PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση Κυριακή 3/11/13



teo
31-10-13, 20:03
1)Επειδή τις τελευταίες μέρες βλέπω μια σχετική κινητικότητα για συναντήσεις/καφέδες κλπ...
2)Και μιας και το τριήμερο πέρασε...
3)Και μιας και δεν χρειάζεται ολόκληρη οργάνωση με χρονοδιαγράμματα, χάρτες κλπ για έναν ρημαδοκαφέ...

Στη βράση κολλάει το σίδερο!

Κάνω την τολμηρή πρόταση για καφεδάκι αυτή την Κυριακή 3/11 το πρωί γύρω στις 11-12 στο ΣΕΦ (Olympico) ώστε να βολεύει τους περισσότερους από θέμα πρόσβασης και ευκολίας parking.
Εκεί που έγινε και η τελευταία συνάντηση για καφέ εν ολίγοις...

Μέχρι στιγμής είμαστε 2 Stilo που θα πάμε για καφεδάκι όπως και να χει... οπότε έλα να βλέπω συμμετοχές από Αθήνα...!



ΥΓ προς "Βόρειους":
Δεν σας βγάζω στην απ'έξω έτσι;... όποιος θέλει έρχεται! :rofl:

Bill stilo
31-10-13, 20:57
Ερχεται η συναντηση teo...αντε να μαζευομαστε ολοι εδω στην αθηνα!

ethnikofron471
31-10-13, 21:40
Γιατί δεν μαζευόμαστε κάπου ενδιάμεσα ρε παιδιά κάποια στιγμή? Λίγο κάτω απο την Θεσσαλονίκη, λίγο πάνω απο την αθήνα να έρθουν και οι τριγύρω...κάπου στο ενδιάμεσο...καλά θα ήταν...έξοδα βέβαια αλλα αν πάντα σκεφτόμαστε τις βενζίνες και τις δουλειές που έχουμε ποτέ δεν θα γίνει...

teo
31-10-13, 21:52
Ρε συ εδώ για έναν καφέ λέμε και μαζευόμαστε με το τουφέκι, λες και είναι ταξίδι στο εξωτερικό...! Πόσο μάλλον για αυτό που λες εσύ!! Χεχε!

jason
31-10-13, 22:00
Γιατί δεν μαζευόμαστε κάπου ενδιάμεσα ρε παιδιά κάποια στιγμή? Λίγο κάτω απο την Θεσσαλονίκη, λίγο πάνω απο την αθήνα να έρθουν και οι τριγύρω...κάπου στο ενδιάμεσο...καλά θα ήταν...έξοδα βέβαια αλλα αν πάντα σκεφτόμαστε τις βενζίνες και τις δουλειές που έχουμε ποτέ δεν θα γίνει...

...βάλτε κίτ LPG για να πηγαίνετε όσες βόλτες θέλετε !!!!.... χέχέχέεε..:tongue2:....

ethnikofron471
31-10-13, 22:02
teo έχεις ένα δίκιο ρε γμτ...
Jason καλά θα ήταν αλλα...υπάρχουν πολλά αλλά... :/

ammoulianiotis
31-10-13, 22:33
Γιατί δεν μαζευόμαστε κάπου ενδιάμεσα ρε παιδιά κάποια στιγμή? Λίγο κάτω απο την Θεσσαλονίκη, λίγο πάνω απο την αθήνα να έρθουν και οι τριγύρω...κάπου στο ενδιάμεσο...καλά θα ήταν...έξοδα βέβαια αλλα αν πάντα σκεφτόμαστε τις βενζίνες και τις δουλειές που έχουμε ποτέ δεν θα γίνει...

Κατι σαν mini Πανελληνια;

Bill stilo
31-10-13, 22:46
Τι αλλα ethnicofron471?ενας καφε ειναι;;δν ειναι δυσκολο γιανκανεναν...αλλιως δεν λεγομαστε club...απλα ενα τεχνικο forum....αποφασιστετο....

ethnikofron471
31-10-13, 22:55
Τι αλλα ethnicofron471?ενας καφε ειναι;;δν ειναι δυσκολο γιανκανεναν...αλλιως δεν λεγομαστε club...απλα ενα τεχνικο forum....αποφασιστετο....

