PDA

Επιστροφή στο Forum : Σαββατο 15/2/2014 Πρωινη συναντηση!



ammoulianiotis
11-02-14, 18:47
Χαιρετω το Νοτο του StiloClub!

Το ΠΣΚ που μας ερχεται θα βρισκομαι στην πρωτευουσα και σκεφτομαι μηπως βρεθουμε Σαββατο πρωι (μια που θα ειναι ελευθερο) να παμε για κανενα καφεδακο. Τι λετε;

Οπως υπολογιζω τα πραγματα θα ειμαι αργα το βραδυ της Παρασκευης Αθηνα!

Αντε ελατε να γνωριστουμε και απο κοντα!!!

Gunner7
11-02-14, 19:37
Σοφο δεν ξερω ποτε αλλα θα παιχτει σιγουρα αυτο το σκηνικο!. ;)

teo
11-02-14, 19:41
Μέσααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα λέω και κλαίωωωωωωωωωωωωωωω!!

ammoulianiotis
11-02-14, 19:46
100% θα το ξερω Πεμπτη, οποτε μεινετε συντονισμενοι!

Α! Κανονιστε αν παμε για φαγητο σε κανενα σουβλατζιδικο θα παραγγειλω εγω με τον γνωστο σαλονικιοτικο τροπο:

-Τι θα θελατε;
-Ενα σαντουιτς με πιτα, σουβλακι, απ'ολλλλα χωρις κρεμμυδι!

:tongue2:

teo
11-02-14, 20:12
Και αλοιφή και αλοιφή!!! :bleh:

Για πάρτη σου τρώω σουβλάκι και το πρωί ρε φίλε (όχι ότι χωρίς την πάρτη σου δεν μπορώ αλλά είπα να δώσω έμφαση...!)

Ενημέρωσέ μας με την πρώτη ευκαιρία!


Σοφο δεν ξερω ποτε αλλα θα παιχτει σιγουρα αυτο το σκηνικο!. ;)

Εσύ αρχίζεις να επικοινωνείς μετά το δεύτερο μπριζολίδι μου φαίνεται!... Τι δεν ξέρεις πότε ρε;; Για το Σάββατο που μας έρχεται λέει το παλλλικάρι!

Gunner7
11-02-14, 21:29
αμεσως να μου την πεις ρε φιλε! αμαν! εννοουσα ρε μαν ωρα και ετσι... βασικα οκ εχεις δικιο!
Σοφο παμε μπαιρακταρη να τα τελειωσουμε ολλλα! :P

ammoulianiotis
11-02-14, 22:03
Αααααα! Θα παμε οπου με πατε!
Εγω ειμαι μεσα σε ολα!

Ειπαμε, Πεμπτη θα ξερω και που θα μεινω και τι ωρα θα μπορω και τα παντα ολα λεμεεεε!

ntinosmg
11-02-14, 23:07
ρε παιδια ελεος!!! τον σαλονικιο στον μπαιρακταρη? ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ!! Θα μας κοροιδευει για τα επομενα 5 χρονια....γιατι:

