PDA

Επιστροφή στο Forum : Ψιτ! Με ελειψαν οι φατσες σας!



ammoulianiotis
30-03-13, 19:37
Εχω αρχισει να γερναω σιγα σιγα και εχω ξεχασει τα μουτρα σας, τι θα γινει θα πιουμε κανενα καφε ρε ρεμαλια ή λογω κρισης εχουμε αραξει σε ενα καναπε και δε βαριεσαι;

Προτεινω τωρα που ανοιγει ο καιρος να περασουμε μια βολτα απο το περιπτερο της γειτονιας και να παρουμε σπαστο καφεδακο (army φαση), νερο (μην μας δει η Μερκελ απο καμια γωνια να πινουμε καφε με 4 ευρα) και να δωσουμε ενα ραντεβου την Κυριακη 7/4 στις 18.30 που μας ερχεται στο παρκινγκ των Ster Μακεδονια.

1. ammoulianiotis (εκτος απροοπτου)

ethnikofron471
31-03-13, 13:19
Κι εγώ είμαι μέσα! Επιβάλλεται νομίζω !
Οπότε:

1. ammoulianiotis
2. ethnikofron471

περιμένουμε κι άλλους......... !

...ABARTH!!!
31-03-13, 16:32
Όοοοοοοπα!

Μέσα κι εγώ!

ethnikofron471
31-03-13, 16:37
Μπράβο ρε θηρίο!!Ωραίος! :thumbsup:
Οπότε:

1. ammoulianiotis
2. ethnikofron471
3. ...ABARTH!!!

περιμένουμε κι άλλους.... !http://www.stilo-club.gr/vb3/images/smilies/New/smile.gif

ammoulianiotis
31-03-13, 20:56
Ρε θα με κανετε να βαλω μπρος το αμαξι δηλαδη;;; :tongue1:

Που θα ξαναβρω μετα θεση να το παρκαρω μπροστα στο σπιτι;;; :wall::wall::wall:

ethnikofron471
01-04-13, 17:04
Ρε θα με κανετε να βαλω μπρος το αμαξι δηλαδη;;; :tongue1:

Που θα ξαναβρω μετα θεση να το παρκαρω μπροστα στο σπιτι;;; :wall::wall::wall:

είδες που έλεγες οτι κανένας δεν θα απαντήσει...κουτσά στραβά μαζευτήκαμε 3 άτομα χαχαχα
Το θέμα είναι πως και άλλα μέλη που έχουν μπει τελευταία στο Forum είναι απο Θεσσαλονίκη και απορώ γιατί δεν έρχονται και αυτοί...

Όσο για το αμάξι...άστο...τι να πούμε κι εμείς που μένουμε κέντρο απόκεντρο... (τουρκικό προξενείο!) :bleh:

ammoulianiotis
02-04-13, 09:20
Κυριακη 7/4 στις 18.30 που μας ερχεται στο παρκινγκ των Ster Μακεδονια απο την μερια που ηταν καποτε ο Τερζης με τα μηχανακια. (μην ψαχνομαστε μεσα στο παρκινγκ τζαμπα...)

1. ammoulianiotis
2. ethnikofron471
3. ...ABARTH!!!

ethnikofron471
02-04-13, 13:46
Εγώ δεν ξέρω που είναι αυτός ο Τερζής οπότε θα αλλάξουμε τηλεφωνάκια όταν θα κοντεύει η μέρα...

