PDA

Επιστροφή στο Forum : Άσχετα ανακοίνωσης βοήθειας



ammoulianiotis
30-03-13, 15:04
Θα ηθελα πολυ να βοηθησω και εγω οικονομικα αλλα λογω ανεργιας (**** την ανεργια μου) δεν μπορω να διαθεσω, ουτε το αμαξι δεν κυκλοφορω για να κανω ενα κουμαντο εδω και πολυ καιρο. Ελπιζω να μπουνε και αλλοι στην λιστα και να ειναι μικρη η εισφορα που θα γινει στο τελος και να εχουμε το site που τοσο αγαπαμε!

ammoulianiotis
30-03-13, 15:17
ammoulianiotis και 5 ευρώ αν μπορούσες να διαθέσεις θα ήταν βοήθεια και για το φόρουμ και για όλους μας...κι εγώ φοιτητής είμαι εδω και μου στέλνει ο πατέρας μου λεφτά οπότε καταλαβαίνεις...αλλα αμα λες οτι δεν κινείς ούτε το αμάξι φαντάζομαι όπως όλοι μας οτι όντως είσαι αρκετα στριμωγμένος φίλε οπότε δεν υπάρχει πρόβ...Μακάρι να τακτοποιηθείς σύντομα και να αρχίσεις πάλι να κυκλοφορείς το Stilo...! :)

Κοιτα να δεις, 5 ευρω μπορω να δωσω αλλα αν ειναι να δωσεις θα δωσεις κανονικα και σκεψου οτι εχω αρχισει να στριμωχνομαι τοσο σιγα σιγα που πλεον και την μηχανη που εχω δεν την πολυκυκλοφορω. Οπως ειπες εσυ εισαι φοιτητης και εχεις τον πατερα σου να σε βοηθαει, εγω ομως δεν εχω τον πατερα μου, φαντασου οτι και αυτον τον βοηθαω εγω οποτε ζοριζομαι αρκετα.

Και μια που ανεφερα το θεμα ανεργιας... ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑ;;;

ethnikofron471
30-03-13, 15:19
κατάλαβα φίλε ammoulianioti...περαστικά να είναι και θα είναι..όλοι καταλαβαίνουμε την κατάσταση οπότε δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα....
Μακάρι να τακτοποιηθείς σύντομα και όπως είπα και πιο πάνω να αρχίσεις τις κωλιές με την μηχανή και τις βόλτες με το stilo :D

ammoulianiotis
30-03-13, 15:25
να αρχίσεις τις κωλιές με την μηχανή και τις βόλτες με το stilo :D

Αναποδα τα λες, κωλιες με το αμαξι και βολτες με την μηχανη! :jumpy:

ethnikofron471
30-03-13, 15:28
χαχαχα α ναι?Εγω αν είχα μηχανή σ'αυτή θα έβγαζα το άχτι μου και οχι στο καημένο στο stilo....άλλωστε με την μηχανή λίγο το γκαζάκι ανοίγεις και ωωπ φεύγει η ουρίτσα....αααχ πότε θα γίνω 23 να μπορέσω να βγάλω κι εγώ δίπλωμα για μεγάλη μηχανή....κ αυτή η v strom είναι όνειρο...τεσπα...ξεφύγαμε λίγο... :p

ammoulianiotis
30-03-13, 15:35
Πολυ ξεφυγαμε, τα υπολοιπα σε πμ! παιδες καθαριστε το τοπικ λιγο αν θελετε για να ειναι ωραια η συζητηση που ειχατε περι των πληρωμων!
Οσο για σενα, γινε 23 με το καλο και ξεκινα σταδιακα να ανεβαινεις απο παπι σε μεγαλυτερες μηχανες και οταν θα εισαι ετοιμος θα παρεις και εσυ ενα μηχανακι να κανεις τις τσαρκες σου! ;)

ethnikofron471
30-03-13, 15:45
χαχαχα τι να το κάνω το παπί...παπί οδηγούσα της ξαδερφης μου κρυφα απο τους γονείς μου που τοτε δεν με άφηναν καν να ανέβω σε μηχανάκι χωρίς δίπλωμα...
Βέβαια με τις μηχανές θα έχω θέμα....γιατι λόγω μαλλιού δεν μπορώ να βάλω κράνος...αλλα θα δείξει...απο την πολύ λακ μπορεί ως τοτε να μου έχουν πέσει... ;p
όντως κάποιος mod ας το καθαρίσει λιγο... :p

teo
30-03-13, 16:16
....γιατι λόγω μαλλιού δεν μπορώ να βάλω κράνος...αλλα θα δείξει...απο την πολύ λακ μπορεί ως τοτε να μου έχουν πέσει...

Ή αφήνεις αρκετό μαλλί... το παστώνεις στη λακ και έχεις φυσικό κράνος! Χαχαχα!

ethnikofron471
30-03-13, 16:41
χαχαχαχα teo αμα πέσω θα χαλάσει ο δρόμος απο το μαλλί μου με τόση λακ....μετα θα λέτε γιατί εχουμε τόσες λακούβες... :P

ammoulianiotis
30-03-13, 16:49
http://www.youtube.com/watch?v=u43D9K3Swic

ethnikofron471
30-03-13, 16:57
χαχαχαχαχα οχιιιιι

ethnikofron471
30-03-13, 19:09
Εν το μεταξύ απο το μεσημέρι πατάω κατω στο Φορουμ που μπορείς να δεις το κάθε μέλος τι διαβάζεις και πέτυχα τουλάχιστον 3-4 μέλη να διαβάζουν το συγκεκριμένο τοπικ αλλα προφανώς καρφί δεν τους κάηκε....

