PDA

Επιστροφή στο Forum : Δήλωση συμμετοχών-Εντυπώσεις για 8η Πανελλήνια Συνάντηση



Soul_Giannis
14-12-11, 17:33
Καλησπέρα και πάλι αδελφια μου!!!!:happy:

Η 8η Πανελληνια συνάντηση θα λάβει χώρα στην Ορεινή Ναυπακτία και ημερομηνία διεξαγωγής θα είναι στις 20-22/01/2012.

Το ξενοδοχείο είναι το Dasos Theretron στο Παλαιοξάρι - Δωρίδας http://www.dasostheretron.gr (http://www.dasostheretron.gr/)

Οι τιμές :

ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ) από 145,00 η Δ/Ν με πρωινό στα 120,00
DeluxeDouble ( εκτός κεντρικού κτηρίου,τζάκι ) από 120,00 η Δ/Ν με πρωινό στα 95,00
StandardDouble ( εκτος κεντρικού κτηρίου ) από 110,00 η Δ/Ν με πρωινό στα 85,00

Επίσης στην τιμή περιλαμβάνεται:
Πρωινό,
Στεγασμένο Parking,
Χρήση της εσωτερικής θερμαινόμενης πισίνας,
Γυμναστήριο,
Υδρομασάζ.

Επίσης εάν τα δωμάτια είναι από 15 και πάνω θα οργανώσουμε μια βραδιά με ζωντανή Ελληνική μουσική στο χώρο του μπαρ δωρεάν!

Στο ξενοδοχείο λειτουργεί εστιατόριο με μεσογειακό μενού και παραδοσιακή ταβέρνα σε προσιτές τιμές.

Παρακαλώ να δηλώσετε την συμμετοχή σας μέχρι 20/12/2012.

Soul_Giannis
14-12-11, 17:36
1.ThoDoriS - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
2.Soul_Giannis - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
3.Face - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
4.Ioannidis - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
5.stilodriver - DeluxeDouble ( εκτός κεντρικού κτηρίου,τζάκι ),2 Δ/Ν απο Παρασκευη
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.

Stilatos
16-12-11, 09:51
παιδες ειμαι μεσα αλλα λογω δουλειας θα ξερω τελευταια στιγμη θα προσπαθησω να ειμαι εκει οπωσδηποτε φετος.

Soul_Giannis
16-12-11, 10:35
Αντε Παντελη!!!!Ελα μαζι και ασε την δουλεια!!!

Stilatos
16-12-11, 12:36
γαμισετα γιαννη αν δουλευα πολλη πριν τωρα να δεις που δεν παιζει φραγκο και εχει πεσει παντελως απλως δεν κλεινω μηπως πρεπει να δουλεψω εκεινο το σκ αμα προκυψει μεγαλη δουλεια.

richard
16-12-11, 14:46
τωρα να δεις που δεν παιζει φραγκο.

Και δεν βλεπω να παιζει ουτε μελλοντικα συμφωνα με τα λεγομενα του Βρεττου... Αστα να πανε, τα εμαθα.

GN_AZ
17-12-11, 11:46
πολύ δεσμευτικό το μέχρι 20/12 ρε παιδιά ....

richard
17-12-11, 14:54
Εγω οταν γυρισω απο Κεφαλλονια (μετα την πρωτοχρονια) θα ξερω, να δω και τι φραγκα θα μου εχουν μεινει και βλεπουμε... Αν εχει δωματιο εχει καλως, αλλιως θα ψαξω να βρω κανα αλλο εκει κοντα.

face
19-12-11, 13:24
1.ThoDoriS - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
2.Soul_Giannis - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
3.Face - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
4.Ioannidis - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
5.stilodriver - DeluxeDouble ( εκτός κεντρικού κτηρίου,τζάκι ),2 Δ/Ν απο Παρασκευη
6.gregory- ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.

Ionio-Zante
19-12-11, 21:32
1.ThoDoriS - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
2.Soul_Giannis - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
3.Face - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
4.Ioannidis - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
5.stilodriver - DeluxeDouble ( εκτός κεντρικού κτηρίου,τζάκι ),2 Δ/Ν απο Παρασκευη
6.gregory- ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
7.ionio-Zante - StandardDouble (Εκτός Κεντρικού Κτηρίου), 2 Δ/Ν Απο Παρασκευή
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.

face
19-12-11, 22:51
ΟΛΕΕ.........

ThoDoriS
21-12-11, 09:04
Τελικά.... οι ίδιοι....

Γιάννη πάρε ένα τηλέφωνο και οριστικοποίησε τα δωμάτια αυτά και όποιος επιπλέον επιθυμεί ας δηλώσει συμμετοχή.