Κανείς άλλος ρε παιδιά δεν θα μας κάνει την τιμή???!!!

ammoulianiotis
02-04-13, 14:04
http://img526.imageshack.us/img526/1029/image1zd.jpg

Στον κοκκινο κυκλο θα βρεθουμε, τι δεν καταλαβαινεις;;; :Ρ
Οπως κοιτας την εισοδο του super market τερμα αριστερα εχει ενα παρκινγκ που θα ειναι στανταρ αδειο, εκει θα γινει η συναντηση και μετα θα παμε στο les amies που ειναι εκει διπλα να πιουμε τον καφεδακο μας!

s6_sot
02-04-13, 18:00
Άμα είμαι πάνω θα έρθω και εγώ.

carlos_jackal
03-04-13, 19:34
να ρωτησω? σε πιο σημειο του κοκκινουθ κυκλου?τον εκανες και λιγο μεγαλο...χαχαχαχα
ισως κι εγω εκτος απροοπτου

ethnikofron471
03-04-13, 22:58
s6_sot θα σε περιμένουμε!
Όπως και εσένα carlos_jackal (στον 1.5 χρόνο που είμαι εδώ μέσα πρώτη φορά σε βλέπω :P )

Ammoulianioti σ'ευχαριστώ πολύ για τον χάρτη αλλα και πάλι δεν νιώθω πολύ απ'αυτά τα μέρη οπότε το να χαθώ λίγο το έχω ως δεδομένο αλλα δεν πειράζει..θα σας βρω που θα μου πάει... ! :)

...ABARTH!!! δεν έχω ανέβει ποτε σε Stilo abarth οπότε θα μας κάνεις την τιμή να μας πας μια μικρή γύρα...ε ? :D

ammoulianiotis
04-04-13, 09:37
Ammoulianioti σ'ευχαριστώ πολύ για τον χάρτη αλλα και πάλι δεν νιώθω πολύ απ'αυτά τα μέρη οπότε το να χαθώ λίγο το έχω ως δεδομένο αλλα δεν πειράζει..θα σας βρω που θα μου πάει... ! :)

Παρε την Εγνατια προς Χαλκδικη που παει, περνας την γεφυρα της Βουλγαρη και μολις περασεις το σημειο που βγαινει και ο περιφερειακος σε αυτο τον δρομο θα βγεις στην πρωτη εξοδο στον παραδρομο (εχει κατι αντιπροσωπειες εκει, ενα βενζιναδικο, τροχοσπιτα και μια καντινα), απο εκει θα κανεις δεξια (σαν να πηγαινεις παλι πισω προς την πολη δηλαδη) και θα το παρεις ευθεια και θα βγεις στο παρκινγκ του καρεφουρ.

ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ;;; :tongue1:

ethnikofron471
04-04-13, 13:39
Παρε την Εγνατια προς Χαλκδικη που παει, περνας την γεφυρα της Βουλγαρη και μολις περασεις το σημειο που βγαινει και ο περιφερειακος σε αυτο τον δρομο θα βγεις στην πρωτη εξοδο στον παραδρομο (εχει κατι αντιπροσωπειες εκει, ενα βενζιναδικο, τροχοσπιτα και μια καντινα), απο εκει θα κανεις δεξια (σαν να πηγαινεις παλι πισω προς την πολη δηλαδη) και θα το παρεις ευθεια και θα βγεις στο παρκινγκ του καρεφουρ.

ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ;;; :tongue1:

βρε δεν χάνομαι εντάξει απλά παίζει να με βλέπετε να κόβω βόλτες και να σπάτε πλάκα... :P
Όταν λες πρώτη έξοδο εννοείς εκεί που ήταν η fiat abarth Σφακιανάκης? Που έχει και κάτι jumbo??

ammoulianiotis
04-04-13, 17:41
βρε δεν χάνομαι εντάξει απλά παίζει να με βλέπετε να κόβω βόλτες και να σπάτε πλάκα... :P
Όταν λες πρώτη έξοδο εννοείς εκεί που ήταν η fiat abarth Σφακιανάκης? Που έχει και κάτι jumbo??

Οοοοοοχι πολυ πιο νωρις ειναι η εξοδος που λεω εγω, η πρωτη που θα σε βγαλει στον παραδρομο αμεσως μολις περασεις την γεφυρα του περιφεριακου!

teo
04-04-13, 18:16
Ρε παιδιά με τόσες αναλυτικές οδηγίες με βλέπω να κατατοπίζομαι ακόμα κι εγώ και να έρθω τελικά... Χαχαχα!

jason
04-04-13, 21:02
Ρε παιδιά με τόσες αναλυτικές οδηγίες με βλέπω να κατατοπίζομαι ακόμα κι εγώ και να έρθω τελικά... Χαχαχα!