το αλλα στο υγραέριο πήγαινε φίλε μου :)
Εγώ είμαι μέσα...μπορώ να κάνω τα κουμάντα μου και να πάω στα μισά...θα πάρω και κανενα 2 ακόμα απο δω απο θεσσαλονικη να μοιραστούμε καύσιμα και βγαίνει....εσείς πάρτε το απόφαση...
στο φόρουμ υπάρχουμε πλέον μονο 3-4 μέλη.... μήνες ολόκληρους ακόμα και οι moderators και οι administrators είναι άφαντοι.... άστα να παν...πικραμένη ιστορία αλλα τι να κάνεις...

Εγω παντως ειμαι μέσα για μια συνάντηση στο ενδιάμεσο...και είμαι σιγουρος και τα άλλα παιδιά που είναι απο Θεσ/νικη

Stilatos
31-10-13, 23:02
το olympico υπαρχει? διοτι τελευταια φορα που πηγα προς τα εκει στο beer fest ητανε σαν να εκλεισε? πηγε κανεις προσφατα?

teo
31-10-13, 23:35
Ωχ Παντελη λες; Δεν εχω παει τελευταια να πω την αληθεια, αλλα μπορω να περασω καποια στιγμη να ριξω μια ματια...
Αλλιως υπαρχουν και τα παραδιπλα, πχ το ΝΑΙ που ελπιζω να υπαρχει ακομα!

Edit:
Μαλλον ειναι κλειστο, απ οσο εψαξα λιγακι online... Αν καποιος θελει να προτεινει εναλλακτικη ας το κανει!
Αλλιως το μικρολιμανο ειναι διπλα!

DHMHTRHS
01-11-13, 00:37
Εγώ μέσα και για την κυριακή και για μίνι πανελλήνια μέσα είμαι αρκεί να βολέψουνε η μέρες με την δουλιά μου

teo
01-11-13, 06:45
Έεετσι Jimmάρα! Κυριακή είσαι μέσα δηλαδή ή δεν ξέρεις ακόμα απ τη δουλειά;;

DHMHTRHS
01-11-13, 08:01
Κυριακή μέσα 100% :-)!!!!!

Bill stilo
01-11-13, 13:35
Εγω νομιζα οτι λες για τον καφε οχι για τ αεριο...

ethnikofron471
01-11-13, 15:39
Εγω νομιζα οτι λες για τον καφε οχι για τ αεριο...

Όχι φίλε μου :) Για τον καφέ πρώτος πρώτος φωνάζω να κάνουμε κάπου στο ενδιάμεσο μία μίνι έστω πανελλήνια...

angelinho
01-11-13, 16:27
Εγώ κατά 90% είμαι μέσα... αύριο θα σας πω για το 10% :P

jason
01-11-13, 18:11
..Teo..από ότι βλέπω καλά πάει το πράγμα..κατάφερες και "αφύπνισες" μέχρι και τον Angelinho !!!!!!....xexeeeee....

..εκεί που λέτε να πάτε πίσω απο ΣΕΦ....νέκρα...έχουν κλείσει όλα../..Μικρολίμανο κάτι θα βρείτε..

teo
01-11-13, 18:32
Να μας πεις για το 10% γρήγορα μη σε τσουρομαδήσω!! :argue:


Jason κι εσύ να μας πεις που βρίσκεσαι αυτές τις μέρες?? :smoke:Χεχε!

jason
01-11-13, 19:15
Να μας πεις για το 10% γρήγορα μη σε τσουρομαδήσω!! :argue:


Jason κι εσύ να μας πεις που βρίσκεσαι αυτές τις μέρες?? :smoke:Χεχε!

..αυτή τη στιγμή "ανηφορίζω " προς Ancona...γράφω μέσα απο την καμπίνα μου...επικοινωνία me GSTS (Global Satelite Telecomunication System ) σε μόνιμη σύνδεση μέσω δορυφορικής με το οικιακό desktop μου φίλε../..όπως βλέπεις υπάρχουν και χειρότερα απο το να δουλεύεις ταξί../..καλά να περάσετε...

teo
01-11-13, 19:23
Να μας φέρεις Stoccafisso all’ Anconetana και φωτό απ το Lazzaretto!!... :happy:

Ξεκούραστο ταξίδι χωρίς απρόοπτα εύχομαι φίλε!...

ammoulianiotis
01-11-13, 21:30
..αυτή τη στιγμή "ανηφορίζω " προς Ancona...γράφω μέσα απο την καμπίνα μου...επικοινωνία me GSTS (Global Satelite Telecomunication System ) σε μόνιμη σύνδεση μέσω δορυφορικής με το οικιακό desktop μου φίλε../..όπως βλέπεις υπάρχουν και χειρότερα απο το να δουλεύεις ταξί../..καλά να περάσετε...

