PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση ΣΕΦ 9/3/14



Bill stilo
28-02-14, 18:59
Λεω να γινει συναντηση εδω στην αθηνα γιατι περασε καιρος απο την τελευταια φορα....προτεινω για τ κυριακη 9/3 για το μερος και ωρα το αφηνουμε ανοιχτο ακομα!

Gunner7
28-02-14, 19:00
Οπου μα οπου επιθυμειτε
Προταση : ΚΑΡΤ χε χε!!! :tongue2:

Bill stilo
28-02-14, 19:04
για καρτ καλυτερα πεμπτη ρε π ειναι πιο φτηνα!!!

Gunner7
28-02-14, 19:08
Κανενα θεμα μπιλ δεν υπαρχει προβλημα...
Οτι θελουν οι περισσοτεροι ειμαι μεσα

Stilatos
01-03-14, 13:25
για καρτ ειχα ρωτησει το ελληνικο για 10 ατομα και πανω μας δινει 10 ευρω τα 12 λεπτα και 15 την δευτερη. Υποψιν οτι ειναι διπλασια και βαλε πιστα απο αυτην που πηγαμε την προηγουμενη φορα και εχει κλειστο χωρο με πολυθρονες να τα πουμε. Πειτε μου να δω πια μερα να τους πω.

ioannidis
02-03-14, 12:21
Εγώ είμαι μέσα.
Κι αν γίνεται στο καρτ του Ελληνικού, ακόμα καλύτερα.

Μακάρι να είναι καλός και ο καιρός να πλυθεί και κανα αμάξι.

teo
02-03-14, 15:51
Μέσα παιδιά! Τώρα αν είναι για τα καρτ που είπε ο Παντελής χρειαζόμαστε 10 άτομα και άνω...

Άρα βλέπουμε συμμετοχές και κρίνουμε! Αλλιώς καφεδούμπα και αν όντως έχει ήλιο να αράξουμε να φωτοσυνθέσουμε λιγάκι! :hehe:

Soul_Giannis
02-03-14, 17:01
Πιθανόν μέσα και εγώ!!!

Bill stilo
02-03-14, 18:01
1.Bill stilo
2.gunner7
3.ioannidis
4.teo
5.stilatos
6.soul_giannis πιθανον
να μαζευτουμε 10 κ να γινει χαμος στα kart

Gunner7
02-03-14, 21:36
Υπεροχα!!!
Απλα παντως δεν ξερω ποια αποψη εχουν και οι υπολοιποι για τα καρτ του ελληνικου η δικια μου παντως δεν ειναι και τοσο καλη μιας και για εμενα ειναι πεταμενα λεφτα σε σχεση με του ασπροπυργου...
Ασχημα καρτ ασχημη οργανωση και τα λοιπα ...
Προτιμω με λιγα λογια να παμε (εαν παμε) για καρτ στον ασπροπυργο...
Τωρα, επειδη το θεμα ειναι για συναντηση και οχι για καρτ...
Προτεινω μια συναντηση σε μερος που βολευει τους περισσοτερους μιας και πολλοι απο εμας δυσκολευομαστε με βενζινες και τα λοιπα...
Κατα την ταπεινη μου αποψη καλο θα ειναι να συζητηθει απο τωρα ενα μερος που βολευει τους περισσοτερους για να μην υπαρξουν οι διαφωνιες και οι αλλαγες τις τελευταιας στιγμης αλλα και οποιος αλλος πει αργοτερα οτι ειναι μεσα στην συναντηση να ξερει και το μερος
Αυτα τα ΛΙΓΑ :P απο εμενα

teo
03-03-14, 00:01
Παρακαλείται ο κύριος Soul όπως ακυρώσει την πιθανότητα να έρθει, ώστε να την αντικαταστήσει με βεβαιότητα!

Ευχαριστώ. :smile:

ΥΓ:
Προσωπική γνώμη...Για τα καρτ επειδή προβλέπω άτομα να σκέφτονται το οικονομικό (λογικό), θα έλεγα να μην το πιέσουμε και να το δούμε τελευταία στιγμή. Ας κάνουμε focus σε συνάντηση για καφεδάκι.

angelinho
03-03-14, 04:04
Παιδιά εγώ μέσα είμαι για να σας δω... ελάτε σπίτι μου. Έχω και καφετιέρα που φτιάχνει εκπληκτικό γαλλικό καφέ...