Δώσε μας και τίποτα στοιχεία αν θέλει προκαταβολή κτλ...

Soul_Giannis
21-12-11, 19:51
Το θεμα είναι που καναμε και <<σαματα>> για τις τιμες μηπως ηθελε κανενας αλλος!!!!

Ionio-Zante
25-12-11, 11:19
1.ThoDoriS - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
2.Soul_Giannis - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
3.Face - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
4.Ioannidis - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
5.stilodriver - DeluxeDouble ( εκτός κεντρικού κτηρίου,τζάκι ),2 Δ/Ν απο Παρασκευη
6.gregory- ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
7.ionio-Zante - 2x StandardDouble (Εκτός Κεντρικού Κτηρίου), 2 Δ/Ν Απο Παρασκευή
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.

Soul_Giannis
25-12-11, 18:55
Ωπα Ωπα!!!Με παρεα ο Γιωργαρας!!!

papor
26-12-11, 15:24
Δυστυχως φετος, δεν θα ειμαστε μαζι σας.
Να περασετε καλα παντως.
Χρονια Πολλα σε ολους σας!
Καλη χρονια να εχουμε.

Soul_Giannis
26-12-11, 18:04
Ωρεστη καλα να ειμαστε να παμε του χρονου!!!

ThoDoriS
27-12-11, 01:10
Γιάννη έχεις συνενοηθεί τίποτα λεπτομέρειες; Να ξέρουμε τι πρέπει να κανουμε....

Στην ουσία είμαστε 11 δωμάτια ή κάνω λάθος;

Soul_Giannis
27-12-11, 01:11
Μου ζητησαν το 30% προκαταβολη!
Θα μαθω περισσοτερες λεπτομερειες εαν την θελουν ολων των δωματιων μαζι η ο καθενας ξεχωριστα.

Ionio-Zante
27-12-11, 09:02
Εγώ γιατι τα βγάζω 8 τα δωματια!!!

Soul_Giannis
27-12-11, 12:14
Ειναι και καποιοι που δεν γραφονται εδω μεσα!!!


1.Γιάννης Σουλαντίκας (Soul-Giannis) - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
2.Μπαγέας Θεόδωρος (ThoDoriS) - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
3.Στεργιανός Πέτρος (Face) - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
4.Μιχάλης Ιωαννίδης (Ioannidis) - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
5.Παντελής Ορφανός stilodriver - DeluxeDouble ( εκτός κεντρικού κτηρίου,τζάκι ),2 Δ/Ν απο Παρασκευη
6.Τσάμης Γρηγόρης (gregory)- ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
7.Στρούζας Γιώργος (ionio-Zante) - StandardDouble (Εκτός Κεντρικού Κτηρίου), 2 Δ/Ν Απο Παρασκευή
8.Στρούζας Γιώργος (ionio-Zante) - StandardDouble (Εκτός Κεντρικού Κτηρίου), 2 Δ/Ν Απο Παρασκευή
9.Σουλαντίκας Κώστας (Kostas) - StandardDouble (Εκτός Κεντρικού Κτηρίου), 2 Δ/Ν Απο Παρασκευή
10.Γιώργος Βασιλάκης (Georgevas)- StandardDouble (Εκτός Κεντρικού Κτηρίου), 1 Δ/Ν Σάββατο

face
27-12-11, 12:58
5.Παντελής Ορφανός stilodriver - DeluxeDouble ( εκτός κεντρικού κτηρίου,τζάκι ),2 Δ/Ν απο Παρασκευη


:pc::metalo::tomato::whip::clapping::baby::rofl:.. .........

Soul_Giannis
27-12-11, 15:38
Παιδιά θέλει το 30% απο όλα τα δωματια!Θα σας στειλω PM με τι λεφτα να μου καταθεσετε και σε ποιον λογαριασμο!Παρακαλω αμεσα να τελειωνουμε με τις κρατησεις!!!!