Καλα ταξιδια να εχεις παντα! Με το καλο να πας και να γυρισεις!

Bill stilo
01-11-13, 21:56
Καλο ταξιδι jason!

DHMHTRHS
01-11-13, 22:01
Να βάλω εγώ 110% να καλύψω και του Άγγελου παίδες τόσο κουβαρντάς ο Μητσος !!! :-)

Bill stilo
01-11-13, 22:03
Ετσι ετσι δημητρη..αν κ τον βλεπω τον αγγελο για 100%

DHMHTRHS
01-11-13, 23:51
Τελικά πείτε πόσοι είμαστε μέσα για την Κυριακή και που ?Για Μικρολίμανο και εγώ μέσα είμαι παντός !!! Εγώ και ένας να έρθει θα πάω. Μπορεί να μην είναι συναντήσει με 2 άτομα άλλα είναι ραντεβού χαχαχαχαχ

Bill stilo
02-11-13, 00:18
Σιγουρα ειμαι εγω ο τεο κ εσυ!τωρα μεχρι την κυριακη θα δουμε....

παντελης
02-11-13, 09:58
καλη η προσπαθεια και το εννωω μακαρι να ειχανε ολοι τετοιο πνευμα αλλα εδω τους κοψανε το μησθο και δε μηλανε θα πανε συνατηση.

jason
02-11-13, 10:09
Να μας φέρεις Stoccafisso all’ Anconetana και φωτό απ το Lazzaretto!!... :happy:

Ξεκούραστο ταξίδι χωρίς απρόοπτα εύχομαι φίλε!...

...thanks Teo..μόνο μια επισήμανση ...ταξίδια γαλήνια να μου ευχεσαι φίλε..είναι το επάγγελμά μου η θάλασσα..

...λοιπόν άκου..αν έρθεις απο Πάτρα μεριά μέσα στο Νοέμβρη , μπορώ να σου φέρω Stoccaffisso../..απο Δεκέμβρη αρχίζω ταξίδια απο Αγγλία στις χώρες της Βαλτικής , οπότε πάπαλα...αν θέλεις όμως σου στέλνω τη συνταγή να το φτιάξεις εσύ..λίγο δύσκολο να το κάνεις όπως οι Ιταλοί αλλά με λίγη προσπάθεια όλα γίνονται../..όσο για φωτογραφίες του φημισμένου μουσείου ..οκ..

...Σόφο..σε ευχαριστώ πολύ και εσένα αδερφέ μου...

teo
02-11-13, 10:13
Παντελή ευχαριστούμε. Είναι κάτι πολύ απλό μια συνάντηση έστω για έναν καφε, φαντάζομαι συμφωνείς έτσι;

Εδώ στο δρόμο βρίσκονται δυο φίλοι που έχουν να τα πουν καιρό, και για ένα καφεδάκι πηγαίνουν χωρίς προγραμματισμό κλπ.

Δεν λέω πως όλοι μπορούν αυτή την Κυριακή πχ, λογικό είναι, αλλά αν είχαμε πιο συχνά τέτοιες προτάσεις, όλο και κάποια στιγμή θα μπορούσαμε να βρεθούμε πολλοί μαζί. Το θέμα είναι να θέλεις να κάνεις κάτι, να έχεις την όρεξη... Αλλιώς άστα να πάνε.

Λοιπόν η λίστα μέχρι στιγμής έχει ως εξής:
1)teo
2)bill stilo
3)DHMHTRHS
4)angelinho (?)

Τζιμάρα όσο για το που θα πάμε θα εξαρτηθεί από συμμετοχές! Αν θυμάμαι καλά έχω το τηλέφωνό σου, οπότε θα σε πάρω απογευματάκι να τα πούμε!