Mods βάλτε ενα χεράκι λίγο να το καθαρίσουμε εδώ για να μπορούν κατευθείαν να βλέπουν όλοι την συζήτηση περι οικονομικών ;p

jason
04-04-13, 21:14
...εγώ ας πούμε , βγάζω καντίλες και μόνο που ακούω τη λέξη " facebook "...:rant2:...καλύτερα να το λέγανε .....χεσεμέσα-μπούκ !!!!!!...:bananarock2:

ioannidis
04-04-13, 22:22
To ''Facebook'' απο παντα ηθελε να κλεισει και πολλα social networks αλλα ας μην ξεφευγουμε ΕΠΙ.. ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ!

Ένα forum όμως (ή fora ο πληθυντικός τους :) ) ΔΕΝ είναι social network...

MiKe_KaVaLa
04-04-13, 23:15
Ένα forum όμως (ή fora ο πληθυντικός τους :) ) ΔΕΝ είναι social network...

Σαφως και δεν ειναι! Εγω αναφερθηκα για το σκοπο και την βλεψη που ειχε και που εχει το Facebook για τα αλλα social networks.... αν και τσουκου-τσουκου την κανει την ζημια και στα fora (αποψη μου). Το θελει.. δεν το θελει.. αυτο ειναι αλλη συζητηση, ξεφυγαμε ομως πολυ...

MiKe_KaVaLa
05-04-13, 13:38
Όσο για το facebook....

Ναι, εντάξει.... Όσο για το Facebook.... Αλλά και ποιος ΔΕΝ θα ήθελε να είναι στην θέση του Μαρκ Ζάκερμπεργκ....

ammoulianiotis
05-04-13, 13:45
Ναι, εντάξει.... Όσο για το Facebook.... Αλλά και ποιος ΔΕΝ θα ήθελε να είναι στην θέση του Μαρκ Ζάκερμπεργκ....

Ναι θα ηθελα να ειμαι στην θεση αυτου του τυπου γιατι απο μια μαλακια (δεν ειναι κατι παραπανω το facebook), εχει αποκτησει μια απιστευτη περιουσια.

Απο κει και περα ομως το fb τι αλλο ειναι εκτος απο ενα μεγαλο φακελωμα; ΤΙΠΟΤΑ!

Αν προσεξετε βαζουμε φωτογραφιες απο την προσωπικη μας ζωη, τα παιδια μας, τα σκυλια μας, την περιουσια μας, πηγαινουμε για ποτο και το αναφερουμε, πηγαινουμε εκδρομη και το γραφουμε, βρισκομαστε με μια παρεα και ολο και καποιος θα βρεθει να μας αναφερει (και χωρις την αδεια μας) οτι ειμασταν μαζι του, χεζουμε το γραφουμε και ανεβαζουμε και φωτογραφιες!!!

Οχι δεν θελω να παρω μερος σε αυτη την ηλιθιοτητα που το καθε κοριτσακι σουφρωνει τα χειλη και δειχνει τα βυζια και τον **** του και εχει 5.000 'φιλους' και ουτε θα παρω μερος στο stiloclub που υπαρχει μεσα στο fb.

Επειδη ομως η συζητηση εχει ξεφυγει απο το αρχικο και εχει παει σε facebookλογια mods ανοιχτε ενα νεο τοπικ με θεμα το fb και μεταφερετε αρκετα ποσταρισματα ωστε να μεινει καθαρη η συζητηση περι του οικονομικου.

edit: Κανει και ενα καλο το fb, οταν ειχα ακομα λογαριασμο ειχα βρει πολλα παιδια απο δημοτικο, γυμνασιο, στρατο, αλλαξαμε τηλεφωνα και πλεον η επικοινωνια γινεται με αυτο τον ανθρωπινο τροπο!

παντελης
06-04-13, 08:25
καλα πειτε ο καθε ενας τη γνωμη του αλλα να μαζευτουνε τα λεφτα ειναι ο σκοπος χαχαχαχααχα
οταν ολα ειναι καλα ως Ελληνες δε δινουμε δεκαρα για τιποτα και για κανεναν ομως οταν στο νεκροτομιειο διαπιστωθει ο θανατος τοτε μαζευουμε λεφτα σε λογαριασμους ,λεφτα που τελικα κανεις δε εχει τη δικαιοδοσια να χρησιμοποιησει (γνωστο θεμα συνηθως)θελω να πω οτι χριαζεται παντα να υπαρχει καποιος αντιλογος για να κανεται κατι αυτονοητο και τι να πω αμα ο φιλος ο Ριχαρδος επρεπε να πουλησει το αμαξι για να δωσει επιτελους συνησφορα για το club καλα εκανε μιας και κερδος εχει το νεο σκουτερ.
εγω ειμαι εδω στο club εδω και πολλα χρονια σχεδον απο τοτε που εγηνε η εναρξη του αλλα ειμαι παρων και στο forum οι περισοτεροι απο εσας ειστε μονο στο forum πισω απο μια οθονιτσα .
αν κινηθητε οπως κινηθηκανε οι παλοι τοτε να να γραφεται '' club μας''
αμα ειναι να βγει συμετοχη για το καθε ενα να βγει για ολους και να υπαρχει gold member και member σκετο
οι σκετο να βλεπουνε μερικα λιγα ελαχιστα γιατι διλαδι αυτοι που πληρωνουνε να ειναι το ιδιο με αυτους που τη βγαζουνε τσαμπα.
εγω θελω να ειμαστε μονο μεταξυ μας οσοι εκτημουμε το club και για παρτη μας ποσοι ειμαστε 200 -300 400 αυτοι να δινουμε τη συμετοχη μας 2- 5 ευρω να μαζευτεται ενα ποσο καθε χρονο να φτιαχνουμε τα μπλουζακια μας να διοργανωνουμε της εκδρομουλες μας τα καφεδακια μας και ολα να ειναι κομπλε.
δε το καταλαβαινω αυτο πρεπει να σας πει γα'ι'δουρια ο Παντελης δωστε κανα φραγκο για φιλοτιμηθειτε να βαλεται το χερι στη τσεπη ?
εγω εμενω στην αποψη μου μεχρη να μαζευτουνε τα λεφτα ο ασθενης ειναι σε κομα ακομα.χαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχα
αντε να σας δω που λετα παχιες κουβεντες
ειμαι σε 4 club μονο στο stilo ειναι ξεφραγο αμπελι η κατασταση ....
ολοι οι αλλοι ειναι οργανωμενοι εμεις ειμαστε e-per fiat stilo do it your self και μονο αυτο. καλα ειναι δεν ειναι και ασχημα αλλα αμα ειστε μονο ετσι γιατι να αγορασω το γνησιο e-per και να μην το εχω σπασμενο .
μας αρεσει να τα περνουμε ολα τσαμπα αλλα να μην πληρωνουμε
οταν πριν 2-3- χρονια ζητουσα να πληρωνουμε και εχουμε δικο μας ξεχωριστο χωρο στο ιδιο forum πεσατε να με φατε ομως απο τοτε δεν θα υπηρχε θεμα χρηματων ουτε ο Παντελης θα ειχε μεινει πανι με πανι.

