PDA

Επιστροφή στο Forum : StiloClub Μπλουζακια Collection 2014



ammoulianiotis
23-11-13, 18:32
Με ιδιαιτερη χαρα, τιμη, υπερηφανεια και οτι αλλο θελετε, η Teo & Sofos StiloClub Dressing Team (τι γραφω???) σας παρουσιαζει το δημιουργημα της! (του teo ειναι βασικα αλλα να κλεψω λιγη δοξα και εγω....)

http://img69.imageshack.us/img69/5/p87l.jpg

Αυτο ειναι το πρωτο δειγμα, αριστερα η μπροστα μερια και στα δεξια η πισω!
Στο μανικι υπαρχει η υπογραφη του Schumi που καποτε ηταν και στη διαφημιση του αυτοκινητου!

Παρακατω δειτε και μια δοκιμη που καναμε σε ασπρο...
Καπως ετσι θα βγει και το μπροστα τμημα!
http://img22.imageshack.us/img22/7281/cozo.jpg

Συγχωρεστε μας που το ετοιμασαμε κρυφα αλλα θελαμε να το κανουμε σαν εκπληξη για την παρεα!
Οποιος εχει να προτεινει καποια διορθωση παρακαλειτε να το κανει στον Harry Potter του σχεδιαστικου τμηματος, teo!
Να μην ξεχασω να ευχαριστησω τον teo και δημοσια για την προσπαθεια του και το Stilaki του που ποζαρε στον φακο για να μπει στο πισω μερος της μπλουζας!

Ευχαριστω!

teo
23-11-13, 18:41
Όσο το βλέπω τόσο πιο ωραίο μου φαίνεται! Θέλω να τη φορέσω σύντομα!!

Η ιδέα παιδιά ανήκει στον Σόφο, οπότε εγώ απλώς έκανα the dirty job ακολουθώντας την έμπνευση!! Teo & Sofos StiloClub Dressing Team?? Χαχαχα θεός...!

Οι ιδέες σας είναι ευπρόσδεκτες, καθώς και οι κρατήσεις για μπλουζάκια!!

Θα το πω και δημόσια λοιπόν...Μπράβο Σόφο! Φοβερή ιδέα... :thumbsup::thumbsup:

ΥΓ:
Επειδή η εικόνα είναι μικρή για να τα χωρέσει όλα και ίσως δεν φαίνεται (ειδικά σε μικρές οθόνες), να συμπληρώσω στην ωραία παρουσίαση του Σοφοκλή, πως η αλυσίδα που κρατάει το σήμα της FIAT μπροστά, αποτελείται από πολλά www.stiloclub.gr ενωμένα!

ammoulianiotis
23-11-13, 18:45
Ειμαι ηδη σε αναζητηση μαγαζιου/ανθρωπου που θα μας δωσει τιμη για τα μπλουζακια.
Παρακαλω οποιος μπορει βαζει τις εικονες με τα σχεδια σε ενα usb και ρωταει για τιμες ωστε να δουμε αν κανουμε, που, ποσο κτλ...

ΥΓ. Οπως και να εχει, ενα θα το κανω να το φορεσω!

Teo μπορει η ιδεα να ηταν δικια μου, αν δεν εβαζες το χερακι σου ή το ποντικακι σου ή το γουστο σου δεν θα ειχε γινει τιποτα πραξη!

teo
23-11-13, 18:56
Θα το έχω μαζί μου σε ένα στικάκι κι εγώ σε περίπτωση που βρω κάποιο μαγαζί τυχαία να ρωτήσω, γιατί δεν έχω κάποιο υπόψη τώρα!

ΥΓ:
Εννοείται αυτό! Δύο μπλουζάκια λοιπόν σίγουρα!

DHMHTRHS
23-11-13, 18:59
Τέλειο !!!! Ποιος Ασλανης και Γαβαλας έχουμε τον Τeo τώρα και σχεδιαστής ρούχων χαχαχα!!!

DHMHTRHS
23-11-13, 19:02
Στο μοναστηράκι έχω σταμπάρει 1 μαγαζί άλλα είναι μακριά από έμενα .

ammoulianiotis
23-11-13, 19:03
Ξεκιναμε και μια λιστα αν ειναι παραλληλα για να εχουμε υποψιν ποσα τεμαχια να ζητησουμε. Μην ξεχναμε οτι συμφωνα με τα τεμαχια μπορουμε να χτυπησουμε καλυτερη τιμη!

1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - ? τμχ

DHMHTRHS
23-11-13, 19:10
1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - ? τμχ
3.DHMHTRHS-2 τμχ (το 1 για την κοπέλια μάλλον

ioannidis
23-11-13, 19:25
1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - ? τμχ
3.DHMHTRHS-2 τμχ
4. ioannidis - 1τμχ - large

Αν και το μπροστά με το κερμασμένο έμβλημα, μου κάνει λίγο pimp...
Επίσης, την υπογραφή του Schumi, οριζόντια, ΟΧΙ ΚΑΘΕΤΑ!

teo
23-11-13, 19:40
1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ (προς το παρόν)
3.DHMHTRHS - 2 τμχ
4. ioannidis - 1τμχ - large (--> μ'αρέσει που είσαι και σίγουρος για το μέγεθος! :clapping: )

ioannidis
23-11-13, 19:50
1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ (προς το παρόν)
3.DHMHTRHS - 2 τμχ
4. ioannidis - 1τμχ - large (--> μ'αρέσει που είσαι και σίγουρος για το μέγεθος! :clapping: )

Να έχουμε και λίγο άπλα...

DHMHTRHS
23-11-13, 20:05
Teo αυτό το μαγαζί στο μοναστηράκι το έχεις υπόψιν εσύ?

teo
23-11-13, 22:50
Αν και το μπροστά με το κερμασμένο έμβλημα, μου κάνει λίγο pimp...
Επίσης, την υπογραφή του Schumi, οριζόντια, ΟΧΙ ΚΑΘΕΤΑ!

Για την υπογραφη σιγουρα Μιχαλη! Απλα στην εικονα θα φαινοταν μιση και δεν μου αρεσε!
Οσο για το pimp my ride εμβλημα, οποιος εχει ιδεα την προτεινει και το βλεπει ανεβασμενο! Το σκεφτηκα ετσι σαν πιο παιχνιδιαρικο,μη θυμιζουν official style μπλουζακια! Για πειτε ιδεες λοιπον!

ΥΓ:
Θα μας δωσεις αναλογιες για να βγαλουμε το νουμερο φιλε, οχι ετσι μπακαλικα "θελω large"... Χαχα!

Δημητρη δεν το ξερω, εχεις στοιχεια;;

Bill stilo
24-11-13, 11:40
Τεο βλεπω ζωγραφισες παλι..χεχε κ εγω μεσα θελω κ εγω μια μπλουζαα!!

ioannidis
24-11-13, 11:42
Για την υπογραφη σιγουρα Μιχαλη! Απλα στην εικονα θα φαινοταν μιση και δεν μου αρεσε!
Οσο για το pimp my ride εμβλημα, οποιος εχει ιδεα την προτεινει και το βλεπει ανεβασμενο! Το σκεφτηκα ετσι σαν πιο παιχνιδιαρικο,μη θυμιζουν official style μπλουζακια! Για πειτε ιδεες λοιπον!

ΥΓ:
Θα μας δωσεις αναλογιες για να βγαλουμε το νουμερο φιλε, οχι ετσι μπακαλικα "θελω large"... Χαχα!

Δημητρη δεν το ξερω, εχεις στοιχεια;;

Για μπροστά θα μπορούσαμε να έχουμε το κλασσικό έμβλημα του club. Το ίδιο με τα αυτοκόλλητα δηλαδή. Στα αριστερά τοποθετημένο.

Θες αναλογίες; 215/45/17 :D

teo
24-11-13, 11:54
Αυτό δηλαδή που είναι και πίσω, πάνω απ το Stilo έτσι?? Δεν είναι κακή ιδέα, αλλά μήπως να το βάζαμε κάτω αριστερά για την διαφορετικότητα? Ή να σχεδιάζαμε πχ μια ψεύτικη τσέπη πάνω αριστερά που να το έχει πάνω της? Προσπαθώ να σκεφτώ κάτι που θα το βλέπει ο άγνωστος από μακριά και θα τον προκαλεί να κοιτάξει!

ΥΓ:
Ααα ίδιες διαστάσεις με μένα φίλε... Θα κάνω τη δοκιμή και για σένα! Χαχα!

ioannidis
24-11-13, 11:56
Αυτό δηλαδή που είναι και πίσω, πάνω απ το Stilo έτσι?? Δεν είναι κακή ιδέα, αλλά μήπως να το βάζαμε κάτω αριστερά για την διαφορετικότητα? Ή να σχεδιάζαμε πχ μια ψεύτικη τσέπη πάνω αριστερά που να το έχει πάνω της? Προσπαθώ να σκεφτώ κάτι που θα το βλέπει ο άγνωστος από μακριά και θα τον προκαλεί να κοιτάξει!

ΥΓ:
Ααα ίδιες διαστάσεις με μένα φίλε... Θα κάνω τη δοκιμή και για σένα! Χαχα!

Ναι αυτό λέω. Αλλά αν το βάλουμε κάτω αριστερα, χάνεται ρε γμτο...

teo
24-11-13, 12:33
Μμμ όντως... Θα προσπαθήσω να κάνω κανένα σχέδιο για δοκιμή στο μάτι! Να δούμε πως φαίνεται στην πράξη!

Ρίξτε ιδέες!! Brainstorming (ταυτόχρονα με το rainstorming έξω)!

Μέχρι στιγμής έχουμε:

1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ
4. ioannidis - 1 τμχ
5. bill stilo - 1 τμχ

stilo221.6
24-11-13, 14:02
Και γω μεσα είμαι, είναι τέλεια η μπλούζα.....
Μέχρι στιγμής έχουμε:

1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ
4. ioannidis - 1 τμχ
5. bill stilo - 1 τμχ
6. stilo221.6-1τμχ

teo
24-11-13, 14:07
Μιχάλη κάπως έτσι το εννοείς εσύ?

http://imageshack.com/a/img837/3648/mlys.jpg

ioannidis
24-11-13, 16:00
Ναι. Νομίζω ότι είναι πολύ καλό.

teo
24-11-13, 16:35
Μια χαρά! Εμένα μ'αρέσουν και τα δύο σχέδια. Προσπαθώ να σκεφτώ και κάποια άλλη προσθήκη ή μικροαλλαγή μπροστά που να προκαλεί το μάτι, αλλά προς το παρόν δεν μου έρχεται κάτι.

Επίσης πιστεύω πως αν μπορούσαμε να έχουμε επιλογή για V μπλουζάκια θα ήταν πιο ωραία (V λαιμόκοψη...όχι να κατηφορίζει επικίνδυνα)!

Το άλλο που με απασχολεί είναι πως πρέπει να έχουν πολύ καλή ποιότητα εκτύπωσης, επειδή το σχέδιο πίσω είναι τεράστιο και λευκό, και με ένα τέντωμα αν αρχίσει να "σπάει" θα φαίνεται χάλια...

Bill stilo
24-11-13, 19:44
Παντος τ δευτερο σχεδιο τεο ειναι καλυτερο...

Soul_Giannis
25-11-13, 14:00
Βασικα ωραια τα μπλουζακια....
Χρειαζονται ομως καπια αλλαγη!
ΔΛΔ Υπογραφη Sumi και εχουμε Stilo μαμα????Και ποιο μαμα?Του TEO!!!!Πιο μαμα πεθαινεις!!!!
Να βαλουμε ενα με sumi προφυλακτηρα παρακαλω!!!!
Επισης στην δευτερη φωτογραφια το σημα δεν διακρινεται γιατι ο TEO εχει την Ιταλικη σημαια!!!Καντε την ολη Ιταλικη η το σημα της FIAT!
Αμαν δλδ ολα εγω πρεπει να τα λεω!!!!


Περα την πλακα αυτα παρατηρησα και θελω 3 τμχ!
2XXL και ενα Medium

teo
25-11-13, 17:06
Βρε καλώς τοννν...!! Φίλε sorry, αλλά είχα ξεχάσει το παρατηρητικό σου μάτι!! Χαχαχα!!

Να φέρεις το δικό σου να ποζάρει, να το βάλουμε κύριέ μου, όχι μόνο λόγια!! :tongue1::tongue1:
Το 2ο σχέδιο είναι δείγμα John, δεν είναι τελικό... στο τελικό θα είναι με το κόκκινο σήμα της Fiat όπως στο demo με την μπλούζα!



ΥΓ:
Αντιπαρέρχομαι τα ρατσιστικά σου σχόλια για το μαμά Stilάκι μου... Θα σε δω σε κάποια συνάντηση, που θα μου πας...!!!
http://www.sherv.net/cm/emoticons/fighting/fighting-with-baseball-bat.gif


Άρα έχουμε:
1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ
4. ioannidis - 1 τμχ
5. bill stilo - 1 τμχ
6. stilo221.6 - 1 τμχ
7. Soul_Giannis - 3 τμχ

Σύνολο 10 μπλουζάκια ως τώρα!!

παντελης
25-11-13, 21:02
ομορφιες ........ αν γινεται ενα L με μαινικια απο XXL για να με χωραει .
και κατι ακομη ολα τα μπλουζακια παντα ειναι με κοντο μανικι γιατι δε φτιαχνουμε κατι σε φουτερ η' φλισ με φερμουαρ στο λαιμο ωστε να το φοραμε και το χειμωνα ?

παντελης
25-11-13, 21:03
και για οσους θελουνε καλο θα ηταν να μπει και ενα σηματακι στη φεση της καρδιας με το σκορπιο .....

teo
25-11-13, 21:22
Κοίτα η αλήθεια είναι πως σκορπιό δεν βάλαμε πουθενά, όντως... Στη θέση της καρδιάς είναι το λογότυπο του club και δεν ξέρω κατά πόσο θα ταιριάξει και ο σκορπιός! Αλλά αν ήταν πχ στο άλλο μανίκι?

Ή......ποοο ιδέααα!! Να βάζαμε έναν σκορπιό στη βάση του σβέρκου κάπως... Αν θυμάστε τη διαφήμιση απ το 500ράκι abarth που είχε tattoo στο σβέρκο η κοπέλα..! Κάπως έτσι! Δεν ξέρω βέβαια μήπως βαραίνει το σχέδιο, αλλά είναι λίγο παράλειψη...