ThoDoriS
27-12-11, 16:52
1.Γιάννης Σουλαντίκας (Soul-Giannis) - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
2.Μπαγέας Θεόδωρος (ThoDoriS) - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή - ΟΚ
3.Στεργιανός Πέτρος (Face) - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
4.Μιχάλης Ιωαννίδης (Ioannidis) - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
5.Παντελής Ορφανός stilodriver - DeluxeDouble ( εκτός κεντρικού κτηρίου,τζάκι ),2 Δ/Ν απο Παρασκευη
6.Τσάμης Γρηγόρης (gregory)- ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
7.Στρούζας Γιώργος (ionio-Zante) - StandardDouble (Εκτός Κεντρικού Κτηρίου), 2 Δ/Ν Απο Παρασκευή
8.Στρούζας Γιώργος (ionio-Zante) - StandardDouble (Εκτός Κεντρικού Κτηρίου), 2 Δ/Ν Απο Παρασκευή
9.Σουλαντίκας Κώστας (Kostas) - StandardDouble (Εκτός Κεντρικού Κτηρίου), 2 Δ/Ν Απο Παρασκευή
10.Γιώργος Βασιλάκης (Georgevas)- StandardDouble (Εκτός Κεντρικού Κτηρίου), 1 Δ/Ν Σάββατο

παντελης
27-12-11, 18:34
(5.Παντελής Ορφανός stilodriver - DeluxeDouble ( εκτός κεντρικού κτηρίου,τζάκι ),2 Δ/Ν απο Παρασκευη)
ποιος ειναι αυτος που εχει χρησιμοποιησει το Nickname μου ?
Παντελης Κατσιουρης Stilodriver
αντε αντε αμα ειναι για λεφτα οι Γερμανοι οχι ονοματα δε ξεχνανε αλλα και σε ξαναβαφτηζουνε ακου Ορφανος μα καλα που το σκαρφηστικες αυτο για επιθετο ?
εχεις εχεις πολυ ορεξη βλεπω κ.Γερμανε να σε εμηνερωσω οτι ακομη εχω μπαμπα και μαμα .χαχααχαχαχαχαχα

να ειναι καλα ο μπαμπας μου και η μαμα μου .
οσο για το χρημα φιλε εγω θα ηθελα να πληρωσω με δραχμες παντα στην ωρα μου (στην δικη μου ωρα)και δε θελω πιεση .

Ionio-Zante
30-12-11, 12:46
Παιδιά θέλει το 30% απο όλα τα δωματια!Θα σας στειλω PM με τι λεφτα να μου καταθεσετε και σε ποιον λογαριασμο!Παρακαλω αμεσα να τελειωνουμε με τις κρατησεις!!!!

Done. Απο μένα.

face
30-12-11, 12:49
Και από εμένα.

Vasilistilo
31-12-11, 13:01
καλησπερα στην τρελοπαρεα και οσονουπω πολυ καλη χρονια και ενα πιο καλο για ολους και τις οικογενειες μας 2012 να εισαστε ολοι καλα.
1 θα ξερω σε μια εβδομαδα εαν θα καταφερω να ερθω εχω τοσες φατσες να χαιρετησω
2 αν δωσει παραγγελια ο θοδωρης στο φαγητο δεν νομιζω να προλαβουμε να φαμε
3 αν μπει ο γιαννης στην πισινα μας βλεπω να κατανταμε το ξενοδοχειο χαβαη 5 -0
4 και μονο για αυτη την παρεα θα προσπαθησω να ερθω
για ενα δωματιο μαλλον deluxe

Soul_Giannis
31-12-11, 13:26
Ποποποποποπο ονειρο ζω μην με ξυπνατε!!!!!!!!!


Βασιλαρα ελαααααα

Vasilistilo
31-12-11, 16:03
ομορφαντραααααααααααααααα μου θα προσπαθησω μονο και μονο για την περεα αξιζει

face
31-12-11, 17:09
Βασίλη δεν έχει θα προσπαθήσω.
Θα έρθω έχει.
Με ποιόν θα βάλω πατάτα στην εξάτμιση του Σουναντίκα?

Vasilistilo
31-12-11, 20:17
χαχαχαχαχαχαχ πολυ γελιο που το θυμηθηκες αυτο χαχαχαχαχαχα δεν ηταν πατατα ρε χιονι ηταν χαχαχαχα

ThoDoriS
01-01-12, 13:18
Πώ μόνο που σκέφτομαι την φωνή του Βασίλη στο βουνό.....να αντιλαλεί.... όνειρο ζώ μην με ξυπνάτε....

