PDA

Επιστροφή στο Forum : 13/04/2014 Να τα πούμεεεε????



Stile
06-04-14, 14:01
Να με και εγώώώώ!!! Μετά από πάρα πολύ καιρό, αποφάσισα να βρεθώ με τους συμφορουμίτες μου να πάμε για ένα καφέ να τα πούμε και να ανταλλάξουμε καινοτόμες ιδέες και πρακτικές που έχουμε εφαρμόσει στα υπέροχα και συλλεκτικά σιγά σιγά αμάξια μας! Τι θα λέγατε να τα λέγαμε στο γνωστό μέρος στο πάρκινγκ του OLYMPIKO κατά της 17.00 τώρα που έχω και το καλώδιο του OBD2 να τα ψάξουμε λίγο? Όποιος ενδιαφέρεται για τον χαβαλέ και για την παρέα μπορεί να γράψει παρόν και να προσέλθει όπως παλιά! Γιατί οι παλιοί είναι καλοί αλλά και οι νέοι,,,, είναι ωραίοι!

ethnikofron471
06-04-14, 14:04
Άντε ρε παιδιά μπράβο ! Πολύ σας χαίρομαι ! Ξηγημένα άτομα, όλοι μαζί συμμετέχετε σε όλα... μπράβο μπράβο μπράβο !

ntinosmg
06-04-14, 19:57
Μεσα!!! Να εχουν ολοι ομως τα καλωδια τους,και φωρτισμενα laptop(ακους ioannidis?),γιατι εχουμε πολλα να ψαξουμε!!Ενεργοποιησεις esp asr,airbugs,κλπ!!!!!

angelinho
06-04-14, 22:24
αν παει ο ντινος εγω δεν παω!!! δεν θελω να δω τη φατσα του.. μου ερχεται εμετος..

ntinosmg
06-04-14, 22:34
Καλυτερα γιατι δεν θελουμε εμετικους στην παρεα!!! :argue:

ioannidis
06-04-14, 22:38
Μεσα!!! Να εχουν ολοι ομως τα καλωδια τους,και φωρτισμενα laptop(ακους ioannidis?),γιατι εχουμε πολλα να ψαξουμε!!Ενεργοποιησεις esp asr,airbugs,κλπ!!!!!

Και με ssd πλέον για να αντέχει περισσότερο!
Δεν μπορώ να πω μετά βεβαιότητας ότι θα έρθω αλλά θα το παλέψω.

Υ.Γ: και μιας και είναι και της μόδας, αν είναι να έρθει ο teo να μου το πείτε ώστε να μην έρθω.

Bill stilo
06-04-14, 22:39
Τι θα ειναι κ αυτος ντινο;;;ουτε εγω ερχομαι αμα ειναι ο αγγελος

ioannidis
06-04-14, 22:40
Αν έρθει ο soul δεν θα έρθει ο teo.

Να τα βάλουμε κάτω να κάνουμε συνδυασμούς!

angelinho
06-04-14, 22:42
Αν δεν έρθει ο τεο εγώ δεν έρχομαι..... απλά τα πράγματα....

teo
06-04-14, 22:44
Κοιτάξτε επειδή αν δω μπροστά μου τον Soul θα του ξεριζώσω την καρδιά, εγώ δεν πρόκειται να έρθω! Έτσι λοιπόν θα μπορεί πλέον να έρθει και το φιλαράκι σας ο ioannidis :puke::puke: και να με θάψετε ελεύθερα (όπως κάνετε πάντα)!!

Bill stilo
06-04-14, 22:46
Ααααα ωραια...αφου δεν θα ερθει ο τεο τελικα θα ερθω..να τον θαψουμε κ λιγο...

ioannidis
06-04-14, 22:47
Και παίζει αν πάω εγώ, να μην έρθει ο stile τελικά. Που με έχει κάνει και unfriend στο facebook!
Κι ακόμα δεν του το χω συγχωρέσει!
:D

maximos
06-04-14, 22:47
Τι θα ερθει και ο bill stilo? Καλά δεν παίζει να έρθω με ενοχλεί απλά και μόνο η παρουσία του!

angelinho
06-04-14, 22:48
Και μην ξεχάσω... Αν έρθει το stilo του soul, εγώ δεν εμφανίζομαι... με τον soul δεν εχω κανενα προβλημα (αν και θα επρεπε ετσι από συνήθεια του κλαμπ)... με το stilo του έχω!!!!

angelinho
06-04-14, 22:50
Και παίζει αν πάω εγώ, να μην έρθει ο stile τελικά.


Αυτό συνηθίζεται φίλε. Ο διοργανωτής δεν πάει... Απλά προτείνει και τέλος... "Σκοτωθείτε μετα"...

Bill stilo
06-04-14, 22:50
Παλι καλα που το ειπες απο μονος σου maxime γιατι θα ελεγακ εγω το ιδιο...

ioannidis
06-04-14, 22:50
Και αν έρθει ο maximos δεν θα έρθει ο gunner.

