PDA

Επιστροφή στο Forum : Κυριακή 6/4/2014



ethnikofron471
04-04-14, 17:43
Αν και λίγο καθυστερημένα πιστεύω θα μπορέσουμε να συγκεντρωθούμε...
Επειδή λοιπόν τα ξηγημένα άτομα του club μου λείψανε πραγματικά και επειδή νιώθω μια ευθύνη (μία όμως. :) ) για την απουσία μου καθώς και επειδή κάποια μέλη ( Σόφο ακους?? ) με πήραν αρκετά τηλ και εγώ ήμουν συνεχώς σε φάση " ΘΑ... " είπα να κάνω ενα come back ( σαν την Δημητρίου κι εγώ ;p )

Οπότε έχω να προτείνω στους κατέχοντες Fiat Stilo να κάνουμε μια συνάντηση την Κυριακή στις 6 Απριλίου 2014 στην Θεσσαλονίκη.

Μέρος, ώρα κτλ το αφήνω πάνω σας...λογικά απογευματάκι σίγουρα μετά τις 6-7 σε μέρος ανάλογο της ώρας που θα κανονιστεί τελικά.

Οπότε έχουμε και λέμε:

1. ethnikofron471
2. ...ABARTH!!! ( δεν μιλήσαμε ακόμα αλλα κατα 99% θα είναι μέσα.Θα ενημερώσω άμεσα)

ammoulianiotis
04-04-14, 18:56
Μέρος, ώρα κτλ το αφήνω πάνω σας...λογικά απογευματάκι σίγουρα μετά τις 6-7 σε μέρος ανάλογο της ώρας που θα κανονιστεί τελικά.


Οπότε έχουμε και λέμε:


1. ethnikofron471
2. ...ABARTH!!! ( δεν μιλήσαμε ακόμα αλλα κατα 99% θα είναι μέσα.Θα ενημερώσω άμεσα)
3. Ammoulianiotis (αντε με την ευκαιρια να μοιρασω μπλουζες κ αυτοκολλητα)

Arf
04-04-14, 19:11
...Οπότε έχω να προτείνω στους κατέχοντες Fiat Stilo να κάνουμε μια συνάντηση...

Χαχαχχαχαχαx μ'αρεσε αυτό :) . Δηλαδή εαν θελήσω να έρθω δεν είμαι καλοδεχούμενος, σωστά?

Κρίμα, και ήθελα να ανοίξω με το Abarth, να δω διαφορές...

teo
04-04-14, 19:26
...είπα να κάνω ενα come back...

Αχχχ λίγο πιο κοντά να ήμουν θα ερχόμουν να σου ρίξω καναδυό φάπες!!!
http://gamesdreams.com/attachment.php?attachmentid=28636&d=1393197732

Welcome back απατεώνα!!

ethnikofron471
04-04-14, 20:37
Χαχαχχαχαχαx μ'αρεσε αυτό :) . Δηλαδή εαν θελήσω να έρθω δεν είμαι καλοδεχούμενος, σωστά?

Κρίμα, και ήθελα να ανοίξω με το Abarth, να δω διαφορές...


Εσύ συγκεκριμένα είσαι ευπρόσδεκτος εαν θες και ας μην έχεις stilo... ;p είσαι συμπαθής σε όλους μας.

Όσο για το abarth άνοιξε το προηγούμενο ΣΚ με golf GTI και το ξεφτίλισε (τουλάχιστον δεν άναψε το check στο golf ;p )...


Τεο αν είναι να έρθεις κάθομαι να τις φάω χαχα

ammoulianiotis
04-04-14, 21:00
Τεο αν είναι να έρθεις κάθομαι να τις φάω χαχα

Εγω παλι κερναω μπουγατσες!!! :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::bigg rin::biggrin:

ethnikofron471
04-04-14, 21:24
Εγω παλι κερναω μπουγατσες!!! :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::bigg rin::biggrin:


χαχαχα !!
Απο σένα τα αυτοκόλλητα θέλω μονο :p

ammoulianiotis
04-04-14, 21:35
χαχαχα !!
Απο σένα τα αυτοκόλλητα θέλω μονο :p
Θα τα εχω μαζι μου!

Θα εχω και τα μπλουζακια για τα υπολοιπα παιδια!

ethnikofron471
04-04-14, 21:46
¶ψογαα!!

Οπότε:

1. ethnikofron471
2. ...ABARTH!!!
3. Ammoulianiotis
4. Arf ( ελπίζουμε να μας κάνεις την τιμή.. ;p )

Stilo_Abarth
04-04-14, 21:48
Υπολογίζετε και εμένα αν και χωρίς το Stilo.. τουλάχιστον να πάρω το μπλουζάκι, τα αυτοκόλλητα και να σας δω επιτέλους!

ammoulianiotis
04-04-14, 21:50
1. ethnikofron471
2. ...ABARTH!!!
3. Ammoulianiotis
4. Arf ( ελπίζουμε να μας κάνεις την τιμή.. ;p )
5. Stilo_Abarth (αν θελεις να βρεθεις με καποιον νωριτερα για να σε παει/φερει στον καφε μην ντραπεις)

ammoulianiotis
04-04-14, 21:52
Ελα να δουμε και τον τοπο συναντησης τωρα!!!

1. cosmos (κλασικα)
2. les ames (στα carrefur ανατολικα, παλιο στεκι)
3. Κεδρινος Λοφος (και αυτο παλιο στεκι, ωραια θεα, πιασοκωλε)
4. Πιστα καρτ Ν. Ρυσσιο (ζηλεψα τους νοτιους)
5...

Το θεμα ειναι να εχουμε και ανετο παρκαρισμα και στον Κεδρινο μπορει να μην ειναι τοσο ανετο

ethnikofron471
04-04-14, 22:01
το 1 είναι στάνταρ, βολεύει και είναι για όλα τα γούστα. Γενικώς καλή επιλογή
το 2 προσωπικά το απορρίπτω αλλα οτι θέλει η πλειοψηφία
το 3 δεν έχω ιδεα τι και που είναι
το 4 είναι καλή ιδέα αλλα πρέπει να έχουμε ένα budget και για να τρέξουμε και για τις βενζίνες γιατι είναι λιγο μακρυούτσικα αλλα και πάλι αν η πλειοψηφία θέλει εκεί εγώ μέσα.