Vasilistilo
01-01-12, 15:35
θοδωρακη κοιτα εχω κρεμμυδακι ωμο για να μη μυριζει και σως μπερμετ θα και το πελεκουδι παλιοπαρεαααααααααααααααααααα

thuglife
03-01-12, 07:13
Τελικα υσχει η ημερομινια που λετε?η μηπως πρεπει να το συζητησουμε πρωτα λιγο ποιοι μπορουν κι ποιοι οχι....

face
03-01-12, 11:14
Η 8η Πανελληνια συνάντηση θα λάβει χώρα στην Ορεινή Ναυπακτία και ημερομηνία διεξαγωγής θα είναι στις 20-22/01/2012.
Ισχύει αυτή η ημερομηνία.
Όσοι ρε παιδιά ενδιαφέρονταν και δεν τους έκανε η ημερομηνία ας το έλεγαν.
Έχει ανέβει από τις 14-12.
Τώρα από ότι ξέρω έχει ξεκινήσει η διαδικασία και έχουν πληρωθεί και προκαταβολές.
Αλλά φαντάζομαι ότι μπορεί όποιος θέλει να δηλώσει ακόμα αν υπάρχουν δωμάτια.

face
04-01-12, 10:19
1.Γιάννης Σουλαντίκας (Soul-Giannis) - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
2.Μπαγέας Θεόδωρος (ThoDoriS) - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή - ΟΚ
3.Στεργιανός Πέτρος (Face) - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
4.Μιχάλης Ιωαννίδης (Ioannidis) - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
5.Παντελής Ορφανός stilodriver - DeluxeDouble ( εκτός κεντρικού κτηρίου,τζάκι ),2 Δ/Ν απο Παρασκευη
6.Τσάμης Γρηγόρης (gregory)- ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
7.Στρούζας Γιώργος (ionio-Zante) - StandardDouble (Εκτός Κεντρικού Κτηρίου), 2 Δ/Ν Απο Παρασκευή
8.Στρούζας Γιώργος (ionio-Zante) - StandardDouble (Εκτός Κεντρικού Κτηρίου), 2 Δ/Ν Απο Παρασκευή
9.Σουλαντίκας Κώστας (Kostas) - StandardDouble (Εκτός Κεντρικού Κτηρίου), 2 Δ/Ν Απο Παρασκευή
10.Γιώργος Βασιλάκης (Georgevas)- StandardDouble (Εκτός Κεντρικού Κτηρίου), 1 Δ/Ν Σάββατο
11. Τάσος Μπόμπας (TABO) - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 1 Δ/Ν, Σάββατο

ThoDoriS
04-01-12, 22:51
Εντάξει....αυτό δεν υπάρχει.... Απλά δεν υπάρχει....

παντελης
05-01-12, 17:53
1.Γιάννης Σουλαντίκας (Soul-Giannis) - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
2.Μπαγέας Θεόδωρος (ThoDoriS) - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή - ΟΚ
3.Στεργιανός Πέτρος (Face) - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
4.Μιχάλης Ιωαννίδης (Ioannidis) - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
5.Τσάμης Γρηγόρης (gregory)- ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 2 Δ/Ν, απο Παρασκευή
6.Στρούζας Γιώργος (ionio-Zante) - StandardDouble (Εκτός Κεντρικού Κτηρίου), 2 Δ/Ν Απο Παρασκευή
7.Στρούζας Γιώργος (ionio-Zante) - StandardDouble (Εκτός Κεντρικού Κτηρίου), 2 Δ/Ν Απο Παρασκευή
8.Σουλαντίκας Κώστας (Kostas) - StandardDouble (Εκτός Κεντρικού Κτηρίου), 2 Δ/Ν Απο Παρασκευή
9.Γιώργος Βασιλάκης (Georgevas)- StandardDouble (Εκτός Κεντρικού Κτηρίου), 1 Δ/Ν Σάββατο
10. Τάσος Μπόμπας (TABO) - ExecutiveDouble ( κεντρικό κτήριο, τζάκι ), 1 Δ/Ν, Σάββατο

ετσι ειναι τα πραγματα οπως τα γραφει ο Πετρος πας η δε πας
καλα να περασετε και καλες βουτιές .

Soul_Giannis
05-01-12, 18:44
Κριμας Παντελη!

Ελπιζω να αλλαξει κατι την τελευταία στιγμή και να έρθεις.

face
05-01-12, 19:01
Τα είπαμε και στο τηλ.
Παντελή προσπάθησε πάντως.

richard
11-01-12, 16:24
Εγω δεν θα καταφερω να ερθω τελικα και ο λογος ειναι ενα σπασμενο σασμαν που μου ηπιε το αιμα, ξερει ο Σουλαντικας...
Ευχομαι να περασετε καλα (ειμαι σιγουρος για αυτο), και βγαλτε καμια φωτο να ζηλεψουμε...

Stilatos
11-01-12, 16:44
εγω προσπαθω να βρω χρονο να αλλαξω δισκο πλατο διοτι το πατιναρισμα που μου κανει δεν το βλεπω να το καταφερνει το ταξιδι.

face
17-01-12, 21:54
Ο Μπόμπας παίζει να μην έρθει.