...με τόσες " κατατοπιστικές " οδηγίες , εγώ σας βλέπω να φτάνετε κατά ....Βουλγαρία μεριά !!!!!!!....:jump1::jump1::jump1:...ουαχάχαχαχάαααα ααα.....

ethnikofron471
05-04-13, 14:14
χαχαχαχα σκασμόοοος εσείς!!! :P
Ammoulianioti περνάω συνέχει απο εκεί αλλα δεν την έχω προσέξει την έξοδο που λες...χαχαχα οκ πάντως εύκολο φαίνεται οπότε δεν χανόμαστε!
Φαντάζομαι δεν υπάρχει πρόβλημα να έρθει και ο κολλητός έτσι?

ammoulianiotis
05-04-13, 14:16
Η εξοδος που λεω ειναι εκει που ηταν για ενα διαστημα το saturn, εχει μια αντιπροσωπεια skoda και ενα βενζιναδικο με μπλε χρωμα (δεν μπορω να θυμιθω τι φιρμα γραφει πανω)

Οχι ρε συ, τι προβλημα να υπαρχει; Ορεξη να εχει να ακουει ο ανθρωπος!

ethnikofron471
05-04-13, 17:09
νομίζω κατάλαβα...σκατοέξοδος που είναι ε? όχι κανονική έξοδος...έχει και μια καντίνα νομίζω...τεσπα οκ ας το σταματήσουμε εδώ γιατί γίνομαι ρεζίλι στο φόρουμ...χαχαχα

Ελπίζω τουλάχιστον οι 3 που δηλώσαμε οτι θα βρεθούμε να το κρατήσουμε....φυσικά και όλοι οι άλλοι ευπρόσδεκτοι...

DHMHTRHS
05-04-13, 17:26
Ειλικρινά αν δεν υπήρχε το οικονομικό θα ερχόμουνα και εγώ αλλά δεν βγαίνω μάνα μου χαχαχα. Άντε μπας και κάνουμε και εμείς καμία συγκεντρώσει εδώ Αθήνα για καφεδάκι και μπλα μπλα!!

...ABARTH!!!
05-04-13, 19:10
Παίδες την Κυριακή από κοντά :)

...ABARTH!!!
05-04-13, 19:13
...με τόσες " κατατοπιστικές " οδηγίες , εγώ σας βλέπω να φτάνετε κατά ....Βουλγαρία μεριά !!!!!!!....:jump1::jump1::jump1:...ουαχάχαχαχάαααα ααα.....

ε θα συμφωνήσω για άλλη μια φορά...χαχαχαχαχαχαχα...;)

ammoulianiotis
06-04-13, 10:34
Παρτε και καμια ομπρελα, θα ριχνει καρεκλες λεει... ;)

...ABARTH!!!
06-04-13, 23:31
Κανονικά αύριο, έτσι;

ethnikofron471
07-04-13, 02:55
ΚΑΝΟΝIΚΟΤΑΤΑ ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ 6:30 ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΤΩΝ STER !
εκτός απο εμας τους 3 που θα είμαστε στανταρ θα χαρούμε αν καταφέρει να έρθει και οποιοσδήποτε άλλος!

ammoulianiotis
07-04-13, 10:18
ΚΑΝΟΝIΚΟΤΑΤΑ ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ 6:30 ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΤΩΝ STER !
εκτός απο εμας τους 3 που θα είμαστε στανταρ θα χαρούμε αν καταφέρει να έρθει και οποιοσδήποτε άλλος!

Μονο εμας τους 3 βλεπω... Δεν πειραζει ομως!