DHMHTRHS
02-11-13, 15:08
ΟΚ πάρε περιμένω με αγονία χαχαχαχα

παντελης
02-11-13, 16:29
μπραβω φιλε τεο αυτο ειναι το σωστο πνευμα παντα να προσπαθεις για το καλο ειμαι μαζι σου γιατι εισαι απο τα μελοι που θα προσπαθουνε παντα . ευχαριστω εποιασε τοπο η γκαζουρα η πρωινη εσυ απλα εισαι απο τα παιδια που ξερουνε να μηλανε με τη καρδια τους μπραβω φιλε .

teo
02-11-13, 17:09
...thanks Teo..μόνο μια επισήμανση ...ταξίδια γαλήνια να μου ευχεσαι φίλε..είναι το επάγγελμά μου η θάλασσα..

...λοιπόν άκου..αν έρθεις απο Πάτρα μεριά μέσα στο Νοέμβρη , μπορώ να σου φέρω Stoccaffisso../..απο Δεκέμβρη αρχίζω ταξίδια απο Αγγλία στις χώρες της Βαλτικής , οπότε πάπαλα...αν θέλεις όμως σου στέλνω τη συνταγή να το φτιάξεις εσύ..λίγο δύσκολο να το κάνεις όπως οι Ιταλοί αλλά με λίγη προσπάθεια όλα γίνονται../..όσο για φωτογραφίες του φημισμένου μουσείου ..οκ..

...Σόφο..σε ευχαριστώ πολύ και εσένα αδερφέ μου...

Όπα...τώρα είδα την απάντηση σου ρε φίλε! Κάλλιο αργά παρά ποτέ... Χαχα!

Ααα...μπράβο! Και έσπαγα το κεφάλι μου να θυμηθώ τη φράση των ναυτικών... Ταξίδια γαλήνια λοιπόν φίλε μου!

Λοιπόν επειδή δυστυχώς δεν με βλέπω για Πάτρα, δεν μου φέρνεις και κανένα κατεψυγμένο Ιταλικό ψαράκι μαζί με τη συνταγή για να τη φτιάξω?... χεχεχε... :beer:


Παντελή και πάλι σε ευχαριστώ...

teo
02-11-13, 17:57
Update:

Έχουμε και το 100% απ τον Άγγελο! Μόλις μιλήσαμε στο τηλέφωνο.

Άρα έχουμε:
1)angelinho
2)bill stilo
3)DHMHTRHS
4)teo

και όποιος θέλει συμπληρώνει το όνομά του ακόμα και τελευταία στιγμή.

Μέρος συνάντησης:
Επειδή και οι τέσσερις μέχρι στιγμής είμαστε από τα δυτικά, σαν πιο πιθανό μέρος παίζει το Escape Center στο Ίλιον. Αν έχουμε κι άλλη συμμετοχή που δεν βολεύει, το αλλάζουμε.

Ώρα: 12μμ να έχετε ξυπνήσει όλοι πουλάκια μου... :laughing:

DHMHTRHS
02-11-13, 18:39
Άντε μια χαρά επιτέλους stilocoffe!!!!

ioannidis
02-11-13, 18:51
https://maps.google.com/maps?q=escape+center+%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%BF%CE%B D&hl=en&ie=UTF8&ll=38.043292,23.732357&spn=0.061309,0.132093&sll=37.0625,-95.677068&sspn=61.969195,135.263672&t=h&z=14&iwloc=A

Αυτό λές

polfan
02-11-13, 19:03
Ξέρω ότι είναι δύσκολο, αλλά αν το κανονίζατε νωρίτερα ή αργότερα θα μπορούσα να έρθω και εγώ να σας γνωρίσω.
Στη μία και μισή είμαι καλεσμένος και δυστυχώς δε μπορώ να το αναβάλλω αν και προσπάθησα.

Με εξυπηρετεί και εμένα το escape.

ioannidis
02-11-13, 19:07
Αν εκεί που είσαι καλεσμένος έχει φαί, τότε ερχόμαστε όλοι μαζί σου... δεν είναι θέμα... :)

polfan
02-11-13, 19:12
Αν εκεί που είσαι καλεσμένος έχει φαί, τότε ερχόμαστε όλοι μαζί σου... δεν είναι θέμα... :)

Θα έχει και φαΐ αλλά κατά τα άλλα είναι συνάντηση με παλιούς συμφοιτητές που δεν αναβάλλεται...

Ο Jason δε θα έρθει; Του χρωστάω κέρασμα.