ThoDoriS
18-01-12, 09:47
Όπως επίσης και εγώ.....θα ξέρω αργότερα σήμερα.

Ionio-Zante
18-01-12, 10:28
Εγώ τελικά θα έρθω μόνος μου με την Άννα. Το φιλικό ζευγάρι που θα έρχονταν μαζί μας δεν θα έρθει.

παντελης
18-01-12, 18:29
τελικα παιδες τι καιρο θα εχει?

Ionio-Zante
19-01-12, 19:07
Παίδες... Για να αρχίσουμε να λέμε μερικές λεπτομέριες ....
Τι ώρα θα μαζευτούμε εκεί? Εγώ θα φύγω πρωί. Στάση στην Πάτρα για Shopping Therapy και κατά τις 4 θα είμαι εκεί.
Ποιοι θα φέρετε και παιδιά μαζί.

face
19-01-12, 20:09
Εμείς ξυπνάμε πρωί και βουρ με καφέ στο χέρι. Υπολογίζω κατά τις 15:00 να είμαστε εκεί.
υγ. με μπέμπα.

ioannidis
19-01-12, 20:27
Εμεις θα ξεκινησουμε αργα το απογευμα. Κατα τις 7 αν ξεκινησουμε, θα ειμαστε εκει κατα τις 10. Πειτε μου αν πρεπει να φερω παιδι, να βουτηξω κανενα ξεμπαρκο...

Ionio-Zante
19-01-12, 21:44
Εμεις θα ξεκινησουμε αργα το απογευμα. Κατα τις 7 αν ξεκινησουμε, θα ειμαστε εκει κατα τις 10. Πειτε μου αν πρεπει να φερω παιδι, να βουτηξω κανενα ξεμπαρκο...

Εσύ φέρε το σκυλάκι. Που είχες και πέρυσι.

ioannidis
19-01-12, 22:44
Δεν με αφηνει ο Θοδωρης φετος...

richard
20-01-12, 13:32
Πειτε μου αν πρεπει να φερω παιδι, να βουτηξω κανενα ξεμπαρκο...

Χαχαχαχαχαχα!Εγραψες!

s6_sot
21-01-12, 02:15
Καλά να περάσετε παιδιά!!!!!!

teo
21-01-12, 02:31
Σωτήρη έφυγαν κιόλας! Πέρασα τυχαία σήμερα απ'τη δουλειά του Γιάννη και μου είπαν πως λείπει ο τυχερός! :tongue1:

Καλά να περάσετε παιδιά και περιμένουμε φωτό... Ας είναι καλύτερα τα πράγματα του χρόνου να έρθουμε όλοι! :clapping:

παντελης
28-01-12, 00:11
φωτο δεν εχει φετος
που ειναι να δουμε και εμεις καμια βουτια στη πισινα ?

Ionio-Zante
29-01-12, 23:11
Η φετινή εκδρομή.

Θα κάνω μια μικρή ανασκόπηση της φετινής εκδρομής από την δική μου πλευρά.

Φέτος και για πρώτη φορά έφερα όλη την οικογένεια στην ετήσια.

Ξεκινήσαμε κατά τις 10 από το νησί και γύρω στις 12 ήμασταν Πάτρα. Στάση για shopping therapy και κατά τις 3 βουρ για το ξενοδοχείο. Η πρόσβαση για το ξενοδοχείο συμπεριλάμβανε και περίπου 4 ΚΜ Χωματόδρομο (δασικό). Πολύ λάσπη. Φτάσαμε λίγο μετά τις 4 και καθώς έμπαινα στο Parking είδα ότι είχαν ήδη φτάσει ο Πετρος (Face) μετά τις γυναίκες του και όλη η φαμίλια Σουλαντίκα (Soul Γιαννης).

Το ξενοδοχείο όντως εντυπωσιακό άλλα με ένα βασικό μείον. Δεν είχε αρκετή θέρμανση και τα δωμάτια παγωμένα ενώ το πάρα πολύ τσουχτερό κρύο έκανε την κατάσταση ακόμα χειρότερη.

Το βραδάκι και αφού είχαν φτάσει και οι υπόλοιποι μαζευτήκαμε στο εστιατόριο του ξενοδοχείου για το καθιερωμένο τσιμπούσι. Τα φαγητά μια χαρά και η παρέα όπως πάντα φανταστική.
Αργοτερα όλοι μαζί (εκτός από τα τρία παιδιά) κυκλώσαμε το τζάκι του σαλονιού και τα είπαμε παρέα με ποτό.