Απ'αυτά τα 4 θα πρότεινα το 1ο - χωρίς να ξέρω τι είναι το 2ο-

5. ίσως να μην ήταν άσχημα και προς παραλία νέας κρίνης για να κανουμε την διαφορά.. αν και μάλλον το νο1 θα ψήφιζα...


@Stilo_Abarth αμα δεν έχεις μεταφορικό μέσον όπως είπε ο Σοφοκλης...μας ενημερώνεις.

ammoulianiotis
04-04-14, 23:25
Την προηγουμενη φορα πηγαμε σε ενα καφε στην Κρηνη. Καλα ηταν, ειχε και ησυχια!
Αν θελετε δινουμε ραντεβου εκει κατευθειαν ή βρισκομαστε καπου και παμε ολοι μαζι!

Ethni, ο Κεδρινος Λοφος ειναι ενα καφε κατω απο τον ζωολογικο κηπο!

ethnikofron471
05-04-14, 00:28
Την προηγουμενη φορα πηγαμε σε ενα καφε στην Κρηνη. Καλα ηταν, ειχε και ησυχια!
Αν θελετε δινουμε ραντεβου εκει κατευθειαν ή βρισκομαστε καπου και παμε ολοι μαζι!

Ethni, ο Κεδρινος Λοφος ειναι ενα καφε κατω απο τον ζωολογικο κηπο!

Ιδέα δεν έχω που είναι αυτό Σοφοκλή.. :p
Κατσε να δουμε αν απαντήσει και κανείς άλλος για το μέρος και το κλείνουμε αύριο αν ειναι.

Arf
05-04-14, 13:03
Εσύ συγκεκριμένα είσαι ευπρόσδεκτος εαν θες και ας μην έχεις stilo... ;p είσαι συμπαθής σε όλους μας.

Όσο για το abarth άνοιξε το προηγούμενο ΣΚ με golf GTI και το ξεφτίλισε (τουλάχιστον δεν άναψε το check στο golf ;p )...


Τεο αν είναι να έρθεις κάθομαι να τις φάω χαχα

Είμαι σίγουρος ότι θα είμαι αρκετά πίσω, σε αυτό δεν χωράει συζήτηση. Όπως είπα, θέλω να δω διαφορές, όχι να αποδείξω ότι είμαι πιο γρήγορος...

Όσο για το πάτημα με το Golf που λες, όσο και να το αβαντάρεις το αμάξι του φίλου σου, ο οποίος συγκεκριμένα είναι και ο πιο συμπαθής από τα νέα άτομα του club που έχω γνωρίσει (2 στο σύνολο), απλά δε γίνεται αυτό που λες. Είναι σαν να επιμένω εγώ και να σου λέω ότι αφήσα μια κολώνα πίσω το abarth, ενώ είναι 100% σίγουρο ότι θα είμαι πίσω (Face μη παίρνεις τα πάνω σου, από εσένα θα είμαι πάντα πιο γρήγορος :ninjameditate:).

Σε ένα ανοιχτό club όπως αυτό, δεν είσαι σε καμία θέση να αποκλείεις άτομα απο meeting. Αλίμονο εαν σου λέγαμε δηλαδή, ότι κακώς έφερες τα φιλαράκια σου στο meeting στον Λαγκαδά, αυτοί δεν έχουν stilo, και δεν έχουν καμία δουλειά μαζί μας, και δε τους συμπαθούμε κιόλας.

ΥΓ. Είδες κι εγώ τί διακριτικά που τις πετάω τις ατάκες?
ΥΓ2. Θα μιλήσω με το Μήτσο και το Σάκη, και αν μας βγάλει ο δρόμος μας θα περάσουμε.

ammoulianiotis
05-04-14, 13:42
Κυριακη 6/4/2014 StiloClub meeting!

Ωρα: 19:00
Τοπος: ΙΚΕΑ και απο εκει παμε cosmos για καφε/μπυρα

Συμμετοχες:

1. ethnikofron471
2. ...ABARTH!!!
3. Ammoulianiotis
4. Arf ( ελπίζουμε να μας κάνεις την τιμή.. ;p )
5. Stilo_Abarth (αν θελεις να βρεθεις με καποιον νωριτερα για να σε παει/φερει στον καφε μην ντραπεις)

Ελα να γινουμε περισσοτεροι!!!

ethnikofron471
05-04-14, 14:05
Είμαι σίγουρος ότι θα είμαι αρκετά πίσω, σε αυτό δεν χωράει συζήτηση. Όπως είπα, θέλω να δω διαφορές, όχι να αποδείξω ότι είμαι πιο γρήγορος...

Όσο για το πάτημα με το Golf που λες, όσο και να το αβαντάρεις το αμάξι του φίλου σου, ο οποίος συγκεκριμένα είναι και ο πιο συμπαθής από τα νέα άτομα του club που έχω γνωρίσει (2 στο σύνολο), απλά δε γίνεται αυτό που λες. Είναι σαν να επιμένω εγώ και να σου λέω ότι αφήσα μια κολώνα πίσω το abarth, ενώ είναι 100% σίγουρο ότι θα είμαι πίσω (Face μη παίρνεις τα πάνω σου, από εσένα θα είμαι πάντα πιο γρήγορος :ninjameditate:).

Σε ένα ανοιχτό club όπως αυτό, δεν είσαι σε καμία θέση να αποκλείεις άτομα απο meeting. Αλίμονο εαν σου λέγαμε δηλαδή, ότι κακώς έφερες τα φιλαράκια σου στο meeting στον Λαγκαδά, αυτοί δεν έχουν stilo, και δεν έχουν καμία δουλειά μαζί μας, και δε τους συμπαθούμε κιόλας.

ΥΓ. Είδες κι εγώ τί διακριτικά που τις πετάω τις ατάκες?
ΥΓ2. Θα μιλήσω με το Μήτσο και το Σάκη, και αν μας βγάλει ο δρόμος μας θα περάσουμε.


χαχα λοιπόν ! Καταρχήν δεν θέλω να αποδείξω κάτι και ουτε πετάω ατάκες έμμεσα !

Κατα δεύτερον, για το golf δεν με πολυ ενδιαφέρει να σου πω την αλήθεια. Ξερω οτι παίζουν στα ίδια άλογα. σου λέω απλα τι είδα...απλά .