Bill stilo
02-11-13, 19:33
Ιωαννιδη αυτο ειναι ναι....polfan οταν λες αργοτεραα;αν ειναι μπορεις να περασεις εστω κ για λιγο να γνωριστουμε....

polfan
02-11-13, 19:39
Αν το κάνετε 11 θα ήταν μια χαρά. Αλλιώς κατά τις 5.

Αν δε σας εξυπηρετεί μην αλλάξετε την ώρα που έχετε συμφωνήσει.

Συμβουλή: Όσο νωρίτερα πάτε στο escape τόσο καλύτερα. Κυριακές με καλό καιρό το parking
γεμίζει ασφυκτικά μέχρι πίσω. (Αύριο θα είναι ανοιχτά και τα Jumbo...)

Προτείνω να παρκάρετε στο parking του carrefour πριν τον καφέ γιατί είναι ψιλοχλωμό να βρούμε
τόσες άδειες κοντινές θέσεις κενές.

Bill stilo
02-11-13, 19:41
Μενεις εκει κοντα;;;θα μιλησω αμα ειναι κ θα σ πω....

polfan
02-11-13, 19:42
Δουλεύω εκεί κοντά...

teo
02-11-13, 19:44
Για νωριτερα εγω δεν εχω προβλημα, αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα εχουν ξυπνησει τα υπολοιπα καμαρια μου... Χαχα!

Για αργοτερα κωλυομαι λιγακι εγω γιατι θα παιζουν κοψιδια σπιτι... Οποιος πειναει,περναει,τσιμπαει... Ετσι απλα!

Bill stilo
02-11-13, 19:49
Ε τοτε να ερθουμε τεο...κ εγω δν εχω προβλημα για νωριτερα....

teo
02-11-13, 19:51
Μισο τοτε να κανω δυο τηλεφωνα και επανερχομαι σφαιρα...

Update:
Το κανουμε λοιπον 11 πμ! Ο Αγγελος ισως καθυστερησει κανα μισαωρο λογω μιας δουλειας που εχει αλλα στο μισαωρο ακομα στο παρκινγκ θα ειμαστε να χαρχαλευουμε (πως μου ηρθε αυτο) τα stilακια!


11πμ λοιπον αυριο το πρωι στο Escape Center!

Bill stilo
02-11-13, 20:02
Κομπλε!!!ερχεται η αυριανη συναντηση!

polfan
02-11-13, 20:03
Ευχαριστώ πολύ παιδιά για την αλλαγή της ώρας.

teo
02-11-13, 20:05
Ερχεται...ερχεται!

Τι ευχαριστεις ρε φιλε... Δεν ειχαμε κλεισει και τραπεζι! Χεχε!

Οσο για το carrefour εχεις δικιο... Μαλλον εκει θα τα παρκαρουμε... Λλλιως στο παρκινγκ που εχει μπροστα απ την πυλη του παρκου Τριτση!

Stilatos
03-11-13, 01:54
Παιδια λογω μια υποχρεωσης θα προσπαθησω να ξεμπλεξω να ερθω αλλιως στο επομενο.

παντελης
03-11-13, 08:18
ολοι εχουμε υποχρεωσεις.....

teo
03-11-13, 09:36
Παιδια λογω μια υποχρεωσης θα προσπαθησω να ξεμπλεξω να ερθω αλλιως στο επομενο.

Παντελη μακαρι να τα καταφερεις να σε δουμε κι απο κοντα...

Και κατι που ειχα παραλειψει:
Για οποιον χρειαστει κατι ή για παν ενδεχομενο τελευταίας στιγμής, το τηλεφωνο μου ειναι 6982349865

DHMHTRHS
03-11-13, 09:58
Έλα να ξυπνάμε σιγά σιγά!!!

teo
03-11-13, 10:08
Απ την αγωνια μου να σε δω, δεν εχω κοιμηθει ολο το βραδυ... Χαχαχαχα!

Καλημερες!!

DHMHTRHS
03-11-13, 16:13
http://imageshack.us/a/img203/3838/yk02.jpg

DHMHTRHS
03-11-13, 16:16
πολύ ωραία η σημερινή συναντήσει !!!

http://imageshack.us/a/img845/7002/bhka.jpg

teo
03-11-13, 17:41
Η συνάντηση σήμερα ήταν φοβερή! Πολύ γέλιο, ωραία παρέα, και το μπλα μπλα βροχή... :smoke:

Πέντε αυτοκίνητα για αρχή πιστεύω ήταν πολύ καλά! Ελπίζω στις επόμενες συναντήσεις (που δεν θα αργήσουν να έρθουν πάλι) να είναι περισσότερα!

