PDA

Επιστροφή στο Forum : Dynoday Σάββατο 12/06/2010...



Nikos
10-06-10, 10:59
Επειδή εγώ μάλλον θα πάω το Σάββατο το πρωί για δυναμομέτρηση στην Χρυσαυγή, και ξέρω ότι κάποιοι από εδώ θέλουν να έρθουν (έστω και για βόλτα)(ioannidis, Magelanos), ψήνεται κανείς άλλος να έρθει??

Έχω κανονίσει και με μερικά άτομα από το VW Club, τίποτα το επίσημο, απλά με φιλαράκια που πίνουμε έναν καφέ. Πιστεύω ότι για μέτρημα θα είμαστε 5-6 αυτοκίνητα στα σίγουρα. Οπότε αύριο, όταν θα ξέρουμε 100%, θα πάρω στον Στάθη να μάθω για τιμή και να κανονίσω το ραντεβού.

Αν όλα πάνε καλά, καλό θα ήταν να είμαστε στον Στάθη κατά τις 9, γιατί μετά βγάζει και πολλή ζέστη.

Συμμετοχές λοιπόν...

1. Nikos
2. ioannidis
3. Magelanos
4.
5.

ioannidis
10-06-10, 11:15
Ωχ, τόσο σύντομα;;;
Χμμμ... θα σου πω αύριο μάλλον Νικολή.

Υ.Γ: Η Χρυσαυγή είναι Λαγκαδά ή κάνω λάθος;

Nikos
10-06-10, 11:27
Ωχ, τόσο σύντομα;;;
Χμμμ... θα σου πω αύριο μάλλον Νικολή.

Υ.Γ: Η Χρυσαυγή είναι Λαγκαδά ή κάνω λάθος;
Είναι λίγο της τελευταίας στιγμής, αλλά ήδη η θερμοκρασία χτυπάει κόκκινο! Εγώ θέλω να κάνω μια τώρα, ενδεικτική, και θα περιμένω τον Σεπτέμβριο-Οκτώβριο να κάνω μια "καλή" και με σηκωμένη πίεση... Οπότε, δεν χανόμαστε, μετά το καλοκαίρι ξαναπάμε... ;)


Η Χρυσαυγή, είναι 2χλμ από τον Λαγκαδά... ;)


http://img46.imageshack.us/img46/3476/dynox.jpg

MaGeLaNoS
10-06-10, 12:47
Εισαι βαρβαρος :P
ακου 9 το πρωι..λογικα θα ερθω να δω τι κανει η μπανανα να πιω κ ενα καφε στα ορθια κ μετα επιστροφη :D

Nikos
10-06-10, 14:45
Εισαι βαρβαρος :P
ακου 9 το πρωι..λογικα θα ερθω να δω τι κανει η μπανανα να πιω κ ενα καφε στα ορθια κ μετα επιστροφη :D
9 το πρωί για να έχει και λίγη δροσιά ρε!... :)

ioannidis
11-06-10, 08:23
Απουσία για μένα τελικά... :(

Σεπτέμβρη όμως αν ξαναοργανωθεί, μέσα!

Nikos
11-06-10, 15:17
Όλοι λακίσανε (και οι άλλοι με τα Golf). Οπότε θα πάω μόνος μου εγώ αύριο, και τον Σεπτέμβριο το οργανώνουμε από νωρίς... ;)

ioannidis
11-06-10, 15:34
Καλά, τα Golf μάλλον φοβηθήκανε.
Εγώ όμως δεν έχω να φοβηθώ τίποτα... 2-3 αλογάκια παραπάνω θα είσαι... σιγά!

:S