PDA

Επιστροφή στο Forum : Προσφορά Lidl 20/1 για Αυτοκίνητο



Stilatos
16-01-14, 14:55
ειδα οτι βγαζει κατι προσφορες το lidl για το αυτοκινητο ειδικα το φαρμακειο ειναι τιγκα σε πραγματα που ειχα ξαναπαρει ξανα με μονο 6 ευρω ενω αλλου που ειχα παει πχ practiker χρεωνανε κανα 20ρι για τοσο πληρες φαρμακειο. Δειτε το εχει και κατι αλλα πχ πυροσβεστηρα και κατι τσαντες πορ μπαγκαζ

http://www.lidl-hellas.gr/cps/rde/SID-480E8F0D-01AF056E/www_lidl_gr/hs.xsl/oi-prosfores-mas.htm?id=118

angelinho
16-01-14, 15:09
βλέπω τον teo να τα παίρνει όλα σαν φανατικός γκατζετάκιας.... :jump1:

ammoulianiotis
16-01-14, 15:18
Τα εχω παρει και εγω στο παρελθον!
Ισως καποια πραγματα να τα εχω καβατζα!

teo
16-01-14, 16:08
Με έδωσε ρε με τη μία ο Αρτέμης Μάτσας!... Χαχα!

Πάντως το link εμένα δεν μου ανοίγει guys.

Edit:
Άκυρο, άνοιξε κανονικά!
Στάνταρ θα τσιμπήσω την τσάντα αποθήκευσης του πορτ μπαγκαζ και φαρμακείο!

paidaros
16-01-14, 21:03
μην παρετε μονο το φορτιστη για μπαταρια με 20 ευρω γιατι το ειχα παρει,εκανε 2-3 φορτισεις και μετα καπουτ

ammoulianiotis
16-01-14, 21:09
Γιαννη εχω παρει και εγω αυτο το φορτιστη και αρκετα παιδια απο το φορουμ με τα μηχανακια και δεν ειχε κανεις μας κανενα προβλημα! Δεν το πηγες πισω;

Stilatos
21-01-14, 00:03
Τσίμπησα τελικα φαρμακειο και βαλιτσακι πορτ μπαγκαζ. Το φαρμακειο εχει πιο πολλα απο την προηγουμενη φορα και λεει καινουργιο din δεν ξερω αμα ειναι καινουργιος νομος που πρεπει να εχει πιο πολλα. επισης το βαλιτσακι δεν ειναι ασχημο εχει χρατσ απο κατω και στο πλαι να χατζωνει καλα να μην κοπανιετε πισω εξυπνη ιδεα.

Gunner7
21-01-14, 18:57
Καλα απαραδεκτοι... Ειπα στην μανα μου να παει να μου φερει τον πυροσβεστηρα απο το Lidl της πετρου ραλλη επειδη ειναι διπλα στην δουλεια της και ανακαλυψε οτι ηταν ληγμενοι οχι ενας αλλα μεχρι 4 που ανοιξε μαζι με τους πωλητες απλως δεν τον αγορασε...

Stilatos
21-01-14, 19:17
πλακα κανεισ? η αληθεια ειναι δεν κοιταξα καν τους πυροσβεστηρες. Φανταζομε απλο σκονης ητανε?

teo
21-01-14, 19:23
Άστα να πάνε...
Οκ για όλα τα μπιχλιμπίδια τύπου βαλιτσάκια, τρίγωνα κλπ που είναι φθηνά και καλά στη δουλειά τους, αλλά όσων αφορά το θέμα του πυροσβεστήρα εγώ δεν το ρισκάρω. Μια φορά θα χρειαστεί και μπορεί να σώσει ζωές κυριολεκτικά. Καλύτερα λοιπόν έναν μικρό από κάποιο μαγαζάκι με πυροσβεστήρες (που ξέρεις κιόλας ποιος τους γεμίζει κλπ), παρά τέτοιου είδους λύσεις.

Gunner7
21-01-14, 20:06
Μαρτιος του 13 αν δεν κανω λαθος...
Παλι καλα που τον ανοιξε να δει την ημ ληξης διοτι φυσικα δεν αναγραφεται πουθενα εξω απο την συσκευασια... μονο στο αυτοκολλητο...
Πραγματικα με ενωχλησε οχι τοσο οτι μπορει να με εξαπατουσαν για 10 ευρω αλλα το ολο σκηνικο...
Διαφημισεις...Και καλα εβδομαδα αμαξιου...Προσφορες ...Ευκαιριες και λοιπα και στην τελικη καταλαβαινεις οτι ολα αυτα ειναι ενα κολπο για να σου πουλησουν πραγματια η οποια εχει μεινει στα ραφια και ειναι για πεταμα...Και ποσο οταν ολο αυτο ειναι κατα του καταναλωτη...
Ισως να παραγινομαι υπερβολικος για (εναν) ληγμενο πυροσβεστηρα αλλα επειδη αυτη η κινηση δεν κατι το οποιο το συνανταμε πρωτη φορα ειναι πραγματικα φαινομενο ελληνικο κατα κυριο λογο η εξαπατηση του καταναλωτη...

teo
21-01-14, 20:15
Πάντα έτσι είναι ρε φίλε... Ό,τι είναι σε προσφορά, είναι αυτό που για κάποιο λόγο πρέπει να φύγει! Είτε λήγει (ή έχει λήξει στην προκειμένη), είτε πρέπει να έρθει καινούρια παραλαβή ή έχει μείνει πολύ stock...πάντως πρέπει να φεύγει. Πάλι καλά που το είδατε έχω να πω εγώ...

Stilatos
22-01-14, 16:55
παντως ουτε εγω θα επαιρνα πυροσβεστηρα τετοιο. εγω αγορασα μια 4κιλη ΑFF με αφρο που ειναι καλυτερα για φωτια μηχανης.

teo
22-01-14, 17:45
Σωστός Παντελή... Καλά έκανες! Αφρός είναι για μηχανικά και ηλεκτρικά αν θυμάμαι σωστά;

Stilatos
23-01-14, 12:34
ναι αλλα πιο πολλη για φωτιες βενζινης και λαδιου διοτι μενει ο αφρος και το πνιγει.

teo
23-01-14, 23:17
Σωστός! Εμένα είναι ξηράς κόνεως για ηλεκτρικά βασικά! Αλλά τετράκιλο ρε φίλε που τον κουβαλάς;; Δεν είναι πολύ μεγάλος;