi απο εκει που χωρισαμε τοα παιδια που ειχανε προορισμο την Αθηνα καναμε 2 ωρες παρα 5 λεπτα και ειχαμε μερικες καθηστερησεις ομηχλη και ανεφοδιασμο δικο μου που τελικα διαπιστοσα οτι δε χριαζοτανε .
ειχα μεσο ορο καταναλωσης 10,7 αλλα με μεσο ορο ταχυτητας 52 km/h
η παρεα πολυ καλη απο ολους .
Ναι καποιες ατυχειες συγουρα δικολεψαν τα πραγματα αλλα συγουρα μας μας εχουνε γινει μαθημα οστε να ειμαστε καλητερα προετοιμασμενοι την επομενη φορα.
επισεις η πίτα ηταν γευστικοτατη και αν και αλλαξαμε μαγειρα οδειλω να πω οτι εφαγα και την επομενη μερα για πρωινο και ητανε το ιδιο καλη σαν φρεσκια τις ωρας , συνχαρητηρια στο μαγειρα - ζαχαροπλαστη.
Ο Γιαννης καταφερε να ξεκειναει γρηγορα το SS του και τωρα κοσμε των φαναριων τρεμεται.
η Λισα ταλεπωρηθηκε αδικα κριμα αλλα αποδειξε οτι εχει τη δυναμη που χρειαζεται καποιος οταν θελει να νικησει τα στοιχεια της φυσης αρκει να ειναι και ο Γιαννης κοντα να βαζει -βγαζει αλυσηδες σε 3 λεπτα , διοτι καταχει το Μστερ ''περνω αλυσηδες ......
τωρα τα υπολοιπα αυριο ποιο αναλυτικά.

angelinho
08-02-10, 01:07
θελουμε φωτογραφιεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς ςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! :) :) :)

face
08-02-10, 08:44
Άλλη μία φορά περάσαμε υπέροχα. Λεπτομέρειες και φωτογραφίες αργότερα.

(Respect στον Μιχάλη που έφτασε 1:16 τα χαράματα και για την εγκράτεια που επέδειξε και δεν έσφαξε κανέναν αγρότη στο γόνατο)

ngtech
08-02-10, 09:38
Ωραία περάσαμε αν και παρ'ολίγον να ξενερώσουμε άσχημα,έμαθα ότι τελικά τα εργαλεία που είχα δεν κάνουν για τις ζάντες μου (αν και τελικά 8 στους 10 αν έμεναν μάλλον το ίδιο θα πάθαιναν) ,ευχαριστώ πολύ τα παιδιά που μου κράτησαν παρέα τις δυομιση ώρες που είχα μείνει στην ερημιά και για την προσπάθειά τους να βρούμε λύση στο πρόβλημά μου.Λυπάμαι που δεν πρόλαβα την πίτα παρόλλο που έτρεχα σαν τρελός να προλάβω αλλά με σταμάτησε μια κοτρώνα, μιας και ως φαίνεται τα παιδιά στο κλαμπ πεινούσαν αρκετά και τέλος χάρηκα που είδα νέα ζευγάρια που έκαναν οικογένεια πρόσφατα (face , papor) που τους θυμάμαι από τότε που ήταν ελεύθεροι , είδα νέα πρόσωπα και κάναμε καλή παρέα! Δυστυχώς έκανα και άλλη μια διαπίστωση... δεν υπάρχει σύμπνοια στη λέσχη μας και απ'ότι όλα δείχνουν θα καταλήξει (αν δεν έχει γίνει ήδη) να είναι απλά ένα καλό φόρουμ απο το οποίο θα έχουν βγεί κάποιες καλές φιλίες...

ioannidis
08-02-10, 09:40
Απλά τέλεια!
Φωτογραφίες θα μπούν τις επόμενες μέρες.

Πίτα; Άψογη!
Ξενοδοχείο; Μια χαρά!
Το φαί; Άσωτο!
Το κρύο; Τσουχτερό!
Το χιόνι; Μπόλικο!
Οι διαδρομές; Πολύ καλές!
Τα απρόοπτα; Αναπόφευκτα...
Η παρέα; ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ!

Και του χρόνου με υγεία!

