PDA

Επιστροφή στο Forum : 13/2/2005 Nαύπλιο (ανασκόπηση)



StiloClub_Team
14-02-05, 12:55
Κυριακή γιορτή και σχόλη και με σύμμαχο το καλό καιρό ξεκίνησε η Stilo-παρέα για τη καθιερωμένη της μονοήμερη εκδρομή αυτή τη φορά στη πόλη του Ναυπλιού.
Συνάντηση 09.00 στην Ελευσίνα,μετά τις απαραίτητες συστάσεις με τα καινούργια μέλη που εμφανίστηκαν στο σημείο παραταχθήκαμε και για άλλη μια φορά απολαύσαμε τις αντιδράσεις των γύρω βλέποντας ένα ατέλειωτο κομβόι από όμοια αυτοκίνητα να περνά από μπροστά τους.
Φτάνοντας στη πόλη,ο απαραίτητος καφές με θέα το μαγευτικό Μπούρτζι έγινε πραγματικότητα όπου και σχολιάσαμε τα διάφορα νέα του club φέρνοντας έτσι τα καινούργια μας μέλη πιο κοντά.
Ακολούθησε σύντομη βολτίτσα στα γύρω σοκάκια από μερικούς για ψώνια και χάζι. Δεν ήθελε και πολύ όμως για να γουργουρήσουν τα στομάχια μας oπότε και να επισκεφτούμε τη περιοχή Κεφαλάρι για το σχετικό τσιμπούσι! :wink: Με την απίστευτη πηρουνομαχία που επικράτησε,το απίστευτο γέλιο ήταν αναπόφευκτο!
Πήραμε το δρόμο της επιστροφής λίγo αργότερα κάπως διασπασμένοι αφού κάποιοι επέλεξαν να μείνουν λίγο περισσότερο στη πόλη.
Με θετικά συναισθήματα λοιπόν ξεκινάμε την όργάνωση της επόμενης εκδρομής και ελπίζουμε στη παρουσία περισσότερων μελών! :)

Να ευχαριστήσουμε τα μέλη που παρευρέθησαν:

Soulgiannis
Thodoris
Stilo 7
Stilo 75
John-stil
NG-Tech
Vasilistilo
TABO
VERONE
KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
georgevas
Sound@Stilo
soundstyle
vangelis-1.6
Mc-Sergio
+2 νέα μέλη

Επίσης να ευχαριστήσουμε θερμά το μέλος μας TABO για το οργανωμένο πρόγραμμα που φρόντισε ώστε να ακολουθήσει το club κι έτσι να πετύχουμε την άψογη διεξαγωγή της εκδρομής μας.

ThoDoriS
14-02-05, 15:03
Ευχαριστώ και εγώ παιδιά.....άντε και στην επόμενή μας εκδρομή να είμαστε ακόμοι περισσότεροι.....:D

Περάσαμε υπέροχα. ;)

TABO
14-02-05, 17:07
Επιτρέψτε μου αυτήν την μικρή διόρθωση

Στην περιοχή Κεφαλάρι πήγαμε....

Karateka
14-02-05, 17:51
Αλήθεια? Φάγατε και στο TGI Friday?

:117

verone
14-02-05, 19:22
Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους για την συμπαράσταση που μου δώσατε κ συγγνώμη που χάλασα τόσο πολυτιμο χρόνο για τιν εκδρομή....και πάλι συγγνώμη.

______________
Μπάμπη γράφε ελληνικά ρε....Θοδωρής

Stilo_Rodos
14-02-05, 19:29
Βρε BROOOOOM BROOOOOM τι τους εκανες?
:D

ThoDoriS
14-02-05, 19:31
(Μπάμπη το νού σου γράφε ελληνικά.....:P)

A και πές μας ρε συ τι έπαθε τελικά το αμάξι???? πήγες σήμερα στο συνεργείο????

Karateka
14-02-05, 19:43
Ρε Verone πάλι εσύ έκανες σαματά?

McSergio
14-02-05, 20:39
Που είναι εκείνο το videάκι στο κινητό με τα χειρόφρενα να το βάλουμε πρώτη σελίδα;;; :191

john_stil
16-02-05, 16:10
Παιδια νομιζω καθε εκδρομη ειναι και καλυτερη...

Και αυτο γιατι η παρεα εχει δεσει πολυ και το κλιμα ειναι πολυ καλο και θετικο...

Τωρα για το φιλο μας το Verone... ελπιζω να μην ειναι σοβαρο το προβλημα στο Stilo του... και ειναι απολυτα φυσιολογικο σε εκδρομες να υπαρχουν και απροοπτα... τι να κανουμε κατι τετεια ειναι το αλατοπιπερο των εκδρομων... το θεμα ειναι να υπαρχει θετικη σκεψη και ολα γινονται....

Τελος.... αυτο....

http://briefcase.pathfinder.gr/download/john_stil/22656/386100/0/HPIM0258.JPG

http://briefcase.pathfinder.gr/download/john_stil/22656/386099/0/HPIM0256.JPG

verone
16-02-05, 18:38
Αν το αμαξι το πηρα για να με πηγενει στιν δουλεια και μονο δεν θα ειχε προβλημα αλλα γουσταρω να τσιμπαω χιροφρενα και βαζω κοντρες ειναι κακο.το αμαξι ειναι μεσα το μονο που με χαλαει ειναι οτι θα το παρω στις 22.

verone
16-02-05, 18:44
Παντος το πεταλο ηταν κοριφη θα μπορουσα να αφισω τα λαστιχα μου εκει αν δεν φεβγαμε μα γιατι δεν κατσαμε λιγο ακομα ειμαι τυχερος παντος σταματαω παντα την καταλιλη στιγμη καταλαβατε ε ιου ιου ιου μα τι ειναι αυτο το μπλε φωτακι που ερχεται.

john_stil
16-02-05, 18:44
Τι ακριβως εχει μπαμπη??

verone
16-02-05, 18:47
Δισκο πλατο γρανιαζια 3της 6της

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
17-02-05, 16:27
Και ξέχασες και εμπρός και πίσω τακάκια!!!!!!!

Soul_Giannis
17-02-05, 22:14
Εσυ Κωνσταντινε τιποτα να μην αφησεις ε???