Η επομένη μέρα μας επιφύλαξε χειρότερο κρύο λόγο διακοπής της ηλεκτροδότησης από βλάβη στη περιοχή. Ετσι μετά το πρωινό κάναμε ένα μίνι συμβούλιο και αναχωρήσαμε για άλλο ξενοδοχείο που μας προτάθηκε στη περιοχή της “Ανω Χώρας”.
Μπαγκαζια, παιδιά, καλή διάθεση και μετά από μιας ώρας δρόμο φτάσαμε στο ξενοδοχείο.

Το ξενοδοχείο παρόλο που δεν ήταν της κατηγορίας του 1ου ήταν πιο φιλικό... παρεΐστικο... και όλο για την πάρτη μας. Ζητημα να υπήρχαν ακόμα 2 δωμάτια. Το βασικότερο... Ηταν ζεστό. Ζεσταθηκε το κοκαλάκι μας.

Αφου τακτοποιηθήκαμε κατεβήκαμε στο χωριό σε ένα εστιατόριο και σκάσαμε στο φαγητό. Αυτή η παρέα είναι του φαγητού...

Μετα ξανά πίσω στο ξενοδοχείο και στο μεγάλο τζάκι του σαλονιού οπού αφού το μπουμπουνίσαμε έφερε ο Θοδωρής τα απαραίτητα ψιψιψίνια ( 3-4 τεράστιες σακουλές με γαριδάκια - πατατάκια, πιοτά, ξηρούς καρπούς) και εγώ κρασάκι σπιτικό δικό μου...

Η επομένη μέρα ήταν αναχώρηση με στάση για καφέ στην Ναυπακτο με θεά το λιμάνι.

Καλα περάσαμε αν και φέτος έλειπαν κάποιοι οι οποίοι μας είχαν συνηθίσει με την παρουσία τους. Ελπιζω του χρόνου να είμαστε περισσότεροι από 5 stilo και 2 Alfa Romeo.

Τελειωνοντας να πω ότι τα 3 παιδιά έδιναν την δική τους νότα χαράς και ανεμελιάς και πραγματικά δεν μας κουράσαν καθόλου.

Άντε και του χρόνου. ( Σε κάποιο νησί. :) )

http://img842.imageshack.us/img842/4451/wp000651.jpg

http://img4.imageshack.us/img4/6851/wp000670.jpg

http://img543.imageshack.us/img543/3152/wp000673.jpg

http://img594.imageshack.us/img594/6758/wp000675.jpg

http://img855.imageshack.us/img855/229/wp000677.jpg

http://img221.imageshack.us/img221/4480/img08171fu.jpg

http://img710.imageshack.us/img710/2682/img08181.jpg

http://img267.imageshack.us/img267/6712/img08241.jpg

http://img812.imageshack.us/img812/9857/img08291.jpg

παντελης
29-01-12, 23:44
Γιωργο εχασα την παρεα και αυτο ειναι το μονο που στεναχωρεθηκα .
αλλα κατα τα αλλα φανταζεσε φιλε μου να βαλω το αμαξι μετα απο 10+ χρονια για δευτερη φορα σε χοματοδρομο με λασπες ελεος δε με πειραζει το κρυο ουτε και το κρυο νερο αλλα να μην λεροσουμε και το αμαξι .
αμα εφτανα μεχρι εκει και εβλεπε το χωματοδρομο ειληκρηνα θα γυριζα Βολο.
του χρονου να βρουμε ξενοδοχειο αμα ειναι απανω στην εθνικη οδο με παρκιν για το αμαξι ρε φιλε εμενα δε με πειραζει κοιμαμε και δε σκινη ρυχν και καμια 10αρια κλανιδια και εγηνε φουρνος η σκινη ασε που δε θα εχει κουνουπια αμ το αλλο με τις καινουργιες καποτες μα τετοια λαμψη(Λαμπεις -------- ) εμ τετοια φθοριου λαμπα 25 ποτους θα εφεγκε το μερος .
αλλα ολα καλα ρε φιλε μην ακουω για λασπες και χωματοδρομο.
να μην πω για τους Αθηνεους με τα 4Χ4 των 50000 -150000 ευρω που δεν πατανε σε χωμα δε καταλαβα δε πατανε οι βλαχοι χωμα με τα υπερπολητελη 4Χ4 τους και θα παταω εγω ? αντε δε πηραζει του χρονου καλητερα και ποιο οργανομενα εκτος απο τη τιμη να ρωτησουμε τι βαζει αλλο το ξενοδοχειο στο πακετο (διλ. χωματοδρομο πισινα κρεμιδακι σος για να γληστραει κτλ.)
ωραιες φωτο φιλε

jason
30-01-12, 11:37
Πανέμορφα τα Stilo , τα τοπία , η παρέα σας , αλλά το πιο όμορφο και χαρούμενο από όλα είναι τα πανέμορφα παιδάκια στο καπό του κόκκινου Stilo !!!!
Να είναι πάντα γερά../.. και του χρόνου να περάσετε καλύτερα .......