σουβλάκι το [...] μικρά κομμάτια κρέατος περασμένα σε μικρή και λεπτή βέργα (σε μικρή σούβλα) για να ψηθούν: Ψήνω σουβλάκια στα κάρβουνα. Mια μερίδα ~. [μσν. σουβλάκι < σούβλ(α) -άκι] (ΛΚΝ).σουβλάκι (το) [...] 1. (α) ξύλινη ή μεταλλική λεπτή και μικρού μήκους βέργα που χρησιμοποιείται ως σούβλα (β) μικρή σούβλα 2. φαγητό παρασκευασμένο από κρέας ή περισσότερα υλικά κομμένα σε μικρά κομμάτια (συνήθ. κύβους) και περασμένα σε λεπτή και μικρού μήκους ξύλινη βέργα (καλαμάκι) ή σε μικρή σούβλα• ψήνονται στη σχάρα ή σε γκριλ και προσφέρονται σκέτα ως ορεκτικό ή ως κύριο πιάτο με συμπληρωματικό γαρνίρισμα: σουβλάκια με θαλασσινά || ~ κοτόπουλο / ξιφία || ~ ξυλάκι /καλαμάκι 3. πρόχειρο φαγητό από κομμάτια κρέατος (ψημένα με τον παραπάνω τρόπο) ή από γύρο (βλ.λ.) ή από μπιφτέκι τοποθετημένο μέσα σε μικρή στρογγυλή πίτα μαζί με άλλα υλικά, όπως ντομάτα, κρεμμύδι, τζατζίκι κ.λπ.: ~ με διπλή πίτα / απ' όλα (ή κομπλέ, δηλ. με όλα τα συνοδευτικά) /χωρίς κρεμμύδι. [ETYM. μεσν., υποκ. τού σούβλα] (ΛΝΕΓ2).καλαμάκι το YΠOKOP 1. μικρό καλάμι. 2. μικρός πλαστικός ή γυάλινος σωλήνας με τον οποίο ρουφούν ένα υγρό: Πίνω την πορτοκαλάδα / το γάλα / τον καφέ με το ~. [...] (ΛΚΝ).καλαμάκι (το) [...] 1. (α) το μικρού μεγέθους καλάμι (β) μακρόστενο αιχμηρό και λεπτό ξυλάκι στο οποίο περνιούνται κομμάτια κρέατος (συχνά και λαχανικών) για ψήσιμο σε σχάρα (γ) (συνεκδ.) κρέας που ψήνεται στη σχάρα περασμένο σε ξυλάκι: 2. (συνήθ.) λεπτό, πλαστικό σωληνάκι για την πόση χυμών, αναψυκτικών, ποτών κ.λπ. [...] (ΛΝΕΓ2).

Stilatos
11-02-14, 23:44
Αν κανονισετε τιποτα προς το απογευμα ισως καταφερω να περασω.

Gunner7
12-02-14, 00:04
Ντίνο με τρόλαρες βραδιάτικα με τερματισες λέμε!

angelinho
12-02-14, 00:58
Έλα να πάμε και στις π**τάνες!!!! ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

teo
12-02-14, 07:46
Χαχαχαχαχαχαχαχα ρε δεν υπάρχετε!! Από Σαλόνικα έρχεται το παλικάρι, όχι απ το Τιμπουκτού!! Σιγά μη τον πάμε και στο μουσείο της Ακρόπολης...!!

Ο Ντίνος επανέφερε τις ισορροπίες με ένα και μόνο ποστ... Respect! Άσε που θα συμφωνήσω απόλυτα για τον Μπαϊρακτάρη...ούτε απ'έξω!

Bill stilo
12-02-14, 11:45
Μεσα και εγωωω!!!να σε γνωρισουμε επιτελους!εννοειται οχι μπαιρακταρη ειπαμε να τον παμε για φαγητο να δει την διαφορα απο την θεσσαλονικη!

ammoulianiotis
12-02-14, 12:45
Υπαρχει μια πιθανοτητα να ερθω μια βδομαδα αργοτερα καθως σημερα με ενημερωσε ενα συγγενικο μου προσωπο οτι ενδιαφερεται να κατεβει Αθηνα να δει κατι φιλους. Ισως κανετε μια βδομαδα παραπανω υπομονη!

Ειπαμε, μεχρι την Πεμπτη ολα ειναι ρευστα!

angelinho
12-02-14, 15:37
άντε για εσένα θα κάνουμε υπομονή.... για εσένα μόνο!! :P

εννοείται θα περιμένουμε ρε συ ;)

teo
12-02-14, 17:51
Το ενδεχόμενο να έρθεις ΚΑΙ αυτό ΚΑΙ το άλλο ΣΚ το έχεις σκεφτεί;; Χαχαχαχα! (Ξέρω βάζω φυτιλιές, αλλά ... καλά σου κάνω!) :bleh:

ntinosmg
12-02-14, 18:08
Ντίνο με τρόλαρες βραδιάτικα με τερματισες λέμε!
Ρε φιλε sorry δεν ειχα τετοια προθεση...:sorry:

Απλα το κανα για να παρακινησω και αλλες γνωμες,και ομολογω του αγγελου με βρισκει αρκετα συμφωνο !!!!!χαχαχαχα!!!