Υ.Γ: Θα έγραφα κι άλλα αλλα η νύστα δεν μ'αφήνει...

ngtech
08-02-10, 09:41
Υ.Γ. Χρόνος από πετρούπολη μέχρι τα μέσα Αράχωβας Δελφών με πολύ βροχή και με υαλοκαθαριστήρα οδηγού που μετά τα 130 δεν καθάριζε τίποτα και με ένα φως στα μεσαία... 1 ώρα και 47 λεπτά! και για να δείτε τι πρέπει να έχετε μαζί σας στα χιόνια ... δείτε τι καλά κρατάνε τα πανια οτοσοκ! Το βίντεο τραβήχτηκε την περασμένη Τετάρτη στο χιονοδρομικό παρνασσού! http://www.youtube.com/watch?v=goq9a9Z9u3Q

redpanther
08-02-10, 11:47
ολα τα ωραια καποια στιγμη τελειωνουν...

καλα περασαμε και καλο ειναι να το κανουμε συχνα. Η πιτα ηταν υπεροχη παιδια..μπραβο στον πετρο και τη μαρια!!!

Και ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια που ηρθαν απο μακρια με τα μπλοκα και ολες τις παρακαμψεις!!
οι ατυχιες τωρα παντα υπαρχουν. και με τη lisa που της εσπασαν οι αλυσιδες και με το Νικο(ngtech) ειδικα με την κοτρωνα που χτυπησε και περιμενε 2,30 ωρες περιπου μεσα στο κρυο(4 βαθμοι) και χωρις φωτα ο δρομος σ εκεινο το σημειο καθολου(οπως πολλοι ελληνικοι δρομοι)!!

τεσπα τελος καλο ολα καλα!!

και του χρονου παιδες!!

φωτο θα ανεβουν συντομα απο ολους!!!


:happy:

richard
08-02-10, 12:09
Ωραία περάσαμε αν και παρ'ολίγον να ξενερώσουμε άσχημα,έμαθα ότι τελικά τα εργαλεία που είχα δεν κάνουν για τις ζάντες μου (αν και τελικά 8 στους 10 αν έμεναν μάλλον το ίδιο θα πάθαιναν) ,ευχαριστώ πολύ τα παιδιά που μου κράτησαν παρέα τις δυομιση ώρες που είχα μείνει στην ερημιά και για την προσπάθειά τους να βρούμε λύση στο πρόβλημά μου.Λυπάμαι που δεν πρόλαβα την πίτα παρόλλο που έτρεχα σαν τρελός να προλάβω αλλά με σταμάτησε μια κοτρώνα, μιας και ως φαίνεται τα παιδιά στο κλαμπ πεινούσαν αρκετά και τέλος χάρηκα που είδα νέα ζευγάρια που έκαναν οικογένεια πρόσφατα (face , papor) που τους θυμάμαι από τότε που ήταν ελεύθεροι , είδα νέα πρόσωπα και κάναμε καλή παρέα! Δυστυχώς έκανα και άλλη μια διαπίστωση... δεν υπάρχει σύμπνοια στη λέσχη μας και απ'ότι όλα δείχνουν θα καταλήξει (αν δεν έχει γίνει ήδη) να είναι απλά ένα καλό φόρουμ απο το οποίο θα έχουν βγεί κάποιες καλές φιλίες...

Εγω παντως φιλε μου εκανα οτι μπορουσα, ακομα και την πιτα εχασα για παρτη σου ρε!ακομα και την ρεζερβα μου σου εδωσα ρε!για αυτο στην επιστροφη το αμαξακι μου επιασε 295 km, ημουν ελαφρυτερος κατα 40 κιλα...
Κατα τ'αλλα ομως περασαμε πολυ ομορφα, παρολες τις ατυχιες.
Η πιτα ηταν πολυ νοστιμη, μπραβο στον Πετρο και σε οποιον αλλο βοηθησε για αυτο το αποτελεσμα.
Γενικα περασα πολυ ομορφα, αν και ψιλοχαθηκα με καποια απο τα παιδια.
Παντως το Gaspel που πηγατε για ποτακι ηταν πιο πολυ για καφεκατασταση στο καθισιο, ενω διπλα ειχε ενα τελειο club-ακι που πηγαμε και τα εσπαγε!!!

ΥΓ-Το μονο που με σταναχωρησε λιγο ηταν οτι ισως θα επρεπε να περιμενουμε τον Νικο να ερθει για να κοψουμε την πιτα σαν ομαδα,μπορουσε να συμβει στον καθενα μας και θα τον βοηθουσε και στην ψυχολογια του νομιζω.
Οχι πως χαθηκε ο κοσμος, απλα ηρθε κομματια απο την Αθηνα για να προλαβει και την πιτα και εμεινε 4 χιλιομετρα πριν απο τους Δελφους, γκαντεμια!!!!