s6_sot
30-01-12, 11:45
Παντελη εισαι ΘΕΟΣ! Χαιρομαι να διαβαζω τα ποστ σου!χαχαχα!!! Πετρο μεγεια τα μαχαιρια! Η μονη παραφωνια τα πλαινα πλαστικα του μιχαλη!Βαψιμο γρηγορα!!:-P

ioannidis
30-01-12, 11:49
Παντελη εισαι ΘΕΟΣ! Χαιρομαι να διαβαζω τα ποστ σου!χαχαχα!!! Πετρο μεγεια τα μαχαιρια! Η μονη παραφωνια τα πλαινα πλαστικα του μιχαλη!Βαψιμο γρηγορα!!:-P

Ποτέ όμως...
:D

face
30-01-12, 12:13
Θα βάλω και εγώ παίδες φώτο το απόγευμα.
Τα πράγματα ακριβώς όπως τα είπε ο Ionio.
Θα βάλω και πικάντικη φωτο με τα σχόλια που αφήσαμε στο guest book με Μπαγέα στο περίπολο 4-6 το πρωινό του Σαββάτου ψάχνοντας για τον υπεύθυνο.
Είναι κρίμα για μία τέτοια όαση να μην έχει θέρμανση.
Ο υπεύθυνος μας έδωσε κάποιες εξηγήσεις που ήταν λογικές αλλά για εμένα μη αποδεκτές. Τέσπα. Φέρθηκε όμως επαγγελματικά και αυτό το αναγνωρίζουμε.
Αλλά με το stiloclub ακόμα και τέτοιο χουνέρι να πάθεις, όλα είναι μια χαρά.
Σωτήρη thanx, εσύ μου άνοιξες τα μάτια με την αγγελία.

ioannidis
30-01-12, 12:23
Μπράβο ρε Σωτήρη!
Σε εσένα το οφείλουμε που το αμάξι του ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έδειξε όμορφο!
Μπράβο!

s6_sot
30-01-12, 12:33
Χαίρομαι που βοήθησα!! :P

face
30-01-12, 15:04
Μασαμπούκεν
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/394458_10150504704212401_548227400_9267071_1627956 849_n.jpg
Κλασσική πόζα.
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/403143_10150504705427401_548227400_9267079_1211593 0_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/407737_10150504705667401_1790232923_n.jpg
Αι γυναίκαι
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/407676_10150504705822401_548227400_9267081_1426920 14_n.jpg

face
30-01-12, 15:10
Η μονη παραφωνια τα πλαινα πλαστικα του μιχαλη!Βαψιμο γρηγορα!!:-P

Εντελώς ρε φίλε, που να ήταν και ο Ionnidis μέσα στο φόντο.
υγ. Ηρωίδα Άννα.

ioannidis
30-01-12, 15:32
Εντελώς ρε φίλε, που να ήταν και ο Ionnidis μέσα στο φόντο.
υγ. Ηρωίδα Άννα.

Τόσα χρόνια, το φάλτσο το δικό σου, το τρώγαμε στην μάπα με τις καγκουροζάντες σου και δεν λέγαμε τίποτα μην στεναχωρεθείς... Τώρα που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ άλλαξες ζάντες (και μυαλό) σου φταίει το δικό μου αμάξι;


Υ.Γ: Ευτυχώς η κόρη σου μοιάζει της μάνας της. Ασχημομούρη άντρα.

παντελης
30-01-12, 16:13
ναι οντως δε του μοιαζει καθολου.
χαχαχααχαχαχα

Ionio-Zante
30-01-12, 16:19
Μας ζαλισατε με τα μαχαίρια σας... Βάλτε καμία ζάντα της προκοπής...