παντελης
07-04-13, 10:44
μονο τρια εχουμε οι αντρες και κανουνε πολυ ζημια εδω στο Βολο αυτοκινητα ενωω.

ammoulianiotis
07-04-13, 21:16
Η συναντηση ελαβε τελος! Μετα απο παρα πολυ καιρο καταφεραμε και οργανωθηκαμε!



ammoulianiotis
ethnikofron471
...ABARTH!!!
carlos_jackal


2 παλια μελη (ammoulianiotis & carlos jackal) και 2 νεα (ethnikofron471 & ...ABARTH!!!), παιδια χαρηκα που τα ειπαμε απο κοντα, Σακη χαρηκα που ειδα και την δικια σου φατσα!

http://i1355.photobucket.com/albums/q715/KSofoklis/img_1366ss_zpsa16cf588.jpg

ThoDoriS
07-04-13, 22:15
Pssssss αυτά είναι.... Αχ παλιές καλές ανεμελες εποχές που μου θυμησατε...

ammoulianiotis
07-04-13, 23:06
Και εγω αυτα ελεγα στα παιδια, που ειναι οι εποχες που μαζευομασταν 15 αυτοκινητα...

Ας ελπισουμε να εχουμε περισσοτερη συμμετοχη στις επομενες!

ethnikofron471
07-04-13, 23:31
Παιδιά άξιζε πραγματικά!Περάσαμε πολύ ωραία και ελπίζω να ξανα γίνει συνάντηση και όχι μετά απο 5 μήνες!

Πόσο πιο μπροστά είμαστε εδώ στα βόρεια...οργανωθήκαμε σαν άνθρωποι και κάναμε μια χαρά συναντησούλα!

carlos_jackal
08-04-13, 12:00
Και εγω αυτα ελεγα στα παιδια, που ειναι οι εποχες που μαζευομασταν 15 αυτοκινητα...

Ας ελπισουμε να εχουμε περισσοτερη συμμετοχη στις επομενες!
Αυτες οι εποχες μάλλον εχουν φύγει ανεπιστρεπτί...Δεν νομίζω να υπάρχουν τόσα αυτοκίνητα και να ειναι και στο φορουμ στη θεσσαλονικη
Παντος γουσταρα πολυ που βρεθηκαμε!!!Να επαναληφθεί συντομα.κι εσυ σοφο μην βαριεσαι να βγαλεις το αμαξι:clapping:

ethnikofron471
08-04-13, 12:54
Τωρα η επομενη συναντηση μολις ανοιξει λιγο ο καιρος να βρεθουμε και λιγο πανω απο τα ΚΑΘΑΡΑ αμαξια μας να τα πουμε και σκαλισουμε λιγακι...


(Να ευχαριστξσω τον carlos_jackal που μου εδειξε επιτελους πως βγαινει η πεταλουδα που τοοσες μερες ρωταω! :p )

DHMHTRHS
08-04-13, 13:50
Έλα να κανονίσουμε και εμείς εδώ Αθήνα μια συνάντηση ένα καφεδάκι να τα πούμε ψηθείτε ψηθείτε!!!!

ammoulianiotis
08-04-13, 16:28
Αυτες οι εποχες μάλλον εχουν φύγει ανεπιστρεπτί...Δεν νομίζω να υπάρχουν τόσα αυτοκίνητα και να ειναι και στο φορουμ στη θεσσαλονικη
Παντος γουσταρα πολυ που βρεθηκαμε!!!Να επαναληφθεί συντομα.κι εσυ σοφο μην βαριεσαι να βγαλεις το αμαξι:clapping:

Δυστηχως φιλε μου ναι, περασαν αλλα δεν πειραζει θα τα θυμηθουμε εμεις οι παππουδες και θα τα πουμε στα νεουδια! :tongue1:


Τωρα η επομενη συναντηση μολις ανοιξει λιγο ο καιρος να βρεθουμε και λιγο πανω απο τα ΚΑΘΑΡΑ αμαξια μας να τα πουμε και σκαλισουμε λιγακι...


