PDA

Επιστροφή στο Forum : Thessaloniki Tuning Show 2013



ammoulianiotis
02-05-13, 15:20
Ετοιμαστειτε μαγκες...

Thessaloniki Tuning Show 2013
http://www.thessalonikituningshow.gr/

1η Ημέρα: Παρασκευή 24 Μαϊου 2013
2η Ημέρα: Σάββατο 25 Μαϊου 2013
3η Ημέρα: Κυριακή 26 Μάιου 2013

MiKe_KaVaLa
02-05-13, 15:32
Ειναι ευκαιρια να δωσουμε το παρον σαν Club και να μας δουνε πολλα ματια!

ammoulianiotis
02-05-13, 17:07
Θα προσπαθησω να ερθω σε επαφη με καποιον υπευθυνο να μαθω λεπτομερειες αλλα το θεμα ειναι ποιος θα διαθεσει το αυτοκινητο του να το βαλουμε μεσα; Φανταζομαι οτι θα χρειαστουμε 2-3 αυτοκινητα!

Arf
02-05-13, 17:56
Βάζω εγώ το δικό μου, no prob!:samurai:

MiKe_KaVaLa
02-05-13, 18:00
Βάζω εγώ το δικό μου, no prob!:samurai:

BMW δεν εχεις;

ammoulianiotis
02-05-13, 18:30
Μεσα! Εσυ το δικο σου, ο Μητσος το δικο του και ειμαστε οκ! Χεχεχεχε!

ammoulianiotis
04-05-13, 13:24
Εχω στειλει email αλλα για την ωρα απαντηση καμια...

MiKe_KaVaLa
04-05-13, 13:52
Και τι αμαξια θα παρουσιασουμε ρε συ; Λιγο απ' ολα; :P

ammoulianiotis
04-05-13, 18:46
Εγω εκανα την κινηση να μαθω λεπτομερειες και μετα θα δουμε τι και πως. Παντως ακομα δεν εχω παρει απαντηση για το θεμα (ισως ακομα ειναι νωρις) αλλα δεν ξερω πως, εχω την εντυπωση οτι θα πρεπει να πληρωσουμε για να αυμμετεχουμε!

teo
04-05-13, 19:01
Σίγουρα θα θέλουν πληρωμή Σόφο... Το γράφει και στο site:

"Η τιμή εισιτηρίου είναι μόλις 2 euro κατ” άτομο για τα μέλη των club και 10 euro για τα αυτοκίνητα, που θα συμμετέχουν (δικαίωμα συμμετοχής έχουν δύο αυτοκίνητα για τον διαγωνισμο Show&Shine από κάθε club)."

http://www.thessalonikituningshow.gr/the-club/

Nikos
08-05-13, 09:03
Σοφοκλή, αν θες να μην περιμένεις, πάρε και μίλα με τον Σωκράτη κατευθείαν: Παντελίδης Σωκράτης Κιν: 6944396741

Από όσο ξέρω, όπως έγραψε και ο teo, η συμμετοχή είναι 10€ για κάθε αυτοκίνητο που θα μπει στον χώρο της έκθεσης.

Εγώ θα έχω περίπτερο μέσα ως APR Thessaloniki. Ευκαιρία να τα πούμε με μερικούς και από κοντά, μετά από πολύ καιρό! ;)

ammoulianiotis
08-05-13, 17:23
Νικο επειδη δεν καιγομαι περιμενω να με ενημερωσει ο υπευθυνος (ο Σωκρατης μαλλον).

Το θεμα ειναι αλλο... ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΑΜΑΞΙ ΜΕΣΑ;;;

Nikos
09-05-13, 13:28
Εγώ αν θέλετε βάζω το Stilo μέσα. Μόνο που θα πρέπει να έρθει κάποιος να το καθαρίσει, να το συμαζέψει και να αναλάβει να το πάει στην έκθεση και να το φέρει πίσω....

Soul_Giannis
09-05-13, 14:21
Εγώ αν θέλετε βάζω το Stilo μέσα. Μόνο που θα πρέπει να έρθει κάποιος να το καθαρίσει, να το συμαζέψει και να αναλάβει να το πάει στην έκθεση και να το φέρει πίσω....


Να ερθω να το παρω εγω να το φερω στην Αθηνα σε εναν γνωστο να το καθαρισει και να το φερω Θεσσαλονικη?

Nikos
09-05-13, 15:04
Αν είναι να μας κάνει και καλή τιμή ο γνωστός, νομίζω ότι συμφέρει!!! :P

Απλά να ξεκαθαρίσω, ότι το αμάξι δεν έχει ασφάλεια, δεν είναι δηλωμένο το μοτέρ, δεν είναι ότι πιο πολιτισμένο για να περπατήσει σε δημόσιο δρόμο, οπότε δεν θα φέρω καμία ευθύνη για το αν θα πάρει κάποια κλήση ο οδηγός, και απλά το θέλω ΟΛΟΚΛΗΡΟ να μου επιστραφεί πίσω... :) Επίσης να πω ότι θα πρέπει να υπάρχουν άτομα στο "περίπτερο" του club ΟΛΗ την ημέρα όσο η έκθεση λειτουργεί, ώστε το αμάξι να είναι πάντα υπό την ευθύνη κάποιου...