ειναι χαζοι στα περισοτερα forum εχει συνδρομη 5 ευρω , χαζοι δεν ειναι αλλα υπαρχει μια λογικη
1 τα εξοδα δεν τα επιβαρινεται ενας
2 απο τη στιγμη που το πληρωνεις το σεβεσε
3 ο καθε τσικγουνης θα μπει αλλα δε θα δει τιποτα περα απο 3-5 ανακοινωσεις -εκδηλωσεις
4 υπαρχει ζωντανια και κινητηκοτητα για τι το πληρωνεις και δεν λεει να μην κανεις τιποτα .
και πολλα αλλα αυτονητα ζητητματα
αμα πληρωνουνε ολοι θα πληρωσω και εγω , αλλα αμα βλεπω ζητιανες δεν εχει ευρω .(σε ζητιανο δεν εχω δωσει ποτε γιατι ξερω οτι κερδιζει ποιο πολλα απο εμενα.)(βλεπε ταινια Σταθης Ψαλτης)
Λεβεντες αυτα να τα σκεφτητε και κυριος εσυ και δεν θελω αντιλογο απο κανεναν .
4

ammoulianiotis
06-04-13, 10:33
αμα ειναι να βγει συμετοχη για το καθε ενα να βγει για ολους και να υπαρχει gold member και member σκετο
οι σκετο να βλεπουνε μερικα λιγα ελαχιστα γιατι διλαδι αυτοι που πληρωνουνε να ειναι το ιδιο με αυτους που τη βγαζουνε τσαμπα.
εγω θελω να ειμαστε μονο μεταξυ μας οσοι εκτημουμε το club και για παρτη μας

Δηλαδη εσυ θες να χωριστουμε σαν κλαμπ; Αυτο καταλαβαινω με αυτα που γραφεις Παντελη. Αν γινει κατι τετοιο προσωπικα θα αποχωρισω απο την παρεα (για μενα ειναι παρεα και οχι κλαμπ). Δεν ειναι σωστο (για μενα μιλαω παντα) να χωριστουμε σε χρυσα μελη και σκατενια μελη.

Δεν σε εχει βαλει κανεις το μαχαιρι στο λαιμο για να πληρωσεις, τα παιδια ειπαν οποιος θελει δινει.

Ειμαι και εγω σε διαφορα forum γραμμενος και εσωτερικου και εξωτερικου με θεμα παντα το αυτοκινητο και την μηχανη και πουθενα δεν εχουν ζητησει ουτε ευρω! ΠΟΥΘΕΝΑ! Μονο στο δικο μας forum γινεται αυτο (ισως τα αλλα forum δεν χρειαζονται γιατι εχουν διαφημισεις μεσα κτλ)


Λεβεντες αυτα να τα σκεφτητε και κυριος εσυ και δεν θελω αντιλογο απο κανεναν
Να βαρεσουμε και προσοχη εδω; Κατσε ρε Παντελη, δημοκρατια εχουμε, τι θα πει δεν θες αντιλογο;

Φιλικα παντα, Σοφοκλης

teo
06-04-13, 11:35
Παιδια το thread περιεχει τη φραση "χερι βοηθειας"... Μια βοηθεια απο οσους μπορουν και οσους θελουν, για τα εξοδα που τρεχουν για την υπαρξη του forum, στους ομολογουμενως πολυ δυσκολους καιρους που περναμε. Οποιος μπορει και οποιος θελει. Ουτε υποχρεωση ειναι,ουτε ζητιανια,ουτε ελεημοσυνη...

Συμφωνω απολυτα με τον Σοφοκλη παραπανω. Ειναι ντροπη και μονο που αναφερθηκε κατι τετοιο. Δεν ειμαστε download site για να χωριστουμε σε basic και premium members. Και λεω "ειμαστε" γιατι νιωθω να ανηκω σε αυτη την παρεα,ακομα κι αν δεν ειμαι εδω απο την ιδρυση του club (το 2004 που το stilo μου κυκλοφορησε,εγω τελειωνα το λυκειο)...

Παντελη οπως ισως να μπορεις να αντιληφθεις,με οσα γραφεις και υποστηριζεις, στρεφεις εναντιον σου πολυ κοσμο. Και περισσοτερο το αυταρχικο υφος που διακρινω να εχεις. Δεν διαφωνω στο οτι θα ηταν ωραιο να υπαρχουν αυτα που ανεφερες περι events κλπ, αλλα οπως ειπαν και τα παιδια πιο πανω, οι υποχρεωσεις ολων τρεχουν πιο γρηγορα απο τις αναγκες υπαρξης διοργανωσεων.