Bill stilo
03-03-14, 04:22
Αυμφωνω με τον θοδωρη...να μεινει για τελευταια στιγμη...αλλα κ ενα απλο καφεδακι δεν ειναι ασχημο ισα ισα...

Gunner7
03-03-14, 18:33
Ομορφα...Επειδη οπως προειπα η μετακινηση καποιους τους δυσκολευει και επειδη οι πιο πολλοι απο οτι βλεπω μενουν δυτικα αλλα οχι ολοι
Αποψη μου ειναι οι μακρυνοι να προτεινουν ενα μερος το οποιο βολευει και αυτους.
Μια μεση λυση ωστε να ειμαστε ευχαριστημενοι ολοι...:D

Bill stilo
03-03-14, 18:34
Σωστος ο γιωργος...αν ειναι νανπαμε για καφε να κανονισουμε καπου π να βολευει ολους...

παντελης
03-03-14, 23:44
ναι ναι να μοιρασουμε τα km Βολο - αθηνα .

angelinho
03-03-14, 23:57
Έτσι Παντελή! Κατέβα προς τα εδώ! Σειρά σου μετά το κόψιμο της πίτας! :)

maximos
04-03-14, 14:13
Επ και εγώ μέσα για πρωινό καφεδάκι Κυριακής ! :thumbsup:

Να κάνω και κάποια πρόταση για μέρος συνάντησης μιας και είναι λίγο φλου..
Α) Καισαριανή ή Μονή Καισαριανής που είναι ωραίο μέρος ( είχα πάει πολύ παλιά και ήταν ωραίο σαν περιβάλλον)?
Β) Στη Πάρνηθα σε ένα απο τα καταφύγια όπως το Μπάφη ή το Φλαμπούρι?

Gunner7
04-03-14, 15:39
Μιχαλη το σκοτωσες :P καπου στα μεσα ειπαμε :P
Επειδη βλεπω πως θα μπουρδουκλωθουμε μια προταση που εχει πεσει στο τραπεζι ειναι το riverwest τι λετε;
Πιστευω πως βολευει ολους...

maximos
04-03-14, 17:17
Ναι έχεις ένα point χεχεχε:whistle: Καλό μου ακούγετε το riverwest.

Stilatos
04-03-14, 19:41
το riverwest εχει καφετεριες? γιατι θελετε να κλειστειτε σε ενα mall αφου τοσα μεροι υπαρχουνε καλυτεροι για καφε.

Gunner7
04-03-14, 19:55
το riverwest εχει καφετεριες? γιατι θελετε να κλειστειτε σε ενα mall αφου τοσα μεροι υπαρχουνε καλυτεροι για καφε.

Για κανε καποια προταση...

teo
04-03-14, 20:22
Για να έχουμε και ένα πλάνο του που βρίσκεται ο καθένας, γιατί καλά τα λόγια αλλά στον χάρτη οι αποστάσεις τρομάζουν...

http://s23.postimg.org/cuco2eu97/map.jpg

Καθώς και ο καιρός που αναμένεται (πολύ κρύο βλέπω αλλά προς το παρόν όχι βροχή οπότε κομπλέ):

http://s11.postimg.org/ud570ywdv/kairos.jpg


Άρα λοιπόν για ρίχτε προτάσεις στο ενδιάμεσο ή κάπου που να βολεύει και τους πιο μακρινούς...! Εμπορικό ή όχι, το βασικό είναι να έχουμε χώρο για τα αυτοκίνητα!

Gunner7
04-03-14, 20:26
Απο αυτην την στιγμη και επειτα παυω να πιστευω στον Χριστιανισμο και θα πιστευω στον Τσαμπανισμο...