Ειχα και εγώ και το φιλαράκι μου (όπως λες) τελείως διαφορετική άποψη για τις συναντήσεις τότε και γι'αυτό ήρθαν και οι φίλοι μας.'Εγινε μια φορα και τέλος.

Μακάρι πάντως να είχε και το φιλαράκι μου ίδια άποψη με σένα για τους μεγαλύτερους...

Όπως και να χει επειδη μίλησα και με τον Σταμάτη θέλουμε να ξέρουμε στάνταρ ποιοι θα είναι γιατί επειδή απλά δεν θέλουμε τους παλιούς (και άσχετους και εκτος stiloclub) θα πρέπει να γνωρίζουμε αν θα έρθουμε.

Αν θελετε εσείς πάτε και για καφε και για οτι θελετε. Δεν σας εμποδίζει κανείς και φυσικά κανεις δεν θα ορισει το τι θα κανει ο άλλος. Για πολλούς λόγους που μας έχουν θίξει και όχι μονο απλα δεν επιθυμούμε αυτή την παρέα και εφόσον μιλάμε για πρωην μέλη τα οποια οχι απλα δεν αγαπανε το στιλο και το στιλο κλαμπ αλλα το σνομπάρουν και το ειρωνεύονται κιόλας (ξέρω τι λέω ) δεν νομίζω οτι υπάρχει κάποιος λόγος...
Η παρέα απλά δεν δένει.

Οπότε ενημέρωσε μας arf αν θελετε τοσο πολύ να έρθετε με τα φιλαράκια σου για να ξέρουμε να κανονίσουμε το πρόγραμμα μας για την Κυριακή εμείς.


ΥΓ. Αμα τελικά έρθεις θέλω κι εγώ να ανοίξω μαζί σου. Και φυσικά αναγνωρίζω οτι θα μου φύγεις απλα θέλω να δω διαφορές επίσης.
ΥΓ2. Έχουμε καταλάβει ποιος είναι ο συμπαθής για κάποιους... Όποιος απλα ακούει. δεν μιλάει, καταπίνει ειρωνίες,βρισιές,προσβολές,ψευτομαγκιές και αυτό επειδή είναι στον ευγενή χαρακτήρα του να μη δίνει σημασία..δυστυχώς δεν είναι όλοι έτσι.

ammoulianiotis
05-04-14, 14:43
Α! Παιζει να αργησω αυριο γιατι θα 'οργωνω' τον Ολυμπο το πρωι!
Θα ερθω ομως σιγουρα!!!

ethnikofron471
05-04-14, 17:48
Λοιπόν, οριστικό:

Η συνάντηση θα γίνει αύριο Κυριακή 6/4/2014 και ώρα 20:00 στο IKEA

Όσοι έρθουν να ενημερώσουν ωστε να έχουμε στάνταρ αριθμό για την κράτηση. Αν σκάσουν μύτη άλλοι θα κάτσουν όρθιοι ή σε άλλο τραπέζι :P :p

ammoulianiotis
05-04-14, 18:18
Θα κανουμε και κρατηση;;; Την πιτα ποιος θα την φερει να την κοψουμε;;;
Χεχεχεχεχε!

ethnikofron471
05-04-14, 18:20
άστο...με σπέσιαλ φιάλη :p
χαχαχα

Arf
05-04-14, 19:58
Όσοι έρθουν να ενημερώσουν ωστε να έχουμε στάνταρ αριθμό για την κράτηση. Αν σκάσουν μύτη άλλοι θα κάτσουν όρθιοι ή σε άλλο τραπέζι :P :p

Ρε ξεκόλλα λέμε με αυτές τις @@. Γίνεσαι γραφικός....

Από την άλλη βέβαια, με κάνεις να γελάω απίστευτα με τις εξυπνάδες σου...

ethnikofron471
05-04-14, 21:09
Ρε ξεκόλλα λέμε με αυτές τις @@. Γίνεσαι γραφικός....

Από την άλλη βέβαια, με κάνεις να γελάω απίστευτα με τις εξυπνάδες σου...

τιμή μου να ακούω κάτι τέτοιο !
Βασικά για να μαι ξεκάθαρος και να μη λεω όντως @@ το θέμα ειναι οτι εκτος του Σοφοκλή δεν σας γουστάρουμε - πιθανώς κι εσείς εμάς_αν και βλέπω οτι καίγεστε να ερθετε - για λόγους που ήδη προανέφερα και ξανα λέω αυτό που λεω δεν εκφράζει μονο εμένα.

Οπότε πες μας στην τελική αν γουστάρετε να έρθετε να ξέρουμε να μην έρθουμε εμείς αλλιώς να γίνει η συνάντηση κανονικα.

Το να είσαι τοσο καιρο απών και να μπαίνεις μονο και μονο για να την πεις και να δημιουργήσεις πρόβλημα στην συνάντηση είναι τραγικό απλά.

Σορρυ που τα λεω με αυτό το ύφος, ξέρω οτι θα γίνομαι αντιπαθής αλλα για να μαι ειλικρινής δεν με νοιάζει κιόλας στην συγκεκριμένη
περίπτωση.
Ξέρεις η εκτίμηση κερδίζεται...

Και για να το ξεκαθαρίσω επειδή ο συμπαθής σε σενα Σταμάτης αλλα και εγώ ΔΕΝ γουστάρουμε να ειμαστε σε μια fail παρέα που το μονο που κάνει ειναι να πουλάει ειρωνεία του στυλ "τι ξέρεις κι εσύ ρε μικρέ", κοροϊδεύει και ειρωνεύεται και το stilo, και το stiloclub και θέλει να μιλάνε ολοι την ώρα οι μεγάλοι και οι έμπειροι και εμεις οι μικροτεροι να το βουλώνουμε ( λέξη που ακούστηκε στην προηγούμενη συνάντηση) και να καθόμαστε να δεχόμαστε την καθε ειρονία, βρισιά , μαγκιά , φαση σε έβαλα στο σπίτι μου και οχι απλα δεν το εκτιμάς αλλα θα με γ****εις κιόλας... ή αλλιως δώσε θάρρος στον χωριάτη... και γενικότερα να ειμαστε συμμετέχοντες σε μια συνάντηση εξαιρετικά χαμηλού επιπεδου , ε αυτο ΔΕΝ το γουσταρουμε.

Και επειδή παραπήγε το θέμα και έχω πολύ καλύτερες ή μάλλον πραγματικές δουλειές να κάνω απο το να κάθομαι και να ασχολούμαι με παλεμπιδεσμους συνέχισε μονος σου την κοκορομαχία.

