PDA

Επιστροφή στο Forum : Νέοι τροχοί στα αυτοκίνητα από το 2015;



thanasis134
12-04-05, 20:32
Για δείτε ένα περίεργο θέμα...

http://www.in.gr/auto/news/article.asp?lngEntityID=44359

McSergio
12-04-05, 20:56
Ενδιαφέρον πρακτικά, απαράδεκτο αισθητικά :147

Nenya
12-04-05, 21:37
χμμμ ναι το εχουμε ξαναδει αυτο αλλα πριν το μπουμ .... :twisted:

aman17-2
12-04-05, 22:23
Δέν ήταν ακριβώς το ίδιο....
το πάχος και από το λάστιχο και από την ζάντα ήταν αρκετά μικρότερο...όπως και νάχει ...
ας ελπίσουμε σε ένα καλύτερο μέλλον χωρίς φθορές και αλλαγές σε λάστιχα και τροχούς (...χα καλό ακούστηκε αυτό έεε ..? Όχι πια σκουπίδια ... σε θάλασες και ακτές...χαχα καλό ε? .... (δεν την fight σήμερα)]

Nenya
12-04-05, 22:53
ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο :)

aman17-2
12-04-05, 22:59
δεν πέρνω όρκο ... :) νομίζω ο Γιάννης το είχε κάνει ποστ τότε

philippyz
13-04-05, 16:09
ισως για αλλες χωρες να ειναι καλα αλλα για την ελλαδα?
θα ειμαστε καθε μερα και θα μας αλλαζουν αυτα τα σιδερακια που διακρινω στις φωτο. θα πλουτησουν οι αμορτησεραδες απο την πολλες δονησης (για την Ελλαδα) και δεν νομιζω πως αν πεσεις με 160χιλ σε Ελληνικη λακουβα θα αντεξει το νεο λαστηχο?

GN_AZ
13-04-05, 16:55
Άσε που για να συνεργαστούν η ζάντα με τα αμορτισέρ ώστε να μην γίνει βάρκα θέλει χρόνια μελετών. Αν και μας βολεύει εμάς να βγει στην παραγωγή γιατί μετά θα πέσουν οι τιμές στα ζαντολάστιχα που φοράμε οπότε θα βάλω κι εγώ εκείνες τις nikel 17άρες που ονειρεύομαι

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13-04-05, 17:34
ειναι απαραδεκτααισθητικα....προτιμω γρυλλο και βρισιμο (οταν παθω λαστιχο)....παρα αυτο το πραγμα...

face
13-04-05, 18:34
φαντάζομαι ότι αν βγούν στην παραγωγή θα τις ντύσουν με λαστιχο...

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14-04-05, 08:26
Σαν κατσικι θα ειναι.....

Nenya
14-04-05, 09:48
ειναι απαραδεκτααισθητικα....προτιμω γρυλλο και βρισιμο (οταν παθω λαστιχο)....παρα αυτο το πραγμα...

ρωτα και μένα που πριν 2-3 βδομάδες άλλαζα λάστιχο μονη μου !!!! πάντως το να αλλάζεις lstixo είναι το ευκολότερο πράγμα στον κόσμο ! αρκεί να έχεις ένα manual και αρκετή δύναμη!

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14-04-05, 09:54
:116 :116 :116 :116 :116 ΝΕΝΥΑ.......... :117 :117 :117

Nenya
14-04-05, 10:01
κανεις π0ύ$τη$ όμως να μην σταματήσει για βοήθεια... θα έχω να το λέω .... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14-04-05, 10:08
ΠΙΠΕΡΙ ΝΕΝΥΑ.......
ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ........

mpoumpou
15-04-05, 11:57
έλεος παιδιά..χάλια είναι αυτό το λάστιχο αισθητικά..nenya και εμένα μου εχει τυχει να σκάει το ΙΔΙΟ λάστιχο 3μέρες συνεχόμενα στο puntaki μου..εμένα προσφέρθηκαν να με βοηθήσουν αλλά ήθελα να το αλλάξω μόνη μου..μη μας λένε και άχρηστες...:D

Natalia
15-04-05, 18:44
έλεος παιδιά..χάλια είναι αυτό το λάστιχο αισθητικά..nenya και εμένα μου εχει τυχει να σκάει το ΙΔΙΟ λάστιχο 3μέρες συνεχόμενα στο puntaki μου..εμένα προσφέρθηκαν να με βοηθήσουν αλλά ήθελα να το αλλάξω μόνη μου..μη μας λένε και άχρηστες...:D

Ποιος να μας πει άχρηστες βρε Μπουμπου;
Οι άντρες που έχουν σχολή οδήγησης αλλά....όχι μαθήματα για το πως να αλλάζεις λάστιχο;;;;;;;;
Δεν κάνουν κανά αστείο;
Ειδικά όταν παλεύω μόνη μου στην Εθνική να αλλάξω λάστιχο στο φορτηγό :evil: :evil: :evil:
Να πως παίρνεις βάφτισμα του πυρός!!!!!!

Καλώς όρισες!!!!!!!!!

back
17-04-05, 00:07
Οι άντρες που έχουν σχολή οδήγησης αλλά....όχι μαθήματα για το πως να αλλάζεις λάστιχο;;;;;;;;
Δεν κάνουν κανά αστείο;


ξερω και γυναικες που εχουν σχολη οδηγων αλλα αυτο το μαθημα τους ξεφυγε.
εμενα ποιος μου εμαθε;
μουμπλε μουμπλε
α ναι ειδα μια φορα τον πατερα μου οταν ημουνα μικρος.

Natalia
17-04-05, 11:22
Οι άντρες που έχουν σχολή οδήγησης αλλά....όχι μαθήματα για το πως να αλλάζεις λάστιχο;;;;;;;;
Δεν κάνουν κανά αστείο;


ξερω και γυναικες που εχουν σχολη οδηγων αλλα αυτο το μαθημα τους ξεφυγε.
εμενα ποιος μου εμαθε;
μουμπλε μουμπλε
α ναι ειδα μια φορα τον πατερα μου οταν ημουνα μικρος.

Back μου.....όταν έπαιρνα εγώ το δίπλωμα, τις σχολές οδηγών τις είχαν μόνο άντρες.......Και παρόλο που ζήτησα από δύο να μου δείξουν πως να αλλάξω λάστιχο, παρόλο που είχα ήδη δίπλωμα, ακόμα περιμένω....
Δυστυχώς, του πατέρα μου, δεν του είχε σκάσει κανένα λάστιχο για να τον δω να το αλλάζει, αλλιώς να είσαι σίγουρος ότι θα το είχα μάθει στο φτερό!!!!!! :D

back
17-04-05, 13:01
κριμα που δεν ηταν τοσο ευγενικοι τωρα που το εμαθες ειδες ποσο ευκολο ηταν;

ντινα δεν θελη δυναμη προσοχη θελη.

Nenya
17-04-05, 20:56
ε οχι και δεν θελει δυναμη ... για να γυρισω το γρυλλο επρεπε να ριξω ολο μου το βαρος πανω στο μοχλο!