PDA

Επιστροφή στο Forum : Θα παμε διακοπες φετος ή μπα;;;



ammoulianiotis
17-07-12, 19:48
Μια που ηρθε ο καιρος για πειτε ρε παιδια κανενα προορισμο, δωστε καμια ιδεα, που πηγατε, που θα πατε...

Εγω παντως περα απο τα Σ/Κ που αλωνιζω στην Χαλκιδικη, εχω κανει επισκεψη στην Χαλκιδα (Αλυκες) και στο Πηλιο οπου το προηγουμενο ΠΣΚ εκανα ενα μικρο tour...

Εχω κανονισει παντως για μετα το 15αυγουστο 6 μερες Ναξο, ετσι για να πουμε οτι πατησαμε νησι!

ntinosmg
17-07-12, 21:14
εγω λιγες μερες zante, και το υπολοιπο χαλκιδικη,θεσσ,μπρος πισω,μεχρι εξαντλησεως των "αποθεματων" που δεν ειναι και πολλα !!!! χαχαχαχα!!

angelinho
18-07-12, 10:46
δυσκολα τα πραγματα φετος... εγω θα ηθελα να παρω και την στιλαρα σε κανα νησι αν παω διακοπες αλλα με τετοιο εισητηριο μαλλον απαγορευτικο βλεπω να ριχνω στο στιλο... :/

ammoulianiotis
18-07-12, 18:48
δυσκολα τα πραγματα φετος... εγω θα ηθελα να παρω και την στιλαρα σε κανα νησι αν παω διακοπες αλλα με τετοιο εισητηριο μαλλον απαγορευτικο βλεπω να ριχνω στο στιλο... :/

Φθηνοτερο θα βγει να πας και να νοικιασεις εκει αμαξι! Το εχουν παρακανει οι ακτοπλοικες φετος!

teo
18-07-12, 23:53
Δυσκολα για ολους τα πραγματα παιδια... Εγω θα παω δυο βδομαδες χωριο (νοτια Ευβοια) και οσα θα μου ετρωγαν σε πεντε μερες δωματια και εισητηρια,θα τα φαω εγω! Χεχε! Και θα το παιζω και τουριστας στις παραλιες...! Αγγελε διαλεξε νησι που πας με αμαξι (Ευβοια, Λευκαδα)... Πως θα αποχωριστεις τη Στιλαρα;;