Bill stilo
06-04-14, 22:51
Αγγελε νομιζω οτι πλεον αυτο ειναι δεδομενο...δεν ερχεται ο δωργανωτης ποτε..!

ioannidis
06-04-14, 22:52
Και που 'στε; Όχι φιλαράκια και πρώην μέλη! Μόνο ενεργά και ξηγημένα μέλη!
Μη ξεχνιόμαστε!

teo
06-04-14, 22:53
Ρε σεις ιδέα για να μην παιδευόμαστε...

Δεν βάζουμε όλοι από λίγα λεφτά να αγοράσουμε ένα εισιτήριο στον Σόφο ώστε να κατέβει και να περιμένει μόνος του στο ΙΚΕΑ (τα γνωστά, στον κηφισό);; Τώρα που συνήθισε κιόλας!

ntinosmg
06-04-14, 22:54
Και παίζει αν πάω εγώ, να μην έρθει ο stile τελικά. Που με έχει κάνει και unfriend στο facebook!
Κι ακόμα δεν του το χω συγχωρέσει!
:D

unfriend στο facebook? Αυτο ειναι ποινικο αδικημα!!!απαγορευση παρουσιας στις συναντησεις για 1 χρονο τουλαχιστον!!!

maximos
06-04-14, 22:55
Καλά bill stilo δεν περίμενα κάτι καλύτερο απο εσένα αλλα σε μάθαμε ...... Απλά για την ιστορία δεν νομίζω να έρθει και ο Ντίνος γιατί ακούσαμε πως σνομπαρες τα 5πόρτα στη προηγούμενη συνάντηση,

angelinho
06-04-14, 22:56
Να φανταστώ τεο ότι αφού έδωσες εσύ την ιδέα δεν θα δώσεις λεφτά ε??? (το θέμα του διοργανωτή που λέγαμε) χχααχχααχχαχαχαχαχααχα

ioannidis
06-04-14, 22:56
unfriend στο facebook? Αυτο ειναι ποινικο αδικημα!!!απαγορευση παρουσιας στις συναντησεις για 1 χρονο τουλαχιστον!!!

Γιατί νόμιζες ότι εξαφανίστηκε τόσο καιρό;
Άσε τις τύψεις του!

teo
06-04-14, 22:58
Να φανταστώ τεο ότι αφού έδωσες εσύ την ιδέα δεν θα δώσεις λεφτά ε??? (το θέμα του διοργανωτή που λέγαμε) χχααχχααχχαχαχαχαχααχα

Δώσε εσύ και θα σε κεράσω καφέ...θα τα βρούμε!!

angelinho
06-04-14, 22:59
Δώσε εσύ και θα σε κεράσω καφέ...θα τα βρούμε!!

αααα καταλαβα... δεν θα έρθεις....

angelinho
06-04-14, 23:01
Γιατί νόμιζες ότι εξαφανίστηκε τόσο καιρό;
Άσε τις τύψεις του!

ασε εγω, ο Τεο και ο Δημήτρης του τα έχουμε μαζεμένα πάντως... μας έστειλε τσαμπα στη ΝΑΤΟ!!!! θα τα πούμε από κοντά όμως αν τύχει και οι συνδυασμοί το θέλουν να βρεθούμε στη συνάντηση... είθε να μην πάνε αυτοί που δε χωνεύουμε....

Bill stilo
06-04-14, 23:01
Εννοειται maxime..αλλα ουτε εγω περιμενα κατι καλυυερο απο εσενα αφου προσπαθεις να τα ανεβασεις τοσο πολυ 5πορτα μειονοντας 3πορτα...λοιπον λεγε τι θα κανεις για να ξερω...αμα ειναι να προτεινω αλλη συναντηση κ θα ξερεις οτι δεν θα ερθω σιγουρα...

ntinosmg
06-04-14, 23:11
Παντως ποιος τελικα παει,να μην ξεχασει να φορεσει το καινουριο μπλουζακι και να ανεβασει και φωτο.Και με το αυτοκολλητο στο stilo

maximos
06-04-14, 23:13
Τι να πω ....πραγματικά απορώ με τον Agelighno που σε ανεχτικέ και δεν σου είπε τίποτα. Αλλά είναι κόσμιος και κύριος και έδωσε τόπο στην οργή.Αλλά πολύ καιρό σε άφησα να το παίζεις κάποιος.

ioannidis αν έχει πρόβλημα ο gunner ας μου το πει ο ίδιος

angelinho
06-04-14, 23:15
o gunner με πηρε τηλ τωρα και μου ειπε οτι αν δεν παει το σκουληκι του αυτος δεν έρχεται....

χαχαχααχχααχχααχαχαχχαχαχααχχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχα

ioannidis
06-04-14, 23:17
Τι να πω ....πραγματικά απορώ με τον Agelighno που σε ανεχτικέ και δεν σου είπε τίποτα. Αλλά είναι κόσμιος και κύριος και έδωσε τόπο στην οργή.Αλλά πολύ καιρό σε άφησα να το παίζεις κάποιος.

ioannidis αν έχει πρόβλημα ο gunner ας μου το πει ο ίδιος

Είναι κάτι που νιωθουΜΕ απλά εγώ το εκφράζω. Κατάλαβες;

Υγ: Ήρθαν τα καλούδια; Μπλουζάκια και αυτοκόλλητα;

ioannidis
06-04-14, 23:19
o gunner με πηρε τηλ τωρα και μου ειπε οτι αν δεν παει το σκουληκι του αυτος δεν έρχεται....