ammoulianiotis
12-02-14, 21:04
Το ενδεχόμενο να έρθεις ΚΑΙ αυτό ΚΑΙ το άλλο ΣΚ το έχεις σκεφτεί;; Χαχαχαχα! (Ξέρω βάζω φυτιλιές, αλλά ... καλά σου κάνω!) :bleh:


http://www.youtube.com/watch?v=xzX_gRYCzlI

Gunner7
13-02-14, 12:44
http://www.gazzetta.gr/plus/article/586969/athina-thessaloniki-me-999eu-apo-ti-ryanair

ammoulianiotis
13-02-14, 18:36
Ο καφες αλλαζει ημερομηνια και παει το επομενο Σαββατο, δηλαδη 22/2!
Σορρυ παιδες αλλα ανωτερα βια...

ΥΓ. Αφηστε που ζηνομαι να ερθω με το μοτοσακο μου...

maximos
13-02-14, 18:49
AAA ωραία θα είμαι και εγώ :clapping:

teo
13-02-14, 23:54
Άντε άντε θα το ανεχτούμε!! Επειδή είσαι εσύ όμως! :hehe:

ammoulianiotis
14-02-14, 07:27
ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕΕΕΕΕΕ!

Μετα απο πολλες πιεσεις που δεχθηκα (βρασμενα αυγα στις μασχαλες, μου βγαλαν το νυχι με ταναλια, με απειλησαν οτι θα με βαλουν να πλυνω το αμαξι), θα ερθω σημερα το απογευμα Αθηνα οποτε ο αυριανοπρωινος καφες ειναι γεγονος!
Απο τις 9 και μετα αυριο θα ειμαι free για οτιδηποτε!

Teo θα σε βαφτισω προσωπικο μου σοφερ για αυριο. Θα μιλησουμε καποια στιγμη μεσα στη μερα για τα υπολοιπα.

StiloClub του Νοτου, ερχομαι σε λλλλλεω!!!

ammoulianiotis
14-02-14, 18:25
Κανεις; Τιποτα; Ρεεεεεε!
Ερχομαι λεμεεεεεεε!

teo
14-02-14, 19:05
Εεεεεεεεεεεεεεεεεεε...!!!

24 ώρες να μην μπει κανείς στο forum, αμέσως να γκρινιάξεις!! Χαχαχα!!

Λοιπόν επειδή εισηγήθηκα εγώ για τα βασανιστήριά σου (μη σου πω τα σχεδίασα κιόλας!), αύριο θα σου κάνω την τιμή να με δεις!! Χαχα!! Όποτε θέλεις αγορίνα και για ότι χρειαστείς εγώ είμαι μέσα!

Παλικάριααα! Ποιοι άλλοι μπορούν και τι ώρα για να βγάλουμε ένα μίνι πρόγραμμα;; Πιστεύω το να βρεθούμε κατά τις 10 είναι μια χαρά έτσι;;

ΥΓ:
Ρε θα σε γνωρίσω από κοντά!! Ήδη έχω δακρύσει!! Με τη μηχανή θα είσαι τελικά;;

ammoulianiotis
14-02-14, 19:15
Με το ΚΤΕΛ την τρελα μου... :(

Ειμαι ηδη στο δρομο καπου πριν τα Τεμπη (οπως ερχομαι).
Μια χαρα ειναι η ωρα!

Ειμαι μεσα (αν μπορεις κανε και αλλιως!!!)

Καλα ρε αλητη, εσυ τα σχεδιασες αυτα; Θα επρεπε να ντρεπεσαι!
Σε φερνω χαρτομανδυλα για τα δακρυα σου φιλαρακι!!

teo
14-02-14, 19:23
Βρε και με τον μουτζούρη να ερχόσουν...αρκεί που κατεβαίνεις!! Χαχαχα!

