PDA

Επιστροφή στο Forum : Golden Deals Προσφορα!



ammoulianiotis
25-05-12, 18:32
Το εχουμε συζητησει οτι δεν ξερουμε αν το παρακατω μαραφετι κανει δουλεια, αν καποιος ομως θελει να το δοκιμασει τοτε μπορει καθως ειναι σε προσφορα!

http://www.goldendeals.gr/deals/19.90euros-tvproducts-4-th

PARHS
25-05-12, 20:39
σοφοκλη εγω το εχω δοκιμασει για την ακριβεια το εχω ακομη πανω στο αμαξι γιατι απλα ξεχναω να το βγαλω...
Μεχρι τα 120 εχει μια μικρη διαφορα στην καταναλωση...απο εκει και πανω ειναι σαν να πηγαινεις κανονικα...
μπορω να πω πως ειδα μια αισθητη διαφορα σε ΤΡΑΚΤΕΡ και ακομη δεν μπορω να το πιστεψω...
ΔΕΝ ξερω τι αλλο να σου πω θελεις να το δοκιμασεις βαλτο εγω πλεον δεν το κοιταω καν λογο το οτι το αμαξι το εβαλα και αεριο

teo
26-05-12, 00:42
Παιδιά το έχω πει πολλές φορές και το ξαναλέω όποτε μου δίνεται η ευκαιρία: η βενζίνη ΔΕΝ μαγνητίζεται... Τα ιόντα της δεν περιέχουν κανένα απολύτως μεταλλικό στοιχείο, οπότε αυτοί οι μαγνήτες είναι επιεικώς άχρηστοι. Αν ίσχυε κάτι τέτοιο θα υπήρχαν στα μοτέρ από το εργοστάσιο, χωρίς να χρειαστούν εκατομμύρια ευρώ για την ανάπτυξη TwinAir & Multijet κινητήρων για οικονομία καυσίμου...

Η διαφορά που βλέπει όποιος το χρησιμοποιεί είναι καθαρά ψυχολογική και εξαρτάται από χίλιους άλλους παράγοντες.

Stilatos
26-05-12, 11:23
παιδες οι βενζινες ΔΕΝ μαγνητιζονταιι λεμεεεεεεε αλλιως με ενα μαραφετι των δεκα ευρω μπορουνε να πασαρουνε οι εταιριεσ αυτοκινητων πιο οικονομικο καψιμο αφου τους συμφερει ολοι με αυτο κριτηριο κοιταζουνε οταν αγοραζουνε αυτοκινητο. Θα το ειχανε βαλει ηδη. Το εχουμε συζητησει και με αποδειξεις οτι αυτα δεν κανουνε τιποτα αφου φαγανε και γερο προστιμο στην αμερικη για το ψεμμα αυτο.

polfan
27-05-12, 01:45
Παιδιά το έχω πει πολλές φορές και το ξαναλέω όποτε μου δίνεται η ευκαιρία: η βενζίνη ΔΕΝ μαγνητίζεται... Τα ιόντα της δεν περιέχουν κανένα απολύτως μεταλλικό στοιχείο, οπότε αυτοί οι μαγνήτες είναι επιεικώς άχρηστοι. Αν ίσχυε κάτι τέτοιο θα υπήρχαν στα μοτέρ από το εργοστάσιο, χωρίς να χρειαστούν εκατομμύρια ευρώ για την ανάπτυξη TwinAir & Multijet κινητήρων για οικονομία καυσίμου...

Η διαφορά που βλέπει όποιος το χρησιμοποιεί είναι καθαρά ψυχολογική και εξαρτάται από χίλιους άλλους παράγοντες.


παιδες οι βενζινες ΔΕΝ μαγνητιζονταιι λεμεεεεεεε αλλιως με ενα μαραφετι των δεκα ευρω μπορουνε να πασαρουνε οι εταιριεσ αυτοκινητων πιο οικονομικο καψιμο αφου τους συμφερει ολοι με αυτο κριτηριο κοιταζουνε οταν αγοραζουνε αυτοκινητο. Θα το ειχανε βαλει ηδη. Το εχουμε συζητησει και με αποδειξεις οτι αυτα δεν κανουνε τιποτα αφου φαγανε και γερο προστιμο στην αμερικη για το ψεμμα αυτο.

Έτσι ακριβώς είναι...

MiKe_KaVaLa
27-05-12, 09:59
Το έχει βάλει εδώ και αρκετό καιρό ένας γνωστός μου σε 1.6 Stilo μάμα και αντί να παρατηρήσει μείωση παρατήρησε αύξηση !! Το αντίθετο δηλαδή...