Ο προφητης Θεοδωρος Τσαμπας θα μας σωσει

Sorry για το οφφτοπικ αλλα παιδια πιστευω πως δεν υπαρχει!


https://i.imgflip.com/7c42h.jpg

Stilatos
05-03-14, 12:26
τοτε παμε καπου στην περιοχη παπαγου, γαλατσι, χολαργο περιστερι μερια. Αμα ξερει κανεις να προτεινει μερος με μεγαλο παρκινγκ και χωρο να καθισουνε πανω απο 10 ατομα ας προτεινει. ΓΙα πανω μερια ξερω μονο ενα καφε στο Verde χολαργο που εχει μεγαλο χωρο εξω (μεσα κατι εχει) και απλυτο παρκινγκ εξω να μαζευτουμε, αλλιως νομιζω καπου στο αλσος γαλατσιου θυμαμε κατι ειχε αλλα παει καιρος. Αλλιως αλλο μερος που ξερω ειναι μαρινα φλισβου, και μαρινα ζεας πιο περα αλλα εχει θεμα το παρκινγκ εκτος αμα παρκαρουμε ειρηνης και φιλιας και περασουμε το γεφυρακι προς εκει. Αλλο μερος με μεγαλο παρκινγκ και χωρους να φιλοξενησει πανω απο 10 ατομα δεν γνωριζω. ΑΑ και το Olympico αλλα νομιζω ακομα κλειστο ειναι.

Stilo_Abarth
05-03-14, 12:40
ioannidis Νεοσμυρνιώτης και εσύ;; Πώς και δεν έχω πετύχει πουθενά το Stilo σου;;!!

Gunner7
05-03-14, 13:01
Σε στιλατε σορρυ κιόλας αλλά πραγματικά μπαίνουν άτομα εδώ μέσα διαβάζουν για συνάντηση και βλέπουν πως δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε...
Προτείνα το riverwest διαφωνήσες ... Σου είπα να κάνεις κάποια πρόταση μιας και είσαι λίγο μακρυά από τους Υπόλοιπους και πρότεινες από περιστέρι μέχρι εκεί δίπλα σου δεν θυμάμαι πως λέγεται... Μπορεί να ακουστεί κάτι συγκεκριμένο; Χαλάμε τις καρδιές μας τσάμπα! :smile3:

Bill stilo
05-03-14, 15:45
Επειδη βλεπω οτι δν βγαζουμε ακρη για τ μερος θα παμε μοκρολιμανο!!!κατι ενδιαμεσο σχεδον για ολους...το μονο π εκρεμει ειναι η ωρα..κ σκεφτομουν κατα τς 12 να ειμαστε ολοι εκει!!!

maximos
05-03-14, 17:19
Οκ και εγώ για Μικρολίμανο μιας και μπορούμε να παρκάρουμε κοντά στο παλιό Olympico και να περπατήσουμε ( ακου τι λέω Θεέ μου... να περπατήσουμε:crazy:!!! Τσ τσ τσ) μέχρι τις κλασσικές καφετέριες του μικρολίμανου.

Stilo_Abarth θα έρθει και εσύ , είσαι Αθήνα? Ετσι για να δούνε πως το λευκό χρώμα είναι τούμπανο και σε 3d :wink:

Stilo_Abarth
05-03-14, 18:28
Οκ και εγώ για Μικρολίμανο μιας και μπορούμε να παρκάρουμε κοντά στο παλιό Olympico και να περπατήσουμε ( ακου τι λέω Θεέ μου... να περπατήσουμε:crazy:!!! Τσ τσ τσ) μέχρι τις κλασσικές καφετέριες του μικρολίμανου.
Βασίλη να πούμε λίγο ποιο νωρίς για να έχουμε ποιο πολύ ώρα μπροστά μας? Κατά τις 11 ίσως?

Stilo_Abarth θα έρθει και εσύ , είσαι Αθήνα? Ετσι για να δούνε πως το λευκό χρώμα είναι τούμπανο και σε 3d :wink:

Μπαα.. πολύ θα το ήθελα αλλά είμαι Θεσσαλονίκη και με βλέπω το Πάσχα να κατεβαίνω.. όσο για το λευκό εννοείται πως είναι τούμπανο χρώμα!! Και ελπίζω να μην είμαστε μόνο εμείς οι 2 πια ενεργοί στο club με αυτό!

maximos
05-03-14, 19:00
Δεν ξέρω, θα φανεί στο μέλλον αν παίζουν λευκά stilo.

Stilatos
05-03-14, 20:39
σιγα ρε που θα παθεις τιποτα ουτως αλλιως στο τερμα πισω απο το olympico λεω απο εκει ζητημα ενα στενο περπατημα ειναι και ειναι και καλο μερος για φωτογραφηση. Καμια προταση δεν ειναι διπλα μου εκτος απο το καρτ.

