PDA

Επιστροφή στο Forum : iphone 3gs



karpoutzidis
16-04-10, 12:26
παιδεια μια ερωτηση!!!!

στο iphone 3gs μπορεις να στειλεισ μεσο bluetooth εικονες και ηχουν και αν ναι πως?????

καπου διαβασα οτι αν το σπασεις βορεις αλλα χανεισ την εγυιση :(

Stilo make style
16-04-10, 12:40
@@ είναι αυτά .....μπορείς δεν σπας τίποτα ψάξε μέσα στο itune και θα βρείς προγράμματακι για file share ...και εγώ αυτή την απορεία έιχα στην αρχή ...το bluetooth δλδ μόνο για το handsfree το βάλανε ...

karpoutzidis
16-04-10, 12:43
εγω επαθα πλακα οταν το ανοιξα και μου λεει ειναι κλειδωμενο!! το πρωτο πραμμα που σκευτηκα ηταν (θα τους γαμησω χαλασμενο μου δωσανε)αλλα τοσα χρονια nokia και τωρα εκανα την αλαγη!μεχρη να το μαθουμε!

karpoutzidis
16-04-10, 12:46
εσυ ποιο προγραμμα εχεις???

karpoutzidis
16-04-10, 12:47
το mobile me idisk????

Stilo make style
16-04-10, 12:53
yep idisk και έχει και άλλα πολλά έγω είχα αγόρασει και ένα με payball απο το istore
Aπλά ποτέ δεν θα πήγενα να δώσω στούς Μινάρες της Apple στην ελλάδα 480 που το πουλάνε καινούργειο ενώ στο site της Apple από αμερική το έχει 99 δολάρια .....το πείρα απο e-bay 100 δολάρια και με τι blackra1n έκανα την δουλειά μου :)

Υ.Γ το πείρα 100 γιατί είχε free shipping ενώ η απο apple θα μου πήγεναι αρκετά πραπάνω γιατί το στέλνει με UPS

karpoutzidis
16-04-10, 14:32
ναι ρε ι apple το 3gs το δεινει 200 δολαρια και εδω 700 ευρα εχει LOL

Stilo make style
16-04-10, 21:54
Είναι επειδί είναι Ελλάδα και να σου πώ και κάτι που αν δεν έχεις πάει αμερική δεν θα το ξέρεις ....εκεί η apple είναι έχει και εταιρία κινήτης τηλεφωνίας βλέπε wind,cοsmote,vodafon κτλπ και με σύνδεση στο δείνουν δώρο ενώ εδώ εχούν βρει λαλακες και τα αγωράζουν 700 euro

karpoutzidis
17-04-10, 17:27
παλι κολησα!κανω εγκτασταση to idisk και μου λεει να εγραφο καπου για να εχω προσβαση και οταν παει να εγραφω εκει μου ζυταει αριθμο καρτας!τι να κανω?να παρω μια προπληρομενη???

Stilo make style
17-04-10, 17:48
ναι σου ζητάει κάρτα γιατί δεν λειτουργεί είναι demo ...φτιάξε μια payball ή πάρε μια απο τις προπληρωμένες του περιπτέρου και άγορασε απο το istore που σήγουρα θα δουλέυει ....3 $ έχουν τα περισσότερα

karpoutzidis
17-04-10, 17:50
αυτες απο το περιπτερο ειναι αυτες που χρησημοποιουσαμε παλια για να μπαινουνε στο internet???

Stilo make style
17-04-10, 18:10
όχι ...είναι paysafe αυτές που λέω εγώ αλλά καλύτερα να κάνεις μια payball ( όλες οι τράπεζεσ έχουν) ...βάζεις όσα λεφτά θές και κάνεις τις συναλλάγες σου μέσω payball και είναι και πλήρως ασφαλής :)

karpoutzidis
17-04-10, 18:11
αααααα σε ευχαρηστω!

Stilo make style
17-04-10, 18:15
εγώ πάντος σου πρωτείνω την payball γιατί ποιό μετά μπορεί να σου χρειαστεί και για συναλλαγές μέσω e-bay

karpoutzidis
17-04-10, 18:16
και αυτη πως ακριβοσ γινεται πας σε μια τραπεζα και ζητας να σου ανοιξουν λογαριασμο και εχεις και καρτα σαν cash card???

Stilo make style
17-04-10, 19:40
πας σε μια τραπεζα και ζητας payball ,είναι η ποιο ασφαλής για συναλαγές μέσω internet, καταθέτης το ποσό που θές μέσα και όλα είναι οκ επίσης μπορείς να την κάνεις την γυρίσεις έτσι ώστε να μπορείς να σηκώσεις και τα λεφτά που έχεις μέσα μέσω ATM , απο μόνη της δεν έχει αυτή την δυνατότα δηλαδή αν την αφήσεις έτσι όπως θα την πάρεις μπορείς να κάνεις μόνο κατάθεση και όχι ανάλυψη η ανάλυψη θα γίνεται μέσω αγορών