χαχαχααχχααχχααχαχαχχαχαχααχχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχα

Define σκουλήκι please!

maximos
06-04-14, 23:27
ioannidis πολύ συναισθηματικος μας βγήκες και πες του gunner να πάει να ................................. αλλάξει ζάντες

angelinho
06-04-14, 23:29
Define σκουλήκι please!

εκανε εγχειρηση σκωληκοειδίτη!!! χαχαχαχαχαχαχα

ioannidis
06-04-14, 23:30
ioannidis πολύ συναισθηματικος μας βγήκες και πες του gunner να πάει να ................................. αλλάξει ζάντες

Καλά που μου το θύμισες! Αν έρθει ο gunner με τις ζάντες που φορούσε δεν θα έρθει ο Thodoris.

ioannidis
06-04-14, 23:31
εκανε εγχειρηση σκωληκοειδίτη!!! χαχαχαχαχαχαχα

Αν φέρει το σκουλήκι, φέρνω τεκίλα.

maximos
06-04-14, 23:35
Αν φέρεις τεκίλα φέρνω λεμόνι και αλάτι ( νομίζω ότι αυτός είναι ο σωστός συνδυασμός )

angelinho
06-04-14, 23:50
Αν φέρεις τεκίλα φέρνω λεμόνι και αλάτι ( νομίζω ότι αυτός είναι ο σωστός συνδυασμός )

αν φέρεις αλατι δεν ερχομαι.... την προηγουμενη φορα με κοιτουσε στραβα....

maximos
06-04-14, 23:54
Σε κοιτούσε στραβά γιατί είναι γνωστό ότι..........το τρίβεις το πιπέρι......

angelinho
07-04-14, 00:44
αν παει ο μαξιμος πειτε μου να ερθω.... θα του αλλαξω τα φωτα!!!! ειδικα τωρα που εβαλε και ξενον!!!

Gunner7
07-04-14, 02:46
ενα πραγμα θα πω
Δεν ειναι αυτο που μπορει να σκεφτεστε σαν πρωτη ματια
Ειναι το σκουλικι οχι το δικο μου ομως...
http://s4.postimg.org/t79y45wpp/230px_Acute_Appendicitis.jpg

Gunner7
07-04-14, 02:50
Α ξεχαστηκα αν δω κανα σερβιτορο στο μαγαζι που θα παμε εγω θα πουλησω τσαμπουκα θα βαρεσω το χερι στο τραπεζι με ΔΥΝΑΜΗ και θα φυγω!!!
Παρακαλω θελω κρατηση σε self-service esspresso all day cafe bar - μεζεδοπωλειον - ρακαδικο για να ερθω! οοκκ? Αντε παω και λιγο τουαλετα πριν κοιμηθω και τωρα παω για υπνο


ΥΓ:Δεν με εβαλαν ακομα στο δαφνι εξω ειμαι ακομα ;)

Stile
07-04-14, 13:14
Και παίζει αν πάω εγώ, να μην έρθει ο stile τελικά. Που με έχει κάνει και unfriend στο facebook!
Κι ακόμα δεν του το χω συγχωρέσει!
:D https://www.youtube.com/watch?v=p2HRSFeVK5w (https://www.youtube.com/watch?v=PDokPcbuG7g) Σε χώρισα στο Facebook γιατί μου έκανες ζήλιες!!!! Ότι έγραφα το σχολίαζες και δεν άφηνες να βγάλω το γκομενάκι για το οποίο προοριζόταν το μήνυμα που έγραφα!!! Ζηλιάρα Δήμητρα από το Σ'αγαπώ Μ'αγαπάς!!!! Άσε που δεν έχω Facebook εδώ και κανένα χρόνο οπότε άδικα μου τα χώνεις!!!
Τώρα σοβαρά..
Παιδιά θα έρθω σίγουρα οπότε μπορείτε να κάνετε τους συνδυασμούς σας! Θα προτιμούσα να είμαστε όλοι ανεξαρτήτως αγάπης και μίσους που κρύβουμε ο ένας για τον άλλο γιατί στο φινάλε φινάλε η αγάπη για το αυτοκίνητο μας έκανε να είμαστε όλοι εδώ και να ξεκατινιαζόμαστε που και που σαν άντρες που είμαστε (A' MALE) και στο τέλος να θαυμάζουμε αυτό για το οποίο έφτιαξαν οι λάτρεις του FIAT STILO (STILO-CLUB.GR) για εμάς και τους το αναγνωρίζουμε αυτό.
Και για να έρθετε σίγουρα, θα πάρω τηλέφωνο κάτι φίλες μου αν μπορούν να έρθουν https://www.youtube.com/watch?v=dxkMvup07go