Η μονη διαφωνια που εχω με το riverwest ειναι αν εχει καφετεριες που πραγματικα δεν εχω παει ποτε και γι αυτο ρωταω. ο λογος που ειπα αυτα τα μεροι ειναι συμφωνα με τον χαρτη με τα ατομα που βλεπω ειναι σε μια μεση περιφερεια.

Ειπαμε τα δυο σημαντικα ζητηματα που εχουμε ειναι μεγαλο χωρο ωστε να μπορουμε να σκασουμε 10 ατομα και να μην ψαχνουμε απειρες ωρες να καθησουμε ολοι μαζι και ενα μερος να μπορεσουμε να παρκαρουμε ολοι μαζι τα αμαξια. Αλλιως το κανουμε καρακεντρο για καφε να ειμαστε ακριβως μεση. (τελικα το καρτ ακυρο απο ολους?)

teo
05-03-14, 21:47
Λοιπόν το μικρολίμανο ακούγεται σαν η πιο σωστή επιλογή... Δηλαδή αν λειτουργούσε το Olympico θα πηγαίναμε ασυζητητί, ενώ τώρα θα μας πειράξουν τα 100 μέτρα διαφορά; Χεχε!

Συμφωνώ λοιπόν με αυτό και σωστά το λες Παντελή, θα έχουμε και ωραίο μέρος για φωτογράφιση εκεί πίσω! Μόνο κανόνισε να φέρεις και το δικό σου ε;; (να δεις πως θα λείπει ο Schumi σου μέχρι να τελειώσουμε τον καφέ :whistle::whistle: )

Όπως βλέπω όντως το καρτ άκυρο από όλους, αλλά δεν μας χαλάει. Έχουμε καιρό μπροστά μας και καλύτερες μέρες καλοκαιρινές!

Λοιπόν...τι να πούμε από ώρα!?!?

angelinho
05-03-14, 22:06
στο μικρολίμανο διπλα από το καταφύγιο (καφετερια) εχει δυο ελευθερα παρκινγκ. εκει μπορουμε να τα παρκαρουμε και να μιλησουμε με τις ωρες (όπως πάντα). μετά για καφέ έχουμε πολλές επιλογές!

ioannidis
06-03-14, 08:30
ioannidis Νεοσμυρνιώτης και εσύ;; Πώς και δεν έχω πετύχει πουθενά το Stilo σου;;!!

Που να με δεις; Δεν ξεχωρίζω από τα ταξί.
Καμουφλάζ κανονικό!

Για Κυριακή μιλάμε ότι θα γίνει ο καφές;

teo
06-03-14, 17:14
Μιχάλη έχω ένα έξτρα καπέλο να σου δώσω, έτσι για να βγάζεις το κατιτίς παραπάνω πηγαίνοντας προς τη δουλειά σου! Χαχαχα!

Για Κυριακή λέμε ναι... Πες μου τίποτα για υποχρεώσεις και δουλειές να σου δαγκώσω την καρωτίδα! :hehe::hehe:

teo
07-03-14, 23:45
Παιδιά δεν βλέπω κανέναν να μιλάει για την ώρα...!

Τι λέτε να πούμε κατά τις 12;;

maximos
08-03-14, 11:13
οκ για τις 12 καλά είναι.

ioannidis
08-03-14, 11:18
Μέρος αποφασίσαμε;

Soul_Giannis
08-03-14, 13:21
Εάν ειναι 12 ειναι καλά για εμένα!Θα μπορέσω να έρθω!!!!

teo
08-03-14, 13:26
Μέρος αποφασίσαμε;

Η τελική πρόταση ήταν για μικρολίμανο που βολεύει όλους νομίζω!

Άρα θα μπούμε από το ΣΕΦ, παρκάρουμε εκεί και περνάμε το γεφυράκι με τα πόδια! 12 λοιπόν στο πάρκινγκ του ΣΕΦ (εκεί που γινόταν η συνάντηση και για το Olympico)???

ThoDoriS
09-03-14, 07:38
Θα έρθω και εγώ.....

ioannidis
09-03-14, 09:38
Θα έρθω και εγώ.....

Απειλή είναι αυτό;

ioannidis
09-03-14, 18:05
Ακόμα να βγούνε οι φωτογραφίες ρε;
Τι περιμένουμε; Να εμφανίσετε φιλμ;

Τον νου σας γιατί δεν έχω βγάλει ούτε μία!

