PDA

Επιστροφή στο Forum : ΜΟΤΟ vs Αυτοκινητο



παντελης
05-04-12, 20:15
εχω ρηξει 2 μηχανακια διαφορα στα 200 m ενα τετοιο με το KTM .δεν ειναι ιδαιτερα γρηγορα αλλα για ταξιδακια ειναι οτι πρεπει.

ammoulianiotis
06-04-12, 13:58
εχω ρηξει 2 μηχανακια διαφορα στα 200 m ενα τετοιο με το KTM .δεν ειναι ιδαιτερα γρηγορα αλλα για ταξιδακια ειναι οτι πρεπει.

Αν το θελαμε για κοντρες mister θα περναμε ενα busa! Οπως το λες ειναι για ταξιδια και χαλαρα (αν και βγαζει σχεδον 100 αλογα)

panos22
06-04-12, 22:40
και το busa τρωει απο το ktm.αναλογως τα κυβικα ομως ετσι????ενα 450 του σκιζει τα β@ρδουλα στα 200.ανετοτατα!!!!!!!!!!!!!!!

jason
07-04-12, 12:51
και το busa τρωει απο το ktm.αναλογως τα κυβικα ομως ετσι????ενα 450 του σκιζει τα β@ρδουλα στα 200.ανετοτατα!!!!!!!!!!!!!!!

...κουλάρετε ρε πιτσιρικάδες με τα δίτροχα κα τα...200 !!!!...σας θέλουμε γερούς πάντα εδώ στο Club και όχι μόνο....

panos22
07-04-12, 14:18
οπως το ειπες Jason,και οχι μονο!!!!!!!!!ασε μας εμας στην τρελα μας.οι δυο ροδες ειναι κ@υλ@.και αμα εισαι μαγκακος και το πας και στην μια,,,,,,,τοτε ΑΣΤΟ.με αυτα πρεπει να ασχολουμασταν,οχι με τα stilo που μας εχουν φαει την ψυχη.Α,,,και την τσεπη(βασικοτερο)γι΄αυτο σου λεω φιλαρακι μου,αστο.παιρνεις ενα τετοιο και του πινεις το αιμα καθε μερα και δεν σου λεει οχι ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!

jason
07-04-12, 15:00
οπως το ειπες Jason,και οχι μονο!!!!!!!!!ασε μας εμας στην τρελα μας.οι δυο ροδες ειναι κ@υλ@.και αμα εισαι μαγκακος και το πας και στην μια,,,,,,,τοτε ΑΣΤΟ.με αυτα πρεπει να ασχολουμασταν,οχι με τα stilo που μας εχουν φαει την ψυχη.Α,,,και την τσεπη(βασικοτερο)γι΄αυτο σου λεω φιλαρακι μου,αστο.παιρνεις ενα τετοιο και του πινεις το αιμα καθε μερα και δεν σου λεει οχι ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!

...και άμα βρέχει η φυσάει η..η..η..άμα θέλεις να βάλεις τη γκομενίτσα να πάς κάπου μακριά , να της δείξεις πόσο...φιλόξενο είναι το κάθισμα του συνοδηγού , άμα θέλεις να πάς στη θάλασσα και να έχεις μαζί σου ομπρέλα , ξαπλώστρα , ψυγείο , καλάμια για ψάρεμα κλπ.κλπ.κλπ...άμα θέλεις να πάς μια βολτίτσα και θές να έχεις μαζί σου τα φιλαράκια σου να κάνουνε το καμάκι τους...άμα.. άμα... άμα...και χίλια δυό ακόμη άμα../..άστο , Stilaki και πάλι Stilaki , και ας μας παιδεύει και λίγο καμιά φορά , μας δίνει τόσα πολλά ωραία , ας ζητήσει και αυτό κάτι φίλε μου../..stay safe in touch with 4 wheel...

ammoulianiotis
07-04-12, 17:10
Σταματηστε ρεεεε! Μη μου πηδατε την αγγελια!!! Χεχεχεχε!

Η συνεχεια εδω
www.stilo-club.gr/vb3/showthread.php?7164-%CC%CF%D4%CF-vs-%C1%F5%F4%EF%EA%E9%ED%E7%F4%EF&p=106957#post106957

ammoulianiotis
07-04-12, 17:12
Οριστε παλικαρια, συνεχιστε εδω την κουβεντα σας! ;)

ammoulianiotis
07-04-12, 17:24
Εχω το αμαξι και το εχω γουσταρει οσο μπορω περισσοτερο, μπορει να μην το εχω γουσταρει πηγαινοντας ταπα η κανοντας σβουρες στην πιστα αλλα το εχω γουσταρει με τον τροπο μου, το εχω κανει mini bus και πολλες αλλες μ@λακιες! Σαν την κ@υλα που νιωθω οταν καβαλαω την μηχανη ομως δεν εχει! Και εκει δεν ειμαι φαν της ταχυτητας. Μ'αρεσει να φοραω το κρανος μου, το μπουφαν μου και να πηγαινω βολτα, να ερχομαι πιο κοντα στην φυση, να ανοιγω την ζελατινα και να μυριζω την φυση! Μη μου πειτε οτι αυτα τα κανω και με το αμαξι, το ξερω! Μπορει να μην μπορω να κουβαλησω ενα καρο πραγματα μαζι μου, μπορω να παρω τα απαραιτα, το γκομενακι κ να περασουμε καλα! Τωρα οσο για την βροχη, τον αερα και το κρυο, υποτιθεται οτι εισαι προετοιμασμενος για ολα, εχεις αδιαβροχα, τον σωστο εξοπλισμο και ξεκινας. Να μην ασχοληθουμε με το θεμα παρκαρισματος και κινησης με την μηχανη εισαι free ενω με το αμαξι... αστα να πανε! Εδω και δυομιση χρονια εχω χωρισει τον χρονο, τον χειμωνα με τα κρυα, τις βροχες και τα χιονια εχω το Stilo, μολις ο καιρος αλλαξει κλειδωνω και σκεπαζω το αμαξι και βγαζω στη γυρα την μηχανη! Για παραδειγμα την Πασχαλιατικη εξορμιση θα την κανω με την μηχανη, δικαβαλος με την κυρα οτι καιρο και να εχει!

jason
07-04-12, 18:02
Σταματηστε ρεεεε! Μη μου πηδατε την αγγελια!!! Χεχεχεχε!

Η συνεχεια εδω
www.stilo-club.gr/vb3/showthread.php?7164-%CC%CF%D4%CF-vs-%C1%F5%F4%EF%EA%E9%ED%E7%F4%EF&p=106957#post106957 (http://www.stilo-club.gr/vb3/showthread.php?7164-%CC%CF%D4%CF-vs-%C1%F5%F4%EF%EA%E9%ED%E7%F4%EF&p=106957#post106957)

...Σοφό , σίγουρα είμαστε off topic , αλλά και καμία σχέση όσα γράψαμε με την αγγελία !!!!../..το εργαλείο είναι Θεικό και η τιμή τζάμι...και ξέρεις...αυτός που πραγματικά θα ενδιαφερθεί και ξέρει τι θέλει , χ.στηκε για τις μ@λακίες που γράφουμε εμείς εδώ.../..βουρ και το τσίμπησε το μηχάνημα και είναι πανευτυχής !!!...

...sorry και απολογούμαι....

ammoulianiotis
07-04-12, 18:13
Και εγω σας πειραζω... Θα το χτυπουσα εγω αλλα... ανεργια βλεπεις!

By the way, παμε να γεμισουμε το αλλο τοπικ!