ασε εγω, ο Τεο και ο Δημήτρης του τα έχουμε μαζεμένα πάντως... μας έστειλε τσαμπα στη ΝΑΤΟ!!!! θα τα πούμε από κοντά όμως αν τύχει και οι συνδυασμοί το θέλουν να βρεθούμε στη συνάντηση... είθε να μην πάνε αυτοί που δε χωνεύουμε....
Τι έγινε βρε παιδιά γιατί μου τα μαζέψατε ακόμα δεν γνωριστήκαμε!!! Παιδιά πριν από λίγο ήρθα από την ΝΑΤΟ και κανόνισα κάτι ζάντες για το μωρό που θα τις πάρω στο τέλος του μηνός με 90€.. Δεν ξέρω τι λέτε εσείς αλλά εγώ έχω φτιάξει πολλά κομμάτια του stilo με τα συγκεκριμένα πόστα! στην συνάντηση θα τα πούμε εκτενέστερα!!

DHMHTRHS
08-04-14, 15:51
Εγώ παίδες δεν θα μπορέσω δουλεύω 14.00 με 22.00 το Σάββατο .. :-(

Pinelopi
08-04-14, 16:44
παιδια ούτε εγώ θα μπορέσω μάλλον,δουλεύω κι εγώ το Σαββατο... :)

ammoulianiotis
08-04-14, 17:34
Γιατι δεν το κανετε Κυριακη τοτε;;;;

Soul_Giannis
08-04-14, 23:48
Τυχερά παιδιά!Ουτε εγώ μπορώ!Σαββατο και Κυριακή κατάστημα ανοιχτό και συνεχές ωράριο λόγο πασχα!!!

αντε καλά να περάσετε!!!

maximos
09-04-14, 10:21
Καλημέρα και από εμένα! Ακόμα μία συνάντηση στην Αθήνα , έτσι για να γνωριζόμαστε από κοντά περισσότεροι και να περνάμε ακόμα καλύτερα!
Απλά βλέποντας και από προηγούμενη συνάντηση ότι το Σαββάτο σαν μέρα είναι λίγο δύσκολο στο να μαζευτούμε πολλά άτομα , το οποίο βλέπω και τώρα λόγο υποχρεώσεων , μήπως θα ήταν καλύτερα να βρεθούμε Κυριακή πρωί?
Απλά το λέω για με την λογική του ότι είναι μια ποιο εύκολη μέρα για τους περισσότερους ( soul δυστυχώς εσύ πάλι δε θα μπορείς :hmm: )

Gunner7
09-04-14, 11:25
συμφωνω και εγω για κυριακη μιας και βλεπω οτι πολλοι(σχεδον ολοι δυσκολευομαστε) οποτε εαν συμφωνει και ο stile μιας και αυτος ξεκινησε το θεμα αλλα κ η πλεοψηφια παμε για κυριακηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη :D

Stile
09-04-14, 12:04
Μέσα μάγκες! πέντε η ώρα Κυριακή.. αν συμφωνούν και τα υπόλοιπα μέλη!

Και Σάββατο.. Και κάθε μέρα!!! φτάνει να βλέπω τα μωρά και να κλαίω από συγκίνηση!


Και για να μπαίνουμε σε μια σειρά..



Κυριακή 13/04/2014,

1.Stile με το μαύρο άλογο και καλώδιο OBD2...
2.

DHMHTRHS
09-04-14, 14:31
Μεσα και εγω!!!!

maximos
09-04-14, 15:34
Και εγώ μέσα

Κυριακή 13/04/2014,

1.Stile με το μαύρο άλογο και καλώδιο OBD2...
2.DHMHTRHS
3 Maximos

Gunner7
09-04-14, 15:45
Να μην ερθει και ο Junior (σοφο εγω ειμαι αυτος ρε! εσυ μεγαλωσες! :P)

Κυριακή 13/04/2014,

1.Stile με το μαύρο άλογο και καλώδιο OBD2...
2.DHMHTRHS
3 Maximos
4 Gunner7

ntinosmg
09-04-14, 15:51
κι εγω μεσα

1.Stile με το μαύρο άλογο και καλώδιο OBD2...
2.DHMHTRHS
3 Maximos
4 Gunner7
5 ntinosmg

Soul_Giannis
09-04-14, 15:57
Εάν για κάποιο λόγο μπορέσω να φύγω νωρίτερα από την δουλειά θα έρθω παιδιά !!!!

maximos
09-04-14, 16:12
Εάν για κάποιο λόγο μπορέσω να φύγω νωρίτερα από την δουλειά θα έρθω παιδιά !!!!