Άντε μην αρχίσω να ξεριζώνω καρδιές!

angelinho
09-03-14, 18:33
Ακόμα να βγούνε οι φωτογραφίες ρε;
Τι περιμένουμε; Να εμφανίσετε φιλμ;

Τον νου σας γιατί δεν έχω βγάλει ούτε μία!

Άντε μην αρχίσω να ξεριζώνω καρδιές!

ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!!!!!

Stile
09-03-14, 18:34
Θα τα πούμε εκεί............ Μετά από 1 Stilo 1.2 Skyline 3D, 1 Stilo 1.2 3D me 17άρες, 1 Stilo 1.2 5D Χρέπη, 1 Stilo 5D 1.2 Dynamic (Το έχω ακόμα) ήρθε η ώρα να έρθω με το πέμπτο μαύρο άλογο πριν τα πάρω και το πουλήσω να πάρω κανένα 3D με οροφή...

Bill stilo
09-03-14, 18:45
Τι εννοεις να ερθεις;;;εγινε η συναντηση!!εννοεις τν επομενη;;;

teo
09-03-14, 18:48
Μετά από πολλή ώρα στον σκοτεινό θάλαμο, οι φωτό εμφανίζονται!!



http://s8.postimg.org/n9et3ovw5/DSCF1578.jpg


http://s1.postimg.org/m2aq9haxb/DSCF1564.jpg


http://s18.postimg.org/vh8bvuyqh/DSCF1574.jpg


http://s27.postimg.org/n3lg608fn/DSCF1561.jpg


http://s8.postimg.org/nhbmrolmd/all_sm.jpg


Η πιο πλήρης συνάντηση so far!!

Πολύ χάρηκα που σας είδα όλους παιδιά!! Το παλικάρι με το Stilo που ήρθε και χώθηκε σφήνα στα δικά μας, χωρίς να είναι (ακόμα) στο club, απλά όλα τα λεφτά! Χαχαχα!!

Μιχάλη μη γκρινιάζεις...γιατί εγώ θα σου ξεριζώσω την καρδιά (και του Soul φυσικά!)!! :hehe: :hehe:

Ένα θα πω: ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!!!

Bill stilo
09-03-14, 18:52
Οντως η πιο πληρης...ηταν μια πολυ ωραια συναντηση!!χαρηκα πολυ που γνωρισα soul και τον θοδωρη...καλα ο τυπος π ηρθε σφηνα δεν υπηρχε...

angelinho
09-03-14, 18:53
ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΟΛΑ!! ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!! 12 χρονια εχουν περάσει απο τοτε που βγήκε το STILO και ακόμα μπορεί και μαζεύει άτομα σε συναντήσεις και φυσικά υπάρχει το κλαμπ!!

Bill stilo
09-03-14, 20:03
ετσι πρεπει!!μαζευει ατομα γιατι αγαπαμε και τα αμαξια μας αλλα και η καλη παρεα ειναι μαζι με αυτα!

Stilatos
09-03-14, 20:37
το δικο μου το πηρε η κατηφορα μαλλον :)

Bill stilo
09-03-14, 20:51
λιγακι απο τα πλαγια ρε...αλλα δεν εχει αναγκη το δικο σου!χεχε!

teo
09-03-14, 20:54
το δικο μου το πηρε η κατηφορα μαλλον :)

Ξέρω γιατί το πάρκαρες εκεί...

Αριστερή κλίση του Stilo ==> δείχνει πιο γεμάτο ντεπόζιτο! Χαχαχα!

Stile
09-03-14, 21:17
Στην επόμενη εννοούσα και εγώ! Περιμένω να βάλετε να έρθω ξανά μετά από 2 χρόνια.. Τώρα 5D θα είναι; 3D θα είναι; Station wagon θα είναι;;; δεν ξέρω... Stilo θα είναι σίγουρα... Ανάλογα πότε θα οργανωθείτε.. Και τι καιρό θα κάνει... Και άλλα πολλά! επίσης για να μην το ξεχάσω.. Ξέρω μάντρα με τρακαρισμένα όπου έχει ανταλλακτικά για όλα τα γούστα σε τιμές κλέψιμο (Πήρα crouze control απο Alpha 146 με 5€ αν αυτό λέει κάτι και έχω βάλει στο μάτι κάτι ζάντες 16'' με λάστιχα και οι τέσσερις 80 ευρώ) όποιος ενδιαφέρεται του στέλνω πμ οδηγίες προς ναυτιλλομένους

Soul_Giannis
09-03-14, 21:51
Πραγματικά χάρηκα που σας είδα όλους και ευτηχώς δεν μου ξερίζωσε κανένας την καρδιά στην κυριολεξία αλλά μεταφορικά το έκαναν τα αμάξια μας και το club μας που είχα καιρό να δώ τέτοια συνάντηση!!!!
Παντα τέτοια!!!
Teo ξέχασα να σου πω τα χρόνια πολλά για χθες!!!

