PDA

Επιστροφή στο Forum : λοπον προτεινω συναντηση!!!



Bill stilo
07-01-13, 22:55
προτεινω συναντηση να μαζευτουμε ολοι οι stilatoi

Bill stilo
07-01-13, 22:59
εδω κ 1.5χρονο π ειμαι στο stiloclub εχει γινει μια συναντηση μονο....κ για αυτο το προτεινω εγω τωρα...ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ στις17.00 στο escapecenter στο ιλιον
χαρτης http://escape-center.gr/pages/gr/homepage/home/access.php για την διευκολθνση ολων για το πς θα ευχαριστηθουμε ολοι μαζι τον καφε μας αν γινεται να λεμε εδω για το αν θα ερθουμε...ευχαριστω πολυ!

Stilatos
07-01-13, 23:18
πρεπει να γινει λιγο πιο κεντρικα να βολευει τους περισσοτερους της αττικης πολλοι μενουνε μακρια μεχρι λαυριο. Ισως κανενα olympico στο σεφ να βολευε καλυτερα.

Bill stilo
07-01-13, 23:35
οπου θελετε....αρκει να γινονται συναντησεις!να γνωριστουμε μεταξυ μας κιολας!ωραια....ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ στην olympico στις 17.00 οκ?

maximos
08-01-13, 17:20
Καλησπέρα σε όλους! Η ιδέα του να βρεθούμε εδώ στην Αθήνα οι στιλοκράτορες ίσως πρέπει να γίνει και πράξη.Πιστεύω πως είναι μια καλή ευκαιρία ναι μεν γιατί έχει περάσει αρκετός καιρός από την τελευταία συνάντηση , αλλά και κάποια νεότερα μέλη του club όπως εγώ δεν έχουν βρεθεί με τους παλαιότερους είτε γιατί δεν μπόρεσαν ή δεν πολυασχολούντουσαν και πραγματικά θέλουν να μπουν στη παρέα που από ότι διαβάζω είναι super.Προσωπικά ήθελα και εγώ να προτείνω κάποια στιγμή συνάντηση μα με πρόλαβε ο Bill :thumbsup: .
Δεν ξέρω αν το 13/1 είναι πολύ κοντά σαν ημερομηνία και δεν προλάβουμε να οργανωθούμε, αλλά θα ήθελα να βρεθούμε και να έρθουν όσο το δυνατόν περισσότεροι κυρίως παλαιότεροι όπως ο stilatos που πόσταρε παραπάνω και να γνωριστούμε.
Αν καταφέρουμε να μαζευτούμε και να παρακινήσουν και οι παλαιότεροι την κατάσταση είμαι και εγώ μέσα για την Κυριακή.

Bill stilo
12-01-13, 11:40
απο οτι βλεπω συμετοχη δεν υπαρχει καθολου ε?αρα δεν θα γινει κ η συναντηση....

face
12-01-13, 21:57
Δεεεεν το βλέπω.
Φαντάζομαι ότι πρέπει να ταιριάξει για πολλούς στην Αθήνα.
Αν ήσουν Βόλο έναν καφέ θα τον κάναμε με άλλους 2.

s6_sot
13-01-13, 11:15
3 :) !!!!!!!!!!!!!!!

ps: χρόνια πολλά όμορφε, πολύχρονος και ότι επιθυμέις!!