Όσο για τα κοντομάνικα φίλε Παντελή πιστεύω πως είναι η πιο σωστή επιλογή γιατί πρώτον είμαστε στην Ελλάδα (ακόμα φοράω ζακέτα και κοντομάνικο) και δεύτερον θα μπερδευτούν κατά πολύ οι επιλογές (άρα και το κόστος)!

ammoulianiotis
25-11-13, 21:28
Teo ξεκινα να βγαζεις σχεδια!

Με βαση αυτο που ειπε ο Παντελης, πιστευω οτι ο καθενας θα πρεπει να εχει την δυνατοτητα να τυπωσει σε οτι θελει, t-shirt, φουτερ, αμανικο κτλ...

teo
25-11-13, 21:34
Σχέδια θα βγάλω σίγουρα!!

Δηλαδή δεν θα υπάρξει κοινή εκτύπωση? Ή εννοείς πως εκτός της μαζικής, ο καθένας από εκεί και πέρα κάνει ό,τι θέλει?? Εκεί συμφωνώ απόλυτα!

ammoulianiotis
26-11-13, 07:16
Θα εχουμε ενα σχεδιο ολοι μας, απλα ο καθενας θα εχει την δυνατοτητα να τυπωσει σε οτι μπλουζακι θελει!
Βεβαια θα πρεπει να παρουμε πληρες τιμοκαταλογο αναλογα με το μπλουζακι γιατι απο οτι ξερω οι τιμες πανε συμφωνα με την μπλουζα, αλλη τιμη το φουτερ και αλλη το tshirt.

Stilo_Abarth
26-11-13, 11:20
Καλημέρα stilatoi, πολύ καλή η ιδέα για τις μπλούζες!! Έτσι όπως είδα τα σχέδια, προτιμώ το 2ο που ανέβασε ο Τέο.. Τι θα άλλαζα; Θα έβαζα στην μπροστινή πλευρά της μπλούζας την μούρη του Stilo αλλά σε πιο σκοτεινή version και πίσω τον **** του 3πορτου.. Αλλά και πάλι ωραίο είναι και έτσι οπότε θέλω και εγώ 1 τεμχ...

Άρα έχουμε:
1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ
4. ioannidis - 1 τμχ
5. bill stilo - 1 τμχ
6. stilo221.6 - 1 τμχ
7. Soul_Giannis - 3 τμχ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ

teo
26-11-13, 16:47
Πρόσθεσα τον σκορπιό πάνω στο σχέδιο της πλάτης για δοκιμή:

http://imageshack.com/a/img837/9860/x0gs.jpg

Πως σας φαίνεται??

Stilo_Abarth αυτό που λες το είχα σκεφτεί στην αρχή κι εγώ, αλλά μετά αναθεώρησα λόγω πρακτικότητας... Σκέψου ένα μπλουζάκι με μπρος και πίσω μεγάλο πλαστικό σχέδιο! Σάουνα το καλοκαίρι, πρόβλημα στο σιδέρωμα και με την παραμικρή κίνηση "σπάσιμο" του σχεδίου!

ammoulianiotis
26-11-13, 18:26
http://imageshack.com/a/img837/9860/x0gs.jpg

Με αρεσει, με αρεσει, με αρεσει!

1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ
4. ioannidis - 1 τμχ
5. bill stilo - 1 τμχ
6. stilo221.6 - 1 τμχ
7. Soul_Giannis - 3 τμχ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ

Bill stilo
26-11-13, 20:07
Ζωγραφισες παλι τεο...

panos22
28-11-13, 02:07
Teo μπραβο και παλι μπραβο σου φιλε για το ολο σκηνικο που καθησες και εκανες.!!επισης ηθελα να πω οτι μου ακουγεται σωστο αυτο που λες περι πλαστικουρας.θα χαλασει γρηγορα.

ammoulianiotis
28-11-13, 15:34
Πηρα απαντηση απο καταστημα της αλυσιδας t-bar της Θεσσαλονικης οπου ρωτησα για προσφορα:

1:58 μμ
T-bar Svolou


Εμφάνιση λεπτομερειών
x0gs.jpg (161,0 ΚΒ)
Καλησπέρα Σοφοκλή,

Θυμάμια που μιλήσαμε. Το σχέδιο είναι αρκετά πολύπλοκο.
Το κόστος για ένα μπλουζάκι είναι κανονικά στα 35€ αλλά εφόσον μιλάμε για ποσότητα θα βγει στα 22€. Εξαιτίας της λεπτομέρειας και του μεγέθους στην πλάτη θα πρέπει να τυπωθεί με ειδικό τρόπο ώστε το αποτέλεσμα να είναι ποιοτικά και αισθητικά καλό.
Πριν τυπώσουμε μπορούμε να κάνουμε και ένα δείγμα για να δεις την ποιότητα.
Αν χρειαστείς κάποια άλλη διευκρίνιση πάρε με στο 2310221740.


Ανδρέας
----- Original Message -----
From: ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΚΛΗΜΑΤΖΔΑΣ
To: svolou@t-bar.gr
Sent: Tuesday, November 26, 2013 7:05 PM
Subject: Σχεδιο - τιμοκαταλογος


Καλησπερα σας, εκπροσωπω το StiloClub.gr (μια παρεα αποτελουμενη απο 1.200 μελη) και ονομαζομαι Κληματζδας Σοφοκλης.


Την περασμενη βδομαδα περασα απο το καταστημα σας και ζητησα καποια τιμη για μπλουζακια αλλα ζητηστε να δειτε πρωτα το σχεδιο. Το σχεδιο ειναι το παρακατω:





Θα σας παρακαλουσα να στειλετε ενα τιμοκαταλογο που να αφορα ολα τα ειδη ρουχων (t-shirt, φουτερ, αμανικο κτλ) γιατι απο τις μεχρι τωρα συζητησεις τα παιδια φαινεται να θελουν αρκετες επιλογες.


Παρακαλω να σταλει διπλος τιμοκαταλογος, ενας με τιμες με αποδειξη και ενας χωρις.

teo
28-11-13, 16:18
Ωραίος Σόφο. Να κάνω μια παρατήρηση εγώ... Μήπως το παλικάρι πιστεύει πως θα τυπώσουμε 1.200 μπλούζες, γι αυτό και λέει "μιας και μιλάμε για ποσότητα"?

Σε όσους έχουν φτιάξει πάλι μπλουζάκια, γιατί εγώ δεν έχω σύγκριση, πως σας φαίνεται η τιμή? Αυτή αφορά t-shirt ή οποιονδήποτε τύπο?

ammoulianiotis
28-11-13, 17:54
Δεν ξερω τι καταλαβε το παλικαρι οταν λεμε για ποσοτητα αλλα με την πρωτη ευκαιρια θα ξαναπερασω απο το μαγαζι για τα υπολοιπα. Θα ρωτησω και αλλου για τιμες και θα ενημερωσω!

Πιστευω οτι η τιμη ειναι για t-shirt.. Τωρα οσο για το ακριβο/φθηνο οπως και να εχει φαινεται ακριβο κακα τα ψεματα, με 10 τεμαχια ομως ποσο θα μπορεσουμε να κατεβασουμε την τιμη;

DHMHTRHS
28-11-13, 18:06
Ακριβό φαίνεται αλλά τι να πω αν είναι καλή η ποιότητα εγώ είμαι μέσα !!!

teo
28-11-13, 18:15
Σωστά... Θα ψάξω κι εγώ να ρωτήσω για να συγκρίνουμε τιμές! Κι εγώ νομίζω πως αφορά t-shirt, γιατί πχ για φουτερ η τιμή αυτή θα ήταν πολύ χαμηλή!

Αλλά στην τελική αν είναι να βγει καλή ποιότητα, χαλάλι. Μια φορά θα αγοραστεί.

ammoulianiotis
28-11-13, 19:04
Παντως ειπε οτι μπορει να βγαλει ενα δειγμα, θα ζητησω ενα ωστε να ξερουμε τι αγοραζουμε!

teo
28-11-13, 19:19
Ναι ναι όντως! Να μου πεις αν είναι για να φτιάξω τα σχέδια σε μεγάλη ανάλυση να του τα δώσεις!

ammoulianiotis
28-11-13, 19:34
Ξεκινα να τα κανεις αν ειναι ωστε να ζηταμε και δειγματα να βλεπουμε και την ποιοτητα του καθε μαγαζιου!

teo
28-11-13, 21:03
OK θα φτιάξω όλα τα σηματάκια και θα στα στείλω με email! Αύριο λογικά θα τα έχω έτοιμα...

Θα τα ανεβάσω κι εδώ σε περίπτωση που τα θέλει κάποιος να ρωτήσει σε μαγαζί...!

panos22
29-11-13, 01:33
Θοδωρη μια ερωτηση,μπορεις να την ανεβασεις την φωτο αλλα με κοκκινο το αμαξι?μονο να το δουμε πως θα ειναι!

ammoulianiotis
30-11-13, 10:35
Χθες με ενημερωσε το παλικαρι (απο το μηχανο-φορουμ) οτι δεν μπορει να μας τυπωσει τα μπλουζακια γιατι ειναι 4χρωμια και δεν εχει τετοια μηχανη...

teo
30-11-13, 14:20
Δηλαδή αυτό σημαίνει πως μας μένει μόνο η πρώτη επιλογή έτσι?

Λοιπόν ανέβασα τα αρχεία για όποιον θέλει να ρωτήσει σε ένα RAR εδώ:
https://drive.google.com/file/d/0B6Dsk9SF6Cg4aDZFaHA5bGVYT00/edit?usp=sharing

Τα αρχεία είναι όλα PSD (Photoshop Files) με δυνατότητα επεξεργασίας, συν μία εικόνα για δείγμα!

@panos22:
Αυτό που λες γίνεται πανεύκολα και με τη ζωγραφική! Κατέβασε την εικόνα και "γέμισε" με τον κουβά το λευκό χρώμα στο Stilo! :biggrin:

panos22
30-11-13, 18:01
Ωραιος!!!Να΄σαι καλα θοδωρα.

ammoulianiotis
30-11-13, 18:52
Ναι teo αλλα θα ψαξουμε, θα ρωτησουμε και αλλους!
Δεν θα παμε στον πρωτο τυχαιο που βρεθηκε μπροστα μας!

Αν και οπως ξαναειπα με λιγα τεμαχια πολλα παζαρια στην τιμη δεν μπορουν να γινουν...

teo
30-11-13, 19:00
Σωστός ρε φίλε, εννοείται! Με την πρώτη ευκαιρία θα ρωτήσω κι εγώ, αλλά η γκαντεμιά είναι πως περνάω από κέντρο πάντα όταν έχω δουλειά και δεν μπορώ να σταματήσω! :getlost:

Gunner7
22-12-13, 12:52
Παίδες τα μπλουζάκια βγήκαν η όχι ακόμα;

teo
22-12-13, 18:54
Όχι ακόμα φίλε μου! Πρέπει να βρούμε σωστή προσφορά και λόγω δουλειών δεν έχει γίνει!

Αν θέλεις κι εσύ απλά βάλε όνομα και ποσότητα στη λίστα!

Gunner7
22-12-13, 19:47
1 μεχρι στιγμης τωρα αν αλλαξει κατι και αυξηθει ο αριθμος θα ενημερωσω αλλα για τωρα 1

maximos
23-12-13, 11:58
Καλημέρα, και εγώ μέσα για μπλούζα.Υπολογίστε ένα xl

ammoulianiotis
23-12-13, 17:55
Παλικαρια προσθεστε το ονομα σας στην λιστα και το μεγεθος που θελετε!


1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ
4. ioannidis - 1 τμχ
5. bill stilo - 1 τμχ
6. stilo221.6 - 1 τμχ
7. Soul_Giannis - 3 τμχ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ


ποιος μπορει να περασει απο Εξαρχεια με ενα μαγαζι που μιλησα; Ας μου στειλει ενα πμ να του δωσω πληροφοριες.

Gunner7
23-12-13, 19:10
1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ
4. ioannidis - 1 τμχ
5. bill stilo - 1 τμχ
6. stilo221.6 - 1 τμχ
7. Soul_Giannis - 3 τμχ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ
9.Gunner7 - 1 τμχ M

teo
23-12-13, 19:18
Άρα έχουμε:

1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ
4. ioannidis - 1 τμχ
5. bill stilo - 1 τμχ
6. stilo221.6 - 1 τμχ
7. Soul_Giannis - 3 τμχ
8. παντελης - 1 τμχ
9. Stilo_Abarth - 1 τμχ
10. Gunner7 - 1 τμχ
11. maximos - 1 τμχ

Σόφο στείλτες μου κι εμένα, γιατί όλη μέρα γύρω γύρω, όλο και κάποια στιγμή θα περάσω!

ammoulianiotis
23-12-13, 19:23
Επειδη θελω να γινουν καθαρες δουλειες βαζω και εδω τα email ωστε να γνωριζετε ολοι τι γινεται!

Ηρθα σε επαφη με αρκετα καταστηματα μεσω email και τωρα λαμβανω τις απαντησεις τους:

Το μηνυμα που εστειλα σε ολους ειναι το παρακατω:

Καλησπερα σας, ονομαζομαι ........ Σοφοκλης και ειμαι μελος στο StiloClub.gr, ενα κλαμπ αποτελουμενο απο ατομα που αγαπανε το αυτοκινητο.

Θα θελαμε να βγαλουμε καποια μπλουζακια και ψαχνουμε για προσφορες. Μεσα απο το ιντερνετ και καποιες αναζητησεις βρηκα και το δικα σας καταστημα!

Το σχεδιο που θα θελαμε ειναι το παρακατω:

<inlineImage0>

Μπορειτε σας παρακαλω να μου δωσετε τιμη για 10τμχ ελαχιστη παραγγελια;
Ευχαριστω εκ των προτερων




Απαντηση:

Καλησπέρα σας,
έχετε τα αρχεία που θα χρειαστούν για τις εκτυπώσεις σε πολύ μεγάλη ανάλυση ή διανυσματική μορφή (pdf, corel draw, illustrator);

Για τόσο μικρή ποσότητα ο μόνος τρόπος που μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε για απεριόριστη αντοχή των εκτυπώσεων απαιτεί αρχεία
πολύ μεγάλης ανάλυσης ή διανυσματικά και το κόστος για 10 τεμάχια σε διαστάσεις όπως στο δείγμα που μας στείλατε θα πρέπει να
το υπολογίσετε ανάμεσα στα 14 με 17 ευρώ ανά μπλουζάκι.