Γιωργο άλλαξε ζάντες!!!!

ntinosmg
09-03-14, 22:19
Na μαστε παντα καλα,κι εμεις και τα τουτου μας,να ξανακανουμε συχνα τετοιες ωραιες συναντησεις.(αν ηταν καλυτερος ο καιρος,και ειχε μπαταρια το laptop,ισως να ημασταν ακομα εκει)!!!!!

ioannidis
09-03-14, 22:52
Na μαστε παντα καλα,κι εμεις και τα τουτου μας,να ξανακανουμε συχνα τετοιες ωραιες συναντησεις.(αν ηταν καλυτερος ο καιρος,και ειχε μπαταρια το laptop,ισως να ημασταν ακομα εκει)!!!!!

Τώρα που_στρώνει ο καιρός, θα γίνουν κι άλλες! :)

face
09-03-14, 23:34
Κορυφαία συνάντηση από ότι βλέπω μόνο ένας Verone έλειπε να τρώει 3 κλήσεις μαζεμένες...:)

Soul_Giannis
09-03-14, 23:53
Να πούμε βέβαια πως κόπηκε και η πίτα για την Αθήνα και το φλουρί έπεσε κάτω!Αντε και του χρόνου!

teo
10-03-14, 00:01
Teo ξέχασα να σου πω τα χρόνια πολλά για χθες!!!


Ευχαριστώ πολύ ρε φίλε!! Να'σαι καλά! Μου χρωστάς βόλτα με το Abarth για εξιλέωση! :bleh: :hehe:

Soul_Giannis
10-03-14, 00:14
Ε ναι ρε!Βολτα θα σε πάω!Τωρα δεν ξέρω μετά εάν θες να πας με το δικό σου βόλτα!Ετσι και εγώ πήγα μια βόλτα με τον Face και μετά κατέληξα σε μετατροπή αν και βεβαια ο Verone με είχε φτιάξει ιδιαίτερα!!!

teo
10-03-14, 00:28
Μετά όταν ξαναμπώ στο δικό μου θα βάζω στην οθόνη την στιγμιαία κατανάλωση, μπας και παρηγορηθώ! Και κρυφά στον ύπνο μου θα κλαίω! :bleh:

Stilo_Abarth
10-03-14, 01:19
Μπράβο ρε παιδιά, η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα να μαζευτούνε τόσοι και μου έδωσε μεγάλη χαρά που είδα τόσα πολλά Stilo! Ειλικρινά ζηλεύω που δεν ήμουν Αθήνα για να έρθω και εγώ αλλά περιμένω τις επόμενες συναντήσεις με ακόμα περισσότερα μέλη!! Πάντα τέτοια!! :D :D

Y.Γ. Πληρώστε ρε να τελειώνουμε με τα μπλουζάκια και με τα αυτοκόλλητα! :P

ammoulianiotis
10-03-14, 09:20
Ρε παλιο αλητοπαιδα!!!

Κανατε πανελληνια συναντηση και δεν ειπατε τιποτα;;;

Μπραβο ρε παλικαρια, παντα τετοια και καλυτερα! Αντε να σας ζηλεψουμε και εμεις λιγο εδω πανω να μαζευτουμε το Σαββατο που μας ερχεται να τα πουμε!

ΥΓ. Μα καλα, το φλουρι κατω;;;

maximos
10-03-14, 10:46
Xάρηκα που σας είδα όλους και που γνώρισα τον Soul και τον Thodoris. Ελπίζω να δω και σαν νέο μέλος τον τυπά που ήρθε στο ξεκάρφωτο και εχωσε το stilo του για φωτο!χαχαχαχ άψογος! Nα μαστε καλα και με την καρδια στη θέση της και να το ξανακάνουμε με ποιο πολλά άτομα!!!!