(Να ευχαριστξσω τον carlos_jackal που μου εδειξε επιτελους πως βγαινει η πεταλουδα που τοοσες μερες ρωταω! :p )

Την επομενη φορα θα μας αφησεις με τον carlos να κανουμε ενα μινι service στο αμαξι σου, ξερεις απο αυτα που παντα περισσευουν μια χουφτα βιδες και κατι παξιμαδια!!!

ethnikofron471
08-04-13, 16:57
χαχα θα σας αφήσω...άνετα σας εμπιστευόμουν το stilo μου... απλά το "μινι service" που λες θα περιλαμβάνει service στο ταμπλό...θα το βγάλουμε και θα το ξανα βάλουμε γιατί εκει πέρα κάτι δεν πάει καλά...κάτι κοπανάει απο μέσα στις λακουβίτσες...οπότε να είστε προετοιμασμένοι... :p

teo
08-04-13, 17:41
Ρε βάλτε καμιά φάτσα να σας δούμε λίγο, τι μου βάλατε μόνο τα τερατάκια σας... Χαχαχα!

Άντε και στα δικά μας οι Αθηναίοι...!!

ammoulianiotis
08-04-13, 17:45
χαχα θα σας αφήσω...άνετα σας εμπιστευόμουν το stilo μου... απλά το "μινι service" που λες θα περιλαμβάνει service στο ταμπλό...θα το βγάλουμε και θα το ξανα βάλουμε γιατί εκει πέρα κάτι δεν πάει καλά...κάτι κοπανάει απο μέσα στις λακουβίτσες...οπότε να είστε προετοιμασμένοι... :p

Εχεις θεμα με το ταμπλο; Αρηηηηηηη! Πες αλευριιιιιιιιι!

...ABARTH!!!
08-04-13, 18:25
χαχα θα σας αφήσω...άνετα σας εμπιστευόμουν το stilo μου... απλά το "μινι service" που λες θα περιλαμβάνει service στο ταμπλό...θα το βγάλουμε και θα το ξανα βάλουμε γιατί εκει πέρα κάτι δεν πάει καλά...κάτι κοπανάει απο μέσα στις λακουβίτσες...οπότε να είστε προετοιμασμένοι... :p


...χαχαχα...καλό Μιχάλη! Εδώ το εμπιστεύεσαι στον εαυτό σου, χαχαχα ;)

υγ: φαντάσου να είχε και πίσω κίνηση, χαχαχαχαχα!

ethnikofron471
08-04-13, 20:22
Θοδωρή τι φάτσες να δεις...σκατόφατσες είμαστε όλοι...ειδικά έτσι όπως με κουτσοκούρεψε ο κουρέας προχτές...άστο... :P

Σοφοκλή,υπάρχει ένα θεματάκι...δεν προλάβαμε να παμε μια βόλτα με το αμάξι του καθένα να δούμε πως είναι...την επόμενη φορά..

Σταμάτη,χαχαχαχα έχεις ένα point...φαντάζομαι όσο με είχες μπροστά σου παίζει να ψιλοφρίκαρες ε? Την Abarthάρα σου όμως φίλε μου την εμπιστεύτηκες και αυτό με τίμησε! :thumbsup: (παιδιά δεν θέλετε να μπείτε στο abarth του Σταμάτη...πόσο μάλλον να το οδηγήσετε...θα σας μείνει κόμπλεξ κατωτερότητας...ψυχολογικά...κατάθλιψη...)

teo
08-04-13, 21:32
Ναι ρε γιατί θα σας πάμε στα καλλιστεία... Χαχαχα!

Άσε που σε κόβω μετά τη βόλτα του Abarth του Σταμάτη να έκλαιγες όλη νύχτα...!!! :upside:

ethnikofron471
08-04-13, 21:57
Βάσικα πρέπει όσοι έχουμε fb να παιχτεί ανταλλαγή....

Όσο για το abarth η αλήθεια είναι πως χτες το βράδυ δεν με έπιανε ύπνος...το σκεφτόμουν...:wub:
άσε που σήμερα όλη μέρα άκουγα paul anka το you are my destiny και βούρκωνα... χαχαχα

teo
08-04-13, 21:59
Χαχαχαχαχα... Σταμάτη πάρε θέση!!