Ωραία φίλε τώρα μένει να μαζευτούμε!
Απ'όσο πρόλαβα να μιλήσω, είναι μέσα ο DHMHTRHS, o Gunner7 και λογικά και ο bill stilo! Εγώ θα τους φέρω και θα φύγω, δεν έχω όρεξη να δω τα μούτρα σου!! :bleh: :bleh:

ΥΓ:
Εγώ εγώ τα έκανα όλα αυτά... Αμόλησα τους χαφιέδες μου και σε έδωσαν παντού! Για να μάθεις να αντιστέκεσαι στην "κάθοδο"! :hehe:

ammoulianiotis
14-02-14, 19:26
Θα φοραω μασκα ρε φιλε, αποκριες ερχονται ετσι και αλλιως οποτε δεν θα βλεπεις τα μουτρακια μου!
Ηθελα να κατεβω με την μοτο ρε γ@μωτο αλλα...

Την επομενη φορα ομως! (Μαλλον αν καταφερει ο Μπαοκ και περασει στον τελικο του κυπελλου θα κατεβω τοτε! Κανω τρελα ονειρα; )

teo
14-02-14, 19:31
Κάνε όνειρα ρε φίλε, τζάμπα είναι!! Χαχαχα!

Κάνω τα κονέ μου τώρα για να σε υποδεχτούμε... έχει πάρει το viber φωτιά! :hehe:

ammoulianiotis
14-02-14, 19:39
Ετσι και σπασει ο διαολος κανενα ποδαρι και περασουμε να δω τι θα πεις!
Κανε τα κανε εσυ με την ησυχια σου!

ntinosmg
14-02-14, 19:41
Ρε σεις οποτε παιζει ο βυζας εντος,κανονιζετε συναντηση? Που και ποτε ξερει κανεις?

ammoulianiotis
14-02-14, 19:56
Ρε σεις οποτε παιζει ο βυζας εντος,κανονιζετε συναντηση? Που και ποτε ξερει κανεις?

Μπορεις να μιλησεις με τον προσωπικο μου σοφερ/ατζεντη/γραμματεα για να σε ενημερωσει!

ntinosmg
14-02-14, 20:18
Μπορεις να μιλησεις με τον προσωπικο μου σοφερ/ατζεντη/γραμματεα για να σε ενημερωσει!

το ξεκανες το παιδι !!!!!Τι αρμοδιοτητες και ευθυνες του φορτωσες με τη μια? Τουλαχιστον ενα κιλο πουρακια χατζηφωτιου δωρο για παρτη του !!!!!!!!!!!!!!!!

teo
14-02-14, 20:20
Γκουχ γκουχ...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΙΣ!!

Η αυτού μεγαλειότης Σοφοκλής ο Αποστασιοφάγος, θα ευρίσκεται αύριο εις τας Αθήνας, ινα πραγματοποιήση την έκτακτην περιοδείαν του εις τον Νότο!

Όσοι πιστοί προσέλθετε λοιπόν εις την καφετέριαν Terra Petra, εδρευόμενη εις την Πετρούπολην και ώρα δεκάτη πρωινή (10:00 πμ)!!

Αι μοχθηρές γλώττες λέγουσι... περί τουλάχιστον πέντε δαιμονικών αυτοκινήτων τα οποία επρόκειται ινα παρευρεθούν εις τον προαύλιον χώρο!!

Αυτααα...!!

ammoulianiotis
14-02-14, 20:32
Αυτου μεγαλειωτης; Αποστασιοφαγος;

Το κοκκινο χαλι θα παρακαλεσω να εχετε ετοιμο, δεν γινεται να πατησουν τα ποδια μου τσιμεντο, ασφαλτο, χωμα...
Χαχαχαχαχαχα!

ioannidis
14-02-14, 21:11
Ρε σεις;
10 το πρωί ρε;
Γάλα θα μοιράσετε;

ammoulianiotis
14-02-14, 21:36
Λογικα θα πιασουμε μεσημερι οποτε χτυπα ενα τηλεφωνο και κανονιζουμε!

angelinho
14-02-14, 21:55
Ρε σεις;
10 το πρωί ρε;
Γάλα θα μοιράσετε;

ΠΕΣ ΤΑ ΠΕΣ ΤΑ!!!

ioannidis
14-02-14, 22:44
Λογικα θα πιασουμε μεσημερι οποτε χτυπα ενα τηλεφωνο και κανονιζουμε!
Έχω του Τεο.
Αν είναι θα σας πάρω να δω που βρίσκεστε.