ΥΓ. Αυτά που λεω δεν εκφράζουν μονο εμένα απλα είπαμε, κάποιοι έχουν πιο ευγενή χαρακτήρα και δεν μπαίνουν καν στον κόπο...

Καλό σαββατόβραδο !

Arf
05-04-14, 23:48
Έτσι...τώρα τα είπες καθαρά...

Δεν δημιουργώ πρόβλημα σε καμία συνάντηση, εσύ προσπάθησες να θέσεις κανόνες & όρους για το ποιοι θέλεις να έρθουν και ποιοι όχι. Αυτό δε λέγεται ανοιχτό club αυτοκινήτου, κάπως αλλιώς λέγεται (και μάλιστα είχε ξανασυμβεί εσω μέσα, συγκεκριμένα στην Αθήνα)...

ΥΓ1. Κανένας δε σε έβρισε-έθιξε-ειρωνεύτηκε. Εκεί ήμουν.
ΥΓ2. Μάλον κάπου μπερδεύεσαι, δεν ήμουν ποτέ απών από εδω μέσα.
ΥΓ3. Πραγματικά ακόμα αναρωτιέσαι αν θα έρθουμε?

ethnikofron471
06-04-14, 01:06
Έτσι...τώρα τα είπες καθαρά...

Δεν δημιουργώ πρόβλημα σε καμία συνάντηση, εσύ προσπάθησες να θέσεις κανόνες & όρους για το ποιοι θέλεις να έρθουν και ποιοι όχι. Αυτό δε λέγεται ανοιχτό club αυτοκινήτου, κάπως αλλιώς λέγεται (και μάλιστα είχε ξανασυμβεί εσω μέσα, συγκεκριμένα στην Αθήνα)...

ΥΓ1. Κανένας δε σε έβρισε-έθιξε-ειρωνεύτηκε. Εκεί ήμουν.
ΥΓ2. Μάλον κάπου μπερδεύεσαι, δεν ήμουν ποτέ απών από εδω μέσα.
ΥΓ3. Πραγματικά ακόμα αναρωτιέσαι αν θα έρθουμε?


Αν παρατηρησες η ολη συμπεριφορα αλλαξε μετα την βολτα με το abarth.Δεν ησουν μεσα στο abarth!

Οποτε ...ABARTH!! και ethnikofron471 εκτος συναντησης.
Σοφο ηθελα να σε δω αλλα εχουμε να κανουμε πολυ καλυτερα πραγματα ετσι οπως εγινε.
Απλα χαμενες ωρες...

Καλη συνεχεια σε οτι κι αν κάνετε.

Soul_Giannis
06-04-14, 01:26
Παιδιά εσείς εκεί στα βόρεια κάποιοι μάλλον έχετε χάσει κάτι στο δρόμο και μάλλον ούτε οι μεν ούτε οι δε ταιριάζουν στο Stiloclub!Εαν κάποιος θέλει να κάνει συνάντηση μόνο με Stilo και όχι τα μέλη (άσχετα εάν γράφουν η όχι)και οι φίλοι τους απλά το μόνο που έχει να κάνει να πάρει τηλ τα φιλαράκια του και να πανε για έναν καφέ!
Τωρα από εδώ και πέρα τέκνα μου οι συναντήσεις του Stiloclub εφόσον ανακοινώνονται από στο Site άσχετα από τον ποιον ανακοινώνονται θέλει δεν θέλει θα έχει ανθρώπους που μπορεί ακόμα και να του έχουν σκοτώσει την μάνα!
Το Stiloclub δεν ανήκει σε κανέναν και αυτές οι συμπεριφορές "πείτε μου ποιοι θα είναι για να ξέρω εάν θα έρθω στην κοπέλα τους και στην παρέα τους"!
Εδω μέσα πάντως όχι!
Αρα εθνικόφρονα αγόρι μου καλά θα κανεις και δεν θα πας....

Καληνύχτα σας!


Τα Stilo Abarth πάντα θα είναι πιο γρήγορα από ότι κινείται στον πλανήτη γη απλά και μόνο επειδή είναι δικά μας....

ethnikofron471
06-04-14, 01:46
Παιδιά εσείς εκεί στα βόρεια κάποιοι μάλλον έχετε χάσει κάτι στο δρόμο και μάλλον ούτε οι μεν ούτε οι δε ταιριάζουν στο Stiloclub!Εαν κάποιος θέλει να κάνει συνάντηση μόνο με Stilo και όχι τα μέλη (άσχετα εάν γράφουν η όχι)και οι φίλοι τους απλά το μόνο που έχει να κάνει να πάρει τηλ τα φιλαράκια του και να πανε για έναν καφέ!
Τωρα από εδώ και πέρα τέκνα μου οι συναντήσεις του Stiloclub εφόσον ανακοινώνονται από στο Site άσχετα από τον ποιον ανακοινώνονται θέλει δεν θέλει θα έχει ανθρώπους που μπορεί ακόμα και να του έχουν σκοτώσει την μάνα!
Το Stiloclub δεν ανήκει σε κανέναν και αυτές οι συμπεριφορές "πείτε μου ποιοι θα είναι για να ξέρω εάν θα έρθω στην κοπέλα τους και στην παρέα τους"!
Εδω μέσα πάντως όχι!
Αρα εθνικόφρονα αγόρι μου καλά θα κανεις και δεν θα πας....

Καληνύχτα σας!


Τα Stilo Abarth πάντα θα είναι πιο γρήγορα από ότι κινείται στον πλανήτη γη απλά και μόνο επειδή είναι δικά μας....



Συμφωνώ απόλυτα και οτι λες το ξεκαθάρισα κι εγώ αρκετές φορές.Δεν θέλησα ποτε να κανω ουτε κουμάντο ούτε τίποτα.
Απλά επειδή στην προηγούμενη συνάντηση ειχε συμβεί κατι που μας απογοήτευσε και όχι μονο δεν θέλουΜΕ συγκεκριμένο άτομο.
Αμα αυτο θελει να πάει ελευθεροι όλοι! Απλά εγώ δεν θα πάω όπως είπα.

