PDA

Επιστροφή στο Forum : Eυχαριστώ πολύ Face!!!



Arf
24-04-05, 19:19
Επαγγελματικές υποχρεώσεις με ανάγκασαν την προηγούμενη Κυριακή να κατέβω στον Βόλο, όπου και έπρεπε να αφήσω το άμαξι μου για μια εβδομάδα(ενώ εγώ θα έλειπα). Ο Πέτρος όχι μόνο προθυμοποιήθηκε να με βοηθήσει, αλλά έβαλε το Stilaκι μου σε κλειστό πάρκινγκ στο σπίτι του, το έβαζε μπρος για να μην ξελιγωθεί η μπαταρία και με μετέφερε με τον "πύρ-κ-αυλό" του από και προς την δουλειά μου.

ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΕΤΡΑΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΥΓ. Πέτρο δεν έκατσε τελικά να βγούμε για ποτό γιατί κουράστηκα πολύ εχθές(Σάββατο) :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

aman17-2
24-04-05, 22:43
Μπραβο Μπράβο.....
Σημαντικό να προσφέρεις βοήθεια...!!!


έβαζε μπρος για να μην ξελιγωθεί η μπαταρία


αυτό δεν μου αρέσει...
δηλ αν δν το βάλεις μπρος τι θα πάθει? για πόσο χρονικό διάστημα...
εγώ το είχα αφήσει 1μισι βδομάδα και είχε χιόνι παντου...ευτυχώς δεν έπαθε τπτ

ThoDoriS
24-04-05, 23:10
Ρε και έλεγα ποιο ήτανε το πεντάθυρο που μου έλεγε η Μαρία ότι την πήγαινε βόλτες όλη την βδομάδα....

face
25-04-05, 09:07
αααααα ρε είναι βαριά τα χρέη της δουλειας....:)

τίποτα ρε αρη..ευχαρίστησή μου...

Arf
25-04-05, 11:47
Ρε και έλεγα ποιο ήτανε το πεντάθυρο που μου έλεγε η Μαρία ότι την πήγαινε βόλτες όλη την βδομάδα....


Αχααααα!!!!!!! Γι'αυτό όλοι με χαιρετούσαν μέχρι να βγω από το Βόλο?????? :) :) :)



αααααα ρε είναι βαριά τα χρέη της δουλειας....


Άσε, άσε, ξεμεσιάστήκα!!!!!! Μάλλον το νερό που πίνετε εκεί κάτω φταίει!!!!!!

παντελης
27-04-05, 22:17
arf συνχαρητηρια εχει ενα γρηγορο αμαξακι που μαζι με τον πετρο πηγαμε μεχρι τον Κισσο και στην επιστροφη το ψιλοσκησαμε γιατι ο πετρος ηθελε να προσπερασουμε ενα RS FORD και εγω πιο μπροστα με το δικο μου δεν ηθελα να με περασει το RS δεν σε πειραζει ετσι?




τελικα δεν καταφερε να με περασει ο πετρος το RS μαλων καπου σταματησε η εφηγε σε καποια στροφη.

face
28-04-05, 08:41
ρε παντελη δεν παιζεσαι........να σου πώ με την ορθογραφία τι παίζει?μια σωστά μια λάθος...μπας και μπαινει η γυναικα σου απο τον λογαριασμό..??....

εγω να ευχαριστήσω τον παντελή που μετά απο μία έξοδό μου με το αυτοκινητο του arf σε κάτι χωραφια ήρθε και με μάζεψε...μπραβο ρε παντελη...

Karateka
28-04-05, 08:47
Άρη ο Πέτρος λέει έβαλε καινούριο ηχοσύστημα. Έψαξες μήπως σου λείπει κανένα sub?

Arf
28-04-05, 11:16
εγω να ευχαριστήσω τον παντελή που μετά απο μία έξοδό μου με το αυτοκινητο του arf σε κάτι χωραφια ήρθε και με μάζεψε...μπραβο ρε παντελη...


Γι'αυτό όταν το καθάριζα ήταν γεμάτο χόρτα????



τελικα δεν καταφερε να με περασει ο πετρος το RS μαλων καπου σταματησε η εφηγε σε καποια στροφη.


Καλά ρε, ούτε το RS δεν μπόρεσες να περάσεις???? ΠΩ ΠΩ ΚΟΥΛΑΜΑΡΑ!!!!!!!!!!!