Stilatos
09-05-13, 15:08
αφου ρε νικο εχουμε stiloclub team δεν σου καναμε καλη δουλεια την τελευταια φορα? :P

Nikos
09-05-13, 15:40
Παντελή δεν έχω κανένα παράπονο! :) Απλά αναφέρω ότι θα πρέπει να είναι εκεί μόνιμα κάποιος, γιατί εγώ δεν θα μπορέσω να είμαι ούτε για 10 λεπτά. Επίσης, όποιος θα αναλάβει το όλο θέμα της έκθεσης/αυτοκινήτου, να μιλήσουμε να έρθει να το δει από κοντά και να κανονίσουμε το τι χρειάζεται κλπ, γιατί οι μέρες που μας έμειναν δεν είναι και πολλές. Και τις μέρες κοντά στην έκθεση, θα τρέχω κι εγώ και δεν θα φτάνω...

Επίσης να πω ότι το αμάξι έχει ήδη αρκετά αυτοκόλλητα επάνω. Δεν έχω κανένα θέμα, να μπουν και άλλα τόσα, για να φαίνεται το club κλπ. Απλά εγώ δεν θα μπορέσω να ασχοληθώ καθόλου. Για αυτό λέω, όποιος θα χειριστεί το θέμα, καλά θα ήταν να βρεθούμε να δει το αμάξι από κοντά και τι χρειάζεται να γίνει σε αυτό...

ammoulianiotis
09-05-13, 20:08
Ο κυρ Σωκρατης δεν πηρε τηλεφωνο μεχρι στιγμης...

Οσο για την παρουσια μας σε αυτο το event, οπως λεει ο Νικος η ευθυνη ειναι μεγαλη για το αυτοκινητο (οχι μονο αυτου του κιτρινου που φτερνιζεται) ειναι μεγαλη. Απο την αλλη καναμε αμαν να μαζεψουμε λιγα λεφτα για τον server...

Δεν ξερω, απο εδω Θεσσαλονικη καποιος που να μπορει να ασχοληθει; Οχι τιποτα αλλο, αλλα Παρασκευη και Κυριακη δεν θα μπορω εγω...

Nikos
10-05-13, 08:49
Ο κυρ Σωκρατης δεν πηρε τηλεφωνο μεχρι στιγμης...
Δε νομίζω ότι θα δεις φως στο τούνελ αν δεν του τηλεφωνήσεις εσύ. Παρόλα αυτά, πριν μιλήσετε, καλό θα ήταν να ξέρεις πόσες συμμετοχές θα έχει το club.



(οχι μονο αυτου του κιτρινου που φτερνιζεται)
Καλά, πόσα χαμένα επεισόδια έχεις εσύ και πιστεύεις ότι ακόμη φτερνίζεται?... :P


Για την συμμετοχή του δικού μου αυτοκινήτου, τα 10€ τα πληρώνω εγώ. Εμένα αυτό που με ενδιαφέρει, είναι να υπάρχει ΠΑΝΤΑ ένα άτομο στην έκθεση. Το καπό της μηχανής πλέον δεν κλειδώνει, και δεν θα ήθελα να μπορεί ο καθένας να το ανοίγει, αν δεν είναι κάποιος δικός μας εκεί. Επίσης, μπορώ να παρέχω και μια τύπου τέντα για να είναι το αμάξι από κάτω και μια 2η μικρότερη για να κάθονται τα άτομα που θα είναι όλη μέρα στην έκθεση. Τέλος, έχω κι ένα μικρό πλαστικό τραπέζι με 4 καρέκλες, που μπορώ να το δανείσω για την έκθεση...

ammoulianiotis
10-05-13, 19:20
Καλά, πόσα χαμένα επεισόδια έχεις εσύ και πιστεύεις ότι ακόμη φτερνίζεται?... :P

Εχω μεινει πισω ε;;; Και μολις επεσε το ματι μου στην υπογραφη σου, για να κανω ενα κλικ...



Για την συμμετοχή του δικού μου αυτοκινήτου, τα 10€ τα πληρώνω εγώ. Εμένα αυτό που με ενδιαφέρει, είναι να υπάρχει ΠΑΝΤΑ ένα άτομο στην έκθεση. Το καπό της μηχανής πλέον δεν κλειδώνει, και δεν θα ήθελα να μπορεί ο καθένας να το ανοίγει, αν δεν είναι κάποιος δικός μας εκεί. Επίσης, μπορώ να παρέχω και μια τύπου τέντα για να είναι το αμάξι από κάτω και μια 2η μικρότερη για να κάθονται τα άτομα που θα είναι όλη μέρα στην έκθεση. Τέλος, έχω κι ένα μικρό πλαστικό τραπέζι με 4 καρέκλες, που μπορώ να το δανείσω για την έκθεση...

Ετοιμο περιπτερο εχεις ρε τρελε! Και τεντες και τα παντα!
Συμφωνω οτι θα πρεπει πρωτα να δουμε αν θα εχουμε ατομα να ειναι εκει διπλα στο αμαξι και για την ωρα δεν βλεπω να κουνιεται κανεις...

...ABARTH!!!
12-05-13, 14:44
Εχω μεινει πισω ε;;; Και μολις επεσε το ματι μου στην υπογραφη σου, για να κανω ενα κλικ...

Κρίμα τα 3.611 μηνύματα που έχεις ποστάρει...χαχαχαχαχαχα... ;) ;) ;)