Κάνε μία μικρή κοπάνα και εσύ :biggrin: πες ότι στραμπούλιξες το φρύδι σου και πονάς τρομερά!!

angelinho
09-04-14, 16:33
1.Stile
2.DHMHTRHS
3 Maximos
4 Gunner7
5 ntinosmg
6 Angelinho

Θα δούμε και για το ASR;;;;;; εεεεε;;;;

maximos
09-04-14, 16:49
1.Stile
2.DHMHTRHS
3 Maximos
4 Gunner7
5 ntinosmg
6 Angelinho

Θα δούμε και για το ASR;;;;;; εεεεε;;;;

Αρκεί να έχουμε lap top και τους drivers απο Teo ή Ioannidi

ammoulianiotis
09-04-14, 17:54
Να μην ερθει και ο Junior (σοφο εγω ειμαι αυτος ρε! εσυ μεγαλωσες! :P)

Κυριακή 13/04/2014,

1.Stile με το μαύρο άλογο και καλώδιο OBD2...
2.DHMHTRHS
3 Maximos
4 Gunner7

Μπορει να μεγαλωσα αλλα οχι φιλαρακι, δεν θα σε αφησω να με κλεψεις το παρατσουκλι μου!
Αγωνιστηκα πολλλλυυυυ σκληρα για να το εχω!!!

Χεχεχεχε... Πλακα πλακα οταν μπηκα στο club ημουν 18, τωρα ειμαι... http://fijipensioners.files.wordpress.com/2011/11/grandpa.gif

Stile
09-04-14, 18:58
Να βάζετε και την Κυριακή μην το μπερδέψει κανένας και πάει το Σάββατο τελικά και περιμένει να έρθει το club και το club είναι στις δουλειές του!!! εγώ καλώδιο και drivers θα φέρω!! λάπτοπ να φέρει ο Κωστής να μοιράζουμε τις δουλειές!!

Εάν για κάποιο λόγο μπορέσω να φύγω νωρίτερα από την δουλειά θα έρθω παιδιά !!!!
Να έρθεις γιατί έχω να σε δω από την εποχή του Verone του Νάσου και του glykoyli!!!!


Κυριακή 13/04/2014 στις 17.00 το απόγευμα στο πάρκινγ απέναντι από το Olympico

1.Stile
2.DHMHTRHS
3 Maximos
4 Gunner7
5 ntinosmg
6 Angelinho

ammoulianiotis
09-04-14, 20:22
Να βάζετε και την Κυριακή μην το μπερδέψει κανένας και πάει το Σάββατο τελικά και περιμένει να έρθει το club και το club είναι στις δουλειές του!!! εγώ καλώδιο και drivers θα φέρω!! λάπτοπ να φέρει ο Κωστής να μοιράζουμε τις δουλειές!!

Να έρθεις γιατί έχω να σε δω από την εποχή του Verone του Νάσου και του glykoyli!!!!


Κυριακή 13/04/2014,

1.Stile
2.DHMHTRHS
3 Maximos
4 Gunner7
5 ntinosmg
6 Angelinho

Τι να κανει αυτο το παιδι αραγε;;;

Pinelopi
09-04-14, 21:25
Κυριακη κι εγω μεσα.Ωρα δεν ειπαμε ομως....??Τι ωρα?Οεο??

ntinosmg
10-04-14, 00:28
Κυριακη κι εγω μεσα.Ωρα δεν ειπαμε ομως....??Τι ωρα?Οεο??

stis 5. (17:00).

Stile
10-04-14, 08:03
Τι να κανει αυτο το παιδι αραγε;;;
:-) :hug: (-:

Gunner7
10-04-14, 14:28
Καποιος να αλλαξει και το ονομα του thread...

Soul_Giannis
10-04-14, 21:45
Done!!!!!!

Pinelopi
10-04-14, 23:40
stis 5. (17:00).

κυριακή στις 5 στο ολύμπικο;Οκ...όπου δω πολλούς stilatous θα πλησιάσω.

Stile
11-04-14, 09:07
Κυριακή 13/04/2014 στις 17.00 το απόγευμα στο πάρκινγ απέναντι από το Olympico

1. Stile
2. DHMHTRHS
3. Maximos
4. Gunner7
5. ntinosmg
6. Angelinho
7. Pinelopi

Για αρχή!!!

Stile
11-04-14, 09:10
Που είναι εκείνες οι εποχές που φτάναμε 20 άτομα!! Αρχίζει και γίνεται συλλεκτικό το αμαξάκι και από την μια αυτό είναι καλό γιατί μένουμε αυτοί που έχουν δει κάτι περισσότερο.. Η έτσι νομίζω τουλάχιστον! άποψη μου πάντα

maximos
11-04-14, 11:27
Καλημέρα και πάλι !!! Όπως είδα άλλαξε και το topic σε 13/4/14 άρα όλα βαίνουν καλός:thumbsup: !!! Aκόμα όποιος θέλει να έχει και την εναλλακτική του τηλεφώνου για μην τυχών υπάρξει κάποιο θέμα ή θέλει βοήθεια με το μέρος συνάντησης να στείλει pm για να δώσω το κινητό μου . Για να κάνω ακόμα ποιο δελεαστική τη συνάντηση μας θα πω, πως θα φροντίσουμε να έχουμε τα υπερτέλεια , υπερτιτάνιας ομορφιάς μπλουζάκια και τα υπερμέγιστου γούστου αυτοκόλλητα!!!!

bill_stilo , ioannidis , stilatos δεν σας βλέπω στο guest list :book:, γρήγορα παρακαλώ να δω και τα ονόματά σας :fun:
soul με εσένα τα είπαμε.....θα σταρμπουλίξεις το φρύδι σου......