Αυτα κι απο μενα με παντα φιλικη διαθεση.

richard
06-04-13, 16:31
τι να πω αμα ο φιλος ο Ριχαρδος επρεπε να πουλησει το αμαξι για να δωσει επιτελους συνησφορα για το club καλα εκανε μιας και κερδος εχει το νεο σκουτερ.

Το αμαξι δεν το πουλησα για να δωσω 15 ευρω στο κλαμπ.. :-) Το πουλησα γιατι καθεται 1 χρονο (εχω της κοπελας μου το c2) και επειδη κανουμε γενικη ανακαινιση στο σπιτι μας.,οσο για το σκουτερ το πηρα πολυ πριν πουλησω το αμαξι.
Προς το παρον μου περισσευουν 15 ευρω για το κλαμπ, τουλαχιστον τωρα που μιλαμε.
Βαλτε ρε mods ενα αριθμο λογαριασμου να βαλει ο καθενας οτι μπορει να τελειωνει αυτο το θεμα, τοση συζητηση για το τιποτα, και αν σε καποιους φαινεται ζητιανια καλα κανουν και λενε την αποψη τους και καλα θα κανουν να μην βαλουν ουτε ενα ευρω.
Εγω βλεπω οτι κανεις δεν ειχε αναρωτηθει αν υπαρχουν λειτουργικα εξοδα, ουτε εγω.

jason
06-04-13, 17:48
...αν και έγραψα αρκετά για το θέμα , δεν μπορώ να μην υποκύψω στον πειρασμό../..λοιπόν επειδή έχουν αρχίσει και ακούγονται λίαν προσβλητικά και απαράδεκτα πράγματα ../..εγώ , νομίζω ότι και πολλά ακόμα μέλη γουστάρουμε το Club να υπάρχει όπως μπορεί να υπάρχει ../..γουστάρουμε να συνεισφέρουμε όπως μπορούμε να συνεισφέρουμε και ζητάμε ένα μεγάλο ΣΥΓΓΝΩΜΗ απο αυτούς που τόσα χρόνια επωμίζονταν όλο το βάρος του κόστους και πράγματι όπως λέει ο φίλος ο Richard , κανείς μας δεν σκέφτηκε ποιός πληρώνει για να υπάρχει αυτός ο χώρος , να μπαίνουμε και να μαθαίνουμε , να κάνουμε το κέφι μας , να λέμε ότι μας κ@υλώσει ενίοτε και άλλα πολλά , και όταν έφτασε η στιγμή να ζητηθεί ένα χέρι βοηθείας , να ακούγονται αυτά τα φαιδρά και τα απαράδεκτα περί " ζητιανιάς " , " ταινίας του Ψάλτη " και μην πω τίποτα άλλο../..όποιος δε γουστάρει να συνεισφέρει δικαίωμα του , μαγκιά του και καμπο'ι'λίκι του../..κανένας νομίζω δεν ζήτησε απο ΚΑΝΕΝΑΝ να βάλει το χέρι στην τσέπη του../..να αφήσει λοιπόν εμάς που μπορούμε και θέλουμε να κρατηθεί αυτός ο χώρος με τα καλά του και τίς αδυναμίες του , είτε μπορεί είτε όχι να διοργανώνει εκδρομές , συναντήσεις κλπ .κλπ../.αν κάποος ή κάποιοι θέλουν κλαμπάκι για Golden Boys , δεν τούς κρατάει κανένας , είναι νομίζω ελεύθεροι να το δημιουργήσουν.....

...και κάτι άλλο...όπου υπάρχει λόγος , θα υπάρχει πάντα και αντίλογος...είναι κανόνας ...τελεία και παύλα....

..admins - mods...αυτά έχω να πω και αν νομίζετε ότι είναι επιθετικά η προσβλητικά για κάποιους , διαγράψτε το....

παντελης
06-04-13, 22:00
ετσι ετσι για να μαζευτουνε τα λεφτα γιατι αν δε μαζευτουνε τουλαχιστων 20 ατομα η παρεα δε θα σας δωσει λογαριασμο και θα σας τσιγκλαω ακομη μια εβδομαδα.
στους Γερμανους κοτουλες δε πατε να πειτε τον αντιλογο σας και μαλιστα εκει βαρατε και προσοχη .......
αλλα οπως αντιλαμαβανομαι δεν ξερεται οι περισοτεροι να διαβαζεται .
απο ολα αυτα που εχω γραψει τι σας πειραξε ποιο πολυ ?
οσο για το φιλο μου το Ρηχαρδο οτι ειπα δε το ειπα για να το πειραξω αλλα για να μαθω που ακριβως θα επενδησει τα χρηματα απο την ποληση του αυτοκινητου (φιλε εισαι απο τους λιγους ειληκρηνεις μεσα στο forum αυτο.
λοιπον για να εξηγουμε και να μην παρεξηγουμε το να δωσω 1 ευρω σε καποιον που απλα μου το ζηταει χωρης να εχω κατι απο αυτον (γνησια και υγειης ανταλαγη) δε το κανω ποτε.
το να δωσω 1 ευρω για το club και να χωρηστει σε απλους επισκεπτες και μελοι θα το κανω αλλα απο τη στιγμη που ειμαστε 1166 μελοι και μονο 15 κοροιδα θα πληρωσουνε οχι δε το κανω ποτε.
με 1166 ευρω απο το καθε ενα μας δεν θα θυγαμε τοσες ωρες τα αυτονοητα..μαλλων 1165 γιατι καποιος ακομη και με 1 ευρω συμετοχη θα εφευγε οπως διαβασα ποιο πανω .
ειπα στο τζαμπα καλοι ειμαστε .αληθεια εθεσα καποια ερωτηματα θα μου τα απαντησεις ?
εχουμε πλεων πανο?
ποιος το εχει?
ποιος κανει αποφασιζει για τη διαχειρηση του Club?
ο ενας ζητζει βοηθεια (και καλα κανει)
ο αλλος ποσταρει με απαντησεις τριτων (σκοτηστικε)
ο Μηχαλης απαντησε(και μπραβω του)
οι αλλοι ....................(με τοση κρηση πνυγοντε στη δουλεια)(και καποιος αλαζει πανες χααχαχαχ)
και στο φιναλε θα ηθελα να αναψουνε τα αιματα λιγο γιατι σας εχει παρει ο υπνος τελιωσανε οι κοντρες τελειωσανε βελτιωσεις τελειωσανε οι εκδρομες τελειωσατε και εσεις σας ψεκαζουνε λυθαργο .
εγω παντως δε φευγω εδω θα ειμαι και δωρεαν εκτως αν παμε εκδρομη ........
χαχαχαχαχαχαχαχχα
καλη διασκεδαση Σαββατοβραδο ειναι μην το ξεχνατε ......