Πάντως να ξεκαθαρισω πως εχεις απόλυτο δίκιο φίλε Γιάννη.
Το θέμα έχει να κάνει καθαρά με την συμπεριφορά κάποιων ατόμων... δεν θα το συζητήσω...δεν αξίζει... απλα για να γνωρίζει κόσμος το αναφέρω και να μη βγαίνουν λαθος συμπερασματα.

ΥΓ. παρότι συμφωνώ αν κάποιος δεν ήταν κακοπροαίρετος θα μπορούσε απλα να πει ναι θα έρθω ή όχι δεν θα έρθω..θα ταν πολύ πιο απλο και χωρις να δημιουργείται πρόβλημα...μονο και μονο για να αποδείξει κάτι ή για να δημιουργήσει προβλήματα.Θα τελειωνε το θεμα απλα! Απλα το θέμα εδώ είναι οτι κάποιοι θέλουν να προκαλέσουν...οκ... Ο καθένας οτι μπορεί κάνει :)

καλο βραδυ.

ammoulianiotis
06-04-14, 07:28
Στις 20:00 στο ΙΚΕΑ, μην ξεχνιομαστε!

Αφηστε τις χαζομαρες και μαζευτειτε ΟΛΟΙ!

Παω να ανεβω στον Ολυμπο... ;)

καλημεραααα!

teo
06-04-14, 10:42
Ρε σεις την παλεύετε εκεί στα Βόρεια?? Ή έχει τίποτα ο αέρας και σας χαλάει??

Μετά θα αναρωτιέστε γιατί δεν γίνονται συναντήσεις και γιατί οι Βόρειοι έχουν "πέσει" κλπ κλπ!
Ανοιχτή συνάντηση είναι και όποιος θέλει έρχεται. Μιχάλη αν κάποιος σε έχει θίξει εσένα και τον Σταμάτη έχετε κάθε δικαίωμα να μην του μιλήσετε αν θέλετε ή να μην δώσετε σημασία στο αν ξαναπεί κάτι! Ή ακόμα και να μιλήσετε πια σαν μεγάλοι άνθρωποι ώστε να λυθεί η όποια παρεξήγηση.

Κι εγώ αντιπαθώ τον Soul αλλά στην τελευταία συνάντηση όχι απλά πήγα, αλλά αναγκάστηκα να κάτσω δίπλα του κιόλας!! :bleh: :bleh:

¶ντε σοβαρευτείτε ρε και κάντε καμιά συνάντηση τώρα που μαζεύεστε σιγά σιγά!!

ioannidis
06-04-14, 11:56
.... Απλα το θέμα εδώ είναι οτι κάποιοι θέλουν να προκαλέσουν...οκ... Ο καθένας οτι μπορεί κάνει :)

....

Αυτό κάνεις και εσύ Μιχάλη νομίζω!
Από την στιγμή που μπαίνεις στο club και κανονίζεις συνάντηση, να είσαι προετοιμασμένος να σου έρθει και ο κάθε αντιμπαθητικός που μπορεί να υπάρξει. Ακόμα και εγώ θα ερχόμουνα απροειδοποίητα που ξέρω ότι δεν με χωνεύεις.
Αν ήθελες να μαζέψεις τους φίλους σου (του stiloclub ή μη) και να πάτε για καφέ, θα μπορούσε κάλλιστα να τους πάρεις ένα τηλέφωνο. Ή ακόμα, και να τους στείλεις μήνυμα μέσα από το StiloClub. Private. Να μην δίνεις στον κάθε αντιπαθητικό να έρθει (συμπεριλαμβανομένου εμού).

Κατανοητό αυτό;

ethnikofron471
06-04-14, 13:01
Τα είπαμε χίλιες φορές ! Είναι όπως τα λέτε ! Κακός έβαλα δημόσια συνάντηση. Έληξε!
Μιχάλη δεν είναι οτι δεν σε χωνεύω...Απλά πιστεύω σε μια κακιά στιγμή...
Δεν έχω με κανενα θέμα απολύτως.Εκτός απο τον Παντελή (που το μετάνιωσα αργότερα) δεν την έχω πει σε κανέναν...τουλάχιστον χωρίς να κάνει την αρχή...
Καλώς ή κακώς δεν μπορούμε να διαβάζουμε και να ακουμε οτι μας αρέσει και βάζω και τον εαυτό μου μέσα. Επειδή όμως κανείς σας δεν ξέρει τι παίχτηκε στην προηγούμενη συνάντηση ωστε να σας πέσουν οι τρίχες απλά μην είστε τόσο απόλυτοι.

Λοιπον για να τελειώνουμε είπαμε οτι έχετε δίκιο για την δημοσιοποίηση της συνάντησης.Λάθος μου.Συγγνώμη και απλά ούτε εγώ ούτε ο Σταμάτης θα παραβρεθούμε.... όπως θα κάνατε ΟΛΟΙ σας στην συγκεκριμένη περίπτωση.


ΥΓ. teo θα ήταν γελοίο και τραγικό να είσαι σε μια παρέα με 5 άτομα και στον 1 πχ (που είναι φίλος με τους άλλους 3) να μη μιλάς...Όπως στο δημοτικό δηλαδή που τραβούσαμε μια γραμμή στο θρανίο με τον διπλανό μας... χεχε
Κι επειδή λες για τις συναντήσεις που χαλανε, όλα ήταν μια χαρά μέχρι την τελευταία συνάντηση...Και χαλασε δυστυχώς εξ αιτίας ενός ατόμου μόνο.
Οποτε το θεωρώ γελοίο..
ΥΓ2. Δεν χρειάζεται να πάμε κάπου και να μη μιλάμε σε συγκεκριμένα άτομα.Απο την 1η κιόλας συναντηση το χαμε βουλωμένο και ακούγαμε μονο τους "έξυπνους" να λένε τα κορυφαία και τα πιο γ@μ*τα...Ζήτημα να είχαμε λόγο για 30 δευτερα που αμέσως θα διακοπτόταν...
Τι ξέρουμε κι εμείς οι μικροί....

Οπότε έξω απο τον χορό όλοι καλά τα λένε...

Ας μη παρει αλλη συνέχεια γιατι ειναι κουραστικό..

Καλημέρα.

ammoulianiotis
06-04-14, 14:39
Αφηστε τα χαζα!

8 στο ΙΚΕΑ!!!