Stile
11-04-14, 22:06
Ποιος θα φέρει λάπτοπ??????????

ioannidis
11-04-14, 22:42
17:00 εκεί που συναντηθήκαμε και την προηγούμενη φορά;

maximos
12-04-14, 11:17
17:00 εκεί που συναντηθήκαμε και την προηγούμενη φορά;

Νομίζω ναι , εκεί που είχαμε μαζευτεί την προηγούμενη φορά.
Αααα να πω και κάτι.... θα πιουμε και ένα καφεδάκι εεε?Οχι ξεροσφύρι η συνάντηση.... ετσι?

Bill stilo
12-04-14, 12:36
1. Stile
2. DHMHTRHS
3. Maximos
4. Gunner7
5. ntinosmg
6. Angelinho
7. Pinelopi
8. Bill stilo
Θα ερθω κ εγω αλλα δεν ξερω ποσο θα κατσω παιδια!!!

Stile
12-04-14, 19:32
17:00 εκεί που συναντηθήκαμε και την προηγούμενη φορά;

Θα έρθεις και εσύ??? Ο λόγος για τον οποίο πήρα Stilo? Ο λόγος που γράφτηκα σε αυτό το Site? Ο λόγος που γνώρισα τον Megelano και τον αγάπησα παράφορα χωρίς αναστολές? Εσύ????

ioannidis
13-04-14, 10:02
Θα έρθεις και εσύ??? Ο λόγος για τον οποίο πήρα Stilo? Ο λόγος που γράφτηκα σε αυτό το Site? Ο λόγος που γνώρισα τον Megelano και τον αγάπησα παράφορα χωρίς αναστολές? Εσύ????

Ναι καλά!
Τον magelano τον έχεις ακόμα φίλο στο facebook. Εμένα χεσμένο με έχεις!

Gunner7
13-04-14, 11:46
Ναι ιό στις 5 εκεί!!!

DHMHTRHS
13-04-14, 20:26
Παιδιά περάσαμε πολύ ωραία να επαναληφθεί !!

Stilo_Abarth
13-04-14, 20:54
Ναι!! Χάρηκα που σας γνώρισα επιτέλους και από κοντά! Να επαναληφθεί και όσο το δυνατόν συντομότερα, τόσο καλύτερα;)

ntinosmg
13-04-14, 21:15
Ακομα μια επιτυχημενη συναντηση ελαβε τελος!!! Πολυ ωραια παρεα!!!!!Μπραβο σε ολους,και στον σοφοκλη για τα μπλουζακια και τα αυτοκολλητα!!!!(ο απο μηχανης θεος).

"κλεψαμε" και ενα μελος απο το club θεσσαλονικης,τον stilo_abarth, που πλεον τα δικαιωματα συναντησεων τα εχει το club αθηνων!!:yeah:

Stilo_Abarth
13-04-14, 21:21
Σιγά σιγά και ο Σοφοκλής με αυτά που βλέπει πάνω, τον βλέπω να έρχεται στης Αθήνας τις συγκεντρώσεις!!
Ανεβάστε και καμιά φώτο εε!!

teo
13-04-14, 21:23
Μπράβο παιδιά!! Ακόμα μια ωραία συνάντηση απ'όσο έμαθα!

Πολύ χαίρομαι που περάσατε καλά επειδή έλειπα!! Χαχαχαχα!!

Φωτογραφίες δεν βλέπω... :rant2:

maximos
13-04-14, 21:50
Καλησπέρα παίδες!!!
Σήμερα για άλλη μια φορά πέρασα super και χάρηκα που είχα την ευκαιρία να γνωρίσω και από κοντά τον stile ( έτσι τα πεντάπορτα να ανεβαίνουν !!! :bananarock2: ) τον stilo_abarth ( λευκό ... το μόνο χρώμα!!!! :metalo:και άσε τον καθρέφτη μου ήσυχο.... ) και την pinelopi (οκ το παραδέχομαι .... ωραίο και το μπλε χρώμα, γρήγορα για xenon και γρίλια :cool: )

Άλλη μία συνάντηση που κατάφερε να μαζέψει έναν μεγάλο αριθμό ατόμων για τα δεδομένα ξέροντας πως λόγο εργασιών και πολύ σημαντικών υποχρεώσεων έλειπαν μέλη με ενεργή παρουσία.Άρα το μόνο σίγουρο είναι ότι η παρέα μεγαλώνει και στην επόμενη συνάντηση, που θέλω να πιστεύω ότι θα γίνει σύντομα, θα καταφέρουμε να ήμαστε ακόμα περισσότεροι.

angelinho
13-04-14, 21:54
Η συνάντηση έλαβε τέλος και περάσαμε πολύ ωραία!!!