Βάζω και μερικές φωτό να μας δείτε και να μας φτύσετε (μη μας ματιάσετε ντε)...!

http://imageshack.com/a/img59/871/r04a.jpg

http://imageshack.com/a/img31/5325/3u2e.jpg

http://imageshack.com/a/img856/7352/2l5k.jpg

http://imageshack.com/a/img850/767/rn6s.jpg

http://imageshack.com/a/img607/4098/u1tp.jpg


Πολλά ειπώθηκαν, σοβαρά κι αστεία, αλλά το συμπέρασμα είναι ένα:

Δεν θα αφήσουμε ξανά να χαθεί αυτό το κλίμα...!

Η επόμενη συνάντηση πιθανόν να καταλήξει σε φαγοπότι, οπότε οψόμεθα!! Προετοιμαστείτε από τώρα!

Bill stilo
03-11-13, 17:49
Τελεια η συναντηση!κ εννοειται πρεπει να γινονται πιο συχνα!για φαγοποτι η επομενη φορα!

DHMHTRHS
03-11-13, 17:50
Όμορφες φωτό teo βγήκανε πολύ καλές!!!

teo
03-11-13, 17:55
Όντως αν και με κόντρα ήλιο βγήκαν πολύ καλές! Εε εντάξει στις δυο πρώτες φταίνε και τα "μοντέλα" για την ομορφιά!! Μετά μπήκαν οι σκ@τόφατσές μας και τις χαλάσαμε! Χαχαχα!

Bill stilo
03-11-13, 17:59
Χαχαχαχα!ετσι!οι ομορφιες φενονται!

DHMHTRHS
03-11-13, 18:07
Χαχαχα έλα ρε καλοί είμαστε και τα κουκλιά όμορφα βγήκανε !!! Άντε φορτώνουμε για την επόμενη συνάντηση.!!! Είδα 4 όμορφα αυτοκίνητα με πολύ προσωπική δουλιά από τους ιδιοκτήτες τους .... αυτό μου άρεσε πολύ!!! Και μην ξεχνιόμαστε είδαμε οροφή εν λειτουργία φτου να μην την ματιάσουμε!!!

teo
03-11-13, 18:15
Φτου φτου σκόρδα για την ηλιοροφή του polfan! Μην τη γλωσσοτρώτε!!

Μια χαρά κλαρινογαμπροί βγήκαμε όλοι! Χαχαχα! Τα αυτοκίνητα τα χάρηκα πολύ κι εγώ... Έπρεπε να βγάλουμε και μία φωτό την ώρα που είχαμε όλοι ανοιχτά καπώ και τα σκαλίζαμε...!

ioannidis
03-11-13, 18:26
Το κλειδί του 500 πάω στοίχημα ότι δεν έχει τηλεχειρισμό...

Μπράβο για την συνάντηση! Στην επόμενη, θα κανονίσω το πρόγραμμά μου να έρθω. Μπραβο και πάλι!

teo
03-11-13, 18:29
Το κέρδισες το στοίχημα... Κούφιο είναι! Χεχε!

Μακάρι ρε φίλε... Να σε γνωρίσω κι εσένα από κοντά (και όσοι δεν σε ξέρουν)!

ethnikofron471
03-11-13, 18:48
πωωω καλά ρε τι αλητόφατσες είναι αυτές που μου θέλετε και stilo....Πάρτε κανένα astra ή κανένα golf!!!
χαχαχα πλάκα κάνω παιδιά!
Πραγματικά ένα μεγάααλο μπράβο! Οι φωτογραφίες με κάναν πολύ χαρούμενο!Όλα τα αμάξια είναι κουκλιά, του Δημήτρη μόνο έχω να πω οτι απο τις φωτογραφίες που είχα δει μεχρι στιγμής το αδικούσαν πολύ σε σχέση με το κουκλί που είναι.

Μου άρεσαν πολύ και οι φωτογραφίες...μου μυρίζει teo στην δουλειά....

Μπράβο και πάλι μπράβο και ελπίζω να καταφέρουμε κάποια στιγμή - άμεσα - να κάνουμε και κάποια συναντηση στο ενδιάμεσο βόρειοι και νότιοι και να γνωριστούμε και απο κοντά!