Stilo_Abarth
06-04-14, 18:59
Εγώ πάλι ρε παιδιά πιστόλι έριξα αλλά τι να κάνω, έτρεχα όλη μέρα σήμερα για μια εργασία για το πανεπιστήμιο και τώρα γύρισα σπίτι.. Ελπίζω να περάσετε καλά χωρίς κόντρες μεταξύ των μελών και μ****ιες..
Υ.Γ. ammoulaniotis, όσο αφορά τα αυτοκόλλητα και τα μπλουζάκια παίζει να βρεθούμε κάποια στιγμή μέσα στην εβδομάδα να τα πάρω; Όχι τίποτα απλά Σάββατο κατεβαίνω Αθήνα και μετά καλό Πάσχα! :D

ammoulianiotis
06-04-14, 20:39
Η συναντηση μας ελαβε τελος!!!

Για ακομα μια φορα μαζευτηκαμε αρκετα αυτοκινητα και περασαμε καλα!

Στην συναντηση ηρθαν οι:

1. ammoulianiotis
2. Σοφος
3. Σοφοκλης
4. junior
5. ο εαυτος μου
6. εγω

Για να καταλαβετε και να μην νομιζετε οτι μου εχουν λασκαρει βιδες δειτε την παρακατω φωτογραφια και θα καταλαβετε!

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/18/6ysw.jpg

Περα απο την πλακα ομως τωρα...

Στην 'συναντηση' πηγα και ημουν μονος μεχρι τις 20:30. Δεν φανηκε κανεις..
Ο Stilo Abarth ειχε ενημερωσει το φορουμ οτι δεν θα ερθει και ηξερα οτι ο carlos_jackal λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων ισως να μην ερχοταν (τελικα βρεθηκαμε αργοτερα και παρελαβε το μπλουζακι του).

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/811/sbfl.jpg

s6_sot
06-04-14, 20:50
Χαμός!! Ψαρωτική η πρώτη φωτο πάντως!! Χαχαχα!! Την επόμενη φορά με guest list!

angelinho
06-04-14, 20:51
Ό,τι και να πω είναι λίγο.. Για αυτό δεν θα πω τίποτα. Το μόνο που θα πω είναι το εξής: Ωραίο το stilaki σου Σοφοκλή. Και μπράβο για την υπομονή και επιμονή σου.

teo
06-04-14, 20:56
Ντροπή... Τίποτα άλλο από μένα...

ΥΓ:
Αα και πάλι ένα τεράστιο μπράβο στον Σόφο! Για όλα...

Bill stilo
06-04-14, 20:57
Απαραδεκτο αυτο σημερα...κ ειδικα οταν καποιος το προτεινει κ δεν πηγαινει χωρις να ενηρωσει το λιγοτερο ειναι το απαραδεκτος....για να μην πω τιποτα αλλο κ προεκταθει το θεμα...σοφο μπραβο για την υπομονη σου και την ψυχραιμια σου...

ammoulianiotis
06-04-14, 21:00
Χαμός!! Ψαρωτική η πρώτη φωτο πάντως!! Χαχαχα!! Την επόμενη φορά με guest list!

Για την φωτο υπευθυνος ειναι ο mr. Teo!


Ό,τι και να πω είναι λίγο.. Για αυτό δεν θα πω τίποτα. Το μόνο που θα πω είναι το εξής: Ωραίο το stilaki σου Σοφοκλή. Και μπράβο για την υπομονή και επιμονή σου.

Ειπαμε θα καναμε συναντηση. Καποιοι επελεξαν να μην ερθουν, καποιοι ειχαν υποχρεωσεις/δουλειες...
Τελικα εμεινα εγω σε ενα αδειο παρκινγκ να περιμενω...
ΥΓ. Ευχαριστω για τα καλα σου λογια για το αμαξακι μου!


Ντροπή... Τίποτα άλλο από μένα...

ΥΓ:
Αα και πάλι ένα τεράστιο μπράβο στον Σόφο! Για όλα...

Ειπαμε το δικο μου μπραβο θα ειναι να δω φορεμενα μπλουζακια και τοποθετημενα αυτοκολλητα!


Απαραδεκτο αυτο σημερα...κ ειδικα οταν καποιος το προτεινει κ δεν πηγαινει χωρις να ενηρωσει το λιγοτερο ειναι το απαραδεκτος....για να μην πω τιποτα αλλο κ προεκταθει το θεμα...σοφο μπραβο για την υπομονη σου και την ψυχραιμια σου...

Δεν υπαρχει λογος να χασω την υπομονη μου και ειδικα την ψυχραμια μου!

Τουλαχιστον βρεθηκα με τον carlos και εστω και στο ποδι τα ειπαμε λιγο...

Στην επομενη παιδια!

ioannidis
06-04-14, 21:12
Ξεφτίλα!

Μπράβο Σόφο και Σάκη!

Λυπάμαι!
Λέω καλύτερα να μη γράψω άλλα....

Stilo_Abarth
06-04-14, 21:13
Κρίμα, δεν έχω να πω κάτι άλλο... Πραγματικά χαρά στην υπομονή και στην ψυχραιμία σου Σοφοκλή...
Τουλάχιστον πολλά like στο Stilo σου, ήταν το πιο ωραίο με διαφορά της συνάντησης! ;)

ntinosmg
06-04-14, 21:13
Παντως και μονο του το stilo σου,μια χαρα γεμιζει το παρκιν του ikea!!!!!! Eυχαριστουμε και για ολα οσα εκανες για μπλουζακια-αυτοκολλητα!!!!!

DHMHTRHS
06-04-14, 21:17
Καλά δεν πήγε ούτε αυτός που την οργάνωσε ??????
Ποοοοοοο ότι να νε. Τι να πώ τα λόγια είναι περιττά!!!

maximos
06-04-14, 23:23
Σοφοκλή τελικά είσαι η δύναμη του βορρά και αυτό είναι απλά η ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΛΗΘΕΙΑ. Ευχαριστούμε για το τρέξιμο με τα αυτοκόλλητα και τα μπλουζάκια!!!!
Όσο για τα υπόλοιπα.....σιγή ασυρμάτου.....

ethnikofron471
07-04-14, 08:24
Ρε Σοφοκλη μια απορία εχω..
Αφου οι παλιοι ηξερες οτι δεν θα ερθουν τελικα ( τωρα ειδα το pm που μου το ειπε), αφου ηξερες πως ουτε ο carlos θα ερθει, ουτε ο stilo abarth,ουτε εγω κι ο σταματης οπως ενημερωσαμε το κλαμπ αλλα και εσενα συγκεκριμενα σε pm τι πηγες να κανεις?? :)

Εγω παντως παω για εξωμολογηση.