Από τα αριστερά προς τα δεξιά παρευρέθησαν οι:

DHMHTRHS, Pinelopi, Bill Stilo, Stilo_Abarth, Ioannidis, Ntinosmg, Gunner7, Angelinho, Stile, Maximos

http://s25.postimg.org/9f54dj2z3/252.jpg

http://s25.postimg.org/v2u2nz3db/665.jpg

Pinelopi
13-04-14, 23:14
Καλησπερα κι απο μενα!!!Σημερα περασα παρα πολυ ωραια,χαιρομαι και γι'αυτο αλλα και που γνωριστικαμε απο κοντα και μου λυθηκαν και αποριες!!Επισης χαιρομαι γιατι δεν ημουν και η μονη γυναικα :tongue2::tongue2::tongue2: (το οφειλω στον stile αυτο) !!
Maxime εννοειται οτι ειναι πολυ ωραιο το μπλε και φυσικα θα μπουν xenon και γριλια....μπα....οπως του DHMHTRH θα γινει :wink: ! Και τα μπλουζακια ηταν τελεια!! Και οι φοτο...Συγχαρητήρια στον φωτογραφο :photo: !!
Ευχαριστω για ολα και χαρηκα παρα πολυ σημερα :happy2::happy2::happy2:!!

Και μη ξεχνιομαστε...ποτε θα το επαναλαβουμε?? οεο??

ioannidis
13-04-14, 23:54
Εντάξει... δεν τρελάθηκα κιόλας.
Περίμενα ο διοργανωτής να μην έρθει. Όχι μόνο ήρθε, αλλά έφερε και την κοπέλα του.
Περίμενα να έχουμε ίντριγκες και μούτρα... Τίποτα... μια χαρά περνούσανε όλοι.
Περίμενα τα μπλουζάκια να είναι κακοτυπωμένα. Τέλεια βγήκαν και αυτά.
Περίμενα να μην πάρω απόδειξη οπότε να έρθω εδώ και να γκρινιάξω και να αφήσω υποννοούμενα για τον Σόφο. Έστειλε ΚΑΙ αποδείξεις. Έλεος!
Περίμενα τα αυτοκόλλητα να είναι στραβοχυμένα. Κολοκύθια... Καλύτερα και από τα πρώτα βγήκαν.

Είναι αυτή η συνάντηση; Όχι πείτε μου!
Αίσχος!
Δεν ξαναέρχομαι!

ioannidis
13-04-14, 23:59
Άσχετο...
pinelopi την ώρα που πασπατεύαμε το αμάξι του Δημήτρη, άκουσα για μια βλάβη που σου έβγαλε το δικό σου.
Δεν το συζητήσαμε μετά, τι ήταν; Τι σου παρουσιάζει;

Επίσης Gunner7 σου χρωστάω το software. Θα στο ετοιμάσω και σκέφτομαι να το βγάλω κάπου εδώ πάνω ώστε να το κατεβάζουν όλοι όσοι το θέλουν.

Στην επόμενη συνάντηση, θυμίστε μου να το σπρώξω και στο fb.

Πέρασα υπέροχα!
Πάντα τέτοια!

Stile
14-04-14, 08:42
Πρώτα από όλα να πω πως πραγματικά χάρηκα και εγώ και η γυναίκα της ζωής μου που είχαμε μια τόσο ζεστή παρέα και μιλήσαμε πέρα από τις άπειρες βλάβες που βγάζει το Stilo και φυσικά την λύση τους και για μηχανές, για κηπουρικά μηχανήματα και άλλα πολλά!
Χαίρομαι που τα άτομα του club τουλάχιστον εδώ στην Αθήνα έχουν μια πολύ διαφορετική φιλοσοφία και πολύ υψηλή αντίληψη και με αυτό τον τρόπο περάσαμε όλοι πάρα πολύ ωραία! Επίσης αυτό που με έκανε να χαρώ περισσότερο, είναι που σε κάθε συνάντηση, μαθαίνεις και κάτι καινούριο που δεν το ήξερες και βελτιώνεις το αυτοκίνητο με την εμπειρία και την τεχνογνωσία από κάποιον που έχει περάσει κάτι που εσύ το περνάς πρώτη φορά!
+ ότι βάλαμε υπολογιστές σε κάποια από τα αμαξάκια μας και λύσαμε κάποια προβληματάκια που είχαμε στα STILάκια μας!


Πέρασα υπέροχα!Με τον Μιχάλη τα βρήκαμε.. Του έκανα friend request στο facebook και με αγάπησε ξανά..

Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να έχω το ίδιο Stilo γιατί ένα από τα τρίπορτα της συνάντησης μου έκλεισε το μάτι και το σκέφτομαι να του κάτσω αλλά πρέπει πρώτα να χωρίσω το πεντάπορτο και δεν είναι εύκολο... Άσε που θα παραξηγηθεί και ο Maximos που θα μειωθεί η παρουσία των πεντάπορτων στις συναντήσεις!!!
και είμαστε και yin yang
http://3.bp.blogspot.com/-7zaW-35hMi0/UAXS9EeanwI/AAAAAAAAAn8/nJLOBrAW708/s1600/yin-yang+small+2.jpg

Χάρηκα που σας γνώρισα όλους από κοντά!!!
Ντίνο, ΓΙΑΝΝΗ ΜΕ ΛΕΝΕ ΟΧΙ ΔΗΜΗΤΡΗ!!! :happy2:

Άντε κανονίστε τώρα κοντά συνάντηση να το έχω ακόμα το πεντάπορτο!!!