-ο jason δεν ήρθε?

DHMHTRHS
03-11-13, 19:15
Όχι άλλα έχουμε συναντήσεις μπροστά μας!!

teo
03-11-13, 19:47
O jason ταξιδεύει Μιχάλη και δεν μπορούσε αυτή τη φορά!

Για του Δημήτρη έχεις δίκιο! Το είχα ξαναδεί στην προηγούμενη συνάντηση αλλά ήταν και βράδυ και δεν το είχα προσέξει καλά!

Πιστεύω πως μια φορά το μήνα μπορούμε να οργανώνουμε κάτι τέτοιο και να μη χανόμαστε... Προσωπικά, θα το προσπαθώ όσο γίνεται (είμαι σίγουρος και όλοι όσοι ήρθαν σήμερα, γιατί αυτό συζητούσαμε)!
Όσο για την ενδιάμεση μακάρι κάποια στιγμή να το καταφέρουμε!

...Να σε δω κι από κοντά γιατί εσύ μου κάνεις για Ibizoφατσα! Χαχαχα! :hehe:

Για τις φωτό ναι, κουβάλησα το τέρας μαζί μου (ψηφιακή) γιατί ήταν ιστορική στιγμή! :photo:

ΥΓ:
Ρε σεις ο Δημήτρης στη φωτό, μόνο εμένα μου θυμίζει τον Link από Prison Break??

DHMHTRHS
03-11-13, 19:54
Τον jason θέλω να τον συναντήσω Πάτρα αν τον πετύχω ποτέ!
Μιχάλη ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!
Μακάρι να μπορέσουμε να βρεθούμε όλοι κάποια στιγμή σε μια πανελλήνια θα ήτανε το τέλειο!!!

ThoDoriS
03-11-13, 20:16
......

Μπράβο για την συνάντηση! Στην επόμενη, θα κανονίσω το πρόγραμμά μου να έρθω. Μπραβο και πάλι!

Μπράβο και από εμένα.... Στην επόμενη θα το προσπαθήσω και εγώ...

DHMHTRHS
03-11-13, 20:55
Έτσι να παίρνουμε τα πάνω μας!!!

ammoulianiotis
03-11-13, 21:29
Μπραβο παλικαρια! Παντα τετοια να εχετε και ακομα καλυτερα!

Αντε να παρουμε σειρα και οι υπολοιποι!

face
03-11-13, 22:56
Μπράβο ρε παιδιά....
Πολλά μπράβο σε όσους την οργάνωσαν, σε όσους πήγαν αλλά και σε όσους ήθελαν να πάνε αλλά δεν μπόρεσαν.
Την επόμενη φορά.

Bill stilo
03-11-13, 23:19
Τν επομενη φορα περισσοτεροι παιδια...ετσι πρεπει να γινεται!

angelinho
04-11-13, 00:08
Stilares... :) περιμένω και την επόμενη φορά να ψήνουμε τα σουβλάκια πάνω σε καμια οροφή του Stilo!!!

Stilatos
04-11-13, 00:12
μπραβο παιδια δυστυχως δεν καταφερα να ξεμπλεξω στο επομενο σιγουρα.

ethnikofron471
04-11-13, 12:42
O jason ταξιδεύει Μιχάλη και δεν μπορούσε αυτή τη φορά!

Για του Δημήτρη έχεις δίκιο! Το είχα ξαναδεί στην προηγούμενη συνάντηση αλλά ήταν και βράδυ και δεν το είχα προσέξει καλά!

Πιστεύω πως μια φορά το μήνα μπορούμε να οργανώνουμε κάτι τέτοιο και να μη χανόμαστε... Προσωπικά, θα το προσπαθώ όσο γίνεται (είμαι σίγουρος και όλοι όσοι ήρθαν σήμερα, γιατί αυτό συζητούσαμε)!
Όσο για την ενδιάμεση μακάρι κάποια στιγμή να το καταφέρουμε!

...Να σε δω κι από κοντά γιατί εσύ μου κάνεις για Ibizoφατσα! Χαχαχα! :hehe:

Για τις φωτό ναι, κουβάλησα το τέρας μαζί μου (ψηφιακή) γιατί ήταν ιστορική στιγμή! :photo:

ΥΓ:
Ρε σεις ο Δημήτρης στη φωτό, μόνο εμένα μου θυμίζει τον Link από Prison Break??


teo όχι και ibizoφατσα ρε φίλε...παρα πάει...εγώ είμαι γλυκούλης :p
Πιο πολύ για aeroxόφατσα μου κάνω εγώ...:P
αστειεύομαι...