panos22
07-04-13, 04:51
Παντελη ειτε σε ξερω ειτε οχι θελω να πω οτι εχεις δικιο σε ολα εκτος των χρηματων.μιλησες λιγο αποτομα.ΑΛΛΑ οπως ειπες οποιος ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ βαζει.και θα βαλω και εγω φυσικα.και ολοι περνουμε και εχουμε παρει κατι απο το club:γνωμες...ειναι το καλυτερο.Γι΄αυτο ας μην λεμε αλλα κανενας μας.ας μιλησουν οι λογαριασμοι......:book:

παντελης
07-04-13, 08:15
Μπραβω φιλε η αποψη σου μετραει αλλα πρεπει να μαζευτουνε τουλαχιστον 20 αλλιως το μεριδιο που θα πληρωσεται ειναι ακομη πολλα λεφτα
μα καλα οι υπολοιποι γιατι κανεται τους τιουτους στο θεμα των χρηματων εστω τουλαχιστων να πειτε τη αποψη σας?
χαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααα ολοι στο τζαμπα θελουνε αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααα αντε να μην το κουραζουμε το θεμα 200 - 300 ευρω ειναι μοιραστητε τα στα 4 δεν εγηνε και τιποτα....

ammoulianiotis
07-04-13, 10:05
ετσι ετσι για να μαζευτουνε τα λεφτα γιατι αν δε μαζευτουνε τουλαχιστων 20 ατομα η παρεα δε θα σας δωσει λογαριασμο και θα σας τσιγκλαω ακομη μια εβδομαδα.
στους Γερμανους κοτουλες δε πατε να πειτε τον αντιλογο σας και μαλιστα εκει βαρατε και προσοχη .......
αλλα οπως αντιλαμαβανομαι δεν ξερεται οι περισοτεροι να διαβαζεται .
απο ολα αυτα που εχω γραψει τι σας πειραξε ποιο πολυ ?
οσο για το φιλο μου το Ρηχαρδο οτι ειπα δε το ειπα για να το πειραξω αλλα για να μαθω που ακριβως θα επενδησει τα χρηματα απο την ποληση του αυτοκινητου (φιλε εισαι απο τους λιγους ειληκρηνεις μεσα στο forum αυτο.
λοιπον για να εξηγουμε και να μην παρεξηγουμε το να δωσω 1 ευρω σε καποιον που απλα μου το ζηταει χωρης να εχω κατι απο αυτον (γνησια και υγειης ανταλαγη) δε το κανω ποτε.
το να δωσω 1 ευρω για το club και να χωρηστει σε απλους επισκεπτες και μελοι θα το κανω αλλα απο τη στιγμη που ειμαστε 1166 μελοι και μονο 15 κοροιδα θα πληρωσουνε οχι δε το κανω ποτε.
με 1166 ευρω απο το καθε ενα μας δεν θα θυγαμε τοσες ωρες τα αυτονοητα..μαλλων 1165 γιατι καποιος ακομη και με 1 ευρω συμετοχη θα εφευγε οπως διαβασα ποιο πανω .
ειπα στο τζαμπα καλοι ειμαστε .αληθεια εθεσα καποια ερωτηματα θα μου τα απαντησεις ?
εχουμε πλεων πανο?
ποιος το εχει?
ποιος κανει αποφασιζει για τη διαχειρηση του Club?
ο ενας ζητζει βοηθεια (και καλα κανει)
ο αλλος ποσταρει με απαντησεις τριτων (σκοτηστικε)
ο Μηχαλης απαντησε(και μπραβω του)
οι αλλοι ....................(με τοση κρηση πνυγοντε στη δουλεια)(και καποιος αλαζει πανες χααχαχαχ)
και στο φιναλε θα ηθελα να αναψουνε τα αιματα λιγο γιατι σας εχει παρει ο υπνος τελιωσανε οι κοντρες τελειωσανε βελτιωσεις τελειωσανε οι εκδρομες τελειωσατε και εσεις σας ψεκαζουνε λυθαργο .
εγω παντως δε φευγω εδω θα ειμαι και δωρεαν εκτως αν παμε εκδρομη ........
χαχαχαχαχαχαχαχχα
καλη διασκεδαση Σαββατοβραδο ειναι μην το ξεχνατε ......

Παντελη, συγκρινεις το forum με την κατασταση της Ελλαδας στην αρχη; Ειναι σαν να συγκρινεις την π&&&&& με την βουρτσα!

Μην δωσεις ρε ανθρωπε λεφτα για το forum, τι σε εχει πιασει; Ειπαμε απο την αρχη ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΔΙΝΕΙ!

Εγω ειπα οτι θα αποχωρισω αν εφαρμοσθει η γελοια ιδεα που θελει τα μελη να χωριστουν σε αυτους που πληρωσαν και στους υπολοιπους. Νομιζω οτι και εγω και ολοι μας εχουμε βοηθησει να φτασουμε το forum εδω που το φτασαμε, με τοσες πληροφοριες κτλ και θα με απαγορευσεις να μπαινω μεσα επειδη δεν πληρωσα;

Καποιοι ειτε δεν μπορουν να πληρωσουν, ειτε δεν γουσταρουν εσυ τι ζορι τραβας; Κατσε και εσυ στο τζαμπα αν ειναι!