pinelopi την ώρα που πασπατεύαμε το αμάξι του Δημήτρη, άκουσα για μια βλάβη που σου έβγαλε το δικό σου.
Δεν το συζητήσαμε μετά, τι ήταν; Τι σου παρουσιάζει;
Μιχάλη το πρόβλημα που έβγαλε της Πηνελόπης ήταν με την πίσω λάμπα του φρένου αλλά από ότι μου είπε ο άντρας της, είναι κάποιο bybass που έχει κάνει κάποιος τεχνικός για να μην δείχνει την λάμπα καμμένη. Οπότε το βγάζει μόνιμα.

ammoulianiotis
14-04-14, 11:29
Να πω οτι ζηλευω;;;

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩΩΩΩΩ!!!

ntinosmg
14-04-14, 12:10
O stile και ο ioannidis τα ξαναβρηκαααανννν!!!!! Ο ερωτας ξαναγεννιεται μεσα απ το stilo club!!!!!!:flowers1::metalo::fun::hug::jump1::clap ping::bananarock2::bananarock2: :whatever:


ΥΓ. Kριμα ΓΙΑΝΝΗ!!! το ΔΗΜΗΤΡΗΣ θα σου πηγαινε περισσοτερο!!!!χαχαχαχα!!!!!!

παντελης
14-04-14, 15:03
ψαχνω για σπιτι στην Αθηνα Μηχαλακο σου ερχωμαιιιιιιιιιιιιι.

Stilo_Abarth
14-04-14, 15:24
Eντωμεταξύ τώρα παρατηρώ ότι έχω και αριστερό καθρεύτη!! Ευχαριστώ πολύ! :Ρ όχι για να μην φοβάται ο maximos! ;)

maximos
14-04-14, 15:31
Eντωμεταξύ τώρα παρατηρώ ότι έχω και αριστερό καθρεύτη!! Ευχαριστώ πολύ! :Ρ όχι για να μην φοβάται ο maximos! ;)

Νικόλα άστα αυτά... εγώ πάντως θα προσέχω:shifty:

ioannidis
14-04-14, 17:49
Σιγά μη δεχτώ το friend request σου!
Χαμένο!

teo
14-04-14, 17:59
Και πάλι μπράβο παιδιά!! Είδα και τις πολύ ωραίες φωτό του Άγγελου (εδώ που τα λέμε χάλια ήταν... :bleh: ) και σας βλέπω να ποστάρετε όλοι με τέτοια χαρά που με κάνετε να ζηλεύω!

Δεν ξαναχάνω συνάντηση (ανωτέρα βία βλέπετε),και ανυπομονώ να γνωρίσω κι εγώ από κοντά όσους δεν είχαν την τιμή ως τώρα να δουν τον θεό επί γης, δηλαδή εμένα (μουτζώστε ελεύθερα :moutzaER::tomato1:)!!

Πάντα τέτοια!! Η επόμενη θα είναι πολύ σύντομα! Και αυτό είναι απειλή!

ntinosmg
14-04-14, 18:06
Παντως στην επομενη αν ερθει ο ΤΕΟ εγω δεν ερχομαι!!!!!!!!!!:hehe:

ammoulianiotis
14-04-14, 18:09
Δεν ξαναχάνω συνάντηση (ανωτέρα βία βλέπετε),και ανυπομονώ να γνωρίσω κι εγώ από κοντά όσους δεν είχαν την τιμή ως τώρα να δουν τον θεό επί γης, δηλαδή εμένα (μουτζώστε ελεύθερα :moutzaER::tomato1:)!!

Πάντα τέτοια!! Η επόμενη θα είναι πολύ σύντομα! Και αυτό είναι απειλή!


http://www.youtube.com/watch?v=a42-l-bb9oM

ΥΓ. Εσυ το ζητησες... :tongue1:

teo
14-04-14, 19:12
Χαχαχαχαχαχαχα Σόφο έγραψες! Ίσως το πιο ταιριαστό βίντεο σε αυτό που έγραψα!! Ακόμα γελάω!!

ΥΓ:
Ντίνο άρχισες από τώρα;; Άσε κάτι να έχουμε να λέμε τότε! :bleh:

Bill stilo
14-04-14, 21:02
Χαρηκα που γνωρισα κ εγω τα παιδια...ηταν πολυ ωραια κ τα ειπαμε...αν κ λογω υποχρεοσεων αναγκαστηκα εφυγα λιγο νωρις....

Pinelopi
14-04-14, 22:07
Κι επειδη καποιος χτες μου ειπε οτι αμα βαλουμε τις φωτο στο photoshop κανουμε οτι θελουμε....ας παρουμε καμια ιδεα....

https://www.youtube.com/watch?v=75EMPxAwKSA

angelinho
15-04-14, 13:08
Κι επειδη καποιος χτες μου ειπε οτι αμα βαλουμε τις φωτο στο photoshop κανουμε οτι θελουμε....ας παρουμε καμια ιδεα....

https://www.youtube.com/watch?v=75EMPxAwKSA

καγκουριαααααααααααα