angelinho
14-02-14, 23:38
Σόφο δεν φέρνεις να κόψουμε και καμια πίτα;;;

ammoulianiotis
15-02-14, 08:53
Σόφο δεν φέρνεις να κόψουμε και καμια πίτα;;;
Να παρω μια να την φαμε μαζι με τον καφε;

angelinho
15-02-14, 16:53
Χάρηκα που γνώρισα τα μέλη ammulianiots, ntinos kai vagios έστω και για λίγο! :wink:

ntinosmg
15-02-14, 19:31
Κι εγω παιδια χαρηκα παρα πολυ που γνωρισα τα μελη ammulianiots, angelinho kai vagios,και φυσικα που ξαναβρεθηκαμε και με τους υπολοιπους!!!!

ΥΓ. Αγγελε τη μηχανη γιατι μου την πηρες απ τα χερια τελικα? δεν καταλαβα?!!!!!!χαχαχαχαχαχα!!!!!!!

Bill stilo
15-02-14, 19:35
Και εγω χαρηκα πολυ που γνωρισα τον Σοφοκλη(αmmulianioti) κ αι τον Δημητρη(vagio)και που ξαναειδα ολα τα παιδια...περασαμε ενα πολυ ωραιο πρωινο!!!

teo
15-02-14, 19:38
Παιδιά ήταν φοβερά σήμερα (για ακόμα μία φορά)! Χάρηκα πάρα πολύ που γνώρισα τον vogias για πρώτη φορά (αν και μας την έκανε νωρίς, αλλά δε χανόμαστε!) και φυσικά τον Σόφο (ο βασιλεύς, μην ξεχνιόμαστε...) επιτέλους από κοντά! Φοβερό παλικάρι και το λέω με όλη μου την καρδιά! Σόφο θα τα ξαναπούμε σύντομα, και ναι αυτό είναι απειλή!! Χαχαχα!

Δεν βάζω φωτό από τα καμάρια μας, μιας και τα έχετε χορτάσει! Δείτε λοιπόν τις φάτσες μας αγκαλιασμένες μέχρι να μας βαρεθείτε (αν και λείπουν από αυτή ο ntinosmg και ο angelinho που ήρθαν αργότερα):

http://imageshack.com/a/img849/7550/bv9n.jpg

Ντίνο...είμαι έτοιμος για το μεγάλο..."φαγοπότι"! Χαχαχαχα!


ΥΓ:
Ρε παιδιά...χαχαχα...vogias!!

ntinosmg
15-02-14, 19:55
Τεο ειμαστε ολοι, αλλα σε ξεχωριστες φωτο. Μονο που η ακτινοβολια σου "εκαψε"μερικες !!!!!!!!!!!χαχαχαχα

Για το "φαγοποτι"ειπαμε !! ο καθενας με την κασετινα του και ΒΟΥΥΥΥΥΡΡΡΡΡΡ.!!!!!!!!

ntinosmg
15-02-14, 20:17
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/607/xt0v.jpghttp://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/607/xt0v.jpg

ammoulianiotis
15-02-14, 20:44
Παλικαρια και εγω χαρηκα που βρεθηκαμε απο κοντα!

Το ειπα και θα το ξαναπω, αν θελετε να ανηφορισετε το κανετε και σας φιλοξενω εγω!
Ευχομαι παντα τετοιες συναντησεις και μακαρι στο μελλον θα υπαρχουν πολλα περισσοτερα ατομα!

Αντε και στην επομενη συναντηση μας!!!

ΥΓ 1. Ειμαι που ειμαι κοντος με βαλατε και στη μεση!!!
ΥΓ 2. Την λιστα των καταθεσεων θα την ενημερωσω απο Δευτερα.
ΥΓ 3. Ειπα ποσο χαρηκα που σας γνωρισα;;; Τοοοοοσο πολυ!!!

teo
15-02-14, 21:17
Παιδιά έχω κλάψει με τη φάτσα του Άγγελου στη φωτό του Ντίνου!! Χαχαχαχαχα!! :hehe:

DHMHTRHS
15-02-14, 22:35
Χάρηκα και εγώ που γνώρισα 2 νέα μέλη και περάσαμε τέλια, ελπίζω να ξαναγίνει σύντομα και με περισσότερα μέλη .