Μεινε τζαμπα ρε Παντελη, δεν ειπε κανεις τιποτα και επιτελους ας τον παει καποιος εκδρομηηηη!

παντελης
07-04-13, 10:39
xaxaxaxaxaxaxaxaxax βασικα φιλε απο εκανες ενα μεγαλο λαθος μην γραφεις με βρησιες ειναι σε βασικο κανονα του forum που τοσο σεβεσε...
το πως μηλας στη προσωπικη σου ζωη δε χρειαζεται να μας το δειχνεις εδω μεσα.
δευτερον κανεις δε σε απαγορευει να μπαινεις στο forum τζαμπα αλλα εγω προτινω για να πληρωνουμε το κοστος του forum να εχουμε κατι παραπανω οσοι θα πληρωνουνε εσυ μαλλων εισαι πολυ τζαμπατζης και θελεις να βαλουμε διαφημησεις για να πληρωνει καποιος αλλος .οσο για εκδρομη αμα θελεις παμε μαζι δεν εχω θεμα χαχχααχαχαχαχα

να δωσεις λεφτα τωρα που υπαρχει προβλημα με το forum και αμα μεινει κατι παμε για καφε να διαλεξουμε προορισμο.
απλα να να προσεχουμε πως γραφουμε φιλε ...
για πες μου φιλε αν εχεις παει ποτε σε clubακι γιατι εκει εχουνε ξερεις εισοδο και δεινεις 5 ευρω συνηθως και αμα δε δωσεις σε βγαζει ο φουσκοτος εξω και διλαδι δινεις 5 ευρω για μια βραδια να περασεις τη πορτα μια φορα αν εδω στο club εδηνες 1 ευρω τοσο εσυ οσο και ολοι οι αλλοι οχι για ενα 24αρο αλλα για ενα χρονο θα εφευγες απο το club?
διλαδι δινεις πληροφοριες και ετσι ξεπληρωνεις τη τζαμπα παρεακαι τι πληρωφοριες δινεις διλαδι μας εξηγεις πως χαλαει το αμαξι σου οστε να μην τη πατησουμε και εμεις σιγα τις πληροφοριες
. αυτα δε ξερω φιλε ειναι γελεια .
εγω διλαδι και ο Πετρος που καναμε υπερτροφοδοτουμενες μετατροπες και μετα γιναμε Abarth και ο ενας εγηνε αεριο-θουμενος και ο αλλος (εγω )εγηνα 3σταδιο ατμοσφαιρας εμεις διλαδι κατα τα λεγομενα σου θα βγει η Ελλαδα απο το μνυμονιο και εμεις θα ειμαστε τζαμπα.

μας υποτιμας και περισοτερο αυτους που τοσα χρονια πληρωνανε για να εχεις εσυ τζαμπα παρεα καλος εισαι και εσυ .

αμα παμε μαζι εκδρομη ομως να ξερεις ο καθε ενας τα δικα του χαααχαχαχαχα

ammoulianiotis
07-04-13, 11:01
Το εγραψα ετσι γιατι ηθελα να το γραψω ετσι!
Εσυ νομιζεις οτι μετα απο τοσα χρονια δεν ξερω τι επιτρεπεται και τι οχι;
Δεν κρυβομαι πισω απο μια οθονη Παντελη, ηθελα να πω αυτο που σκεφτομουν και το ειπα, αν εσυ τα σκεφτεσαι αλλιως και τα γραφεις αλλιως ειναι δικο σου θεμα και δεν με αφορα, εγω προσπαθω να ειμαι αληθινος.

Τζαμπατζης δεν ειμαι, δεν ημουν ποτε στη ζωη μου αλλα εσυ μαλλον δεν σεβεσαι κατι που εχω γραψει οτι δεν εχω δουλεια, ειμαι χωρις εισοδημα εδω και αρκετο καιρο και επειδη τα εξοδα και οι υποχρεωσεις τρεχουν δεν μπορω να δωσω.

Δωστα εσυ για μενα αν θες που εχεις λεφτα να πας και εκδρομη.

παντελης
07-04-13, 11:26
τι με νοιαζει εμενα φιλε πως τη βγαζει ο καθε ενας αυτο μας ελιπε να μας λεει ο καθε ενας που δεν εχει για το club τη φορολογικη του κατασταση .
τα λεφτα να μαζευτουνε και καποιος να βαλει και για το φιλο .

ammoulianiotis
07-04-13, 12:49
τι με νοιαζει εμενα φιλε πως τη βγαζει ο καθε ενας αυτο μας ελιπε να μας λεει ο καθε ενας που δεν εχει για το club τη φορολογικη του κατασταση .
τα λεφτα να μαζευτουνε και καποιος να βαλει και για το φιλο .

Αμα δεν σε νοιαζει μην μιλας. Κοιτα τον εαυτο σου και τιποτα παραπανω. Στην τελικη ποιος εισαι ρε; Ο αστυνομος του κλαμπ;
Δεν θελω να βαλει κανενας για μενα, δεν ζηταω ελεημοσυνη, παρτο χαμπαρι

face
07-04-13, 22:54
Ούτε μία πάνα δεν μπορώ να αλλάξω και τα κάνατε μπάχαλο.
Λοιπόν.
Ο Παντελής είμαι σίγουρος ότι τα λέει αυτά για να μας τσιγκλίσει από την αγάπη του για το club. Νομίζει ότι έχει πέσει.
Εγώ από την άλλη δεν θεωρώ ότι έχει πέσει.
Είναι η φυσιολογική φθορά για εμένα.
Και οι συγκρίσεις ποτέ δεν έκαναν καλό. Γιατί όταν εμείς είμαστε ΠΡΩΤΟ ΚΛΑΜΠ σε δραστηριότητες αυτοί πετούσαν χαρταετό. Και τα εύσημα τα είχαμε πάρει από τα άτομα του ειδικού τύπου που τότε σάρωνε.
Αν υπάρχουν άτομα που θέλουν να το πάνε μπροστά και το αγαπάνε να εμφανιστούν και με όλη μου την διάθεση να βοηθήσω όσο μπορώ.
Απόδειξη ότι το club το αγαπάνε είναι τα άτομα που δήλωσαν ότι θέλουν να συνεισφέρουν.
Λοιπόν, πάμε να κλείσουμε την λίστα τώρα.