Παντελή μας έφαγαν τα ταξιά. Έπρεπε να έρθεις να κοκκινισει το club.

ioannidis
01-02-12, 21:15
Να και λίγες από τις δικές μου...

http://i290.photobucket.com/albums/ll250/mioannidis/8th%20StiloClub%20Meeting%202012/1.jpg

Δείτε πόσο αρμονικά δένει η τεχνολογία με την φύση.
Τεχνολογία τα Stilo, φύση ο ουρακοτάγκος που χορεύει πίσω στο πλάνο.

http://i290.photobucket.com/albums/ll250/mioannidis/8th%20StiloClub%20Meeting%202012/2.jpg

Εδώ βλέπουμε τον χορό στο Ζειμπέκικο της Ευδοκίας (από τον γνωστό ουρακοτάγκο):

http://i290.photobucket.com/albums/ll250/mioannidis/8th%20StiloClub%20Meeting%202012/3.jpg


Εδώ ένας διεθνούς φήμης φωτογράφος άγριας φύσης:
http://i290.photobucket.com/albums/ll250/mioannidis/8th%20StiloClub%20Meeting%202012/4.jpg


Εδώ η προηγμένη μέθοδος επικοινωνίας μεταξύ των μελών κατά την διαδρομή:
http://i290.photobucket.com/albums/ll250/mioannidis/8th%20StiloClub%20Meeting%202012/6.jpg

Εδώ μια οικογενειακή φωτογραφία:
http://i290.photobucket.com/albums/ll250/mioannidis/8th%20StiloClub%20Meeting%202012/7.jpg

http://i290.photobucket.com/albums/ll250/mioannidis/8th%20StiloClub%20Meeting%202012/8.jpg

Εδώ τα παπαράτσια με τσι μηνανέτς' ετών:
http://i290.photobucket.com/albums/ll250/mioannidis/8th%20StiloClub%20Meeting%202012/15.jpg

Και εδώ μια απόδειξη ότι το καπώ του Stilo αντέχει πολλά:
http://i290.photobucket.com/albums/ll250/mioannidis/8th%20StiloClub%20Meeting%202012/16.jpg

Καλά περάσαμε, καλά φάγαμε, καλά ήπιαμε, να το ξανακάνουμε!

ioannidis
01-02-12, 21:19
Πάρτε και καμιά καλλιτεχνική...

http://i290.photobucket.com/albums/ll250/mioannidis/8th%20StiloClub%20Meeting%202012/18.jpg

http://i290.photobucket.com/albums/ll250/mioannidis/8th%20StiloClub%20Meeting%202012/20.jpg

http://i290.photobucket.com/albums/ll250/mioannidis/8th%20StiloClub%20Meeting%202012/21.jpg

Και εδώ, η γνωστή φωτογραφία: Το αγόρι πάνω στην σκάλα...
http://i290.photobucket.com/albums/ll250/mioannidis/8th%20StiloClub%20Meeting%202012/11.jpg

face
01-02-12, 22:58
Πόσο μ΄αγαπάει ο γεωσκώλικας!!!!!!

ioannidis
01-02-12, 23:33
Δεν πιστευω να εχεις παραπονο;;

παντελης
02-02-12, 00:11
ευγε παιδι μου αξιος
μα καλα απο το μπαλκονι μπαινει ο εραστης οχι ο συζηγος? η μηπως τον ποιασατε επ αυτοφορο να μπαινει σε αλλη καμαρι και εκανε δηθεν οτι τραβαει φωτο?
δε φανταζεστε τι προγραμα φοραει η ECU του .

angelinho
02-02-12, 01:50
Ο κοβασεβιτς!!!!! Χαχαχαχα

angelinho
02-02-12, 01:56
Τώρα είδα και τις υπόλοιπες φωτός κτλ... Πρέπει να περάσατε πολυ ωραία... Σας χαίρομαι παιδια!!! Και του χρόνου με τα στιλακια!!! Πάντα υγεία και ευτυχία σε εσάς και τις οικογένειες σας!!! Και απροβληματιστα χιλιόμετρα!! Να οδηγείτε με ασφάλεια!!!

...ABARTH!!!
02-02-12, 12:43
Χμμμμμ...εσείς περνάτε πολύ καλά :) !!!
Παιδιά χωρίς παρεξήγηση,αλλά πρέπει να το ζηλεύετε λίγο έως πολύ το Stilo με τα μαύρα προστατευτικά(του ioannidi αν δεν κάνω λάθος)...χιχιχιχιχι!

ΥΓ.1:Πολύ ωραίες οι φωτό(καλλιτεχνικές και μη) όπως και οι Stilaroi...ένας κ ένας!
ΥΓ.2:Την παρέα συνόδευαν και δυο κούκλες 159 απ' ότι είδα,έτσι;Εμ έτσι είναι αν έχεις Stil-o!

Nikos
02-02-12, 14:19
Ωραίες οι φώτο! ;) Μπράβο ρε Μιχάλη και για την επεξεργασία σε HDR... ;)

ioannidis
02-02-12, 15:18
Να σαι καλά Νίκο που μου το 'μαθες...