Καλημερα!!! :)

ammoulianiotis
07-04-14, 09:36
Τι πηγα και εκανα;

Περιμενα, περιμενα μηπως και σκασει καποιος μυτη. Ο stilo_abarth ενημερωσε στις 19.59 αν θυμαμαι καλα οτι δεν μπορει. Ημουν ηδη εκει και περιμενα. Ο Σακης ειχε πει οτι ΜΠΟΡΕΙ να ερθει (ηρθε τελικα σπιτι μου αργοτερα), εσεις οι δυο ειπατε δεν θα ερθετε αλλα ελεγα οτι μπορει να περασετε τελικα.

Ολη η φαση μου την εδωσε στα νευρα. Κανετε σαν τον 5χρονο ανηψιο μου, αν παει αυτος δεν παω εγω και τρεχει μια φοραδα στα χωραφια! Τι χαζα ειναι αυτα; Αυτο που ξερω ειναι οτι ΟΤΑΝ μπορω να λυσω μια διαφωνια την λυνω με κουβεντα. Στο ειπα και με πμ! Μπορει να βγει ακρη, μπορει οχι.

Το να μπαινω και να γραφω για το το εγινε σε μια συναντηση και ποιος με μιλησε ασχημα κτλ ειναι μαλακια (θα μπουν αστερακια εδω) και εγω οταν πηγα στις πρωτες συναντησεις δεν ειχα την καλυτερη συμπεριφορα αλλα στο τελος ολα εστρωσαν!

Που το ξερω εγω οτι ηθελαν να ερθουν και ο Γιωργος (giorgoskoura) και ο stilo221 και δεν ηρθαν επειδη ξενερωσαν με αυτα που διαβασαν μεταξυ 'παλιων' και 'νεων'.

ΥΓ . Σε καποιο προηγουμενο ποστ σου γραφεις οτι μπηκε και ο Σταματης, τα διαβασε και δεν θελει να ερθει. Γιατι δεν μας γραφει ο Σταματης;

Δεν θελω να συνεχιστει αλλο το θεμα, ηταν μια αποτυχημενη συναντηση. Στην επομενη θα επανελθουμε δυναμικα!

ΥΓ 2. Συναντησεις stiloclub πριβε εγω ΔΕΝ προκειται να κανω!

angelinho
07-04-14, 11:50
Τι πηγα και εκανα;

Ολη η φαση μου την εδωσε στα νευρα. Κανετε σαν τον 5χρονο ανηψιο μου, αν παει αυτος δεν παω εγω και τρεχει μια φοραδα στα χωραφια! Τι χαζα ειναι αυτα; Αυτο που ξερω ειναι οτι ΟΤΑΝ μπορω να λυσω μια διαφωνια την λυνω με κουβεντα. Στο ειπα και με πμ! Μπορει να βγει ακρη, μπορει οχι.

Το να μπαινω και να γραφω για το το εγινε σε μια συναντηση και ποιος με μιλησε ασχημα κτλ ειναι μαλακια (θα μπουν αστερακια εδω) και εγω οταν πηγα στις πρωτες συναντησεις δεν ειχα την καλυτερη συμπεριφορα αλλα στο τελος ολα εστρωσαν!

Που το ξερω εγω οτι ηθελαν να ερθουν και ο Γιωργος (giorgoskoura) και ο stilo221 και δεν ηρθαν επειδη ξενερωσαν με αυτα που διαβασαν μεταξυ 'παλιων' και 'νεων'.

ΥΓ . Σε καποιο προηγουμενο ποστ σου γραφεις οτι μπηκε και ο Σταματης, τα διαβασε και δεν θελει να ερθει. Γιατι δεν μας γραφει ο Σταματης;



Ο Σόφο τα είπε όλα. Κοιτάξτε να ρίξετε νερό στο κρασί σας όλοι, παλιοί καινούργιοι. Μπαίνουν και νέα μέλη εδώ μέσα και γινόμαστε ρεζίλι με αυτά τα καραγκιοζιλίκια.. Στην επόμενη συνάντηση κοιτάξτε να μαζευτείτε και να μιλήσετε να λύσετε τις διαφορές σας... Δηλαδή, αναρωτιέμαι... ΠΟΙΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΧΕΤΕ;;; Ούτε να σας είχαν σκοτώσει κανένα συγγενή σας... έλεος δηλαδή...

Συμπεριφορές ειρωνικές και άλλου τύπου όπως "εγώ δεν παω γιατι δε γουστάρω να δω τον άλλον επειδή με κοίταξε περίεργα" δεν χωράνε στο κλαμπ.. Βρεθείτε από κοντά και πείτε τα..

ntinosmg
07-04-14, 13:58
Ρε Σοφοκλη μια απορία εχω..
Αφου οι παλιοι ηξερες οτι δεν θα ερθουν τελικα ( τωρα ειδα το pm που μου το ειπε), αφου ηξερες πως ουτε ο carlos θα ερθει, ουτε ο stilo abarth,ουτε εγω κι ο σταματης οπως ενημερωσαμε το κλαμπ αλλα και εσενα συγκεκριμενα σε pm τι πηγες να κανεις?? :)

Εγω παντως παω για εξωμολογηση.

Καλημερα!!! :)

sorry κιολας που επεμβαινω αλλα εχω μια απορια. Αφου ηξερες οτι δεν θα παραστει κανεις για τον Α η Β λογο αντιπαθειας,παρεξηγησης κλπ,ουτε καν εσυ ησουν διατεθημενος να πας, γιατι ανοιξες θεμα συναντησης?
και φταιει τελικα ο σοφοκλης που πηγε?