DHMHTRHS
15-02-14, 22:51
Άγγελε ακούς σε κράζει χαχαχχα Φατσαρα μου εσύ !!!!!

angelinho
15-02-14, 23:12
Καλά ρε Ντίνο... Αλήθεια τώρα.... ΑΥΤΗ ΑΝΕΒΑΣΕΣ;;; δηλαδή έλεος... κάτι κατάλαβα και στην πήρα από τα χέρια εγώ... (ήθελα να την σβήσω αλλά το ξέχασα)....

ntinosmg
15-02-14, 23:37
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/812/k3pq.jpg

Αγγελε χιλια συγνωμη !! αυτη ηθελα να ανεβασω !!!!!

DHMHTRHS
15-02-14, 23:48
Ήμασταν 8 μαζευόμαστε σιγά σιγά!!!

teo
16-02-14, 11:05
Τεο ειμαστε ολοι, αλλα σε ξεχωριστες φωτο. Μονο που η ακτινοβολια σου "εκαψε"μερικες !!!!!!!!!!!χαχαχαχα

Δεν ήταν η ακτινοβολία μου ρε φίλε! Εσύ φταις που δεν ξέρεις να βγάζεις φωτογραφίες! Άσε τον Άγγελο που ξέρει!! Χαχαχαχαχα!

Ναι Άγγελε ο Ντίνος σου έφταιγε... Η φωτογραφική ότι βλέπει βγάζει!! (Sorry αλλά αν δεν σε πειράξω το ξέρεις, θα σκάσω... :bleh: )



ΥΓ 1. Ειμαι που ειμαι κοντος με βαλατε και στη μεση!!!

Το λάθος ήταν που έκατσες δίπλα στον Jim ρε φίλε! Δίπλα του όλοι μοιάζουν κοντοί!! Χαχαχα!

ntinosmg
16-02-14, 13:07
Δεν ήταν η ακτινοβολία μου ρε φίλε! Εσύ φταις που δεν ξέρεις να βγάζεις φωτογραφίες! Άσε τον Άγγελο που ξέρει!! Χαχαχαχαχα!


Εσυ φταις που παρολο που ξερες οτι εχει λειτουργια "κοντρα φως",δεν σκεφτηκες να το πεις!!!!!:spell:

ntinosmg
16-02-14, 13:11
Δεν ήταν η ακτινοβολία μου ρε φίλε! Εσύ φταις που δεν ξέρεις να βγάζεις φωτογραφίες! Άσε τον Άγγελο που ξέρει!! Χαχαχαχαχα!


Εσυ φταις που παρολο που ξερες οτι εχει λειτουργια "κοντρα φως",δεν σκεφτηκες να το πεις!!!!!:spell:




Καλά ρε Ντίνο... Αλήθεια τώρα.... ΑΥΤΗ ΑΝΕΒΑΣΕΣ;;; δηλαδή έλεος... κάτι κατάλαβα και στην πήρα από τα χέρια εγώ... (ήθελα να την σβήσω αλλά το ξέχασα)....

Ποια να ανεβαζα ρε Αγγελε?αυτη απο περυσι που χαμε παει διακοπες στην κρητη? Αφου μονο 2 βγαλαμε !!!!!!!:flowers1:

vogias
17-02-14, 00:02
Με την σειρά μου να πω και εγώ πως χάρηκα πάρα πολύ για την γνωριμία με τα παιδιά και ελπίζω σε συχνότερα έκτακτα καφεδάκια!

Bill stilo
17-02-14, 00:16
Ετσι η Αθηνα ανεβαινει εννοειται vogia θα τα λεμε συχνα για καφεδακι!!!

maximos
17-02-14, 15:41
Πωωωω ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!Μπράβο παιδιά , έτσι δυναμικά όλο και περισσότεροι κάθε φορά.

teo
18-02-14, 21:26
Εσύ ζηλεύεις ρε φίλε που όταν εμείς βρεθήκαμε, έπινες τσιπουράκια με μεζεκλίκια;; Χαχαχα!!