...ABARTH!!!
09-04-13, 15:39
Ούτε μία πάνα δεν μπορώ να αλλάξω και τα κάνατε μπάχαλο.
Λοιπόν.
Ο Παντελής είμαι σίγουρος ότι τα λέει αυτά για να μας τσιγκλίσει από την αγάπη του για το club. Νομίζει ότι έχει πέσει.
Εγώ από την άλλη δεν θεωρώ ότι έχει πέσει.
Είναι η φυσιολογική φθορά για εμένα.
Και οι συγκρίσεις ποτέ δεν έκαναν καλό. Γιατί όταν εμείς είμαστε ΠΡΩΤΟ ΚΛΑΜΠ σε δραστηριότητες αυτοί πετούσαν χαρταετό. Και τα εύσημα τα είχαμε πάρει από τα άτομα του ειδικού τύπου που τότε σάρωνε.
Αν υπάρχουν άτομα που θέλουν να το πάνε μπροστά και το αγαπάνε να εμφανιστούν και με όλη μου την διάθεση να βοηθήσω όσο μπορώ.
Απόδειξη ότι το club το αγαπάνε είναι τα άτομα που δήλωσαν ότι θέλουν να συνεισφέρουν.
Λοιπόν, πάμε να κλείσουμε την λίστα τώρα.


:thumbsup:

jason
09-04-13, 17:48
...εγώ θα διαφωνήσω ΚΑΘΕΤΑ και με τους δυο σας , με το ότι κάποιος χρησιμοποιεί τόσο προσβλητικούς χαρακτηρισμούς " για να μας τσιγκλίσει και για την " αγάπη του που έχει για το Club " κλπ../..οι συμπεριφορές αυτού του είδους ΥΠΟΒΙΒΑΖΟΥΝ την ποιότητα του Forum΄και καθόλου δεν δείχνουν αγάπη και σεβασμό προς την κοινότητα μας../..το ότι κάποιος είναι παλαιό μέλος δεν αποκτά και τα δικαιώματα της " πατριαρχικής " συμπεριφοράς../..αυτή είναι η δική μου άποψη και δικαίωμα σας να διαφωνήσετε../..με κάθε σεβασμό προς τους διαχειριστές , πιστεύω ότι πρέπει να παρέμβουν προκειμένου ο προαναφερθείς να ανακαλέσει...

face
09-04-13, 18:02
Jason,
Ο κάθε άνθρωπος έχει τον δικό του χαρακτήρα και αν τον ξέρεις μπορείς να καταλάβεις πως τα εννοεί...
Ο Παντελής είπε ναι έναν βαρύ χαρακτηρισμό στον Σοφοκλή, αλλά επειδή ξέρω ότι είναι καλός άνθρωπος, ξέρω ότι δεν το είπε για να τον προσβάλλει.
Ίσως δεν διάλεξε σοφά τις κουβέντες του για κάποιον που δεν τον ξέρει και για αυτό τον λόγο έφαγε μία ποινή.
Επίσης δεν είμαστε δικαστήριο να ζητήσουμε σε κάποιον να ανακαλέσει, προς θεού ρε παιδιά.
Εγώ προσωπικά βρίσκομαι σε πολύ δύσκολη θέση γιατί είμαι φίλος και με τους δύο.
Νομίζω ότι το τραβάμε πολύ. Ελπίζω να λήξει εδώ και μεταξύ των παιδιών.

jason
09-04-13, 18:20
Jason,
Ο κάθε άνθρωπος έχει τον δικό του χαρακτήρα και αν τον ξέρεις μπορείς να καταλάβεις πως τα εννοεί...
Ο Παντελής είπε ναι έναν βαρύ χαρακτηρισμό στον Σοφοκλή, αλλά επειδή ξέρω ότι είναι καλός άνθρωπος, ξέρω ότι δεν το είπε για να τον προσβάλλει.
Ίσως δεν διάλεξε σοφά τις κουβέντες του για κάποιον που δεν τον ξέρει και για αυτό τον λόγο έφαγε μία ποινή.
Επίσης δεν είμαστε δικαστήριο να ζητήσουμε σε κάποιον να ανακαλέσει, προς θεού ρε παιδιά.
Εγώ προσωπικά βρίσκομαι σε πολύ δύσκολη θέση γιατί είμαι φίλος και με τους δύο.
Νομίζω ότι το τραβάμε πολύ. Ελπίζω να λήξει εδώ και μεταξύ των παιδιών.

...εκτός απο το χαρακτηρισμό προς τον ammoul...μίλησε και για ΖΗΤΙΑΝΙΑ και αυτό αφορά περισσότερο απο όλους ΕΣΑΣ !!!...αν όπως λες είσαστε και φίλοι , τότε είναι ΔΥΟ φορές πιο προσβλητικό...

..αν κατά τη γνώμη σας το " τραβάω πολύ "...τότε οκ...κλείνω

ammoulianiotis
09-04-13, 18:25
Επειδη ημουν ο ενας εκ των δυο θελω να πω κατι και μετα παρακαλω να το αφησουμε το θεμα γιατι εχουμε ξεφυγει πολυ απο το αρχικο.