Το κόστος θα ήταν αρκετά χαμηλότερο για εκτύπωση μεταξοτυπίας αλλά για αυτόν τον τρόπο εκτύπωσης το ελάχιστο είναι 50 μπλουζάκια.

Ευχαριστούμε,
Σωτήρης Χατζηπαύλου

Mr. Copy Heat Transfers

Θεμιστοκλέους 49
10683 Αθήνα



w: www.mrcopy.gr (http://www.mrcopy.gr)
e: info@mrcopy.gr (info@mrcopy.gr)
t: 210-3820954 / 210-3306517
f: 210-3306518

ammoulianiotis
23-12-13, 19:24
Και μια ακομα απαντηση απο Θεσσαλονικη οπου θα παω εγω αυριο:

Γεια σας,

θα κοστίσει 10€ / τμχ, εκτύπωση + μπλουζάκι της εταιρίας Sol's.
Η παράδωση γίνεται σε 5 εργάσιμες ημέρες.

Ευχαριστούμε
Friskware t-shirts
2310 202082

ammoulianiotis
23-12-13, 19:26
Άρα έχουμε:

1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ
4. ioannidis - 1 τμχ
5. bill stilo - 1 τμχ
6. stilo221.6 - 1 τμχ
7. Soul_Giannis - 3 τμχ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ
9. Gunner7 - 1 τμχ
10. maximos - 1 τμχ

Σόφο στείλτες μου κι εμένα, γιατί όλη μέρα γύρω γύρω, όλο και κάποια στιγμή θα περάσω!

Αγορι το ανεβασα εδω ωστε να το δουν ολοι, στο λινκ θα δεις και τον χαρτη για να σε βοηθησει!
http://www.mrcopy.gr/contact

Α! Αν μπορεσει να μας κανει και ενα δειγμα καλο θα ηταν! :rofl:

teo
23-12-13, 19:31
Καλά έκανες φίλε, να έχουμε όλοι γενική εικόνα!

Χμμμ η δεύτερη προσφορά είναι πολύ καλή, αλλά δεν είπαν τι είδους εκτύπωση θα περιλαμβάνει έτσι?

Για τον πρώτο θα προσπαθήσω να περάσω κι εγώ από εκεί με τα αρχεία σε stikάκι, να δούμε αν χρειάζεται κάποια αλλαγή ή οτιδήποτε. Να μιλήσουμε και face 2 face. Φαίνεται τουλάχιστον σωστός στη δουλειά του.

ammoulianiotis
23-12-13, 21:35
Και εγω αυριο το πρωι θα περασω απο αυτον στη Θεσσαλλλλλονικη να ρωτησω και να ζητησω δειγμα!

teo
24-12-13, 17:40
Ωραίος φίλε! Εγώ δεν κατάφερα σήμερα γιατί τόση κίνηση που είχε με πήγαιναν σπρώχνοντας... :argue:

ammoulianiotis
25-12-13, 12:32
Και εγω δεν πηγα τελικα γιατι ετρεχα να κλεισω κατι υποθεσεις...
Απο βδομαδα!

ammoulianiotis
26-12-13, 09:31
Πηρα και ενα email απο καποιον που λεει οτι δεν γινεται να τυπωθει το μπλουζακι μας...

Καλησπέρα και χρόνια πολλά,

η συγκεκριμένη εικόνα δεν γίνεται να τυπωθεί.

Για λεπτομέρειες καλέστε με στο 6945381718.


Ευχαριστώ πολύ
Γιώργος Φιλιππίδης



STAMP & GO - SITECREATOR
ΕΜΠΟΡΙΟ & ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΚΤΥΠΩΣΗΣ ΕΝΤΥΠΩΝ
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΑ ΔΩΡΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΩΝ - WEB SERVICES
Κιν.: 6945-381718
e mail: stamp.go@gmail.com (stamp.go@gmail.com)

www.stamp-go.gr (http://www.stamp-go.gr)
www.sitecreator.gr (http://www.sitecreator.gr)

teo
26-12-13, 10:51
Ίσως να το λέει από θέμα ανάλυσης αλλά αυτό λύνεται με recreation απ την αρχή σε συγκεκριμένες διαστάσεις...

Αν εννοεί κάτι άλλο πέραν της ανάλυσης, τότε μάλλον δεν έχει τα κατάλληλα μηχανήματα να εκτυπώσει μεγάλα σχέδια.

Θέλεις να τον πάρω εγώ ένα τηλεφωνάκι αύριο πχ?

ammoulianiotis
26-12-13, 11:40
Δεν ξερω ρε φιλε, αν θελεις παρε, αν θες μην μπαινεις στην διαδικασια..

Ετσι και αλλιως εχουμε βρει αλλα 2 καταστηματα με καλες τιμες να ρωτησουμε!

ammoulianiotis
26-12-13, 11:50
Νεα απαντηση! (μα καλα, ολοι σημερα απαντανε;;; )

Καλημέρα, κόστος για τα μπλουζάκια που θέλεις (10 τεμ.) είναι στα 9 ευρώ ανα τεμάχιο.



Με εκτίμησηΧατζηχρήστου Νικόλαος



Balkan Company LTD
Sandanski - Bulgaria
Tel. 0030 2118004356
Mob. 0035 989 5669869
Skype. NickGrBg
www.balkancompany.com (http://www.balkancompany.com/)
www.accountinghellenic.com (http://www.accountinghellenic.com/)
www.mplouzaki.gr (http://www.mplouzaki.gr/)
www.stabadiko.com (http://www.stabadiko.com/)
www.web5.gr (http://www.web5.gr/)

teo
26-12-13, 12:07
Ωραίοςςς...! Πολύ καλή τιμή! Μένει να διευκρινίσουμε ποιότητα (εκτύπωσης και μπλούζας) και πιστεύω πως είμαστε κομπλέ! Τι λες κι εσύ??

Θα του ρίξω ένα τηλεφωνάκι αν είναι αύριο έτσι για να μου λυθεί η απορία!

ammoulianiotis
26-12-13, 13:41
Για ποιον λες; Αυτον που εβαλα τελευταιο;
Αν ειναι για αυτον ζητησα ηδη αν μπορει να μας κανει ενα δειγμα...

Παντως οι διαφορες ειναι τρομακτικες! Απο τα 25 και βαλε το ενα, πεσαμε στα 9 το κομματι... :tomato:

teo
26-12-13, 14:44
Ναι για τον τελευταίο φίλε! Πολύ καλά έκανες! Χρειάζεται τίποτα αρχεία συγκεκριμένα?

Ότι θέλει ζητάει ο καθένας, όπως γίνεται σε όλα... Δεν λέω, μπορεί με τα 25€ να πάρεις καλύτερη ποιότητα, αλλά στην τελική δεν παίρνεις και γαμπριάτικο κοστούμι... Του χρόνου μπορεί να έχουμε νέα collection! :hehe:

ammoulianiotis
26-12-13, 16:11
Το mail το μετεφερα οπως το ελαβα και δεν γραφει τιποτα για αρχεια κτλ.
Στην τελικη θα το στειλουμε (εσυ μαλλον που εισαι και λιγο χακερ) με email!

Μακαρι να κανει και καλη ποιοτητα!

Gunner7
05-01-14, 15:28
παιδες ειχαμε κανα νεο απο μπλουζακια η αυτοκολλητα?

ammoulianiotis
06-01-14, 13:15
Πηγα μια βολτα απο το μαγαζι στην Θεσσαλονικη αλλα λογω οικογενειακων υποχρεωασεων το ειχαν κλειστο.
Μεσα στη βδομαδα θα το παλεψω να παω παλι...

ammoulianiotis
10-01-14, 21:30
Ελαβα σημερα mail απο μια βιοτεχνια εδω στη Θεσσαλονικη για τα μπλουζακια:

Γειά σας κ. Σοφοκλή,
Παρακαλώ στείλτε μου το σχέδιο σε αρχείο .eps ή .ai και μόλις το δω θα
σας απαντήσω
πότε θα είναι έτοιμο το δείγμα. Ολα τα μπλουζάκια θα είναι μαύρα
t-shirts και πόσα περίπου?
Ευχαριστώ

Αθηνά - Friskware t-shirts
2310 202082

---
This email is free from viruses and malware because avast! Antivirus protection is active.
http://www.avast.com (http://www.avast.com)


Παρακαλω αν ειναι ευκολο καποιος να ανεβασει σε αυτη τη μορφη ενα αρχειο ή να μου το στειλει με email για να τους το πασαρω!

teo
10-01-14, 22:07
Το ψάχνω λιγάκι γιατί αυτά που ζήτησε είναι μορφές αρχείων που όσο και να το μεγαλώσεις δεν χαλάει η ποιότητα και αυτό που έφτιαξα δεν είναι έτσι... Αν μπορείς ρώτησέ την αν δέχεται να της το στείλουμε σαν .psd αρχείο. Λογικά θα πει ναι.

ammoulianiotis
11-01-14, 07:01
Το ψάχνω λιγάκι γιατί αυτά που ζήτησε είναι μορφές αρχείων που όσο και να το μεγαλώσεις δεν χαλάει η ποιότητα και αυτό που έφτιαξα δεν είναι έτσι... Αν μπορείς ρώτησέ την αν δέχεται να της το στείλουμε σαν .psd αρχείο. Λογικά θα πει ναι.
Yeeeees sir!!!

ammoulianiotis
11-01-14, 11:59
Και απαντηση της κ. Αθηνας:

Καλημέρα σας,
Στείλτε το σε αρχείο .psd και θα δω τι μπορώ να κάνω γιατί από photoshop συνήθως δεν γίνεται.

Αθηνά

teo
11-01-14, 12:43
Αυτη θελει αρχειο illustrator... Αν δουμε οτι χρειαζεται θα φτιαξω ενα.
Στο rar που σου ειχα στειλει υπηρχε αρχειο t-shirt_logo.psd? Αν ναι αυτο θα της στειλεις Σοφο!

ammoulianiotis
11-01-14, 12:58
Αυτη θελει αρχειο illustrator... Αν δουμε οτι χρειαζεται θα φτιαξω ενα.
Στο rar που σου ειχα στειλει υπηρχε αρχειο t-shirt_logo.psd? Αν ναι αυτο θα της στειλεις Σοφο!

Θα το κοιταξω οταν παω σπιτι γιατι τωρα δεν θυμαμαι...
Αν το εχω σβησει σε ενημερωνω να το ξαναστειλεις!

face
13-01-14, 22:43
και εγώ μπλουζάκι....

ioannidis
13-01-14, 22:44
και εγώ μπλουζάκι....

Μέγεθος να διαλέξουμε εμείς;

face
13-01-14, 22:46
Όπως με ήξερες +5 κιλά....
βάλε ένα large να γουστάρουμε, εκτός αν είναι μεγάλα τα μεγέθη οπότε άστο στο medium.

ammoulianiotis
14-01-14, 08:14
και εγώ μπλουζάκι....

Άρα έχουμε:

1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ
4. ioannidis - 1 τμχ
5. bill stilo - 1 τμχ
6. stilo221.6 - 1 τμχ
7. Soul_Giannis - 3 τμχ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ
9. Gunner7 - 1 τμχ
10. maximos - 1 τμχ
11. face - 1 τμχ


Παιδια πηρα απαντηση απο την εταιρια με την οποια τελευταια μιλαω:

Καλημέρα κ. Σοφοκλή,
Τελικά το αρχείο αυτό γίνεται μόνο ψηφιακή εκτύπωση (η οποία είναι και η καλύτερη) και θα στοιχίσει συνολικά για 13 μπλουζάκια 169€.
An θέλετε να προχωρήσω στο δείγμα, ενημερώστε με.
Ευχαριστώ
Αθηνά - Friskware t-shirts

Δηλαδη τελικα το καθε μπλουζακι θα κοστισει 169 / 13 = 13€


Να ζητησω δειγμα ή οχι;

teo
14-01-14, 09:02
Αυτο της ελειπε με τετοια αρχειαρα να μη γινοταν! Χαχαχα!

Πιστευω ειναι παρα πολυ καλα Σοφο! Ζητα δειγμα για τον λαο!

ammoulianiotis
14-01-14, 13:29
Θα ειχα ζητησει ηδη, απλα επειδη αλλαξε η τιμη ειπα να σας ρωτησω μην εχουμε κανενα θεμα.
Την ενημερωνω και μολις εχω καποιο νεοτερο σας ενημερωνω και εσας!

ntinosmg
14-01-14, 16:24
+1 παιδια.
1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ
4. ioannidis - 1 τμχ
5. bill stilo - 1 τμχ
6. stilo221.6 - 1 τμχ
7. Soul_Giannis - 3 τμχ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ
9. Gunner7 - 1 τμχ
10. maximos - 1 τμχ
11. face - 1 τμχ
12.ntinosmg-1 τμχ

ammoulianiotis
15-01-14, 17:46
Με πηρε σημερα η κ. Αθηνα απο τα μπλουζακια και με ειπε οτι για να δει ενα μπλουζακι δειγμα κοστιζει 30€ και οτι δεν την συμφερει να μας κανει δειγμα. Η γυναικα το μονο που ειπε ειναι να παω να δω καποια αλλα μπλουζακια που εχει κανει με ψηφιακη εκτυπωση για να παρω μια ιδεα.

Αν καποιος απο Θεσσαλονικη θελει να ερθει μαζι μου, να τα δει και αυτος για να ειμαστε 4 ματια παρα 2 ειναι καλοδεχουμενος, ας στειλει ενα πμ να κανονισουμε να παμε παρεα.

ΥΓ. Επειδη ειδα οτι ανεβηκαμε σε αριθμο θα προσπαθησω να χαμηλωσω οσο μπορω την τιμη.

teo
15-01-14, 18:22
Ναι σωστά φίλε... Και την ποιότητα εκτύπωσης να δεις, μια χαρά μας κάνει! Ξέρεις εσύ, φωτό και review μετα! Χαχα!

Μακάρι να ήμουν κοντά ρε ****το! (πάλι αστεράκια θα βάλει αλλά δε βαριέσαι :bleh: )

ammoulianiotis
15-01-14, 18:29
Ναι σωστά φίλε... Και την ποιότητα εκτύπωσης να δεις, μια χαρά μας κάνει! Ξέρεις εσύ, φωτό και review μετα! Χαχα!

Μακάρι να ήμουν κοντά ρε γ@μωτο! (πάλι αστεράκια θα βάλει αλλά δε βαριέσαι :bleh: )

Καλα οι φωτο ειναι σιγουρες! Δεν το συζητω! (τα εσβησα τα αστερακια σου)

teo
15-01-14, 18:37
Ρε συ με ψάρωσες και γύρισα σελίδα να δω το post μου!! Λέω πότε έγινε moderator αυτός;; :hehe:

ammoulianiotis
15-01-14, 19:53
Ρε συ με ψάρωσες και γύρισα σελίδα να δω το post μου!! Λέω πότε έγινε moderator αυτός;; :hehe:

Ρε τι εχουμε παθει με τα αστερακια... Στο quote εννοουσα οτι τα εσβησα....
Ερωτευμενεεεεεεεε

ammoulianiotis
16-01-14, 13:53
Οποιος μπορει σημερα κατα τις 6 με 6μιση να παμε να δουμε τα μπλουζακια ας με στειλει ενα πμ με το κινητο του για να μιλησουμε. Το μαγαζι ειναι κοντα στην Καμαρα!

Ευχαριστω!

ammoulianiotis
16-01-14, 19:14
Πηγα και ειδα τα μπλουζακια που ειχε παραγγειλει καποιος αλλος.

Προσωπικα μ'αρεσαν παρα πολυ! Το τυπωμα ειναι τετοιο που σχεδον δεν μπορεις να ξεχωρισεις με την αφη που ειναι η σταμπα και που το υφασμα.
Η γυναικα ειπε οτι ενδεχεται το δικο μας μπλουζακι επειδη εχει πιο ζωντανα χρωματα απο αυτα που ειδα να ειναι λιιιγο πιο σκληρο αλλα και παλι δεν θα εχει καμια σχεση με βινυλιο.

Τα μπλουζακια ειναι τα παρακατω:

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/826/t6ho.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/829/pmlw.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/850/yj5y.jpg

Τα παραπανω μπλουζακια ειναι για ανθρωπο που θα τα πουλησει και οποιος θελει πριβε μπορω να του πω και τιμες για να συγκρινει.

Μετα την επισκεψη αυτη εχω 1 καλο και 2 κακα σαν συμπερασματα:

Το καλο

Πιστευω οτι θα εχουμε ενα πολυ καλο αποτελεσμα!

Τα κακα

Δεν μπορει να πεσει αλλο η τιμη
Για να ξανατυπωθουν μπλουζακια θα πρεπει να μαζευτουν 10 τεμαχια και πανω...

teo
16-01-14, 19:18
Κατάλαβα ποια ποιότητα είναι... Όντως είναι φοβερή και πολύ περισσότερο αντοχής!
Εγώ πιστεύω πως το προχωράμε κανονικά... Δίνουμε ένα μικρό deadline ακόμα για να μην έχουμε καθυστερημένους (στο θέμα, όχι στο μυαλό :bleh: ) και μετά κλείνει και ξεκινάμε. Τι λέτε;

ammoulianiotis
16-01-14, 19:24
Και εγω σκεφτηκα να το αφησουμε αν τρεξει λιγο ακομα γιατι μετα αν καποιος θελει θα πρεπει να το πληρωσει πολυ παραπανω...

Να πουμε μεχρι τα μεσα του Φλεβαρη;

DHMHTRHS
16-01-14, 21:39
Όντος ας το αφήσουμε λίγο παραπάνω να προλάβουνε όλοι . Μέσα Φλεβάρη είναι καλά πιστεύω !!

ammoulianiotis
24-01-14, 21:33
Τα καινουργια μπλουζακια του StiloClub θα ειναι τα παρακατω:

http://imageshack.com/a/img837/9860/x0gs.jpg

Η τιμη που εχουμε παρει απο το μαγαζι Friskware t-shirts ειναι 13€ το τεμαχιο. Μιλαμε για μαυρο t-shirt της εταιριας Sol's. Η εκτυπωση θα ειναι ψηφιακη, οχι μεταξοτυπια κτλ.
(Αν καποιος θελει αλλο χρωμα μπορει να το ζητησει αλλα φανταζομαι οτι το καλυτερο αποτελεσμα θα ειναι σε μαυρο μπλουζακι. Αν παλι θελει αλλο τυπο ρουχου ας ενημερωσει εδω για να δουμε τι τιμη θα μας ζητησει.)

Η κυρια Αθηνα που εχει το μαγαζι ειπε οτι αν αργοτερα καποιος θελει να κανει μπλουζακι θα πρεπει να περιμενει καθως για να γινει μια τετοια εκτυπωση θα πρεπει να μαζευτουν 10τμχ και πανω.

Οι συμμετοχες για τα μπλουζακια κλεινουν στις 15/2/2014! Μολις περασει αυτη η ημερομηνια θα ενημερωθειτε για τον τροπο πληρωμης και αποστολης.

1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ (Μ)
3. DHMHTRHS - 2 τμχ (L)-(S)
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ)
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ)
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M)
7. Soul_Giannis - 3 τμχ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ (M)
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ)
10. maximos - 1 τμχ - ( XL )
11. face - 1 τμχ
12. ntinosmg-1τμχ (Μ)
13. Giannis M. - 1 τμχ (S)
14. panos22 - 2 τμχ (XL - M)

ammoulianiotis
24-01-14, 21:36
Τελικα την υπογραφη στο μανικι θα την κρατησουμε;;;; :tongue1:

teo
25-01-14, 11:36
Εγώ ψηφίζω ναι ρε φίλε! Ειδικά τώρα με την κατάσταση αυτή του Σούμι!

DHMHTRHS
25-01-14, 12:11
Και εγω ναι ψηφιζω !!!!

panos22
25-01-14, 13:22
Καλησπερα σας παιδια,και εγω θα ηθελα ενα μπλουζακι και συγνωμη που αργησα να το πω αλλα νομιζα πως το ειχα γραψει.ΚΑΙ με την υπογραφη του σουμι εννοείται οπως ειπε ο teo,τωρα ειδικα.........Μακαρι παντως να γινει και παλι καλα ο ανθρωπος...

maximos
25-01-14, 14:35
Και εγώ ναι για την υπογραφή.

Gunner7
26-01-14, 02:23
Παιδες για να μην γινουν ολα τελευταια στιγμη και περιμενουμε εστω και τον εναν να πει νουμερο που πιστευω θα πρεπει να το ξερουμε οταν θα δωσουμε το οκ για το τυπωμα, δεν παμε σιγα σιγα να πουμε νουμερακια ο καθε ενας εκτος απο μερικους που εχουν πει???

stilo221.6
26-01-14, 15:36
Και γω ναι για την υπογραφη.....

1.stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M)

teo
26-01-14, 16:08
Εγώ παίζω μεταξύ M-L και δεν είμαι σίγουρος ακόμα! Χεχε!

ioannidis
26-01-14, 16:26
1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ
4. ioannidis - 1 τμχ - Μ
5. bill stilo - 1 τμχ
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M)
7. Soul_Giannis - 3 τμχ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ
9. Gunner7 - 1 τμχ
10. maximos - 1 τμχ
11. face - 1 τμχ
12.ntinosmg-1 τμχ

Συμπληρώνετε την λίστα καλύτερα παιδιά...

ammoulianiotis
26-01-14, 16:36
http://global-4-lvs-turing.opera-mini.net/hz31-16/31433/1/-1/i50.tinypic.com/1558588857/35l55sm.jpg

Bill stilo
26-01-14, 16:47
παιδια και εγω ναι ψηφιζω για την υπογραφη!ειδικα τωρα πλεον μετραει!λοιπον η δικια μου η μπλουζα M!

Gunner7
26-01-14, 16:57
αχχαχαχααχχααχαχχααχαχαχαχ τεο δεν ξερεις ποσα κοψιδια θα εχεις φαει την εβδομαδα που θα ερχονται οι μπλουζες ε? αχχαχαχαχααχαχαχαχ

Gunner7
26-01-14, 17:00
1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ)
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ)
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M)
7. Soul_Giannis - 3 τμχ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ)
10. maximos - 1 τμχ
11. face - 1 τμχ
12.ntinosmg-1 τμχ

teo
26-01-14, 18:18
Άσε Γιώργο γιατί αν συνεχίσω με αυτούς τους ρθυμούς πάμε για XXL...!
Λοιπόν το αποφάσισα τελικά:

1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ (Μ)
3. DHMHTRHS - 2 τμχ
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ)
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ)
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M)
7. Soul_Giannis - 3 τμχ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ)
10. maximos - 1 τμχ
11. face - 1 τμχ
12.ntinosmg-1 τμχ

DHMHTRHS
26-01-14, 18:29
1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ (Μ)
3. DHMHTRHS - 2 τμχ (L)-(S)
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ)
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ)
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M)
7. Soul_Giannis - 3 τμχ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ)
10. maximos - 1 τμχ
11. face - 1 τμχ
12.ntinosmg-1 τμχ

Stilo_Abarth
27-01-14, 18:34
1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ (Μ)
3. DHMHTRHS - 2 τμχ (L)-(S)
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ)
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ)
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M)
7. Soul_Giannis - 3 τμχ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ (M)
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ)
10. maximos - 1 τμχ
11. face - 1 τμχ
12.ntinosmg-1 τμχ

maximos
27-01-14, 19:23
1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ (Μ)
3. DHMHTRHS - 2 τμχ (L)-(S)
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ)
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ)
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M)
7. Soul_Giannis - 3 τμχ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ (M)
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ)
10. maximos - 1 τμχ - ( XL )
11. face - 1 τμχ
12.ntinosmg-1 τμχ

ammoulianiotis
30-01-14, 09:53
Ελα να συμπληρωνουμε ολοι τα νουμερα μας....


1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ (Μ)
3. DHMHTRHS - 2 τμχ (L)-(S)
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ)
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ)
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M)
7. Soul_Giannis - 3 τμχ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ (M)
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ)
10. maximos - 1 τμχ - ( XL )
11. face - 1 τμχ
12.ntinosmg-1 τμχ

teo
30-01-14, 17:02
Ειδικά αυτός ο ammoulianiotis... εξαφανισμένος ρε παιδί μου! :bleh:

ammoulianiotis
30-01-14, 17:57
Ειδικά αυτός ο ammoulianiotis... εξαφανισμένος ρε παιδί μου! :bleh:

Το γαιδουρι, τοσο καιρο και δεν εχει αυμπληρωσει ακομα το νουμερο του!

ntinosmg
30-01-14, 18:09
1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ (Μ)
3. DHMHTRHS - 2 τμχ (L)-(S)
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ)
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ)
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M)
7. Soul_Giannis - 3 τμχ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ (M)
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ)
10. maximos - 1 τμχ - ( XL )
11. face - 1 τμχ
12.ntinosmg-1τμχ (Μ)

Giannis magoulas
31-01-14, 09:02
Paidia thelw kai gw mia mplouza noumerero small...menw nauplio omws pws tha ginei???mporoume me ktel??

ammoulianiotis
31-01-14, 13:31
1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ (Μ)
3. DHMHTRHS - 2 τμχ (L)-(S)
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ)
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ)
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M)
7. Soul_Giannis - 3 τμχ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ (M)
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ)
10. maximos - 1 τμχ - ( XL )
11. face - 1 τμχ
12.ntinosmg-1τμχ (Μ)
13. Giannis M. - 1 τμχ (S)

Γιαννη οταν θα ερθει η στιγμη των καταθεσεων θα καταθεσεις και το ποσο της αποστολης με το κτελ και θα σου ερθει το μπλουζακι! Α! Αν μπορεις γραφε Ελληνικα σε παρακαλω.

ammoulianiotis
03-02-14, 10:30
15 μερες εμειναν για να κλεισουν οι συμμετοχες για τα μπλουζακια. Παρακαλω ενημερωστε και τα μελη που δεν μπαινουν συχνα στο φορουμ ωστε αν θελουν να παραγγειλουν και αυτοι. Οπως εχω πει για να τυπωσουμε παλι θα πρεπει να μαζευτουν 10 τεμαχια!

panos22
03-02-14, 13:18
Kαλημερα,θα ηθελα και εγω δυο μπλουζακια,το ενα xl το αλλο m.

ammoulianiotis
03-02-14, 18:54
Τα καινουργια μπλουζακια του StiloClub θα ειναι τα παρακατω:

http://imageshack.com/a/img837/9860/x0gs.jpg

Η τιμη που εχουμε παρει απο το μαγαζι Friskware t-shirts ειναι 13€ το τεμαχιο. Μιλαμε για μαυρο t-shirt της εταιριας Sol's. Η εκτυπωση θα ειναι ψηφιακη, οχι μεταξοτυπια κτλ.
(Αν καποιος θελει αλλο χρωμα μπορει να το ζητησει αλλα φανταζομαι οτι το καλυτερο αποτελεσμα θα ειναι σε μαυρο μπλουζακι. Αν παλι θελει αλλο τυπο ρουχου ας ενημερωσει εδω για να δουμε τι τιμη θα μας ζητησει.)

Η κυρια Αθηνα που εχει το μαγαζι ειπε οτι αν αργοτερα καποιος θελει να κανει μπλουζακι θα πρεπει να περιμενει καθως για να γινει μια τετοια εκτυπωση θα πρεπει να μαζευτουν 10τμχ και πανω.

Οι συμμετοχες για τα μπλουζακια κλεινουν στις 15/2/2014! Μολις περασει αυτη η ημερομηνια θα ενημερωθειτε για τον τροπο πληρωμης και αποστολης.

1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ (Μ)
3. DHMHTRHS - 2 τμχ (L)-(S)
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ)
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ)
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M)
7. Soul_Giannis - 3 τμχ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ (M)
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ)
10. maximos - 1 τμχ - ( XL )
11. face - 1 τμχ
12. ntinosmg-1τμχ (Μ)
13. Giannis M. - 1 τμχ (S)
14. panos22 - 2 τμχ (XL - M)

Bill stilo
04-02-14, 10:17
1. ammoulianiotis - 1 τμχ
2. teo - 1 τμχ (προς το παρόν)
3.DHMHTRHS - 2 τμχ
4. ioannidis - 1τμχ - large
5.Bill stilo- 1τμχ

Soul_Giannis
04-02-14, 23:28
Και τα 3 xxl!!!

ammoulianiotis
06-02-14, 19:17
Τα καινουργια μπλουζακια του StiloClub θα ειναι τα παρακατω:

http://imageshack.com/a/img837/9860/x0gs.jpg

Η τιμη που εχουμε παρει απο το μαγαζι Friskware t-shirts ειναι 13€ το τεμαχιο. Μιλαμε για μαυρο t-shirt της εταιριας Sol's. Η εκτυπωση θα ειναι ψηφιακη, οχι μεταξοτυπια κτλ.
(Αν καποιος θελει αλλο χρωμα μπορει να το ζητησει αλλα φανταζομαι οτι το καλυτερο αποτελεσμα θα ειναι σε μαυρο μπλουζακι. Αν παλι θελει αλλο τυπο ρουχου ας ενημερωσει εδω για να δουμε τι τιμη θα μας ζητησει.)

Η κυρια Αθηνα που εχει το μαγαζι ειπε οτι αν αργοτερα καποιος θελει να κανει μπλουζακι θα πρεπει να περιμενει καθως για να γινει μια τετοια εκτυπωση θα πρεπει να μαζευτουν 10τμχ και πανω.

Οι συμμετοχες για τα μπλουζακια κλεινουν στις 15/2/2014! Μολις περασει αυτη η ημερομηνια θα ενημερωθειτε για τον τροπο πληρωμης και αποστολης.

1. ammoulianiotis - 1 τμχ (M)
2. teo - 1 τμχ (Μ)
3. DHMHTRHS - 2 τμχ (L)-(S)
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ)
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ)
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M)
7. Soul_Giannis - 3 τμχ (3 XXL)
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ (M)
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ)
10. maximos - 1 τμχ - ( XL )
11. face - 1 τμχ
12. ntinosmg-1τμχ (Μ)
13. Giannis M. - 1 τμχ (S)
14. panos22 - 2 τμχ (XL - M)

Vasilistilo
06-02-14, 22:51
ενα και ενα για μενα large και τα δυο παρακαλω

DHMHTRHS
06-02-14, 22:59
Τι λες τωρα ρε!!!!!

ioannidis
06-02-14, 23:37
ενα και ενα για μενα large και τα δυο παρακαλω
Τι ένα κι ένα ρε!
Ένα είναι! Μπρος πίσω το βλέπεις!

Που είσαι χαμένος ρεεεεεε!!!;;

ammoulianiotis
07-02-14, 12:54
Τα καινουργια μπλουζακια του StiloClub θα ειναι τα παρακατω:

http://imageshack.com/a/img837/9860/x0gs.jpg

Η τιμη που εχουμε παρει απο το μαγαζι Friskware t-shirts ειναι 13€ το τεμαχιο. Μιλαμε για μαυρο t-shirt της εταιριας Sol's. Η εκτυπωση θα ειναι ψηφιακη, οχι μεταξοτυπια κτλ.
(Αν καποιος θελει αλλο χρωμα μπορει να το ζητησει αλλα φανταζομαι οτι το καλυτερο αποτελεσμα θα ειναι σε μαυρο μπλουζακι. Αν παλι θελει αλλο τυπο ρουχου ας ενημερωσει εδω για να δουμε τι τιμη θα μας ζητησει.)

Η κυρια Αθηνα που εχει το μαγαζι ειπε οτι αν αργοτερα καποιος θελει να κανει μπλουζακι θα πρεπει να περιμενει καθως για να γινει μια τετοια εκτυπωση θα πρεπει να μαζευτουν 10τμχ και πανω.

Οι συμμετοχες για τα μπλουζακια κλεινουν στις 15/2/2014! Μολις περασει αυτη η ημερομηνια θα ενημερωθειτε για τον τροπο πληρωμης και αποστολης.

1. ammoulianiotis - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη
2. teo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα
3. DHMHTRHS - 2 τμχ (L)-(S) - Αθηνα
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M) - Θεσσαλονικη
7. Soul_Giannis - 3 τμχ (3 XXL) - Αθηνα
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα
10. maximos - 1 τμχ - ( XL ) - Αθηνα
11. face - 1 τμχ - Βολος
12. ntinosmg-1τμχ (Μ) - Αθηνα
13. Giannis M. - 1 τμχ (S) - Κορινθος
14. panos22 - 2 τμχ (XL - M) - Αθηνα
15. vasilistilo - 1τμχ (L) - Αθηνα

carlos_jackal
08-02-14, 00:20
den nomizw na pistepsate oti egw tha meinw stin ap eksw??? ena medium parakalw...
p.s. sorry gia ta greeklease den gurnaei sta ellinika

ammoulianiotis
08-02-14, 09:45
Τα καινουργια μπλουζακια του StiloClub θα ειναι τα παρακατω:

http://imageshack.com/a/img837/9860/x0gs.jpg

Η τιμη που εχουμε παρει απο το μαγαζι Friskware t-shirts ειναι 13€ το τεμαχιο. Μιλαμε για μαυρο t-shirt της εταιριας Sol's. Η εκτυπωση θα ειναι ψηφιακη, οχι μεταξοτυπια κτλ.
(Αν καποιος θελει αλλο χρωμα μπορει να το ζητησει αλλα φανταζομαι οτι το καλυτερο αποτελεσμα θα ειναι σε μαυρο μπλουζακι. Αν παλι θελει αλλο τυπο ρουχου ας ενημερωσει εδω για να δουμε τι τιμη θα μας ζητησει.)

Η κυρια Αθηνα που εχει το μαγαζι ειπε οτι αν αργοτερα καποιος θελει να κανει μπλουζακι θα πρεπει να περιμενει καθως για να γινει μια τετοια εκτυπωση θα πρεπει να μαζευτουν 10τμχ και πανω.

Οι συμμετοχες για τα μπλουζακια κλεινουν στις 15/2/2014! Μολις περασει αυτη η ημερομηνια θα ενημερωθειτε για τον τροπο πληρωμης και αποστολης.

1. ammoulianiotis - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη
2. teo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα
3. DHMHTRHS - 2 τμχ (L)-(S) - Αθηνα
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M) - Θεσσαλονικη
7. Soul_Giannis - 3 τμχ (3 XXL) - Αθηνα
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα
10. maximos - 1 τμχ - ( XL ) - Αθηνα
11. face - 1 τμχ - Βολος
12. ntinosmg-1τμχ (Μ) - Αθηνα
13. Giannis M. - 1 τμχ (S) - Κορινθος
14. panos22 - 2 τμχ (XL - M) - Αθηνα
15. vasilistilo - 1τμχ (L) - Αθηνα
16. carlos_jackal - 1 τμχ (Μ) - Θεσσαλονικη

ammoulianiotis
08-02-14, 09:48
Πρεπει να δουμε τι θα κανουμε με την υπογραφη του Schumi ομως...
Teo μπορεις να την βαλεις μονη της σε αρχειο .psd για να το εχουμε για την εκτυπωση;

teo
08-02-14, 10:11
Σόφο η υπογραφή του Schumi υπάρχει ήδη μόνη της, με διάφανο background κιόλας για να διευκολύνει ακόμα περισσότερο! Δεν είμαι 100% σίγουρος, αλλά νομίζω πως είναι και σε μορφή .eps για ατελείωτη μεγέθυνση.

Θα στη στείλω σήμερα το μεσημεράκι σε mail να την έχεις!

ammoulianiotis
08-02-14, 10:18
οοοοκ αγορι!

Pinelopi
10-02-14, 18:05
Καταρχην καλησπερα!!
Κατα δευτερον θελω κι εγω 2 τμχ S!!

panos22
11-02-14, 01:38
Kαλησπερα,εχω γραψει οτι θελω δυο μπλουζες.(1 xl-1m)ΑΛΛΑΓΗ...(1XL-1S)OK?????

teo
11-02-14, 07:38
Τα καινουργια μπλουζακια του StiloClub θα ειναι τα παρακατω:

http://imageshack.com/a/img837/9860/x0gs.jpg

Η τιμη που εχουμε παρει απο το μαγαζι Friskware t-shirts ειναι 13€ το τεμαχιο. Μιλαμε για μαυρο t-shirt της εταιριας Sol's. Η εκτυπωση θα ειναι ψηφιακη, οχι μεταξοτυπια κτλ.
(Αν καποιος θελει αλλο χρωμα μπορει να το ζητησει αλλα φανταζομαι οτι το καλυτερο αποτελεσμα θα ειναι σε μαυρο μπλουζακι. Αν παλι θελει αλλο τυπο ρουχου ας ενημερωσει εδω για να δουμε τι τιμη θα μας ζητησει.)

Η κυρια Αθηνα που εχει το μαγαζι ειπε οτι αν αργοτερα καποιος θελει να κανει μπλουζακι θα πρεπει να περιμενει καθως για να γινει μια τετοια εκτυπωση θα πρεπει να μαζευτουν 10τμχ και πανω.

Οι συμμετοχες για τα μπλουζακια κλεινουν στις 15/2/2014! Μολις περασει αυτη η ημερομηνια θα ενημερωθειτε για τον τροπο πληρωμης και αποστολης.

1. ammoulianiotis - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη
2. teo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα
3. DHMHTRHS - 2 τμχ (L)-(S) - Αθηνα
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M) - Θεσσαλονικη
7. Soul_Giannis - 3 τμχ (3 XXL) - Αθηνα
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα
10. maximos - 1 τμχ - ( XL ) - Αθηνα
11. face - 1 τμχ - Βολος
12. ntinosmg-1τμχ (Μ) - Αθηνα
13. Giannis M. - 1 τμχ (S) - Κορινθος
14. panos22 - 2 τμχ (XL - S) - Αθηνα
15. vasilistilo - 1τμχ (L) - Αθηνα
16. carlos_jackal - 1 τμχ (Μ) - Θεσσαλονικη
17. pinelopi - 2 τμχ (S)

ammoulianiotis
11-02-14, 08:38
Βλεπω οτι εχουμε φτασει τα 20+ τεμαχια απο τα 15 που ξεκινησαμε.
Θα παρω τηλεφωνο το καταστημα μηπως κ μας κοψει κανενα ευρακι!

Stilo_Abarth
11-02-14, 10:46
Να κάνω και γω μια αλλαγή αντί για Medium, κάντε το Large. Και σαν περιοχή Αθήνα και Θεσσαλονίκη το ίδιο μου είναι...

mitsos
11-02-14, 13:04
Να ρωτήσω κάτι, πόσο εύκολο(ή δύσκολο) είναι το αυτοκίνητο στην πίσω όψη να είναι κίτρινο αντί για λευκό?

Pinelopi
11-02-14, 14:30
Mitso να υποθεσω οτι ειναι κιτρινο το δικο σου?Επειδη κατι ψιλοσκαμπαζω απο τετοιες εκτυπωσεις,νομιζω ειναι δυσκολο και μηπως μας βγει και πιο ακριβα να αλλαζουμε το χρωμα?Μακααρι να γινοταν για να μου εβγαινε και το δικο μου μπλε.Αλλα μηπως και χρωματικα δεν θα ταιριαζει?

teo
11-02-14, 16:18
Παιδιά στις εκτυπώσεις δεν γίνεται να αλλάξει το οτιδήποτε σε κάθε τεμάχιο ξεχωριστά, γιατί το μηχάνημα σετάρεται για το σχέδιο και μετά εκτυπώνει σαν γραμμή παραγωγής.

Αυτός είναι και ο λόγος που για επόμενη εκτύπωση θα χρειαστεί 10 τεμάχια και άνω, γιατί δεν συμφέρει ο κόπος ώστε να σεταριστεί μόνο για ένα τεμάχιο.

ammoulianiotis
11-02-14, 17:12
Παιδια για ενα τεμαχιο και μονο που ειχα ζητησει σαν δειγμα η τιμη εβγαινε στα 32 ευρω!!!
Θα κανω ομως μια ερωτηση ετσι για να μας λυθει η απορια!!!

edit:

Αυριο θα σας στειλω τον αριθμο λογαριασμου για να αρχισουν οι καταθεσεις σιγα σιγα... Οσοι εχετε ζητησει και μπλουζακι και αυτοκολλητο θα τα κανετε μια καταθεση για να μην μπερδευομαστε.

Την λιστα με τις πληρωμες θα την ανανεωνω εγω αναλογα με αυτα που θα βλεπω απο το internet banking. Σαν αιτιολογια στις καταθεσεις σας, θα παρακαλουσα να βαζετε το nickname σας.

Ευχαριστω!

edit (για 2η φορα):

Επειδη περιμενω απαντηση για το αν θα κατεβει η τιμη των t-shirt τον αριθμο του λογαριασμου ισως αργησω να τον στειλω. Μην μου καταθεσει κανεις παραπανω και μετα πρεπει να καταθετω και εγω...

ammoulianiotis
12-02-14, 21:06
Πριν απο λιγο επικοινωνησε μαζι μου η κ. Αθηνα για τα μπλουζακια και με ενημερωσε οτι η τιμη δεν μπορει να πεσει και παραμενει στα 13 ευρω οπως ειχαμε πει στην αρχη.

Απο αυριο θα σταλουν πμ σε ολους για να αρχισουν οι καταθεσεις σιγα σιγα..

mitsos
13-02-14, 14:22
Σοφοκλή :
18. mitsos - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονίκη

Vasilistilo
13-02-14, 23:27
ενταξει ρε Μιχαλη γραψε λαθος ενα μαυρο Large και ενα μπλε αν βγαινει Large

ammoulianiotis
14-02-14, 06:34
ενταξει ρε Μιχαλη γραψε λαθος ενα μαυρο Large και ενα μπλε αν βγαινει Large

Το μπλουζακι μπορει να βγει σε οτι χρωμα θελει ο καθενας, απλα το καλυτερο αποτελεσμα θα ειναι σε μαυρο.
Αν εσυ το θελεις σε μπλε, εγω δεν θα σου χαλασω το χατηρι!!!

ammoulianiotis
14-02-14, 13:23
Οι καταθεσεις μπορουν να ξεκινησουν απο σημερα κιολας!

Αριθμος λογαριασμου:

ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
IBAN: GR1501710770006077010252452
ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ: ΚΛΗΜΑΤΖΔΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΤΙΜΗ ΚΑΘΕ T-SHIRT: 13 EURO
ΤΙΜΗ ΚΑΘΕ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟΥ: 1.5 EURO

ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΝΤΑΙ ΩΣ ΕΞΗΣ:

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΑΘΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΥΤΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΝ ΜΕΤΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.

ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΧΡΕΩΣΗ ΣΥΣΤΗΜΕΝΟΥ ΤΩΝ ΕΛΤΑ ΜΕΧΡΙ 1 ΚΙΛΟ (4.70€ ΣΥΝ ΑΓΟΡΑ ΦΑΚΕΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 0.80€, ΣΥΝΟΛΟ 5.50€)

ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΑΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΟ NICKNAME ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΠΜ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ.

ΟΣΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

ammoulianiotis
16-02-14, 11:58
1. ammoulianiotis - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη
2. teo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ (L)-(S) - Αθηνα - ​ΠΛΗΡΩΣΕ
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M) - Θεσσαλονικη
7. Soul_Giannis - 3 τμχ (3 XXL) - Αθηνα
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
10. maximos - 1 τμχ - ( XL ) - Αθηνα
11. face - 1 τμχ - Βολος
12. ntinosmg-1τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
13. Giannis M. - 1 τμχ (S) - Κορινθος
14. panos22 - 2 τμχ (XL - S) - Αθηνα
15. vasilistilo - 1τμχ (L) - Αθηνα
16. carlos_jackal - 1 τμχ (Μ) - Θεσσαλονικη
17. pinelopi - 2 τμχ (S)
18. Mitsos - 1 τμχ (Μ) - Θεσσαλονικη

ThoDoriS
17-02-14, 00:52
Θέλω και εγώ... Προλαβαίνω;

1XL pls...

ammoulianiotis
17-02-14, 07:45
Αριθμος λογαριασμου:

ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
IBAN: GR1501710770006077010252452
ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ: ΚΛΗΜΑΤΖΔΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΤΙΜΗ ΚΑΘΕ T-SHIRT: 13 EURO
ΤΙΜΗ ΚΑΘΕ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟΥ: 1.5 EURO

ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΝΤΑΙ ΩΣ ΕΞΗΣ:

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΑΘΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΥΤΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΝ ΜΕΤΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.

ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΧΡΕΩΣΗ ΣΥΣΤΗΜΕΝΟΥ ΤΩΝ ΕΛΤΑ ΜΕΧΡΙ 1 ΚΙΛΟ (4.70€ ΣΥΝ ΑΓΟΡΑ ΦΑΚΕΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 0.80€, ΣΥΝΟΛΟ 5.50€)

ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΑΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΟ NICKNAME ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΠΜ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ.

ΟΣΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.

1. ammoulianiotis - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΑ
2. teo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ (L)-(S) - Αθηνα - ​ΠΛΗΡΩΣΕ
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M) - Θεσσαλονικη
7. Soul_Giannis - 3 τμχ (3 XXL) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
10. maximos - 1 τμχ - ( XL ) - Αθηνα
11. face - 1 τμχ - Βολος
12. ntinosmg-1τμχ (Μ) - Αθηνα -ΠΛΗΡΩΣΕ
13. Giannis M. - 1 τμχ (S) - Κορινθος
14. panos22 - 2 τμχ (XL - S) - Αθηνα
15. vasilistilo - 1τμχ (L) - Αθηνα
16. carlos_jackal - 1 τμχ (Μ) - Θεσσαλονικη
17. pinelopi - 2 τμχ (S)
18. Mitsos - 1 τμχ (Μ) - Θεσσαλονικη
19. ThoDoriS - 1 τμχ (XL) - Αθηνα

Gunner7
17-02-14, 15:05
Σοφο με ξεχασες εμενα ρε ανθρωπε που πηγε το 9???:P
Και το 12 :P

ammoulianiotis
17-02-14, 16:23
Σοφο με ξεχασες εμενα ρε ανθρωπε που πηγε το 9???:P
Και το 12 :P
Δεν πατησα enter και ειναι ενωμενα! Το διορθωνω!

Stilo_Abarth
18-02-14, 12:31
Οκ και από μένα ammoulianiotis, πλήρωσα σήμερα..! 1 T-shirt και 2 αυτ/τα= 16€

stilo221.6
18-02-14, 12:34
Οκ και απο μενα stilo221.6
2 μπλουζες και 2 αυτοκολλητα..........
Τωρα ποτε θα τα παρουμε....... Καλημερα να εχετε............

Pinelopi
18-02-14, 13:11
Καλημερα σε ολους!Κι εγω πληρωσα χτες...αληθεια ποτε θα τα παρουμε?

Gunner7
18-02-14, 14:24
Καλησπερα παιδια μολις πληρωσουν ολοι θα γινει και η παραγγελια και η αποστολη γι'αυτο οσο πιο γρηγορα ξεμπερδευουμε με πληρωμες και τα λοιπα τοσο πιο γρηγορα θα τα εχουμε στα χερια μας... :jump1:

ammoulianiotis
18-02-14, 17:25
Σωστος ο φιλτατος Gunner!

Μολις μαζεψω ολο το ποσο ξεκιναω τις παραγγελιες.
Για να εχω στα χερια μου μπλουζακια και αυτοκολλητα θα χρειασθω 1 βδομαδα περιπου, μετα τα στελνω!

Εχω δει τις καταθεσεις σας παιδια, αργοτερα θα ενημερωσω και την λιστα.

ammoulianiotis
18-02-14, 20:54
Αριθμος λογαριασμου:

ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
IBAN: GR1501710770006077010252452
ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ: ΚΛΗΜΑΤΖΔΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΤΙΜΗ ΚΑΘΕ T-SHIRT: 13 EURO
ΤΙΜΗ ΚΑΘΕ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟΥ: 1.5 EURO

ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΝΤΑΙ ΩΣ ΕΞΗΣ:

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΑΘΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΥΤΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΝ ΜΕΤΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.

ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΧΡΕΩΣΗ ΣΥΣΤΗΜΕΝΟΥ ΤΩΝ ΕΛΤΑ ΜΕΧΡΙ 1 ΚΙΛΟ (4.70€ ΣΥΝ ΑΓΟΡΑ ΦΑΚΕΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 0.80€, ΣΥΝΟΛΟ 5.50€)

ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΑΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΟ NICKNAME ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΠΜ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ.

ΟΣΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.

1. ammoulianiotis - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΑ
2. teo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ (L)-(S) - Αθηνα - ​ΠΛΗΡΩΣΕ
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
7. Soul_Giannis - 3 τμχ (3 XXL) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
10. maximos - 1 τμχ - ( XL ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
11. face - 1 τμχ - Βολος
12. ntinosmg-1τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
13. Giannis M. - 1 τμχ (S) - Κορινθος
14. panos22 - 2 τμχ (XL - S) - Αθηνα
15. vasilistilo - 1τμχ (L) - Αθηνα
16. carlos_jackal - 1 τμχ (Μ) - Θεσσαλονικη
17. pinelopi - 2 τμχ (S) - ΠΛΗΡΩΣΕ
18. Mitsos - 1 τμχ (Μ) - Θεσσαλονικη
19. ThoDoriS - 1 τμχ (XL) - Αθηνα

maximos
19-02-14, 11:58
Οκ και εγώ ammoulianiotis, τα έβαλα σήμερα..! 1 T-shirt και 2 αυτ/τα= 16€

EDIT: Τώρα είδα ότι με έβαλες , δεν σε προλαβαίνουμε :thumbsup:

ammoulianiotis
19-02-14, 13:09
Οκ και εγώ ammoulianiotis, τα έβαλα σήμερα..! 1 T-shirt και 2 αυτ/τα= 16€

EDIT: Τώρα είδα ότι με έβαλες , δεν σε προλαβαίνουμε :thumbsup:
Γρηγοροτερος και απο τη μιζα μου λεμεεε!

maximos
19-02-14, 13:27
Χαχαχα φωτιά είσαι λέμε!!

Gunner7
21-02-14, 00:37
Σοφο κανε και ενα αντιστοιχο Post στο θεμα με τα αυτοκολλητα... ;)



Edit : Τελικα εισαι φωτια λεμεεεεε τωρα ειδα οτι εχει κανει και εκει :P

ammoulianiotis
21-02-14, 05:51
Χαχαχαχα! Τα ενημερωνω ταυτοχρονα!
Μονο την καταθεση της Πηνελοπης δεν ενημερωσα αμεσως...

Pinelopi
22-02-14, 17:09
:frown::frown::crying: κλαψ κλαψ.....

ammoulianiotis
22-02-14, 22:19
:frown::frown::crying: κλαψ κλαψ.....
Δεν θελω κλαψες Πηνελοπη μου!
Αργησα αλλα ενημερωσα και την δικη σου καταθεση, καλιο αργα παρα ποτε δεν λενε;;; ;)

Gunner7
24-02-14, 00:02
Κινητικοτητα δεν βλεπω και ανυσηχω :P

ammoulianiotis
24-02-14, 10:51
Παιδια θελω να σας παρακαλεσω να τελειωνουμε οσο πιο συντομα μπορουμε με το κομματι των καταθεσεων για να γινουν οι παραγγελιες.


Ευχαριστω.

face
24-02-14, 23:07
ok από εμένα...
μπλουζάκι και 2 αυτοκόλλητα.

teo
25-02-14, 00:11
face να πεις επίσης μέγεθος για την μπλούζα και χρώμα για τα αυτοκόλλητα!

ammoulianiotis
25-02-14, 18:34
ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
IBAN: GR1501710770006077010252452
ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ: ΚΛΗΜΑΤΖΔΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΤΙΜΗ ΚΑΘΕ T-SHIRT: 13 EUROΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΝΤΑΙ ΩΣ ΕΞΗΣ:

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΑΘΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΥΤΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΝ ΜΕΤΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.

ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΧΡΕΩΣΗ ΣΥΣΤΗΜΕΝΟΥ ΤΩΝ ΕΛΤΑ ΜΕΧΡΙ 1 ΚΙΛΟ (4.70€ ΣΥΝ ΑΓΟΡΑ ΦΑΚΕΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 0.80€, ΣΥΝΟΛΟ 5.50€)

ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΑΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΟ NICKNAME ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΠΜ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ.

ΟΣΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.

1. ammoulianiotis - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΑ
2. teo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ (L)-(S) - Αθηνα - ​ΠΛΗΡΩΣΕ
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
7. Soul_Giannis - 3 τμχ (3 XXL) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
10. maximos - 1 τμχ - ( XL ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
11. face - 1 τμχ - Βολος - ΠΛΗΡΩΣΕ
12. ntinosmg-1τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
13. Giannis M. - 1 τμχ (S) - Κορινθος
14. panos22 - 2 τμχ (XL - S) - Αθηνα
15. vasilistilo - 1τμχ (L) - Αθηνα
16. carlos_jackal - 1 τμχ (Μ) - Θεσσαλονικη
17. pinelopi - 2 τμχ (S) - ΠΛΗΡΩΣΕ
18. Mitsos - 1 τμχ (Μ) - Θεσσαλονικη
19. ThoDoriS - 1 τμχ (XL) - Αθηνα

mitsos
26-02-14, 20:07
ΟΚ κι εγώ.

ammoulianiotis
26-02-14, 22:52
ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
IBAN: GR1501710770006077010252452
ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ: ΚΛΗΜΑΤΖΔΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΤΙΜΗ ΚΑΘΕ T-SHIRT: 13 EUROΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΝΤΑΙ ΩΣ ΕΞΗΣ:

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΑΘΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΥΤΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΝ ΜΕΤΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.

ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΧΡΕΩΣΗ ΣΥΣΤΗΜΕΝΟΥ ΤΩΝ ΕΛΤΑ ΜΕΧΡΙ 1 ΚΙΛΟ (4.70€ ΣΥΝ ΑΓΟΡΑ ΦΑΚΕΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 0.80€, ΣΥΝΟΛΟ 5.50€)

ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΑΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΟ NICKNAME ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΠΜ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ.

ΟΣΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.

1. ammoulianiotis - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΑ
2. teo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ (L)-(S) - Αθηνα - ​ΠΛΗΡΩΣΕ
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
7. Soul_Giannis - 3 τμχ (3 XXL) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
10. maximos - 1 τμχ - ( XL ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
11. face - 1 τμχ - Βολος - ΠΛΗΡΩΣΕ
12. ntinosmg-1τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
13. Giannis M. - 1 τμχ (S) - Κορινθος
14. panos22 - 2 τμχ (XL - S) - Αθηνα
15. vasilistilo - 1τμχ (L) - Αθηνα
16. carlos_jackal - 1 τμχ (Μ) - Θεσσαλονικη
17. pinelopi - 2 τμχ (S) - ΠΛΗΡΩΣΕ
18. Mitsos - 1 τμχ (Μ) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
19. ThoDoriS - 1 τμχ (XL) - Αθηνα

Gunner7
26-02-14, 23:13
Σοφο τελος του μηνα αν ειναι στειλε κανα PM σε αυτους που δεν εχουν πληρωσει ωστε και για λιγο να μπουν να το δουν το μυνημα αποψη μου...

ammoulianiotis
27-02-14, 13:25
Σοφο τελος του μηνα αν ειναι στειλε κανα PM σε αυτους που δεν εχουν πληρωσει ωστε και για λιγο να μπουν να το δουν το μυνημα αποψη μου...

Καπως ετσι θα γινει φιλε μου και στην τελικη μετα απο συζητηση ολων οσων συμμετεχουν στις παραγγελιες θα δουμε μηπως βαλουμε μια ημερομηνια και οσοι προλαβαν, προλαβαν!

maximos
27-02-14, 14:17
Καπως ετσι θα γινει φιλε μου και στην τελικη μετα απο συζητηση ολων οσων συμμετεχουν στις παραγγελιες θα δουμε μηπως βαλουμε μια ημερομηνια και οσοι προλαβαν, προλαβαν!

Σωστός , συμφωνώ με την ημερομηνία και εγώ :thumbsup:

Bill stilo
28-02-14, 14:11
σοφοκλη sorry για την καθυστερηση αλλα περιμενω κατι λεφτα που μου χρωστανε λογικα μεχρι δευτερα θα μπουν τα λεφτα...οκ?

ammoulianiotis
28-02-14, 18:09
σοφοκλη sorry για την καθυστερηση αλλα περιμενω κατι λεφτα που μου χρωστανε λογικα μεχρι δευτερα θα μπουν τα λεφτα...οκ?
Μην στεναχωριεσαι! Ετσι και αλλιως περιμενω και απο αλλους να κανουν καταθεσεις...

orbit21
28-02-14, 18:27
Παιδια συγνωμη για την καθυστερηση αλλα ειμουν στο εξωτερικο.. Προλαβαινω να κανω και εγω μια παραγγελια??

Bill stilo
28-02-14, 18:37
προλαβαονεις προλαβαινεις....

ammoulianiotis
28-02-14, 19:35
Εννοειται οτι προλαβαινεις!

ammoulianiotis
02-03-14, 21:00
Μολις ενημερωθηκαν με πμ τα παρακατω μελη για την εξοφλιση του υπολοιπου τους:



bill stilo
Giannis Magoulas
panos22
vasilistilo
ThoDoriS


Το μελος carlos_jackal θα με πληρωσει χωρις καταθεση καθως αναμενεται μεσα στη βδομαδα να βρεθουμε απο κοντα.

Παρακαλω οσο πιο συντομα μπορειτε, ευχαριστω!

teo
03-03-14, 00:03
Λίγοι έμειναν, άντε να τελειώνουν οι πληρωμές για να μπούμε στην τελική ευθεία!

Bill stilo
04-03-14, 13:22
Οκ κ απο εμενα σοφοκλη...μολις εκανα την καταθεση!!!

ammoulianiotis
04-03-14, 13:25
Την ειδα την καταθεση σου φιλε μου!
Το απογευμα θα ανανεωσω και την λιστα!!

ammoulianiotis
04-03-14, 20:05
ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
IBAN: GR1501710770006077010252452
ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ: ΚΛΗΜΑΤΖΔΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΤΙΜΗ ΚΑΘΕ T-SHIRT: 13 EUROΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΝΤΑΙ ΩΣ ΕΞΗΣ:

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΑΘΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΥΤΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΝ ΜΕΤΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.

ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΧΡΕΩΣΗ ΣΥΣΤΗΜΕΝΟΥ ΤΩΝ ΕΛΤΑ ΜΕΧΡΙ 1 ΚΙΛΟ (4.70€ ΣΥΝ ΑΓΟΡΑ ΦΑΚΕΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 0.80€, ΣΥΝΟΛΟ 5.50€)

ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΑΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΟ NICKNAME ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΠΜ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ.

ΟΣΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.

1. ammoulianiotis - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΑ
2. teo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ (L)-(S) - Αθηνα - ​ΠΛΗΡΩΣΕ
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
7. Soul_Giannis - 3 τμχ (3 XXL) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
10. maximos - 1 τμχ - ( XL ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
11. face - 1 τμχ - Βολος - ΠΛΗΡΩΣΕ
12. ntinosmg-1τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
13. Giannis M. - 1 τμχ (S) - Κορινθος
14. panos22 - 2 τμχ (XL - S) - Αθηνα
15. vasilistilo - 1τμχ (L) - Αθηνα
16. carlos_jackal - 1 τμχ (Μ) - Θεσσαλονικη
17. pinelopi - 2 τμχ (S) - ΠΛΗΡΩΣΕ
18. Mitsos - 1 τμχ (Μ) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
19. ThoDoriS - 1 τμχ (XL) - Αθηνα

Gunner7
04-03-14, 20:15
Σορρυ που γινομαι κακος αλλα μηπως θα επρεπε να δωσουμε ενα deadline???
Τελος του μηνα, πιστευω πως ειναι παραλογο να φαμε και τον απριλιο ετσι...

maximos
04-03-14, 20:31
Σορρυ που γινομαι κακος αλλα μηπως θα επρεπε να δωσουμε ενα deadline???
Τελος του μηνα, πιστευω πως ειναι παραλογο να φαμε και τον απριλιο ετσι...

+1 και από εμένα

Gunner7
04-03-14, 21:12
Ισως και να λεω και πολυ τωρα που το σκεφτομαι...

teo
04-03-14, 22:11
Τελος Μαρτίου εννοούσες;;

Όντως είπες πολύ... Εγώ θα πρότεινα 20 του μήνα πχ... Αρκετά το καθυστερήσαμε ήδη.

ammoulianiotis
05-03-14, 07:36
Λογικα μεχρι τις 15 του μηνα θα εχουμε τελειωσει...

angelinho
05-03-14, 12:29
Δώσε deadline την Παρασκευή Σοφοκλή!!!

ammoulianiotis
05-03-14, 13:15
Μονος μου δεν μπορω να το αποφασισω, θα πρεπει να ειναι ομοφωνη η αποφαση...
Επρεπε να ειχαμε δηλωσει απο την αρχη deadline. Πολλα απο τα παιδια που ενημερωσα για τις καταθεσεις ειπαν οτι θα τις κανουν. Ας δουμε πως θα παει και η επομενη βδομαδα...

teo
05-03-14, 21:48
Ναι βρε, σιγά μην κάνουμε το deadline και σήμερα το βράδυ στις 12! Χαχαχα!

Αφού ο Σόφο ενημέρωσε και έλαβε απάντηση περιμένουμε ένα εύλογο διάστημα...

ammoulianiotis
07-03-14, 08:47
ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
IBAN: GR1501710770006077010252452
ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ: ΚΛΗΜΑΤΖΔΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΤΙΜΗ ΚΑΘΕ T-SHIRT: 13 EUROΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΝΤΑΙ ΩΣ ΕΞΗΣ:

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΑΘΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΥΤΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΝ ΜΕΤΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.

ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΧΡΕΩΣΗ ΣΥΣΤΗΜΕΝΟΥ ΤΩΝ ΕΛΤΑ ΜΕΧΡΙ 1 ΚΙΛΟ (4.70€ ΣΥΝ ΑΓΟΡΑ ΦΑΚΕΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 0.80€, ΣΥΝΟΛΟ 5.50€)

ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΑΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΟ NICKNAME ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΠΜ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ.

ΟΣΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.

1. ammoulianiotis - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΑ
2. teo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ (L)-(S) - Αθηνα - ​ΠΛΗΡΩΣΕ
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
7. Soul_Giannis - 3 τμχ (3 XXL) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
10. maximos - 1 τμχ - ( XL ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
11. face - 1 τμχ - Βολος - ΠΛΗΡΩΣΕ
12. ntinosmg-1τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
13. Giannis M. - 1 τμχ (S) - Κορινθος
14. panos22 - 2 τμχ (XL - S) - Αθηνα
15. vasilistilo - 1τμχ (L) - Αθηνα
16. carlos_jackal - 1 τμχ (Μ) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
17. pinelopi - 2 τμχ (S) - ΠΛΗΡΩΣΕ
18. Mitsos - 1 τμχ (Μ) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
19. ThoDoriS - 1 τμχ (XL) - Αθηνα

Bill stilo
09-03-14, 18:48
Πρεπει ομως να υπαρξει ενα deadline γιατι μετα παει πολυ...

Gunner7
09-03-14, 22:24
Συμφωνω και εγω και πιστευω πως στα τελη της εβδομαδας αυτης πρεπει να δωθει...
Προτεινω πεμπτη ετσι ωστε να μπορεσει ο Σοφο να κανει την παραγγελια Παρασκευη και μεσα στην αλλη εβδομαδα να τα εχουμε παραλαβει ολοι ...
Οσοι συμφωνουν οι εχουν κατι αλλο κατα νου να το πουν :D

ammoulianiotis
10-03-14, 09:13
ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
IBAN: GR1501710770006077010252452
ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ: ΚΛΗΜΑΤΖΔΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΤΙΜΗ ΚΑΘΕ T-SHIRT: 13 EUROΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΝΤΑΙ ΩΣ ΕΞΗΣ:

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΑΘΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΥΤΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΝ ΜΕΤΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.

ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΧΡΕΩΣΗ ΣΥΣΤΗΜΕΝΟΥ ΤΩΝ ΕΛΤΑ ΜΕΧΡΙ 1 ΚΙΛΟ (4.70€ ΣΥΝ ΑΓΟΡΑ ΦΑΚΕΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 0.80€, ΣΥΝΟΛΟ 5.50€)

ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΑΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΟ NICKNAME ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΠΜ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ.

ΟΣΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.

1. ammoulianiotis - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΑ
2. teo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ (L)-(S) - Αθηνα - ​ΠΛΗΡΩΣΕ
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
7. Soul_Giannis - 3 τμχ (3 XXL) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
10. maximos - 1 τμχ - ( XL ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
11. face - 1 τμχ (Μ) - Βολος - ΠΛΗΡΩΣΕ
12. ntinosmg-1τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
13. Giannis M. - 1 τμχ (S) - Κορινθος
14. panos22 - 2 τμχ (XL - S) - Αθηνα
15. vasilistilo - 1τμχ (L) - Αθηνα
16. carlos_jackal - 1 τμχ (Μ) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
17. pinelopi - 2 τμχ (S) - ΠΛΗΡΩΣΕ
18. Mitsos - 1 τμχ (Μ) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
19. ThoDoriS - 1 τμχ (XL) - Αθηνα

Gunner7
11-03-14, 18:21
Συμφωνω και εγω και πιστευω πως στα τελη της εβδομαδας αυτης πρεπει να δωθει...
Προτεινω πεμπτη ετσι ωστε να μπορεσει ο Σοφο να κανει την παραγγελια Παρασκευη και μεσα στην αλλη εβδομαδα να τα εχουμε παραλαβει ολοι ...
Οσοι συμφωνουν οι εχουν κατι αλλο κατα νου να το πουν :D

Συμφωνουμε?

Stilo_Abarth
11-03-14, 19:02
Και πολύ έχουμε αργήσει νομίζω... Δώστε deadline και μιλήστε με τα μέλη προσωπικά όποιος μπορεί για το αν είναι διατεθημένα να δώσουν τα χρήματα! Προτείνω deadline Παρασκευή 14/03 ή το αργότερο Δευτέρα 17/03.

ammoulianiotis
11-03-14, 20:34
Και πολύ έχουμε αργήσει νομίζω... Δώστε deadline και μιλήστε με τα μέλη προσωπικά όποιος μπορεί για το αν είναι διατεθημένα να δώσουν τα χρήματα! Προτείνω deadline Παρασκευή 14/03 ή το αργότερο Δευτέρα 17/03.

Σκασε μυτη το Σαββατο εδω (http://www.stilo-club.gr/vb3/showthread.php?7812-%CE%A3%CE%B1%CE%B2%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%BF-15-3-2014&p=117206&viewfull=1#post117206) να τα πουμε απο κοντα να γνωριστουμε κιολας!
Και αν δεν εχεις τροπο να ερθεις στειλε μου ενα πμ με το κινητο σου να μιλησουμε για να βρεθουμε καπου!

Οσο για το deadline που λετε να σας ενημερωσω οτι Stilatos, panos22 και vbill21 εχουν απαντησει στα πμ μου και ειπαν οτι λογω υποχρεωσεων δεν μπορουν να κανουν την καταθεση.
Αν καποιος απο εσας μπορει να τους βοηθησει κανοντας την καταθεση θα ηταν το καλυτερο! Ακομα αν εχετε τα τηλεφωνα τους ενημερωστε τους καθως καποιος να ενημερωσει και τον ThoDoriS!

Δυστηχως απο τον Gianni magoula δεν ειχα νεα...

ammoulianiotis
11-03-14, 22:05
Επειδη εχει περασει καιρος και το θεμα το εχουμε τραβηξει παρα πολυ, παρακαλω πολυ μεχρι την Τεταρτη 19-3-2014 να εχουμε τελειωσει με τις καταθεσεις.

Οποιος δεν τακτοποιησει την οφειλη του πολυ απλα δεν θα συμμετεχει στην παραγγελια για τα μπλουζακια.

Ευχαριστω.

ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
IBAN: GR1501710770006077010252452
ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ: ΚΛΗΜΑΤΖΔΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΤΙΜΗ ΚΑΘΕ T-SHIRT: 13 EUROΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΝΤΑΙ ΩΣ ΕΞΗΣ:

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΑΘΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΥΤΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΝ ΜΕΤΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.

ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΧΡΕΩΣΗ ΣΥΣΤΗΜΕΝΟΥ ΤΩΝ ΕΛΤΑ ΜΕΧΡΙ 1 ΚΙΛΟ (4.70€ ΣΥΝ ΑΓΟΡΑ ΦΑΚΕΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 0.80€, ΣΥΝΟΛΟ 5.50€)

ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΑΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΟ NICKNAME ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΠΜ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ.

ΟΣΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.

1. ammoulianiotis - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΑ
2. teo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ (L)-(S) - Αθηνα - ​ΠΛΗΡΩΣΕ
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
7. Soul_Giannis - 3 τμχ (3 XXL) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
10. maximos - 1 τμχ - ( XL ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
11. face - 1 τμχ (Μ) - Βολος - ΠΛΗΡΩΣΕ
12. ntinosmg-1τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
13. Giannis M. - 1 τμχ (S) - Κορινθος
14. panos22 - 2 τμχ (XL - S) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
15. vasilistilo - 1τμχ (L) - Αθηνα
16. carlos_jackal - 1 τμχ (Μ) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
17. pinelopi - 2 τμχ (S) - ΠΛΗΡΩΣΕ
18. Mitsos - 1 τμχ (Μ) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
19. ThoDoriS - 1 τμχ (XL) - Αθηνα

panos22
13-03-14, 00:28
Παιδια και απο μενα οκ.Χιλια συγνωμη για την καθυστερηση αλλα μου ετυχε κατι ασχημο και δεν προλαβαινα με τπτ αυτες τις μερες.Και παλι συγνωμη.

ammoulianiotis
17-03-14, 09:12
Giannis magoulas, ThoDoriS και Vasilistilo ενημερωθηκαν και αυτοι για την καταθεση.

Παρακαλω αν καποιος εχει τηλεφωνο απο τα παιδια ας τους κανει ενα τηλεφωνο να τους ενημερωσει, ευχαριστω!

Soul_Giannis
18-03-14, 01:49
Θοδωρής οκ !
τα έβαλα εγώ και θα μου τα δώσει αυτός!!!

ammoulianiotis
18-03-14, 10:15
Θοδωρής οκ !
τα έβαλα εγώ και θα μου τα δώσει αυτός!!!

Γιαννη ακομα δεν τα ειδα τα λεφτα μεσα. Μολις τα δω θα ενημερωσω και την λιστα!

ΥΓ. Το πμ που εστειλα το ειδες;;;

ammoulianiotis
18-03-14, 11:58
Επειδη εχει περασει καιρος και το θεμα το εχουμε τραβηξει παρα πολυ, παρακαλω πολυ μεχρι την Τεταρτη 19-3-2014 να εχουμε τελειωσει με τις καταθεσεις.

Οποιος δεν τακτοποιησει την οφειλη του πολυ απλα δεν θα συμμετεχει στην παραγγελια για τα μπλουζακια.

Ευχαριστω.

ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
IBAN: GR1501710770006077010252452
ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ: ΚΛΗΜΑΤΖΔΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΤΙΜΗ ΚΑΘΕ T-SHIRT: 13 EUROΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΝΤΑΙ ΩΣ ΕΞΗΣ:

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΑΘΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΥΤΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΝ ΜΕΤΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.

ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΧΡΕΩΣΗ ΣΥΣΤΗΜΕΝΟΥ ΤΩΝ ΕΛΤΑ ΜΕΧΡΙ 1 ΚΙΛΟ (4.70€ ΣΥΝ ΑΓΟΡΑ ΦΑΚΕΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 0.80€, ΣΥΝΟΛΟ 5.50€)

ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΑΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΟ NICKNAME ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΠΜ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ.

ΟΣΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.

1. ammoulianiotis - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΑ
2. teo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
3. DHMHTRHS - 2 τμχ (L)-(S) - Αθηνα - ​ΠΛΗΡΩΣΕ
4. ioannidis - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
5. bill stilo - 1 τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
6. stilo221.6-2τμχ (1-L, 1-M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
7. Soul_Giannis - 3 τμχ (3 XXL) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
8. Stilo_Abarth - 1 τμχ (M) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
9. Gunner7 - 1 τμχ - (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
10. maximos - 1 τμχ - ( XL ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
11. face - 1 τμχ (Μ) - Βολος - ΠΛΗΡΩΣΕ
12. ntinosmg-1τμχ (Μ) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
13. Giannis M. - 1 τμχ (S) - Κορινθος
14. panos22 - 2 τμχ (XL - S) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ
15. vasilistilo - 1τμχ (L) - Αθηνα
16. carlos_jackal - 1 τμχ (Μ) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
17. pinelopi - 2 τμχ (S) - ΠΛΗΡΩΣΕ
18. Mitsos - 1 τμχ (Μ) - Θεσσαλονικη - ΠΛΗΡΩΣΕ
19. ThoDoriS - 1 τμχ (XL) - Αθηνα - ΠΛΗΡΩΣΕ

ammoulianiotis
19-03-14, 17:16
Μολις μιλησα τηλεφωνικα με την κ. Αθηνα για τα μπλουζακια.
Αυριο το απογευμα θα παω απο εκει να δωσω προκαταβολη να τα ξεκινησουμε!

Θα περιμενω μεχρι σημερα το βραδυ μηπως και καποιος θυμηθει να κανει την καταθεση και τελος μετα!

DHMHTRHS
19-03-14, 18:46
Ωραιος Σοφο αντε να τα δουμε!!!!!

teo
19-03-14, 19:28
Μπράβο Σόφο πολύ σωστός!! Άντε άντε δεν μπορώ να περιμένω!! Χαχαχα!

ammoulianiotis
20-03-14, 23:04
Η παραγγελια δωθηκε!
Μαλλον θα τα εχουμε σε δυο βδομαδες μια και αυτη που μας ερχεται ειναι λιγο κουτση...

Φαγαμε τον γαιδαρο, μας εμεινε η ουρα!!!

teo
21-03-14, 20:33
Τέλεια!! Αυτή την αναμονή τη θεωρώ γλυκιά Σόφο! Όσοι χρησιμοποιούν το ebay καταλαβαίνουν!! Χεχε!

ammoulianiotis
21-03-14, 20:39
ebay??? τι ειναι τουτο;;; Δεν του ξερου...

Επειδη ειναι 25η Μαρτιου την Τριτη, μαλλον θα το κανουν 4ημερο απο οτι καταλαβα και αυτος ειναι ο λογος που θα καθυστερησουν να μας τα παραδωσουν...

Με την ευκαιρια, απο τους Νοτιους θελω καποιον που θα παραλαβει το πακετο απο κουριερ, θα το πληρωσει και θα αναλαβει να μοιρασει σε καποια συναντηση τα μπλουζακια, τα αυτοκολλητα καθως και να δει ποσα μεταφορικα αναλογουν στον καθενα!

Bill stilo
24-03-14, 16:17
Μπραβο ρε σοφο...αντε λιγο εμεινε...

teo
24-03-14, 20:35
Σόφο count on me!!
Courier θα παίξουμε τελικά; Όχι κανένα ΚΤΕΛ ή μεταφορική;

ammoulianiotis
25-03-14, 06:48
Μπορει να τα φερει δικο μου ατομο teo και να τα παρεις απο εκει που πηρες και το σημα!
Δεν ξερω ακομα να σας πω την αληθεια. Κουριερ σκεφτηκα επειδη το φερνει στην πορτα αλλα και εσυ ολη μερα γυρναα ατους δρομους οποτε μπορει να σε βολεψει να παραλαβεις απο παντου...

Μολις θα τα εχω στα χερια μου θα σας ενημερωσω και θα δουμε τι θα κανουμε... ;)

ioannidis
25-03-14, 11:20
Από σταθμό ΚΤΕΛ του Κηφισού περνάω κάθε πρωί οπότε αν θέλετε, τα στέλνεις εκεί και τα παίρνω.

ammoulianiotis
25-03-14, 15:37
Ωραια! Οποτε και εσυ και ο teo μπορειτε να παραλαβετε απο ΚΤΕΛ!
Θα το παλεψω βεβαια να τα στειλω δωρεαν... ;)

Stilo_Abarth
02-04-14, 11:30
ammoulianiotis πώς πάμε φίλε;; Έχουμε κανένα νέο;

ammoulianiotis
02-04-14, 12:02
Φρεσκα κουλουρια, φρεσκα ενα λεμεεε!

Μαλλον Παρασκευη θα τα εχω στα χερια μου!!!

teo
02-04-14, 16:53
Περιμένουμε όλοι με αγωνία!!!

ammoulianiotis
02-04-14, 23:42
Teo & ioannidis, καντε ενα μινι συμβουλιο να δειτε ποιος θα παραλαβει απο κτελ...

ammoulianiotis
04-04-14, 12:14
Τα μπλουζακια μας ειναι ΕΤΟΙΜΑΑΑΑΑΑ!

Αυριο θα παω να τα παρω!
Ποιος θα παραλαβει Αθηνα;

teo
04-04-14, 19:21
Επιτέλουςςςςς!!

Τρόπος αποστολής τελικά φίλε;; Εγώ ξέρεις... im ready if you are!! :hehe:

ammoulianiotis
04-04-14, 21:01
Θα στα στειλω με ΚΤΕΛ αν ειναι (μια που σε βολευει αρκετα), τα πληρωνω εγω και μετα τα βρισκουμε!

Στειλε με πμ τα στοιχεια σου!

Απο βδομαδα θα στειλω και στον face και τον panos22!

Τα παιδια απο Θεσσαλονικη παρακαλουντε να ερθουν στον καφε της Κυριακης να παραλαβουν και να γνωριστουμε κιολας!

ioannidis
04-04-14, 22:36
Αυτό το ΣΚ δουλεύω οπότε δεν θα μπορέσω να τα μοιράσω. Αν θέλετε, μπορώ να τα παραλάβω πρωινές ώρες από τα ΚΤΕΛ όμως.

ammoulianiotis
04-04-14, 23:23
Ααα! Μην με βαζετε να διαλεξω, συζητηστε το και απλα στειλτε μου ενα πμ με τα στοιχεια αυτου που θα παραλαβει!

ammoulianiotis
05-04-14, 13:37
http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/853/4abm.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/22/j90f.jpg

ΠΛΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΠΟΔΗ ΜΕ ΜΑΧ 30 ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΩΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΠΟΔΗ!

Gunner7
05-04-14, 19:41
:rolleyes2::metalo::jump1::smile::clapping::happy2 ::tongue2::rolleyes2::bananarock2::spam:

ioannidis
06-04-14, 11:57
Έτσι!
Με γειά μας!

teo
06-04-14, 20:45
Μεγειά μας μεγειά μας!!!

http://s27.postimg.org/bnfq1248z/123.jpg


Η παραλαβή έγινε! Τα μπλουζάκια είναι τέλεια καθώς και τα αυτοκόλλητα! Πολύ καλή ποιότητα εκτύπωσης.

ΠΛΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΠΟΔΗ ΜΕ ΜΑΧ 30 ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΩΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΠΟΔΗ!

Για τα αυτοκόλλητα:

ΞΕΚΟΛΛΑΜΕ ΤΟ ΠΙΣΩ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ, ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΖΟΥΜΕ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΠΙΕΖΟΝΤΑΣ ΚΑΛΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ. μΕΤΑ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΑΦΑΙΡΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΑΦΑΝΟ ΠΑΝΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ!

Να κανονίσουμε σιγά σιγά και το πότε και που (σε κάποια συνάντηση προφανώς) θα μοιραστούν μπλουζάκια και αυτοκόλλητα!!

Για μια ακόμα φορά ένα τεράστιο μπράβο στον Σοφοκλή που έτρεξε για όλα αυτά!

ammoulianiotis
06-04-14, 20:48
Παιδια η ικανοποιηση μου για το 'τρεξιμο' που εκανα ειναι να σας δω σε μια φωτο ΟΛΟΥΣ να τα φορατε!

Ελπιζω να σας αρεσουν!

angelinho
06-04-14, 20:53
Ένα μεγάλο μπράβο στον Σοφοκλή που ασχολήθηκε για να έχει όποιος αγόρασε μπλουζάκια και αυτοκόλλητα. Για το τρέξιμο και για την υπομονή του. Άγαλμα στην αρχική σελίδα θέλει ο άνθρωπος...

ammoulianiotis
06-04-14, 20:57
Ένα μεγάλο μπράβο στον Σοφοκλή που ασχολήθηκε για να έχει όποιος αγόρασε μπλουζάκια και αυτοκόλλητα. Για το τρέξιμο και για την υπομονή του. Άγαλμα στην αρχική σελίδα θέλει ο άνθρωπος...

Να παρω το καλο μου το προφιλ;;; :redface:

ammoulianiotis
10-04-14, 09:17
Χθες εστειλα τα πραγματα του face και του panos22!

Παιδια οταν παραλαβετε ενημερωστε!

maximos
10-04-14, 15:09
Μπράβο και ευχαριστούμε για όλα Σοφο!! Να είσαι καλά ρε boy !!

Καλά τα μπλουζάκια είναι απίστευτα!! :jump1:

Soul_Giannis
10-04-14, 21:43
Σοφοκλη σ'ωραιος....

face
17-04-14, 11:26
Χθες εστειλα τα πραγματα του face και του panos22!

Παιδια οταν παραλαβετε ενημερωστε!


Παρέλαβα και εγώ, sorry για την καθυστέρηση και γενικά για την αποχή μου. Αν κάνετε 2 παιδιά κολλητά θα με καταλάβετε. :)
Η ποιότητα στα μπλουζάκια είναι η καλύτερη έως τώρα. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Σοφο που έτρεξε για όλους.
Φανταστική δουλειά, μόνο λίγο κόλα παραπάνω γύρω από τα σχέδια, φαντάζομαι ότι με 2-3 πλυσίματα δεν θα φαίνεται.
Ρε Σόφο, ασημί αυτοκόλλητα δεν είχα γράψει....?
Δεν πειράζει, χαμένα δεν θα πάνε σίγουρα...:)

ammoulianiotis
17-04-14, 12:09
Μαυρα εβαλα Πετρο;;

Μ'αρεσει που ειχα κανει και λιστα να μην τα μπερδεψω!!!
Και στον teo λαθος εστειλα...

Θα το διορθωσω παιδια με την πρωτη ευκαιρια...

ammoulianiotis
30-04-14, 19:57
Σημερα εστειλα στον face και τον teo τα σωστα αυτοκολλητα!

Παιδια οταν τα παρετε ενημερωστε!

teo
03-05-14, 13:56
Άψογος φίλε! Με το που παραλάβω σε ενημερώνω!!

nikoschania
13-05-14, 16:51
Καλησπερα παιδια!!!

Υπαρχει περιπτωση-πιθανοτητα να βρεθει και για μενα 1 μπλουζακι του StiloClub?
Συγγνωμη που σας το λεω "κατοπιν εορτης"

Ευχαριστω

Νικος
Χανια
ΚΡΗΤΗ

Stilo_Abarth
15-05-14, 00:31
Καλησπερα παιδια!!!

Υπαρχει περιπτωση-πιθανοτητα να βρεθει και για μενα 1 μπλουζακι του StiloClub?
Συγγνωμη που σας το λεω "κατοπιν εορτης"

Ευχαριστω

Νικος
Χανια
ΚΡΗΤΗ




Φίλε Νίκο, λίγο δύσκολο το κόβω γιατί είχε γίνει ομαδική παραγγελία... Τώρα άμα έχει ξεμείνει κανένα από τα δείγματα ή από μέλη τα οποία δεν τα πήραν δεν το γνωρίζω αλλά καλύτερα να μιλήσεις με τον ammoulianioti...

ammoulianiotis
16-05-14, 07:08
Καλησπερα παιδια!!!

Υπαρχει περιπτωση-πιθανοτητα να βρεθει και για μενα 1 μπλουζακι του StiloClub?
Συγγνωμη που σας το λεω "κατοπιν εορτης"

Ευχαριστω

Νικος
Χανια
ΚΡΗΤΗ




καλημερα και καλως ηρθες στην παρεα μας!

Τα μπλουζακια οντως ειχαν γινει ομαδικη για να κατεβει το κοστος μια και επρεπε να σεταριστει το μηχανημα αποκλειστικα για εμας. Θα κανω ενα τηλεφωνο στο καταστημα να ρωτησω ποσο θα μας αφησει το ενα τεμαχιο (θα τσουξει λιγο βεβαια) και θα σε ενημερωσω. Αν θες στειλε μου το τηλεφωνο σου με ενα πμ να σε παρω!

Και τωρα που το θυμηθηκα, οι κυριοι face και teo πηραν τα αυτοκολλητα τους;;;