Soul_Giannis
08-02-10, 16:13
Μπορώ να πω οτι περασαμε καταπληκτικα!!!
Ο Μιχαλης νομιζω με μονολεκτικες απαντησεις τα ειπε ολα!!!!
Πολυ ειπατε οτι ηταν κακοτυχιες,ατυχες στιγμες κλπ....
Εγω τα ειδα σαν εμπειριες!Εμαθα απο τα λαθη μας και ξερω πως πρεπει να αντιμετωπισω αν μου ξανασυμβουν!
Η Lisa επιβεβαιωθηκε οτι πραγματικα ειναι αντρακι μετα και απο αυτη την δοκιμασια(η 1η ηταν στην αλλαγη σαλονιου στο stilo)!!!
Παντελη thx για το κολπακι!Πραγματικα πρωτη φορα ειδα το αμαξι μου να κανει τετοιο ξεκινημα και να ξερεις οτι θα αρχιζω να γραφω στο section street racing!!!
Respect στον Μιχαλη την Αννα και πιο πολυ στην ΖουΖου γιατι πολυ απλα ειχε γραψει τις περισσοτερες ωρες στο αμαξι περα απο καθε αλλον!!!
Μαρια και Πετρο πραγματικα την πατησατε γιατι πολυ απλα θα φτιαχνετε 4-5 φορες τον χρονο βασιλοπιτα οταν θα ανεβαινω Βολο και απο εδω και στο εξης θα παιρνω και τον Θοδωρη και το Στελιο μαζι!!!
Richard επιασες τετοια ταχυτητα?Πραγματικα Respect!

ioannidis
08-02-10, 16:22
...
Μαρια και Πετρο πραγματικα την πατησατε γιατι πολυ απλα θα φτιαχνετε 4-5 φορες τον χρονο βασιλοπιτα οταν θα ανεβαινω Βολο και απο εδω και στο εξης θα παιρνω και τον Θοδωρη και το Στελιο μαζι!!!...


Ραντεβού στον Βόλο λοιπόν... Θα κατέβω και γω καμιά βολτίτσα!

PARHS
08-02-10, 16:26
Ραντεβού στον Βόλο λοιπόν... Θα κατέβω και γω καμιά βολτίτσα!
θελω και εγω να δοκιμασω!!!!!!!!!

richard
08-02-10, 16:58
Richard επιασες τετοια ταχυτητα?Πραγματικα Respect!
Τι νομιζετε, οτι επειδη εχετε 170 αλογακια κατι κανετε?εγω εχω 103 αλλα ειναι Αραβικα!!
Που να ειχα και ευνοικο ανεμο...

Stilatos
08-02-10, 17:50
παιδια ενα μεγαλο συγνωμη που δεν καταφερα αλλα ειχαμε εκτακτως μια δουλεια που προεκυψε σαββατο και πηγε μεχρι αργα το βραδυ :(

lisaNY
09-02-10, 10:46
Καλημερα!
Ηταν πραγματικά ενα «εντονο» wkend..αλλα ενταξει.. τελειωσαν ολα καλα!
Με τις «ατυχιες» μας, που οπως ειπε και ο Γιαννης, εμπειρειες!
αντε βρε,θυμηθηκες πως οδηγανε με συμπλεχτη.. ;) (Γιαννη,σ ευχαριστω! σου χρωσταω..δεν ξεχασα) Ο George..τι κρυο εφαγε κι αυτος μαζι μου..(δεν θα θελει να με ξαναδει στα ματια του.. lol..) Στελλα= :worship:Respect!!!!
Face-Μαρια, παιδια, η πιτα (ηταν οτι επρεπε) νοστιμοτατη..
Γιωργο (Ionio) δεν προλαβαμε να μιλησουμε λιγακι, sorry... Stilodriver(Παντελη), να χαιρεσαι την οικογενεια σου φιλε μου μπραβο σου!!
Γενικά,χαρηκα που σας ξαναειδα μετα απο τοοοοοσο καιρο!!
Συγνωμη που δεν προλαβα να σας χαιρετισω ολους φευγοντας:( .....πως τα καταφερνω ετσι, δεν ξερω!
Stilatos...επεσε πορτα και δεν ηρθες?, literally! jst kiddin!

Ps: -Xαριζονται αλυσιδες (χρυσοπληρομενες σε αξια πλατινας και μισοχρισιμοποιημενες)
-Θα ηθελα να παρακαλέσω η επομενη εκδρομη να γινει Ιουνιο, και σε νησι.
(Ζακυνθο ή αντε στην Λευκαδα που δεν θες και Ferry..lol) Που θα κανω την αιτηση παρακαλω?