1. Ημουν αποφασισμενος να αποχωρισω για την προσβολη που δεχθηκα. Εμεινα για εσας και εμενα. Δεν με ενδιαφερει αν ειχε προθεση να με προσβαλλει, δεν με ενδιαφερει αν εκανε λαθος επιλογη λεξεων, με ενδιαφερει το αποτελεσμα. (Ειναι σαν να χτυπαμε εναν ανθρωπο με το αμαξι και να λεμε 'Συγνωμη δεν πηρα καλα την στροφη')
2. Το να ανακαλεσει καποιος το κανει γιατι το νιωθει, γιατι καταλαβε το λαθος του. Οχι γιατι του το λενε αλλοι. Αν ο Παντελης το θελει πραγματικα ας το κανει.
3. Το ξερουμε πολυ καλα οσοι εχουμε παρε δωσε με φορουμ οτι ο γραπτος λογος μπορει να παρεξηγηθει πολυ πιο ευκολα και οφειλουμε να προσεχουμε τι λεμε, πως το λεμε κτλ. Αλλωστε για αυτο υπαρχουν και οι φατσουλες αλλα και οι παρενθεσεις.
(φαινεται σαν να απανταω στο τελευταιο ποστ του Πετρου αλλα δεν ειναι ετσι, απλα με βοηθησε να αναπτυξω το δικο μου)

Οσο αφορα το τελευταιο που λεει ο Πετρος απο πανω, απο την μερια μου δεν θα συνεχιστει (αν δεν προκληθω) αλλα ειναι κατι που προσωπικα δεν το αφηνω να περασει ετσι, δεν θα ριξω μαυρη πετρα. Και ο αδερφος μου να με ελεγε ετσι χαμος θα γινοταν ποσο μαλλον ενα ατομο με το οποιο δεν εχουμε ανταλλαξει ουτε χειραψια!

Ακομα ο jason μιλησε σοφα λεγοντας αυτο: κάποιος χρησιμοποιεί τόσο προσβλητικούς χαρακτηρισμούς " για να μας τσιγκλίσει και για την " αγάπη του που έχει για το Club ", συγνωμη αλλα για μενα αυτο δεν στεκει.

Αυτα ειχα να πω (γραψω για την ακριβεια), σας παρακαλω λοιπον να συνεχισουμε-ετε το θεμα οπως ηταν για την πληρωμη του σερβερ.

DHMHTRHS
09-04-13, 19:51
Πιστεύω επίσης πως κάποια στιγμή πρέπει να γίνει ένα ξεσκαρτάρισμα στα μέλη γιατί το 1166 είναι πλασματικό να δούμε πόσοι είμαστε .Σαν ιδέα το λεω

ammoulianiotis
09-04-13, 21:12
Δημητρη τα 1166 μελη που βλεπεις ειναι γενικα τα μελη που εχουν μπει και γραφτει στο forum. Ειναι λογικο να μην ειναι ενεργα ολα αυτα τα μελη (αλλωστε σε κανενα σχεδον φορουμ δεν ειναι ολα τα μελη ενεργα).

Γνωμη μου ειναι να μην γινει το ξεσκαρταρισμα που λες και θα σε πω γιατι.

Απο αυτα τα 1166 μελη αρκετοι λογαριασμοι ειναι απο παιδια που ηταν στο Stiloclub μερικα χρονια πριν, ηταν ενεργα μελη αλλα για τον χ,ψ λογο σταματησαν να γραφουν. Δεν ειναι ωραιο να τους σβησεις τον λογαριασμο, ειναι σαν να τους κλεινεις την πορτα. Φαντασου οτι σαν moderator φαινονται παιδια που εχουν να μπουν χρονια στο φορουμ!

Συμφωνω οτι θα ηταν πιο ωραιο να αυξηθουν τα μελη που θα συμβαλλουν στα εξοδα και να πεσει το κοστος ωστε να μπορεσουμε και καποιοι που αδυνατουμε τωρα να δωσουμε ενα ποσο.

teo
09-04-13, 21:48
Συμφωνώ κι εγώ πως τα μέλη δεν πρέπει να πειραχτούν... Άσε που αν θέλεις κάποια στιγμή να προωθήσεις το forum ή να βάλεις διαφημίσεις και σου ζητήσουν αριθμό μελών θα έχεις βάλει τα χεράκια σου να βγάλεις τα ματάκια σου.. :wink:

DHMHTRHS
09-04-13, 22:31
Δίκιο έχετε και εγώ τα σκέφτηκα αυτά που λέτε αλλά μέλη που έχουνε postaρι μια η καμία δεν έχουνε λόγο ύπαρξης γνώμη μου βέβαια και εννοείτε πως δεν θέλω να θίξω κάποιον

jason
10-04-13, 15:20
Καλά......5 μέρες έκανα να μπω, έγινε της Πόπης.

Τέλος πάντων.........


..δεν έγινε της " Πόπης "....έγινε της Καραπουτ@νας !!!!!!....ουχάχάχαχααααααααααα.......:jump1:

ethnikofron471
10-04-13, 15:51
..δεν έγινε της " Πόπης "....έγινε της Καραπουτ@νας !!!!!!....ουχάχάχαχααααααααααα.......:jump1:

τστστσ μετά εμάς λες πιπέρι....ωραία παραδείγματα μας δίνετε οι μεγαλύτεροι...μικρά παιδιά.... !:jump1::rofl:

jason
10-04-13, 17:54
τστστσ μετά εμάς λες πιπέρι....ωραία παραδείγματα μας δίνετε οι μεγαλύτεροι...μικρά παιδιά.... !:jump1::rofl:

...λάθος !!!!...λάθος !!!!!...ήθελα να γράψω ότι έγινε της ....καραπουτάβρας !!!!!..χέχεεε ..sorry " πιτσιρίκια " μου....:yeah: