PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση Σάββατο11/01/14 - kart time!



ioannidis
06-01-14, 15:20
Μιας και γυρίσαμε μάλλον όλοι από τις Χριστουγεννιάτκες βόλτες, άδειες κλπ, τι λέτε το Σάββατο απόγευμα να πάμε για καφέ-kart;

Να μιλήσουμε και για τα θέματα του κλαμπ. Ταμεία, μπλουζάκια, εκδρομή, κλπ.
Δεν θα έχουμε κοπή πίτας. Μπας και πάμε εκδρομή...

Gunner7
06-01-14, 18:14
Χμμμμ τα καρτ αν δεν κανω λαθος ασπροπυργο δεν ειναι?

Stilatos
06-01-14, 18:36
για ποιο λες? κατω παραλιακη ελληνικο? πανω βορεια που ειναι ενα στην εθνικη?

Σταυρος Πετ
06-01-14, 18:51
Ελατε προς Εθνικη!!!!!!!!!! Αφιδνες..

teo
06-01-14, 23:04
Τρία είναι τα γνωστά καρτ! Παραλιακή, Ασπρόπυργο και Αφίδνες. Έχω ακούσει πως της παραλιακής έχουν πολύ αργά καρτ, χωρίς προσωπική εμπειρία! Στον Ασπρόπυργο έχω πάει (Speed Park) και είναι πολύ καλά και γρήγορα. Αφίδνες είχα πάει πολύ παλιά και δεν θυμάμαι κάτι υπέρ ή κατά.

Count me in για οποιοδήποτε πάντως! :yeah:

Gunner7
07-01-14, 01:10
για απροπυργο ψηνομαι να πω την αληθεια... αμα παρω ποτε την αποφαση να βρω λεφτα και να του βαλω λιγη βενζινη διοτι εχουμε μεινει ταπι μετα απο τις διακοπες... στασιμο το αμαξι μερες τωρα...

DHMHTRHS
07-01-14, 11:38
Και εγώ ψήνομαι αλλά είμαι πρωινός και σχολάω 2 το Σάββατο . Για τι ώρα το υπολογίζετε να γίνει η συνάντηση?

maximos
07-01-14, 12:37
Καλημέρα και από εμένα,
Για Σαββάτο μετά τις 14:00, γιατί και εγώ δουλεύω, θα ήταν οκ. Άντε να μαζευόμαστε και να γνωριζόμαστε!! :biggrin:

Bill stilo
07-01-14, 13:49
Κ εγω ψηνομαι αλλα δυστηχως θα ειμαι εκτος αθηνων λογω υποχρεωσεων....´

ioannidis
07-01-14, 20:59
Δεν έχω πάει ούτε στο ένα (Ασπρόπυργο) ούτε στο άλλο (Αφιδνών).
Και από ότι καταλαβαίνω, το ίδιο είναι σε απόσταση για μένα.

Ό,τι αποφασίσετε!

teo
07-01-14, 21:00
Λοιπόν ας δούμε πρώτα ποιοι είναι σίγουρα μέσα, για να αποφασιστεί και το μέρος καταλλήλως! Μην ξεχάσουμε να ρίξουμε και μια ματιά στον καιρό έτσι? Αν και μέχρι Παρασκευή δείχνει καθαρός...

Οι επιλογές είναι αναλυτικά:

1. Speed Park - Ασπρόπυργος
http://www.speedpark.gr/

2. Karting Center - Ελληνικό (παραλιακή)
http://www.kartnews.gr/2010/12/karting-center.html

3. Kartodromio - Αφίδνες
http://www.kartodromo.gr/

Αν γνωρίζετε και κάποιο άλλο προσθέστε το. Τιμές φαντάζομαι θα πάρουμε αφού εξασφαλίσουμε κάποιον σεβαστό αριθμό συμμετοχών.

Edit:
Αυτό θα έχει πλάκα (αν συμφέρει φυσικά σαν τιμή)...
http://www.speedpark.gr/%CE%B5%CE%BD%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%B9%CE%B1%CE%B6%C F%8C%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%B1-kart/%CF%86%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%82-%CE%B1%CE%B3%CF%89%CE%BD%CE%B1%CF%82/

DHMHTRHS
07-01-14, 22:27
Τέλειο teo πολύ πλάκα θα είχε αν το κάναμε!!! Τα λέμε στο βάθρο xaxaxa!!!!

maximos
08-01-14, 12:19
Χμμμ...Είμαι που είμαι κουλός , θα κάνουμε και αγώνα... μάλλον μαζί με το καφέ θα πιω και τσάι! :crazy::biggrin:

ioannidis
08-01-14, 12:29
Και εγώ για μεσημεράκι θα δώσω το παρόν. Το πρωί θα πάω για αλλαγή θερμοστάτη.
(μήπως να πηγαίναμε στο κοντινό kartοδρόμιο και βλέπουμε για τα άλλα την επόμενη φορά; Δεν ξέρω; Ότι θέλετε)

Stilatos
08-01-14, 13:19
ποιο θεωρειται ομως κοντινο διοτι για μενα πχ το ελληνικο ειναι κοντινο για αλλους ειναι τα αλλα.

ioannidis
08-01-14, 13:26
Του Ελληνικού εννοώ!

teo
08-01-14, 16:26
Το θέμα παιδιά είναι αρχικά να δούμε αριθμό συμμετοχών!

Σε αυτό που λέει ο Παντελής έχει δίκιο, πχ σε μένα του Ασπρόπυργου είναι δίπλα.
Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα σε όποιο και να πάμε, αλλά καλό θα ήταν να το πει όποιος δυσκολεύεται με την απόσταση (αν υπάρχει κάποιος), ώστε να αρχίσουμε να αποκλείουμε ένα ένα μέχρι να καταλήξουμε!

Επίσης υπόψιν πως δεν είναι ανοιχτά μέχρι αργά, νομίζω 22:00 το πολύ κλείνουν το Σάββατο!

Stilatos
08-01-14, 17:46
για το ελληνικο εχω γειτονα που κανει καρτ αγωνες και προπονησεις εκει ισως να τον ρωτησω για καλυτερες τιμες. Αλλα θελω να δω σημμετοχες να του πω του ανθρωπου. Μην τον βαλω τον ανθρωπο να ρωτησει για το κλαμπ και ειμαστε μονο 3-4.
Αρα ας αρχισουμε με σημμετοχες.

1.Stilatos

teo
08-01-14, 18:11
Σωστός! Σίγουρα μέσα κι εγώ:

1.Stilatos
2.teo

maximos
08-01-14, 18:38
Και εγώ μέσα σε όποιο από τα παραπάνω θέλετε.

1.Stilatos
2.teo
3.maximos

ioannidis
08-01-14, 19:16
Βάλτε με και μένα αλλά για μεσημεράκι προς απόγευμα. Οχι βράδυ.

maximos
08-01-14, 19:23
Θα συμφωνήσω και εγώ για μεσημεράκι προς απόγευμα και όχι βράδυ.

teo
08-01-14, 19:57
+1
Η ώρα αυτή (μεσημερο-απόγευμα) πιστεύω είναι η καταλληλότερη για καρτ!

Έχουμε λοιπόν:

1.Stilatos
2.teo
3.maximos
4.ioannidis
5.DHMHTRHS

Gunner7
09-01-14, 14:23
για που αποφασισαμε τελικα???

teo
09-01-14, 16:51
Δεν αποφασίσαμε ακόμα τελεσίδικα! Όποιος θέλει να συμμετέχει βάζει το όνομά του στη λίστα και αναφέρει αν έχει πρόβλημα με κάποια τοποθεσία, ώστε να γνωρίζουμε τι να αποκλείσουμε και τι όχι κατά την επιλογή.

Stilatos
10-01-14, 12:27
λοιπον να το κανουμε 2:30 στο ελληνικο γιατι μας βλεπω λιγο ανυποφασιστους και το κανουμε σε ενα αλλο την επομενη φορα? βολευει αυτη η ωρα?

DHMHTRHS
10-01-14, 14:08
Κάναμε την συνάντηση κοντά σε εσένα την προηγούμενα φορά . Εγώ θα έλεγα Ασπρόπυργο ! Η ώρα πιστεύω πως είναι καλή για 2.30

maximos
10-01-14, 14:35
Να το κάνουμε στις 15:00 για να είμαστε οκ όποιοι δουλεύουμε?Ααα και κάτι ακόμα, να βρεθώ με κάποιον για να πάμε μαζί γιατί δεν ξέρω κανένα που είναι , από όποιο διαλέξουμε να πάμε.

Bill stilo
10-01-14, 15:37
Τελικα οι υποχρεωσεις που ειχα δν τπαρχουν πλεον...χεχε!και λεω να ερθω κ εγω!απλα επιδη δουλευω κ εγω αν γινεται να το κανουνε15.30;και εγω προτεινω για ασπροπυργο!!

maximos
10-01-14, 15:41
+1 για 15:30 ακόμα καλύτερα.Ασπρόπυργος ακούγεται οκ.

Bill stilo
10-01-14, 15:45
Και ειναι καλη πιστα αυτη στον ασπροπυργο...

teo
10-01-14, 16:23
Maximos μην αγχώνεσαι, θα βρεθούμε κάπου μαζί για να σε κατατοπίσω! Δεν είμαστε και πολύ μακριά, μια εθνική οδός μας χωρίζει! Πεύκη είσαι απ'ότι βλέπω, σωστά?

Μέσα και για τις 3μιση πάντως! Κανένα πρόβλημα από εμένα!

Ψηφίσαμε Ασπρόπυργο τελικά?

maximos
10-01-14, 16:41
Thanks Teo ,Πεύκη μένω και δουλεύω Μαρούσι. Ας πάμε Ασπρόπυργο και βλέπουμε τα άλλα στην επόμενη συνάντηση.

DHMHTRHS
10-01-14, 16:58
Και εγώ μέσα για την ώρα . οποίος έχει αντίρρηση να μιλήσει να συνενωθούμε .

Stilatos
10-01-14, 17:12
Ο ioannidis και εγω το προτειναμε διοτι ειναι λιγο πιο κεντρικα αν ερθει κανα αλλο μελος απο διαφορα μεροι της αττικης και ειναι τσεκαρισμενος ο χωρος. Αμα οι περισσοτεροι βολευουνε αλλου κανενα προβλημα. ΤΟ θεμα ειναι μαθετε αμα παιζουνε αγωνες, προπονησεις, η μοταρ και αν εχουνε αξιολογο χωρο για καφε μην παμε αδικα. (Dhmhtrhs ο φλισβος δεν το λες κοντα μου 25 λεπτα διαδρομη ειναι και παλι κεντρικα το σκεφτηκαμε)

Gunner7
10-01-14, 17:14
Παιδες μεσα και εγω αν ειναι για ασπροπυργο...
Για την ωρα δεν εχω καποιο προβλημα οποτε οτι βολευει τους περισσοτερους ...

DHMHTRHS
10-01-14, 17:48
Έστω ποιο κοντά σε εσένα .

DHMHTRHS
10-01-14, 17:58
Πήρα τηλ. Ασπρόπυργο 3 με 5 έχει ακαδημία καρτ οπότε άκυρο για Ασπρόπυργο πείτε πιο από τα άλλα 2 θέλετε?
Τιμή 12 ευρώ τα 12 λεπτά έτσι για την ιστορία. Stilatos τι τιμή έχει στο Ελληνικό ξέρουμε ?

Gunner7
10-01-14, 18:10
Δεν βολευει κανεναν αλλη ωρα ετσι :/ ??? 12 πχ

teo
10-01-14, 18:14
Μόλις πήρα κι εγώ ρε! Είπες απ'το Stilo Club? Θα μας περάσουν για χαζούς! Χαχαχα!

Όντως 3 με 5 έχει ακαδημία καρτ, οπότε από 5 και μετά μου είπε κι εμένα. Επίσης στον χώρο λειτουργεί καφετέρια (φυσικά με θέα την πίστα) και οι τιμές είναι σε πακέτα όπως αυτό που είπε ο Δημήτρης. Αυτός μου πρότεινε το πακέτο 25€ για 36 λεπτά, που όπως είπε συνήθως παίρνουν τα club αυτοκινήτου όταν πηγαίνουν εκεί.

Εγώ πιστεύω πως αν μαζευτούμε πχ 3μιση κάπου, για να πάμε όλοι μαζί, μέχρι να πάμε πες 4 παρά με 4... αν κάτσεις να πιεις έναν καφέ πριν τον αγώνα μέχρι να χαζέψουμε (κλασσικά) λίγο τα αυτοκίνητά μας κλπ, θα έχουμε ξεπεράσει τις 5, άρα δεν είναι πρόβλημα. Προσωπική άποψη βέβαια. Αν οι τιμές συμφέρουν καλύτερα στο Ελληνικό και η ώρα που θέλουμε διατίθεται, τότε πάμε εκεί.

Όσοι έχουν πρόβλημα για την απόσταση αν πάμε Ελληνικό, τους παίρνει κάποιος άλλος, μη χάσουν τέτοιο γεγονός! Πχ Gunner αν έχεις θέμα, δίπλα είμαστε, σε παίρνω εγώ! Για 12 πχ που είπες ο maximos, o bill stilo & o DHMHTRHS δουλεύουν μέχρι 14:00 και βάλε, οπότε δεν γίνεται!

DHMHTRHS
10-01-14, 18:42
Και εγώ οπού και αν πούμε τελικά μέσα είμαι!!!

maximos
10-01-14, 19:20
Να προτείνω μιας και ρωτήσαμε Ασπροπυργο, πάμε εκεί να πιούμε το καφέ μας να χαβαλεδιασουμε και μέχρι να ανοίξει η πίστα να αποφασίσουμε και ποιο από τα δύο πακέτα θα κάνουμε?

DHMHTRHS
10-01-14, 19:38
Εγω μεσα!!

Gunner7
10-01-14, 19:58
λογικα μεσα και εγω (ασπροπυργο παντα) απλα εχει δημιουργηθει ενα προβλημα το οποιο δεν νομιζω να με εμποδισει...
Απλα να αποφασισουμε και το πακετακι το οποιο θα παρουμε και το ποσο θα κοστιζει...

DHMHTRHS
10-01-14, 20:04
http://www.speedpark.gr/%ce%b5%ce%bd%ce%bf%ce%b9%ce%ba%ce%b9%ce%b1%ce%b6%c f%8c%ce%bc%ce%b5%ce%bd%ce%b1-kart/%cf%84%ce%b9%ce%bc%ce%bf%ce%ba%ce%b1%cf%84%ce%ac%c e%bb%ce%bf%ce%b3%ce%bf%cf%82/
Εδώ έχει όλα τα στοιχεία και πακέτα για Ασπρόπυργο

teo
10-01-14, 20:12
Σαν σύνολο πλέον νομίζω έχουμε:

1.Stilatos
2.teo
3.maximos
4.ioannidis
5.DHMHTRHS
6.bill stilo
7.Gunner7

Φαντάζομαι δεν ξέχασα κανέναν. Επτά άτομα σύνολο είναι ένας πολύ καλός αριθμός και αν έρθουν κι άλλοι ακόμα καλύτερα (αλήθεια ο Soul ζει??).

Με πήραν απ τον Ασπρόπυργο πως θα είναι σίγουρα ελεύθερη η πίστα από 5 και μετά και επ'ευκαιρίας τους ρώτησα αν θα μπορούμε να κάνουμε αυτό που λέγαμε, πχ να κάτσουμε για καφεδάκι όποτε φτάσουμε και να περιμένουμε μέχρι να μπούμε. Μου είπαν πως φυσικά και μπορούμε, απλώς αν είμαστε πάνω από 10 άτομα (που δεν νομίζω) να πάρουμε ένα τηλέφωνο να ετοιμάσουν κάποιο χώρο.

Ο καθένας μπορεί να πάρει όποιο πακέτο θέλει! Αν πχ κάποιος θέλει να λιώσει στην πίστα, παίρνει το 25ευρο πακέτο για 35 λεπτά, αλλιώς παίρνει το 12ευρο για 12 λεπτά (γιατί αν πάρει δύο 12ευρα δεν αξίζει, πάει καρφί στην πρώτη επιλογή). Αυτές είναι οι τιμές. Επίσης μπορούμε πχ να το "σπάσουμε" ανά ομάδες αν θέλουμε να αράξουμε ή να "ροκανίσουμε" χρόνο. Αυτό θα αποφασιστεί εκεί πιστεύω.

Gunner7
10-01-14, 20:31
Υπεροχαααα ...!!!
Τι ωρα λετε να ειμαστε?

Stilatos
10-01-14, 23:30
καθαρισα λιγο μερικα ποστ μαζι με δικα μου γιατι αρχιζαν να γεμιζουνε σελιδες. Λοιπον αποτι καταλαβα εισαστε για ασπροπυργο. Επειδη μου ειπατε οτι εχει αγωνες μεχρι τις 5 τοτε θα πω εγω 4 να καθισετε καμια ωρα για καφε και μετα για καρτ. Οσοι πιστοι και μπορεσουνε (μαζι με εμενα) ας προσελθουνε

ioannidis
11-01-14, 00:14
5;
Γ*μτη... ξεφεύγω!
Παίζει να έρθω αλλά δίχως να τρέξω εντός πίστας. Έξω θα πηγαίνω πανικόβλητος.
Θα σας ενημερώσω μάγκες.

maximos
11-01-14, 01:25
Άργησα να ξαναμπώ:-) Stilatos τι θες να πεις με το να καθίσετε, να καθίσουμε θες να πεις, ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ έτσι; Και εσύ ioannidis ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ.Πρέπει εγώ ο νέος -ψαρακας-ποντικαρας να γνωρίσω όλους τους παλαιότερους:-D
Teo μη με ξεχάσεις και χαθώ στους δρόμους του Ασπροπύργου:-/
Όλοι μα όλοι αύριο!!!

teo
11-01-14, 02:33
Βρε σεις θα με τρελανετε! Ειπαμε στο ξεκινημα του θεματος να παμε για καρτ. Μετα λεμε οχι πρωι αλλα ουτε και πολυ βραδυ, αρα καταληξαμε μεσημερι προς απογευμα. Λογικα αυτο σημαινει στο χρονικο διαστημα μεταξυ 2-3 και 6-7 σωστα;
Επισης ειπαμε πως τους περισσοτερους δεν τους πειραζει το μερος, αρα καταληξαμε στην επιλογη της πλειοψηφιας.

Και καταληγουμε απο τα 7 ατομα αρχικα να ειμαστε σιγουρα 4-5 το πολυ; Μηπως να αφηναμε λοιπον το καρτ για αλλη φορα και να το καναμε καφεδακι καπου; Αλλιως τι νοημα εχει αν ειναι να τρεχουμε ολοι πανικοβλητοι και μαλιστα σε απομακρυσμενη περιοχη για λιγα λεπτα στην πιστα;

Δεν ξερω...λεω εγω τωρα!

Gunner7
11-01-14, 03:26
... Θα καταληξουμε καπου??? ...

παντελης
11-01-14, 08:35
χααχχχαχαχαχαχαχ δε κανομησατε ποιο αιωνα θα ειναι αυτο το Σαββατοκυριακο θα πατε η' δε θα πατε?

ioannidis
11-01-14, 09:10
Βρε σεις θα με τρελανετε! Ειπαμε στο ξεκινημα του θεματος να παμε για καρτ. Μετα λεμε οχι πρωι αλλα ουτε και πολυ βραδυ, αρα καταληξαμε μεσημερι προς απογευμα. Λογικα αυτο σημαινει στο χρονικο διαστημα μεταξυ 2-3 και 6-7 σωστα;
Επισης ειπαμε πως τους περισσοτερους δεν τους πειραζει το μερος, αρα καταληξαμε στην επιλογη της πλειοψηφιας.

Και καταληγουμε απο τα 7 ατομα αρχικα να ειμαστε σιγουρα 4-5 το πολυ; Μηπως να αφηναμε λοιπον το καρτ για αλλη φορα και να το καναμε καφεδακι καπου; Αλλιως τι νοημα εχει αν ειναι να τρεχουμε ολοι πανικοβλητοι και μαλιστα σε απομακρυσμενη περιοχη για λιγα λεπτα στην πιστα;

Δεν ξερω...λεω εγω τωρα!

Το 2-3 ήταν λουκούμι για μένα.
Και η λύση του καφέ άνευ καρτ μου κάνει εμένα έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα.
Ότι θέλετε. Απλά Ασπρόπυργο, δεν θα μπω στην πίστα.

teo
11-01-14, 09:11
Λοιπον αν ειναι να παμε ολοι, τι θα λεγατε να συναντηθω εγω με maximo, ioannidi & stilato κατα τις 15:30 στην εξοδο της Αχαρνων (απο Κηφισο) μπροστα στον Σκλαβενιτη; Μετα κατευθυνομαστε προς λεωφορο Χασιας οπου συναντιομαστε με Gunner & bill stilo για να την ανεβουμε μεχρι Ασπροπυργο κονβοι!

Ο DHMHTRHS θα ειναι ηδη εκει μιας και θα ερθει απο πισω (ελευσινα) και ξεκιναει το πανηγυρι!

Εκτος και αν βολευει τους ioannidi & stilato να μπουν απο λεωφ. Αθηνων και να τους βρουμε εκει (η πανω στη λεωφ. Νατο πχ).
Τι λετε; Για να μν το κουραζουμε τελευταια στιγμη.

Edit:
Μαζι γραψαμε Μιχαλη! Κατα τις 15:30 υποτιθεται θα συναντηθουμε. Εσυ τι ωρα θα πρεπει να επιστρεψεις; Αν πχ ως τις 5 εχουμε κανει τον χαβαλε μας και μπουμε στην πιστα, με το μεγαλο πακετο το πολυ 5μιση τελειωσε...

ioannidis
11-01-14, 09:14
Για μένα Λ . Αθηνών με βολεύει να βγω εθνική.
Πρέπει στις 5 να είμαι ήδη πίσω.

teo
11-01-14, 09:22
Ναι απο εκει βγαινεις εσυ εθνικη, αρα σε βολευει αυτο που ειπα παραπανω η θα ηθελες να συνεχισεις λ. Αθηνων (χωρις να βγεις εθνικη) και να σε βρουμε απευθειας στη λεωφ. Νατο;

ioannidis
11-01-14, 09:36
Ναι απο εκει βγαινεις εσυ εθνικη, αρα σε βολευει αυτο που ειπα παραπανω η θα ηθελες να συνεχισεις λ. Αθηνων (χωρις να βγεις εθνικη) και να σε βρουμε απευθειας στη λεωφ. Νατο;

Όχι μωρέ... Πάμε μαζί.
Που θα συναντηθούμε;

teo
11-01-14, 10:13
Οπότε λες να πούμε το παραπάνω;
15:30 μπροστά στον Σκλαβενίτη στην έξοδο προς Αχαρνών;

ioannidis
11-01-14, 10:37
Στείλε μου συντεταγμένες γιατί δεν έχω ιδέα πού είναι. :)

ammoulianiotis
11-01-14, 12:02
Στείλε μου συντεταγμένες γιατί δεν έχω ιδέα πού είναι. :)

Καπου εδω γυρω νομιζω οτι ειναι... --> 70°58′41″N 25°58′29″E

DHMHTRHS
11-01-14, 21:13
Ακόμα δεν σηκώθηκα από το καρτ και σκέφτομαι ποτέ θα ξαναπάω !!!!

Bill stilo
11-01-14, 21:14
Χαχαχα!ετσι ειναι αυτα λοιπον θα το ξανακανονισουμε!περασαμε τελεια!

DHMHTRHS
11-01-14, 21:29
θα ξανακάνουμε ? σε πόση ώρα ? προλαβαίνω να φάω ? χαχαχα

Gunner7
11-01-14, 21:37
Ηταν κατι διαφορετικο αυτο ειναι το μονο σιγουρο ... περσαμε υπεροχα και περιμενουμε απο ton cameraman ενα βιντεο driver's eye...

ntinosmg
11-01-14, 21:50
δημητρη μπορεις να μας επισημανεις τις κυριοτερες διαφορες μεταξυ των 2 μονοθεσιων που εχεις οδηγησει?χαχχα!!!!!

Παιδια χαρηκα παρα πολυ που σας γνωρισα κι απο κοντα!!!!!!την επομενη θα εχω και το stilo μαζι....

DHMHTRHS
11-01-14, 21:54
Το ένα οργώνει ενώ το άλλο σε πωρώνει !!!!! :-)

Gunner7
11-01-14, 22:29
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/826/2ns6.jpg (https://imageshack.com/i/my2ns6j)
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/19/i3ie.jpg (https://imageshack.com/i/0ji3iej)
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/42/dy9a.jpg (https://imageshack.com/i/16dy9aj)
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/268/8qe9.jpg (https://imageshack.com/i/7g8qe9j)

angelinho
11-01-14, 23:11
φτου φτου παιδιά! την επόμενη φορά και εγώ! :)

παντελης
12-01-14, 00:04
μπραβω παλικαρια το ειπατε και το κανατε...

ioannidis
12-01-14, 00:23
Ωραία ήταν που σας είδα έστω και για λίγο, και χάρηκα που είδα όσους γνώριζα και χάρηκα που γνώρισα τους Maximo, Gunner, ntinosmg!

Την επόμενη φορά θα καταφέρω να μείνω παραπάνω...

(ζηλεύω όσο δεν φαντάζεστε το ότι έφτασα μέχρι εκεί αλλά δεν μπήκα) :/

teo
12-01-14, 01:08
Ήταν τουλάχιστον πόρωση τα καρτάκια!!

Χάρηκα που σας είδα όλους και που γνώρισα κι εγώ τον Gunner7, τον maximos και τον ntinosmg!

Με τον maximo λίγο ακόμα να καθόμασταν εκεί και θα βγαίναμε αδέρφια χωρισμένα στο μαιευτήριο...! Χαχα!
Ο ioannidis είχε πάρει το σοφιστικέ του μήπως και μας πείσει πως είναι σοβαρός αλλά δεν... :bleh:
Ο Stilatos για ακόμα μια φορά μπέρδεψε τον Ιανουάριο με τον Αύγουστο...
Για τους υπόλοιπους... τι να λέμε τώρα, θα ανεβάσω αύριο φωτό και θα καταλάβετε... ειδικά αυτός ο Gunner7...αχώνευτος!!

Στεναχωρήθηκα που δεν πρόλαβαν οι ioannidis, Stilatos & ntinosmg να πιουν και τσαγάκι εκτός του καφέ...εχμ εννοώ να μπουν στην πίστα! :hehe:

Γιώργο το βιντεάκι θα ανέβει επεξεργασμένο καταλλήλως για να ζηλέψουν οι υπόλοιποι!

Επίσης είχαμε πρόταση απ τον ιδιοκτήτη για κάποια χαλαρή μέρα (Τετάρτες-Πέμπτες πχ) να πάμε να βάλουμε όσα αυτοκίνητα θέλουμε εντός πίστας και να τα φωτογραφίσουμε! Καλό θέμα και για αρχική εικόνα (www.stiloclub.gr (http://www.stiloclub.gr)) έτσι?? Τι λέτε να μαζέψουμε αρκετά αυτοκίνητα και να πάμε?

maximos
12-01-14, 01:12
Παίδες και εγώ σήμερα πέρασα super!! Χάρηκα που σας γνώρισα από κοντά και ΠΡΈΠΕΙ να το ξανακάνουμε!!

maximos
12-01-14, 01:14
Έλα ρε αδερφέ Teo χαχαχα τώρα το είδα! Όσο για να πάμε κάποια χαλαρή μέρα να βάλουμε τα αυτοκίνητα πίστα για φώτο είναι παρά πολύ καλή ιδέα! Angelinho θα περιμένω και εσένα να κάνουμε τη διάφορα με τα 5πορτα!

Gunner7
12-01-14, 03:13
Καταρχας τεο :P δεν περιμενα κατι διαφορετικο απο εναν ανθρωπο που με το καλημερα κανει 1:01 αχωνευτε επισης :P χαχαχαχ
Και εγω παιδες χαρηκα που σας γνωρισα ολους σας βρεθηκαμε δε βρεθηκαμε αντιπαλοι στην πιστα αν και με αυτους που βρεθηκα δεν καταφερα παντως να προσπερασω κανεναν... (μονο κατι παιδακια)
Μπορω να πω οτι το καταευχαριστηθηκα που εριξα μια γερη στουκα πανω σε μια στροφη στον τεο ... αν και αυτο που ηθελα (να τον δω στα λαστιχα) δεν το καταφερα ελπιζω να εχει καταγραψει το βιντεο (driver's eye):P το τρανταγμα που του δημιουργησα...
Κατι πατως που ξεχασε να πει ο κυριος 1:01 aka teo ειναι πως υπαρχει και η δυνατοτητα να διοργανωσουμε ενα μινι πρωταθληματακι και να πηγαινουμε καθε μηνα (Παραδειγμα) και να παιζουμε εναν αγωνα με συγκεκριμενους γυρους και στο τελος αναλογως με τους χρονους ειτε με ποντους και τα λοιπα να βγαινει ενας νικητης οταν ολοκληρωθει ενα συγκεκριμενο νουμερο αγωνων
Φυσικα αυτο για να γινει πρεπει να υπαρξει μια κουβεντα διοτι ειναι αντιληπτο οτι ολοι μας εχουμε καποιες καθημερινες υποχρεωσεις αλλα εκτος αυτου ειναι και το οικονομικο το οποιο ειναι απολυτα σεβαστο και κατανοητο και το να πηγαινουμε καθε λιγο και λιγακι για καρτ δεν ειναι και κατι ευκολο...
Απλα "ενημερωνω" διοτι καλο ειναι να υπαρχουν διαφορες καινουργιες ιδεες οσο δυσκολο και να ειναι για να πραγματοποιηθουν καλο ειναι να υπαρχει κινητικοτητα
Teo περιμενω το video ;)

ioannidis
12-01-14, 12:01
Α, χα...
StiloClub kart trophy ε;
Λες;

teo
12-01-14, 13:23
Με τεράστια υπερηφάνεια και δάκρυα χαράς στα μάτια... σας παρουσιάζω κι εγώ μερικές χθεσινές φωτογραφίες:

Η δυστυχώς πρόωρη αποχώρηση του Stilatou και του ioannidi... Το μαντήλι που κουνήσαμε δεν φάνηκε στη φωτό...

http://imageshack.com/a/img849/4264/9rjq.jpg

Μια τυχαία φωτό που τράβηξα χθες αλλά δεν μπορούσα να μη μοιραστώ μαζί σας το αποτέλεσμα...

http://imageshack.com/a/img38/6123/2g3h.jpg

Τα κουκλάκια μας στη σειρά...

http://imageshack.com/a/img21/3724/x5it.jpg

Και τα κουκλάκια που οδηγούν τα παραπάνω κουκλάκια! :bleh:

http://imageshack.com/a/img853/5275/84kr.jpg


Τα παραπάνω όμως δεν είναι τίποτα σε σχέση μεεε....... ΤΟ VIDEO ΤΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ!!

Σας το παρουσιάζω λοιπόν: (βάζουμε fullscreen και δυναμώνουμε τα ηχεία!!)


https://www.youtube.com/watch?v=_pLFzYJfmwg


ΥΓ:
1) Παιδιά εγώ σήμερα πονάω και δεν ντρέπομαι να το πω πάντως...!
2) Το StiloClub Kart Trophy πρέπει να οργανωθεί! Δεν είναι τίποτα μια φορά το μήνα να έχουμε έναν αγώνα μεταξύ μας... Όπως επίσης και η φωτογράφιση των Stilo μας μέσα στην πίστα!!

ntinosmg
12-01-14, 14:45
καλα το 5θυρο του maximou, αριστερα, τα σπαει !!!!!! κουκλα το εργαλειο!!!!! (ετσι για να σπασει λιγο ο ρατσισμος και το "μονοπωλειο"του διπορτου).!!!!!!!!!

ammoulianiotis
12-01-14, 19:22
Μπραβο μπραβο μπραβο και οχι απαραιτητα με αυτη τη σειρα!!!
Πολυ σας χαρηκα παλικαρια!

Παντα τετοια και καλυτερα!

Bill stilo
12-01-14, 20:31
Ναι περασαμε πολυ ωραια!!!χαρηκα πολυ που γνωριςα τον maximo,ganner,ntinosmg και θα τα πουμε σιγουρα συντομα...και βεβαια μιλησαμε μεσα στη πιστα χεχε!

παντελης
12-01-14, 22:15
αν και ειμαι 300 km μακρια μπορει να κατευβω να διαγωνιστω και να σας κερδισω ολους αχαχαααχχχχααα Ναι στο πρωταθλημα και γιατι οχι σε κατι ποιο οργανωμενο .
και να η προταση ''Σε καθε πολη σχεδον ηπαρχει πιστα καρτ, που μπορουνε να διαγωνιστουνε τα μελοι του stiloclub και να βγουνε καποιοι ως οι καλητεροι οι οποιοι θα διαγωνιστουνε μια φορα Αθηνα μια φορα Θεσαλονικη και μια φορα Βολο αντε και Πατρα , αφου συμπληρωσουνε βαθμους θα εχουμε πρωταθλητη που θα διαγωνιστει με αλλο club που μπορει να ακολουθησει την ιδια φιλοσοφια''
να δηλωθει οτι ο ιδρητης της πρωτασης ειμαι εγω και μου ανοικουνε τα τηλεωπτικα δικαωματα παρακαλω..χαχαχααχχαχα
τι λετε ακουω γνωμες.
Πετρο να μου φτιαξεις εκεινο το ορθογραφικο που διωρθωνε αυτοματα γιατι κατι δεν εχω γραξει σωστα....

ntinosmg
13-01-14, 00:11
η θα μπορουσαν να γινουν τοπικα πρωταθληματα σε καθε πολη αποτελουμενα απο 5-6-7 βαθμολογουμενους αγωνες,και οι 2 πρωτοι πχ απο καθε πρωταθλημα,να συμετασχουν σε εναν αγωνα τελικου,με ελευθερα και χρονομ/να δοκιμαστικα,και να βγει ενας πρωταθλητης.

angelinho
13-01-14, 11:56
maximos την επομενη φορα και εγώ... αντε να γίνουμε περισσότεροι οι 5πορτοι!! :P

maximos
13-01-14, 14:46
Έτσι angelinho!!! Πεντάπορτα rules !!! :happy2:

Gunner7
13-01-14, 16:20
teo το βιντεο το κατεβασες?

Edit:ακυρο

teo
13-01-14, 17:35
Το ξανανέβασα σε 720p & 1080p και άλλαξα το link γιατί το προηγούμενο διαγράφτηκε!

face
13-01-14, 22:38
Σας έχω όλους χαλαρά...:)
αν χάσω 15 κιλά..