ΥΓ:
Μην ανταλλάζετε φωτό από fb λέμεεε...

...ABARTH!!!
09-04-13, 00:04
Εγώ το μόνο που έχω να πω, είναι πως είμαι άρρωστος για δεύτερη μέρα. Με το άνοιξε, κλείσε το παράθυρο να ακούμε το μοτέρ...χαχαχαχαχαχα...


υγ: στην επόμενη συνάντηση θα καταγράφω τις αντιδράσεις του Μιχάλη ;)

ethnikofron471
09-04-13, 06:51
Εγώ το μόνο που έχω να πω, είναι πως είμαι άρρωστος για δεύτερη μέρα. Με το άνοιξε, κλείσε το παράθυρο να ακούμε το μοτέρ...χαχαχαχαχαχα...


υγ: στην επόμενη συνάντηση θα καταγράφω τις αντιδράσεις του Μιχάλη ;)


ωχ αλήθεια ρε φίλε?Περαστικά σου!!
την επόμενη φορά πρέπει να με καταγράψεις με κάμερα γιατί αν τους τα λες δεν θα σε πιστεύουν...θα σε περάσουν για τρελό :P

...ABARTH!!!
09-04-13, 10:56
Να 'σαι καλά Μιχάλη.

carlos_jackal
11-04-13, 15:45
Δυστηχως φιλε μου ναι, περασαν αλλα δεν πειραζει θα τα θυμηθουμε εμεις οι παππουδες και θα τα πουμε στα νεουδια! :tongue1:



Την επομενη φορα θα μας αφησεις με τον carlos να κανουμε ενα μινι service στο αμαξι σου, ξερεις απο αυτα που παντα περισσευουν μια χουφτα βιδες και κατι παξιμαδια!!!
Εγω παλι εχω αλλο προβλημα...μου λειπουν συνηθως!!!χαχαχαχαχαχα οτι θελετε παιδακια εδω ειμαστε και μας αρεσει και η μουτζουρα
Υ.Γ η ευθηνη για τυχον ζημιες αφορα μονο τον κατοχο του οχηματος και οχι αυτον που θα βαλει το κουλο του
χαχαχαχα

PARHS
16-04-13, 23:25
μηπως στην επομενη συναντηση να ερ8ω και εγω carlos_jackal?????? (http://www.stilo-club.gr/vb3/member.php?816-carlos_jackal)...κατι μου λεει 8α ειναι συντομα ετοιμασου!!!!!!αλλα μαλλον 8α ειναι για ρετσινουλα και οχι για καφεδακι!!!!!!!!!!!!!!!!!

ammoulianiotis
17-04-13, 08:30
Συντομα;;; Ποτε δηλαδη;;;
Ρετσινα;;; Δεν εχεις ακουσει που λενε οτι αλκοολ και τιμονι δεν πανε μαζι; Οοοοχι φιλαρακι, εγω δεν πινω και οδηγω!

PARHS
19-04-13, 19:47
Συντομα;;; Ποτε δηλαδη;;;
Ρετσινα;;; Δεν εχεις ακουσει που λενε οτι αλκοολ και τιμονι δεν πανε μαζι; Οοοοχι φιλαρακι, εγω δεν πινω και οδηγω!

ΣΟΦΟ μαλλον γερασες....:rip:
γιατι στα νιατα σου κατι αλλο θυμαμαι να γινοταν!!!!!!!!!!!!!!
οταν ειμασταν 2-3 οι νεαροι του κλαμπ,,,,

κατσε να ερ8ω προς τα κατω και 8α τα πουμε απο κοντα!!!!!!!!

ammoulianiotis
19-04-13, 19:51
Οχι και RIP ρε μαστορα! Χαλαρωσε! :yikes:
(κρυβε λογια, κρυβε λογια) :shutup: Ακου εκει 'κατι αλλο γινοταν!'

ethnikofron471
19-04-13, 22:11
τι πράματα είναι αυτά ρε παιδιά.....! :p