Pinelopi
07-04-14, 15:53
Καλησπερα παντου!
Μολις τωρα ειδα τα μνμ και απο ολη τη συζητηση προσπαθω να καταλαβω τι ακριβως εγινε.Το μονο που εχω να πω ειναι οτι δεν μπορουμε να ταιριαζουμε ολοι με ολους,απλα μπορουμε να κανουμε υπομονη για να μη χαλασουμε τη δικια μας βολτα πρωτα και μετα των αλλων.Τεσπα...εσεις ξερετε καλυτερα,ποιος φταιει ποιος δεν φταιει.Μεγαλοι και πολιτισμενοι ανθρωποι ειμαστε πιστευω.Να ζητησω συγνωμη που δεν ηρθα αλλα ημουν εκτος Αθηνας απο Παρασκευη και γυρισα Κυριακη βραδυ.
Οποτε ειναι η επομενη συναντηση ενημερωστε με pleeeeeeeeeeeeeeeease!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hello::hello:

ammoulianiotis
07-04-14, 18:49
Καλησπερα παντου!
Μολις τωρα ειδα τα μνμ και απο ολη τη συζητηση προσπαθω να καταλαβω τι ακριβως εγινε.Το μονο που εχω να πω ειναι οτι δεν μπορουμε να ταιριαζουμε ολοι με ολους,απλα μπορουμε να κανουμε υπομονη για να μη χαλασουμε τη δικια μας βολτα πρωτα και μετα των αλλων.Τεσπα...εσεις ξερετε καλυτερα,ποιος φταιει ποιος δεν φταιει.Μεγαλοι και πολιτισμενοι ανθρωποι ειμαστε πιστευω.Να ζητησω συγνωμη που δεν ηρθα αλλα ημουν εκτος Αθηνας απο Παρασκευη και γυρισα Κυριακη βραδυ.
Οποτε ειναι η επομενη συναντηση ενημερωστε με pleeeeeeeeeeeeeeeease!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hello::hello:

Δεν εχασες τιποτα εκτος και αν ησουν Θεσσαλονικη!

Ετοιμασου ομως για την συναντηση των μελων της Αθηνας!!!

http://www.stilo-club.gr/vb3/showthread.php?7831-12-04-2014-%CE%9D%CE%B1-%CF%84%CE%B1-%CF%80%CE%BF%CF%8D%CE%BC%CE%B5%CE%B5%CE%B5%CE%B5&p=117596#post117596

ammoulianiotis
07-04-14, 18:51
By the way (που λενε και στο χωριο μου), θελω να προτεινω κατι!

Οτι ειπαμε, ειπαμε και οτι εγινε, εγινε...
Τωρα παμε για αλλα καλυτερα και πιο οργανωμενα!

Προτεινω λοιπον το θεμα αυτο να σβηστει. Ειναι ασχημο να καθομαστε και να 'στραβωνουμε' με οσα γινονται και φαινεται και ασχημα σε ολους οσους τα διαβαζουν.

Τι λετε;

MiKe_KaVaLa
07-04-14, 19:59
Καλησπέρα σε παλιά και νέα μελοι. Το θέμα σας έγινε ξεφτίλα. Δεν μπήκα να γράψω για να σας την πω απλά θέλω να εκφράσω την δικιά μου γνώμη και ίσως να συμφωνήσουν μερικοί μαζί μου αλλά μπορεί και όχι. Καταρχάς όταν διοργανώνεις μια συνάντηση οφείλεις σαν "leader" της εκδήλωσης να παραστείς θες δεν θες. Από την άλλη βέβαια όταν σου έχει φερθεί ένα μέλος με κάκιστο τρόπο δεν διοργανώνεις κάτι γιατί πολύ απλά είναι σαν να ξινεσαι να επαναληφθεί αυτό.

Η άλλη μεριά τώρα, δεν μπορείς να μπαίνεις σε ένα αμάξι και να διατάζεις ποιος θα κάτσει στο αμάξι και ποιος όχι για την δήθεν δοκιμή, να λες με τσαμπουκά η δοκιμή γίνεται με 2 άτομα εσύ που το είδες με 3 κτλπ κτλπ λες και ο τύπος μπήκε σε καινούργια τύπου φερραρι και τον "γράφει" το fifth gear σαν νέο τεστερ δοκιμών και γενικά η συμπεριφορά αυτουνού να είναι ανάλογη οικτρά άκομψη από δήθεν άτομο μεγαλύτερης ηλικίας δήθεν ώριμο.

Κατά εμέ φταίνε και οι δύο μεριές. Ο ένας φταίει επειδή διοργάνωσε εκδήλωση και δεν πήγε για να μην συγκρουστεί ξανά με το ανάλογο άτομο και ο άλλος φταίει για την την τραγική ανώριμη απαίσια συμπεριφορά, και το τονίζω είναι ώριμος άνθρωπος και τον ξέρω και αν ισχύουν αυτά που έμαθα δεν βρίσκω λόγια να τον περιγράψω.

Ειλικρινά λυπάμαι πολύ...

Stilo_Abarth
07-04-14, 21:35
Είναι κρίμα από μικρές παρεξηγήσεις να χαλάει όλη η εικόνα του club. Το post θα ήταν καλύτερο να σβηστεί έτσι ώστε να μην δημιουργείτε και αρνητική εικόνα σε νέους και παλιούς που το διαβάζουν.. Λύνουμε τα θέματα μας πολιτισμένα και με διάλογο και δεν κάνουμε σαν παιδάκια δημοτικού...
Τέλος θέλω να ευχαριστήσω τον ammoulianiotis και από εδώ για την μπλούζα και τα αυτοκόλλητα που σήμερα παρέλαβα και για την όλη προσπάθεια που έχει κάνει για αυτό εδώ το club..

ioannidis
07-04-14, 23:38
Το να διαγραφούν μηνύματα δεν είναι λύση! Υπεκφυγή είναι!

Εγώ τουλάχιστον δεν θα τα πειράξω, μόνο και μόνο μπας και βάλουμε μυαλό!

Αν κάποιος άλλος διαχειριστής θέλει, ας το κάνει! No problem!

giorgoskoura
10-04-14, 22:41
μπραβο ρε Σοφο! Α ρε συ σημερα μπηκα και ειδα τη συναντησα!! πω χαλαστικα τωρα! ηθελα να ερθω!! μ@λα....α. Θα σου στειλω το κιν μου αλλη φορα να μου στελνεις μηνυμα να μπενω γιατι εχω προβλημα και δε μπορο να μπενω στο ιντερνεν αυτο το διαστημα, θα σου πω απο κοντα. και σημερα μπηκα να μαθω γιατι εχω προβλημα στο τιμονι.

giorgoskoura
13-04-14, 23:58
Σοφο το μηνυμα που σου εστειλα το πηρες?

ammoulianiotis
14-04-14, 11:30
Ναι το πηρα αλλα δεν προλαβα να σε στειλω!