PDA

Επιστροφή στο Forum : Stiloφυλακή



stilovatis
24-04-05, 00:48
Εχουμε φύγει με την τρελοπαρέα με τα αυτοκίνητα απο Ηγουμενίτσα πάμε μια βόλτα απο Σύβοτα μετα Καραβοστάσι και καπάκι Σύβοτα οπού και κατεβήκαμε για λίγο, δυστυχως μετα απο λίγο άρχισε να βρέχει και αναγκάστηκαμε να επιστρέψουμε στα αυτοκίνητα.Το εχω παρκάρει κολλητα σε ένα τοίχο ωστε να μην μπορεί να μπέι κανεις απο τη θέση του σύνοδηγού.. περιμενετε μισο λεπτάκι λέω να το γυρίσω και μπαίνετε καθώς κανω τις ανάλογες μανούβρες ακουω τις κλειδαριες να κλειδωνουν χωρις να έχω αναπτύξει την αναλογη ταχύτητα ώστε να κλειδώσουν…πανε τα παιδια να ανοιξουν την πόρτα τίποτα παταω το κουμπι να ξεκλειδωσει τιποτα το παταω ξανα και ξανα τιποτα το σβηνω ξαναδοκιμάζω τιποτα σηκωνω τις ασφαλειες τιποτα απο το κλειδι μια απο τα ίδια και οι αλλοι απέξω να βρέχονται τελικα μετα απο περιπου 5 λεπτα κταφερα να ξεκλειδωσω-ξεκλειδώθω…..Stiloκλειδώθηκα!!

MaGeLaNoS
24-04-05, 00:56
Μηπως ειχες βαλει συναγερμο πριν και μετα απλα το ξεκλειδωσες με το κλειδι και οχι το χειριστηριο και εβαλες μπρος?Την επαθα και γω ετσι μια φορα και γελουσε ο κολλητος μου για 2 μερες..

stilovatis
24-04-05, 01:04
oxi vre magelanos pote den exv xrhsimopoihsei to kleidi emena me kraksane pou vrexontousan......mysthria pragmata!!

philippyz
24-04-05, 08:36
μαλλον το στιλο σου ελεγε οτι δεν θελει πολλους μεσα :201

πλακα κανω

stilovatis
24-04-05, 14:49
les vre philippyz?tha to valw timwria...

Arf
24-04-05, 18:58
Την μεγαλύτερη κουλαμάρα την έχω κάνει εγώ στο παλιό μου αυτοκίνητο(renault twingo).

Δεν είχα ούτε συναγερμό ούτε κεντρικό κλείδωμα, οπότε για να κλειδώσω τις ασφάλειες έπρεπε να χρησιμοποιήσω το κλειδί. Επειδή αυτό ήταν κάπως κουραστικό, είχα βρει το εξής κόλπο: σηκώνοντας το πόμολο της πόρτας όσο αυτή ήταν ανοιχτή, μπορούσα να πατήσω την ασφάλεια και μόλις έκλεινα την πόρτα το αμάξι ήταν κλειδωμένο. Ελά όμως που μια φορά σταμάτησα σε ένα ψιλικατζίδικο για να πάρω τσιγάρα, δεν έσβησα το αυτοκίνητο και ασυναίσθητα κλείδωσα την πόρτα!!!!!!!! Το αμάξι έμεινε μές στη μέση του δρόμου, αναμμένο, και εγώ είχα κλειδωθεί απ'έξω. Όσοι με είδαν είχαν κατουρηθεί από το γέλιο. Τελικά έπρεπε να περιμένω καμιά ώρα μέχρι να μου φέρουν τα δεύτερα κλειδιά από το σπίτι

aman17-2
24-04-05, 19:18
πάλι καλά που δεν περίμενες να τελειώσει η βενζίνη!!!! ....το έκανα και εγώ αυτό το κολπάκι .....σε ένα ibiza του 82 αλλά ευτυχώς έμπενα από τον χώρο αποσκευών και άνοιγα όταν ήταν τα κλειδιά μέσα!!! :)

Nenya
24-04-05, 22:11
πάλι καλά που δεν περίμενες να τελειώσει η βενζίνη!!!! ....το έκανα και εγώ αυτό το κολπάκι .....σε ένα ibiza του 82 αλλά ευτυχώς έμπενα από τον χώρο αποσκευών και άνοιγα όταν ήταν τα κλειδιά μέσα!!! :)

ενα πραγμα σαν την cathrin zeta jones στην διαφήμιση της 156 sportwagon

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :149 :149 :149

aman17-2
24-04-05, 23:11
?? δεν την ξέρω... !!! :(

Nenya
24-04-05, 23:38
ελα ρε δεν την ξερεις!! που παει να παρκαρει το sportwagon σε ενα πολυ στενο σημειο και οταν το παρκαρει δεν χωραει να βγει απο την πορτα και βγενει απο το πορτ-μπαγκαζ