παντελης
04-11-13, 16:24
κατι καλο βγηκε τελικα απο τη γκαζουρα μπραβω στα παιδια αυτο ειναι .
ετσι πρεπει να κινηστε δυναμικα και να κανεται πραξη οσα λαιτε . εκει ακρηβως αποσκοπουσε η επιθεση που εκανα να πιεσω μονο αυτους που πραγματικα θελουνε να ειναι στο club και κατι πετυχα .
μονο και μονο για να αποδηξεται οτι μπορειτε κανατε εντιποσιακη συντατηση και πιστευω περασατε καλα .
συνχαριστηρια παιδια συνεχηστε ετσι και θα υπζρχει και παλι κινητηκοτητα στο club .



οσο για το νεαρο που με το αγαπιμενο του χρωμα ροζ γραφει ανοησιες ριχνει απλα το επιπεδο του . θα περιμενα να κινησε με περισοτερη αξιοπρεπεια γιατι αυτο δειχνει αλοστε και συντομη πορια σου στο forum . μου εχεις δωσει την εντιπωση του συγκροτημενου και συνετου μην μου τα χαλας σου δινω μια ευκαιρια να διωρθωσεις .
παντα φιλικα και φανερα οχι υποχθωνια με pm.
μετα απο μια γερη μπορα συνηθως ερχειται η γαληνη και η καλοκαιρια. αντε να δουμε θα την εκμεταλευτητε και οι υπολοιποι .
να εχεται ενα καλο απογευμα ολοι .

teo
04-11-13, 16:45
Ο (Μιχα)Λάκης ο γλυκούλης ξαναχτυπά...!! Χαχα! :upside: Δεν παίζεσαι...!


Παιδιά στην επόμενη συνάντηση ελπίζω να διπλασιάσουμε τον αριθμό των συμμετοχών! Αν βέβαια παίζει και κοψιδοκατάσταση...προβλέπω να μη χωράμε... :beer:

Μέχρι τότε ... για να δούμε και τους Βόρειους...! Σειρά σας!!

DHMHTRHS
04-11-13, 22:35
Εγώ λέω πάντως να ξαναγίνει σύντομα μην ξεχαστούμε πάλι .!!!!

angelinho
04-11-13, 22:51
Πιστεύω στην όλη μπόρα εγώ είμαι το ουράνιο τόξο... Ρε μακακες μήπως το κάνατε όλο αυτό για να μπω να ξαναγράψω;;; :jumpy::clapping::rofl:

DHMHTRHS
04-11-13, 23:33
Μας κατάλαβε !!!! Κάντε τους χαζούς!!!

teo
05-11-13, 00:10
:whistle::whistle::whistle:

Το ξέρουμε το παλικάρι?? Φίλε angelinho μπες στην ενότητα "Νέα Μέλη" και γράψε μας όνομα και δυο πραγματάκια για το Stilo σου! :rofl:



Εννοείται πως θα ξαναγίνει σύντομα Jim! Δεν είναι να τα αφήνουμε αυτά...!

Bill stilo
05-11-13, 10:25
Κ σας τ ελεγα θα μας παρει χαμπαρι...εννοειται δημητρη θα ειναι πολυ συντομα η επομενη φορα!

angelinho
05-11-13, 14:20
:whistle::whistle::whistle:

Το ξέρουμε το παλικάρι?? Φίλε angelinho μπες στην ενότητα "Νέα Μέλη" και γράψε μας όνομα και δυο πραγματάκια για το Stilo σου! :rofl:



Εννοείται πως θα ξαναγίνει σύντομα Jim! Δεν είναι να τα αφήνουμε αυτά...!


Ήρθε ο "1-2-2011- να μας πει νέο μέλος....!!!!

teo
05-11-13, 16:24
Εσύ πρόσεχε τι λες γιατί δεν θα φοβηθώ να σε εκθέσω...


Ξέρω πολύ καλά ότι ...... το γυαλίζεις το χερούλι!! http://www.nnnforum.com/forums/images/smilies/NNN/gay.gif